Zdarma plánovač izieb – Planoplan, dokonalý 3D plánovač

bezplatný plánovač izieb planoplan 3D návrh miestnosti kuchyňa kuchynský ostrov

Planoplan je bezplatný plánovač izieb

Planoplan je bezplatná online služba pre plánovanie izieb, pomocou ktorej je možné ľahko vytvárať pôdorysy, miestnosti a koncepty vybavenia. Vysokokvalitné 3D vizualizácie miestností a interiérového zariadenia sa generujú online na strane servera.

3D plánovač miestností funguje na platforme Unity (herný engine) a ponúka možnosť integrácie hotových objektov s Oculus Rift a virtuálnych 3D prehliadok navrhovanými miestnosťami ako štandardnú službu..

Projekt a návrh s Planoplan

plánovač voľného priestoru 3d planoplan

Planoplan umožňuje výstavbu trojrozmerných miestností podľa akéhokoľvek pôdorysu. Môžete virtuálne plánovať a nastavovať svoje izby online, presúvať nábytok, meniť konfiguráciu nábytku. Všetky materiály, farby a povrchy, ako sú podlahové krytiny, tapety, obklady alebo štuky, je možné vyberať a meniť podľa vlastného uváženia. Vysoko kvalitné omietky je možné vytvoriť z akéhokoľvek uhla. V službe je implementovaný aj automatizovaný systém na výpočet všetkých materiálov a nábytku potrebného na realizáciu projektu.

Čo umožňuje Planoplan?

bezplatný plánovač izieb planoplan 3d vizualizácia návrh steny obývačky

Na 3D vizualizácii miestností a zobrazení interiéru môžu v službe pracovať tak jednoduchí používatelia, ako aj profesionálni dizajnéri a plánovači miestností.

Realizujte profesionálne projekty

plánovač voľného priestoru 3d návrh kaviarne s planoplanom

Plánujte reštaurácie, kaviarne a bary

plánovač voľného priestoru 3d planoplan objekt priestor priestor restauraunt nastaviť projekt

Katalóg je rozdelený do dvoch hlavných kategórií – stavebné prvky a zariadenie (nábytok, domáce spotrebiče atď.). Existuje viac ako 1200 nábytku a viac ako 800 stavebných materiálov a povrchových textúr. Do interiéru je možné pridať „emocionálne“ prvky, ako sú figúrky, domáce zvieratá, knihy, drobnosti alebo dekorácie miestností.

Ísť do detailov

bezplatný plánovač izieb 3d nápady pre planoplan pre život

Podrobne navrhnite otvorený obývací priestor

bezplatný plánovač izieb planoplan kuchynský plánovač 3d

Planoplan ponúka možnosť vytvárania objektov s akýmikoľvek obrysmi: zakrivené steny v miestnostiach, zakrivené dvere, stenové otvory a soklové lišty, zvlnené stropy na niekoľkých úrovniach, akékoľvek móla, plošiny, trámy atď..

Zariaďte detskú izbu pomocou Planoplan

navrhnite detské izby pomocou planoplan bezplatného plánovača izieb 3d online

Planoplan dokáže automaticky vypočítať polohu slnka na základe zadaných súradníc bytu a dennej doby a zmeňte expozíciu v miestnosti.

V štúdii poskytnite skladacie rolety

Navrhnite svoju štúdiu pomocou 3D návrhu miestnosti s bezplatným plánovačom planoplan

Planoplan funguje podľa princípu freemium: všetky základné funkcie sú pre súkromné ​​osoby bezplatné. Rozšírenie funkcionality je spoplatnené, vrátane: dodatočného úložného priestoru pre projekty (k dispozícii je priestor pre 3 projekty bezplatne); Ďalšie funkcie na výpočet osvetlenia a expozície; Zastúpenie miestností s polovičnými stenami-funkcie, ktoré sú potrebné pre profesionálnych dizajnérov na vytváranie vysokokvalitných omietok v potrebnom rozsahu a profesionálnej kvalite..

Správna farebná schéma pre vašu obývačku

bezplatný plánovač izieb planoplan 3D návrh miestnosti dizajn obývačky

Virtuálne vyskúšanie nápadov do spálne

bezplatný plánovač izieb planoplan 3D nápady na dizajn spální

 Okrem vytvárania 2D a 3D obrazov je možné Planoplan použiť aj na vytváranie izometrických projekcií, animácií, interaktívnych 3D prezentácií alebo stereoskopických obrazov..

Plánujte ako profesionál

bezplatný plánovač izieb 3D nápady na dizajn interiéru planoplan

V oblasti bytovej výstavby, obchodu s nehnuteľnosťami a stavebným materiálom môžu firmy Planoplan používať spoločnosti na automatizáciu vytvárania prezentácií, obrázkov alebo interaktívnych webových aplikácií..

Minimálne systémové požiadavky:

Procesor: Intel 1,8 GHz

Grafická karta: 512 MB VRAM, kompatibilná s DirectX 9

RAM: 2 GB

Operačný systém: Windows XP, MacOS 10.5

Odporúčané systémové požiadavky:

Procesor: Intel Core i5 alebo vyšší

Grafická karta: 2 GB video pamäť, kompatibilná s DirectX 11

RAM: 8 GB

Operačný systém: Windows 7, MacOS 10.9

3D vizualizácia pomocou planoplan

  architektúra a dizajn bezplatný plánovač miestností 3D plánovací plán domu