Tropický interiérový dizajn, ktorý vás bude inšpirovať v chladnej zime

Tropické interiérové ​​pohovky tlmia bambusový strop slnečnej terasy

Tropický interiér

Moje obľúbené ročné obdobie je leto, keď môžem ísť na tropické, pokojné miesto na dovolenku. Na jeseň a v zime zostávam doma a spomínam na tamojšie nádherné chvíle. Dážď a sneh mi snívajú o dome na slnečnom ostrove. Keďže to momentálne nie je možné, rozhodol som sa priniesť tropický pohľad do svojho domu, aby som si ho mohol užívať každý deň.

Vonkajší dizajn

Veľká vonkajšia plocha môže ľahko získať tropický vzhľad. Vyberte si veľkú pohovku s množstvom pestrofarebných vankúšov, žiarivými sviečkami na stole alebo na podlahe a bambusovou prikrývkou. To vás určite vráti do letných dní, keď ste jediné, čo ste urobili, bolo leňošenie na ležadle. Dobrý priateľ a pohár vína v ruke sú všetko, čo potrebujete na tejto slnečnej terase.

Vonkajšia jedálenská časť

Tropická interiérová dekorácia jedálenský stôl ratanové kreslo sviečky krb

Pre intímny tropický vzhľad použite malý okrúhly stôl obklopený ratanovými stoličkami a ohniskom s dvoma pohodlnými kreslami vpredu. Niektoré palmy a iné tropické druhy rastlín dodávajú terase živý vzhľad. Rastliny znižujú stres a vytvárajú pokojné, príjemné prostredie.

obývačka

Tropický interiérový dekorátor stropného osvetlenia obývačky

Obývacia izba môže byť veľmi zábavnou a relaxačnou miestnosťou, rovnako ako letovisko, kde ste strávili dovolenku. Kvetináče a stropný ventilátor dotvárajú tropický vzhľad a máte pocit, že ste na dovolenke.

Žltý dizajn steny – masívny drevený nábytok

Tropické interiérové ​​dekorácie Nástenný drevený ležadlo na stenu s pieskovou farbou

Útulný tropický vzhľad môžete vytvoriť teplými farbami, pohodlnými pohovkami a vankúšmi. Na vytvorenie exotického dizajnu tu boli použité červeno-žlté vankúše a veľký stropný ventilátor. Bambusové rolety sa perfektne hodia na koberec a malý stôl a vďaka dekoratívnym vankúšom s kvetinovým vzorom na ležadle vyzerá táto miestnosť príjemne a relaxačne..

spálňa

Tropická interiérová dekorácia spálne biela posteľná bielizeň posteľ s baldachýnom

Vysoký strop v spálni je perfektný spôsob, ako ho urobiť tropickým. Položte koberec pieskovej farby a na horúce letné dni nainštalujte stropný ventilátor. Posteľ s baldachýnom pôsobí romanticky a niektoré kvetináče rozžiaria miestnosť.

Biele vzdušné závesy v spálni

Tropická interiérová spálňa vzdušné biele záclony

Toto sú naše tropické nápady a dúfame, že ste zhromaždili nové nápady pre svoj vlastný domov. Zahrejte chladnú zimu a vytvorte si doma útulné útočisko!

Tropický vzhľad v kúpeľni

Tropická výzdoba interiéru umývadlo vaňa umývadlo sklo

Veľké presklené steny v dizajn kúpeľne

Tropická dekorácia interiéru sprchovací kút so sklenenými stenami   Biely dekor v kuchyni – závesné žiarovkyTropický interiér dekor kuchynská doska kuchynský ostrovček závesné žiarovky fialové kvety