Išsipildykite savo purpurines svajones naudodami šias 50 purpurinių ombre plaukų idėjų

Prieš kelerius metus, kai galvojote apie purpurinius plaukus, dažniausiai juos siejote su paaugliais, išgyvenančiais maištininkų fazę, arba galbūt su Helovino kostiumais.

Bet ne daugiau!

Per pastaruosius kelerius metus purpuriniai ombre plaukai tapo nuostabiu būdu būti kūrybingais su savo plaukų spalva, parodyti savo įnoringą pusę ir padaryti didelį pokytį, kuris jus pastebės.

Jei manote, kad šiuo metu reikia purpurinių ombre plaukų (kaip ir mes), čia yra 50 nuostabių idėjų, kurios įkvėps jus šiems dideliems ir nuostabiems pokyčiams!

1. Nuo brunetų iki purpurinių ombrų plaukų

ilgi juodi su rausvai violetiniais ombre plaukaisŠaltinis

Pradedame lengvai nuo šių juodų iki purpurinių ombre plaukų. Tai puikiai tinka tuo atveju, jei nenorite tokio reikšmingo plaukų pakeitimo arba jei jūsų darbas neleidžia įgyti netradicinių spalvų.

2. Neoniniai patarimai

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Tarsi purpuriniai plaukai nebūtų pakankamai baisūs, kūrybingi žmonės taip pat sugalvojo neoninių patarimų, ir turime pasakyti, kad esame įsimylėję šią tendenciją. Tai suteikia plaukams tam tikrą švytėjimą, tarsi apšviestą iš vidaus.

3. Violetiniai purpuriniai Ombre plaukai

violetiniai ombre plaukai violetiniaiŠaltinis

Yra daug violetinių atspalvių, ir mes nusprendėme juos visus čia išvardyti. Pirmasis sustojimas yra violetinis. Jis prasideda nuo pagrindinio tamsaus atspalvio prie šaknų ir baigiasi tobula pasteline alyvine spalva apačioje.

4. Gyvenimas rožinėje

rožiniai violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Jei manote, kad kažko trūksta jūsų gyvenime, ir jūs tiesiog nežinojote, kas tai yra, mes turime atsakymą:

Tai rožiniai plaukai.

Tai puikus pavyzdys, nes jame sumaišoma rožinė spalva, kurią mes taip mėgstame, ir šalta violetinė.

5. Puikiai tinka šaltajam sezonui

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Vien todėl, kad lauke šalta ir jūs turite jį paslėpti po skrybėle, dar nereiškia, kad jūsų plaukai turi būti nuobodūs. Norėdami gauti tokį gražų atspalvių derinį, pirmiausia turite kruopščiai balinti plaukus.

6. Cotton Candy Purple Ombre

vatos saldainiai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Jei ieškojote įniršio, kurį galėtumėte pridėti prie savo gyvenimo, tai radote. Violetiniai plaukai iš cukraus vatos yra ingredientas, kurio niekada nežinojote, kad jums trūksta.

Suporuokite jį su dramatišku makiažu ir tiesiog radote tobulą vasaros išvaizdą!

7. Violetinė ir turkio spalvos

purpurinė ombre plaukų turkio spalvos plaukų dalisŠaltinis

Violetinių ombre plaukų grožis yra tas, kad juos galima suporuoti su beveik bet kuo. Paimkite, pavyzdžiui, šį nepaprastą ir garbanotą šignoną, kurį laiko nuostabiai stilizuotas drugelio segtukas.

8. Undinėlės purpuriniai ombre plaukai

purpurinė ombre plaukų undinėŠaltinis

Matydami, kad jie yra tokie universalūs, galite lengvai naudoti purpurinius ombre plaukus, kad apimtų undinės stilių. Su šiais indigo ir tamsių jūros putų akcentais, taip pat su plastikiniais 90 -ųjų kriauklių auskarais žinote, kad norite.

9. Tarp šviesos ir tamsos

šviesiai ir tamsiai violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Kontrastas yra nuostabi idėja, kai kalbama apie netradicines plaukų spalvas. Tai platininiai šviesūs plaukai, kurie buvo nudažyti per pusę labai subtilaus purpurinio atspalvio ir pusiau labai tamsūs ir aksominiai.

10. Pasteliniai gotikiniai purpuriniai plaukai

pasteliniai gotikiniai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Taip, jūs galite padaryti gotą ir su pastelinėmis bei violetinėmis spalvomis, jei tik tinkamai ją suformuosite. Ši pusiau plieninė pilka pusiau pastelinė alyvinė spalva su labai dramatišku matiniu lūpų makiažu tikrai laimėjo mūsų širdis.

