125 Kızlar İçin İlham Veren Dövme Fikirleri (Sevimli Tasarımlar 2021)

ABD’de yakın zamanda yapılan şaşırtıcı bir araştırma, insanların %85’inin erkeklerin dövme yaptırma olasılığının daha yüksek olduğunu düşündüğünü ortaya koydu., Dövmeli nüfusun %59’u kadınlardan oluşuyor. Artık dövmelerin yaygın olduğu bir çağda yaşıyoruz ve artık bir kadının dövmelerinin gösterilmesinin sahte bir pas olarak görülmediği bir çağda yaşıyoruz. Dövmeler, vücut sanatıyla kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur ve kızlar için en sevdiğimiz 125 dövme fikrini derledik..

Hayalet Tasarım

hayalet dövme

Bu hayalet tasarımla başlayacağız. Son yıllarda, geleneksel mürekkebi ağır dövmelerden ziyade daha küçük, minimalist tarzda dövmelere doğru bir hareket var. Ayrıca kızların sadece ‘kız gibi dövmeler’ yaptırmakla sınırlı olmadığını da gösteriyor. Çizgi film hayaleti çok ürkütücü olmasa da eğlencelidir. Daha uygun fiyatlı oldukları ve çoğu zaman insanlar daha büyük bir dövmeyle aynı maliyete birkaç küçük dövme yaptırabildikleri için daha küçük dövmeler de günümüzde daha popüler hale geliyor. Ayrıca, iş için ihtiyacınız olduğunda gizlemek/gizlemek çok daha kolaydır..

Gelmek için daha fazla.

12-kız-tattoo-sevimli

Kızların dövme yaptırdığı en popüler yerlerden biri ayak ve ayak bilekleri. Daha az fark edilir ve kolayca gizlenebilir olduğu için, üzerinizdeki ömür boyu sürecek bir sanat eserine daha az bağlı görünüyorsunuz. Ayaklar genellikle vücudun en güzel kısmı olarak kabul edilmez, bu yüzden onları daha güzel göstermenin ve onlara biraz sanat eklemenin harika bir yolu olabilir..

P.

13-kız-tattoo-sevimli

İnsanların alması için başka bir yaygın küçük dövme basit bir mektuptur. P harfi, kişinin adını, kendisi için önemli olan birinin adını, hatta Fosforun periyodik sembolünü simgeleyebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce yazı tipi vardır ve neyse ki harflerle, hangisinin en iyi görüneceğini seçmeden önce bunları bilgisayarınızda test etmek kolaydır..

Lotus tasarımı.

arka lotus dövmesi

Estetik olarak güzel bir dövme olmasının yanı sıra lotus, arkasında çok fazla anlam barındırdığı için de çok popüler bir tasarımdır. Geleneksel olarak lotus ilahi güzelliği ve saflığı sembolize eder ve yaprakların açılması ruhun büyümesinin yanı sıra ruhsal uyanışı temsil eder..

Dreamcatcher Dövme Fikirleri

düş kapanı-dövmeler

Düş kapanının pek çok tarihi ve kültürel anlamı vardır ve kökenleri, kadınların çocuklarının kabus görmelerini önlemek için yaptıkları Amerikan Kızılderili kabilelerine dayanır. Çok popülerdirler ve vücudun birçok farklı yerine yerleştirilebilirler. Ayrıca kendi benzersiz tarzınıza uyum sağlamak için harikalar..

Yay ve ok.

yay ve ok dövmesi

Yay ve ok, hem erkeklerin hem de kadınların kendi başına ok gibi alması için popüler bir dövmedir. Yayın, Cupids yayına yapılan göndermelerin yanı sıra yıldızlara ateş etmek de dahil olmak üzere birçok farklı anlamı vardır. Yaylar da kendi zevkinize göre çok uyarlanabilir.

kulüplerin kraliçesi.

kızlar için 17-sevimli-dövmeler

Kart sembolleri, uzun zamandır mürekkeplenmek için popüler semboller olmuştur. Maça ası genellikle en popüler olanıdır, ancak çok geride olmayan Kraliçeler. Kulüplerin kraliçesi, güçlü iradeli ve pozitif bir insanı sembolize eder. Parmaklar arasındaki dövmeler, orada meydana gelen sürtünme miktarı nedeniyle soldukları için genellikle birkaç yılda bir yeniden yapılması gerekir..

Aslan.

kızlar için 18-sevimli-dövmeler

Aslan, çok uzun zamandır popüler olan ve bugün de öyle kalan bir başka tasarımdır. Sadık, güçlü iradeli ve cesur birini temsil eder. Aynı zamanda birçok spor kulübünün ve aile ambleminin sembolüdür, bu yüzden bunlar insanların onu almasının diğer bazı nedenleridir..

Geometrik.

a8 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

Geometrik dövmeler muhtemelen son birkaç yılın en trend tasarımlarından biridir. Harika görünüyorlar, zamansız ve çok pahalı değiller. Yukarıda, insanların dövme yaptırmaları için çok popüler bir nokta olan önkoldaki gümüş ve siyah bir örnek var; bu, artık sosyal olarak daha kabul edilebilir oldukları ve artık örtbas etmeniz gereken alanlarla sınırlı olmadığı için dövme yaptırmak için çok popüler bir yer..

evrensel gerçek.

