Mucizevi Etkilerle İnce Saçlar İçin 50 Saç Modeli Fikirleri

İnce saçlar için saç modeli fikirlerinin genellikle tek bir amacı vardır – gözü taklit etmek ve daha dolgun saç izlenimi vermek..

Başka bir deyişle, saçlarınızın ince olduğu gerçeğini gizleyerek, bukle setinize hacim ve derinlik sahibi olduğunuz izlenimini vermeleri gerekir..

Neyse ki hepimiz için, bunu taklit edebilecek bir dizi saç kesimi var..

Bu kesin düşünceyi göz önünde bulundurarak, ince saçlar için en iyi ve en mucizevi saç modeli fikirlerini bir araya getirdik.!

Aşağıya doğru kaydırın ve zevkinize (ve ihtiyaçlarınıza) en uygun olanı bulun!

1. İnce Saçlar İçin Hafta Sonu Saç Modeli Fikirleri

hafta sonu saçı, ince saçlar için yarım üst düğümlü saç modelleriKaynak

İnce saç söz konusu olduğunda, yarım üst düğüm, kitaptaki en eski numaradır. Başınızın üzerine birkaç tutam bağlayın ve bir tarak veya fırça kullanarak saçın geri kalanını biraz yumuşatın. Dağınık stil, hacminiz varmış gibi görünmesini sağlayacaktır..

2. Yarım At Kuyruğu Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için yarım at kuyruğu saç modeliKaynak

Yarı yukarı at kuyruğu, yarı yukarı düğümle aynı mantıkla çalışır, ancak bu sefer ince saçınıza katmanlar ekliyorsunuz. Ve katmanların ne anlama geldiğini biliyorsun. Derinliği ve perspektifi temsil ederek zengin saç görünümü verirler..

3. Dengesiz Düğüm

ince saçlar için orantısız dağınık düğümlü saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirleri söz konusu olduğunda, dağınıklık arkadaşınızdır. Kaygan ve bakımlı bir saç stiline ihtiyacınız yok. Bu sadece sahip olduğunuz saç miktarını gösterir ve kimsenin bilmesine gerek yoktur..

4. Çörekte Balık Kuyruğu

ince saçlar için topuz saç modelleri balık kuyruğuKaynak

Normalde saçınızı örerseniz korku gibi görünür, değil mi? Bu sefer değil. Bir balık kuyruğu örün, parmaklarınızı kullanarak çekip çıkarın ve ardından çok gevşek bir topuzla bağlayın. İşte! Şimdi gerçekten fazladan saçın var gibi görünüyor!

5. Dalgalı Bob

ince saçlar için uzun dalgalı bob inciler saç modelleriKaynak

İnce saçlarınız varsa ve bob elde etmek istiyorsanız, o zaman stilistinizin size dalgalı sonuçlar verdiğinden emin olmalısınız. Düz bir çizgi uçlu bob yerine çok daha zengin bir saç başı yanılsaması veriyorlar..

6. Balık Kuyruğu Tacı

Balık Kuyruğu Taç Örgü Yarım Aşağı Yarım Yukarı Balayage İnce saçlar için kabarık saç modelleriKaynak

Bu, ince saçlar için saç modeli fikirleri için bir balık kuyruğu taç fikridir. Kabarık üst kısmı ve tek başına daha fazla saçınız varmış gibi görünmesini sağlayacak kadar inanılmaz bir balyaj kahverengi ve sarı rengi ile yarı yukarı yarı aşağı örgü.

7. Yüksek Pompadour

ince saçlar için yüksek dağınık pompadour saç modelleriKaynak

Bir pompadour, size kesinlikle ihtiyacınız olan hacmi verecek şık ve çok modern bir saç kesimidir. Alçak bir topuz bağladıktan sonra, birkaç ipi çekin ve yumuşak bir fırça kullanarak sıkın. Her şeyi yerinde tutmak için bol miktarda saç spreyi uygulayın.

8. İnce Saçlar İçin Shaggy Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için tüylü kumlu peri saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modelleri söz konusu olduğunda dağınık en iyi arkadaşınızsa, tüylü sonsuza kadar en iyi arkadaşınızdır. Bunun nedeni, dalgalı bir saç kesiminin sadece dünyadaki tüm hacme sahipmişsiniz gibi görünmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda o kadar çok şekillendirmeniz gerekmeyecek olmasıdır..

