Urobte zo spálne jesennú – teplé jesenné farby ju premenia na útulné útočisko

Neviem ako ty. Ale zdá sa mi trochu ťažké vstať na jeseň ráno. A vstávať skoro. Na vine je určite počasie, že chceme zostať v posteli dlhšie. Keď dážď naráža von na okenné tabule, v spálni je obzvlášť útulný. Zrazu každá túžba vstať okamžite zmizne. Niečo také sa určite stalo aj vám, pretože za takýchto podmienok sa každý chce vrátiť spať a zostať v posteli čo najdlhšie. Ale pomocou niekoľkých šikovných tipov a trikov môžete nechať svoju spálňu na jeseň a urobiť z nej mimoriadne útulné útočisko. A bez honosných jesenných dekorácií, vlastne len s teplými jesennými farbami. Napríklad najtypickejšie z nich – červená, oranžová, žltá, zelená a všetky odtiene hnedej sú vhodné na vytvorenie teplej a príjemnej atmosféry v akejkoľvek miestnosti. Ale v spálni sa dostanú do popredia a dokážu zázraky.

 Pastelové farby, ako je tento jemný svetlo hnedý odtieň, majú v jesennej spálni výrazný vizuálny efekt.

Spálňový jesenný dizajn mäkké svetlohnedé nuansové vankúše

Niekoľko okrových akcentov skutočne stačí, v atmosfére vytvárajú veselé dotyky.

Spálňa urobí jesennú útulnú atmosféru teplého jesenného farebného koberca v hnedých tónoch

  • Bohatá paleta jesenných farieb vám pomôže urobiť vašu spálňu jesennou

Ak do svojej spálne zavediete teplé farby jesennej prírody, môžete v nej vytvoriť obzvlášť príťažlivé a relaxačné prostredie. V našej galérii nájdete nádherné fotografické príklady teplých jesenných farieb v spálni. Tu jasne dominujú hnedé tóny – od mahagónu a ílovo hnedej cez medeno hnedú, plavé hnedé a nugátové až po karamelové, béžové a okrové, všetky tieto nuansy sú veľmi dobre zastúpené. Sú doplnené červenou a žltou farbou, takže z každej spálne navrhnutej spálne vyžaruje veľa tepla a maximálne pohodlie. Vďaka týmto farbám miestnosť jednoducho žiari a vyzerá obzvlášť príjemne. Spálňu si môžete urobiť jesennou hlavne používaním neutrálnych farieb. Medzi naše príklady patria aj miestnosti, ktoré majú jemný vzhľad. Neutrály však skôr slúžia na vyváženie výrazných farieb a týmto spôsobom všetky vytvárajú vyváženú atmosféru v miestnosti.

 V spálni s jesenným dizajnom je zaručený čistý relax.

Spálňa urobí jesennú modrozelenú stenu ako akcentnú posteľnú bielizeň

 S touto teplo vyžarujúcou farebnou schémou v spálni sa v miestnosti môže cítiť len pohodlne a pohodlne, však??

Vytvorte si jesennú spálňu, príjemné, slnečné a teplé prostredie, rôzne odtiene hnedej, nočnú lampu, malú dekoráciu

Farebné kontrasty tiež zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri navrhovaní jesennej spálne. Napríklad spárujete bielizeň posteľnej bielizne alebo farby steny s nasýtenými farbami, ako je čokoládovo hnedá alebo lososová farba. Vizuálny efekt je úžasný! Tí, ktorí sa chcú priblížiť prírode, si do spálne vyberajú krásne odtiene zelenej. Tu prichádzajú hlavne bohaté farby zelenej farebnej palety, najmä smaragdovo zelená, mäta zelená a tyrkysová. Môžete si tiež vybrať medzi trávovo zelenou, svetlo zelenou a perleťovo zelenou, ktoré vynikajú svojim úplne prirodzeným vzhľadom a jemne pôsobia na oči a dušu.

Táto spálňa tvorí veľa zelených tónov a rustikálnych prvkov.

Spálňa s rôznymi odtieňmi zelenej, rustikálne prvky, drevené izbové rastliny

 Tu ste si vybrali tyrkysovú ako farbu steny a dali ste niekoľko zvýraznení v slnečnej žltej.

