Erkek ve Kız Çocukları İçin 125 Havalı Önkol Dövme Tasarımları

Gençler her zaman arıyor kendilerini ifade etmenin yolları. 18 yaş ve üstü kalabalık için dövmeler, kalıpları kırmanın basit ve şık bir yoludur. En sevdiğiniz sanat eserini (veya anlamlı bir kelimeyi/ifadeyi) her zaman yanınızda taşıyabilmek gibi. Bir açıklama yapmaya veya önemsedikleri bir şeyi ölümsüzleştirmeye çalışan her genç için mükemmel olan, incelikliden göz alıcıya kadar değişen 125 modern önkol dövmesi bulduk..

 1. suluboya tilki

önkol-dövme-tasarım-1

Suluboya dövmeler basit, zevkli ve önyükleme yapmak için giderek daha popüler hale geliyor. İnce ombre etkisi ve zarif bir şekilde yerleştirilmiş çizgileri ile bu kurnaz, muhteşem tilki tüm gözleri üzerinizde olacak.!

 1. Alıntı, Güller ve Hançer

önkol-dövme-tasarım-1

Güzelce yürütülen bu tasarım, gerçekten benzersiz bir tasarım oluşturmak için sert ve yumuşak görüntüleri yan yana getiriyor. Değerlerinizle konuşmak için metni kişiselleştirin ve benzersiz bir dövmeye sahip olacaksınız..

 1. sürrealist kafatasları

OLYMPUS DİJİTAL KAMERA

Bu kesinlikle nefes kesici. Yetenekli gölgeleme ve yenilikçi konu, insanların kesinlikle konuşmasını sağlayacaktır. Farklı kültürlerden görüntüleri farklı görsel stiller ile birleştirmek, bir açıklama yapmanın kesin yoludur.

 1. Şirin kedi

önkol-dövme-tasarım-2

Miyav! Bu minimalist tasarım, kedi meraklıları için harika; zarif ve hassas. Vücudunuzun neredeyse her yerinde evde olacak zarif bir önkol dövmesi..

Kraliyet Asası

önkol-dövme-tasarım-3

Çizgi roman, peri masalları veya mitoloji hayranı iseniz, bu sizin için. Asa ve kolye tasarımı asaleti çağrıştırırken, parlak renkler ve çizgi film benzeri gölgeleme bir çizgi romandan fırlamış gibi..

 1. Romantik Alıntı

önkol-dövme-tasarım-3

Ah, tüm zamanların bir klasiği. Vücudun hemen hemen her yerine yerleştirilmiş italik yazı tipindeki romantik alıntılar, kalbinizi kolunuza (veya omzunuza veya ayak bileğinize…) takmanın mükemmel bir yoludur..

 1. Punk Rock Mükemmelliği

önkol-dövme-tasarım-4

Kendilerini ifade etmek isteyen patenci erkek veya kız için: doğru yere geldiniz. Bu basit ama grafik kaykay dövmesi, tutkunuzu dünyaya haykırmanın mükemmel bir yoludur..

 1. klas fransızca alıntı

önkol-dövme-tasarım-4

Kesinlikle güzel. El yazısıyla yazılmış senaryo benzeri yazı tipi, Fransızca alıntı – bu gerçekten sofistike bir dövme. Dövmelerin klas olamayacağını kim söylüyor?

Motivasyonel Alıntı ve Grafik

önkol-dövme-tasarım-5

Devam edecek gücü bulamadığınız o günler için bir hatırlatma. Bu dövme ile ilhamınızı her zaman yanınızda taşımak kolay olacak, aynı zamanda cesur ve şık bir açıklama yapacaksınız..

 1. Eklektik Nesne Koleksiyonu

önkol-dövme-tasarım-5

Ne dövmesi yaptırmak istediğine karar veremedin mi? Sadece birini seçmen gerektiğini kim söyledi? Bu ilginç şaheser, çeşitli farklı tasarımları bir araya getiriyor ve bizi kullanıcının tam olarak ne söylemeye çalıştığını merak ediyor..

 1. gemi ve tüy

önkol-dövme-tasarım-6

Karşı kollardaki tamamlayıcı dövmeler her zaman harika görünür. Bu, bazı senaryo benzeri metinlerle vurgulanan incelikle gölgeli tasarımlara sahiptir (harika bir Modest Mouse şarkısının adı dahil!).

 1. Dünya haritası

önkol-dövme-tasarım-6

Uluslararası ilişkiler bölümü mü? Seyahat canavarı mı? Haritacı mı? Hippi? Tüm dünyayı seviyorsanız ve bunu göstermeden edemiyorsanız, bu sizin için. Temiz çizgileri ve basitleştirilmiş tasarımı onu anında klasik yapar.

 1. İlham Verici Alıntı ve Grafik

önkol-dövme-tasarım-7

En sevdiğiniz alıntıyı nasıl daha iyi hale getirirsiniz? Anlatarak tabii. Bu çok sevilen cümlenin sonundaki küçük kuş gerçekten onu hayata geçiriyor. Pozitif kalmayı ve uçmaya devam etmeyi unutmayın! Bu dövme ile bu çok zor olmayacak.