9. İnce Saçlar İçin Uzun ve Katmanlı Saç Modelleri

sinirli gümüş sarısı kırpma uzun saç kısa katmanlar ince saçlar için saç modelleriKaynak

Rapunzel senin ruh kız kardeşinse, ince saçlara uzun saç kesimi de yapılabilir. Tek yapmanız gereken ona biraz katman eklemek çünkü bu, ona çok ihtiyaç duyulan hacim ve derinliği vermenin cevabı. Aksi takdirde, iyi ve gevşek görünecek.

10. Asimetrik Bob

ince saçlar için şık asimetrik bob saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirlerini gerçekten denemek istiyorsanız işe yarayan bir başka bob türü de şık asimetrik bob. Elbette bu, gizlemekten çok ince saçlarınız olduğu gerçeğini benimsemekle ilgili, ancak yine de onu destekliyoruz..

11. İnce Saçlar İçin Dikenli Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için kısa ve dikenli saç modelleriKaynak

İşte tarih kitaplarına girmeye değer bir peri kesimi. Bunun nedeni, diğer perilerden farklı olarak, ince saçlarınız olduğu gerçeğini, akıllıca yerleştirilmiş yüksek sivri uçlarla gizleyerek maskeleyecektir. Bunu çıkarmak için saç balmumuna ihtiyacınız olacak.

12. Metal Saç Kravat

ince saçlar için tereyağlı metal saç tokası saç modelleriKaynak

İşte profesyonellerden bir ipucu. Birinin dikkatini saçınızla ilgili bir şeyden uzaklaştırmak istediğinizde, bir saç aksesuarı kullanın. Başka bir deyişle, ince saçlarınız varsa, her zaman insanların saçınız yerine onlara bakmasını sağlayacak olağanüstü saç parçaları takabilirsiniz..

13. Katmanlı Bob

ince saçlar için kısa katlı bob saç modelleriKaynak

İşte ince saçlar için saç modeli fikirleri olarak çalışan başka bir bob. Kısa ve katmanlı bir bob, aksi takdirde yığılmış bob veya hatta yığılmış uzun peri kesimi dediğimiz şey. Arkadaki kesimin nasıl sonsuza kadar devam ettiğine dikkat edin.

14. Tıraşlı Alt Kesim

ince saçlar için traş alttan kesilmiş kıvırcık patlama saç modelleriKaynak

Yani güzel saçların var mı? Tıraş ol! Elbette şık bir şekilde. Saçın ince olduğu gerçeğini gizlemek için eski, traş edilmiş bir alttan daha iyi bir şey yoktur. Üstüne iyi bir kız sahte şahin şeklinde şık ve uzun, kıvırcık kaküller bırakın..

15. Şık Bandana Fikirleri

ince saç bandanası için saç modelleriKaynak

İşte, ince bir işitme duyusunu gizlemenize yardımcı olabilecek profesyonellerden başka bir numara. Bandana veya başörtüsü takın. Açıkçası, senin çocukken sahip olduğun gibi birini kastetmiyoruz. Size yardımcı olacak harika moda dergilerinden ilham alın.

16. Sonsuzluk Katmanları

ince saçlar için sonsuzluk katmanlı yığılmış bob saç modelleriKaynak

Saçınızda katmanlar olduğunda, ne kadar ince olduğu önemli değil. Hacmi kilometrelerce devam edebilecek gibi görünecek. Harika stilistler ince saçlar için harika saç modeli fikirleri bu şekilde oluşturabilir. Basit bir kısa bob alıp ona sonsuzluk katmanları vererek.

17. Klasik Örgüler

ince saçlar için klasik örgü saç modelleriKaynak

Daha önce de belirtildiği gibi, örgüler ince saçlar için harika saç modeli fikirleridir. Bunun nedenleri, saçınızın çok uzun uzamış gibi görünmesi için çekilebilir, alay edilebilir ve harika şekillerde süslenebilmeleridir. Çevrimiçi öğreticileri arayın!

18. Kör Bob

ince saçlar için küt bob saç modelleriKaynak

İşte cesur hanımların ince saçları olduğu gerçeğini benimsemelerinin harika bir yolu. Bu, künt bir finişe sahip çene uzunluğunda bir bob. Kumlu yansımaları ve koyu renkli kökleri olan platin sarısı, ayrıca önde ekin kıvrımı.

19. Tüylü Bob

İnce saçlar için Ash Blonde Shaggy Bob saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirleri söz konusu olduğunda, künt bob’un zıttı tüylü bob’dur. İşte hafif bir tabanca metal grisinde muhteşem bir örnek. Asimetrik patlamalarla arkada daha kısa ve önde daha uzun ve teatral bir erik makyajı ile tamamlandı.

