Eikite į neįprastą blondinių balayage: daugiau nei 40 nuostabių atspalvių ir mišinių

„Blonde balayage“ yra nepaprastai įdomi technika, kurią stilistai naudoja, kad suteiktų jums itin natūraliai atrodančią plaukų spalvą, kuri nebus pastebima, kai jūsų plaukai pradės augti..

Didžiausias dalykas yra tai, kad nėra jokio modelio, kaip tai padaryti. Kiekviena spalva ir atspalvis yra ir gali būti pritaikyti pagal jūsų norus ir pageidavimus. Todėl net jei jūs ir jūsų draugas, tarkime, iš paletės pasirinkote tą patį atspalvį, jis vis tiek atrodys skirtingai kiekvienam iš jūsų!

Tai sakant, čia yra keletas nuostabių blondinių balayage atspalvių, kurie jus įkvepia!

1. Šampano blondinės balayage

šampano blondinės balayageŠaltinis

Mes pradedame nuo gražaus ir elegantiško blondinės atspalvio, kuris yra šampanas. Jis taip pavadintas, nes primena putojantį gėrimą.

Galite pradėti nuo šviesiai rudos spalvos pagrindo prie šaknų ir leisti jam ištirpti į šviesesnę blondinę.

2. Manhetene paryškinta blondinė Balayage

Manhetene paryškinta blondinė balayageŠaltinis

Šio tipo balayage yra platinos, smėlio ir grietinėlės įdėklai. Rezultatas įspūdingas! Plaukai tikrai atrodo natūraliai, lyg būtumėte gimę su jais, ir tai yra metų ir metų nešiojimo rezultatas.

3. Įdegęs „Balayage“

įdegusi balayage blondinėŠaltinis

Kaip atrodytų natūralūs šviesūs plaukai, kai atostogavote saulėtoje vietoje? Būtų toks tikslus įdegusios blondinės atspalvis!

Tamsesnis vidinis sluoksnis ir beveik blyškus išorėje, kur jis sugavo didžiąją dalį saulės.

4. Malibu Blonde Balayage

malibu blondinė balayageŠaltinis

Kalbėdamas apie saulę, kaip jaustumėtės Malibu blondine? Jis saulėtas ir auksinis, sumaišytas su reikiamu kiekiu tamsiai rudos spalvos, kad atėjus rudeniui taptumėte tobula pereinanti spalva.

5. Deimantinis Balayage

deimantų blondinės balayageŠaltinis

Galime lažintis, kad galite atspėti, kodėl būtent šis blondinės atspalvis vadinamas deimantu. Patarimai turi nuostabų baltą brangakmenių karaliaus aiškumą, o viršutinė sruogų dalis yra daug tamsesnė ir paslaptingesnė.

6. Ash Blonde Balayage

pelenų blondinės balayageŠaltinis

Tai labai kietas ir madingas pelenų atspalvis, kuris buvo madingas per pastaruosius kelis sezonus.

Šviesiai blondinė iš tikrųjų yra sumaišyta su šiek tiek šviesiai pilkos spalvos, kad suteiktų jai peleninį, matinį pojūtį. Įsitikinkite, kad jūsų šaknys yra tamsesnės nei kiti plaukai.

7. Paparacių paryškinta šviesiaplaukė

paparacai pabrėžė šviesiaplaukį balayageŠaltinis

Ar paparacai tave vejasi? Dar ne? Jie bus, kai sužinos, kad pakeitėte plaukų spalvą į šį nuostabų balayage.

Jame yra ir pieno baltos, ir auksinės spalvos sruogos, kurios labai primena tamsoje nusidažančias fotoaparato blykstes.

8. Saulėgrąžų blondinė Balayage

saulėgrąžų blondinės balayageŠaltinis

Šis blizgus ir blizgus saulėgrąžų atspalvis puikiai tinka vasarai.

Jei norite nukopijuoti visą išvaizdą, laikas išardyti seną lygintuvą ir įsitikinti, kad visos sruogos yra išlygintos iki tobulumo. Siūlome prieš tai naudoti tam tikrą apsaugą nuo karščio.

9. Beige Blonde Balayage

smėlio spalvos blondinės balayageŠaltinis

Smėlio blondinė visada buvo tokia madinga spalva, ar nemanote?

Galite pažodžiui suporuoti jį su deimantais, blizgučiais ir kristalais, nes jis tinka. Tai taip pat gali būti jūsų pasirinkimas jūsų didelei dienai. Tik pagalvok apie tai.

10. „Brown Melt into Blonde“

rudos lydymosi blondinės balayageŠaltinis

Mums patinka geras šviesiaplaukis balayage, kur ruda yra sumaišyta su blondine, o pirmoji tiesiog susilieja į pastarąją. Šis derinys tikrai atrodo kaip kava ir grietinėlė, ar ne? Be to, tai puiki spalva rudeniui!