14. Mürekkep lekesi Saati

önkol-dövme-tasarım-7

Vay. Bu gerçekten bir sanat eseri. Klasik bir grafik tasarımı almak ve onu mürekkep lekesi deseniyle süslemek, bir dünya farkı yaratır. Simsiyah detaylar, saat yüzünün daha hassas ve zarif görünmesini sağlar.

 1. Tamamen Badass Alıntılar

önkol-dövme-tasarım-8

Gerçek bir açıklama yapmak isteyen asi genç için. Ancak dikkatli olun: Böyle bir dövme kesinlikle bazı ilginç konuşmaları başlatacak! Yine de üstesinden gelemeyeceğin bir şey yok.

16. Esprili Telif Hakkı

önkol-dövme-tasarım-8

Bu, oradaki yarı ironik şakacılar için. Sadece doğum yılınızı girin ve gitmeye hazırsınız!

 1. Çapa ve Alıntı

önkol-dövme-tasarım-9

Bu klasik tasarım, denize yatkın olanlar için mükemmeldir. Burada gösterilenler gibi ustaca gölgeli, basit şekillerle yanlış gidemezsiniz. Uzak çapalar! Bu bir kaleci.

 1. Kusursuz Çiçekli Kollar

önkol-dövme-tasarım-10

Bu dövmedeki zengin, canlı renkler ve gölgeler onu gerçekten hayata geçiriyor. Kol dövmeleri aşırı güçlü olabilirken, bu dövme güzel kalacak kadar narindir ve yine de biraz kenar sağlar..

 1. Macera zamanı

önkol-dövme-tasarım-11

Macera zamanı, hadi arkadaşlarını kap, çok uzak diyarlara gidiyoruz… dövme salonu gibi! Hayranların en sevdiği karakterleri Köpek Jake ve İnsan Finn’i kutlayan bu sevimli tasarım, eğlenceli, esprili ve güzel bir şekilde uygulandı..

 1. Yarım Kafatası

önkol-dövme-tasarım-13

Şimdi bu daha önce hiç görmediğimiz bir şey. Kafatasları klasik bir dövme motifidir, ancak standart bir tasarım alıp üzerine modern bir dokunuş katmak burada gerçekten işe yaradı. Böyle bir dövmeyle kesinlikle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz..

 1. ürkütücü ağaç

önkol-dövme-tasarım-14

Kırmızımsı-sepya alt tonları ve garip bir şekilde büyüleyici bükülmüş büyümesi ile bu ağaç dövmesi, bir şiir parçası kadar çağrıştırıcıdır. Sadece bakmaktan saçınızda neredeyse bir ekim rüzgarı hissedebilirsiniz..

 1. huzurlu alıntı

önkol-dövme-tasarım-15

Vay canına, bunlar gerçekten yaşanması gereken sözler. Yazdıkları hassas senaryo, onları daha da güçlü kılıyor. Bu güzel bir göğüs kafesi veya önkol dövmesi yapar – gerçekten, her yerde harika görünür.

 1. Kaligrafi Bilgelik Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-16

Bu dövmenin cesur mesajı ve benzersiz yerleşimi, şok ve huşu garanti etmesini sağlar. Burada resmedilen gibi flört, feminen kıyafetlerle eşleştirmek, kesin bir moda ifadesi yapar..

 1. Zürafa Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-17

Doğa severler, bu sizin için dövme! En sevdiğiniz hayvanın güzel bir yorumunu almak her zaman harika bir yoldur. Güzel gölgeli noktalara sahip bu temiz çizgili zürafa, herhangi bir kolda evde olurdu.

25. Çevreleyen Grafik

önkol-dövme-tasarım-18

Geometrik şekilleri ve kabileden ilham alan renkleri ile bu dövme bize her şeyden çok bir turkuaz mücevheri hatırlatıyor. Herhangi bir makyaj görünümünü veya kıyafeti tamamlayacak kalıcı bir aksesuar arıyorsanız, işte bu.!

 1. Pusula

önkol-dövme-tasarımı-19

Hayatınızda bir yöne mi ihtiyacınız var? Bu sizin için tasarım! Tüm şakalar bir yana, bu şık ve minimalist dövme, herkes için kesinlikle güzel bir süsleme olurdu..

 1. bebek el izi

önkol-dövme-tasarım-20

Ayyy nasıl da tatlı! Bu duygusal mürekkep lekesi tasarımı benzersizdir ve çok fazla duygusal değere sahiptir. İster bir çocuğu kutluyor olun, ister bir çocuğu dört gözle bekliyor olun, bu, bu umudu dünyaya iletmenin muhteşem bir yoludur..

 1. Küçük Deniz Kızı Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-21

Çekici! Bu minimalist deniz kızı, aynı zamanda estetikle de ilgilenen sert Disney hayranları için mükemmel. Bu dövme sanatçısının sadece birkaç mükemmel renkli, mükemmel yerleştirilmiş satırda bu kadar çok şeyi nasıl iletebildiği gerçekten şaşırtıcı..

 1. Ay döngüsü

önkol-dövme-tasarım-22

Aranızda herhangi bir ay tanrıçası (veya tanrısı) var mı? Ay döngüsünü betimleyen bu özenle yerleştirilmiş daire, doğanın ve mevsim geçişlerinin gerçekten harika bir kutlamasıdır. Hafif sepya yıkamaları zevkli bir şekilde yapılır ve buna hoş bir gölgeleme enjekte etmeye yardımcı olur. önkol dövme tasarımı.

