50 gaivinančių žalsvai mėlynos spalvos plaukų idėjų

„Teal“ yra mėlynos ir žalios spalvos derinys, sumaišytas į baltą pagrindą.

Smagiausia tai, kad jis gavo savo pavadinimą iš to paties pavadinimo paukštis, ant kurios galvos yra šios spalvos juostelė.

Štai dar vienas įdomus faktas apie šį atspalvį-tai buvo viena iš vadinamųjų 90-ųjų „mados spalvų“.

Tada jis buvo toks populiarus, kad jį dėvėjo visi, įskaitant daugybę sporto komandų, kurios greitai ją priėmė kaip savo spalvą.

Kadangi dabar stiliaus požiūriu išgyvename 90 -uosius, buvo visiškai natūralu dar kartą pamatyti žalsvai rudų plaukų spalvą.

Čia yra 50 gaivinančių idėjų, kaip dėvėti žalsvai mėlyną plaukus!

1. Žalioji ir kobalto šaknys

žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalva su kobalto šaknimisŠaltinis

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip išspręsti šią žavią spalvą, yra suporuoti ją su kaimyniniu atspalviu. Viena iš jos seserų Pantone yra kobaltas. Jis yra šiek tiek tamsesnis nei pati arbata, o tai reiškia, kad bus puiku, jei naudosite ją savo šaknims.

2. Rudi plaukai su žalsvai mėlyna spalva

natūralios rudos žalsvai mėlynos spalvos plaukų sruogosŠaltinis

Jei norite šiek tiek pagyvinti, bet išlaikyti natūralią plaukų spalvą, visada galite pridėti šiek tiek žalsvai rudos spalvos. Nors jūs negalite manyti, kad jie atitinka, jie iš tikrųjų atitinka. Žalsvai mėlyna ir kaštonas? Kodėl gi ne?

3. Žuvies uodegos pynė

žuvies uodegos pynimo žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei nudažėte tik kelias plaukų sruogas, galite jas lengvai parodyti gražia žuvies uodegos pynė. Tai kaimiškas prancūziškos pynės pusbrolis ir jis jums tarnaus, ypač jei padarysite šiek tiek netvarkingą.

4. Mėlyni ir žalsvai mėlyni Ombre plaukai

šalta ombre mėlyna žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Žalsvai mėlynos spalvos plaukai gali labai gražiai prisitaikyti prie mėlyno ombre stiliaus.

Norėdami gauti dar įdomesnį ombre, mišinyje galite pridėti šiek tiek vandens mėlynos spalvos. Pradėkite nuo tamsaus pagrindo ir leiskite jam lėtai nusileisti į mėlyną, o tada mūsų žvaigždės spalvą.

5. Banguotas Bobas

banguota bobų žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Kartais viskas, ko jums reikia norint parodyti nuostabią plaukų spalvą, yra vienodai žavus kirpimas.

Pavyzdžiui, tai banguota pečių ilgio bob, turinti daug apimties ir tekstūros. Kalbant apie spalvą, ji turi tą patį ombre, kaip mes nurodėme aukščiau.

6. Netvarkinga bandelė su žalios spalvos plaukų spalva

netvarkinga bandelių žalsvų plaukų spalvaŠaltinis

Netvarkingos bandelės buvo labai populiarios per pastaruosius porą metų. Ne taip seniai jie buvo tinginių merginų prekės ženklas arba jūsų šukuosena, skirta valyti namus.

Šiais laikais, jei turite pakankamai gerą stiliaus pojūtį, eidami į kokteilius, juos netgi galite suporuoti su maža juoda suknele..

7. Mėnulio žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalva

Mėlynos žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Tai gali būti lengvai pastele, bet tai šiek tiek daugiau. Tiesą sakant, šis nuostabiai gražus atspalvis vadinamas mėnulio žalsvai mėlyna. Kodėl?

Atsakymas matomas plika akimi, taip sakant. Spalva beveik pieniškai balta, atrodo perlamutrinė ir liuminescencinė, tarsi tam tikromis naktimis nuo mėnulio švytinti šviesa.

8. Tamsiai jūra žalia plaukų spalva

vandenyno tamsiai žalia žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Kalbant apie žalsvai spalvotą plaukų spalvą, jūsų įkvėpimas neabejotinai turi kilti iš elementų, kuriuos galite pamatyti gamtoje. Pagrindinis jūsų kūrybinių pastangų šaltinis bus jūra. Arba vandenynas, jei norite.

