50 kreatywnych dwukolorowych fryzur

Jeśli chodzi o farbowanie włosów, fryzury dwukolorowe rewolucjonizują cały świat. Wzięli całą planetę szturmem jako fascynujący sposób na kreatywność z nie jednym, ale dwoma różnymi kolorami włosów. Ale jak wybierasz kolory? Czy nie będą się ze sobą kolidować? A czym ten trend różni się od ombre? Odpowiadamy na wszystkie te pytania i więcej poniżej na naszej liście 50 kreatywnych dwukolorowych fryzur.

1. Dwukolorowe fryzury z mahoniem i platynową blondynką

Trend fryzury w dwóch odcieniach pozwala łączyć dosłownie dowolne dwa kolory, o których możesz marzyć. Jest to bogaty i głęboki mahoń ze zdrową smugą platynowej blondynki po jednej stronie, która podkreśli Twoje oczy i odcień skóry.

mahoniowe platynowe dwukolorowe fryzury

Źródło

2. Fryzury w dwóch odcieniach szarości i wiśni

Niesamowitą rzeczą, jaką można zauważyć w tym trendzie, szukając przykładów na Instagramie lub przewijając nasz artykuł, jest to, że pozwala on na zestawienie nawet niektórych kolorów, które na pierwszy rzut oka wydają się nie pasować do siebie.

szare i wiśniowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

3. Niebieskie i pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Niebieski i pomarańczowy są przeciwstawnymi kolorami w spektrum, co czyni ten wybór tak interesującym, na początek. Poza tym jeden z nich jest uważany za ciepły kolor, podczas gdy niebieski jest zimny, więc otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów.

niebiesko-pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

4. Wata cukrowa różowa i szara niebieska

Pastel to kolejny trend, który wciąż jest silny w świecie koloryzacji włosów. Jeśli chodzi o fryzury w tonacji, możesz połączyć różową watę cukrową z szaro-niebieskim i zdobyć kilka punktów za styl.

wata cukrowa różowe szare niebieskie dwukolorowe fryzury

Źródło

5. Niebiesko-zielone dwukolorowe fryzury

Jeśli tego lata wybierasz styl syreny, nie ma nic lepszego niż połączenie niebieskiego i zielonego. Oba są uważane za kolory morskie, w zależności od wybranych odcieni. Używaj ciemniejszych lub jaśniejszych kolorów w zależności od odcienia skóry i koloru oczu.

niebiesko-zielone dwukolorowe fryzury

Źródło

6. Dwukolorowe fryzury niebiesko-szare i kukurydziane

Ta kombinacja bardzo przypomina pole kukurydzy, na którym latem pojawiają się dzwonki. Dlatego może być idealnym wyborem na letnią fryzurę lub jeśli planujesz urządzić rustykalne wesele.

niebiesko-szara kukurydziana żółta dwukolorowa fryzura

Źródło

7. Fryzury w dwóch odcieniach pastelowego różu i morskiej pianki

Oto hipsterska kombinacja, którą z pewnością pokochasz. Nic nie jest bardziej współczesne i nie pasuje do siebie lepiej niż pastelowy róż z nutą mandarynki i ten mocno rozwodniony morski piankowy błękit.

Fryzury w dwóch odcieniach pastelowego różu i turkusu

Źródło

8. Toksyczne, dwukolorowe, zielone i niebieskie fryzury

Jeśli twoja główna inspiracja pochodzi od komiksowych superbohaterów lub super-złoczyńców, wypróbuj ten niebieski i toksyczny zielony. Jeśli chcesz trochę wtopić się w te mocne kolory, dodaj kilka pasemek z jednej strony.

toksyczne zielone, niebieskie, dwukolorowe fryzury

Źródło

9. Piwo kremowe i czarne dwukolorowe fryzury

Piwo kremowe to kapryśny i nienaturalny odcień blondu, który ostatnio podbił świat. Jak sama nazwa wskazuje, został zainspirowany słynnym czarodziejskim napojem, którym przez cały czas pili postacie z Harry’ego Pottera.

kremowe czarne dwukolorowe fryzury

Źródło

10. Żółte i fioletowe fryzury w dwóch odcieniach

Oto ciekawy i nowatorski sposób na zrobienie dwóch tonów. Podczas gdy większość przykładów będzie farbować włosy na pół na pół w stylu Cruella de Vil, ten idzie poziomo w swoim podejściu do dwóch kolorów.

