45 „Cool Balayage“ trumpų plaukų idėjos, suskirstytos pagal spalvą

„Balayage“ jau seniai pas mus. Tačiau ji vis dar gali mus nustebinti ir užburti. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad terminas „balayage“ kilęs iš prancūziško termino „šluoti“. Ir ar žinojote, kad balayage galite pasirinkti trumpus, o ne tik ilgus plaukus?

Balayage idėja yra dažyti plaukus laisva ranka, kad jie atrodytų labai natūraliai. Todėl, kai jis atauga, nebus rodomos griežtos ar negražios linijos. Tai puikiai tinka šiuolaikinei moteriai, kuri yra užimta ir visada kelyje ir kuri tiesiog neturi laiko.

Kad jums būtų dar lengviau, mes sukūrėme balayage trumpų plaukų idėjų sąrašą, kad įkvėptumėte jus – vis dėlto suskirstytą pagal pagrindinę plaukų spalvą!

I. Šviesūs plaukai

1. Šviesūs Balayage trumpi plaukai

balayage trumpi plaukai blondinai baltas medusŠaltinis

Pradėkime nuo sąrašo su pačiomis pagrindinėmis balayage spalvomis – blondine. Šis atspalvis vadinamas baltu medumi, o priežastis yra gana paprasta. Jūs turite tamsesnį, šviesiai rudą pagrindą arba pomiškį, padengtą deimantiniu baltu arba smėlio spalvos blondiniu viršutiniu sluoksniu.

2. Balayage trumpiems šviesiems plaukams

balayage trumpi plaukai šviesiaplaukis deimantasŠaltinis

Tai deimantinė blondinė skiltyje ar ilgoje boboje. Šį kartą pagrindą sudaro tamsi brunetė, padedanti padaryti baltą spalvą dar ryškesnę ir blizgesnę. Pjūvis yra labai gauruotas ir nervingas, visur sluoksnis ant sruogų sluoksnių.

3. Muskato riešuto „Balayage“ trumpi plaukai

balayage trumpi plaukai blondinė muskato riešutasŠaltinis

Jei jums nepatinka labai ryškios šviesiaplaukės, su šia muskato riešutų blondine galite išlaikyti šiek tiek santūresnę. Tai tamsesnis atspalvis, kuris iš tikrųjų labiau riboja rudą spalvą – tai reiškia, kad galėsite išsisukti kaip rudens spalva. Net jei tai ilgo plauko pavyzdys, jis vis dėlto tobulas!

4. Fall to Winter Blonde

balayage trumpi plaukai blondinai nuo rudens iki žiemosŠaltinis

Akivaizdu, kad jums reikės blondinės atspalvio, kuris galėtų pereiti tarp sezonų ir nukelti jus nuo rudens iki sniego sezono. Tai gali būti tiesiog idealus balayage trumpi plaukai. Viršus ir nugara yra sodriai rudos spalvos, o priekyje – grynas baltas sniegas.

5. Karamelės ir vario atspalviai

balayage trumpi plaukai blondinai Caramel, Honey, Copper HighlightsŠaltinis

Štai kaip profesionaliai padaryti balayage trumpus plaukus. Šis šviesus atspalvis yra karamelės, vario ir medaus atspalvių mišinys. Jie susirenka, kad sukurtų vieną gražiausių blondinės atspalvių.

6. Silver Balayage trumpi plaukai

balayage trumpi plaukai blondinai sidabriniaiŠaltinis

Šis hipsteriškas požiūris į senąją platinos blondinę yra svajonių dalykas Naujųjų metų vakarėliui. Tačiau puikus dalykas yra tai, kad jis taip pat veikia vasaros viduryje, ypač kaip atrodo jūsų festivalis. Netvarkingas, iki pusės paruoštas bandelių stilius taip pat labai šaunus!

7. Auksinė blondinė Balayage

balayage trumpi plaukai blondinai auksiniaiŠaltinis

Kadangi metalai šiuo metu yra naujas pyktis, pakeičiantis matinę tendenciją visame kame, pradedant lūpų dažais, baigiant makiažu ir baigiant plaukų spalvomis, natūralu, kad grynas auksas anksčiau ar vėliau būtų pasirodęs. Tai auksinės blondinės balayage.

