40 karščiausių idėjų raudoniems ombre plaukams

Raudoni ombre plaukai yra susiję su ugnimi, šiluma, aistra ir energija.

Tai spalva, kuri tiesiog užgožia visa kita ir užima pagrindinę vietą, nepriklausomai nuo jūsų odos tono, makiažo tipo ar plaukų ilgio.

Jau daugelį metų tai viena karščiausių tendencijų pasaulyje, nes galima rinktis iš daugybės atspalvių.

Be to, neatrodo, kad artimiausiu metu jis niekur nedings.

Todėl, jei norite eksperimentuoti su savo plaukais ir įnešti šiek tiek ugnies į savo gyvenimą, čia yra 40 karščiausių raudonų ombre plaukų idėjų.

1. Red Ombre Plaukų Balayage

natūralūs raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Jei esate natūralios išvaizdos gerbėjas ir nenorite iš karto pereiti prie lentynose esančių cheminių romanų raudonų, visada galite išbandyti gražų raudoną ombre plaukų balayage.

2. Gradiento raudonasis ombre

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šis raudonas ombre yra padarytas iki tobulumo. Jame yra visi atspalviai, kurių galbūt norėsite, nuo šerio raudonos iki aguonų, tekilos auksinė dalis ir keletas aukso įdegio patarimų, dėl kurių mes teigiamai alpsta.

3. Ugninė raudona tiesiems plaukams

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Ištraukite plaukų tiesintuvą ir įžiebkite ugnį. Tai darydami įsitikinkite, kad naudojate daug plaukų priežiūros priemonių, kad galėtumėte apsaugoti plaukus nuo karščio. Kai kurie kokosų aliejai per naktį mirkyti taip pat puikiai tinka.

4. Juodi ir raudoni ombre plaukai

juodi ir raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Tai labai drąsi išvaizda, dėl kurios visos galvos tikrai pasuks. Jis prasideda labai giliai juoda spalva ir tęsiasi pečių lygyje labai ugningai raudonos ir oranžinės spalvos. Atkreipkite dėmesį, kaip ombre yra asimetriškas ir ne to paties lygio.

5. Saulėlydis virš sniego

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Tai geriausias būdas apibūdinti šiuos nuostabius liepsnojančius raudonus ombre plaukus, kurie galiukuose išsivysto stebėtinai, bet stulbinančiai baltai. Vidurinė dalis atrodo labai natūraliai, su abiejų spalvų mišriomis sruogomis.

6. Acid Red Ombre

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Yra neonas, o paskui rūgštis. Vienas ruošiasi beprotiškai nakčiai su draugais, o kitas reiškia kelionę į Gothamo miestą ir nakvynę su „The Joker“. Kurį jūs pasirenkate?

7. Vynas ir sniegas

nendrių ombre plaukai bordoŠaltinis

Tai skamba kaip nuostabus derinys tiek realiame gyvenime, tiek plaukų atžvilgiu. Norėdami dar geriau parodyti spalvų derinį, suriškite plaukus į paprastą arklio uodegą. Būtinai dėvėkite minimalų makiažą.

8. Saldainių lazdelės plaukuose

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šios spalvos kartu yra tokios nuostabios, kad priverčia mus norėti kąsnelio iš jų. Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą ir sportuoti tas puikias garbanas, turėsite rasti savo garbanojimo geležį ir ją naudoti.

9. Saulėlydžio raudoni ombre plaukai

saulėlydžio raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Taip atrodo saulėlydis rojaus salos paplūdimyje. Arba apverstas „Tequila Sunset“ kokteilis. Tai tikrai jūsų pasirinkimas. Tiesiog nepamirškite savo kirpėjui tiksliai pasakyti, ko norite.

10. Tirpstantys plaukai

Raudona, tirpstanti iki šviesių ombré balayage raudonų ombre plaukųŠaltinis

Šie raudoni, tirpstantys iki šviesių balayage ombre plaukų yra verti visų pagyrų. Atrodo, kad vario gabalas lėtai tirpsta saulėje, kol pasiekia nešvarius platinos blondinės galiukus. Dėvėkite blizgančią priemonę.

11. Karikatūra raudona ir geltona

raudoni ombre plaukai oranžiniai ir geltoniŠaltinis

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šios spalvos neveikia kartu, bet veikia. Paimkite savo pavyzdį iš Lady Gagos dėl geltonos spalvos ir Jessica Rabbit už raudonos spalvos. Derinys pats savaime yra išmušimas.

12. Rožiniai raudoni ombre plaukai

rožiniai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Kitas nuostabus atspalvis, puikiai derantis prie raudonos spalvos, yra rožinė. Galų gale rožinė yra tik išplauta raudona, kodėl gi ne? Pasirinkite matinę rožinę, šviesią ir pastelinę spalvą, kad suteiktumėte romantišką išvaizdą, apie kurią visada svajojote.

13. Neoninė raudona

raudoni ombre plaukai ugnis neoniniai plaukaiŠaltinis

Štai neoniniai raudoni plaukai, kuriuos minėjome aukščiau. Graži ponia paveikslėlyje priderino ją prie neoninės geltonos spalvos, todėl „ComicCon“ atrodo puikiai. Nepamirškite linksmintis su savo plaukais!

