50 gražių purpurinių plaukų spalvų idėjų ir stilių

Pastaruosius kelerius metus netradicinės ir neįprastos plaukų spalvos buvo labai populiarios. Jie prasidėjo kaip pagrindinė muzikos festivalių dalis, pradedant tuo, ką dabar vadiname „festivalio išvaizda“. Po to jie išplito iki Holivudo ir iš ten užkariavo visą pasaulį.

Violetinė yra viena iš šios tendencijos žvaigždžių ir viena iš priežasčių, kodėl tiek daug žmonių renkasi purpurinę plaukų spalvą labiau nei bet kas kitas, yra tai, kad ši spalva turi tiek daug atspalvių, iš kurių galima rinktis!

Pradedant nuo šviesiai alyvinės ar jūros putos ir baigiant bordo, razinomis ir vynu, yra atspalvis, kuris tinka kiekvienai nuotaikai ir asmenybei. Taigi čia yra keletas gražiausių Purpurinių plaukų spalvų idėjos, padedančios jūsų purpurinei svajonei!

1. Purpuriniai plaukai netvarkingoje bandelėje

purvini viršutiniai plaukai purpuriniai plaukaiŠaltinis

Vienas iš būdų, kaip galite dėvėti naujai įgytą purpurinį plaukų atspalvį, yra surišti jį į netvarkingą bandelę ant galvos. Tai atsipalaidavusi ir dar stilinga šukuosena, kuri padės jums visą dieną.

2. Ilgi purpuriniai levandų plaukai

levandų ilgi purpuriniai plaukaiŠaltinis

Jei atsitiktinai turite tokius ilgus plaukus, tada jų dažymas purpuriniu atspalviu tikrai bus teiginys. Spalva ir labai prarasta šukuosena su viena paprasta ilga pynė nugaroje mums primena senų laikų pikselius.

3. Violetinė plaukų spalva violetiniais atspalviais

violetiniai purpurinių plaukų atspalviaiŠaltinis

Čia yra nuostabi atvirkštinės olandiškos pynės formos šukuosena. Be to, kad jis puošia jūsų pakaušį, o ne karūną, jis taip pat parodys daugybę purpurinių atspalvių plaukuose dėl pynės.

4. Princess Bubble Gum plaukų spalvos idėjos

burbuliukų guma ilgi purpuriniai plaukaiŠaltinis

Vienas iš būdų nukreipti savo vidinį vaiką yra purpuriniu būdu nudažyti plaukų burbulus. Šios pastangos grožis yra tas, kad ji neturi būti vienodos spalvos. Čia ir ten galite pridėti rožinės ir mėlynos spalvos akcentų, kad pagyvintumėte dalykus.

5. Violetinis purpurinių plaukų atspalvis

violetinis purpurinių plaukų atspalvisŠaltinis

Pasirinkite violetinę su keliomis gerai išdėstytomis laisvomis garbanomis ir netvarkingu mazgu gale. Norėdami gauti garbanas, galite naudoti garbanojimo geležį ir šiek tiek putų. Taip pat galite per naktį įrišti į dviejų ar trijų siūlų košeles ir ryte paleisti.

6. Violetiniai plaukai su viršutine pynė ir viršutiniu mazgu

purpuriniai plaukai su viršutine pynėŠaltinis

Violetinė plaukų spalva, pradedant nuo tamsesnės pagrindinės spalvos, yra ne tik fantastiška, nes ji taip pat turi keletą atspalvių, bet ir pati daina yra graži. Pasirinkite didelę sruogą ant galvos ir pinkite ją iki pusės. Likusią dalį galite surišti į bandelę arba viršutinį mazgą.

7. Magenta šukuosenos atspalviai

purpurinis purpurinių plaukų atspalvisŠaltinis

Dar vienas atspalvis, iš kurio galite rinktis purpurinius plaukus, yra rausvai raudonas. Tamsesnė plaukų spalva puikiai dera ant galvos vainiko, o šviesesnės – antgaliams. Paplūdimio bangos ir pusiau pynė jį sluoksniuos ir parodys visus atspalvius.

8. Purpuriniai plaukai ypatingoms progoms

purpurinių plaukų baklažanų atspalvis su puošmenomisŠaltinis

Nors purpurinė spalva laikoma netradicine plaukų spalva, yra keletas atspalvių, kuriuos galite sportuoti net ir pačiuose tradiciniuose ir klasikiniuose renginiuose: vestuvėse. Čia yra baklažanų atspalvis, laisvai laikomas kartu su brangakmeniais nusagstytais plaukų aksesuarais.