İncil-ayetler-dövme

Yukarıda ünlü rapçi ve müzisyen Immortal Technique’den bir alıntı var. Alıntının anlamı, birçok insan bir şeye inansa bile, bunun mutlaka doğru olmadığıdır..

kol tasarımı

Yukarıda, daha alternatif veya yenilikçi tarzı kol dövmelerinin harika bir örneği var. Genellikle bu, yukarıdaki doğa gibi geniş bir genel temayı seçmeyi içerir ve birkaç dövme seansına eklemeye devam etmek için harika bir fırsattır..

Pikaçu.

pikaçu dövmesi

Dövme sanatı son on yılda uzun bir yol kat etti ve teknoloji ve stildeki gelişmelerle birlikte, mürekkep sıçrama efekti ve damlayan boya ile yukarıdaki modern form gibi alternatif stillere doğru büyük bir hareket var..

ayak bileği kuşları.

23-kız-tattoo-sevimli

Kuşlar çok yönlü bir tasarımdır. İnsanları tamamen kaplayan çok detaylı kartallardan, yukarıdakiler gibi gerçekten basit martılara kadar hepsi harika görünüyor ve ayrıca uçmak, kanatlarınızı açmak ve hayatınızdaki zorlukların üstesinden gelmek gibi birçok anlam barındırabiliyor..

beyaz mürekkep.

kızlar için 24-sevimli dövmeler

Geleneksel olarak dövmeler her zaman siyah veya bazen mavi mürekkeple yapılırdı. Günümüzde yüzlerce farklı mürekkep rengi var ve şaşırtıcı derecede popüler olanlardan biri beyaz mürekkep. Genellikle gölgeleme için ayrılmış olsa da, yukarıdaki alıntı gibi daha ince bir tasarım olarak kendi başına da iyi çalışabilir..

Aylar.

kızlar için 25-sevimli-dövmeler

Önceki geometrik dövmeye benzer şekilde, yukarıdaki tasarım ayın tam döngüsünü hilalden dolunaya ve tekrar hilal’e tasvir ediyor..

tavşan ay.

kızlar için 26-şirin-dövmeler

Sevimli çizgi karakterler, özellikle hoş ve nostaljik bir şeyler arayan kızlar arasında popüler bir seçimdir..

Hilal.

kızlar için 27-tattoos

İşte bir hilal ayının çok basit ama zarif bir dövme tasarımının başka bir örneği. Yarım hilal ayları, kadınsı gücün sembolü olduğu için özellikle kadınlar arasında popülerdir..

tavşan dövmesi.

kızlar için 28-sevimli-dövmeler

Bir tavşan aşığıysanız ve tasarım gibi bir yaşamla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle sizin için dövme. Sanatçı, sadece siyah mürekkebi kullanarak tavşan gibi bir hayat yaratma konusunda harika bir iş çıkarmış. Siyah mürekkep, rengini tüm mürekkepler arasında en iyi şekilde tuttuğu için her zaman güvenli bir seçenektir..

tek boynuzlu at.

Yukarıda, femurdan göbeğe çıkan epik bir tek boynuzlu at dövmesinin yanı sıra omzunun üzerinden geçen leopar desenli bir tasarım da dahil olmak üzere bir dizi farklı dövmeyi görebilirsiniz..

Ağaçtaki kuşlar.

Kızlar için 30-sevimli-dövme

Kuşlar, kızların alması gereken en popüler dövmelerden biridir. Yukarıda bir ağaç dalındaki aşk kuşlarının harika bir siluet tarzı tasarımı var. Bu, birbirinize olan sevginizi sembolize etmenin harika bir yoludur ve hatta yakın zamanda evlendiyseniz veya aşık olduysanız ve bunu hatırlatmak istiyorsanız elde edebileceğiniz bir yol olabilir..

Pusula.

pusula dövmesi

Pusulalar geleneksel olarak denizcilere ve tekne meraklılarına dövüldü. Sadece denizde bulunmayı değil, hayatınızda yön bulmayı veya başladığınız belirli bir yolculuğu sembolize ederler. Günümüzde, çok seyahat eden ve pusula tasarımı isteyen sırt çantalı gezginler için olduğu kadar estetik değeri için de popülerdirler. Hatta bazıları, nereden geldiklerini hatırlatmak için pusulanın taşındıkları yerden evlerinin yönüne bakmasını bile sağlayacak..

Kamboçyalı.

32-kız-tattoos-sevimli

Kamboçya zengin bir tarihe ve çok eski tapınaklara sahiptir, ayrıca güzel görünümlü karakterlere ve kelimelere sahiptir. Bu nedenle, Kamboçya’ya seyahat ederken insanların dövme yaptırmaları oldukça popüler hale geldi. Hollywood aktrisi Angelina Jolie’nin sırtında bir Khmer tarzı dövme ile g*n’nin altına girmesinden bu yana son on yılda daha da fazla oldu ve o zamandan beri birçok kişi bu stili kopyaladı..

