Zariadiť malú spálňu môže byť kreatívna práca

Malá spálňa zariadená oranžovou farbou steny

Zariaďte svoju malú spálňu všetkým, čo máte radi

Ak by sa nás pýtali, čo je hlavnou témou dnešného článku, odpoveď by bola veľmi pravdepodobne nejednoznačná. Pretože oba aspekty sú pre nás veľmi dôležité. Chceme, aby ste sa v dizajne naučili vyrábať viac zo svojich obľúbených vecí.

Na druhej strane dúfame, že vám náš článok poskytne ďalšie nápady, ako používať ten váš maličký spálňa nastaviť. Pretože o tom druhom sme už dlho nehovorili.

Urobte z malej spálne štýlový

malá spálňa zariadená béžovými kobercami

Jar je časom transformácie a to platí aj pre túto miestnosť.

1) Nájdite svoju farbu

Pri navrhovaní začnite tým, čo je vaša obľúbená farba. Potom zistite, ktoré z nich sú trendové a aký psychologický vplyv majú každý z nich. V žiadnom prípade by ste nemali ísť naopak. Pretože v prvom rade by ste v spálni mali cítiť pocit bezpečia. To je zásadné pre dosiahnutie niečoho veľkého.

Jemná karamelová farba vyzerá skvele v spálni

nastavenie dizajnu jemnej steny v malej spálni

Interiér spálne v pastelových orieškoch

malá spálňa ružová stena farba pastelové odtiene

2) Nemôže to byť nuda

Musíte, ak máte maličký spálňa nastaviť, prikladajte mimoriadny význam skutočnosti, že všetko vyzerá bezproblémovo a jednotne. Pretože neporiadok a neporiadok všetkých znervózňuje a to tiež narúša zdravý spánok. Inteligentný dizajn úložného priestoru má preto zásadný význam. Zároveň by ste museli niečo urobiť, aby to nebolo príliš nudné. Dôležitý je jeden alebo dva pekné ozdobné kusy. Sú ako prianie „dobrej noci“.

Nastavte akcenty na oranžovú

malá spálňa zariadená oranžovými akcentmi

3) priestor na snívanie, priestor na spomienky

Poďme tému trochu viac rozšíriť snívaním! Malá spálňa môže tiež znamenať, že investujete oveľa viac svojich zdrojov cestovaním a užívaním si vonkajšieho sveta. Žiadna spálňa nie je príliš malá na uloženie spomienok, ktoré nás motivujú ráno vstať. Farebné schémy môže úžasne dopĺňať napríklad obrázok s výhľadom na more. Zároveň by to malo upokojujúci účinok a znova a znova by vám to pripomínalo, ako radi cestujete!

Malé kvetináče na nočnom stolíku

malá spálňa krásna farebná kombinácia drevená podlaha

Elegantný dizajn steny s tapetou

malá spálňa zariadená nástenným kreslom

4) Musíte sa správne naladiť

Čo by ste chceli zažiť vo svojej spálni? Ide predovšetkým o vášeň, pokoj, rodinu? Dizajnom musíte seba i ostatných, ktorí navštívia túto miestnosť, správne naladiť. Aj keď ste a maličký spálňa nastaviť, je možné vykonať bez prílišného obmedzovania priestoru.

 Svetlé prostredie v odtieňoch modrej

Zariaďte si malú spálňu

Elegantný interiér v odtieňoch hnedej

malá spálňa zariadená elegantným interiérom

Posteľ musí byť dostatočne veľká, bez ohľadu na to, ako málo miesta máte. V prípade núdze by ste sa mali rozhodnúť pre poschodovú posteľ alebo skladacie riešenie. V opačnom prípade vám všetky ostatné tipy na vybavenie nepomôžu, aby ste sa cítili dobre. Všetok viditeľný nábytok a doplnky by mali byť schopné odrážať a podporovať túto náladu. Môžete sa rozhodnúť pre centrálny kus, ktorý symbolizuje požadovanú náladu a slúži ako otočný bod v atmosfére, alebo ho použiť ako vodítko pre charakter zostávajúcich kúskov v miestnosti..

5) Vzory, ktoré vyjadrujú vašu individualitu

Táto stratégia je veľmi vhodná pri zariaďovaní malej spálne. Pretože sú jednoduchým spôsobom, ako si prispôsobiť všetko bez toho, aby ste museli v užšom priestore umiestniť príliš veľa položiek. Bolo by pekné, keby ste viac zodpovedali zvolenej farebnej schéme, než by ste ju kontrastovali s touto. Ak máte obrázok na stene, bolo by vhodné vyhľadať korešpondenciu na túto tému.

Vyniká biela posteľná bielizeň

malá spálňa béžový koberec svetlá farba steny

Svetlo modrá šatníková skriňa je pekným akcentom v tejto spálni

malý interiér spálne zariadený v odtieňoch modrej

Zaveste obrázok na stenu spálne

úložný kôš na obrázok do spálne pre malú spálňu

Svetlo zelené závesy v spálni

malá spálňa svetlozelená biela posteľná bielizeň

Vintage komoda s veľkým zrkadlom

komoda na zrkadlo s malou spálňou