50 Renkli Peekaboo Öne Çıkanlar

Peekaboo’nun öne çıkan özellikleri söz konusu olduğunda, ana cazibe, daha önce her yeri açmadan saçınıza bir renk patlaması eklemenize izin vermeleridir..

Bu nedenle, kilitlerinizin veya saç derinizin bütünlüğüne zarar verebileceğinden veya kırık uçlara neden olabileceğinden endişe etmeden görünümünüzü fevkalade eğlenceli bir şekilde yükseltebilirsiniz..

Bu fikri göz önünde bulundurarak, ne istediğinize karar vermenize yardımcı olabilecek 50 renkli peekaboo özelliğinden oluşan bir liste hazırladık..

Liste, size kolaylık sağlamak için renk gruplarına ayrılmıştır..

1. Gül Altın Peekaboo’da Öne Çıkanlar

gül altın peekabo olayları ile esmerKaynak

Son birkaç sezonda makyaj ve stil dünyasına hakim olan renk gül altın ile başlayalım..

Bu gölgenin en güzel yanı, her cilt tonuna ve her göz rengine uymasıdır. İşte koyu esmer saçlı.

2. Şampanya Sarısı ve Gül Altın

şampanya sarışın gül altın peekabo olaylarıKaynak

Sarı saça pembe altın peekaboo vurguları eklemek, jöleli bir sandviçe fıstık ezmesi eklemek gibidir..

Önemli olan doğru sarışın tonunu bulmaktır. Bu, örneğin, çok ince bir şampanya sarısı tonudur..

3. Sarı Altın ve Gül Altın

sarı altın sarı gül altın peekabo olaylarıKaynak

Onların ne dediğini biliyorsun. Asla çok fazla altınınız olamaz. Bu bakımdan değerini ve güzelliğini asla kaybetmez. Pembe altın peekaboo vurgularına uygun sarışın tonlarından bahsetmişken, neden sarı altın sarısı olmasın??

4. Şeftali ve Gül Altın

şeftali gül altın peekabo olaylarıKaynak

Gidebileceğiniz başka bir yol da, altın yerine pembe altın peekaboo vurgularında gülü vurgulamayı seçmektir. Bu nedenle saçınızı gül ile uyumlu yumuşak ve tatlı bir şeftali pembesi rengine boyayabilirsiniz..

5. Tozlu Gül ve Gül Altın

tozlu gül altın peekabo olaylarıKaynak

Bu pembe altın peekaboo olaylarını gerçekten göstermek istiyorsanız, daha koyu bir tabana ihtiyacınız olacak. Tozlu bir gül için gitmenizi öneririz. Öne çıkanlardan daha koyu ama kızıl saçın bir tonuna dönüşecek kadar karanlık değil.

6. Kış Grisi ve Gül Altın

kış gri gül altın peekabo olaylarıKaynak

İşte ilk düşündüğünüzde size tamamlayıcı görünmeyebilecek iki renk – gri ve gül. Ancak, stilistinize tam olarak ne istediğinizi söylerseniz, bir renk şaheseri çıkarabilirler..

7. Ocak Jones

ocak jones gül altın peekabo olaylarıKaynak

Ünlüler bile peekaboo olaylarını benimsedi. İşte Ocak Jones, pembe altın peekaboos ile ferahlatıcı bir açık mandalina saç tonuyla spor yapıyor. Gölge, iri, mavi gözlerini ve açık tenini ortaya çıkarıyor..

8. Bebek Pembesi ve Gül Altın

bebek pembe gül altın peekabo olaylarıKaynak

Bir başka harika renk uyumu, bebek pembesi ve pembe altın peekaboo vurguları arasındaki renk uyumudur. Bu, özellikle solgun bir teniniz varsa ve mavi, yeşil veya ela açık renkli gözlere sahipseniz işe yarar..

9. Çilekli Sarışın ve Gül Altın

çilek sarışın gül altın peekabo olaylarıKaynak

Gül altınla süslenmiş çilekli sarışın mı? Nerede kayıt oluyoruz? Bu, tüm yaz boyunca giymek için kolayca bir karışım olabilir, ayrıca en sevdiğiniz müzik festivallerine gittiğinizde birçok saç aksesuarıyla süsleyeceğiniz bir karışım olabilir..

10. Altın Sarısı ve Gül Altın

altın gül altın peekabo olaylarıKaynak

İki ton sarışın karıştırılmış. Sonuç, şu anda çok moda olan ateşli bir bakır nüansı..