9. Violetinės pigtails

purpuriniai plaukai dviejose kojelėseŠaltinis

Kaip minėta anksčiau, niekas negerėja su neoniniais plaukais, kurie juos pina. Bangos geriau išryškina visus jūsų gražių plaukų atspalvius, nei kada nors galės dėvėti palaidus.

10. Karališkoji ametisto plaukų spalva

violetinių plaukų ametisto atspalvisŠaltinis

Ametistas yra kvarco rūšis ir visų laikų mėgstamiausias tarp brangakmenių kūrėjų. Todėl dabar galite priderinti savo papuošalus prie savo plaukų, naudodami šį gražų violetinį atspalvį. Nešiokite jį laisvomis bangomis, kad išties atrodytumėte!

11. Miško dvasia su karūna

prancūziška nerijos nugaros karūna purpuriniai plaukaiŠaltinis

Violetiniuose plaukuose yra tiesiog kažkas stebuklingo. Šios giliai violetinės spalvos sruogos apima tik keletą šviesių sruogų, kad išryškintų šią tamsesnę plaukų spalvą. Graži pusiau pakelta, pusiau žemyn karūninė pynė tik dar labiau primena pasaką.

12. Purpurinės pastelės užšaldymas

šviesiai pasteliniai violetiniai plaukaiŠaltinis

Jūs taip pat galite būti ledo karaliene, jei to norite, sportuodami prie šios fantastiškos šviesios pastelinės spalvos plaukuose. Dėl purpurinio atspalvio jis atrodo kaip rašalas kartu su lediniu vandeniu ir nuspalvintas ant plaukų.

13. Trumpi purpuriniai plaukai

bob kirpimas purpuriniai plaukaiŠaltinis

Violetiniai plaukai neturi būti ilgi, kad būtų gražūs. Štai nuostabios violetinės bobos su laisvomis paplūdimio bangomis pavyzdys. Išvaizdą galite gauti pasirinkę nuolatinius purpurinius plaukų dažus pagrindui ir mėlynus pusiau nuolatinius plaukų atspalvius viršutinei galvos daliai.

14. Ilgi ir sluoksniuoti purpuriniai plaukai

sluoksniuoti ilgi violetiniai plaukaiŠaltinis

Vis dėlto, jei nuspręsite pasirinkti ilgą versiją, visada galite ją ištiesinti ir padaryti daugiasluoksnį kirpimą. Kai plaukai bus dėvimi taip, kaip šioje nuotraukoje, atrodysite kaip pasakiška rokerio jauniklio versija, paruošta riaumoti.

15. Purpuriniai plaukai su „Steampunk“ plaukų priedais

purpuriniai plaukai su „steampunk“ segtukuŠaltinis

Idėja sujungti gilų purpurinį atspalvį su „steampunk“ šinjonu yra tikrai geniali. Senovinis sidabras šiame drugelio segtuke fantastiškai puikuojasi violetiniais plaukais. Norėdami tai padaryti, laikykite plaukus kuo tiesesnius.

16. „Grunge Purple Lob“ šukuosena

ilgi sluoksniuoti bobiniai violetiniai plaukaiŠaltinis

Čia yra sluoksniuota ilga bob šukuosena, kuri įkvepia plaukus! Ieškokite šviesių ar pastelinių atspalvių aplink veidą, kad sušvelnintumėte ir išryškintumėte veido bruožus.

17. Pasakiški ilgi ir banguoti plaukai

purpuriniai plaukai su mažomis baltų gėlių puošmenomisŠaltinis

Kai pradėjote purpurinį plaukų dažymo darbą, taip pat galite eiti iki galo. Puošmenos visada yra tvarkingos, pavyzdžiui, šios mažos baltos pavasario gėlės pasklinda po jūsų purpurines raukšles. Jai būdingas ypatingas vidurvasario nakties jausmas, kurį turėtų patirti kiekviena mergina.

18. Alyviniai purpuriniai plaukai

alyvinis purpurinių plaukų atspalvisŠaltinis

Niekas nesako jautrumo ir trapumo, kaip alyviniai plaukai. Šis modelis taip pat pridėjo keletą indigo peekaboo prie alyvinių plaukų, kad suteiktų jiems daugiau gylio. Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, pasidarykite ilgą, daugiasluoksnį kirpimą ir paplūdimio bangas.

19. Saldainių spalvos purpuriniai plaukų ombre

saldainių spalva purpuriniai plaukai vidutinė bobŠaltinis

Čia yra atspalvis ir kirpimas, kuris puikiai tiks bet kokia proga. Jį galite dėvėti biure ir merginų vakarą. Tai vidutinio ilgio kapota bob, violetinės, alyvinės ir baklažanų ombre atspalvių.