żółte fioletowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

11. Daffodil i Iris Dwukolorowe fryzury

Chociaż nie powinniśmy być stronniczy, jesteśmy tylko ludźmi i powiemy, że absolutnie uwielbiamy, gdy nietradycyjne kolory włosów są inspirowane prosto z natury. Na przykład jest to żonkilowy blond i irysowy fiolet.

żonkil irys dwukolorowe fryzury

Źródło

12. Dwukolorowe fryzury z mięty i lawendy

Kontynuując powyższy pomysł, oto dwa kolejne nienaturalne kolory, które pochodzą prosto z natury i które mogą Ci się spodobać tego lata. To połączenie miętowej zieleni i lawendowego fioletu, które również brzmi naprawdę pysznie.

miętowe lawendowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

13. Czarno-pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Zgodnie z oczekiwaniami, dwukolorowy trend działa również niesamowicie dobrze na Halloween. Zwłaszcza, gdy weźmiesz tradycyjne kolory tego upiornego święta i użyjesz ich we włosach. To jest północna czerń i dyniowa pomarańcza.

czarno-pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

14. Czerwone i czarne fryzury w dwóch odcieniach

Kolejną klasyczną kombinacją jest ta pomiędzy czerwienią a czernią. To mocny, przeznaczony dla odważnych pań, które nie boją się pokazać swoich prawdziwych kolorów, zamierzona gra słów. Ubierz go na specjalną okazję, używając korony z czerwonej róży.

czerwone i czarne fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

15. Naturalny brąz i czerwień

Sprytnym sposobem na podążanie za trendem dwóch odcieni jest farbowanie włosów nie na dwa kolory, ale na jeden. Oznacza to, że możesz zachować naturalny kolor włosów dla jednej części i wybrać wyraźny odcień dla drugiej.

naturalne i czerwone fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

16. Czarno-różowe fryzury w dwóch odcieniach

Nie, nie mówimy o dziewczęcym zespole Black Pink, chociaż jesteśmy pewni, że taka fryzura pasowałaby do ich estetyki. To jedwabista brunetka połączona z purpurowym różem aż po grzywkę.

różowe czarne dwukolorowe fryzury

Źródło

17. Mandarynka i wiśniowa czerwień

Możesz również znaleźć inspirację w czymś tak pysznym jak miska owoców. Mają najlepsze kolory, które można naśladować przy fryzurach. To rozwodniona wiśniowa czerwień zmieszana z mandarynkową pomarańczą.

mandarynkowe, wiśniowe, dwukolorowe fryzury

Źródło

18. Fioletowe i niebieskie dwukolorowe fryzury

Niebieski i fioletowy są bardzo zbliżone do widma. Dlatego łączenie ich w zakresie kolorów włosów wydaje się naturalne. Efektem będzie fantastyczna mieszanka zimnych, ale rewelacyjnych odcieni, które podkreślą kolor Twoich oczu.

fioletowe niebieskie dwukolorowe fryzury

Źródło

19. Różowe i pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Ta kombinacja jest tak kapryśna, jak się pojawia. Jest również bardzo mocny i ostry, więc pomyśl z wyprzedzeniem, zanim go zdobędziesz. To żywy pomarańczowy zmieszany z różą, dwa kolory, których normalnie nie widzisz obok siebie.

różowe pomarańczowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

20. Czarno-zielone fryzury w dwóch odcieniach

Kto by pomyślał, że dwukolorowy trend jest tak wszechstronny, że można go zastosować nawet w nowoczesnym stylu pinup? A jednak tutaj jest w całej okazałości. Czarno-zielone rolki Victory z kultową czerwoną szminką z lat 40. i kocim eyelinerem.