11. Violetinė Ombre alternatyvios šukuosenos

purpurinė ombre plaukų alternatyvi šukuosenaŠaltinis

Galvojate prisijungti prie indie tendencijos? Tai jūs turite padaryti. Dažykite plaukus šiuo nuostabiu purpurinio ombre atspalviu, kartu su indigo peekaboos, ir pridėkite keletą išdaužytų šinjonų, tokių kaip ši plunksna ir karoliukai.

12. Undinės ir žuvies uodegos

purpurinė ombre plaukų žuvies uodegos pynėŠaltinis

Kadangi mes kalbėjome apie undinės stilių, čia yra dar vienas būdas, kuriuo galite jį nukreipti.

Žili plaukai su sidabro ir jūros putos mėlynais atspalviais, dailiai įpinti į šoną nušluostytą žuvies uodegą.

Pradėkite nuo vienos galvos pusės ir eikite įstrižai į kitą.

13. Violetinė Ombre beprotybė & Meilumas

purpurinė ombre plaukų beprotybėŠaltinis

Ši šukuosena turi ne vieną, o keturias spalvas. Beprotybė prasideda nuo šaknų su miško žalia spalva, tęsiasi plaukų ilgį žalia spalva, tada šviesiai turkio spalva ir, galiausiai, žinoma, spalvoto violetinio atspalvio.

14. „Forget Me Not Blue“

violetiniai ombre plaukai mėlyniŠaltinis

Taip pat galite derinti savo purpurinius ombre plaukus su bet kuriomis jūsų pageidaujamomis spalvomis. Tai derinys tarp violetinio atspalvio ir vandeningos kalvystės.

15. Purpurinės spalvos „Ombre“ plaukų tobulumas

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Mes įsimylėjome šį spalvų derinį, taip pat šias puikias garbanas. Čia rasite viską – nuo prinokusių slyvų iki bordo ir vyno atspalvių. Nepamirškite garbanojimo geležies!

16. Vienaragio purpuriniai ombre plaukai

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Yra undinė, o paskui vienaragis. Nes jei jūra turėjo savo atstovą netradicinių spalvų srityje, tai turi ir žemė.

Todėl sutikite vienaragio plaukus! Unikalus platinos ir skanių pastelinių spalvų mišinys, žinoma, purpurinis.

17. Hipsterio grožis

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Čia yra hipsterių liūtų karčiai, trijų spalvų – rožinės, violetinės ir turkio spalvos. Lengviausias būdas gauti šias garbanas yra pinti plaukus ir leisti jiems sėdėti per naktį. Ryte išleidę, turėsite greitų garbanų.

18. Šviesiai alyviniai purpuriniai ombre plaukai

Šviesiai alyvinės violetinės pastelinės violetinės spalvos ombre plaukaiŠaltinis

Mes žinome, kad neoninę spalvą sunku ištraukti. Tačiau visiškai verta to momento, kai žinai, kad tau pavyko. Tai nuostabi ir nuožmi išvaizda, priversianti jus priminti pasakų karalienę.

19. „Peekaboo“ pynė

purpurinė ombre plaukų pynėŠaltinis

Tai emo įkvėpta šukuosena, kurią mes mėgstame ir tikrai norime išbandyti. Labai gilią indigo plaukų spalvą gražiai įrėmina labai sunkus šoninių kirpčiukų rinkinys, taip pat plona, ​​bet labai stilinga pynė.

20. Romantiškas purpurinis ombre

Romantiškai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Tai nuostabi festivalio šukuosena ir spalva, kurią rekomenduojame šiltuoju metų laiku. Suporuokite jį su labai lengvu makiažu ir vėsiais marškiniais, kad tikrai jaustumėtės, jog vasara jau čia, o festivaliai jau čia pat.

21. Rausvai raudoni iki purpurinių plaukų

Purpurinė iki purpurinių plaukųŠaltinis

Jei norite, galite paimti reikalus į savo rankas ir išbandyti šį gražų spalvų derinį namuose. Jei ne, tuomet galite lengvai tai apibūdinti savo kirpėjui ir stebėti, kaip jis išsipildys iš jo įgudusių rankų.

22. Violetinė ugnis

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Plaukai tokie violetiniai, kad atrodo beveik raudoni. Kaip tai skamba? Mes radome šį nuostabų violetinės spalvos vyno atspalvį, kuris tiesiog atrodo rausvas, kai atkreipiate daugiau dėmesio. Atsisveikinkite su Purpuriniu lietumi ir pasveikinkite purpurinę ugnį.

23. Stiprūs rožiniai ir purpuriniai Ombre plaukai

rožiniai violetiniai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Tai labai drąsus ir drastiškas derinys tarp stipriai rausvų ir violetinių purpurinių plaukų. Sulenkite plaukų galiukus, kad suteiktumėte tam tikro gylio ir matmenų šiam nuostabiam atspalvių susipynimui.