9. Vienaragio žalsvai mėlyna plaukų spalva

vienaragio žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Tikriausiai galima sakyti, kad vienaragiai yra (vis dar yra) didelis dalykas. Mes matėme vienaragį viską, įskaitant kavą, tad kodėl gi ne dėvėti šį dizainą ir savo plaukuose?

Žalioji arbata vaidins didžiulį vaidmenį, nes ji tokia įnoringa spalva.

10. Jūros dumblių žalsvai mėlyna plaukų spalva

jūros dumblių žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Kai turite žalsvai mėlynus plaukus, jūros dumbliai yra tik paplūdimio bangos, pakeltos į kitą lygį.

Rekomenduojame naudoti aukštos kokybės jūros druskos purškiklį, kad sukurtumėte gražias, jūros dumbliais atrodančias garbanas, o spynoms suteiktumėte šiek tiek tekstūros ir traškumo.

11. Dvigubi prancūziški pasteliniai žalsvai mėlyni plaukai

dvigubos prancūziškos žalios spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Nors tai skamba kaip labai įdomus dalykas, apie kurį paprastai skaitytumėte „Cosmo“, šį kartą mes kalbame apie dvigubas prancūziškas pintines.

Spalva yra absoliučiai fantastiška. Tai labai lengva pastelinė žalsvai mėlyna spalva su gaivinančiu mėtiniu paviršiumi.

12. „Voodoo Teal“ plaukų spalva

voodoo teal plaukų spalvaŠaltinis

Priežastis, kodėl šis žalsvai mėlynos spalvos atspalvis vadinamas „voodoo teal“, yra tai, kad jis atrodo neįtikėtinai raganiškas. Galėtume palyginti su vidurnakčio mėlyna spalva, sumaišyta su sveika miško ar samanų žalia doze voilà. Turite voodoo žalsvai mėlyną.

13. Povo įkvėpta plaukų spalva

povo žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Povo plaukų spalvą gali būti šiek tiek sunku gauti, ypač jei esate pradedantysis, bet tikrai verta pastangų.

Jį iš esmės sudaro skirtingi žalsvai mėlynos, mėlynos, violetinės ir žalios spalvos atspalviai. Taip pat reikia kelių šviesių sruogų, kad viskas būtų lengviau.

14. Klasikinis arklio uodega

arklio uodegos žalsvai plauko spalvaŠaltinis

Net paprasčiausia ir nuobodiausia šukuosena gali atrodyti kaip milijonas dolerių su jūsų nauja žalsvai mėlyna plaukų spalva.

Vienas dalykas yra turėti arklio uodegą, kai tavo plaukai yra rudi, bet visai kas kita, kai esi undinė su žalsvai mėlynais ir akmenuotai pilkais plaukais.

15. Žalsvai mėlyni ir mėlyni plaukai

mėlyna akvarelė žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Akvarelės pojūtis, kurį turi šis žalsvai mėlynos spalvos plaukų atspalvis, yra visiškai nuostabus.

Tai tikrai suteikia jausmą, kaip dailininko mūza sėdi tarp Monet vandens lelijų, lėtai skolinasi spalvą iš supančios gamtos.

16. Žalioji arbata ir gėlės

laukinių gėlių žalsvai plauko spalvaŠaltinis

Žalumyną derindami su priešingų spalvų spektru, pavyzdžiui, ryškiai geltona, dar labiau išryškės jo unikalus ir šaltas grožis.

Ledas, kurį galite pajusti žiūrėdami į žalumyną šalia žėrinčios geltonos spalvos šilumos, sprogs iš jūsų „Instagram“ asmenukių.

17. Netvarkingos kirpyklos

netvarkingos žalsvai mėlynos plaukų spalvosŠaltinis

Žalsvai rožinė plaukų spalva tikrai gali jums garantuoti vieną dalyką: kad pabudę atrodysite nuostabiai. Su tokia plaukų spalva netvarkingi plaukai dabar yra žavūs, mieli ir žaismingi. Prie jo derinkite minimalų ar net nuogą makiažą.

18. Teal Mermaid Plaukai

blizgi undinės žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Yra daug spalvų, kurias galite dėvėti, jei norite būti naujausių tendencijų dalimi, o žalsvai mėlyna spalva tikrai yra viena iš jų. Kaskart išeidami iš namų būtinai purškite ant jo blizgančios medžiagos.

19. Romantiška žalsvai mėlyna plaukų spalva

romantiška prašmatni žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Čia yra nuostabi idėja jūsų didelei dienai. Puiku tai, kad galite dėvėti abu, jei esate nuotaka ar garbės tarnaitė.

