Stenový dizajn s tehlami pre rustikálny uhol pohľadu

nástenný dizajn s tehlovým domácim stolom

Stenový dizajn s tehlami pre rustikálny uhol pohľadu

Koľkokrát ste videli film, kde na nevinnú obeť zaútočí sadistický a šialený sériový vrah, aby ste zistili, že vyvrcholenie filmu je príliš skoro? Ste iba v polovici filmu, keď je obeť stratená v zapadnutom sídle pripomínajúcom mauzóleum.

Strašidelné nie? Zhoršuje sa to Stláča ho stará a zaprášená knižnica. Pavučiny, tmavé svetlo lampáša a hrot žiariaceho noža obklopujú obeť bezprostrednou smrťou. Vražedné oči sa v tej chvíli zasmejú.

Stena sa zrazu začne hýbať. Ach, utri si čelo. To bolo určite blízko. Nie je nič iné ako kradmý otočný múrik knižnice, ktorý by zastávku zachránil a nechal divákov ďalších 45 minút.

Ako som túžil po sladkom úteku ako v kinách. Mohol som zmiznúť vo svojom vlastnom svete a na krásnu chvíľu nájsť útočisko a pokoj. Ovládanie reality. Máloktorý z domov je taký, že ukazuje predajné miesto. Mnohé z nich sú však domy, ktoré majú tajný múr, čakajúce na vystavenie, dotknutie sa a pohľad na ne.

Odhalenie začína teraz. Môžeme vystaviť tehlové múry nášho domova a zažiť tragický román o tajnom múre. Autenticita dodá našim domovom úplnú obnovu charakteru a rozžiari sa nám zrak po požití krásy.

Elegantná obývacia izba s tehlovými stenami

stenový dizajn s tehlami obývacia izba koberec okrúhly čiernobiely

Ale bez starostlivého a správneho riadenia môžete mať zmätok z rozpadnutej malty a tehál miznúcich dotykom prsta a obdivujúcich hostí.

Tento interiérový dizajn ukazuje rustikálny nádych

stenový dizajn s tehlami, útulný stôl z mäkkého koberca

Krok 1

Pred zobrazením celej steny musíte skontrolovať, či existuje známy architektonický prvok hodný objavenia. Najprv teda prepichnite malý otvor v stene. Najprv by ste mali lepšie porozumieť tomu, či je vaša tehla zátkou show.

Útulný dizajn spálne – tehlová stena za posteľou

nástenný dizajn s posteľnými prikrývkami do spální

Krok 2

Búranie vašej steny bude dosť chaotické, ale akonáhle narazíte na tehly, bude to ešte horšie. V závislosti od toho, ako dlho boli tehly zatavené, alebo od toho, koľko je tam kazov alebo trosiek, budete rozhádzať veľa prachu. Prach, ktorý sa ani nepodobá magickému rozprávkovému prachu našich snov, spustite požiarny alarm a vyčistite stôl, stoličky, všetko, evakuujte miestnosť.

krok 3

Predtým, ako urobíte kladivom radosť, musíte sa uistiť, že neexistujú žiadne elektrické vodiče alebo iné vedenia, ktoré by mohli váš projekt okamžite zastaviť. Bezpečnosť je však na prvom mieste a v prípade pochybností o postupe sa poraďte s odborníkom. Pre všetky ostatné otázky si vezmite svoje ochranné okuliare.

Vintage interiér obývačky – romantické nástenné svietidlá

nástenný dizajn s tehlovými komodami z dreva

Krok 4

Opatrne zbúrajte steny. Keď si zvedavo prezeráte návod na použitie, nižšie uvedené tehly môžete poškodiť. Omietku z Paríža alebo sadrokartónu by z bezpečnostných dôvodov pravdepodobne položili štyria ľudia, ak by ste ju chceli zlikvidovať alebo ak by ste ju znova použili na iný projekt..

Extravagantné zariadenie miestností

stenový dizajn s drevenými podlahami z tehál za súmraku

Aj keď tehlová stena vášho tehlového domu môže byť krásna, pamätajte na to, že je to stena. Znesie váhu stropu a ďalších komponentov vášho domu v takom malom nešťastí a ohrozíte stabilitu svojej steny a základu..

Krok 5

Hory harabúrd a harabúrd sa môžu zdať trochu zdrvujúce, ale od premiéry vašej tajnej steny vás delia hodiny..

Súčasná obývacia izba-okná od podlahy až k stropu

stenový dizajn s tehlami moderná rustikálna komoda vedľa stola

Jedáleň a biliardová miestnosť v jednom

stenový dizajn s tehlami moderná rustikálna jedáleň

Chemický roztok kyseliny chlorovodíkovej bude najpresnejším a najefektívnejším spôsobom odstraňovania nečistôt a plesní, ale skôr, ako budete pokračovať, budete potrebovať tieto ochranné okuliare. Kým to zvládnete, vezmite si do ruky polovičné gumové rukavice, pevnú drôtenú kefu, vedro s čistou vodou a dúfajme, že ste sa poriadne vyspali. Drhnúť. Umyť. Drhnúť. Umyť. Držte sa tohto rituálu, kým stena nebude mať kvalitu kina.

Moderné, elegantné zariadenie v byte

nástenný dizajn s tehlovou koženou sedacou súpravou hnedou stolnou lampou

Chromatické farby, textúry a povrchy v obývacej izbe

stenový dizajn s tehlami zamatovou sedačkou vstavaný krb

To by malo vyriešiť veľa problémov, ale v niektorých prípadoch tehly potrebujú trochu viac TLC. Keď je stena suchá, môžete ju utesniť špeciálnym tmelom na murivo, ktorý nájdete vo svojom miestnom železiarstve. Po nanesení dvoch vrstiev štetcom, aby ste nechali čas schnutia a vyvetrali miestnosť čerstvým vzduchom, môžete priniesť nábytok do izby a zariadiť dom.

Pódium je pripravené. Od domáceho kina po domáce úlohy a rodinné stretnutia by vás tam mala podporovať vaša tehlová stena. Užite si tento moment na červenom koberci!

Mestská výzdoba v obývacej izbe

stenový dizajn s tehlami útulným mestským zariadením

Pohodlný čitateľský kútik v byte – veľké presklené steny

stenový dizajn s tehlami je praktický, pohodlný, štýlový

Štýlový dizajn domácej kancelárie

stenový dizajn s tehlami červená stolička pre domácu kanceláriu