Parmak dövmeleri.

kızlar için parmak dövmesi

Tarihsel olarak parmak dövmeleri biraz kötü bir şekilde sarılır. Tipik olarak motorcular ve çete üyeleri için ayrılırlardı, ayrıca saygın bir iş bulmak istiyorsanız biraz sahte olarak kabul edildiler. Ancak günümüzde daha yaygın ve sosyal olarak kabul edilebilirler. Geleneksel parmak dövmeleri bir yandan “AŞK”, ardından diğer parmak eklemlerinde “Nefret” demekti, bu film karakterleri tarafından popüler hale getirilen bir tasarımdı. Genellikle insanlar parmak boğumlarında iki adet dört harfli kelime veya her iki ellerinde de sekiz veya on harflik bir kelime alacaklardır..

kulak tavşanı.

kızlar için 34-sevimli-dövmeler

İşte popüler tavşan tasarımının başka bir örneği, bu sefer daha çok çizgi film stiliyle. Kulak arkası, kadınların dövme yaptırmak için çok popüler bir yeridir, genellikle bundan biraz daha küçüktürler ama yine de daha uzun saçlarınız varsa örtmek için yeterince kolaydır..

Çiçekler.

35-kız-tattoo-sevimli

Çiçekler, hem erkekler hem de kadınlar için en popüler tasarımlardan biridir. Özellikle güller ve nilüfer çiçekleri. Yukarıdaki gibi bir çiçek tasarımı elde etmek hem sadece siyah mürekkeple çalışabilir hem de değiştirmek isterseniz daha sonra renklendirebilirsiniz..

Yarım kollu.

36-kız-tattoos-tattoo

Yarım kol, şu anda genellikle tercih edilen kol dövme tarzıdır. Tam kola sahip olmanın aksine, iş veya başka bir durum için ihtiyacınız olduğunda dövmelerinizi bir tişörtle örtmenizi sağlar. Aynı zamanda, çalışması zor bir alan olabilen dirseğinize dövme yaptırmanız gerekmediği ve genellikle orada mürekkeplenebileceğiniz stil türleriyle sınırlı olduğunuz anlamına gelir..

Güvercin.

37-kız-tattoo-sevimli

Yukarıdaki gibi güvercinlerin birçok farklı anlamı vardır. Genellikle düğünlerde kullanılır ve sevginin, barışın ve birlikte hareket etmeye başlayan yeni hayatınızın sembolü olarak kafeslerden kurtarılır. Kesinlikle pişman olmayacağınız, vücudunuzun herhangi bir yerine kolayca yerleştirebileceğiniz sade ve zamansız bir tasarımdır..

Aşk kalbi.

38-kız-tattoos-sevimli

Sol eldeki serçe parmağından ikinci gelen parmak genellikle ‘yüzük parmağı’ olarak bilinir ve genellikle evli olduğunuzun bir işareti olarak bir alyans için ayrılır. Özellikle kaybetmek çok pahalı olduğu için, modern çiftlerin orada bir yüzük yerine dövme yaptırmaları oldukça yaygın bir yer! Yukarıdaki aşk kalbi gibi küçük, basit bir dövme güzel görünür ve ayrıca ihtiyacınız olduğunda örtbas etmesi de kolaydır..

Diz tasarımı.

kızlar için küçük dövme

Yukarıdaki dizlerdeki çiçekler de nilüfer çiçekleri, bu sefer kuş bakışı. Tamamen açılmış çiçekli nilüfer en güzel çiçeklerden biridir ve kuş bakışı olduğu için diz şekliyle uyumlu güzel bir dairesel şekil oluşturur..

soyut el.

40-kız-tattoo-sevimli

Yukarıdaki gibi soyut sanat eserleri, dövmeler kadar işe yarayabilir. Her zaman iyi bir dövme formuna dönüşmedikleri için önce taslaklarını gördüğünüzden emin olun. Genellikle insanlar en sevdikleri albümlerden veya uygulanabilir tasarımlara dönüştürülmüş sanatçılardan sanat eserleri alırlar..

kulak çapraz.

kızlar için 41-tattoos

Haçlar her zaman hem erkekler hem de kadınlar için çok popüler bir tasarım olmuştur. En yaygın olarak Hristiyan inancına sahip insanları temsil ettikleri bilinir, ancak sadece estetik doğası için de olabilirler. Aynı zamanda haçın birçok farklı çeşididir ve hepsinin farklı anlamları ve kökenleri vardır. Ne kadar basit bir tasarım oldukları için vücudunuzun herhangi bir yerinde çalışabilirler..

Kına stili.

kına dövme fikirleri

Kına tarzı dövmeler Hindistan’dan geliyor ve genellikle kadınlar içindir ve güzel bir desen oluşturmak için çok sayıda farklı çizgi ve nokta çalışmasıyla el ve parmakların karşısına yerleştirilir. Kına, kullanılan bir mürekkep tarzıdır ve geleneksel olarak kalıcı değildir, ancak yalnızca birkaç hafta sürer, ancak birçok kişi onları kalıcı olarak dövme yaptırır..

arka gezegenler.

Doğrudan omurgadan aşağı inen dövmeler gerçekten harika görünebilir ve sırtı açık bir üst giydiğinizde size gösteriş yapacak bir şey verebilir. Güneş sisteminin gezegenlerini sıraya dizmek bu bölge için gerçekten işe yarar ve sizin için görmeniz zor olsa da, kesinlikle başkalarını etkileyeceklerdir..