11. Toffee Blonde Balayage

toffee blondinė balayageŠaltinis

Iš kur semiatės įkvėpimo, kai einate pas stilistą ir prašote naujos plaukų spalvos? Ar žinote, kad blondinės atveju tai gali būti ir jūsų mėgstamiausias maistas ar skanėstas? Tai, pavyzdžiui, yra irisų blondinė.

12. Sandy Blonde Balayage

smėlio blondinės balayageŠaltinis

Kaip apie blondinės atspalvį, kuris visada gali priversti jus galvoti apie nesugadintus paplūdimius ir linksmybes saulėje?

Galite sumaišyti tai su paplūdimio bangų šukuosena, ir jūs turite puikų derinį! Rekomenduojame naudoti purškiamą jūros druską.

13. Chai Blonde Balayage

chai blondinė balayageŠaltinis

Jei kada nors gėrėte tikrą chai arbatą, tada žinote, kad jos tikroji spalva yra beveik balta su kai kuriomis karamelės spalvomis ar skaniomis smėlio spalvos juostelėmis..

Būtent taip atrodo šis blondinės atspalvis, taigi ir jo pavadinimas.

14. Brunetė iki blondinės

nuo brunetės iki blondinės balayageŠaltinis

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti šiek tiek nutolusi, iš brunetės tapti blondine nėra sunku. Nors jie yra priešingos spalvos, jie gali labai spalvingai remtis ant tos pačios galvos.

15. Aušros Balayage

aušros blondinės balayageŠaltinis

Tai nėra saulėta, auksinė ar balta. Tai aušra, ir tai yra ypatinga blondinė, nes ji bando užfiksuoti tą stebuklingą valandą ryte, kai saulė šlovina visą pasaulį.

Mums tiesiog patinka, kaip šviesa tarsi užfiksuoja kiekvieną sruogą ir su ja žaidžia!

16. Šviesiai pilka blondinė

šviesiai pilka blondinė balayageŠaltinis

Nebijokite į savo jau egzistuojančią blondinę pridėti pilkos spalvos. Tiesą sakant, šiais laikais tai padaryti yra neįtikėtinai paprasta.

Jums net nereikia eiti į saloną ar dažyti plaukų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai plauti plaukus specialiu pilkos spalvos šampūnu ir viskas!

17. Šaunus blondinės balayage

šaunus blondinės balayageŠaltinis

Maišant balayage su ombre, kita labai madinga tendencija sukuria beprotiškai kietą efektą. Žinoma, vėsumo laipsnis taip pat priklauso nuo jūsų dėvimų drabužių ir aksesuarų tipo.

18. Vaniliniai šviesūs plaukai

vanilės blondinės balayageŠaltinis

Akivaizdu, kad šis atspalvis nėra susijęs su tikromis vanilės ankštimis ar pupelėmis, kurių visi žinome tamsiai rudos spalvos. Tiesą sakant, tai reiškia, kaip mes metaforiškai ar meniškai vertiname vanilę kaip šviesią ir minkštą kreminę spalvą.

19. Bronde Balayage

blondinės ir auksinės blondinės balayageŠaltinis

Prieš keletą metų Bronde tikrai pateko į dėmesio centrą kaip dviejų mūsų mėgstamų plaukų spalvų meilės vaikas.

Mes, žinoma, kalbame apie rudą ir blondinę, taigi ir pavadinimas. Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, patarimams taip pat galite įmaišyti šiek tiek platinos.

20. Baltos šviesos balayage

balta šviesiai blondinė balayageŠaltinis

Tai platinos blondinės interpretacija, sumaišyta su šiek tiek smėlio spalvos ir pelenų ant tamsiai rudos spalvos pagrindo. Jį įkvėpė balta ryto saulės šviesa, kuri vis dar tvyro nakties tamsoje. Kaip poetiška, tiesa?

21. Šviesiai blondinės balayage

šviesiai blondinė balayageŠaltinis

Šis ypatingas blondinės atspalvis yra toks skaidrus ir subtilus, kad beveik priminė mums baleriną.

Tai taip pat galima apibūdinti kaip porcelianinę blondinę ir tai puikus atspalvis žiemai. Tik pagalvokite, kaip puikiai atrodysite savo kito Kalėdų vakarėlio metu!

22. Noisette Blonde Balayage

noisette blondinė balayageŠaltinis

Žodis noisette yra prancūziškas terminas, reiškiantis lazdyno riešutą. Šio blondinės atspalvio tikslas yra kuo skaniau atkartoti išorinį riešuto lukštą. Tai puiki spalva mergaitėms su rudomis ar tamsiomis akimis!