Tamsiai žalios spalvos plaukai puikiai dera su šviesiomis gėlėmis, tokiomis kaip dulkėtos rožinės rožės, gvazdikai ar bijūnai.

20. Ką mums davė vanduo?

kaip vandens arbatžolių plaukų spalvaŠaltinis

Nuostabus vienos iš nuostabiausių kada nors matytų plaukų spalvų įkvėpimo šaltinis. Ši atspalvių trifecta prasideda nuo tamsaus kobalto šaknų, viduryje yra ledinė žalsvai mėlyna spalva ir baigiasi rausvai mėlynais galais.

21. Netvarkinga karūna

netvarkinga karūna vidurnakčio žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Tai netvarkinga ir romantiška karūna, kuri sukasi aplink galvą. Spalva yra nuostabi nakvišų žalsvai mėlyna spalva, padengta reikiamu kiekiu žilų plaukų peekaboos, kad sugautų šiek tiek šviesos ir tolygiai pasiskirstytų ant manes.

22. Vintažinė Diva

senovinė diva ledinės žalsvos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Ledas, ledas, žalumynai! Užsidėk porą katės akių, baltus, plastikinius akinius nuo saulės, taškuotą tašką ir pakankamai lūpų blizgesio, kad užtektų savaitei ir pasisveikink su 50-ųjų hipsterine versija. Jūsų plaukai, žinoma, turi būti lediniai!

23. Tamsiai žalios spalvos plaukai

graži lėlės žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei esate pakankamai drąsus, kad pasirinktumėte šį tamsiai mėlynos žalsvai mėlynos spalvos plaukų atspalvį, tuomet jums tikrai patiks. Puikiai dera su mėlynomis ar žaliomis akimis, nes jose atsispindės kaip vanduo iš vandenyno.

24. Pusiau aukštyn pusiau žemyn

pusiau iki pusės pūkuotųjų plaukų spalvaŠaltinis

Alyviniai plaukai ir tamsiai mėlynos šaknys tikrai nusipelno parodymo. Atminkite, kad dirbote ties savo šaknimis taip pat sunkiai, kaip ir ties plaukais.

Todėl šukuosena iki pusės iki pusės su sauja garbanų ten bus teisinga.

25. „Lagoon Teal“ plaukų spalva

lagūnos žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Kaip minėta anksčiau, kai kalbama apie žalsvus plaukus, daug įkvėpimo semiatės iš vandenyno ir visa, kas su juo susiję.

Šis atspalvis vadinamas lagūnos žalsvai mėlyna, ir jūs galite lengvai suprasti, kodėl. Kad pasiektumėte maksimalų efektą, suporuokite jį su atitinkamais akių šešėliais.

26. Didžioji diena

vestuvinės žalsvos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Nesijaudinkite dėl savo vestuvių šukuosenos. Žalsvai mėlyna spalva puikiai dera su visomis gėlėmis, kurias galėtumėte dėvėti plaukuose.

Be to, jis pina neįtikėtinai gerai. Tai tik vienas pavyzdys – klasikinė triguba prancūziška pynė ir mažos rožinės rožės.

27. Po sluoksniu ir rėmeliu

po sluoksniu ir rėmeliu žalsvai plauko spalvaŠaltinis

Jei nenorite dažyti viso manevro, bet vis tiek norite naudos, pavyzdžiui, paryškinti akis, yra sprendimas.

Eikite į kadravimą ir sluoksniavimą. Tai reiškia, kad reikia numirti tik sruogas, esančias po paviršiumi, ir tas, kurios uždengia jūsų veidą.

28. Blizgančios šaknys

blizgučių šaknys žalsvai plauko spalvaŠaltinis

Tai mėgstama muzikos festivalio išvaizda, kuri tikrai įsitvirtino per pastaruosius kelis sezonus. Akivaizdu, kad tai galite padaryti nepriklausomai nuo savo plaukų spalvos, tačiau manome, kad žalsvai mėlyna spalva yra sėkmingiausia.

Griebkite saujelę švytinčių, lipnių blizgučių ir patrinkite ją savo atsiskyrimo linija.

29. Arbūzų arbatžolių plaukų spalva

arbūzų plaukų žalsvų plaukų spalvaŠaltinis

Pripažink tai. Jūs niekada net negalvojote apie tai, kad arbūzo plaukai gali atrodyti taip nuostabiai, ar ne? Tiesą sakant, jūs tikriausiai manėte, kad tai buvo šiek tiek geeky. Tu buvai neteisus. Tik pažiūrėkite, koks iš tikrųjų meniškas ir gražus.