 1. Grafiksel Olarak Düzenlenmiş Metin

önkol-dövme-tasarım-23

Bu ne güzel bir kombinasyon. Güzel üçgen göz ve ilham verici göğüs kafesi dövmesi, gerçekten hayranlık uyandıran ve çağrıştıran, ancak yine de incelikli bir görüntü sağlar..

 1. Aslan ve Üçgen

önkol-dövme tasarımı-24

Gerçekten de ormanın kralı. Bu aslan deriden sıçrar; derinliği ve gölgelendirmesi gerçekten dikkat çekicidir. Eğer bir Aslansanız veya bu görkemli canavarla biraz akrabalık hisseden sadece muhteşem, gururlu bir bireyseniz, bu dövme en iyi niteliklerinizin mükemmel bir kutlaması olacaktır..

 1. Gül Kol

önkol-dövme-tasarım-25

Muhteşem, bunu tanımlamanın yanına bile yaklaşamaz. Simsiyah yapraklar ve boş taç yaprağı uçları arasındaki keskin kontrast, tasarıma çok fazla derinlik katıyor. Bunun gibi bir dövme, bir araya getirebileceğiniz herhangi bir kıyafeti tamamlayacaktır..

 1. Basit Çiçek Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-26

Bazen daha az. Bu minimalist çiçek, ezici olmadan zariftir – gerçekten hassas bir başyapıt. Bir omzu kaplayacak şekilde büyütülmüş veya küçük bir parmak/kulak arkası tasarımı gibi bir dövme görebiliriz..

 1. pusula dövme

önkol-dövme-tasarım-27

Bunun gibi basit, grafik dövmeleri seviyoruz. Birkaç satırda istediğini söyleyebiliyorsan, neden olmasın? Minimalist tasarımlar, deneyimli kullanıcının koleksiyonuna iyi eklemeler yapar, ancak aynı zamanda dövmeye yeni başlayanlar için de mükemmel seçeneklerdir..

 1. Barok Güzellikler

önkol-dövme-tasarım-28

Bu tasarım, Gotik bir sanat müzesinde evde olacak gibi görünüyor. Kemik beyazı ve yakut kırmızısı unsurlar, kullanıcının solgun tenine ve dövmelerin koyu, süslü çerçevesine karşı kesinlikle çarpıcı. Belirli bir estetik için gidiyorsanız, bunun gibi bir set almayı düşünün..

36. Kuşlar ve Kafatasları

önkol-dövme-tasarım-29

Bu tasarım kombinasyonu, gerçekten eşsiz bir dövme yapar. Kullanıcının kaval kemiğindeki kuşlar, önkolunda resmedilen gerçeküstü kafatasıyla doğrudan zıtlık oluşturan bir canlılık duygusu taşır. Herkesin tahmin etmesine izin vermek için bunun gibi tematik çelişkileri birleştirmeyi deneyin.

 1. önkol eğrelti otları dövme

önkol-dövme-tasarım-30

Vay. Bu narin yapraklar, eski zamanlardan kalma bir biyoloji ders kitabından fırlamış bir taşbaskı gibi görünüyor. Bu, zamansız, ilgi çekici bir tasarımla doğal dünyaya olan sevginizi ifade etmenin mükemmel bir yoludur..

 1. robot kol

önkol-dövme-tasarım-31

Şimdi bu akıllıca! Vücut modifikasyonu fikriyle oynamanın, içindeki makineyi “açığa çıkaran” bir dövme yaptırmaktan daha iyi bir yolu var mı? Bu tasarım o kadar iyi uygulanmış ki, gözlerinizi kıstığınızda bunun gerçek olmadığını söylemek zor..

39. İç içe Üçgenler

önkol-dövme-tasarım-32

Bu tasarım, çarpıcı grafik sadeliğiyle Kelt düğümlerini andırıyor. Her şeye uyan zamansız bir dövme arıyorsanız, bunun gibi basit şekillere sahip bir dövme düşünün..

 1. çerçeveli çiçek

önkol-dövme-tasarım-33

Bu, size anında mücevherleri hatırlatan dövmelerden bir diğeri. Radyal simetrisi ve zarif süslemeleri egzotik vücut süslemesini çağrıştırıyor; bu tasarım günlük görünümünüzü renklendirmenin mükemmel bir yoludur.

 1. suluboya çiçek

önkol-dövme-tasarım-34

Biz buna kesinlikle aşığız. Çok hassas, bir o kadar da çarpıcı. O kadar gerçek görünüyor ki, kullanıcının önkolundan koparılabilir, ancak sadeliği ve tuhaf renk kullanımıyla cezbedicidir. Bu incecik, feminen dövmenin sizi memnun etmesi garantilidir..

 1. Geometrik Kol

önkol-dövme-tasarım-35

Kol dövmesinde yeni çekimler görmeyi seviyoruz. Bu nilüferden ilham alan fraktal desen bizi gerçekten kazandı – klasik çiçek motifini bir kol dövmesinin keskinliği ve modernliğin taze bir nefesi ile birleştiriyor.

