Štýl hygge bývania je stále trendový: 6 nápadov pre väčšiu útulnosť doma

Pravdepodobne ste už počuli o Hygge (vyslovuje sa Hue-gah), dánskom trende životného štýlu, ktorý stelesňuje útulnosť a všetky druhy vecí, vďaka ktorým sa cítite dobre. Je to umenie prežiť život s rozumom a teplom a jednoducho si užívať každodenný život.

Poznáte tento takzvaný pocit hygge?

Hygge trendové nápady na čaj z knihy pre mačky pre väčšiu útulnosť

Hygge vytvorili ako koncept a životný štýl Dáni v 18. storočí a teraz sú základnou súčasťou ich dekorácie domova. Dánska životná filozofia sa stala natoľko rozšírenou, že je stále obľúbenejšia po celom svete. Hygge už nie je len koncept, ale živý životný trend, ktorý je aktuálny aj v roku 2020. S ohľadom na to by sme sa chceli ponoriť do hĺbky témy a uviesť niektoré z kľúčových vlastností interiérového dizajnu hygge. Nasledujúce tipy môžu vášmu domovu dodať extra útulnosť a pohodlie a vo vlastných štyroch stenách sa budete cítiť pohodlnejšie. A to je obzvlášť teraz dôležité, pretože kvôli pandémii Covid-19 by sme mali všetci zostať celé týždne doma..

Hygge trendové domáce doplnky Nápady pre väčšiu útulnosť

Živý hyggelig

Hlavnou myšlienkou životného štýlu hygge je vytvoriť pokojný, pokojný a útulný priestor. Neporiadok môže spôsobiť stres, ktorý je opakom upokojujúcej a šťastnej povahy dánskeho životného štýlu. Aj keď je hygge pojem, ktorý sa bežne spája so zimou, v skutočnosti si ho môžete dopriať po celý rok.

Trendové pletenie Hygge ako hobby Nápady pre väčšie pohodlie

Hygge je škandinávsky spôsob života, ktorý vyžaruje teplo a pokoj. Oslavuje zdravie a šťastie a existuje mnoho rôznych spôsobov, ako dosiahnuť tento pocit hygge. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete začleniť dánsky koncept do svojho životného štýlu:

  • Obklopte sa priateľmi a rodinou
  • Užívajte si každodenný život
  • Buďte prítomní a buďte vďační
  • Zostaňte v posteli ďalšiu hodinu
  • Grilovanie vonku alebo na balkóne
  • Nájdite si čas Opätovné použitie a recyklácia
  • Venujte sa novému koníčku
  • Účinne znížte stres
  • Prečítajte si dobrú knihu

Sledujte trend hygge

Používajte neutrálne farby

Interiérové ​​farby v byte hygge prispievajú k atmosfére harmónie a pokoja. Neutrálna paleta farieb je dôležitá, ak chcete vytvoriť relaxačné prostredie. Použitie pastelových farieb, ako sú jemné sivé, hnedé a krémové farby, vytvára doma pokojnú a príjemnú atmosféru.

Hygge nápady trendov spální pre väčšiu útulnosť

Vytvorte si relaxačný kútik

Útulnosť je kľúčom, pokiaľ ide o trend hygge. S domácimi doplnkami, ako sú nadýchané vankúše a mäkké periny, je cieľ ľahko dosiahnuteľný. Vytvorte si útulné relaxačné kútiky, kde si môžete prečítať knihu alebo si vychutnať šálku čaju. Na to sa perfektne hodí parapet alebo hojdacie kreslo.

Hygge trend útulná relaxačná kútik útulnosť

zapáliť sviečky

Aká je prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, keď sa povie sviečky? Možno je to romantická večera, relaxačná vaňa alebo pohodové popoludnie s knihou v ruke? To všetko sú veci, ktoré tvoria životný štýl hygge. A okrem sviečok existuje aj množstvo bytových doplnkov, ktoré zaisťujú pohodlie a intimitu a ktoré je možné perfektne skombinovať so škandinávskym trendom hygge. Presne také bytové doplnky nájdete tu v internetovom obchode 2-kvetinová sila.

Hygge bytové doplnky trendové nápady sviečok pre väčšiu útulnosť

Pohodlne sa usaďte okolo krbu

Krčiace sa pri ohni, či už zvonka alebo zvnútra, je dôležitou súčasťou dekorácie domu v Dánsku. Je to ideálny čas na rozhovor s priateľmi a príbuznými a byť vďačný za život. Krb je preto základným prvkom interiéru hygge. Znamená teplo a spolupatričnosť a je najzábavnejšie, keď si užívate krb so svojimi blízkymi.

Hygge štýl bývania je stále trendový. Nápady na väčšiu útulnosť

Pridajte textúru

Štruktúra rozhodne nie je prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, keď sa povie útulné zariadenie hygge. Zavedenie textúry do vášho obytného priestoru je však skvelý spôsob, ako dodať inak minimalistickému dizajnu všestrannosť. Môžete to urobiť kombináciou teplých, prírodných materiálov, ako je drevo a vlna.

Hygge nápady trendov pre väčšiu útulnosť

Kúpeľňa s kúpeľnou atmosférou

Premeňte svoju kúpeľňu na relaxačné útočisko. Vaša kúpeľňa by mala byť miestom, kde si môžete oddýchnuť a omladnúť. Vymyslite spôsoby, ako pridať ďalší úložný priestor, aby ste sa vyhli neporiadku. Sviečky, všetky druhy dekoratívnych predmetov a nadýchaný župan sú základnými kúpeľňovými doplnkami.

Vyzbrojení týmito radami si určite urobíte domov ešte pohodlnejším. Užívajte si maličkosti vo svojom každodennom živote a žite hygienicky, bez ohľadu na to, čo to pre vás znamená!

Hygge nápady trendov v kúpeľni pre väčšiu útulnosť