20. „Vintage Purple“ kirpykla

senovinė šukuosena purpuriniai plaukaiŠaltinis

40–50 -aisiais moterys nedažė plaukų purpurine spalva. Tačiau jūs vis tiek galite padaryti priauginimo tendenciją sportuodami prašmatnią ir madingą plaukų juostą, net jei turite purpurinę plaukų spalvą.

21. Žuvies uodegos ir undinės

žuvies uodega purpuriniai plaukaiŠaltinis

Esame visiškai tikri, kad jei Arielis turėtų pasirinkimą, ji taip pat būtų nudažžiusi plaukus purpurine spalva. Tik pažiūrėkite, kaip gražiai šis lengvas indigo atspalvis yra suvyniotas į tobulą dvigubą žuvies uodegos pynę.

22. Įvairūs purpurinių plaukų atspalviai

purpuriniai purpuriniai plaukaiŠaltinis

Kai dažote plaukus šia spalva, jie neturi būti vieno atspalvio. Laikykite jį su dviem ar daugiau atspalvių, kaip tai padarė ši miela ponia. Taip pat galite pamatyti keletą rožinių plaukų dažų akcentų!

23. Giliai bordo purpuriniai plaukai

violetinių plaukų bordo atspalvisŠaltinis

Norėdami pakartoti šią išvaizdą, prie ilgų spynų turite pridėti keletą paplūdimio bangų. Be to, tamsią bordo spalvą visada galite pagražinti šukuosenomis, tokiomis kaip ši labai graži auksinė metalinė lapų vainikėlis.

24. Pastelinis Grunge Choppy Bob

pasteliniai grunge purpuriniai plaukaiŠaltinis

Kitas violetinių plaukų grunge išvaizdos pavyzdys: bobas, ilgas ir sluoksniuotas. Norėdami užbaigti šį ansamblį, pridėkite chokerį ir teatro makiažą.

25. Rausvos violetinės ir mėlynos spalvos atspalviai

purpurinių plaukų rašalo atspalvisŠaltinis

Ši miela ponia pasirinko rašalą kaip mėgstamą purpurinių plaukų atspalvį. Ji taip pat dėvi ilgą bobą su labai švelniomis paplūdimio bangomis, indigo galiukais ir baklažanų tamsiomis šaknimis. Norėdami tai padaryti, sumažinkite makiažą iki minimumo.

26. Pastelinės violetinės spalvos pusgaminė viršutinė bandelė

pasteliniai trumpi daugiasluoksniai bobiniai violetiniai plaukaiŠaltinis

Čia yra dar viena nerami bob, ilgesnės sruogos apkabina veidą, žinoma, pastelinės violetinės spalvos. Modelis turi sunkius šoninius kirpčiukus ir aukštą bandelę, dėl kurios šiuo metu einame iš proto.

27. Visos vaivorykštės plaukų spalvos

skirtingų atspalvių purpuriniai plaukai sluoksniuotoje trumpoje bobojeŠaltinis

Violetinė vaivorykštė, tai yra, nes tai galite pamatyti šiame pavyzdyje. Jis yra ant trumpo bobo pagrindo, kuriame galite pastebėti beveik visus violetinių plaukų atspalvius, kurių galbūt norėsite. Be to, ji taip pat turi labai šviesius šviesius plaukus.

28. „Framboise“ atspalviai netvarkingoje bandelėje

violetinių plaukų įrėmintas atspalvisŠaltinis

„Framboise“ prancūziškai reiškia avietes. Nepaisant to, tai nebūtinai turi būti tik jūsų mėgstamų makaronų skonis. Taip pat galite naudoti šį atspalvį kaip įkvepiančią savo neįprastą plaukų spalvą, jei nė vienas iš kitų purpurinių plaukų atspalvių neatitinka teisingumo.

29. Mėlyni ir purpuriniai plaukai

turkio spalvos purpuriniai plaukaiŠaltinis

Nėra kito būdo apibūdinti šią plaukų spalvą ir stilių, kaip pavadinti jį grynu menu. Tai madingas ir blizgus labai tamsiai mėlynų šaknų, metalinės turkio spalvos viduryje ir skanios violetinės spalvos derinys..

30. Ombre Purpuriniai plaukai

ombre purpuriniai plaukaiŠaltinis

Pasigrožėkite rudeniu šiais puikiais purpuriniais ombre plaukais. Šaknys, taip pat sruogų pradžia yra gilios baklažanų spalvos, kuri toliau šviesėja ir plauko galiukų link. Pasirinkite savo atspalvius ir eikite į ombre prieš šventes.