 1. Beyaz Mürekkep Çiçeği

önkol-dövme-tasarım-36

Beyaz mürekkep yeni “o” trendi ve bunun gibi dövmeler ortalıkta dolaşırken nedenini anlamak zor değil. Eski bir standardın (dışa doğru yayılan çiçek) bu hassas yorumu, tamamen zarif kalırken bir açıklama yapar..

 1. yayılan çiçek

önkol-dövme-tasarım-37

Modern kullanıcı için güncellenen bir başka klasik tasarım. Bu güzel gri tonlamalı tasarım, birkaç iyi yerleştirilmiş kesikli çizginin eklenmesiyle yenilikçi, sinirli ve modern bir şeye dönüştürülür. Her şey ayrıntılarda!

 1. Ölçek benzeri Kol

önkol-dövme-tasarım-38

Şimdi bu, yaltaklanmaya değer bir kol! Elin arkasına uzanmasını seviyoruz – gerçekten fark edilmenizi sağlayacak benzersiz bir dokunuş. Tüy benzeri dövme dokusu ve bazı boş alanların zevkli dahil edilmesi de ilgiyi artırıyor.

46. ​​Kalp Labirenti

önkol-dövme-tasarım-40

Başka bir akıllı, güzel tasarım. Bu kullanıcı, bu çağrıştırıcı dövme ile kelimenin tam anlamıyla bize “kalbinin haritasını” sunuyor..

 1. kaprisli manzara

önkol-dövme-tasarım-41

Yüksek sesle söylemekten korkmayan doğa aşığı için. Bu muhteşem grafik tasarım, dikkatli bir el ile gölgelenen yerel bitki örtüsünün harika bir kutlamasıdır..

 1. Güneş Sistemi

önkol-dövme-tasarım-42

Bu tasarım, yardım edemediğimiz ama sevdiğimiz tuhaf bir kaliteye sahip. Bu çocuksu mucize, ustaca gölgelenmiş bir dizi gezegenle birleştiğinde, bu dövmeyi olmazsa olmazlardan biri yapıyor..

Yayılan Dirsek Çiçek Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-43

Bir çiçek dövmesini sağlam ve erkeksi yapmanın bir yolunu arıyorsanız, doğru tasarıma geldiniz. Bu dövmeyi çevreleyen dikenli yaprakların, ona çok ihtiyaç duyulan bir zımba vermesini seviyoruz..

 1. kabile kuşu

önkol-dövme-tasarım-44

Güzel, basit ve eski zamanlara dönüş. Farklı sanat tarzlarını kullanmak, sizi kalabalıktan ayıracak bir dövme yaptırmanın kesin yoludur. İster mirasınızı kutluyor, ister eski bir uygarlığa saygı gösteriyor olun, bunun gibi tasarımlar bunu şık bir şekilde yapmanızı sağlar.!

 1. imkansız üçgen

önkol-dövme-tasarım-45

Biraz geeky ve bir sürü havalı. Bu dövmeye bakmayı bırakamayız – galaksi baskısı ve optik illüzyonun birleşimi bizi büyüledi. Kullanıcı, sadece zaten muhteşem bir tasarımı geliştiren (mürekkep lekeleri ve damlacıkların eklenmesiyle) sanatsal bir dokunuş vermeye karar verdi..

 1. köpek yavrusu portreleri

önkol-dövme-tasarım-46

Bu kelimeler için fazla şirin! Duygusal biriyseniz, sevimli evcil hayvanlarınızı size dövme yaptırmayı deneyin. Kesintisiz bir sohbet başlatıcıdır ve tüylü en iyi arkadaşlarınızı gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanır..

Önkolda Çiçek ve Ay Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-47

Bu dövme, gölgelemenin neden tüm farkı yarattığının mükemmel bir göstergesidir. Bu çiçekler kendi başlarına güzel olurdu, ancak yarı gölgeli bir ayın fonunda kesinlikle çarpıcılar. Ön plan ve arka plan arasındaki dokusal kontrastları gerçekten kazıyoruz – tasarımı “pop” yapıyorlar.

 1. Doğrusal Ay Döngüsü

önkol-dövme-tasarım-48

Bu, her zaman popüler olan ay döngüsü tasarımına minimalist bir yaklaşım. İncelik gerçekten olağanüstü; sadece cesur olmak zorunda kalmadan bir açıklama yapabileceğinizi gösteriyor.

 1. Suluboya Haritası

önkol-dövme-tasarım-49

Bu tuhaf dövmede renk kullanımı onu gerçekten hayata geçiriyor. Gerçekten dikkat çekici bir tasarım yaratmak için suluboya öğelerinin sürekli büyüyen cazibesini çizgi çizimlerin klasik güzelliğiyle birleştirir..

 1. Üçgen Çiçekler

önkol-dövme-tasarım-50

Bu dövme, aşırıya kaçmadan kadınsı ve incedir. Rahatına düşkün olmayan bir çiçek tasarımı arıyorsanız, bu grafiksel olarak modern güncelleme sizin için mükemmel olacaktır.!

 1. molekül

önkol-dövme-tasarım-51

Bu, dışarıdaki inekler için. Neden en sevdiğin moleküle dövme yaptırmıyorsun? Benzer düşünen kimya meraklıları için hemen bir konuşma başlatıcı olacak (düşünmeye başlamanız için bazı popüler seçenekler şeker, dopamin ve kafeindir).