20. İnce Saçlar İçin Sanatsal Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için sanatsal saç modelleriKaynak

Bunu kendi başına kaldıramayacaksın, sana bunu vereceğiz. Ancak, özel bir etkinlik için ultra modern bir görünüm arıyorsanız, kesinlikle bu olmalı. Deri ve diğer metalik aksesuarlar ince saçlarınız olduğunu unutturacak.

21. Basit At Kuyruğu

ince saçlar için basit at kuyruğu saç modelleriKaynak

Evet, doğru şekilde yapmayı biliyorsanız, basit atkuyruğu bile ince saçlar için saç modeli fikirleri olabilir. Burada yapman gereken tek şey saçları kızdırmak. Arkada dağınık bir pompadour’a fırçalayın ve at kuyruğunu da karıştırın.

22. Üst Topuz ve Patlama

ince saçlar için üst topuz ve patlama saç modelleriKaynak

Kakül, varsayılan olarak daha fazla saçınız varmış gibi görünmenizi sağlar. Bu bir gerçek. Bu nedenle, işte başka bir profesyonel ipucu. İnce saçlar için dağınık veya dağınık saç modeli fikirlerinden hoşlanmıyorsanız, yüzünüzü güzel bir şekilde çerçeveleyecek uzun kaküller tercih edebilirsiniz..

23. Gül Altın Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için gül altın saç modelleriKaynak

Bazen bir saç rengi, bir şeyleri örtmek söz konusu olduğunda, bir saç kesimi kadar anlam ifade edebilir. İnce saç durumunda, güzel bir pastel ton uzun bir yol kat edecektir. Son birkaç yıldır moda olan bir renk seçebilirsiniz – gül altın.

24. İnce Saçlar İçin Eşarp Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için atkı saç modelleriKaynak

Bir fular sadece kıyafetiniz dahil her şeyi birbirine bağlamakla kalmaz, saçınızı yerinde tutar ve ince saçlarınız olduğu gerçeğini gizlemekle kalmaz, aynı zamanda rüzgar, yağmur ve hatta kar durumunda saçınızı korur. Cesur bir moda ifadesi olduğundan bahsetmiyorum bile!

25. Mor Peri

ince saçlar için mor peri saç modelleriKaynak

Mor bir peri gibi görünmek istiyorsanız, her zaman mor bir peri alabilirsiniz. Amaçlanan kelime oyunu. Bu oldukça uzun bir peri kesimidir, patlamalar bir tarafa süpürülür ve kesime çok fazla hacim ve derinlik verir. Rengi oldukça kireçli bir leylak.

26. İnce Saçlar İçin Sinirli Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için sanatsal saç modelleriKaynak

Kalpsizler için değil, ince saçlar için bu saç modeli fikirleri, spor yapmaya karar verdiğinizde kasabanın konuşması olacak. Burada özellikle renklerin karışımını, keskin kesimlerin esintisini yumuşatan mor pastellerin sevimli tonlarını seviyoruz..

27. Uzantılı İnce Saç Stilleri

ince saçlar için uzatma saç modelleriKaynak

Başka bir profesyonel ipucu zamanı. İşte ince saçlar için kitaptan bir çözüm daha. Uzantıları alın. Saçınızın doğal uzunluğundan veya gövdesinden memnun değilseniz, yapay yardım alın. Doğru yapıldığında ne kadar güzel olabileceklerine bir bakın.

28. Vızıltı Kesimi

ince saçlar için buzz kesim saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirleri konusunda başka bir basit fikir ister misiniz? Vızıltı kesimine git. Genellikle orduda ortaya çıkan bir erkek saç kesimidir. Ancak, onu çıkarmak için doğru yüz özelliklerine sahipseniz, harika görüneceksiniz..

29. Sahte Şahin

ince saçlar için yıkanmış mandalina alttan kesilmiş saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirlerinin hiçbir listesi sahte bir şahin ile tamamlanmış sayılmaz. Sadece taptığımız birini seçtik. Platin kaküllü ve bej sarı alt kesimli, solmuş bir mandalina. daha ne isteyebilirsiniz?

30. Kirli Teller

ince saçlar için kirli saç modelleriKaynak

Bu süper model görünümüyle karşılaştığınızda dağınıklık tamamen yeni bir anlam kazanıyor. Dağınık saç teli fikri, buklelerinizin biraz “kirli”, darmadağınık ve seksi görünmesi için bir saç ürünü takmanın etrafında döner. İnce saç buna çok yakışıyor.

