Objednajte si dirndl online – ako môžete ušetriť peniaze pri online nákupe krojov

Netrvá dlho a začne to znova: Čas veľkých ľudových slávností – najmä v južnom Nemecku. Bez ohľadu na to, či ide o zďaleka najznámejší festival „Wiesn“ v Mníchove alebo Cannstatter Wasen v Stuttgarte, september ponúka na celoštátnej úrovni najlepšie príležitosti na nosenie tradičných krojov a večierkov. Práve vtedy sa dirndl stále častejšie stáva predmetom mnohých túžob a vyhľadávacích dopytov Google.

Dirndl na kvetinovej lúke s notebookom zhora

Niet pochýb o tom, sviatočná volánová blúzka so šatami a zásterou je in a hip ako málokedy predtým. Dôvod je zrejmý alebo v oku pozorovateľa. Dirndl hrá svoje karty otvorene a otvorene: Báječný lichotník pre každú postavu, ktorý vynikajúco vyzdvihuje prednosti nositeľa a doslova vyčaruje nepríjemné miesta – všetky.

Tradičné dekorácie, rustikálne a hravé prvky, ako aj takmer nevyčerpateľná zásoba vzorov a farieb robia z dirndlu univerzálny, ale rozmanitý outfit.

Nájdite svoj dirndlský sen online

Mnoho žien už má veľmi jasnú predstavu o svojom vysnívanom dirndle. Hlavne, že by to malo chvíľu vydržať a inšpirovať. Možno krátky mini dirndl v tmavo modrej farbe? Jemne zdobené čipkou a roztomilými prvkami a zaokrúhlené červeno -bielou károvanou zásterou? Je najlepšie šnurovať sa elegantnými kovovými očkami? Ako vidíte, je to veľmi zvláštny nápad! Otázkou je, kde nájdete súbor, ktorý splní všetky vaše očakávania?

Mladé ženy v tradičnom bavorskom odeve - dirndl alebo tracht - na jarnej lúke

Prvým zastávkovým prístavom môže byť samozrejme váš regionálny obchod s krojmi. Inšpirujú svojich zákazníkov osobnými radami na mieste a láskyplnou ručnou prácou. To však spravidla má svoju cenu. Navyše, obchodov s tradičným oblečením môže byť málo a môžu sa líšiť v závislosti od toho, kde žijete, a výber je prirodzene priestorovo obmedzený. Často sa predávajú iba konkrétne značky alebo len vlastná značka vrátane jej zvláštností. A všetci vieme, ako reagujeme, keď po toľkom úsilí niekto nosí presne to isté, čo my &# 128521; Ďalšia nepríjemnosť: pokiaľ ide o veľkosť, nie všetko je vždy na sklade.

Ako môžete využiť celú online rozmanitosť vo svoj prospech

Doteraz sme však nad univerzálnosťou dirndlu nebláznili nadarmo a stále sme o tom presvedčení. Je to však výhoda, ktorá prichádza hlavne online, a nie je ani zďaleka jediná.

Dilemu veľkosti je možné samozrejme nájsť aj na internete, najmä keď obchody oznamujú predaj. Tu platí heslo: buď rýchly! Potom sú pre vás možné skutočné výhodné ponuky pred vypredaním najobľúbenejších kúskov. Napriek tomu, pokiaľ ide o výber, internetové obchody jednoznačne bodujú dostupnosťou a inšpiratívnou rozmanitosťou značiek. Pre každú postavu a každý vkus nájdete správny štýl v správnych rozmeroch iba niekoľkými kliknutiami.

Obrázok 3 Objednajte si dirndl online

Máte malú výhodu, ak ste sa už čipkovali, bičovali alebo vklinili do dirndlu. Potom by ste mali byť viac -menej oboznámení s veľkosťou. Internetové obchody sa však teraz prispôsobili objednávaniu rôznych veľkostí a variantov a v najhoršom prípade vám umožňujú vrátiť položky bez komplikácií. V obchode Alpenwelt máte napríklad 30 dní na to, aby ste sa rozhodli a jednoducho odoslali vrátenie na poštu s priloženým návratkovým štítkom.