czarno-zielone fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

21. Czarno-białe fryzury w dwóch odcieniach

Oczywiście nie moglibyśmy stworzyć tej listy dwukolorowych fryzur bez uwzględnienia prawdopodobnie najbardziej tradycyjnej kombinacji wszystkich – czerni i bieli. Dodaj odrobinę swojej ulubionej czerwonej szminki dla kontrastu i gotowe.

biało-czarne dwukolorowe fryzury

Źródło

22. Fioletowe i turkusowe fryzury w dwóch odcieniach

Sam w sobie turkusowy kolor nie jest łatwy do noszenia, w zależności od koloru oczu i odcienia skóry. Jednak gdy połączysz go z fantastycznym odcieniem fioletu, takim jak ten soczysty fiolet, masz zwycięzcę.

fioletowe i turkusowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

23. Jasnoróżowy i satynowy czarny

Właściwie ten odcień różu nazywa się różowymi baletkami, ale traci dużo ze swojej eteryczności w zestawieniu z tą silną, jedwabistą brunetką, co jest fantastyczną rzeczą. Oznacza to, że otrzymujesz dwa spojrzenia w jednym.

czarno-różowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

24. Dwukolorowe fryzury z odcieniami różu

Mówiąc o różu, spójrzmy na inne odcienie, których możesz użyć do stworzenia tego niesamowitego trendu. Te dwa są nazywane rumieńcem i gorącym różem i wspaniale do siebie pasują, tworząc sytuację typu blok kolorów.

odcienie różu dwukolorowe fryzury

Źródło

25. Metaliczne dwukolorowe fryzury

Metaliki powoli zawładnęły światem, zastępując maty. Dlatego nie ma powodu, dla którego nie powinieneś ich używać również w trendzie dwutonowym. Jesteśmy zakochani w tym metalicznym aqua blue i naturalnej brunetce używanej jako baza.

metaliczne fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

26. Naturalne dwukolorowe fryzury

Mówiąc o naturalnych włosach, możesz wykorzystać je na swoją korzyść i stworzyć z nich niesamowitą fryzurę. Jeśli masz włosy w kolorze soli i pieprzu, możesz ufarbować górną część lodowej blondynki i zmienić nazwę na współczesny trend w stylizacji.

naturalne dwukolorowe fryzury

Źródło

27. Miodowy blond i czekoladowy brąz

Chociaż brzmi to jak idealny przepis na ciasto, ten lob z wielkim wybuchem zwalił nas z nóg. Dominującym kolorem jest miodowy blond z wyraźnym pasmem czekoladowego brązu.

miodowo-blond czekoladowo-brązowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

28. Dwukolorowe fryzury z pasemkami

Ta wersja dwóch tonów jest tak ekstra, że ​​nie możemy nie pokochać tego. Powodem jest to, że robi to krok do przodu i dodaje trochę fioletowych pasemek w niebieskiej połowie włosów. A czy zauważyłeś pomalowane brwi? Tak ekstra!

niebieski czarny fioletowy peekaboos dwukolorowe fryzury

Źródło

29. Śliwka i zieleń mchu

Oto dwa kolory, które nie pasują do siebie, gdy po raz pierwszy o nich słyszysz. Jedna strona jest śliwkowa, a druga zielona jak mech. Ale po prostu uwielbiamy to, jak wszystko jest takie błyszczące i eleganckie!

ciemnofioletowe, zielone, dwukolorowe fryzury

Źródło

30. Skręcone dwukolorowe fryzury

Jeśli się zastanawiałeś, tak to wygląda, gdy tworzysz zwrot akcji podczas uprawiania tego trendu. Oto wskazówka – pamiętaj, aby zaopatrzyć się w szpilki bobby, ponieważ będziesz potrzebować ich tyle, ile możesz, aby utrzymać skręt na miejscu.

przekręć dwukolorowe fryzury

Źródło

31. Dwukolorowe warkocze szydełkowe

Jeśli nie chcesz obciążać włosów stresem związanym z nadążaniem za dwoma różnymi farbami do włosów, zawsze możesz wybrać fryzurę ochronną, taką jak szydełkowe warkocze. Aby je zdobyć, możesz użyć splotu, a nawet plecionki z przędzy.