 1. Suluboya Şemsiye

önkol-dövme-tasarım-52

Bu esprili ve güzelce işlenmiş kelime oyununa bayılıyoruz. Yağmuru temsil etmek için suluboya kullanmak çok akıllıca bir fikir! İnce, zar zor var olan çizgiler de bunu geleneksel bir dövmeden çok bir sanat eseri gibi hissettiriyor..

 1. Çevreleyen Tema Parkı

önkol-dövme-tasarım-53

Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştik, ama onu seviyoruz. Bir “bileklik” dövmesi yaptırmak eğlenceli ve orijinaldir – iç mekan için seçtiğiniz tasarımın doğasını gerçekten değiştirir. Bu ürkütücü tema parkı kelimelerle anlatılamayacak kadar etkileyici.

 1. Pusula ve Harita

önkol-dövme-tasarım-54

Bu tam uzunlukta dövmenin nasıl bir tema aldığını ve gerçekten onunla çalıştığını seviyoruz. Tasarım bize eski zaman haritalarını hatırlatıyor; sağlam bir estetiğe sahip bir kullanıcı için mükemmel ve oradaki herhangi bir seyahat fanatiği için bir rüya olurdu!

 1. hırlayan kurt

önkol-dövme-tasarım-55

Sizi çağıran vahşiliği hissediyorsanız, o zaman bu dövme de öyle! Bu çarpıcı tasarım, dışarıdaki en ateşli erkekler ve kızlar için mükemmel. Detaylar gerçekten bu kurda hayat veriyor.

 1. ürkütücü çocuklar

önkol-dövme-tasarım-56

Bu dövmeyi anlamayabiliriz, ama onun tarafından büyülendik. Onu kesin bir baş döndürücü yapan Burton-esque, büyüleyici bir şekilde korkunç bir havası var..

 1. görkemli kurt

önkol-dövme-tasarım-57

Bir başka muhteşem sulu boya dövmesi! Bu tasarımda renk ve gölge derinliğini seviyoruz; üç boyutlu görünüyor, bu tasarımı diğerlerinden ayıran bir etki. Bu yardımsever görünüşlü kurt, takanını zarara karşı korumaya tamamen hazır gibi görünüyor..

 1. Ağaç, Dalga, Dağ

önkol-dövme-tasarım-58

Bu adamın bir doğa aşığı olduğunu söyleyebiliriz. Favori bir dış mekan özelliğini seçemiyorsanız, en sevdiğiniz doğal öğeleri bunun gibi bir dövme ile anmayı deneyin. Temiz çizgiler ve çarpıcı yerleşimler bu tasarımı gerçekten farklı kılıyor.

 1. Kısmi İskelet

önkol-dövme-tasarım-59

Morbid ama güzel – sevilmeyecek ne var? Kafatasları ve iskeletler klasik süslemelerdir ama bir şekilde onları görmekten hiç bıkmıyoruz. Ortalıkta dolaşan bunun gibi ustaca yapılmış dövmelerle, bu gerçek bir sürpriz değil.

 1. saran çiçekler

önkol-dövme-tasarımı-60

Vay. Bu, neredeyse bir sanat öğrencisinin eskiz defterinden sökülmüş gibi görünüyor. Bu tasarımın saf inceliği şaşırtıcı; standart bir çizgi çizimi yerine hızlı bir eskiz gibi görünmesini seviyoruz.

 1. Ananas

önkol-dövme-tasarım-61

Piña coladas’ı, yağmura yakalanmayı seviyorsanız… o zaman bu dövme tam size göre! Abartılı olmadan herhangi bir kıyafete tropikal bir dokunuş katacak. Bunun gibi eğlenceli tasarımların modası asla geçmez.

 1. çiçek kafatası

önkol-dövme-tasarım-62

Bu kafatasının dış hatlarının içine oyulmuş çiçekler, muhteşem gölgelendirmeyi vurguluyor ve tasarımı tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu dövme, bugünlerde pek çok kızın spor yaptığı sinirli, kadınsı estetiğin bir örneğidir..

69. Güve ve Kristaller

SONY DSC

Bu güzel tasarım, dışarıdaki manevi doğa severler için mükemmeldir. Flora, fauna ve ışıltılı kristallerin birleşimi, sihir ve gizemin cezbedici önerilerini uyandırır. Bu gerçek bir “kişilik dövmesi”.

 1. Düzlemsel El ve Kalem

önkol-dövme-tasarım-64

Paramız, bu kullanıcının büyük ölçüde yaratıcı bir tip olmasında. Bu tasarım, herhangi bir sanatçı veya hevesli sanatçı üzerinde harika görünecek – elin düzlemlerinden, kalemin asılı olduğu gökkuşağı sisine kadar onunla ilgili her şey bize ilham veriyor..

 1. Geometri ve Soyutlama

önkol-dövme-tasarım-65

Hemen çıkıp söyleyeceğiz: Bu tasarım bir müzeye ait. Işık, gölge, biçim, soyutlama ve tekrarla oynama şekli gerçekten dikkate değer. Mutlak hacimler konuşan bir dövme arıyorsanız, bu harika bir seçenek..

