Zariaďujete si byt? Získajte nápady z tohto projektu v Brazílii

zariadenie bytu fc štúdio brazília foto pedro kok

Zariaďovanie bytu – krásne nápady z vysnívaného bytu v Brazílii

Doteraz sme nevideli žiadne štatistiky, z ktorej krajiny pochádzajú najobľúbenejšie projekty bytového zariadenia. Sami sme tiež nič neurobili. Ale akosi máme pocit, že sa Brazílii celkom darí.

Teraz odtiaľ máme projekt, ktorý by mohol slúžiť ako vzor pre mnohých na celom svete.

Veľká výzva

Za tým stojí spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom a architektúrou byt Nastaviť Projekt sa nazýva FC Studio. Podľa ich vlastných vyhlásení by hlavnou výzvou bola úplná zmena funkčnosti.

Pred začiatkom to bol rodinný byt. Ale po vybavení nového bytu by mal slúžiť ako trvalé bydlisko jedinému reklamnému agentovi.

Kompaktný byt s flexibilným dizajnom

nápady na zariadenie bytu eklektický dizajn foto pedro kok

Namiesto odstránenia prvkov z pôvodného návrhu bolo rozhodnuté zachovať si ich spomienku. Ukázali ich, zdôraznili, ale podriadili sa novej myšlienke vybavenia jedného bytu.

Jednolôžkový apartmán s mužskou postavou

zariadiť byt fs štúdio otvorený plán foto pedro kok

Rôzne miestnosti v rámci otvoreného plánu

Inými slovami, podľa nového konceptu bytového zariadenia zostala zachovaná obývacia izba, domáce kino a jedálenský stôl. Ale boli úspešne začlenené do plánu otvorenej stavby. Za týmto účelom boli strhnuté priečky a odstránený záchod, ktorý predtým fragmentoval miestnosť.

Otvorený plán fascinuje svojou funkčnosťou

zariadenie bytu flexibilný dizajn foto pedro kok

Kuchyňa

Otvorený plán vedie do kuchyne, ktorá bola tiež úplne prepracovaná. Stará konštrukcia bola kompletne prerobená a bola tam umiestnená vinotéka a ďalšie skladovacie priestory.

Efektný stojan na víno v kuchyni

zariadiť nápady bytu kuchyňa foto pedro kok

Nápadným prvkom sú betónové police, ktoré boli inštalované pozdĺž okenných stien. To tiež zdôrazňuje vertikálne zarovnanie verejných priestorov. Okrem toho je tam vystavených množstvo umeleckých diel.

K dispozícii je tiež široká galéria z ocele Corten. Beží od televízneho rohu do salónika. Slúži ako druh formálnej a skutočnej hranice medzi súkromnou a verejnou sférou. Tieto a ďalšie prvky, ktoré tvoria pozadie, boli prevedené v neutrálnej farebnej palete. Spolu to tvorí jednotku. Tvoria nádherný kontrast k detailom a doplnkom, ktoré boli distribuované vo vnútri.

Hranica medzi obytným a súkromným priestorom je veľmi postupná

nápady na zariadenie bytu fc štúdio foto pedro kok

Dizajnový nábytok

Teraz sa pozrime na rozloženie nábytku podrobne. Bol podriadený veľmi zaujímavému konceptu. Pozrime sa na to tiež bližšie.

Žlté kreslá ako krikľavé akcenty v interiérovom dizajne

zariadenie bytu fc štúdio obývačka foto pedro kok

Pokiaľ ide o štýl, máme dve úrovne. Prvá sa týka dizajnového jazyka. V tomto prípade všetko vyzerá rovnako moderne. Potom máte úroveň farieb. Na tejto úrovni môžete vidieť určitý eklekticizmus. Šedý, čierny a hnedý povrch hovorí o mužskom charaktere v pravom zmysle slova.

Farebná kombinácia naznačuje mužský charakter bytu

zariadiť nápady bytov kombinovať farby fc štúdio foto pedro kok

Chladný sklenený stôl a otvorené police v obývacej časti

nápady na zariadenie bytu fc štúdio otvorené police foto pedro kok

Ale takmer nepozorovane a jemne, na mnohých miestach sa prechádza do retrospektívy modernej doby minulého storočia. Bolo by ťažké zistiť, či tam farby nie sú. O eklektike sa teda dá povedať, že sa deje na úrovni nuáns. Poznáte to podľa žltých stoličiek a cukríkovo modrej kuchyne. Pop -art a bizarné prvky, ktoré akoby vyskočili z animovaného umenia, dopĺňajú celý vzhľad.

Nechajte malý byt, aby si prišiel na svoje s krásnymi akcentmi

nápady na zariadenie bytu kompaktné fc štúdio foto pedro kok