8. Smėlėti šviesūs plaukai

balayage trumpi plaukai blondinai smėlio spalvosŠaltinis

Čia yra klasika, kuri niekada neišeis iš stiliaus. Smėlio blondinė yra toks atspalvis, kuris tiesiog atrodo gerai visiems, nepriklausomai nuo jūsų odos ar akių spalvos. Be to, su juo galite dėvėti bet kokią norimą spalvą.

9. Manhatano šviesūs plaukai

balayage trumpi plaukai manheteno blondinėŠaltinis

Tai yra vienas iš naujesnių ir kosmopolitiškesnių blondinių atspalvių, kurį galite naudoti savo trumpiems plaukams sukonstruoti. Ji vadinama Manheteno blondine, ir ji yra tokia pat prašmatni, prabangi ir graži, kokios tikėjotės.

10. Nešvarūs šviesūs plaukai

balayage trumpi plaukai purvini blondinaiŠaltinis

Mes baigiame blondinę savo balayage trumpų plaukų idėjų sąrašo dalį su purvina blondine. Nuostabus dalykas yra tai, kad jam reikia mažai priežiūros. Net jei jūs šiek tiek išaugsite, jis vis tiek atrodys taip, tarsi tai būtų pradinės spalvos dalis. Pintas, pusiau aukštyn, žemyn stilius taip pat yra toks pat gražus ir padeda gražiai išryškinti plaukų spalvas.

II. Rudi plaukai ir juodi plaukai

11. Balayage ant trumpų tamsių plaukų

balayage trumpi plaukai minkšta brunetėŠaltinis

Pažvelkime į brunetų idėjas balayage trumpiems plaukams. Tai švelni brunetė, kuri puikiai tiks, jei jums reikia ypatingos išvaizdos Kalėdų dieną ar Kalėdų biuro vakarėliui. Jame yra keletas kiaušinių kiaušinių akcentų, kurie jus suderins su atostogomis.

12. Mišrus balayage ant trumpų plaukų

sumaišyti balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Galbūt girdėjote apie šią balayage versiją. Jis vadinamas maišytu ir štai kaip jis atrodo. Iš esmės jis siūlo sklandų perėjimą iš vienos spalvos į kitą. Todėl laikui bėgant ir jūsų plaukai auga, jūs net nepastebėsite pokyčių.

13. Karameliniai brunetiniai plaukai

balayage trumpi plaukai Karamelinė brunetė balayage bob su tamsiomis dėmėmisŠaltinis

Tai ne tik nuostabi ir šilta brunetė su akivaizdžiu kaštonų spindesiu, bet ir karamelės atspalviai, kurie pasaldina sandorį. Šaknys yra tamsios ir suteptos, todėl atrodo visiškai natūraliai ir atitinka jūsų spalvą.

14. „Dark and Toffee Balayage“

tamsūs ir iris balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Jei karamelė iš tikrųjų nėra jūsų spalva ir norite išryškinti kažką dar nuostabesnio, jei norite pabrėžti svarbiausius dalykus, kaip apie irisą? Jis turi šilkinį ir blizgantį apdailą, ir jis tikrai atitinka visą metalo tendenciją, kurią mes dabar patiriame.

15. Tamsūs plaukai su variu

tamsūs ir variniai balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kalbant apie metalo gaminius, galite iš tikrųjų susitarti dėl kai kurių vario peekaboos ant brunetų plaukų. Jie sušvelnins jūsų bruožus ir pritrauks šviesą.

16. Subtilus balayage

subtilus balayage su tamsaus šokolado pagrindu balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Gerai, tarkime, kad jūs tikrai nenorite išsiskirti su savo plaukų spalva arba kad turite ypač griežtą biuro aprangos kodą. Ką tada veiki? Žinoma, jūs einate į subtilų balayage. Pavyzdžiui, tai yra juodo šokolado pagrindas su vos keliais vaniliniais šviestuvais.

