İnce Saçlar için 50 Saç Modeli (Anında Hacim Ekleyen)

Bazıları günü muhteşem görünmek için biraz saç şekillendirmeye ihtiyaç duyarken, diğerleri her zaman ince saçlar için saç modelleri arayışındadır..

İnce ince telli, inatçı ve şekillendirmeye karşı dirençli bir çoğumuzdan bahsediyoruz..

İnce saçlar düz ve cansız görünebilir. Neyse ki, zengin bir saç gövdesini taklit etmek ve hacim yaratmak için deneyebileceğiniz birçok saç modeli ve püf noktası var..

İşte o tatlı hacimli kilitlerin hayalini kurup silecek ince saçlar için 50 saç modeli.

1. İnce Saçlar İçin Saç Modelleri: Uzun Dalgalı Katmanlar

ince saçlar için dalgalı lob kesim saç modelleriKaynak

İnce ince saçları olduğu hemen fark edilir. Yine de uzun dalgalı katmanlar, buklelerin her birine hacim katan görsel bir etki yaratır..

2. Düz Kör Patlamalarla Dokulu Kısa Saç Kesimi

ince saçlar için dokulu peri kesim saç modelleriKaynak

Saçınızın ince olduğu gerçeğini gizlemenin bir yolu kısa kesmektir. Kısa bir saç kesimi dünyanın sonu değil. Aslında kısa saç modelleri daha çok yönlü ve bakımı kolaydır. Bu kısa saç kesiminin kaç şekillendirme olanağı sunduğunu bir düşünün..

3. İnce Saçlar İçin Açılı Bob: Sported by Keira Knightley

keira knightley açılı bobKaynak

Arkada daha kısa ve önde daha uzun saçlara sahip ince saçlar için bir saç modeli, yapı ve hacim ekler. Bu nedenle Keira Knightley’nin derin açılı bob’u, ince saçlar için saç modelleri listenizde yer almalıdır. Bahane yok.

4. İnce Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri: Tüylü Kabarık

tüylü sahte şahinKaynak

Saçınız inceyse ve hacim ve parlaklıktan yoksunsa, kısa ama cüretkar bir saç kesimi hile yapabilir. Solmuş kenarları ve gerçekten uzun üst kısmı olan sahte bir şahin stilinde spor yapıyor. Süpürge, arkaya doğru ve tüylü giymek için ideal.

5. Bob Saç Kesiminde Pastel Saçaklı Ombre

ince telli saçlar için kahküllü saç kesimiKaynak

Saçaklı bob saç kesimi, ince telli saçlara sahip olanlar için en iyi kısa saç modelleri arasında yer almaktadır. Yine, bu zengin renklerle boyanmış açılı bir bob. Tarz için bu tarifi takip edin ve saç stilinize derinlik katın.

6. İnce Saçlar İçin Kısa Katmanlı Peri Kesimi

katmanlı peri kesim mor saçKaynak

Kısa saç modellerine doyamıyoruz. Daha ince saçlarda inanılmaz derecede iyi görünürler ve şekillendirmeleri çok kolaydır. Burada görüldüğü gibi derin bir yan kısım hacim oluşturur ve ince katmanları ortaya çıkarır. Zengin bir renk ekleyin ve hacim efekti garanti edilir.

7. Uzun İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

katlı kıvırcık saçKaynak

Kate Hudson öyle görünmeyebilir ama onun da ince saçları var. Ancak, sergilediği saç stilleri bu gerçeği maharetle gizler. Anında hacim ve güzel yapı için çerçeveleme katmanları ve yan kısım giyin.

8. İnce İnce Saçlar İçin Katmanlı ve Dokulu Saç Kesimi

ince saç uzun saçlar için saç modelleriKaynak

Katmanlara ve dokulara dayalı orta uzunlukta ince saçlar için saç modelleri, anında hacim için sihirli içeriktir. Katmanlar dalgalı görünebilir, ancak saçaklı uçlar görünüme zarif bir not ekler. İyi şekillendirilmiş patlamalar da katma değerdir.

9. Uzun İnce Saçlar İçin Katmanlı Saç Kesimi

uzun katlı saçKaynak

Kilitlerinize hacim eklemek için klasik ombreyi tercih edin. Katmanlar ve gevşek dalgalar da yardımcı olur.

10. Kısa İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

kısa peri kesim scarlett johanssonKaynak

Scarlett Johansson her zaman kusursuz görünür. İnce saçlar için doğru saç stillerini arıyorsanız, onun birçok çarpıcı görünümünden bir ipucu alın..