Szydełkowe Warkocze - Dwutonowe fryzury Havana Mambo Twists

Źródło

32. Gwen Steffani

Są nawet gwiazdy, które przyjęły dwukolorową fryzurę, gdy zobaczyły, jaka jest fajna. Jednym z nich jest piosenkarka Gwen Steffani. Zachowała swoją kultową platynową blondynkę, ale dodała do niej zdrową dawkę brunetki.

Gwen steffani fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

33. Dwukolorowa fryzura Prady

Ten trend można również zauważyć na pokazie Prady. Użyli go w jednym ze swoich pokazów na wybiegu, aby ulepszyć ubrania. Modelki miały na sobie proste i gładkie połączenie rudych i brunetek.

fryzury w dwóch odcieniach prady

Źródło

34. Pleciony Bun

Oto wyjątkowy pleciony kok, który wygląda absolutnie spektakularnie, biorąc pod uwagę fakt, że włosy mają nie jeden, a dwa blokujące kolory. Są piaskową blondynką i lśniącą brunetką, wtapiają się w siebie jak gigantyczna gałka lodów.

Dwukolorowe fryzury pleciony kok

Źródło

35. Dwukolorowy kok fryzury

To samo dotyczy sytuacji, gdy próbujesz upchnąć włosy w prosty kok. Te dwa kolory będą wyglądać orzeźwiająco. W tym przypadku ruda blondynka jest łatwą aktualizacją tego, co w innym przypadku byłoby tradycyjnym updo.

kok fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

36. Dwukolorowe fryzury morwowo-turkusowe

Fioletowy odcień, który widać na dole tej fryzury, nazywa się morwą. Wierzch jest prosty, turkusowy i pasują do siebie jak masło orzechowe i galaretka. Jeśli Twoim celem jest wyglądać jak wróżka, to są kolory, które musisz wybrać.

turkusowe turkusowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

37. Dwukolorowe bułeczki kosmiczne

Kosmiczne bułeczki są nadal ulubioną fryzurą na festiwale muzyczne każdego lata. Jednak co roku otrzymują metamorfozę. W tym sezonie zauważyli wzrost trendu dwukolorowego, który sprawił, że byli jeszcze fajniejsi niż już byli.

kosmiczne bułeczki fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

38. Fryzury w dwóch odcieniach mięty i róży

Kto by pomyślał, że mięta i róża tak dobrze pasują do siebie? Ale robią. Jest to kamienna szara mięta, która rozwija się w różoworóżowy, przypominający nam ogród różany otoczony kamiennymi murami.

miętowe i różowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

39. Srebrne i neonowo żółte dwukolorowe fryzury

Jeśli chodzi o kolor włosów, jest to tak ostre, jak się tylko da. Z jednej strony masz matowy srebrnoszary, który wygląda prawie tradycyjnie w porównaniu z neonowym żółtym z drugiej strony. I pomyśl tylko, jak wspaniale będą wyglądać Twoje zdjęcia na Instagramie!

srebrne neonowe żółte dwukolorowe fryzury

Źródło

40. Dwukolorowe fryzury w kolorze magenta i słonecznika

Witaj w krainie czarów! Tak mówi ta kombinacja kolorów. I kochamy to! Jest to niewątpliwie mieszanka zarezerwowana na lato, kiedy odtwarza kolory wokół ciebie. Wybierz różne odcienie w zależności od nastroju, jeśli masz na to ochotę.

magenta słonecznikowe dwukolorowe fryzury

Źródło

41. Żółto-białe dwukolorowe fryzury

Jeśli przekroczyłeś próg 50 lub 60 lat, nie oznacza to, że nadal nie możesz próbować współczesnych trendów. To fantastyczny przykład tego, jak możesz włączyć dwukolorowy trend do swoich naturalnych siwych włosów.