31. Pinti pasteliniai purpuriniai plaukai

purpuriniai plaukai pasteliniai pintiŠaltinis

Ką tu gauni, kai derini sustingusią blondinę su rožinės spalvos burbulais ir įvairiais violetiniais atspalviais? Tikra tobulybė! Pinkite jį į paprastą trijų sruogų gabalą, kad jis atrodytų dar gaivesnis ir atsipalaidavęs.

32. Vynuogių sutraiškymas per šviesius plaukus

šviesūs ir vynuogės sutraukia purpurinius plaukusŠaltinis

Čia yra labai įdomus spalvų ir atspalvių pasirinkimas. Viršuje ir šalia šaknų yra šviesiai rudos ir rožinės spalvos auksas, o apačioje – gražus atspalvis, vadinamas vynuogių sutraiškymu. Spalvų paletė bus ypač matoma, jei ištiesinsite plaukus.

33. Violetinės spalvos orchidėjų atspalviai

violetinių plaukų orchidinis atspalvisŠaltinis

Puikus lovos galvos apibrėžimas, ši nuostabi ponia taip pat turi violetinių plaukų orchidėjų atspalvį. Jei norite natūraliai atrodyti, sumažinkite makiažą iki minimumo ir negalite suklysti.

34. Netvarkingi pinti pasteliniai purpuriniai plaukai

netvarkinga pynė purpuriniai plaukai pastelinis ombreŠaltinis

Jei turite ar nuspręsite pasirinkti pastelinius ar, dar geriau, ombre violetinius plaukus, visada galite juos nešioti netvarkingoje pynėje. Paimkite kai kurias tamsesnes sruogas ir jomis vainikuokite galvą. Tokiu būdu jie kontrastuos su šviesesniais atspalviais ant galvos.

35. Gotų įkvėptas tamsiai violetinis

tamsiai violetinių plaukų gotų išvaizdaŠaltinis

Pasiekite šį tamsų ir drąsų požiūrį gotišku posūkiu, jei prie jau tamsių plaukų pridėsite baklažanų purpurinį atspalvį. Šią išvaizdą užbaigs juodas kakliukas, lūpų žiedas ir labai dramatiškas makiažas.

36. Vyno purpurinė plaukų spalva

violetinių plaukų vyno atspalvisŠaltinis

Jo pavadinimas iš tikrųjų teisingas, nes ši spalva yra tokia graži ir turtinga, kad galite tiesiog ją išgriebti ir įmesti į stiklinę. Jis yra labai drąsus, tačiau nėra per daug žiaurus akims, todėl gali būti tiesiog puikus pasirinkimas bet kokiai progai.

37. Katy Perry purpurinė plaukų spalva

katy perry purpuriniai plaukaiŠaltinis

Bene didžiausia purpurinių plaukų tendencijos propaguotoja yra ne kas kita, o dainininkė Katy Perry. Per pastaruosius kelerius metus ji pasipuošė keliais šios nuostabios spalvos atspalviais ir tapo mūsų visų įkvėpimu.

38. Lankai ir juostelės šukuosena

senoviniai moteriški pasakų purpuriniai plaukaiŠaltinis

Lankai ir juostelės purvinu purpuriniu plauku suteikia moterišką ir pasakišką išvaizdą. Be to, jei prie savo aprangos pridėsite šiek tiek sviesto spalvos nėrinių, iš šios išvaizdos taip pat įgausite senovinės nuotaikos.

39. Vikingų pynės ant purpurinių plaukų

vikingų pynės ant purpurinių plaukųŠaltinis

Tiesa, dauguma vikingų moterų buvo šviesiaplaukės. Tačiau tai nereiškia, kad jūs vis dar negalite sportuoti su jų žudikėmis. Ištiesinkite plaukus ir pradėkite pinti kai kurias ilgesnes sruogas.

40. Jūros putos mėlyni ir purpuriniai plaukai

jūros putos mėlynos ir violetinės spalvos prancūziškos pynėsŠaltinis

Šešėlio pavadinimas čia gali būti šiek tiek romantiškas, tačiau tai neatsitraukia nuo jo grožio. Ši jūros putų mėlyna ir violetinė plaukų spalva mus visus sužavėjo tuo, koks ledinis ir skaidrus jis yra. Šoniniai pinti košeliai taip pat padeda išsiskirti.