24. Pintinės padarytos teisingai

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Vienas iš geriausių būdų parodyti savo purpurinius plaukus yra juos pinti. Tai ypač gerai veikia, jei plaukuose yra daugiau nei vienas atspalvis. Pynės atlenks visas apačioje esančias spynas.

25. Aš esu titanas

Titano, karšto rožinio, violetinio ametisto ir purpurinių purpurinių ombre plaukųŠaltinis

Ši ponia tai reiškia. Kaip gerai matote, tai nuostabus titano, karštos rožinės, violetinės ametisto ir purpurinės violetinės spalvos ombre plaukų mišinys, kurį būtinai turite išbandyti, jei esate ponia.

26. Rašalas ir violetinės

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Kalbant apie purpurinius ombre plaukus, dangus tikrai yra riba. Sumaišykite ir derinkite visus norimus atspalvius, nes čia nėra teisingo ar neteisingo. Pavyzdžiui, tai yra tamsiai mėlynos, violetinės violetinės ir ledinės alyvinės spalvos derinys.

27. Ilgas ir tiesus

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, turėsite iš spintos išnešti seną plaukų tiesintuvą. Būtinai naudokite aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones, taip pat kažką, kas apsaugo jūsų plaukus nuo karščio.

28. Retro arklio uodega

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Eikite į Brigitte Bardot retro išvaizdą su pasukimu. Šviesiaplaukė aktorė buvo viena patraukliausių moterų, kada nors puošusių sidabrinį ekraną. Tačiau esame tikri, kad galite tai padaryti, jei pasirinksite gražią violetinę spalvą.

29. Tamsu kaip naktis

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Priešingai populiariam įsitikinimui, vidurnaktis nėra tamsiai juoda. Tiesą sakant, tai raganų valanda, nuspalvinta nuostabiai tamsiai violetine spalva. Todėl tai yra jūsų įkvėpimo ženklas.

30. Karališkai purpuriniai ombre plaukai?

karališkai violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Mona Liza? Ne. Gražus hipsteris karališkai violetiniais plaukais? Taip prašau!

Galite pasirinkti nuogą makiažą, kaip gražų modelį paveikslėlyje arba dar dramatiškesnį, matinių violetinės ar raudonos spalvos atspalvių.

31. Šukuokite!

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Labai tiesūs plaukai buvo 90 -ųjų ir 2000 -ųjų pradžioje. Mes visi prisimename Rachelę, ar ne? Dabar, po tiek metų, tai sugrįžta.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ištiesinti, o drėkinimui naudoti daug kokosų aliejaus.

32. Katy Perry

katy perry purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Kalbant apie purpurinius ombre plaukus, Katy Perry yra mūsų amžinoji įkvėpėja. Ji buvo viena iš pirmųjų įžymybių, kuri kada nors ją dėvėjo ir įkvėpė mus savo garsiajame vaizdo įraše „California Gurls“.

33. Deserto karalienė

rožiniai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Jei ketinate, tarkime, „Degantis žmogus šiais metais“ ir norite įsilieti, tuomet purpuriniai plaukai yra būtini.

Suporuokite jį su raukšlėtu pilku tanko viršumi ir negabaritiniais papuošalais, įkvėpus genčių, ir tarsi jau esate ten!

34. Amžinai Rokas

Purpuriniai iki mėlyni Ombre Plaukai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Ar tikrai jis tampa gražesnis už šį? Karikatūra nuo violetinės iki žalios spalvos išryškins jūsų akių spalvą ir odos atspalvį. Kačių akių makiažas čia yra būtinas, ponios!

35. Levandų violetinė ombre

violetiniai violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Ar yra kas nors, kas nemėgsta levandų? Saulėti Provanso laukai įkvėpė viską – nuo paveikslų iki kvepalų. Todėl dabar jie gali būti jūsų plaukų spalvos įkvėpimas.

36. Žandikaulio kritimo grožis

Gunmetal pilki ir purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Iš visų spalvų derinių, kuriuos matėme iki šiol, šis turi suteikti jums įėjimą. Tai matinės gunmetalinės pilkos ir labai šviesiai alyvinės spalvos mišinys. Neįtikėtina, bet užburiančiai gražu.

37. Trumpas Bobas violetinis ombre

trumpi bob violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Nereikia turėti ilgų plaukų, kad galėtumėte sportuoti su viena ar keliomis nuostabiomis plaukų spalvomis. Tai žandikaulio trumpas bobas, smėlio blondinė su bukomis rožinėmis ir levandų ombre galiukais.