żółto-białe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

42. Czarno-cukierkowe różowe fryzury w dwóch odcieniach

Absolutnie uwielbiamy tę mieszankę i jesteśmy pewni, że Ty też ją pokochasz, gdy tylko spróbujesz. Ten różowy trzcinowy cukierek to wspaniały widok na deszczowo-szarym tle, dlatego połączenie jest tak bliskie perfekcji, jak to tylko możliwe.

czarno-cukierkowe różowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

43. Czarne i miętowe dredy

Możesz nawet mieszać dwukolorowy trend z dredami, jeśli już je masz. Jeśli nie, zdobądź je i tak po pokolorowaniu włosów tylko dlatego, że wyglądają tak fajnie. Wypróbuj tę niechlujną fryzurę i opublikuj wynik w swoich historiach na Insta.

czarno-miętowe i dredy dwukolorowe fryzury

Źródło

44. Odcienie zieleni

Blokowanie kolorów niekoniecznie musi oznaczać dwa różne kolory włosów. Może również oznaczać jeden kolor, ale w dwóch osobnych odcieniach. W ten sposób nadal będziesz trzymać się dwukolorowej fryzury, ale uzyskasz więcej swojego ulubionego koloru włosów.

odcienie zieleni dwukolorowe fryzury

Źródło

45. Dwukolorowe fryzury pomarańczowe i mandarynkowe

Zachowaj słonecznie i ciesz się fantastyczną mieszanką pomarańczy i żółci, która rozświetli każde pomieszczenie, do którego wejdziesz. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz również nosić makijaż w tych samych odcieniach.

fryzury w dwóch odcieniach pomarańczy i mandarynki

Źródło

46. ​​Morski niebieski i blond

Tego lata noś włosy jak prawdziwa wodna księżniczka dzięki tym dwóm niesamowitym odcieniom. Są blondynką lodową i błękitem morskim i są jedną z najlepszych kombinacji, jakie do tej pory widzieliśmy. Plus, ten warkocz wygląda absolutnie fantastycznie.

morski niebieski i blond fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

47. Różowe i winogronowe rolki zwycięstwa

Całkowicie uwielbiamy nowoczesny pinup! Ten różowo-gronowy Victory roll to dwukolorowy cud, który będzie wyglądał świetnie, jeśli połączysz go ze szminką w kolorze oxblood i fioletowym eyelinerem. Nie zapomnij podkreślić brwi, aby uzyskać odważniejszy wygląd.

różowe i winogronowe zwycięstwo rolki dwukolorowe fryzury

Źródło

48. Czerwone i blond upięcie

Kiedy nosisz dwukolorowe fryzury, możesz być tak kreatywny, jak chcesz, ze swoimi upięciami, w zależności od koloru włosów. Ten różany kok powstał dzięki kolorom włosów w kolorze platynowego blondu i różowo-rudy.

Czerwone i blond farbowane różowe włosy inspirowane dwukolorowymi fryzurami

Źródło

49. Czarno-storczykowe fryzury dwukolorowe

Za pomocą tego trendu możesz łatwo osiągnąć gotycki wygląd swoich marzeń. To połączenie matowej czerni i fioletowej orchidei, odzwierciedlone w niesamowicie kreatywnym makijażu.

czarno-storczykowe fryzury w dwóch odcieniach

Źródło

50. Dwukolorowe fryzury blond i operowe fioletowe

Ułożony bob dokonał wielkiego powrotu w tym sezonie. Możesz go ulepszyć, łącząc go z trendem do włosów dwukolorowych, a rezultaty będą spektakularne. Spójrz tylko na tego blondyna i operowego fioletowego boba!

operowe fioletowe ułożone fryzury typu bob w dwóch odcieniach

Źródło

Wniosek

Dwukolorowe fryzury oparte są na jednym z najnowszych trendów, które pojawiły się na Instagramie. Najlepsze w tym jest to, że wraz z postępem farbowania i koloryzacji włosów można to osiągnąć w domu, nie wydając zbyt dużo pieniędzy u fryzjera. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, która z tych kombinacji była twoją ulubioną.