30. Burbulinės gumos ir žalsvai mėlynos spalvos pailginimai

prailginimo burbuliukų ir žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Plaukų priauginimas yra puikus būdas patobulinti žaidimą, jei norite savo plaukams suteikti daugiau apimties ir ilgio.

Tačiau nereikia laikyti jo klasikiniu. Ieškokite madingų ir modernių, tokių kaip guminukų ir žalsvai mėlynos spalvos spynos.

31. Žalsvų plaukų patarimai

medvilnės saldainių sruogos žalsvai dažo plaukų spalvąŠaltinis

Ši šukuosena prilygsta tik kojoms, kad išbandytumėte vandenį. Žalsvai žalsvų plaukų spalva čia tokia šviesi, kad vos matai.

Tai nereiškia, kad jis yra mažiau gražus. Tačiau tai yra geras būdas pradėti šį kelią, jei esate visiškai pradedantysis šiame žaidime.

32. Įnoringa žalsvai mėlyna plaukų spalva

įnoringa žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei Alice niekada negrįžtų iš Stebuklų šalies, taip atrodytų jos plaukai.

Tikriausiai.

Be akies obuolio viduryje.

Mes kalbame apie nuostabų žalsvai mėlynos ir karštos rožinės spalvos derinį.

33. „Low Victory Rolls in Teal“

maža pergalė ritina žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalvąŠaltinis

Kaip tu gali būti vienu metu mergina ir hipsteris? Tai paprasta. Dažykite plaukus beprotišku žalsvai mėlynos spalvos atspalviu ir sukurkite šitą 1940–50-ųjų įkvėptą pergalės ritinį.

Pridėkite gausų sijoną ir mielus taškuotus taškelius, ir tai tarsi jūs keliavote laiku!

34. „Wood Fairy Teal“ plaukų spalva

medžio fėjos žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei žalsvai mėlynuose plaukuose kažkas mums patinka, tai yra vienas iš nedaugelio atspalvių, dėl kurių mes iš tikrųjų atrodome kaip fėjos. Jei jums pavyks teisingai suformuoti tinkamus drabužius ir aksesuarus, galite atrodyti kaip šiuolaikinis „Pixie“.

35. Žalsvai mėlyni ir juodi plaukai

pusė ir pusė kūrybingos žalsvai mėlynos spalvos plaukųŠaltinis

Ši pusiau pusė kovos tarp juodos ir žalsvai mėlynos spalvos plaukų yra beprotiška, ir mums tai patinka. „Cruella de Vill“ ne tik tapo modernus, bet ir turi dvi fantastiškas netvarkingas arklio uodegas.

O ir nepamirškime nuostabių meškiukų skanaus. Ar matėte žalius antakius, du nosies žiedus ir sidabrinį akių pieštuką virš akių?

36. Plaukų gabalas

plaukų brangakmeniai žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Tai šukuosena, skirta užbaigti visas plaukų dalis. Jį galite dėvėti vestuvėse, Helovino dieną ar kaip kostiumo dalį.

Kūrinys yra neabejotinai išskirtinis, iš visų pusių kabančios smulkios grandininės paštelės, kurios gražiai susilies su jūsų žalsvai mėlynais plaukais.

37. Raudonmedžio ir žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalva

raudonmedžio ir žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalvaŠaltinis

Yra keletas spalvų derinių, kuriuos reikia pamatyti, kad patikėtumėte. Raudonmedis ir žalsvai mėlyna yra vienas iš jų.

Kai pagalvoji, neatrodo, kad rudos rudos spalvos šiluma puikiai derės su žalsvai mėlynos spalvos ledine spalva, tačiau.

38. Meninė žalsvai mėlyna plaukų spalva

įkvėpimo žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei per pastaruosius kelerius metus mes kažko išmokėme, tai nebijokite gėlių vainikų. Jie prasidėjo kaip muzikos festivalio mada, ir mes juos dažniausiai matėme „Coachella“ ir „Burning Man“. Tačiau jie greitai užaugo ant mūsų.

39. Pilki atspalviai

žilų ir žalsvų plaukų spalvaŠaltinis

Kiek jūsų ten įkvėpė garsioji knyga? Tikriausiai daug. Dabar galite jį naudoti ir kaip plaukų įkvėpimą.

Pradėkite nuo tamsesnio atspalvio prie šaknų, kad gautumėte natūralią išvaizdą, tęskite metalinę žalsvą spalvą ir baigkite šviesiai žilų plaukų spalva.

