Trendy 2018 vo vzhľade a dojme v interiéri

Začiatkom nového roka si laici aj odborníci kladú otázku, čo bude v nasledujúcich dvanástich mesiacoch veľmi obľúbené z hľadiska interiérov a dizajnu miestností. O niektorých najnovších trendoch v roku 2018 sme vás už informovali. Téma sa ukázala byť mimoriadne zaujímavá, preto v nej chceme pokračovať aj v tomto príspevku. Dnešok je o najnovších trendoch vzhľadu a štýlu interiérového dizajnu 2018. To, čo bude v tomto roku dominovať interiéru, je otázka, na ktorú chceme odpovedať. Ako môžete použiť trendy textúry, textílie, materiály a príťažlivé farby na vytvorenie útulného prostredia, v ktorom sa cítia pohodlne mladí i starí. Všetky tieto aspekty zariadenia a navrhovania vlastných štyroch stien považujeme za obzvlášť dôležité. Pretože našim hlavným záujmom je pomôcť našim čitateľom čo najviac, pomôcť im všetkým kreatívnymi nápadmi a praktickými radami, aby každý mohol v budúcnosti žiť krajšie, pohodlnejšie a pohodlnejšie..

 Takto vyzerá trendový interiér v roku 2018!

 Interiérové ​​trendy 2018

Bez ohľadu na to, na ktorý aspekt sa pozrieme zblízka, analyzujeme farebný dizajn alebo prediskutujeme výber textúr, v interiérovom dizajne stále viac prevládajú nové trendy. Stručne povedané, individualita obyvateľov domu sa čoraz viac prejavuje prostredníctvom zariadenia a interiérového dizajnu. Je to tendencia, ktorá bude určite pokračovať.

Domov odráža náš charakter, náš štýl a vkus a má mnoho osobných dotykov, ktoré odhaľujú individuálne vlastnosti, záujmy a koníčky. Pozrime sa teraz spoločne, ako sa táto tendencia prejavuje v našom výbere nábytku, tkanín a farieb v našom vlastnom dome?

Prírodné drevo je v interiéri 2018 široko používané

Trendy v prírodnom dreve 2018

Jemné zelené nuansy sú opäť in!

Trendy zelených odtieňov 2018

  • Trendy 2018 – neobvyklá optika a haptika vždy idú ruka v ruke

Pokiaľ ide o vzhľad a dojem, trendy roku 2018 sú veľmi vzdialené konzervatívnemu vkusu. Teraz zabudnite na základné farby bielu a čiernu a ich farebnú zmes šedú. Spoľahnite sa na levanduľové, olivovo zelené a purpurové nuansy. Títo sú konečne opäť v móde a dizajne. Nasýtené farebné palety sú kombinované s kovmi, napríklad povrchy drahých kameňov sa v interiérovom dizajne čoraz viac používajú. V interiéri sa navyše stále častejšie používajú lakované stenové panely, ktoré pripomínajú známe, ale v minulosti drevené obklady. Teraz vidíme viac zamatu aj v čalúnení nábytku. Iba táto skutočnosť umožňuje väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o farbu a povrchovú úpravu interiéru, a skutočne prispieva k zlepšeniu atmosféry miestnosti.

 Modré zamatové kreslo vás pozýva na leňošenie.

Kreslo okrúhly stôl kovová harmónia v interiéri

Človek rád kombinuje zamatový gauč s malým okrúhlym konferenčným stolíkom vyrobeným z kovu

okrúhly konferenčný stolík

  • Ktoré textúry zodpovedajú najnovším trendom v roku 2018?

Mnoho trendových výskumníkov a interiérových dizajnérov predpovedá, že zamat sa čoskoro stane nesporným trendom v interiérovom dizajne. Mäkká tkanina môže mať rôzne farebné nuansy, ale v nasýtených tónoch je ešte výraznejšia vďaka svojmu modernému vzhľadu a jemnému pocitu. V roku 2018 navyše tkané textúry rastú. Koše, ručne vyrobené bytové doplnky, ako sú koberce alebo podložky, spestria tento rok interiér vášho domova.