17. Medaus brunetė

brunetė medaus balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kitas atspalvis, kurį galite išbandyti, jei norite gauti tik apšvietimą ar peekaboos, yra medus. Puikiai tinka brunetėms, ypač jei jas dedate tiesiai aplink veidą. Jie apšvies jūsų bruožus, todėl jie atrodys daug švelnesni ir moteriškesni.

18. Balayage akcentai ant trumpų plaukų

brunetė su šviesiais balayage trumpais plaukaisŠaltinis

Ši nuostabi asimetriška bob yra puikus pasirinkimas, jei esate įsimylėjęs balayage trumpų plaukų idėjas. Blondinės spalvos paryškėja sluoksniais ir atrodo taip, kad turi daug apimties, pridėdamos daugiau gylio ir matmenų.

19. Džesika Alba

jessica alba brunette balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Štai įžymybė, kuri negalėjo atsispirti šiai tendencijai ir pati pasirinko brunetinius balayage trumpus plaukus. Jessica Alba vis dar dėvi savo firminę tamsios kaštonų plaukų spalvą, tik praturtintą kai kuriais vos matomais akcentais.

20. Brunetai ir žili plaukai

grybų pilka brunetė balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Žinoma, ne bet kokia pilka. Tai grybų pilka spalva ant labai tamsios brunetės. Kalbant apie balayage trumpų plaukų idėjas, tai puikiai tinka tiems šaltiems ir niūriems rudens mėnesiams, kurie vyksta prieš snieguotą gruodį, kai viskas linksma ir spalvinga.

III. Raudoni plaukai ir variniai plaukai

21. Raudoni Balayage plaukai

vyšnių raudonos spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Pereikime prie raudonųjų. Yra tiek daug raudonų atspalvių, kad gali būti sunku išsirinkti, ypač kai ruošiatės trumpiems plaukams. Tačiau galite pasirinkti pagal nuotaiką, sezoną, ypatingą įvykį arba tiesiog, jei rasite atspalvį, kuris jus labiausiai traukia.

22. „Tiger Red Balayage“ trumpi plaukai

tigro raudonos spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Susipažinkite su tigro raudona spalva, labai modernia raudona spalva, kuri pastaraisiais metais šluoja „Instagram“ aukštyn ir žemyn. Jis vadinamas taip, nes jame sumaišomi tamsesni ir šviesesni oranžinės-vario raudonos spalvos atspalviai, panašūs į juosteles.

23. Šviesiai raudoni „Balayage“ trumpi plaukai

šviesiai raudoni balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kad parodytume, kokie išsamūs ir išsamūs yra mūsų tyrimai, mes netgi turime sprendimą moterims, kurios mėgsta raudonus plaukus, bet iš tikrųjų nenori jų įsipareigoti. Tai šviesiai raudona spalva ant rudo pagrindo. Jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių be jokio realaus įsipareigojimo.

24. Prieblandos oranžiniai plaukai

prieblanda oranžinė raudona balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Priešingoje spektro pusėje yra moterys, norinčios parodyti pasauliui, kokios jos drąsios savo plaukų spalva. Jiems mes atradome šį nuostabų prieblandos oranžinės raudonos spalvos atspalvį. Jis nusileidžia nuostabiu balayage iš viršaus į apačią.

25. Velvet Red Balayage trumpi plaukai

aksominiai raudoni balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Šio įkvėpimo šaltinis buvo raudono aksomo pyragas. Galite pradėti nuo tamsaus šokolado pagrindo ir prie ilgos bobos pridėti šiek tiek raudono aksomo sruogų. Jei sluoksniuosite sruogas ir sukursite paplūdimio bangas, jos atsiskirs nuo brunetės ir jas geriau matysite.

26. Ugningai raudoni Balayage trumpi plaukai

ugningai raudoni balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Šis derinys turi vyšnių kolos raudoną pagrindą ir ugningą atspalvį viršuje. Dar kartą, paprasčiausiai pasukus viršutines sruogeles aplink geležinį suktuką ir sukūrus mieląsias garbanas, jos bus daug geriau parodytos.