14. Vakarėliaujame!

raudonų ombre plaukų vakarėlisŠaltinis

Su raudonais ombre plaukais nieko geriau nei graži blizgučių suknelė. Jei norite nuotaikingos nakties mieste, rinkitės baltą, juodą ar net šviesiai auksinę. Tai taip pat nuostabu Kalėdoms ar Naujiesiems metams.

15. Miesto raudoni ombre plaukai

miesto raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Čia yra patrauklesnė išvaizda, tinkama dėvėti gatvėse. Nuostabus šios išvaizdos dalykas yra tas, kad ugningi atspalviai yra apačioje. Tai reiškia, kad bet kada, kai norite juos paslėpti, visada galite surišti plaukus į bandelę.

16. Hipsteriniai raudoni ombre plaukai

raudoni ombre plaukai nuo blondinės iki imbiero iki žalios hipsterioŠaltinis

Hipsteriai turi būdą, kaip kiekvieną tendenciją padaryti savo. Pavyzdžiui, čia yra nuo blondinės iki raudonos spalvos derinys, antgaliuose tik šiek tiek išplautos žalios spalvos. Kaip kūrybinga!

17. Natūralu meniškam

natūralios spalvos raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Pradėkite nuo savo natūralios spalvos kaip pagrindo ir nudažykite pusę plaukų arba tiesiog pasirinkto raudono atspalvio patarimus. Pirmiausia turite balinti plaukus, kad raudona priliptų prie jūsų plaukų.

18. Persikų ir raudoni ombre plaukai

persikų raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Kai sakėme, kad su raudonais plaukais galite derinti bet kokį atspalvį ir spalvą, kokią tik galima įsivaizduoti, mes nejuokaujame. Tai kaštonų raudona spalva, kurios apačioje nusileidžia gražus šviesus persikas. Jūs beveik galite užuosti jos plaukų kritimą!

19. Tęskite Rocking!

imbiero rožiniai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Tai nuostabus atspalvis tiems iš jūsų, kurie turi porceliano odą. Ugningai raudonos ir imbiero spalvos patarimai padės jūsų odai atrodyti nepriekaištingai ir privers priimti tai, kad nesate įdegęs.

20. Raudonos rožės žolėje

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Ši bohemiška festivalio išvaizda yra viskas, ko jums reikės norint praleisti vasarą. Jis jau išplautas, todėl jums nereikės jaudintis dėl tų panirimų jūroje vėlai vakare. Šį sezoną būkite undinė!

21. Rožiniai rožiniai ir raudoni ombre plaukai

nuo rožinės iki raudonos spalvos ombre plaukųŠaltinis

Nors viršutinė pusė nėra pati natūraliausia spalva, kurią galite rasti, ji vis tiek yra išskirtinė. Tai tiesiog atrodo kaip žydintis rožių sodas virš kraujo raudono dangaus. Paprašykite, kad kas nors nupieštų jūsų portretą!

22. „Coachella Look“

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Festivalis įkvėpė savo mados, stiliaus ir makiažo tendencijas. Vienas iš jo elementų yra gėlių vainikas, dėvimas ant galvos. Rinkitės rožines rožes ant raudonų ombre plaukų ir didelius, auksinius papuošalus.

23. Rožiniai auksiniai ir raudoni ombre plaukai

šviesūs raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Raudonų plaukų ir auksinės rožės derinimas yra danguje sukurtas atitikmuo. Jei turite blyškią odą ir mėlynas ar žalias akis, spalvų derinys puikiai išryškins abu.

24. Žaismingi raudoni ombre plaukai

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Raudonplaukėms linksmiau! Ne, tai daro blondinės! Ne, palaukite, iš tikrųjų mes manome, kad tai abu. Todėl, jei negalite apsispręsti, dėvėkite abi spalvas nuostabiu ombre stiliumi. Šiek tiek rožinės spalvos apačioje suteiks malonų prisilietimą.

25. Meniniai raudoni ombre plaukai

meniški raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Gražus modelis atrodo kaip vaikščiojantis, kvėpuojantis paveikslas su šiomis spalvomis plaukuose. Ji turi neoninę rožinę spalvą galvos lygyje, šviesiai tekilinę oranžinę spalvą viduryje ir geltoną karikatūrą apačioje. Jos antakiai yra natūralios spalvos.

26. Raudoni ombre plaukai su kirpčiukais

raudoni ombre plaukų kirpčiukaiŠaltinis

Kas sakė, kad ombre plaukai turi reikšti tik jūsų patarimus? Jei esate pakankamai drąsus ar atrodote beprotiškai, taip pat galite pasirinkti ombre ant kirpčiukų. Jei turite šviesias akis, tai jas paryškins.

27. Ledų sūkurys

tobuli raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Jei norite atrodyti įmantriau, visada galite išbandyti šį braškių ledų sūkurį, įgaudami raudonų ombre plaukų tendenciją. Paprašykite savo stilisto nudažyti kai kurias sruogas braškių raudona spalva, o kitas – blondinėmis.