Siyah gül.

Siyah-Gül-Dövme

Gül karmaşık bir çiçektir ve dövme tasarımı olarak güzel çalışır. Pek çok farklı anlamı vardır, bariz olanı hassas aşk ve güzelliktir. Ancak gülün rengine ve çiçeğin açıklığına göre anlamı değişebilir. Bazı insanlar hayatlarında kaybolanları hatırlamak için gül alırlar ve birlikte demetler halinde çok iyi çalışabilirler ve hem renkli hem de siyah mürekkeple harika çalışabilirler..

Deniz Kızı.

45-kız-tattoos-sevimli

Disney filmi The Little Mermaid’den beri deniz kızı formu hem kostümler hem de dövmeler için popüler bir tarz olmuştur. Yukarıda, önkolda deniz altı stili temasının harika bir örneğini görebilirsiniz. Silüetli stiller genellikle güvenli seçimlerdir, çünkü daha kalın çizgi çalışması onları daha uzun süre dayanabilir ve zamanla bozulabilecek veya kaybolabilecek daha az karmaşık çizgi çalışması yapar.

parmak tasarımları.

hb2 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

Yukarıda, basit geometrik sembollerin harika parmak dövmeleri olarak nasıl çalışabileceğinin harika bir örneği olarak hizmet eden bir fotoğraf var. Chanel sembolü, şimşek, aşk kalbi gibi tasarımlar, sade yapıları nedeniyle iyi çalışır. Parmağınızla küçük bir alanla çalıştığınız için, mümkün olduğunca basit tutmak her zaman harika bir fikirdir..

Bacak komut dosyası.

Fotoğrafta okumak zor olsa da, daha geniş çekim size senaryonun farklı dövmeleri birleştirmek için nasıl gerçekten iyi çalışabileceğini gösteriyor. Çapraz temalı bir dövmenin altında yer alır, bu nedenle potansiyel olarak İncil’den kişiye ilham veren veya değerli bir anlam taşıyan bir pasajdır. Komut, bacak ve sırt üzerinde harika çalışabilir ve ayrıca güzelce sarılır. Bir senaryo dövmesini seçerken, güzel yazı yazma konusunda deneyimli birini aldığınızdan emin olun..

Geri düş kapanı.

Dreamcatcher-Dövme

İşte bir bayanın sırtında güzel bir düş kapanı dövmesinin başka bir örneği. Yerli Amerikan kültüründe tek başına bir anlam taşıyan tüyler ve gerçek düş kapanındaki deseni görebileceğiniz gibi, çiçekleri kopyalamak için uyarlanabilir..

Karahindiba.

49-kız-tattoos-sevimli

Karahindiba, son zamanlarda özellikle ön kol ve bacaklarında kadınların yaptırdığı popüler bir dövme haline geldi. Belirli bir anlamı olmasa da çoğu için benzersiz bir anlamı var ve onu bu kadar özel yapan da bu..

çiçekli nilüfer.

kızlar için 50 sevimli dövme

Yeterince yakından bakarsanız, bu nilüfer çiçeğinin noktalarla gölgelendiğini görebilirsiniz. Bu stilin tamamlanması dövmeci için uzun zaman alabilir, ancak size harika bir sonuç verebilir..

Bacak gülleri.

bacak gül dövme

Güller, geleneksel Amerikan tarzı dövmelerde genellikle kafataslarıyla eşleştirilir. Yüzüklerinden de görebileceğiniz gibi, o bir ağır metal hayranı ve dövmeler metal kalabalığın arasında çok popüler, özellikle sadece klasik bir görünüme sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda hala popüler olan geleneksel tarzdaki dövmeler, teste dayandıkları biliniyor. zamanın.

omuz nilüfer.

kızlar için lotus dövmesi

İşte noktalarla gölgelenmiş dövmeleri görebileceğiniz daha yakından bir çekim. Yukarıdakilerle ilgili harika olan şey, bir tema seçmiş olmaları ve birlikte iyi çalışabilmeleri için tüm tasarımlarının benzer görünmesini sağlamalarıdır..

Ayçiçeği.

kız dövmesi ayçiçeği

Bu kız ayçiçeklerini gerçekten seviyor olmalı. Hem elbisesinde hem de göğüs kafesinin yanında dövmeler var. Çok tutkulu ya da aşık olduğunuz bir şeyi dövme yaptırmak elbette harika bir şey çünkü pişman olma ya da lazerle yaptırmak isteme şansınız daha az..

XX.

54-kız-tattoos-sevimli

Resim içinde resim tarzı tasarımlar şu anda çok popüler. İçinde başka bir şekil veya görüntü olan bir şekil veya görüntü elde etmek anlamına gelir. Dış şekli, ortasında gül olan bir X şeklindedir, yani bir dövmede iki dövme yaptırmak gibidir..

çiçek kol.

kızlar için 55-tattoos

Bir kız kollarında daha önce nokta stili çiçeklerden farklı olarak, yukarıdaki stille harika göründüğünü ancak tamamen farklı olduğunu görebilirsiniz. Eşleşen bir stil elde etmek en iyisidir ve yukarıdaki gibi düz çizgili olanlar renklerini koruyacak ve daha uzun süre dayanacaktır..