27. Auburn Red Pixie

auburn raudona pixie balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Jei kada nors susimąstėte, kaip atrodytų šiuolaikinės fėjos plaukai, tai taip. Tai būtų rausvai raudonos spalvos kirpimas su mandarino atspalviais ir šviesiais galais. Nepamirškite, kad šaknys būtų šiek tiek tamsesnės nei kiti plaukai, kad viskas atrodytų natūraliau.

28. Raudona blondinė Balayage

tekilos saulėtekio balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Raudonos ir blondinės derinimas visada yra gera idėja. Priklausomai nuo pasirinktų atspalvių, rezultatas atrodo kaip didelis šaukštas braškių ir vanilinių ledų. Ir, pripažinkime, kas to nenorėtų? Tačiau patariame pasikonsultuoti su savo stilistu dėl šio derinio ir nebandyti jo namuose.

29. Vasaros raudoni balayage trumpi plaukai

vasaros raudoni balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Raudona ir blondinė taip pat puikiai dera vasarą. Jie gražiai imituoja spalvas, kurias matote gamtoje. Pradėkite nuo tamsiai raudonos spalvos pagrindo ir naudokite aukso blondinę.

30. Raudona komiksų knyga

neoninė komiksų knyga raudoni balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kas dabar gali būti paprasčiau ir madingiau nei raudona komiksų knyga? Su šia nuostabia balayage trumpų plaukų idėja galite būti Scarlet Witch arba Black Widow. Pagrindą čia sudaro sodrus raudonmedis, o galai yra neoniniai raudoni.

IV. Violetiniai plaukai

31. Purpuriniai Balayage trumpi plaukai

brunetė purpurinė balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Dabar atėjo laikas purpurinėms spalvoms, todėl pažiūrėkime, kaip jos tinka balayage. Lengviausias ir paprasčiausias būdas naudoti šią spalvą yra tepti jį ant tamsaus brunetinio pagrindo. Jūs netgi galite naudoti kelis atspalvius, kad atrodytų ekologiškiau.

32. Levandų balayage trumpi plaukai

levandų balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Tikriausiai vienas iš visų laikų mėgstamiausių violetinių atspalvių, levanda yra viena pastelinė mergina visame pasaulyje, kurios tiesiog negali gauti pakankamai. Jei nuspręsite rinktis balayage, o ne vientisą spalvų bloką, jis atrodys daug lengviau ir natūraliau.

33. Royal Purple Balayage

karališkos violetinės spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Jei jaučiatės karališkas ir nežinote, kaip tai išreikšti, išbandykite karališką violetinę. Tai puiki spalva žiemos atostogoms. Tik pagalvokite, kaip nuostabiai atrodysite savo spindinčioje Naujųjų metų vakarėlio suknelėje su šia violetine plaukų spalva.

34. Violetiniai ir mėlyni plaukai

violetinės mėlynos spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Tikras balayage reiškia maišyti daugiau nei vieną toną ar atspalvį, kad būtų išgautas tikroviškas ir natūralus pojūtis. Šis stilius sujungia violetines ir mėlynas sruogas, kad padidėtų gylis ir matmenys.

35. Purpuriniai ir turkio spalvos plaukai

violetinė turkio spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Jei jaučiatės kūrybingi ir šiek tiek pamišę dėl savo trumpaplaukių plaukų, visada galite pasirinkti turkio spalvos sruogų purpuriniuose plaukuose. Jie visiškai paryškins jūsų išvaizdą ir paryškins jūsų odos ir akių spalvą.

36. Vynuogių violetinė ir šviesiaplaukė

vynuogių blondinė balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Dabar čia yra derinys, kurio tikrai galime atsilikti. Šis atspalvis vadinamas vynuogių violetiniu ir sumaišytas su smėlio blondine. Rezultatas atrodo kaip ledų sūkuriai ir mes negalime jų gauti. Tai puikiai tinka jūsų paprastoms balayage trumpų plaukų idėjoms.