Urobte zo spálne jesenné farebné steny tyrkysové akcenty

  • Veľa dreva, jemných textúr a prírodných vzorov dopĺňa vzhľad jesennej spálne

Ak chcete, aby bola vaša spálňa jesenná a uviedla ju do súladu so zmenami v prírode vonku, máte k dispozícii skvelé možnosti. S malými trikmi môžete dosiahnuť presne ten útulný vzhľad, o ktorý sa snažíte. V prvom rade sa rozhodnite pre mäkké, teplé látky. Z toho môžu byť vyrobené vaše obliečky a vankúše. Mäkké a útulné by mali byť aj prikrývky, koberce a prehoz na posteľ. Čo sa týka týchto tkanín, odporúčame použiť veľa bavlny, podľa potreby aj ľanu a hodvábu. Koberce a prikrývky môžu byť o niečo útulnejšie. Napríklad bavlnený koberec môže vašu spálňu ešte viac zahriať. Krava alebo ovčia koža prináša do jesennej spálne výraznú konzervu prirodzenosti a tepla.

Teplá prikrývka z umelej kožušiny je v oranžovej farbe a je v harmónii so zdobením steny zo svetlohnedého sušeného jesenného lístia.

Urobte zo svojej spálne jesennú teplú prikrývku z umelej kožušiny v oranžovej farbe

V tejto jesennej spálni dominujú jemné textúry, vďaka ktorým atmosféra vyzerá príjemne.

Spálňa dizajn jesenné všade mäkké textúry koberec umelá kožušina na rozkladacej pohovke veľa vankúšov krásne dekorácie na stenu

Aby ste zo svojej spálne skutočne urobili jeseň, bezpodmienečne potrebujete okolo seba typické jesenné vzory. Tieto malé potlače môžu okoreniť miestnosť a navodiť príjemnú jesennú náladu. Myslíme tým štylizované jesenné listy, kvety a vetvičky, možno aj červené bobule, ktoré sú charakteristické pre nápady na jesennú výzdobu. To všetko robí atmosféru v spálni ešte príjemnejšou a útulnejšou.

Jesenné vzory na vankúšoch naznačujú, že jeseň je už tu.

Spálňový jesenný dizajn jesenný vzor na vankúšoch príjemná jesenná atmosféra

V rustikálnej spálni môžete mať aj zodpovedajúce dekorácie na stenu v rovnakom štýle.

Urobte zo svojej spálne jesenné rustikálne ladiace nástenné dekorácie slnečnice

V neposlednom rade vám chceme dať pár rád. V spálni použite veľa dreva. Napríklad pohodlná posteľ z prírodného dreva, nočné stolíky vedľa, komoda, šatník atď. Môžete tiež obložiť svoje steny drevom alebo farebne zvýrazniť existujúce stropné trámy. Spálňa navrhnutá na jeseň vyzerá trochu rustikálne, ale veľmi teplo a príjemne. Teraz už chápete, prečo nechcem ráno vstať z postele!

Drevo a mäkké textúry tu idú ruka v ruke.

Spálňa jesenný dizajn veľa drevených trámov dvere mäkké textúry umelá kožušina

V rustikálnej spálni je vždy veľa dreva.

Spálňa je zariadená v jesennom štýle v rustikálnom štýle, s veľkým podielom dreva

Teraz si urobte čas na to, aby ste si pokojne prezreli všetky obrázky spálne navrhnuté na jeseň. Potom sa určite budete cítiť inšpirovaní vytvoriť vo svojom dome také útulné prostredie. Redakčný tím Freshideen vám praje veľa zábavy a úspechov!

V takejto spálni môžete zostať v posteli dlho a cítiť sa stále dobre!

Vyrobte si jesenný prikrývku do spálne v teplých jesenných farbách, hnedých tónoch a tyrkysovej farbe, slnečnom svetle a rozprávkových svetlách

Spálňa v jesennom dizajne, posteľ na spanie, ružové vankúše, lavica z dreveného prúteného koša vedľa nej

Vytvorte jesennú spálňu útulnú atmosféru Dekorácia na stenu žltohnedá Posteľná bielizeň v okrovej a čokoládovo hnedej farbe

Vytvorte v spálni jesennú útulnú atmosféru kontrastu medzi bielou a tmavo hnedou čiernou plstenou čiapkou zelenou izbovou rastlinou

Jesenný dizajn spálne Kontrastná tmavá stena v čierno-zelenej posteľnej bielizni v bielej prikrývke Throw v lososovej farbe Drevené vankúše izbová rastlina

Urobte zo spálne jesenné modrozelené žlté akcenty veľmi útulnú atmosféru

Spálňa v jesennom dizajne, rustikálne obliečky z červených a bielych vzorovaných vankúšov, nočné lampy