çiçek kurt.

İşte daha önce değindiğimiz resim stili tasarımının başka bir örneği. Bu sefer görüntünün ana parçası olarak bir kurt kullanıyor ve yüzünün bir tarafını geometrik bir desene dönüştürüyor. Bu tarzlarla ilgili olasılıklar sonsuzdur ve kesinlikle böyle bir şey yaparak daha eşsiz bir dövme elde edebilirsiniz..

baykuş ve karga.

Yukarıdaki tasarımlar hakkında farkedeceğiniz ilk şey, rengin harika görünmesi ve tenden gerçekten çıkmasıdır. Bu birkaç anlama gelebilir. İlk olarak, dövmelerin nispeten yeni olması veya başka bir şekilde dövmecinin kaliteli mürekkep kullanmış olması ve kişinin dövmelerinde bakım sonrası için iyi önlemler almış olması, özellikle günümüzde bir dövmeye 1000 dolardan fazla harcayabileceğiniz düşünüldüğünde çok önemlidir..

Tavsiye edilen:

  • Erkekler İçin 116 Serin Önkol Dövme Tasarımları & kızlar
  • Hem Erkekler hem de Kadınlar için 65 Badass Fil Dövme Fikirleri
  • Her Yaş İçin 77 İnanılmaz Çapa Dövme Tasarımları (Anlamları ile)
  • Yeniden Aşık Olmanıza Neden Olacak 75 Kalp Dövme Tasarımı
  • Aşkınızı sonsuza kadar yaşatacak En İyi Çift Dövme Tasarımlarından 71’i

astronot balon.

Modern tarzda bir sanat eserinin bir başka harika örneği, harika görünümlü bir dövmeye dönüştürüldü. Banksy veya benzerinin sokak sanatına benziyor ve gölgeleme ve yerleştirme harika.

Omuz kuşları.

kızlar için 59-sevimli-dövmeler

Omuz bıçağı bölgesine yerleştirilen yukarıdaki gibi büyük duvar parçaları özellikle kadınlarda çok güzel görünüyor. Özellikle yukarıdaki kuşlardan biri kadar güzel yapıldığında.

Özgür.

60-kız-tattoo-sevimli

Aynı derecede güzel, kadın ellerinin tabanı boyunca uzanan basit tasarımlardır. Doğaları gereği basittirler ve büyük duvar resimlerinden çok daha ucuzdurlar, ancak özellikle “özgür” gibi çoğu kişinin takdir edeceği kelimeler olduğunda, onlar hakkında basit bir güzelliğe sahiptirler..

Ağaç tasarımı.

kızlar için 61-sevimli-dövmeler

Dünyada birçok farklı sembol var ve bunların çoğu harika dövme tasarımları yapıyor. Büyücülük sembollerinden dini, tarihi ve hatta bilimsel olarak farklı anlamlara sahiptirler. Bir sembolü kalıcı olarak dövmeden önce arkasındaki anlamı bulmak her zaman en iyisidir..

Göğüs tasarımı.

Son yıllarda kadınların göğüslerinin arasına veya altına dövme yaptırmaları oldukça popüler hale geldi. Göğsünde çok güzel olduğu düşünülen bir Mısır tarzı dövmesi olan pop şarkıcısı Rihanna tarafından popüler hale getirilebilirdi..

fil sürüsü.

kızlar için 63-sevimli-dövmeler

Filler, insanların alması için popüler bir dövme olmaya devam ediyor. Onlar dünyadaki en büyük kara hayvanlarıdır ve bu nedenle güç, güç ve aynı zamanda bilgeliğin bir sembolüdür. Ayrıca gövdeleri yukarı bakıyorsa iyi şanslar olarak kabul edilirler..

yaylar.

Kadınların bacaklarının arkasındaki fiyonklar gerçekten çok hoş görünüyor ve hoş bir feminen tasarım.

Devre çalışması.

65-kız-tattoos-sevimli

Başka bir resmi oluşturan bir resmin başka bir örneği, birinin sırtındaki bu basit, modern ve kesinlikle benzersiz olan bu devre tarzı ağaç tasarımıdır..

bilek tilki.

kızlar için 66-sevimli-dövmeler

Çocuk kitaplarından alınan illüstrasyonlar, hem en sevdiğiniz çocukluk hikayelerinizin nostaljik bir hatırlatıcısı olarak hem de vücut sanatı ile kendilerini ifade etmek isteyenler için basit tasarımlar olarak harika çalışan ancak kolların veya büyük dövmelerin gösterilmesini istemeyen popüler dövme tasarımlarıdır..

Saat.

kızlar için 67-sevimli-dövmeler

Yukarıda, müziğin zamansız bir sanat olduğunu öne sürerek birisinin kendi dokunuşunu yaptığı soyut stil dövme tasarımının bir başka harika örneği var..

boyun yarasaları.

kızlar için 68-sevimli-dövmeler

Kuşların yanı sıra yarasalar, insanların dövme yaptırdığı en popüler uçan hayvanlardan biri olacaktır. Gizemli bir yaratıktırlar ve en son Batman filmlerinin yayınlanmasından bu yana daha da popüler hale geldiler..

yaban arısı.

kızlar için 69-tattoos

Arı dövmeleri, çiçeklerden ve kuşlardan çok daha az yaygındır, ancak yine de güzel görünmemektedir. Bal hala birçok kültür tarafından tanrıların yemeği olarak kabul edilir ve bu nedenle arı çok asil ve çalışkan bir yaratık olarak kabul edilir..