Tkané a ručne vyrábané bytové doplnky si v interiéri 2018 opäť nájdu svoje miesto

Tkané ručne vyrábané doplnky interiérové ​​trendy 2018

Existujú úplne nové koncepty stien – tapety oslavujú svoj veľký návrat a opäť dobývajú interiér. Teraz sú ešte pútavejšie ako kedykoľvek predtým, obzvlášť tie s achátovým vzhľadom. Naša fotka vás o tom môže ľahko presvedčiť. Trendy v roku 2018 ukazujú, že túto krásu stále viac nájdete v luxusných interiéroch.

Krásny achátový vzhľad je jedným z najdôležitejších trendov roku 2018.

Tapeta krásna achátová optika

 Vynikajúca kombinácia rôznych materiálov – kameň, drevo a sklo sa navzájom dopĺňajú

Vynikajúce kombo vyrobené z rôznych materiálov

Jedným z dobre rozvinutých trendov roku 2018 je šikovná zmes textúr. Teraz samozrejme kombinujete drevo, kameň a sklo navzájom a vytvárate drsné a neobvyklé povrchy, ktoré vás pozývajú na dotyk. Nábytok z masívu a kamenina stoja vedľa sklenených dverí a zamatového čalúnenia. Tieto sa navzájom dopĺňajú a tvoria jednotný celok, ktorý je pôsobivý. Prírodné prvky sú rozhodne súčasťou trendového interiéru 2018 a už si ich bez neho ani nemožno predstaviť. V interiéri teraz môžete vidieť viac zabudovaných vápencov alebo známych staromódnych kachlíc do kuchýň, ktoré sú odolné a odolali skúške časom. Hladké kuchynské dlaždice v rôznych formátoch boli dlho považované za super trendy, ale teraz sú drsné povrchy opäť veľmi žiadané. Ak vás v roku 2018 čaká rekonštrukcia kuchyne, je dobré to zvážiť.

Dlaždice metra sú v roku 2018 trendy, najmä v kuchyni!

Staničné obklady v trende kuchyne v roku 2018

 V moderných interiéroch sa viac ako kedykoľvek predtým nachádzajú prírodné prvky.

  • Trendy 2018: príroda sa čoraz viac presúva do interiéru!

Pre mnohých dizajnérov a interiérových dizajnérov je príroda najdôležitejším zdrojom inšpirácie, a preto sa ju stále viac pokúšajú integrovať do interiérov. Krásne výhľady na očarujúcu Merrespanoramu alebo úchvatnú lesnú krajinu sú teraz veľmi žiaduce. Úloha kvitnúcich alebo vždyzelených izbových rastlín je veľmi cenená, pretože neosviežujú vzduch v miestnosti, ale dotvárajú interiér a miestnosť vyzerá krásne a príjemne. V skutočnosti to nie je nový trend, ale v roku 2018 bude dominovať našim štyrom stenám, pretože kontakt s prírodou je pre moderných ľudí obzvlášť dôležitý. Prirodzená zeleň na jednej strane prináša do interiéru veľa pokoja a vyrovnanosti, na druhej strane môžete svoj štýl dobre vyjadriť výberom a delením krásnych izbových rastlín. A ako sme už zdôraznili, individualita v interiérovom dizajne bude v roku 2018 počítaná medzi najvýraznejšie trendy.

 Zelené izbové rastliny sú v moderných interiéroch 2018 absolútnou nevyhnutnosťou.

 zelené izbové rastliny

 Úspešná zmes textúr a zvýraznení

 Zmiešajte trendy textúry s dôrazom na prírodné materiály

 Bohatstvo je v tomto roku tiež najvyššou prioritou!

Interiérové ​​trendy 2018

V modernej obývačke môžete úspešne kombinovať rôzne materiály a textúry

Trends 2018 moderná obývačka

 Táto tendencia je stále bežnejšia!

Trendy 2018 mixujú textúry

 Pozvite prírodu k sebe domov!

Trendy 2018 príroda v interiéri vznešená