Matın çıktığını, ışıltılı, bakırımsı, metalik olan her şeyin içeri girdiğini çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden bir an önce bu trende atlayın.!

11. Mor Peekaboo’da Öne Çıkanlar

kahverengi mor peekabo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Mor peekaboos’a geçelim. Farklı bir renk temelinde morun on tonundan oluşan bir seçkiye sahibiz ve orada memnun etmesi en zor moda tutkunlarını bile tatmin edecek kesin.. Bu kahverengi üzerine klasik mor.

12. Gri ve Mor Peekaboo’da Öne Çıkanlar

gri menekşe peekabo vurgularıKaynak

Peekaboos için bu güzel menekşe renginin sergileneceği tuval görevi görecek taşlı bir gri ile başlayın.. Çok doğal bir his için köklerinizi saçınızın geri kalanından daha koyu boyadığınızdan emin olun..

13. Peekaboo Mor Öne Çıkanlar

sarışın mor peekabo olaylarıKaynak

Mor vurgular en iyi (muhtemelen) sarı saçta görünür. İki renk arasındaki kontrast, özellikle ikisi de çok güzel olduğu için lehinize çalışacaktır. Bir dış peekaboos katmanı veya daha ince bir katman elde etmeyi tercih edebilirsiniz..

14. Koyu Kahverengi ve Mor

koyu kahverengi mor peekabo olaylarıKaynak

İşte daha doğal bir versiyon. Bu görünümü saçınızın doğal renginden başlayarak oluşturabilirsiniz, yani ekstra boya gerektirmez.

Çoğu insanın doğal saçı koyu kahverengidir. Herhangi bir hasar olmadan küçük bir değişiklik istiyorsanız, biraz mor peekaboos deneyin..

15. Beyaz Sarışın ve Orkide Peekaboos

sarışın orkide peekabo olaylarıKaynak

Bu renk karışımı kulağa bir rüya gibi gelmiyor mu?? İşte bir işaretçi. Süslemeler ve buketiniz de dahil olmak üzere düğün partinizde orkide kullanırsanız, bu saç stilini büyük gününüzde sallayabilirsiniz. ne güzel olurdu?

16. Mor Peekaboo Öne Çıkan Koyu Saç

koyu esmer mor peekabo olaylarıKaynak

Viktorya dönemi goth glam görünümünü renklendirmeye mi çalışıyorsun? Biz sadece şeye sahibiz. Bu menekşe peekaboos, görünümünüze feminen bir dokunuş katacak, tarzınızı yumuşatacak ve olduğunuz kraliçe gibi görünmenizi sağlayacaktır..

17. Sarışın ve Patlıcan Moru

sarışın patlıcan peekabo olaylarıKaynak

Deneyebileceğiniz bir başka harika mor tonu da patlıcan. Zengin ve yoğundur, gölgeli ışık ve parlaklıkla doludur, yalnızca adını aldığı gerçek sebzeye sahiptir..

Sarı saçta harika göründüğünden bahsetmiyorum bile.

18. Macenta Peekaboo’da Öne Çıkanlar

macenta peekabo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Bu görünüm hakkında sevdiğimiz iki şey var.

Her şeyden önce, peekaboo’nun öne çıkan noktaları macenta, elde edilmesi kararsız olabilen, ancak bir kez yaptığınızda muhteşem olan bir mor tonudur. İkincisi, peekaboos, kaküllerde ve yüz çevresinde ortalanır..

19. Hafif Dut Peekaboo’da Öne Çıkanlar

hafif dut peekabo olaylarıKaynak

Bunları geleneksel bir görünüm için tek başına alabilir veya deniz kızı saçı için mavi ve turkuaz ile kombinleyebilirsiniz..

Saçınıza eklediğiniz renklere göre tavus kuşu veya gökkuşağı görünümü de tercih edebilirsiniz..

20. Leylak Peekaboo’nun Öne Çıkanları

leylak peekabo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Parlak, koyu esmer üzerine leylak, hayallerin gerçek malzemesidir. Kombinasyon aslında bu harika deseni oluşturmak için birlikte bükülmüş ipek veya gossamer ipliğe benziyor. İyi bir önlem için biraz lavanta atın.

21. Kırmızı Peekaboo’nun Öne Çıkanları

esmer kırmızı peekaboo olaylarıKaynak

Kapsamlı listemizin kırmızı peekaboos kısmına ulaştık. Mümkün olan tüm kombinasyonların en gelenekseliyle başlayalım.