31. Alaylı Düşük Topuz

ince saçlar için aşırı alaylı düşük topuz saç modelleriKaynak

Bu, çıkarılması son derece kolaydır. Başınızın arkasına alçak bir topuz bağlayın ve ardından tüm saçınızı düzleştirmek için yumuşak bir saç fırçası kullanın. Aynı anda çok daha fazla hacme sahip olurken inanılmaz derecede şık ve sofistike görünecek..

32. Gevşek Saçlar İçin Büyük Patlama

ince saçlar için büyük patlama gevşek saç saç modelleriKaynak

Tüm püf noktalarını biliyorsanız, ince saçlar için saç modeli fikirleri çok yol kat edebilir. Bu nedenle, işte size bir tane. Çok uzun kaküller, saçınızın gerçekte olduğundan çok daha gösterişli görünmesini sağlar. Yüzünüze uygun bir uzunluk bulmak için stilistinizle görüşün.

33. Keira Knightley

ince saçlar için keira knightley saç modelleriKaynak

Keira, kendisinin de ince saçları olduğu gerçeğini gizleyen çok asimetrik bir bob tercih etti. İplerin çeşitli uzunlukları, saça biraz mimari katarak, gözü çok ince olduğu gerçeğinden uzaklaştırır..

34. Geri Dönen Bob

ince saçlar için asimetrik çıktı bob saç modelleriKaynak

90’larda çok büyük bir hit olan ortaya çıkan bob, kaygan bir dönüş yaparsanız modern olabilir. İnce saç ihtiyaçlarınıza uygun saç modeli fikirlerinizi asimetrik olduğu kadar kaküllü de kullanabilirsiniz. Bu bal sarısı rengini ve dumanlı göz makyajını da seviyoruz..

35. Güneş Öpücüğü Patlamaları

ince saçlar için modaya uygun güneş öpücüğü patlama saç modelleriKaynak

Güzel renklerden bahsetmişken, işte ince saçlar için tüm saç modeli fikirlerini dönüştürebilecek güzel bir güneş öpücüğü sarışın. Profesyonel ipucu – köklerinizi yanmış karamel gibi daha koyu bir tonda boyamak, derinlik ve hacim izlenimi verecektir..

36. Düz ve Katmanlı

İnce saçlar için Orta Katmanlı Düz ​​saç modelleriKaynak

Aynı zamanda ince olan düz saçlara sahipseniz ve ne yapacağınızı merak ediyorsanız, katmanlama sizin için çözümdür. İnce saçlar için tüm saç modeli fikirleri, bir katmanlama fikriyle başlar çünkü bu, ince saçınıza hacim katacak olan şeydir..

37. Julianne Hough

İnce saçlar için Julianne Hough saç modelleriKaynak

Bu sorunu yaşayan bir başka Hollywood yıldızı da aktris Julianne Hough. Saçlarını tipik olarak, çarpıcı mat kırmızı dudak ve çıplak gözlerle eşleştirmeyi sevdiği, omuz hizasında platin, dalgalı bob şeklinde kullanır..

38. Sienna Değirmeni

ince saçlar için sienna miller saç modelleriKaynak

Britanya’nın sevgilisi Sienna Miller, kumsal dalgalarına bayılıyor. İster ince uzun saçlarını ister çene hizasında boblarda kullansın, her zaman doğal güzelliğini tamamlayan yumuşak bukleler tercih ediyor. Kremsi pembe dudak ve koyu renk gözleri seviyor.

39. İnce Saçlar İçin Rock’n’Roll Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için rocknroll saç modelleriKaynak

İlhamınızı rock’n’roll veya grunge alt kültürlerinden ve onların baskın moda stili seçimlerinden de alabilirsiniz. Bol hacimli ve vücutlu, tüylü ve dalgalı saç kesimlerinden bahsediyoruz..

40. Platin Mahsul

ince saçlar için platin saç modelleriKaynak

İnce saçlar için tüm zamanların en sevdiğimiz saç modeli fikirlerimizden biri bu harika platin mahsul. Tüm makyaj ve aksesuar fikirleriniz için kendini boş bir tuval olarak sunan çok minimal, yazlık ve taze bir peri kesimi..