Emniyet pimi.

70-kız-tattoo-sevimli

Bir çengelli iğne gibi basit bir dövme yerine elbise dikmek veya dikmek istiyorsanız harika bir fikir olabilir ve yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz..

Gitar.

kızlar için 71-sevimli-dövmeler

Rock n roll veya blues müzik gibi canlı müzikle ilgileniyorsanız, gitar sizin için doğru tasarım olabilir. Genellikle bilek dövmeleri, nesnelerin basit ve sadece siluet şeklidir..

Robin.

72-sevimli-dövme-kız-dövme

Güzel bir robin dövmesi. Kahverengiler yaygın olarak kullanılan mürekkep renkleri değildir, ancak bunun gibi tasarımlarla kesinlikle iyi çalışabilirler..

> <.

kızlar için 73-sevimli-dövmeler

Üçgenler gibi basit şekiller çok popülerdir ve bazen borular ve köşeli ayraçlar gibi klavye sembolleri bile vardır..

K.

kızlar için 74-sevimli-dövmeler

Bir başka harika görünümlü mektup tasarımı. Adı “K” harfiyle başlayan herkes için harika bir fikir.

Yay.

75-kız-tattoo-sevimli

Yukarıdaki gibi basit bir yay, dövme yaptırmak için sadece birkaç dakika sürebilir, bu da ilkini alıyorsanız ve uzun süre iğnenin altında kalmak istemiyorsanız harika bir seçimdir..

Marka.

76-kız-tattoo-sevimli

Espri anlayışınızı ve mizah anlayışınızı gösterebilecek komik küçük bir tasarım.

Pati izleri.

77-kız-tattoo-sevimli

Bir hayvan severseniz ve sahip olduğunuz veya yakın zamanda vefat etmiş evcil hayvanlar hakkında bir hatırlatma istiyorsanız, o zaman bazı basit pati izleri çok güzel bir tasarım olabilir..

dövme erkek.

kızlar için 78-tattoos

İlk bakışta jartiyerin içine sıkıştırılmış gerçek bir dövme gibi görünüyor, biraz daha yakından bakarsanız aslında çok gerçekçi görünen 3d tarzı bir dövme olduğunu görebilirsiniz. Bu tasarımdaki detay ve gölgeleme olağanüstü ve kesinlikle çok yetenekli bir sanatçı tarafından yapılmış olurdu. Yukarıdaki gibi belirli bir dövme stili arıyorsanız, sanatçı bulmak için harika bir yer sosyal medya olabilir..

Bir dalda kuşlar.

kızlar için 79-sevimli-dövmeler

Bir dalda oturan biraz daha aşk kuşu.

Bırak olsun.

80-kız-tattoo-sevimli

Ünlü John Lennon şarkı sözleri her zaman popüler tasarımlardır ve bunun gibi elle yazılmış bir stilde harika görünebilir.

Dağlar.

kızlar için 81-sevimli-dövmeler

Kayak sporlarına mı yoksa dağlarda doğa yürüyüşüne mi? Belki yakın zamanda Himalayalar’a bir gezi yaptınız ve bu harika gezinizi hatırlatmak istiyorsunuz. Dağ dövmesi yaptırmak sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha sonra bulutları ve kuşları kolayca ekleyebileceğiniz daha büyük bir tasarımın başlangıcı olabilir..

Aşk kalbi.

aşk kalp dövmesi

Basit ama güzel.

Kalp atışı ekranı.

kızlar için 83-sevimli-dövmeler

Bu kalp atış hızı stili monitör tasarımına gerçekten bayılıyoruz.

Başlık etiketi.

kızlar için 84-sevimli-dövmeler

Harika görünen başka bir basit klavye karakter tasarımı.

Balon.

85-kız-tattoo-sevimli

Balonlar, parmak tasarımı için harika bir resmin başka bir örneğidir..

Yarım hilal.

kızlar için 86-tattoos

Başka bir yarım hilal tasarımı.

parmak dövmeleri.

87-kızlar için-tattoos

Bir haç ve kafatası. Birden fazla parmak dövmesine sahip olmak birlikte harika görünebilir ve oje ile iyi bir şekilde eşleşebilir..

eşittir sembolü.

kızlar için 88-tattoos

Eşit sembolü son yıllarda çok daha popüler bir tasarım haline geldi. Bunun nedeni, insanların büyük matematik hayranları olmaları değil, daha ziyade genellikle eşitliği sembolize etmeleridir..

Soru işareti.

Size biraz ilham verebilecek biraz arsız bir dövme.

Ananas.

Eğer bir meyve ve ananas aşığıysanız, bu sizin için harika bir tasarım..

Kamyonet.

kızlar için 91-sevimli-dövmeler

Kişilerin kırmızı kamyonet ile arka planda ilham görebileceğiniz gibi.

Limon.

kızlar için 92-sevimli-dövmeler

Güzel görünen bir meyve dövme tasarımına başka bir örnek.