Bu koyu esmer saç, birkaç kırmızı peekaboos oraya buraya yapışıyor ve onu renklendiriyor.

22. Çikolatalı Kahverengi ve Kırmızı Peekaboos

Kırmızı peekaboo balayage vurguları ile koyu çikolata kahverengi peekaboo öne çıkanlarıKaynak

Aşırıya kaçmayı sevmiyorsanız veya işinizde daha katı bir kıyafet kurallarınız varsa, kırmızı peekaboo’nun öne çıkan noktalarına yaklaşmanın sakin ama ilginç bir yolu var..

Baz olarak koyu çikolata kahvesi ve biraz da kırmızı peekaboos deneyebilirsiniz..

23. Kestane Kahvesi ve Kırmızı Peekaboos

kestane kırmızısı peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Bu, daha önce görmüşsek, sonbahar için mükemmel bir saç modeli. Temel, bazı pekmez koyu sarı ile çivili bir kestane kahvesidir..

Bununla birlikte, üstteki kiraz, her şeyi aydınlatan muhteşem kırmızı peekaboo vurgularından gelir..

24. Buzdağı Sarışın ve Kırmızı Peekaboos

iceberg sarışın kırmızı peekaboo olaylarıEkşiCe

Maceraperest hissediyorsanız, buzdağı sarısını koyu kırmızıyla bile eşleştirebilirsiniz. Renkler spektrumda zıttır, bu da birbirlerini vurgulayacakları ve bu nedenle daha da öne çıkacakları anlamına gelir..

25. Bordo Peekaboo’nun Öne Çıkanları

bordo peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Kesinlikle herkesin delirdiği bir kırmızı versiyonu bordo. Bundan daha şahane bir gölge var mı? Gerçekten parlayabileceği parlak ve koyu ahşap bir kahverengi ile eşleştirmenizi öneririz..

26. Açık Kırmızı Peekaboo’da Öne Çıkanlar

açık kırmızı peekaboo vurgularıKaynak

Hayır, açık kırmızı, inanabileceğiniz gibi pembeye eşit değildir. Aslında, saç boyaları söz konusu olduğunda, açık kırmızı, kırmızının daha yıkanmış bir versiyonu veya hatta bir marsala anlamına gelir. Daha az keskin bir kontrast için buzlu sarışınlarla eşleştirildiğinde kullanabilirsiniz..

27. Scarlet Peekaboo’nun Öne Çıkanları

kızıl peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Kırmızının tonlarına kadar çok az renk kırmızıyı yenebilir. Olması gerektiği gibi, parlak ve sıcak yerine soğuk görünmeyi başaran bir tür kırmızıdır..

Bu nedenle, esmer saçınızın içine bir kat kızıl peekaboos ekleyebilirsiniz..

28. Paralel Peekaboo’da Öne Çıkanlar

siyah ve kırmızı peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

2000’li yılların başlarında herkesin saçlarında bu tür vurgular kullandığı zamanları hatırlıyor musunuz? Dilerseniz esmer saçlarınızda kırmızı peekaboos kullanarak bu trendi canlandırabilirsiniz. Gurur duyabileceğiniz güzel bir kontrast yaratacaktır..

29. Çilek Peekaboo’da Öne Çıkanlar

çilekli peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Kırmızı spektrumda deneyebileceğiniz başka bir kombinasyon da sarışın üzerine çilek. Özellikle yeşil veya mavi gözleriniz varsa, renklerini ortaya çıkarabilmeniz için yüzünüzün etrafındaki vurgulu versiyona gitmenizi öneririz..

30. Cherry Cola Peekaboo’nun Öne Çıkanları

kirazlı kola peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Saç boyası tonları bizi çevreleyen en sevdiğimiz şeylerden ödünç aldığında onu sevmiyor musunuz? Bunlar, açık sarı saçlarda fevkalade iyi giden Cherry Cola peekaboo’larıdır. Neredeyse kırmızı görünen derin ve zengin bir tonları var..

31. Bakır Peekaboo’da Öne Çıkanlar

sarışın bakır peekaboo olaylarıKaynak

Şekillendirme dünyası yavaş ama emin adımlarla mat olan her şeyi geride bırakırken, yeni uluslararası trendlere de yer açıyor..

Işıltılı her şeyi, göz alabildiğine parıltılı ve iki yeni rengi içerir – bakır ve pirinç. Makalemizin bir sonraki bölümü, bakır peekaboo’nun öne çıkan özellikleri hakkında..