23. Šviesiai auksinė blondinė

šviesiai auksinės blondinės balayageŠaltinis

Metalika vis dar labai populiari ir jau nekalbama, kieta, todėl drąsiai išbandykite auksinius, varinius ir žalvarinius atspalvius savo plaukams. Šis šviesiai auksinis atspalvis yra tik viena idėja, kurią galite išbandyti.

24. Sunkus aukso blondinės balayage

sunkus aukso blondinės balayageŠaltinis

Jei šviesiai auksinė spalva jums buvo per menka, kodėl gi nepabandžius sunkiojo aukso? Jis drąsus, bet nebūdamas per daug žalvarinis ir tobula spalva ateina rudenį. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad jūsų stilistas suteikia tamsiai rudą pagrindą.

25. Pure Blonde Balayage

gryna blondinė balayageŠaltinis

Negalima supainioti su platinos ar ledo blondine, šis atspalvis vadinamas gryna blondine.

Tai spalva, kurios šaknys yra pilka ir balta labiau nei bet kas kitas, su matiniu ir kreidiniu paviršiumi. Šaknys čia rudos, o ne brunetės.

26. Baltos smiltys

balto smėlio blondinė balayageŠaltinis

Yra smėlio blondinė, o tada yra balto smėlio blondinė. Taip, blondinės paletė, ypač kai tai susiję su balayage, yra beveik begalinė.

Galite išbandyti gilų kaštonų pagrindą savo šaknims, kuris taip pat gali ištirpti į pačią spalvą.

27. Gigi Hadid

gigi hadid blondinė balayageŠaltinis

Viena iš daugelio įžymybių, kurios priėmė šviesiaplaukį balayage, yra supermodelis Gigi Hadid. Dėl savo gražaus veido ir lazdyno akių ši plaukų spalva tiesiog pribloškia jaunąjį modelį ir atrodo, kad jai tai tikrai patinka.

28. Grietinėlės soda Balayage

grietinėlės soda blondinė balayageŠaltinis

Jei per pastaruosius kelis sezonus Holivudo audra užklupo vieną plaukų spalvą, tai taip. Tai vadinama kremine soda ir ją dėvėjo visi – nuo jūsų stilisto iki didžiausių įžymybių. Ko lauki?

29. Elžbieta Olsen

elizabeth olson blondinė balayageŠaltinis

Mes turime dar vieną seserį Olsen, Elžbietą, kuri dabar yra labai gerai žinoma dėl savo vaidmenų „Keršytojų multiverse“, o „Aš pamačiau šviesą“ negali būti gražesnė nei šiame tobulame šviesiaplaukiame balayage.

30. Heidi Klum

heidi klum blondinė balayageŠaltinis

Supermodelis niekada neatsisakė savo blondinių spynų ir mes dėl to tikrai džiaugiamės. Tai jos parašo išvaizda ir ji yra stulbinanti.

Ji galėjo pakeisti dėvimą šviesiaplaukės atspalvį, tačiau ji visada buvo šviesiaplaukė bomba.

31. Kim K

kim k blondinė balayageŠaltinis

Taip, net Kim K tapo blondinių balayage grobiu. Nors ji garsėja savo ilgais, brunetiniais karčiais, Kim kartais taip pat pasirinko blondinę.

32. Lea Seydoux

lea seydoux blondinė balayageŠaltinis

Mes žinome, kad jūs mylėjote Emma Watson kaip naująją „Belle“, kaip ir mes.

Tačiau primygtinai rekomenduojame pamatyti ir visiškai įnoringą bei į pasaką panašią „Grožio ir pabaisos“ versiją su Lea Seydoux kaip Belle. Būsite užburtas!

33. Leitonas Meisteris

leighton meester blondinė balayageŠaltinis

Kiek kartų norėjote turėti Leighton Meester drabužių spintą, šypseną, akis ar plaukus? Pripažink tai!

Tiek kartų, kiek žiūrėjote „Gossip Girl“. Ji iš tiesų yra gražuolė, ypač su ta ruda spalva, tirpstančia blondine balayage.

34. Chrissy Teigen

chrissy teigen blondinė balayageŠaltinis

Supermodelis Chrissy Teigen iš naujo apibrėžė klasikinio grožio standartus, kai fotografavo iki žvaigždės.

Ji pasisako už idėją atrodyti gerai savo odoje ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra. O taip, ir valgyti! Kiek galite!

35. „Iceberg Blonde Balayage“

ledkalnio blondinės balayageŠaltinis

Mes jau minėjome ledkalnio blondinę ir dabar atėjo laikas jums tai parodyti.