Satürn.

kızlar için 93-sevimli-dövmeler

Dünyanın arkasında, çevresinde dönen disk nedeniyle insanların dövme yaptırdığı en popüler gezegen Satürn olacaktır..

Elmas.

elmas dövme

Elmaslar pahalıdır ve eğer onları seviyorsanız ancak paranız yetmiyorsa, bir elmas dövmesi yeterli olabilir. Harika görünüyorlar ve elde etmek çok basit ve hızlı.

tavşan.

95-kız-tattoo-sevimli

Cep saatini kontrol eden bir tavşan. Bu ünlü bir çocuk kitabından bir örnek, hangisi biliyor musunuz??

Göz.

kızlar için küçük göz dövmesi

Gözler bazen dövme kadar ürkütücü görünebilir ama bu harika görünüyor.

Kedi.

kızlar için 97-tattoos

Ensenin arkası, kızlar için harika bir yer çünkü istedikleri zaman genellikle daha uzun saçlarıyla kapatabiliyorlar..

eşittir.

kızlar için 98-sevimli-dövmeler

Başka bir havalı görünümlü eşittir sembol tasarımı.

Aşk kalbi.

kızlar için 99-sevimli-dövmeler

Her zaman popüler olan aşk kalp tasarımına bir başka bakış.

Semboller.

kızlar için 100 sevimli dövme

Basit daireler ve astronomi sembolleri de kadınlar için çok popüler dövme tasarımlarıdır..

bal arısı.

kızlar için 101-sevimli-dövmeler

Başka bir arı tasarımı, bunu yukarıdakiyle karşılaştırabilir ve çok farklı stiller olduklarını ancak ikisinin de harika göründüğünü görebilirsiniz..

Ok.

kızlar için 102-sevimli-dövmelerbenYukarıdakilerden biraz farklı bir dövme arıyorsanız, kesinlikle daha çok bir sol alan dövmesidir. Noktalar bir takımyıldız olabilir ve ok, yıldızlara ateş etmeyi temsil eder..

Kahve.

kızlar için 103-sevimli-dövmeler

Dışarıdaki tüm kahve severler için iyi bir tane.

Papatya.

kızlar için 104-sevimli-dövmeler

Yukarıda, eski bir dövme ile daha taze bir dövme arasındaki farkın harika bir örneği var. Gördüğünüz gibi yıldız zamanla soldu ve papatya çiçeği güzel ve taze görünüyor. Şans eseri, dövmeler soluyorsa her zaman yeniden yaptırabilirsiniz..

pençe aşk.

kızlar için 105-sevimli-dövmeler

Dışarıdaki tüm köpek ve kedi severler için bir dövme.

ve işareti.

kızlar için 106-sevimli-dövmeler

Farklı birşey. Bunun gibi dövmeler şifreli olabilir ve kişi için benzersiz bir anlama sahip olabilir veya sadece sembolü beğenebilirler..

Gu*s.

Dışarıdaki kötü kız için biraz daha yaramaz bir dövme.

Tüy.

Tüyler güzel dövme tasarımları olabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım ve renk vardır..

uğur böceği.

Küçük böcek dövme tasarımları bileğe yerleştirilmesi çok uygundur, çünkü taktığımız bir saatle gizlenmesi kolay olur. Bu tasarım, dövmesini sergilemekten korkan bir kız için çok sevimli.

Bileğe yerleştirilen küçük dövmeler, onları kapatmanız gerekiyorsa harikadır, çünkü yapmanız gereken tek şey bir kol saati takmak.

yıldızlar.

110-sevimli-kız-dövmeler

Göğüste başka bir alternatif stil tasarımı.

Kirazlar.

kızlar için 111-sevimli-dövmeler

Kirazlar, kızların alması için çok popüler tasarımlardı ve onlar hakkında o retro görünüme sahip oldukları için geri dönmeye başlıyorlar..

Müzik.

kızlar için 112-sevimli-dövmeler

Müzik evrensel bir dildir ve dünyanın her yerinden birçok insan bu konuda tutkuludur. Şarkı sözlerinden notalara ve hatta albüm resimlerine kadar birçok farklı müzik dövmesi yaptırmanın yolu var..

Kelebek.

kızlar için 113-şirin-dövmeler

Kelebek, popüler bayan dövmeleri için listenin en üstünde ve iyi bir sebeple. Güzeller ve bir kızdan bir kadına dönüşümün temsilcisi..

Kalp.

kızlar için 114-sevimli-dövmeler

Ayağın altı, dövme yaptırmak için en acı veren yerlerden biridir, bu yüzden bu sadece cesurlar içindir..

Beyaz ay.

kızlar için 115-sevimli-dövmeler

Beyaz mürekkeple yapılmış bazı dövmelere bir başka örnek. Uzaktan fark edilmeleri zordur ve bazen yara izi gibi görünebilirler..

Savaşçı.

116-kız-tattoo-sevimli

Harika görünümlü bir komut dosyası tasarımı.

Dünya.

kızlar için 117-sevimli-dövmeler

Kertenkelenin gerçek bir dövme olmadığını, dünya haritasının kesinlikle öyle olduğunu anlamak için buna ikinci kez bakmamız gerekti. Hatta birçok insan gittikleri ülkelerde veya kıtalarda renklerini bile değiştirecek..