41. İnce Saçlar İçin Kesilmiş Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için uzun ve alttan kesilmiş saç modelleriKaynak

Uzun ve ince saçlarınız varsa yapabileceğiniz bir diğer şey de sert bir saç kesimi yapmaktır. Bu, saç tasarımları ve buna uygun bir ombre ile bir alttan kesimdir..

42. Pembe Saç Modeli Fikirleri

ince saçlar için pembe saç modelleriKaynak

Renk hakkında ne söylediğimizi hatırlıyor musun? Özellikle ince saçlar söz konusu olduğunda bir anlaşma yapabilir veya bozabilir. Burada ve orada biraz mandalina ile birleştirilen bu inanılmaz pembe ton, odağı ince saçtan uzaklaştırıyor.

43. Emily Künt

ince saçlar için emily künt saç modelleriKaynak

Aktris Emily Blunt, ombre saçını kesinlikle seviyor, bu arada, saçınızın gerçekte olduğundan biraz daha hacimli görünmesini sağlamak için başka bir profesyonel ipucu. Güzel mavi gözlerini vurgulayan, bej bir sarıya dönüşen doğal kestaneyi seçti..

44. Alexa Chung

ince saçlar için alexa chung saç modelleriKaynak

İnce saçlar için saç modeli fikirleri söz konusu olduğunda, Alexa Chung temelde Emily Blunt ile aynı şeyi yaptı, sadece kısa bir bob ile. Ayrıca düz saç yerine bazı plaj dalgalarını tercih etti. Etkisi daha da fazla hacim.

45. Çift Örgüler

ince saçlar için çift örgü saç modelleriKaynak

Optik saç yanılsamaları birçok şekil ve boyutta gelir ve örgüler kesinlikle en popüler olanlar arasındadır. Çift örgüleri ince saçlar için mucizevi saç modeli fikirleri olarak kullanabilirsiniz çünkü bunlar ince saçlara sahip olduğunuz gerçeğini maskeleyecek ve onu süslemeye odaklanacaktır..

46. ​​Ağır Set Patlamaları

ince saçlar için ombre patlama saç modelleriKaynak

Yüzünüzü çerçevelemek, kullanabileceğiniz başka bir numaradır. Yeterince fazla saçınız olduğu izlenimini verecektir, böylece sorunsuz bir kakül seti oluşturabilirsiniz. Güzel bir ombre ile birleştirin ve kendinize bir kazanan edin!

47. İnce Saçlar İçin Doğal Saç Modelleri

ince saçlar için doğal saç modelleriKaynak

Gerçek ve muhteşem seni kucaklamak harika bir şey ve bundan korkmamalısın. Tamamen doğal olmak da bir seçenektir ve ince saçlarınızı sevmek aslında kendi yolunda özgürleştirici bir deneyim olabilir. neden denemiyorsun?

48. Yan Süpürme Stili

ince saçlar için yandan taralı saç modelleriKaynak

Normalde olduğundan daha fazla saçın varmış gibi görünmesini sağlayan şeyin ne olduğunu biliyor musun? Hepsini bir tarafa süpürmek. İnce telli saçlar için bu tür saç modeli fikirlerini günlük olarak, hatta düğün ya da randevu gibi özel bir etkinlik için kullanabilirsiniz..

49. Kısa Kesilmiş Patlamalar

ince saçlar için kısa patlama tatlı turuncu saç modelleriKaynak

Bu tür kaküller inanılmaz derecede tatlı ve çocuksu ama aynı zamanda çok şık ve modaya uygun olabilir. Bu nedenle, kesime gitmekten korkmamalısınız.

Ayrıca, onları bu yanık portakal gibi cesur bir renkle eşleştirirseniz, ince saçlar için saç modeli fikirleri söz konusu olduğunda sonuçlar harika olacaktır..

50. Şık Orta Ayrılık

ince saçlar için şık orta ayrılık saç modelleriKaynak

Kitaptaki zarif ve şık görünmenin en kolay yollarından biri, saçınızı ortadan ikiye ayırmak, düzeltmek ve çok cesur bir makyaj yapmaktır. İnce saçlarla ilgili tüm düşünceleri unutun. Herkes ‘nasıl yapıyor? Nasıl bu kadar zarif görünüyor?’

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bu parçada paylaştığımız şeylerden yeni saçınızı şekillendirmek için yeni püf noktaları öğrendiniz mi, yoksa hepsini zaten biliyor muydunuz??

Ekstralarınız varsa, aşağıdaki yorum bölümünde onlar hakkında her şeyi duymak isteriz..