 1. Daktiloyla yazılmış alıntı

önkol-dövme-tasarım-66

Bu gönderide bazı muhteşem karmaşık dövmeler için takdirimizi ifade ederken, aynı zamanda büyük bir minimalizm hayranıyız. Daktiloyla yazılmış bu onaylama, mevcut olmak ve bize verilen hayatı takdir etmek için çok canlandırıcı bir hatırlatmadır..

 1. Pusula

önkol-dövme-tasarım-67

Basit ve seksi — bu kız gerçekten biraz mürekkebin yolunu biliyor. Birkaç yerde dövme yaptırıyorsanız, temiz çizgiler ve grafik tasarımlarla gitmek asla başarısız olmaz..

 1. galaksi kedisi

önkol-dövme-tasarım-68

Sanırım hepimiz bu küçük kediyle ilişki kurabiliriz. Dışarıdaki tüm hayalperestler için bu tasarım mükemmel bir seçim olacaktır: güzel, benzersiz ve umut dolu.

 1. suluboya yaprağı

f2 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

Çizgi çizme ve sulu boya kombinasyonunun büyük hayranlarıyız. Muhteşem sonbahar renklerinin bu kusursuz çizilmiş yaprağa nasıl sıçradığını seviyoruz – biraz sanatsal yetenekle temiz bir ifade.

 1. Ağaç

önkol-dövme-tasarım-70

Bu kış görünümlü ağaç, soğuk hava topluluğunuz için mükemmel bir ektir. Basit, grafik ve estetik açıdan hoş.

 1. Çift Manzara

önkol-dövme-tasarım-71

Tematik olarak ilişkili iki tasarımı eşleştirmek her zaman işe yarar. Bir hikaye anlatan dövmeleri seviyoruz ve Önyüklemek için harika görünüyorsun. Aynı anda stil ve öze sahip olabiliyorsanız, neden seçmelisiniz??

 1. Minimalist Dalga

önkol-dövme-tasarım-72

Basit bir çizginin bu kadar çok güç ve anlam taşıması şaşırtıcı. Sörfçü, deniz biyoloğu, okyanus aşığı veya sadece dalgaları takdir eden biri olun, bu dövme herhangi bir görünüme hoş, sade bir ektir..

 1. Köklü Ağaç

önkol-dövme-tasarım-73

Bu, daha büyük bir parça haline gelecek kadar ayrıntılı olarak işlenmiş basit bir tasarım örneğidir. Bu ağaca köklerin eklenmesini kazıyoruz – bu gerçekten tüm görüntüyü temel alıyor.

 1. Suluboya Lotus

önkol-dövme-tasarım-74

Bu sevimli nilüfer hemen hemen mükemmel bir dövme. Renklerin çizgiden dışarı taşmasını seviyoruz; bu harika bir sanatsal karar.

 1. fil kafası

önkol-dövme-tasarım-75

Hindistan’dan ilham alan bu tasarımın arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı etkilemesi garantilidir. Gölgelendirme ve karmaşık detaylar, bunu aynı zamanda bazı manevi notalara sahip benzersiz güzel bir hayvan dövmesi yapıyor..

 1. Dairesel Çiçekler

önkol-dövme-tasarım-76

Bu, klasik çiçek deseninde başka bir modern büküm. İçlerinde hassas gölgeli tasarımlar bulunan grafik şekilleri seviyoruz – bu zarif ama çarpıcı dövme istisna değil.

 1. atom kalbi

önkol-dövme-tasarım-77

Bu tasarım, yaşamı tüm seviyelerinde kutlayan bir dövme için dışını ve içini mükemmel bir şekilde harmanlar. Gölgelendirmeyi ve ağacın bulut benzeri yapraklarını gerçekten seviyoruz. Bir dövmeyi iyiden harikaya taşıyabilenler gibi küçük ayrıntılar.

84. Sinirli Çiçek Kol

önkol-dövme-tasarım-78

Bunun gibi bir dövme, kadınsı ama sert bir şey isteyen, açıklama yapan bir kadın için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcının estetiği karıştırmasına ve eşleştirmesine izin veren tasarımları seviyoruz!

 1. iç içe üçgenler

önkol-dövme-tasarım-79

Bu ünlü suluboya tekniğinin bir başka etkili kullanımı. Canlı renkleri ve grafik şekilleri ile bu, büyük bir yumruk oluşturan küçük bir dövmedir.!

 1. saran dalga

önkol-dövme-tasarım-80

Vay, ne güzellik! Bu dövme, bir dalganın (veya su sıçramasının) hareketini ve gücünü yakalama yeteneği açısından inanılmazdır. Bu akıcı, zarif bir şekilde çizilmiş tasarım, herhangi birimizin övünmekten gurur duyacağı bir tasarımdır..

 1. güller

önkol-dövme-tasarım-81

Bu güllerdeki muhteşem şam kıpkırmızı rengi gerçekten çok etkileyici. Bu dövmeye etkileyici bir gotik etki kazandıran genel koyu tonları seviyoruz.

 1. Güneş Sistemi Siluetleri

önkol-dövme-tasarım-82

Bu eşsiz tasarım gerçekten göz alıcı. Çoğu insan güneş sistemi dövmeleri için ışığa karşı kararmayı tercih eder, ancak burada negatif alan kullanımı, bu gezegenlerin içeriden parladığını gösteriyor. Bu, kolayca elde edilebilecek gerçekten büyülü bir etkidir.!