Kruvasan.

kızlar için 118-sevimli-dövmeler

Bu Fransız pasta lezzetinin sevgilisi için.

Ejderha yarım kol.

kızlar için 119-sevimli-dövmeler

Ejderhalar hem erkekler hem de kızlar için dövme yaptırmak için harikadır. Arkalarında çok fazla tarih ve anlam var ve çeşitli tarzlarda yapılabilirler..

güller.

gül dövmeleri

Bu güllerin içi henüz doldurulmadı ama hem ana hatlarıyla hem de ortasındaki kırmızı mürekkeple nasıl harika görünebileceklerini gösteriyor..

yavru köpekler.

Sevimli-Köpek-Dövme

Taze dövmeleri olan bir kız, yavrularıyla takılıyor..

Ölüm Yıldızı.

Bunu gerçekten seviyoruz. Herkes için olmasa da, herhangi bir Star Wars hayranının bunu takdir edeceğini düşünüyorum..

Boncuk ve çapraz.

kızlar için 123-sevimli-dövmeler

Tespih boncukları ve haç içeren havalı bir tasarım. Bu tespih boncuklarının bir aşk kalbi oluşturmasını gerçekten seviyoruz.

Tam kol.

tam kollu dövme kızlar

Bir ejderha ve bir kız içeren tam kol dövme tasarımına sahip bir kızın iyi bir fotoğrafı.

Sıcak hava balonu.

Biraz alternatif iseniz ve sıcak hava balonu üzerinde desen çalışmak için havalı bir üs arıyorsanız iyi bir seçimdir..

Çiçekler.

kızlar için 126-sevimli-dövmeler

Gerçekten basit ama dokunaklı olan bazı iç içe geçmiş gövdeler.

Yusufçuk.

Boynun dibinde güzel bir sırt dövme tasarımı.

Chesire kedisi.

128-kız-tattoos-sevimli

Dışarıdaki tüm Alice Harikalar Diyarında sevenler için. Pembeler bir kadın dövmesi için harika bir seçimdir ve bu tasarım için çok fazla övgü alacaksınız..

Modern kitap.

kızlar için 129-sevimli-dövmeler

Bir kitap içeren bir suluboya tasarımı. Bu, çok ilginç görünen ve yetenekli bir dövmeci gerektiren modern bir tarz..

İspiyoncu.

130-kız-tattoo-sevimli

Kitaplardan altın snitch’in harika bir Harry Potter tarzı tasarımı.

Ay.

kızlar için 131-sevimli-dövmeler

Ayın sadece siyah ve gri tonlarında yapılması gerekmez, biraz kırmızı veya portakal eklemek çok havalı görünebilir..

Pençe.

kızlar için 1-şirin-dövmeler

Daha önce gösterdiğimiz pati izlerine güzel bir dokunuş.

Menekşe.

kızlar için 2 şirin dövmeler

Boyun tabanı dövme yaptırmayı düşünen bir kız için çok iyi bir nokta seçimidir..

kulağın arkasında.

kızlar için 3-sevimli dövmeler

Kulağın arkasında olduğu gibi. Peter Pan’ın resim stili tasarımlarındaki bu resimleri gerçekten seviyoruz.

Köpek.

kızlar için 4-sevimli dövmeler

“Olduğun kadar güçlüsün” yazıyor ve şüphesiz kaybettikleri özel bir arkadaşa saygı duruşunda bulunuyor..

Çift ananas.

kızlar için 5-sevimli dövmeler

Bir arkadaşınızla uyumlu bir dövme yaptırmak, size birbirinizi hatırlatmanın ve uyumlu tasarımlara sahip olmanın harika bir yoludur..

dudak çiçeği.

6-kız-tattoo-sevimli

Çiçeğin birinin dudaklarına benzediği havalı, modern tarzda bir çiçek.

güçlü, kuvvetli, yiğit

kızlar için 7-sevimli-dövmeler

Görmesi zor olabilir ama bu tasarım iç içe M’lerden oluşuyor ve ünlü Amerikan metal grubu Metallica’nın bir simgesi..

Kuş.

kızlar için 8-sevimli-dövmeler

Kolunuzda bir dövme istiyorsanız ama aynı zamanda iç pazıdan görece daha kolay bir şekilde gizlemek istiyorsanız, seçmek için harika bir yer..

Güneş ve Ay.

kızlar için 9-sevimli-dövmeler

Omuz bıçağı, kadınların dövme yaptırması için çok güzel bir noktadır. Bir hırka ile örtme seçeneğine sahipler veya sırtı açık bir üst veya elbise ile de gösterebiliyorlar. Güneş ve ay onlar için de çok anlam ifade ediyor..

Tesadüf.

kızlar için 10 sevimli dövme

Serendipity’nin temel anlamı, aramadığınız iyi şanslar. Bu genellikle, mutlaka aramadığınız bir hayatınızın aşkı şeklinde bulunur. Dövmeci tarafından özel olarak yapılmış gibi görünen bu yazı tipini gerçekten çok seviyoruz. Senaryo konusunda uzmanlaşmış dövmeciler var ve başlamadan önce çalışmalarını görmek her zaman harika bir fikirdir..