32. 100 Bakır Tonu

bakır peekaboo vurguları tonlarıKaynak

Temel olarak doğal koyu kahverengi saç renginizle başlayın. Bir kat beyaz bal sarısı ekleyin ve içine alabildiğiniz kadar çok bakır tonu uygulayın..

Sonbaharı harika bir saç modeli ile böyle kutlarsınız.

33. Sıcak Çikolata ve Bakır Peekaboos

sıcak çikolata kahverengi bakır peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Sonbaharda giyebileceğiniz renklerden bahsetmişken, gittiğiniz her yerde mutlaka fark edilmenizi sağlayacak bir kombin burada..

Bu, ortasında tarçın bulunan köklerde sıcak çikolata kahvesi ve uçlara doğru bakır peekaboo vurguları.

34. Bal Sarısı ve Bakırın Öne Çıkan Özellikleri

bal sarısı bakır peekaboo olaylarısurce

Bazı bakır vurgularıyla renklendirilmiş bal sarısının tatlılığından daha çekici bir şey var mı??

Bu saç stilini, kısa sürede bir diva gibi görünmenizi sağlayacak gri hatta yeşil dumanlı göz makyajı ile eşleştirebilirsiniz..

35. Kabak Bakırının Öne Çıkan Özellikleri

kabak bakır peekaboo olaylarıKaynak

Balkabağı sarısı, sonbaharın ortasında veya Cadılar Bayramı zamanı geldiğinde kesinlikle hepimizin başvurması gereken renktir..

Renk o kadar zengin ve lüks ki, parmaklarınızı aralıksız sürmek istiyorsunuz. Bazı hassas bakır vurgularla ona biraz ışık ekleyin.

36. Hindistan Cevizi Bakırının Öne Çıkan Özellikleri

hindistan cevizi bakır peekaboo öne çıkanlarKaynak

Balkabağı tercih ettiğiniz baharat değilse, biraz hindistan cevizine ne dersiniz? Bu kremsi ve lezzetli renk, kışı geçirmeniz için ihtiyacınız olan tek şey.

Bakır kısım üsttedir ve daha zengin ve daha dolgun bir yelenin optik yanılsamasını yaratır..

37. Dumanlı Sarışın ve Bakırın Öne Çıkan Özellikleri

dumanlı sarışın bakır peekaboo olaylarıKaynak

Dumanlı sarışın kesinlikle giymesi daha kolay gölgelerden biri değil. Çok soğuk ve mat ama bakması inanılmaz güzel.

Bu nedenle, gerçekten giymek için gitmeniz gereken ekstra mili hak ediyor. Anlaşmayı tatlandırmak için birkaç parlak bakır peekaboo vurgusu ekleyin.

38. Krem ve Bakırın Öne Çıkan Özellikleri

Krem bakır peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Birkaç rengi karıştırarak bu özel gölgeye ulaşabilirsiniz. Saçınızı tamamen ağartarak başlayın, biraz kutup sarısı, iyi bir ölçü için biraz bej sarısı ve tabii ki gösterinin yıldızları, bu metalik parlaklık için bakır vurguları ekleyin..

Veya stilistinizden yapmasını isteyin.

39. Sonbahar Sarışını ve Peekaboo’da Öne Çıkanlar

Sonbahar Sarışını ve Peekaboo'da Öne ÇıkanlarKaynak

Sonbahar sarışın, daha koyu bir sarışın tonu ile zengin ve açık kahverengi bir renk tonu arasındaki bir geçiştir. Birlikte, saç renginiz için ilham kaynağı olarak kullanabileceğiniz sonbahar yapraklarının mükemmel bir temsilini oluştururlar. Tabii ki bakır bir çizgi ile.

40. Kerry Washington

kerry washington bakır peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Peekaboo olaylarını karşı konulmaz bulan bir başka ünlü de aktris Kerry Washington oldu..

İşte kırmızı halı etkinliğinde tatlı koyu esmer kilitlerinde muhteşem bir koyu bakır peekaboos seti ile. Güzel ve ilham verici!

41. Turkuaz Peekaboo’nun Öne Çıkanları

esmer turkuaz peekaboo olaylarıKaynak

Turkuaz peekaboos’lara göz atarken sıra dışı renklere dönme zamanı.

Spektrumun en güzel tonlarından biri olan turkuaz, Arap gecelerini, güzel deniz kızlarını, okyanusun cazibesini, denizin en karanlık derinliklerini ve hepimizin içindeki bohem tarafı anlatır..