28. Retro atnaujinimai raudoniems ombre plaukams

oranžiniai ir raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šį šukuoseną sudaro pusė retro bityno su labai trumpais ir pūkuotais kirpčiukais. Naudokite plaukų tiesintuvą, kad gautumėte šias puikiai atrodančias spynos.

29. Varinės pynės

raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Kitas raudonas atspalvis, kurį galite pasirinkti, yra varis. Jei norite nukopijuoti šią išvaizdą, turėsite ją derinti su saulėlydžio oranžine spalva, šiek tiek mandarino, geltona ir, žinoma, ugningai raudona, kurią visi žinome ir mėgstame.

30. Neramus žvilgsnis

neoniniai geltoni, oranžiniai ir raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šią išvaizdą galėjo įkvėpti pati Lady Gaga dėl ryškios, karikatūrinės, neoninės geltonos spalvos galvos lygyje. Įsitikinkite, kad jūsų šaknys yra tamsesnės nei likusių plaukų, kad jie atrodytų natūraliau.

31. Rudens raudoni ombre plaukai

rudens raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Kalbant apie raudonus ombre plaukus, įkvėpimas yra svarbiausia dalis. Jį galite rasti bet kur, įskaitant metų laikų spalvą. Rudeniui išbandykite šį rudenišką įvaizdį, su plaukuose nukritusių lapų atspalviais.

32. Šviesūs, juodi ir raudoni ombre plaukai

šviesūs, juodi ir raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Čia yra derinys, kurį verta paminėti mūsų sąraše. Tai gana ten ir skirta moterims, norinčioms pasukti galvą, kad ir kur eitų. Pradėkite nuo purvinos, ledinės blondinės viršuje, tęskite išplautą raudoną ir užbaikite juodais galiukais.

33. Vaivorykštė ir saulė

raudoni ombre plaukai su vandenyno mėlyna spalvaŠaltinis

Tikėkite ar ne, šis žvilgsnis sugebėjo atitraukti visas vaivorykštės spalvas. Ten šiek tiek tamsiai raudonos, raudonos, aguonos, oranžinio saulėtekio, geltonos blondinės, vandenyno mėlynos, ledinės mėlynos ir net žalios spalvos.

34. Pasakų raudoni ombre plaukai

pasakiškai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šios kūdikio garbanos turi nualpti. Jų grožį sustiprina spynų spalva, raudoni ombre plaukai, kurie skiriasi nuo braškių blondinės iki platinos, rožinės ir rožinės raudonos.

35. Tobulumas Raudoni Ombre plaukai

tobulas raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Šio tipo išvaizdą gali būti šiek tiek sudėtinga ištraukti. Todėl rekomenduojame to nebandyti namuose ir eiti į savo mėgstamą saloną. Parodykite jiems šio grožio nuotrauką ir pasiruoškite šukuosenai, kuri pakeis jūsų gyvenimą.

36. Vyšnių raudoni Ombre plaukai

vyšniniai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Vienas iš dalykų, kuriuos mums patinka ši plaukų spalva, yra tai, kad ji puikiai tinka tiek šaltuoju, tiek karštuoju metų laiku. Taip pat galite pasirinkti dramatišką makiažą arba išlaikyti jį šviesų su nuogų atspalviais.

37. Olsen Twins raudoni ombre plaukai

olsen dvyniai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Katy Perry nėra vienintelė garsenybė, mėgstanti dažyti plaukus kookiškomis spalvomis. Čia yra Olseno dvyniai, vienas su rožinio aukso ir vandeningo rašalo ombre plaukais, o kitas – purvinas šviesus ir braškių ombre.

38. Ugniniai raudoni ombre plaukai

ugniai raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Jei norite pabrėžti savo spalvingą raudoną spalvą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai suporuoti ją su gražia blondine apačioje. Atkreipkite dėmesį, kaip modelio patarimai pasiekia platiną.

39. Gotų karalienė

raudonas ombre plaukų gotų makiažasŠaltinis

Kai jūsų plaukuose yra toks žaibiškas popsicle šviesios lašišos atspalvis kartu su ryškiai oranžine spalva, jūs tiesiog žinote, kad turite jį suporuoti su gotikiniu makiažu. Pasirinkite tamsią slyvų lūpą ir pieštuku kačių akyse.

40. Ieškau medalio

meniški raudoni ombre plaukaiŠaltinis

Paskutinį kartą išsaugojome geriausius. Todėl čia labai meniškas požiūris į seną raudonų ombre plaukų tendenciją. Stulbinantis anglies pilkos ir dulkėtos rožinės spalvos derinys papuoštas paprastomis pynėmis ir penkiomis nuostabiomis rožėmis.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Matau ugnį, matau raudoną ir myliu! Galų gale, šios 40 raudonų ombre idėjų yra tiesiog stulbinančios.

Kuris jūsų mėgstamiausias? O gal jau sportuoji? Praneškite mums!