Trend dirndlu je horúci a rovnako aj ceny online obchodov s kostýmami

Pokiaľ ide o cenu, dirndly spravidla nie sú najlacnejším nákupom a jednoznačne hrajú inú ligu ako košele alebo bežné šaty. Ak nehľadáte len vzhľad, ale ceníte si aj skutočný dirndl zážitok, hovoríme o minimálne 60 € (v ponuke), ale bežne výrazne viac k 100 € a ďalej. Znie to veľa, ak vnímate svoj dirndl ako dlhodobú investíciu, ale je to odôvodniteľné. Má relatívne robustný dizajn a je skutočným pútačom pozornosti, do ktorého radi opäť vkĺznete. Viete o tom, že je to tradičný odev, tak nech sa stane kúskom osobnej tradície. Akonáhle nájdete svoj vysnený dirndl, nie je takmer žiadny dôvod kupovať si nového každých šesť mesiacov – aj keď vám, samozrejme, nikto nebráni v tom, aby ste znova objavili seba. O to dôležitejšie je mať veľký výber, ktorý vám splní vaše priania.

Obrázok 5 a 6 Objednajte si dirndl online

Vzhľadom na to a preto, že stále existuje niekoľko trikov, ktoré je možné použiť na zníženie ceny, nie je dôvod sklamať náklady. V priamom porovnaní s obchodom sú ceny na webe často výrazne lacnejšie, pretože napríklad v internetových obchodoch nemusia vzniknúť dodatočné náklady zamestnancom v obchode, prenájme obchodu atď. Vyššie uvedené predaje sú tiež dobrou príležitosťou. Niektoré obchody predávajú položky celoročne, iné iba v určitých časoch. Pre obchody Dirndl – či už offline alebo online – je doba okolo Oktoberfestu samozrejme hlavnou sezónou. Počas tejto doby zistíte, že tržby sú dosť slabé ako dobre zásobené. Mimo sezónu tu nájdete skvelé položky za veľmi lacné (zľavnené).

S poukážkovými kódmi a propagačnými cenami za výhodné ceny dirndl

Zľavové kampane alebo kódy poukážok nájdete aj takmer v každom online obchode dirndl. Tie môžu znamenať veľký rozdiel a nakloniť misky váh, najmä ak ste prepadli dirndlu, ktorý je v skutočnosti príliš drahý. Profesionáli poukazu od COUPONS4U Téme tradičnej krojovej módy sme napríklad dokonca venovali samostatnú sekciu, kde vám sú prezentované nielen správne poukážky, ale aj množstvo obchodov s dirndlom. Typickými akciami sú kódy voucherov, ktoré vám napríklad poskytujú zľavu 10% alebo 15 € na celý nákup. S inými poukazmi môžete z faktúry odstrániť náklady na dopravu alebo dokonca môžete k svojej objednávke ako bonus získať bezplatné položky, napríklad mašle alebo iné príslušenstvo..

Obrázky 7 a 8 objednajte si dirndl online

Je zaujímavé, že portálom s poukážkami sa počas hlavnej sezóny darí nájsť v obchodoch veľmi vzrušujúce akcie, z ktorých niektoré nájdete iba tam. Okrem skutočne užitočných kódov poukážok ponúka sekcia oveľa viac informácií. Tým sa objasňujú aj najdôležitejšie otázky, ako napríklad „Ako uviazať dirndl?“ Alebo „Ako by som mal položiť luk?“. Nezabudnite teda hľadať kódy pre obchod, ktorý si vyberiete, a využite všetky výhody, ktoré vám web ponúka. V zásade platí, že ten správny kostým sa dá nájsť pre každý rozpočet. Môžu existovať rozdiely v dekoráciách a kvalite jednotlivých prvkov, ale všetky majú spoločný lichotivý strih a farebné vzory.