Ledkalnio šviesiaplaukė turi būti viena tvirta balta šviesiai blyški spalva su tamsiai ruda spalva. Nebijokite būti matinis, jei tai daugiau jūsų gatvėje.

36. Vanilinis kremas

vanilės kremo blondinė balayageŠaltinis

Kalbant apie blondinę, galima daug įkvėpti maisto ir skanėstų. Galbūt todėl jie sako, kad blondinės linksminasi labiau. Tai puikus atspalvis su rudomis šaknimis ir auksiniais dryžiais.

37. Rudens įkvėptas balayage

rudens blondinės balayageŠaltinis

Jei šiam rudeniui ieškojote tobulo blondinės atspalvio, neieškokite daugiau, tikrai jį radote!

Jis taip primena rudenišką gamtą, kad gali būti ir maskavimas. Būtent to jums reikia šiam sezonui.

38. Sombre Balayage

niūrus blondinės balayageŠaltinis

Tai nuostabi spalva, kuri puikiai tinka, jei dirbate biure su griežtesniu aprangos kodu arba jei to reikalauja jūsų darbo linija.

Tai puikus derinys tarp niūraus ir žaismingo su natūraliai smėlio spalvos viršuje ir vos matoma platina apačioje.

39. Pintinė blondinė Balayage

pintas šviesiaplaukis balayageŠaltinis

Ar esate suklupęs, kokias šukuosenas pasirinkti, kad parodytumėte nuostabų balayage? Kaip apie paprastą trijų krypčių pynę?

Jums net nereikia surišti galo! Naudokite šiek tiek plaukų lako, kad užfiksuotumėte juos vietoje, ir viskas gerai.

40. Brass Blonde Balayage

žalvario blondinės balayageŠaltinis

Štai kaip atrodo žalvarinis balayage ir turime pasakyti, kad tai nuostabu! Joje esantys metalai yra visiškai įspūdingi ir tik laukia, kol juos suporuosite su blizgančiu makiažu.

41. Saulės šviesa blondinė

saulės šviesos blondinės balayageŠaltinis

Daugelis šviesių atspalvių turi būti susiję su saulės spinduliais, ir tai natūralu, nes tai iš tikrųjų reiškia būti blondine. Būdamas saulėtas, šviesus žmogus, gražus ir šiltas. Šis atspalvis vadinamas saulės šviesiaplauke ir jūs galite suprasti, kodėl.

42. Frozen Blonde Shades

sustingusi blondinė balayageŠaltinis

Jei Elsa būtų tikras žmogus, tai būtų jos plaukų spalva. Žinoma, ji eis į balayage ir, matyt, kaip pagrindinį atspalvį pasirinks ledinę blondinę.

Šaknys čia ne rudos ar brunetinės, o tamsesnio peleninės blondinės atspalvio.

43. Dramblio kaulo spalvos blondinė Balayage

dramblio kaulo blondinės balayageŠaltinis

Dramblio kaulas yra dar vienas baltos blondinės atspalvis ir priklauso tai pačiai atspalvių šeimai kaip ledkalnis, ledas, pienas, kiaušinių lukštas ir platina. Tai tamsiausias iš visų, o tai reiškia, kad galite sumaišyti su savo natūraliomis brunetinėmis šaknimis.

44. Kiaušinio lukšto šviesūs plaukai

kiaušinių lukšto blondinė balayageŠaltinis

Dabar, kai aukščiau esančioje nuorodoje paminėjome kiaušinių lukštą, čia jis yra. Tai labai matinis ir beveik akytas blondinės atspalvis. Siūlome derinti prie šviesiai pilkos ar kito peleninės blondinės atspalvio.

45. Rožinis auksas Balayage

rožinio aukso blondinės balayageŠaltinis

Mes niekaip negalėjome užbaigti šio sąrašo nepaminėdami rožinio aukso. Iš esmės šis atspalvis yra braškių blondinės rūšis, kurią gaunate maišydami šviesiai raudoną ir auksinę blondinę.

Rezultatai tikrai įspūdingi! Štai patarimas – naudokite blizgančią priemonę, kad spynos įgautų metalinį blizgesį.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Štai jums, gražiausios blondinės balayage idėjos, kurias pažadėjome ir dėl kurių tikrai atrodysite kaip bomba.

Nuo arkties, ledkalnio ir kiaušinių lukšto iki rožinio aukso, balto smėlio, rudens, chai, smėlio, vanilės, šampano, rauginto ir Manheteno – mes juos visus matėme!

Kuris yra jūsų mėgstamiausias, o jūs tiesiog dažote, kad išbandytumėte? Praneškite mums! (Ir linksminkitės su blondine!)