42. Kahverengi ve Turkuaz Peekaboo’da Öne Çıkanlar

kahverengi turkuaz peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Bu, geleneksel bir saç stilini tuhaf bir saç stiline dönüştürmenin şaşırtıcı derecede basit bir yoludur. Doğal kahverengi saçınıza birkaç turkuaz peekaboos ekleyin ve Coachella’ya gitmeye hazırsınız..

Günümüzde renkli saç boyası ve hatta ağdadaki tüm gelişmeler sayesinde, bunu sadece bir veya iki gün içinde yapabilirsiniz..

43. Şelale Peekaboo’da Öne Çıkanlar

turkuaz şelale deniz kızı peekaboo olaylarıKaynak

Bu renklendirme efektine deniz kızı şelalesi denir ve nedenini anlamak zor değildir..

Gölgelendirmedeki gradyan, güneş ışığında renk değiştiren bir şelale gibi görünerek mükemmel bir şekilde yapılmıştır. Mürekkep mavisinden başlar ve yeşilimsi deniz mavisi ile biter.

44. Siyah Saç ve Turkuaz Peekaboos

siyah mor turkuaz peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Turkuaz ve mor kombinasyonu zamansız ve mümkün olan en güzellerden biri olduğuna inanıyoruz. Her iki renk de soğuk ve buzlu ama aynı zamanda zengin ve derin. Güçlü ve enerjiktirler, saçınıza ihtiyaç duyduğu ekstra desteği verirler..

45. Tavus Kuşu Peekaboo’nun Öne Çıkanları

tavus kuşu peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Tavus kuşunun görkemli doğal sanatını kopyalamak için ihtiyaç duyacağınız tonlar mavi, turkuaz ve yeşilin farklı tonları, renksiz olarak beyaz ve siyahla süslenmiş..

Ayrıca, tavus kuşu peekaboo’yu on kat hızlı bir şekilde yanlış anlamadan söyleyebilirseniz, size on ekstra puan vereceğiz..

46. ​​Tek Çizgi Peekaboo

tek çizgi turkuaz peekaboo öne çıkanlarıKaynak

Bazen, daha az gerçekten daha fazladır. Derin esmer saçlarınız varsa, her iki rengi de vurgulamak için basit bir keskin turkuaz saç çizgisi yeterli olacaktır. Onların ne dediğini biliyorsun. Zambak yaldızına gerek yok.

47. Turkuaz Saçak

Turkuaz Peekaboo ile Sırt SaçlarıKaynak

Turkuaz saç elde etmek istediyseniz ancak yeterince cesur değilseniz, bu saç modeli mükemmeldir. Yüzünüzde nasıl göründüğünü görmek için uçları batırın veya kaküllerinizi bu renkte yapın. Etkisi gerçekten aynı.

48. Bakır ve Turkuaz Öne Çıkanlar

bakır turkuaz peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Bakır ve turkuaz ve bu boya işini doğru yapmazsanız çatışabilecek çok güçlü iki renk.

Bu nedenle, bu işi profesyonellerin ellerine bırakmanızı öneririz. Eczane markaları saç boyası ile evde kendiniz yapmak yerine ne istediğinizi stilistinize söyleyin..

49. Iceberg Blonde ve Turkuaz Peekaboo’nun Öne Çıkanları

at kuyruğu peekaboo'nun öne çıkan özellikleriKaynak

Bu kombinasyon durumunda, renkler o kadar güçlüdür ki, sarışını tamamen bastırırlar. Bu nedenle, buz gibi hafifliği, seçtiğiniz diğer tonlarla oynayabileceğiniz tuval haline gelir..

50. Orkide ve Turkuaz Öne Çıkanlar

orkide turkuaz peekaboo öne çıkanlarKaynak

Orkide, morun en güzel tonlarından biridir. Turkuaz ile karıştırıldığında daha da öne çıkma şansına sahipsiniz..

Bu karışım için temel olarak doğal bir kahverengi, maun ve hatta bir esmer öneriyoruz..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Peekaboo vurguları, kişiliğinizi tek bir renkle veya tonları karıştırıp eşleştirerek renkle ifade etmenin en iyi yoludur..

Yazımızda da gördüğünüz gibi, son trendler saçınızda mutlaka biraz bakır bulundurmanız gerektiğini söylüyor, bu sezon tek kabul edilebilir sarışın olarak mor ve buzdağı sarısı renklerinden bahsetmiyorum bile..

Senden ne haber? Bu fikirlerden en beğendiğiniz hangisiydi? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!