Keramický obklad stien, ktorý dodáva stenám skvelý vzhľad

nápady na obklady stien geometrický vzor keramických dlaždíc

Atraktívny obklad stien s geometrickým vzorom inšpirovaným prírodou spôsobuje, že steny pôsobia extravagantnejšie

 Určite ste aspoň raz v živote narazili na niečo, čo ste už dlho hľadali a čo by ste absolútne chceli mať doma. Zdá sa vám to však oveľa atraktívnejšie a pôsobivejšie, ako ste si predstavovali.

Možno sa budete cítiť rovnako aj vy, keď sa pozriete na nádherný dizajn steny, s ktorým vám chceme dnes predstaviť. Je to o origináli Obklady stien s keramickou dlažbou.

Je to atraktívny dizajn steny!

obklady stien Kin keramická dlažba kolekcia DSIGNIO

Tento vysoko moderný dizajn dlaždíc vás nepochybne nechá premýšľať o tom, aký bude svet keramických dlaždíc o rok alebo dva. Túto kurióznu kolekciu keramických dlaždíc s názvom Kin vytvorilo madridské dizajnérske štúdio DSIGNIO pre Harmony Peronda..

Pár päťuholníkov tvorí šesťuholník

obklady stien Kin keramické obklady dizajnérske štúdio DSIGNIO

Pokiaľ ide o tieto prírodou inšpirované keramické dlaždice, ich montáž si vyžaduje pozornosť do posledného detailu. Pozornosť sa upriamuje na prírodné vedy, ktoré stoja za jej vizuálnou príťažlivosťou. Keramické dlaždice Kin, inšpirované geometrickými vzormi nachádzajúcimi sa v prírode, naznačujú, že žiadny tvar nie je náhodný. Len si predstavte, ako skvele tieto molekulárne dlaždice doplnia a dotvoria váš interiérový dizajn vytvorením nádherného interiéru, ktorý pripomína prírodu. Taký Obklady stien vám pomôže porozumieť a milovať moderný dizajn.

Nechajte svoje steny pôsobiť úžasne

nástenná dekorácia obklad na stenu keramický geometrický vzor

Dizajnéri, ktorí vytvorili tieto efektné dlaždice, ich opisujú ako tisíce malých molekúl, ktoré tvoria jedinečnú konštrukciu – nádhernú architektúru, ktorá bude vždy atraktívna.

Steny pôsobia živšie

nápady na dekoráciu stien geometria geometrického vzoru Kin kolekcia

Keď svieti, vyzerá to keramicky Obklady stien ako reťazec buniek, ktorý dáva stenám hĺbku a rozmer. Ako vznikla táto neuveriteľná zbierka dlaždíc? Vďaka zdanlivo nepravdepodobnému prístupu – od kombinácie päťuholníkov po Haxagon. A to vedie k perfektnej geometrickej hre. Reťazec buniek, ktoré tvoria päťuholníky, vytvára zaujímavú sieť šesťuholníkov, ktoré sa prepletajú horizontálne a vertikálne. Vďaka reliéfu dlaždice stimulujú odraz keramického materiálu a tým sa vytvára vlnová štruktúra, ktorá sa v dôsledku odlišného svetla javí odlišne. Náhodnosť v konštruktívnej presnosti prírody, ktorú dlaždice Kin predstavujú, dodáva obkladu steny spontánnu krásu..

Keramické dlaždice, ktorých tvar bolí inšpirovaný prírodou

Kin keramické dlaždice geometrické DSIGNIO

Pri pohľade na tento byt, ktorého steny sú obložené takým fascinujúcim keramickým obkladom, vás môže zaujímať, aké ďalšie prevedenia obkladov a dlažieb budú v budúcnosti existovať?

A môžete si predstaviť odvážnejší dizajn, ktorý pripomína dlaždice Kin?

Kin keramická dlažba DSIGNIO Harmony Peronda