11. İnce Saçlar İçin Kısa Saç Modeli

victoria beckham açılı bob kesimKaynak

Başka bir stil kraliçesi – Victoria Beckham – mükemmel bir saç stilinin sırrını ortaya koyuyor. Saçınızın zayıf ve güçlü yanlarını bilin ve bunları dikkate alan bir görünüm yaratın. İnce saçları olmasına rağmen, incelenmiş bir şekilde düzenlenmiş bu kısa saç kesimi harika görünüyor ve kesinlikle hacim katıyor..

12. İnce Saçlar İçin Anında Hacimli Kısa Saç Modeli

büyümüş peri kesimiKaynak

Tam bir peri kesimi değil, tam bir bob değil. Yan kısım, ekstra uzun yandan süpürme patlamaları ve hafif dalgalar sayesinde bina hacmi söz konusu olduğunda kesinlikle muhteşem ve etkilidir..

13. İnce İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

ince saçlar için künt patlama saç modelleri ile lob kesimKaynak

Katmanlar, saçaklı kaküller ve uzun kenarlar, ince ince saçlar için yapılandırılmış bir saç modeli oluşturmada birlikte iyi çalışır..

14. İnce Saçlar İçin Omuz Boyu Katmanlı Kesim

ince saçlar için katmanlı saç kesimiKaynak

Saçlarınız inceyse çok kısa kesmenize gerek yok. Düzlüğü ortadan kaldıran ve anında hacim kazandıran saç modelleri var. Örneğin, çene boyuna kadar uzanan ve yandan taranmış ve katmanlı bukleler olan kaküller, saçınızın gövdesine hacim kazandırmak için muhteşem bir şekilde çalışır..

15. Katmanlı Kıvırcık İnce Saç

Katmanlı Kıvırcık İnce SaçKaynak

Sadece bir önceki noktayı kanıtlamak için, bu tür yapı kıvırcık saçlar için de mükemmel şekilde uygundur. Bukleleriniz pek yardımcı olmadığında bedeninizi deneyin.

16. İnce Saçlar İçin Orta Boy Saç Modelleri

orta saç bob kesimKaynak

Dağınık, dalgalı ve püsküllü saçlarınız ince ve hacimsizken daha hacimli bir saç kesimi yaratmanın anahtarıdır. Muhteşem ve doğal.

17. Karlie Kloss: Bu Saç Modeli

karlie klossKaynak

Karlie Kloss’un saç modeli zarif bir klasik. Bir kez daha, katmanlar ince ince saçlar için saç stillerinin yıldızlarıdır. Yanlara doğru süpürülen ve dalgalı biçimli kaküller derinlik yaratır ve Karlie’nin yüz hatlarına dikkat çeker..

18. İnce Saçlar için İncecik Kısa Saç Modeli

ince peri stiliKaynak

Saçınız inceyken hacim yaratmanın bir başka yolu da ince bir saç stiliyle hava atmaktır. Buklelerin her biri, ince saçlar için mükemmel bir saç modeli yaratarak, görünüşte dağınık bir şekilde dikkatlice şekillendirilmiştir..

19. İnce Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri: Angelina Jolie

uzun ince saç angelina jolieKaynak

Yarı yukarı, yarı aşağı, dalgalı kilitler. Bu, Angelina’nın ince saçlar için en iyi saç stilinin sırrıdır..

20. İnce İnce Saçlar İçin Vintage Esinlenmiş Kısa Saç Modeli

ince saçlar için buklelerKaynak

Kükreyen 20’lerin modasından ilham alan orta ince saçlar için saç modelleri, hacimli ve zahmetsiz harika bir görünüm yaratmak için idealdir. Derin bir yan kısım, üste doğru düzleştirilmiş kilitler ve çene uzunluğuna ulaşan çok sayıda yaylı bobinler, ister düz ister kıvırcık saçlarınız olsun, mükemmel..

21. İnce Saçlar İçin Kabarık Saç Modelleri

ince saç kabarıklığıKaynak

Birkaç asi bukle içeren kabarık bir kabarık, ince saçlarınız için anında hacim kazanmanın hızlı bir yoludur..

22. Sofia Vergara: İnce Saçlar İçin İyi Saç Modelleri

ince saçlar için sofia vergara saç modelleriKaynak

İnce saçlar için iyi bir saç modeli nedir? Sofia’nınki gibi uzun ince saçlar için, iyi bir saç modeli küt uçlu, katmanlı ve yüzü çerçeveleyen dalgalı kaküllü bir saç modelidir..

23. Uzun İnce Saçlar İçin Derin Yan Kısım ve Kıvrılmış Uçlar

ince saçlar için derin yan kısım saç modeliKaynak

Uzun ince saçlarınız için anında hacim istiyorsanız, saçınızı ayırmak ve uçlarını kıvırmak gitmek için ideal bir yoldur..