89. Çiçekler ve Böcek

önkol-dövme-tasarım-83

Bu dövme bize güzel bir bahar bahçesi gibi görünüyor. Tüm atmosferleri çağrıştıran bunun gibi tasarımlara kesinlikle bayılıyoruz. Sadece çiçekleri koklayamaz mısın?

 1. Gölgeli Daire

önkol-dövme-tasarım-84

Bu dövmenin ayı mı yoksa gölü mü yoksa tamamen farklı bir şeyi mi temsil etmesi gerekiyor, onu kazıyoruz. Maviden yeşile ince gradyan efekti muhteşem bir şekilde uygulanır ve tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlar.

 1. Göl kenarındaki ağaçlar

önkol-dövme-tasarım-85

Bu, kelimelerin yapabileceğinden daha fazlasını söyleyen, çağrıştırıcı dövmelerden bir diğeri. Ağaçların diplerindeki dalgalanmalar ve yapraklarının etrafında kanat çırpan kuşlar gibi sanatçının dahil ettiği ince ayrıntıları seviyoruz..

 1. Kısmi Kol

önkol-dövme-tasarım-86

Bu zeki sanatçı yaprakları aldı ve onları güzel bir geometrik desen oluşturmaya yetecek kadar soyutladı. Kısmi kol, bu tasarımı cesur ama çok küstah değil – “dışarıda” bir şey isteyen ama çılgın olmayan sinirli gençler için mükemmel.

93. Ağaçlar

önkol-dövme-tasarım-87

Bu güzel ağaç koleksiyonu çok zevkli ve narindir; Sade ve şık bir dövme istiyorsanız tek bir tasarım seçmek zorunda olmadığınızı kanıtlıyor..

 1. daire sahne

önkol-dövme-tasarım-88

Bunda noktacılık kullanımı gerçekten etkileyici. Güzel bir gece manzarasının küçük bir dilimini mükemmel bir şekilde aktarmasını seviyoruz. Ona baktığınızda neredeyse ağaçlardaki rüzgarı hissedebilirsiniz..

Geometrik Kroki Önkol Dövme

önkol-dövme-tasarım-89

Şimdi bu sadece nefes kesici. Bu önkol dövmesinin sahip olduğu hafif çizgiler ve kasıtlı yerleştirme, bir vuruşun yerinde olmamasını sağlar. Hepsi gerçekten çarpıcı bir etki yaratmak için bir araya geliyor.

Çapraz Bitkiler

önkol-dövme-tasarım-90

Bunu sık sık görmüyoruz. Bu bitkilerin adının ne olduğundan bile emin değiliz ama kesinlikle muhteşemler. Bunun gibi daha az yaygın tasarımların soruları kışkırtması ve sohbet başlatması garantilidir..

97. Hilal Dalgası ve Origami Teknesi

önkol-dövme-tasarım-91

Ne kadar tuhaf! Bunun gibi tasarımlar, aynı zamanda cesur ve şık bir ifade verirken içinizdeki çocuğu kucaklamanıza olanak tanır. Gerçekten her şeye sahip olabilirsin gibi görünüyor…

 1. Çiçekler ve Yapraklar

önkol-dövme-tasarım-92

önkol-dövme-tasarım-93

Doğal dünyaya bir saygı daha. Hem yakından hem de uzaktan eşit derecede iyi görünen bu güzel buketi seviyoruz.

kedi yüzleri

önkol-dövme-tasarım-94

Bu fotogerçekçi kedicikler çok sevimli ve gününüzü aydınlatacakları garanti. Bu, sevilen bir evcil hayvanı veya en sevdiğiniz hayvanı anmak için harika bir yoldur – sadece kaçınılmaz olarak yolunuza çıkacak olan iltifatlara hazır olun.!

 1. Önkolda Çiçek ve Ay Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-95

Ay ışığının bahçenizi lekelemesini izlemekten başka bir şey sevmeyen bir romantik iseniz, bu sizin için mükemmel bir dövme. Gri tonlamalı tutmak, zarafetini ve sessiz güzelliğini artırır..

101. Kutuda Çiçek

önkol-dövme-tasarım-96

Bu, 19. yüzyıldan kalma bir Romantik romanın sayfalarından çıkmış klasik bir tasarımdır. Ne kadar basit ve muhteşem olduğunu seviyoruz!

 1. Grafik Tasarım ve Renk Sıçramaları

önkol-dövme-tasarım-97

Bu tasarım, bu dövmeyi gerçekten özel bir şey yapmak için bir araya gelen iki farklı sanat stili – suluboya ve kalın çizgiler – içeriyor..

 1. Göl Kenarı Ağaçları

önkol-dövme-tasarım-98

Bu, mürekkebin arkasında yepyeni bir dünya olduğunu düşündüren o andıran tasarımlardan bir diğeri. Sadeliği, temiz çizgileri ve güzelce bulanıklaştırılmış kenarları nedeniyle onu seviyoruz..