Notebook, tablet, smartphone – váš rad obchodov na pohovke doma

Navyše, pri nákupe dirndlov online, ľudia, ktorých región nemá požehnane nespočetných obchodov s tradičnými krojmi, výrazne profitujú. Skutočnosť, že takmer všetky výrobky sú k dispozícii každému v rôznych prevedeniach, sa vo všeobecnosti považuje za jednu z najväčších predností online maloobchodu. Skutočnosť, že nemusíte cestovať do najbližšieho mesta, aby ste sa dostali do správneho obchodu, skutočne ušetrí veľa času. Najmä preto, že nie ste viazaní otváracími hodinami, čo je obzvlášť výhodné pre 9 až 5 workoholikov, ktorí musia počas základných otváracích hodín stále pracovať. Len niekoľkými kliknutiami rýchlo získate prehľad, ktorý by vás inak stál mnoho kilometrov. Porovnať nájdené kroje a zistiť cenu v rôznych obchodoch je detská hra. Zamyslite sa nad kódmi kupónov tu! V dôsledku toho môže určitý obchod zbierať body navyše vo vašom pro-con zozname.

Pár v kostýme

Obchod si už nemôže nárokovať výhodu ručne vyrobených výrobkov len pre seba. Úspešné tradičné spoločnosti a tvorcovia už dávno objavili možnosti internetu a predávajú svoje značky aj online. Bez skutočného spracovania sa teda zaobísť nemusíte.

Samozrejme, pre nás ženy je nakupovanie samo o sebe pekným zážitkom – udalosťou. Cítiť látky a sedadlo na vlastnom tele a vidieť farby na vlastné oči, to sa zdá byť veľkým plusom miestnych obchodov. Výhody nákupu online však nemožno odmietnuť, obzvlášť pri takom rozsiahlom vyhľadávaní, najmä preto, že obchody sa veľmi snažia, aby bol váš nákup čo najkomplikovanejší a zbavili sa údajných nevýhod so službami, ako je bezplatné vrátenie do odstráňte posledné starosti s dlhými lehotami na vrátenie. Vítaným spestrením preplnených nákupných centier môže byť aj stretnutie doma pri mini módnej prehliadke a nerušené chatovanie. Naproti tomu online nakupovanie je rozhodne alternatíva bez stresu – vyhľadajte si dirndly z pohodlia domácej sedačky alebo hojdacej siete. Mohlo by to byť jednoduchšie??

Wiesn, Wasen, Woasn už? – Outfit na celý rok

Každý vie, že Oktoberfest v Mníchove a Cannstatter Wasen v Stuttgarte patria z nejakého dôvodu medzi najväčšie a najobľúbenejšie ľudové festivaly v Európe alebo na celom svete. Od 17.9. alebo 23.9. Oba festivalové miesta sa dva týždne premenia na farebné gule ľudí, ktoré sľubujú bujaré, šťastné chvíle pre malých, veľkých i všetkých medzi nimi. Zvlášť mníchovský „Wiesn“ čaruje nad návštevníkmi zo všetkých kontinentov. Šialené na tom je: Takmer všetci sú dobre oblečení v jemnej tradičnej nite! Samozrejme, nechcete byť podradní a nejako to k tomu patrí, ako staré dobré pivo Maß.

Reťazový kolotočový jarmok

Možno si teraz kladiete otázku: „Dirndl iba dva týždne v roku? Naozaj to stojí za to? “Trachtenova móda je len málokedy vhodná ako povinná výbava do školy a kancelárie, ale dirndly a tradičné kroje vo všeobecnosti majú potenciál stať sa pre vás celoročným vrcholom. Tradičné festivaly a akcie vám skutočne ponúkajú možnosť nosiť úplne nový dirndl po celý rok. Zvlášť na jar, napríklad keď kvitnú stromy, nádherne kvitnúce stromy nádherne harmonizujú s jasnými farbami štýlového dirndlu. Na každoročnom maratóne folklórnych festivalov budú vo vašom okolí určite vhodné príležitosti, aj keď si to nemusí získať pozornosť médií na Oktoberfeste. Práve toto však môže vytvárať veľmi zvláštne kúzlo! S priateľmi a rodinou je to niečo iné.

Mimochodom, všetky tipy, poukážky a podobne je možné samozrejme skvele využiť aj pri nákupe lederhosen. Každé temperamentné dievča je predsa šťastné, že má po svojom boku veľkolepého chlapca.