37. „Orchid Purple Balayage“

orchidėjų balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Susipažinkite su violetine orchidėja. Ir kai tai padarysite, atsisveikinkite su visais kitais atspalviais planetoje, nes tai bus jūsų spalva amžinai ir amžinai. Taip, tai nuostabu. Būtinai naudokite kelis violetinės orchidėjos atspalvius, kad tai būtų tikras balayage, o ne tik vienas blokas.

38. Alyvinis ilgasis Pixie

rožiniai balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Šis ilgas žiogelis su šoniniais šukuotais kirpčiukais tikrai sukelia mums didžiausią pavydą, nes mūsų plaukai neatrodo taip. Jis sumaišytas su tamsiu slyvų pagrindu, ir tik pažiūrėkite, kaip gerai reikia giliai matinių raudonų lūpų dažų! Tiesiog pasakiška.

39. „Pearl Shine Balayage“

alyvinis balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Šioje išvaizdoje yra įvairių violetinių atspalvių. Tačiau tai, ką labiausiai mėgstame, yra perlamutrinių baltų sruogų motina, kuri sujungia viską ir suteikia fantastišką spindesį visai kirpimo struktūrai. Bob kirpimas tiesiog atrodo apšviestas iš vidaus.

V. Mėlyni plaukai ir žali plaukai

40. „Inky Balayage“ trumpi plaukai

rausvos spalvos balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kur pradėti šį vaizdą? Tai peraugęs ar ilgas pikselių kirpimas, labai plunksninis ir asimetriškas, su šoniniais šukuotais kirpčiukais. Jis buvo nudažytas išplauta rausvai violetine spalva, o pakraštį kerta kelios tamsios levandų juostelės. Plunksnų puošmenos vienoje pusėje taip pat turi mirti.

41. Žali plaukai laimėjimui

miško žalia balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Dabar mes einame į paskutinį šio straipsnio etapą – žalias balayage idėjas. Tai klasikinė tamsiai miško žalia, su tamsesnėmis šaknimis ir šiek tiek šviesesniais galiukais. Jūs beveik galite pajusti, kaip šalta ir kaip jis kvepia pušimi ir mazgu.

42. Trumpos šukuosenos su svarbiausiais ir žemiausiais žibintais

mėlyni žali balayage trumpi plaukaiRūgštusce

Tai bobas iki pečių su žaliais paryškinimais ir turkio spalvos žibintais. Pagrindas yra ta pati miško žalia spalva, kurią matėme anksčiau. Tačiau jis taip pat turi melsvą plaukų toną, kurio negalite praleisti!

43. Lime Green Balayage trumpi plaukai

laimo žalia balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kaip rodo pavadinimas, tai yra rūgščiai žalios žalios spalvos ant natūralaus brunetinio pagrindo. Tai atrodo kaip kažkas iš komiksų knygos ar superherojų filmo, kurį mes be galo dieviname. Mums taip pat patinka nerūpestingos paplūdimio bangos.

44. Povas Green Balayage

povas žalias balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Nežinote, kokį žalios ar mėlynos spalvos atspalvį pasirinkti? Nesijaudinti. Jūs visada galite ieškoti povo ir dėvėti juos visus vienu metu. Štai profesionalų patarimas – nors. Pabandykite rasti atspalvių, kurie iš tikrųjų gerai derėtų, pavyzdžiui, atspalvių, priklausančių tai pačiai paletei.

45. Samanos žalioji balayage

samanų žalia balayage trumpi plaukaiŠaltinis

Kad ir kaip įsimylime spalvą, nes ji tokia tamsi, turtinga ir blizgi, į akis krito kažkas kita. Modelis pasirinko šiek tiek papildomai pridėti šukuoseną. Tai mėlyna juostelė pakaušyje, todėl šis kirpimas atrodo labai architektūriškai.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Taigi tai buvo labai gražios ir lengvos balayage trumpų plaukų idėjos, kurias pažadėjome. Jie buvo suskirstyti į kategorijas pagal spalvą, kad jums būtų daug lengviau rasti tai, ko jums reikia.

Dabar, kai pamatėte blondines, brunetes, raudonas, violetines ir žalias, belieka tik nuspręsti, kokį atspalvį gausite!