38. Pasiruošę didžiajai dienai!

smėlio blondinai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Jei norite, kad jūsų didžioji diena būtų dar ypatingesnė, nei ji buvo, tuomet galite pasirinkti netradicinę spalvą.

Jei nenorite, kad pakeitimas būtų nuolatinis, galite nuspalvinti keletą sruogų naudodami keletą žymeklių.

39. Pintinės, sidabrinės ir violetinės

Levandos ir sidabriškai violetiniai ombre plaukaiŠaltinis

Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, turėsite dažyti plaukus tamsiai ir šilko purpurine spalva prie šaknų, levandų ilgio spynos ir sidabro apačioje. Nepamirškite apie vikingų įkvėptas pintines.

40. Vynas, bet kas?

vyno purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Tęsdami netikėtų, tačiau pasakiškų spalvų porų skaičiavimą, čia yra įspūdingas platinos arba ledinės baltos ir vyno ar bordo derinys. Mes tiesiog negalime nusigręžti!

41. Laumės, surinkti!

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Violetiniai ombre plaukai gali būti geriausias būdas apibūdinti pasaką. Sukurkite plaukus į idealiai subalansuotas garbanas, kurių viršuje yra tamsiai mėlyna spalva, o apačioje – švelniai violetinė spalva. Sidabrinė metalinė gėlėta galvos juosta yra būtina!

42. Glamūriniai purpuriniai ombre plaukai

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Pasiruošę nakvynei mieste? Tada ši išvaizda yra viskas, ko jums reikia. Netvarkingos paplūdimio bangos nuostabioje purpurinėje ombre plaukų spalvoje ir dramatiškas makiažas su ilgomis akių kontūro linijomis ir purpuriniais lūpų dažais.

43. Žili ir purpuriniai plaukai

pilki ir purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Šio spalvų derinio pranašumas yra tas, kad jis pailgins jūsų veidą, nesvarbu, kokio tipo veido kaulų struktūrą galite turėti.

Naudokite jį savo interesams, ypač jei norite visiems pabarstyti šiek tiek magijos.

44. Klasikiniai purpuriniai ombre plaukai

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Štai klasikinio violetinio ombre pavyzdys, atliktas iki tobulumo. Jei nemanote, kad galite tai padaryti patys namuose, eikite į savo mėgstamą saloną.

45. Ledinė levandų purpurinė ombre

ledinės levandos purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Įsivaizduojame, kad jei Elsa norėtų tapti hipsterė, ji atrodytų taip. Sidabrinė grandinėlė su galvos apdangalu, žinoma, neprivaloma, tačiau šiai plaukų spalvai ir stiliui šį sezoną reikia visiškai.

46. ​​Trumpi ir garbanoti purpuriniai plaukai

trumpi garbanoti purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Garbanoti plaukai kartais gali būti gana nuobodūs. Todėl, norėdami įkvėpti gyvybės, visada galite pasirinkti purpurinius ombre plaukus kaip saugų pasirinkimą. Jūs netgi galite sumaišyti ir suderinti spalvas, kad atrodytumėte laukiškiau.

47. Bohemijos violetinė

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Bohemišką išvaizdą visai nesunku atitraukti. Ką reikia padaryti, tai įmerkti plaukų galiukus purpuriniais arba rožiniais dažais ir sportuoti su įspūdingais negabaritiniais vilnoniais megztiniais.

48. Paprasta purpurinė ombre pynė

paprasti nerijos purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Štai žvilgsnis, kurį galite išbandyti namuose, įtemptą pirmadienio rytą, kai prabudote vėlai. Be to, kad atrodote lengvai ir atsipalaidavę, tai užtrunka labai trumpą laiką.

49. Gintarė

purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Buvusi Johnny Deppo žmona, stiliaus piktograma ir aktorė, žino, kaip tai atnešti. Čia ji sportuoja fantastišku purpurinių plaukų atspalviu, sumaišytu su savo išskirtine blondine ir šiek tiek rožine, kad pasisektų.

50. Neonas visas

neoniniai purpuriniai ombre plaukaiŠaltinis

Joks purpurinis ombre plaukų sąrašas nebūtų pilnas idėjos, kad plaukai būtų dažomi visiškai neoniniais atspalviais.

Mes, žinoma, turėjome patarimų, bet visi plaukai yra visiškai skirtingi. Atminkite, kad tai yra stilius, kuriam turite įsipareigoti!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Taigi, jūs turite tai, mūsų apsvaiginimo sąrašas ir praktiškos violetinės ombre plaukų idėjos, kurias mes, pavyzdžiui, tiesiog mylime.

Kuris iš šių būdų suteikė jums svarbių plaukų įpročių ir jus niežėjo dėl pokyčių? Palikite komentarą ir praneškite mums!