41. Dviejų atspalvių rožinė ir purpurinė plaukų spalva

cruella velniškai rožiniai ir purpuriniai plaukaiŠaltinis

Jei „Disney“ piktadarė Cruella de Vil ryžtųsi purpuriniams plaukams, tai būtų jos pasirinktos spalvos. Vis dėlto ši nuostabiai keista šukuosena neturi nieko bendra su buvimu blogiu. Tiesą sakant, tai atrodo taip miela, kaip jie ateina.

42. Violetiniai festivalio plaukai

alyvinė šventė purpuriniai plaukaiŠaltinis

Kaip minėta įvade, niekas nesako, kad festivalis atrodo kaip purpuriniai plaukai. Be to, jei pridėsite per didelę gėlių pynę, kitas jūsų pasirodymas „Coachella“ ar „Burning Man“ būtinai jus pastebės!

43. Iris spalvos hipsteris

purpurinių plaukų rainelės atspalvisŠaltinis

Čia labai hipsteriška išvaizda su rainelės spalvos violetiniais plaukais, auskarų vėrimu ir akiniais. Antakiai yra giliai šokolado rudos spalvos, todėl puikiai įrėmina veidą. Miela panele taip pat sportuoja senovinis kačių akių makiažas.

44. Sluoksniuoti Ombre purpuriniai plaukai

ilgi tiesūs sluoksniuoti violetiniai plaukaiŠaltinis

Ilgi plaukai yra sluoksniuoti ir nelygus, suteikiantys apimties jausmą, o plaukų spalva yra graži indigo spalva. Be to, jis yra rausvos ir alyvinės spalvos iki modelio juosmens. Patarimai yra beveik balta blondinė.

45. Purpurinės deivės plaukų pynimas

mėlyni violetiniai ir purpuriniai plaukaiŠaltinis

Čia yra deivės pynimas, suformuotas į tobulas garbanas su trimis skirtingomis spalvomis: mėlyna, violetinė ir violetinė. Tiesą sakant, plaukai yra tokie nuostabiai gerai suformuoti, kad spalvos tiesiog atrodo viena iš kitos ir puikiai susipina.

46. ​​Viršutiniai mazgai ir bandanos

purpuriniai plaukų viršutiniai mazgaiŠaltinis

Taip pat galite apsvarstyti šukuoseną, turinčią šiek tiek daugiau patikimumo gatvėje. Užsidėkite ant galvos bandaną, surištą Vakarų pakrantės Tupac būdu. Suriškite galvą į netvarkingą bandelę, naudodamiesi plaukų spurga, ir viskas gerai.

47. Baklažanų plaukų spalva

purpurinių plaukų baklažanų atspalvisŠaltinis

Be valgymo, baklažanai taip pat gali būti įkvėpimas jūsų kitai plaukų spalvai. Šis tamsus ir švelnus purpurinis plaukų tonas puikiai tinka žiemai. Prie jo derinkite minimalų makiažą ir papuošalus.

48. Laisvos Sangrijos spalvos pigtails

šviesiai sangrijos purpuriniai plaukai pintiŠaltinis

Paimkite pavyzdį iš ispaniško gėrimo „Sangria“ ir dėvėkite spalvą ant galvos. Tai labai šaunus pavasario vaizdas, kai galite pinti plaukus ir dėvėti per didelį megztinį, kad neatsiliktumėte nuo tendencijų.

49. Laumių karalienė

purpuriniai plaukai su rožiniu, oranžiniu ir geltonu ombreŠaltinis

Vienas iš būdų parodyti savo purpurinius plaukus yra tuo pačiu metu naudoti kitas spalvas. Todėl, be violetinių atspalvių, ši miela ponia taip pat turi rožinius, oranžinius ir geltonus plaukus. Vaivorykštės spalvos gali būti jūsų draugas, jei žinote, kaip jas teisingai suformuoti.

50. Ilgas viršutinis mazgas ir pynės

purpurinių plaukų viršutinio mazgo vikingų pynėsŠaltinis

Jei turite išgalvotą renginį, tai gali būti jūsų ir jūsų purpurinių plaukų šukuosena. Šukuoseną sudaro ilga netvarkinga bandelė su viena paprasta pynė kiekvienoje pusėje.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Tikimės, kad dabar matėte visus įvairius purpurinius atspalvius, kuriuos galite dėvėti plaukuose, taip pat įvairius būdus, kaip juos formuoti, kad spalvos ryškiai išsiskirtų!

Kuri iš šių violetinių plaukų idėjų jums patiko? Komentaruose praneškite mums, ką norėtumėte dėvėti!