Viac priestoru vďaka inteligentným nápadom na vybavenie miestnosti pre mládež

Nápady na nábytok pre dizajn zelenej steny miestnosti pre mládež

Kreatívne nápady na zariaďovanie miestnosti pre mládež

Kam šiel čas? Na to sa rodičia pýtajú, keď z ich potomstva vzápätí vyrástol tínedžer a prosí, aby sa ich nevychladená detská izba prerobila na mladú izbičku mládeže. Váhanie rodičov, pokiaľ ide o prestavbu miestnosti, väčšinou nemá nič spoločné s nákladmi alebo vynaloženým úsilím, ale so zvýšenými požiadavkami, ktoré miestnosť pre mládež kladie a ktorá robí z jej zariadenia skutočnú výzvu..

Najzávažnejším problémom je, že všetko musí byť väčšie. Posteľ by mala byť čo najširšia, meter, pracovný stôl potrebuje ďalší priestor na počítač a rozširuje sa aj šatník, pretože mladistvý zameraný na módu rád neustále rozširuje svoj výber oblečenia. Sedenie na chill out a relaxáciu s priateľmi by samozrejme nemalo chýbať a v ideálnom prípade je tu aj prenocovanie pre kamaráta alebo najlepšieho priateľa. Kde by však mal byť uložený všetok nábytok? Zvlášť, keď je k dispozícii málo miesta?

Poschodové postele – nielen do detských izieb

Nápady na nábytok pre drevenú podkrovnú posteľ so schodiskom do detskej izby

Poschodovou posteľou môžete vytvoriť priestor. Ak dáte svojmu žiakovi tento návrh, môže na začiatku reagovať zastonaním. Ale ak mu ukážete výhody postavenia poschodovej postele, rýchlo bude uvažovať inak. Časy, keď sa podkrovné postele používali iba v detských izbách, sú už dávno preč. Aj dospelí si stále viac užívajú priestorovo úsporný kus nábytku. Pod podkrovnou posteľou je voľný priestor pre police, písací stôl alebo útulné posedenie. Priestor je v tejto oblasti využitý dvakrát. Pre malé miestnosti je sotva lepšia možnosť. Ak však vaše dieťa nechce byť spokojné s poschodovou posteľou, existujú alternatívy. Extrémne praktická je výsuvná posteľ, ktorá hosťom cez noc ponúka pohodlné miesto na spanie. A rozkladacia pohovka, ktorá slúži ako útulné sedadlo počas dňa a ako pohodlná posteľ v noci, je elegantným riešením pre náročných teenagerov. Ďalším veľmi individuálnym riešením je konštrukcia postele a pracovného stola, náš článok „Priestorovo úsporná posteľ a stôl v jednom “.

Šetrite priestor, využite priestor

Využite nápady na zariaďovanie bielej miestnosti v miestnosti pre mládež

Okrem možnosti inteligentného spánku existujú samozrejme aj ďalšie spôsoby, ako rozumne zariadiť miestnosť pre mládež. Pri nastavovaní majte na pamäti nasledujúce rady:

• Používajte úzke skrine a police, ktoré plne využívajú výšku miestnosti namiesto polovičného nábytku, ktorý vyčnieva ďaleko do miestnosti.

• Nábytok s kolieskami zvyšuje mobilitu a využitie (napríklad manévrovateľný nočný stolík slúži ako konferenčný stolík počas dňa)

• pohovka okrem postele zaberá veľa miesta; existujú alternatívne možnosti sedenia, ako sú trendy sedacie vaky (tu nájdete Kolekcia mládeže od Sitzclub.de)

Nápady na zariadenie obývacej izby s posedením a okrúhlym stolom pri okne

• použiť všetky dostupné výklenky; za dverami je napríklad priestor na zrkadlo alebo šatňa na tašky alebo čiapky

• Konvertované spodné skrinky je možné namontovať vysoko na stenu a ponúknuť úložný priestor pre zriedka používaný neporiadok

• deti v určitom veku nechcú byť bez televízie vo svojej izbe; So špeciálnymi konzolami je možné televízor namontovať na stenu na požadovanom mieste, a preto nevyžaduje žiadny priestorovo náročný úložný priestor

Nápady na zariadenie do miestnosti pre mládež, kompaktné podkrovné lôžko

Na splnenie náročnej úlohy je často potrebná kreativita Zriadenie miestnosti pre mládež zvládnuť. Pokúste sa uvedené rady internalizovať a šikovne ich použiť v miestnosti, ktorú chcete navrhnúť, berúc do úvahy jej individuálne okolnosti. A nezabúdajte: Prevezmete iba úlohu „poradcu“ – v konečnom dôsledku sa vaše dieťa rozhoduje o základných veciach samo, aby sa potom vo svojom novom domove cítilo pohodlne.

   Nápady na nábytok pre šatník do detskej izby v oranžovej farbe