24. Harika İnce Saç Şekillendirme Fikri

ince saçlar için asimetrik bobKaynak

Derin yan kısmı olan bu asimetrik bob, ince ince saçlarınız için anında hacim yaratmak için mükemmeldir. İnce ince saçlar için bir başka mükemmel saç modeli örneği.

25. İnce Saçlar İçin Katmanlı Saç Kesimleri

ince saç lob kesimi için saç kesimiKaynak

İnce saçlar için kahküllü katmanlı saç modelleri, anında hacim yaratmak için en iyiler arasındadır. Saçaklı uçlar ekleyin ve gitmeye hazırsınız.

26. İnce Saçlar İçin Açılı Dokulu Bob

ince saç modellerini vurgulayan açılı bobKaynak

İnce saçlar için kısa bob saç modelleri, açılı ve sinirli olduklarında en iyi sonucu verir. Hacimli bir saç modeli için bu görünümü sallayın. Geleneksel olarak açılı saç kesimleri ve asimetrik saç kesimleri daha fazla hacim oluşturmak için idealdir. modern sinirli notalardan bahsetmiyorum bile. Vintage esintili saç stillerinden bahsettiğimizde bile.

27. İnce Saçlar İçin Künt Patlama ve Saçaklı Uçlar

İnce Saçlar İçin Kör Patlama ve Saçaklı UçlarKaynak

Alnı kaplayan künt kahküller, ince saçlar için daha fazla hacim oluşturmak için sıklıkla kullanılan bir araçtır. Bu bordo gibi derin bir renk katın ve harika bir tarz yaratın.

28. İnce Saçlar İçin Sevimli Saç Modelleri

ince saçlar için peri kesimiKaynak

Aşırı büyümüş bir peri, bir bükülme ile sahte bir şahinle tanışır. Bu, ince ince saçlar için en şirin kısa saç modellerinden biridir..

29. Omuz Boyu Saçlar İçin Derin Yan Kısım

ince saçlar için uzun saç modelleriKaynak

İnce saçlar için hacimli saç modelleri yaratmada derin yan kısımların önemini ne kadar vurgulasak azdır..

30. Gevşek Bukleler

gevşek buklelerKaynak

Reese Witherspoon, ince saçlar için çarpıcı bir saç modelinin nasıl kullanılacağına dair bir örnek oluşturdu. Kadınlar için gevşek bukleli saç modelleri hacmi artırmak için idealdir.

31. İnce Saçlar İçin Kolay Saç Modelleri

dalgalı bob saç modeliKaynak

Çene hizasında tuzlu su püskürtülmüş bir lobu sallamak, o yaza okyanus dalgalarından yeni çıkmış, ince ince saçları gizlemek için ideal bir görünüm katacaktır..

32. Orta Boy Bob ve Güzel Düzleştirilmiş Bukleler: Emma Stone

Emma StoneKaynak

Çene hizasına ulaşan gevşek dalgalarla vintage esintili bir başka görünüm. Emma Stone saçlarını böyle giydiğinde muhteşem görünüyor.

33. İnce Saçlar İçin Pürüzsüz Künt Patlama Saç Modeli

künt patlama saç modeliKaynak

Bu görünüşte zahmetsiz olan kaküllü saç modeli saçınızı olduğundan daha kalın gösterecektir. Üstelik şık.

34. İnce Saçlı Kadınlar İçin Saç Modelleri

kadınlar için dalgalı saç modelleriKaynak

Dalgalı kilitlerle geliştirilmiş doğal görünümlü bir ombre yaratın ve bir daha asla saçınızın ince ve düz olması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak..

35. Kısa İnce Saçlar İçin Şık Kısa Saç Modelleri

şık peri kesimiKaynak

Kısa saç stilleri söz konusu olduğunda, bundan daha klas olamaz. Derinlik ve mükemmel şekillendirilmiş saçlar için mükemmel bir sarı balyaj.

36. Saçaklı Açılı Bob ve Yandan Süpüren Patlamalar

saçaklı bob kesimKaynak

İnce saç modelleri için saçaklı açılı bob saç kesimi sayesinde başka bir sinirli görünüm. Bu herkese çok yakışan bir saç kesimi, o yüzden bir deneyin.

37. Düz İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

ince saç modeli asimetrik peri kesimiKaynak

İnce saçlar için bu çarpıcı saç modeli, ipeksi pürüzsüz düz saçları olan kadınlar için çok gurur verici..

38. İnce Saçlar İçin Sevimli Kısa Bukleler

ince saçlar için buklelerKaynak

İnce telli saçlar için kesinlikle favori saç modellerimizden biri. Derinlik ve vücut hacmi oluşturmak için modern bir dokunuşla doğal bir görünüm.