Küçük Grafik

önkol-dövme-tasarım-99

Bu minik, zarif çiçek görünümlü tasarım, vücudun herhangi bir yerine yerleştirildiğinde harika görünürdü, ancak bunu bir önkol dövmesi olarak gerçekten takdir ediyoruz. İnce ve minimalist, samimi ve iyi uygulanmış.

Güneş, Dünya ve Ay Önkol Dövmeleri

önkol-dövme-tasarım-100

Bu fantastik dövmede çeşitli gök cisimlerini tasvir etmek için kullanılan farklı stilleri seviyoruz! Temiz çizgiler ve daha noktacı yaklaşımların birleşimi gerçekten güzel bir tasarım oluşturuyor.

 1. Ay

önkol-dövme-tasarım-101

Bu aynı zamanda zarif ve eğlenceli! Ayın meraklı ifadesi, güzel bir tasarım oluşturmak için çeşitli çizgi ağırlıklarını içeren bu dövmeye yepyeni bir derinlik düzeyi getiriyor..

 1. Akıllıca Bir Alıntı

önkol-dövme-tasarım-102

Vücudun herhangi bir yerine yerleştirilmiş basit, küçük bir alıntı hakkında çok ilham verici bir şey var. Bu fikre veya ifadeye gerçekten bağlı olduğunuzu gösterir. Sevin — aynı anda hem göz alıcı hem de anlamlı.

 1. Soyut Spiral Önkol Dövmeleri

önkol-dövme-tasarım-103

Bu küçük eskizin ne olduğunu veya ne anlama geldiğini bilmiyoruz, ama görünüşünü kesinlikle seviyoruz!

 1. Diş telleri ile ağız

önkol-dövme-tasarım-104

Bu tasarımın sahip olduğu parlak, eğlenceli renkleri ve popüler sanat stilini seviyoruz. Çoğu genç daha keskin görünen dövmeleri tercih eder; bu son derece benzersiz ve kesinlikle sizi kalabalığın arasından sıyrılacak.

 1. karınca ve ev

önkol-dövme-tasarım-105

Bu küçük bir ev mi yoksa dev bir karınca mı? Bilmiyor olabiliriz, ama bildiğimiz şey, bu dövmenin bir açıklama yaptığı! Biraz karikatürize ama aşırı değil, fazla soyut olmadan gerçeküstü.

Dalgalar ve Origami Tekne

önkol-dövme-tasarım-106

Bu basitleştirilmiş dalgalar çerçevelerini doldurur ve bu mürekkepli görüntüye gözleri ve kalbi yakalayan bir hareket kazandırır. Yetişkinlik ve çocukluğun en iyi kısımlarını birleştiren eğlenceli ama zarif dövmelerden bir diğeri.!

aşk ve çiçekler

önkol-dövme-tasarım-107

“Aşk” kelimesini dövme yaptırmak bile yeterince güçlü bir ifade, ancak bu harfleri çiçeklerle kaplamak onu daha da güzel yapıyor: kadınsı ve güçlü, tıpkı bu tasarımı giyen kişi gibi.

Kükreyen Aslan Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-108

Vay! Canlı renkler, büyük ölçek ve grafiksel olarak karikatürize tasarım, bu dövmeyi gerçek bir öne çıkarıyor. Delici gözleri ve sürükleyici ifadesi, dövmeyi şüphesiz bir yatırım yapar, ancak gerçekten etkileyecek bir şey (eğer buna hazırsanız!).

El ve Güneş Sistemi

önkol-dövme-tasarım-109

Bu, klasik güneş sistemi motifinde yeni bir bükülme. Eski favorilere yenilikçi yaklaşımları her zaman seviyoruz ve bu bir istisna değil!

Devlet Anahattı

önkol-dövme-tasarım-110

Memleketinize veya şu anki ikamet yerinize saygı göstermenin güzel ve basit bir yolu. Her iki durumda da, dövme salonundan sizin için çok şey ifade eden bir devlet için muhteşem bir küçük anıtla ayrılacaksınız..

Boya Fırçası Önkol Dövme

önkol-dövme-tasarım-111

Bunun listemizdeki son tasarım olması ne kadar uygun. Bir boya fırçası, dünyanın her yerindeki sanatçıların aracı – bireyselliğinizi ve yaratıcılığınızı mürekkeple kalıcı olarak ifade etmenin daha iyi bir yolu?

Vay canına, her estetiğe ve tercihe uygun 125 seçenek. Burada her şeyi elde edememiş olabiliriz, ama oldukça yakındık. Bu listenin size harika önkol dövmeleri için bazı fikirler verdiğini umuyoruz; şimdi ileri git ve mürekkebi al!

Ayrıca Bkz.

 • Tüm Çılgınlık Olan 62 Etkileyici Nokta Dövme Fikirleri
 • Vücudunuzu Seksi Hale Getirmek İçin 79 Sanatsal Yusufçuk Dövme Tasarımları
 • Kuş Sever için 73 Sevimli Kuş Dövme Tasarımları
 • Otantik Bir Görünüm İçin 77 Orijinal Kelt Dövme Fikirleri
 • Kadınlar İçin Son 101 Metalik Dövme Tasarımları
 • Doğa Severler İçin Tasarlanmış 70 İlham Verici Doğa Dövmesi
 • 101 Serin Kafatası Dövmeleri Sadece Erkekler İçin Değil!