40. „Hipster Teal“ plaukų spalva

hipsterinė žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Kai prikalėte netradicinę plaukų spalvą, nesunku tapti visaverčiu hipsteriu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti tinkamą negabaritinį megztinį ar vilnonį megztinį, taip pat daugiasluoksnius karolius ir auskarus.!

41. Apkarpyti kirpčiukai

Vidutinės žalsvai mėlynos spalvos plaukų spalva su nukirptais kirpčiukaisŠaltinis

Dabar tai yra milijono dolerių kirpimas. Tai yra kažkur tarp ilgo pikselio ir trumpo bobo.

Be to, jis yra asimetriškas, ilgesnis priekyje, tamsios, žalsvai žalios spalvos ir turi žudikų trumpų kirpimų rinkinį. Be to, tiesiog pažvelk į tą purpurinį lūpdažį!

42. Eilutė

dryžuota žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Kartais mažiau tikrai yra daugiau, o nedidelis kiekis gali nulemti daug. Jei turite tamsius brunetinius plaukus, visada galite dažyti tik vieną savo sruogų žalsvai spalvotą spalvą. Tokiu būdu jūs dar labiau išsiskirsite.

43. Lūžimas

požiūris žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Jei norite tokios išvaizdos po grunge ar post-punk, bet šiek tiek moteriškesnio atspalvio, žalsvai mėlyna plaukų spalva taip pat gali jums padėti.

Tai pakankamai netradicinė, kad padėtų jums jūsų pastangose, bet pakankamai švelni, kad netrukdytų.

44. Trumpas Bobas su kirpčiukais

trumpi bobiniai šoniniai kirpčiukai žalsvai mėlynos plaukų spalvosŠaltinis

Oi, kaip mes mylime savo bobas. Taip atrodo, kad prieš keletą metų iš naujo atradome bobas. Nuo tada mes negalime jų gauti pakankamai! Visur, kur pasukate galvą, galite pamatyti kito tipo bobas. Mūsų laimei, žalsvai taip pat.

45. Gotų lėlė

gotų lėlės žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Žalsvai mėlyna spalva yra tokia universali plaukų spalva, kurią net galima naudoti, jei planuojate eiti į gotą. Tai puikus pavyzdys, kaip galite atrodyti kaip tikra gotų lėlė. Ypač ilgi undinės plaukai ir juodas makiažas turi mirti.

46. ​​Rožinės ir žalsvos spalvos garbanos

garbanota bob rožinė ir žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Mes nebūtume galėję užbaigti šio sąrašo, neparodę, kaip atrodo žalsvai rudos garbanos.

Tai pastelinės rožinės ir šviesiai mėlynos spalvos derinys, kuris beveik atrodo kaip cukraus vata. Svarbiausias patarimas – kad jūsų antakiai atrodytų natūraliai.

47. „Teal Afro“

afro arbatos plaukų spalvaŠaltinis

Kalbant apie garbanas, čia yra dar vienas tipas, kurį galbūt norėsite išbandyti. Tai žalsvai mėlyna spalva su neoninėmis geltonomis šaknimis, suteikianti papildomo įnoringumo. Ar taip pat galime pasakyti, kad esame įsimylėję visiškai odinę aprangą?

48. Mažoji undinė

eterinė mažosios undinėlės žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Tiesa, tai ne mažoji undinė, prie kurios esate pripratę, o undinė, kaip ji atrodytų realiame gyvenime.

Su strazdanomis, žalsvai mėlynais plaukais, jūros putų akimis ir didžiuliu gėlių vainiku ant galvos, kad švęstų savo kaip jūros princesės statusą.

49. Mėtų ir pastelių

pastelinė mėtų žalsvų plaukų spalvaTaigiurce

Mūsų džiaugsmui šis ne tik žalios spalvos pastelinis atspalvis, bet ir sumaišytas su mėtų žalia spalva. Tai tik parodo, kad, kalbant apie žalsvai mėlynos spalvos plaukus, jų maišymo ir derinimo galimybės yra tikrai neribotos.

50. Violetinė ir žalsvai mėlyna

violetinė ir žalsvai mėlyna plaukų spalvaŠaltinis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus mūsų sąraše yra visiškai nuostabus derinys tarp žalsvai mėlynos ir violetinės spalvos. Tai gali būti tiesiog geriausias mūsų iki šiol matytas poras ir neabejotinai mūsų mėgstamiausias!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

O kaip tau?

Pamatę mūsų išsamų sąrašą apie žalsvai žalių plaukų spalvą, ar turite mėgstamiausią šio atspalvio klausimą?

Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje, ką manote apie šią šukuoseną!