39. İnce İnce Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri

açılı bobKaynak

Bu sevimli peri kesimi, genel stilinize romantik bir not katan bebek yumuşaklığında bir görünüm yaratır. Bu notu ve dağınık bukleleri yaratan saçın ince dokusudur..

40. İnce Saçlı Kadınlar İçin Sevimli Kısa Saç Modelleri

bandana saç modeliKaynak

İnce saçlı kadınlar için kısa saç kesimlerinde oynayan sevimli bir saç modelinin bir başka örneği. Bir bob ve bir peri kesimi arasında bir yerde duran dağınık, görünüşte perişan bir stil. Bir bükülme ile.

41. Kıvırcık İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

kıvırcık ince saç modeliKaynak

Kıvırcık bir yele ile kutsanmış olmak, mutlaka saçınızın kalın olduğu anlamına gelmez. Kıvırcık ince saçlarınız varsa, tepeye doğru düzleştirilmiş gevşek dalgalarda küt uçlu stilleri olan bir lob deneyin..

42. İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

ince saçlar için katmanlı buklelerKaynak

Üstte anında hacim ve uçlara doğru giderek daha az hacim. Bu saç modeli hem ince telli saçlar için hem de seyrekleşen saçlar için uygun bir yapıya kavuşmak için uygundur..

43. Uzun Yandan Süpüren Patlamalar ve Dağınık Bukleler

ince saçlar için katlı saç modelleriKaynak

Yanları savrulan uzun patlamalara sahip dalgalı veya kıvırcık saç modelleri, anında hacim oluşturmak için mükemmel şekilde uygundur..

44. İnce Kıvırcık Saçlar İçin Katmanlar

ince sarı kıvırcık saçKaynak

İnce kıvırcık saçlarınızı şekillendirmek için uğraşacak vaktiniz yoksa, kat kat deneyin. Özellikle uzun saçlar için katmanlı bir saç modeli, saçınızın doğal güzelliğini kısa sürede ortaya çıkarmanın en iyi yoludur..

45. İnce Saçlar İçin Bob Saç Modelleri

bob saç kesimi üzerinde balayageKaynak

İnce saçlar için size bir dizi bob saç modeli gösterdik. Hepsi eşit derecede çarpıcı görünüyor ve stil ve bakımı kolaydır. Bu nedenle, sorunsuz bir şekilde anında hacim istiyorsanız, ince saçlar için bob saç modelini deneyin. Bunu seveceksiniz.

46. ​​İnce Saçlar İçin Pixie Saç Kesimi

ince saçlar için peri kesimiKaynak

Yumuşak özelliklerini ortaya çıkaran ve taze bir nota yayan ince saçlar için bu peri saç kesimi ile çok hoş görünüyor.

47. İnce İnce Saçlar İçin Dalgalı Bob Saç Modelleri

açılı bobKaynak

Dalgalı boblar, saçaklı bob saç modelleri, açılı boblar. Tüm bu bob saç modeli varyasyonları, ince saçlara hacim ve derinlik katarak harikalar yaratıyor..

48. İnce Saçlar İçin Gevşek Romantik Örgü

Balık kafesi örgüKaynak

Tipik olarak, örgülü saç modelleri kalın, zengin ve tatlı görünür. Bu görünümü elde etmek için saçınızın kalın olması gerektiği anlamına gelmez. İstediğiniz örgülü saç modelini oluşturun ve size yeterince hacimli görünmüyorsa örgü ilmeklerini gevşetin..

49. İnce Saçlı Kadınlar İçin Ombre Saç Modeli

ince saçlar için saç modelleriKaynak

Saç modeli hacim eklemek için yeterli değilse, derinlik katan saç renkleri ile oynamayı deneyin. Örneğin, ombre, ters ombre veya balayajı deneyin. Doğal görünümlü veya daha az geleneksel renklerde olan bu saç boyama teknikleri, çarpıcı görünümler yaratır..

50. İnce Saçlar İçin Katmanlı Dalgalı Uzun Bob Saç Modeli

ince saçlar için bob saç kesimi dalgalı saç modeliKaynak

Güzel yapılandırıcı katmanlarda düzenlenmiş renkli uçlar ve dalgalı bukleler. Saçınızı uzun tutmak ve gösterişli görünmek istiyorsanız harika bir fikir.

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İnce saçlarınız varsa üzülmeyin.

Bunun yerine, ilham kaynağınızı bulun ve yeleğinize biraz çekicilik kazandırmak için bağlı ince saçlar için bu 50 saç stiliyle görünümü sallayın..