Zariaďovanie kuchyne – 10 nápadov, ktoré si zamilujete

kuchynský nábytok stenový dizajn farba steny moderný nábytok do jedálne

10 nápadov na zariadenie kuchyne, ktoré si zamilujete

Porozprávajme sa dnes o mieste, kde si dávate prvú kávu, raňajkujete, občas pracujete, čítate si a posedíte si pri pohári červeného vína, kým je jedlo v rúre.

Prečo neurobiť kuchynský stôl stredom miestnosti, ktorá vám prinesie toľko radosti.

Máte kuchyňu s jedálenským kútom, ktorú chcete okoreniť? Bez ohľadu na to, či sú vhodné pre dvoch alebo desať ľudí, boli tieto dizajnové kombinácie navrhnuté tak, aby provokovali vaše kreatívne myslenie. Pozrite sa, či vás jeden z týchto príkladov inšpiruje.

1. Nápad, ako by ste si mohli zariadiť kuchyňu – závesné svetlá do mozaiky a kladiva

kuchyňa zariadená nástenná maľba jedálenský kút lavica

Remeselný a sekulárny vzhľad s mozaikami vyrobenými z nesúladných kúskov, ako sú tu zobrazené kubánske, vankúšiky s potlačou a tepané strieborné alebo medené závesné svetlá. Lavice sú veľmi pohodlné, ale samotná stena pokrytá dlaždicami môže miestnosti dodať nádych.

2. Sedadlá a nálepky v rohovom okne

nastaviť kuchynská stena tapety hodiť vankúše drevená lavica jedálenský kút

Lavice s úložným priestorom v tých, ktoré je možné umiestniť do rohu, sú pohodlné a praktické a môžu pri stole spojiť veľa ľudí. Ozdobte kútik zábavnými a ľahko použiteľnými samolepkami na okná a vyberte si tienidlo z lavice.

3. Svetelné stolíky a svetlá v tvare zemegule

Zostavte kuchyňu s jedálenským kútom a akrylovými stoličkami, drevený stôl

K stene bol pripevnený rohový stôl, ktorý ponechal veľa miesta pre nohy. Jeho prítomnosť v miestnosti je veľmi výrazná. Zavesenie závesnej lampy nad stôl upúta pozornosť a zaistí teplejšiu žiaru ako jednoduché kuchynské žiarovky.

4. Výrazný luster a kvitnúce konáre

Jedáleň kuchyňa s jedálenským kútom rozložená drevené stoličky drevený stôl

Máme tu veľký luster, ako ten horúci ružový tu, a niekoľko vysokých váz s kvitnúcimi vetvami. To vytvára jemné oddelenie medzi týmito dvoma miestnosťami. To by bolo perfektné pre otvorený domov.

5. dvere v štýle reštaurácie a luster so zemeguľou

Kuchyňa s jedálenským kútom a moderným nábytkom - závesná lampa

Prečo neintegrovať dvere do dizajnu? Otočné dvere v štýle reštaurácie s otočnými sklenenými vložkami. Lustre sú vyrobené z guľových svetiel. Boli prevedené v rôznych odtieňoch a odrážajú tvar okrúhlych panelov na dverách.

6. Jedálenské stoly a chladné nástenné maľby

jedáleň kuchyňa zariadená jedálenský stôl so stoličkami

Chcete tu dosiahnuť tento svojrázny, ale očarujúci vzhľad? Priveďte stôl v štýle večere k rohovej lavici pri stene s modernou vzorovanou tapetou.

7. Kaviarenský stôl a neviditeľné stoličky

Zariadiť kuchyňu s jedálenským kútom pracovná doska akrylové stoličky okrúhly stôl

Toto malé miesto na sedenie dokazuje, že ani veľmi tesné priestory nemusia robiť kompromisy v štýle. Nájdite najmenšie a najelegantnejšie konferenčné stolíky, ktoré nájdete, a umiestnite okolo nich úhľadné stoličky.

Vybavte to pekne vyzerajúcou ovocnou miskou medzi jedlami.

8. Rozprávkové závesné svetlá a výrazná farba na stenu

kuchynský nábytok stenový dizajn farba steny moderný nábytok do jedálne

Elegantné, ležérne, moderné plastové stoličky vytvárajú dynamický kontrast k mystickému, bizarnému závesnému svetlu. Na stoličky bola zvolená biela a žiarovky zabraňujú tomu, aby sa kuchyňa (s vašimi ružovými skrinkami) zmenila na príliš roztomilé územie.

9. Svietidlá z ryžového papiera a detská výtvarná stena

jedáleň kuchyňa s jedálenským kútom rozkladacie stoličky drevený stôl

Ľahké, lacné závesné svetlá sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a po odhalení vyžarujú nádhernú žiaru. Stena s ležérne aplikovanými detskými obrazmi a obyčajné biele steny a stoličky pomáhajú vytvoriť príjemný priestor, ktorý žiari kreativitou.

10. Rohová lavica, poťahy sedacích súprav, lustre

jedáleň lavica drevená podlaha kreslo jedálenský stôl kuchynská zostava

Vytvorte jedálenský výklenok, ktorý vyžaruje jednoduchú eleganciu. Má elegantné rohové sedadlo, ktoré je vyplnené niekoľkými vankúšmi. Celé to je doplnené kreslom a klasickým lustrom.

Nájdite stoličku, ktorá má správny profil, aby sa ich na jeden stôl zmestilo niekoľko.