Sizin İçin 50 Yaratıcı Öne Çıkan ve Öne Çıkan Fikirler

Çoğu insan vurguları ve vurguları aynı şey olarak algılar..

Aslında, her ikisinin de amacı aynı, yani saç renginizin olabildiğince doğal görünmesini sağlamak olsa da, aradaki fark, kafanın farklı bölümlerine yerleştirilmiş olmalarıdır..

İşte bu yüzden öne çıkanlar ve vurgulananlar arasındaki farkları detaylandırdığımız bu parçayı derledik..

Onları beş ton için renk kategorilerine ayırdık – kahverengi, sarışın, kırmızı, mor ve mavi.

Her kategoride beş vurgulama örneği ve beş vurgulama örneği vardır. Eğlence!

I. Kahverengi Saç

1. Kahverengi Saçlar İçin Öne Çıkanlar ve Öne Çıkanlar

kahverengi vurgular ve vurgular üzerinde sarışınKaynak

Alabileceğiniz en temel vurgulama sürümüyle başlayalım. Tabii ki, kahverengi saçlı sarı vurgulardan bahsediyoruz. Genellikle kahverengiyi hafifletmeye ve tatlandırmaya hizmet ederek biraz daha yumuşak görünmesini sağlarlar..

2. Kahverengi Saçta Karamel Öne Çıkanlar

kahverengi vurgular ve vurgular üzerinde karamelKaynak

Karamel, saçınızın doğal rengine sarıdan bir adım daha yakındır, bu yüzden pek çok bayan tarafından tercih edilir. Aynı zamanda tercih edilen bir seçimdir çünkü karamel ve kahverengi arasındaki kontrast, sarışın ve kahverengi arasındaki kontrast kadar keskin değildir..

3. Kahverengi Saçta Platin Öne Çıkanlar

kahverengi vurgular ve vurgular üzerinde platinKaynak

Öne çıkanlar ve düşük ışıklardan bahsederken platinden bahsetmemek imkansız çünkü o sezonun yıldızı. Bununla birlikte, saçınızın olabildiğince doğal görünmesini istiyorsanız, oraya karamel gibi bazı orta vurguları da eklemeniz gerekir..

4. Kahverengi Saçta Hindistan Cevizi Öne Çıkanlar

kahverengi vurgular ve düşük ışıklar üzerinde hindistan ceviziKaynak

Seçtiğiniz kahverenginin tonuna bağlı olarak bunlar saçınızda neredeyse görünmez olabilir. Ancak görünmez olmaları, saç renginizi aydınlatma ve daha zengin hale getirme işlerini hala yapmayacakları anlamına gelmez..

5. Dağınık Bir Topuzda Öne Çıkanlar ve Öne Çıkanlar

dağınık topuz kahverengi vurgular ve vurgularKaynak

Saç stilleri söz konusu olduğunda, hem öne çıkanları hem de zayıf noktaları sergilemek istiyorsanız, dönen dağınık bir topuzla yanlış gidemezsiniz. Altında ne sakladığını da gösteren harika bir çözüm..

6. Kahverengi Saçlarda Gri Düşük Işıklar

mantar kahverengi vurgular ve vurgular üzerinde griKaynak

Şimdi alçakgönüllülük dünyasına giriyoruz. Bunlar, sonbahar için mutlak mükemmel saç rengi olan mantar kahvesi saçlardaki gri vurgulardır. Bu durumda, alçak ışıklar, mantar kahvesinin ne kadar muhteşem olduğuna tam olarak doğru miktarda dikkat çekmeye hizmet eder..

7. Kahverengi Saçlı Sarışın Düşük Işıklar

kahverengi düşük vurgular ve vurgular üzerinde sarışınKaynak

Sarışının çok popüler bir renk olduğunu anlamak için, kahverenginin hem parlak hem de zayıf noktalarını görmek önemlidir. İşte ikincisi nasıl görünüyor. Kahverengi saçlarından sarkan altın flamalar gibi biraz.

8. Koyu Kahverengi Saçlarda Karamel Lowlight

koyu kahverengi düşük vurgular ve vurgular üzerinde karamelKaynak

Koyu kahverengi saçlarınız varsa, anlaşmayı biraz tatlandıracak bazı alçak tonları düşünmek her zaman iyi bir fikirdir. Aksi takdirde, koyu kahverengi sizi biraz yaşlandırabilir veya gerçek hayatta olduğunuzdan daha solgun görünmenize neden olabilir..

9. Maun Kahverengi Saçlarda Kırmızı Düşük Işıklar

maun kahverengi düşük vurgular ve vurgular üzerinde kırmızıKaynak

Maun, birkaç sezon önce bir açıklama rengiydi, bu yüzden doğal olarak herkes onu giyiyordu. O zamandan beri, trend biraz azaldı ve dünya kahverenginin daha toprak tonlarına geçti, ancak ona aşıksanız, yine de deneyebilirsiniz..

10. Kahverengi Saçlarda Platin Düşük Işıklar

kahverengi düşük vurgular ve düşük ışıklar üzerinde platinKaynak

Platin vurgular ve alt ışıklar söz konusu olduğunda, ilkiyle hemen hemen her şekilde örtülüyseniz, platin alt ışıklarını sadece herhangi bir kahverengi tonunda elde edemezsiniz. Stilistinizle konuşun ve hangi kombinasyonun en iyi sonucu verdiğini görün.

II. Sarı saç

11. Sarı Saçlar İçin Öne Çıkanlar ve Öne Çıkanlar

kumlu sarışın yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Dünyadaki en çok beğenilen saç rengidir, bu yüzden onu vurgulamalar ve düşük ışıklar açısından da örtmek doğaldı. Sarışın, ebedi feminen renktir ve ten renginize iltifat edecek mükemmel tonu bulmak, vurgularda ve düşük ışıkta çok iyi olabilir..

12. Sarı Saçlı Tereyağı Sarısı Öne Çıkanlar

tereyağı sarışın yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Sarı saçlarda sarı vurguları çıkarmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz ama bu işin dehası. Her şey, ona ekstra gövde ve parlaklık kazandırmak için seçtiğiniz gölgeyi nüanslama şeklinize bağlı..

13. Manhattan Sarışının Öne Çıkanları

manhattan sarışın yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Buradaki temel, biraz bej ile karıştırılmış normal bir kumlu sarışındır. Ancak öne çıkanlar, hem ünlüler hem de Instagram moda tutkunları arasında tüm öfke olan Manhattan sarışın adlı bir gölge..

14. Bal Sarısı Saçlarda Buzdağının Öne Çıkanları

bal sarışın yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerinde buzdağıKaynak

Bal sarısı saç, olduğu gibi yeterince tatlıdır. Bu nedenle, biraz dengelemek için daha soğuk bir renge ihtiyacınız olabilir. Buzdağının öne çıkan özellikleri burada devreye giriyor, bu tatlılığın bir kısmını alıyor ve sınıfa bir dokunuş katıyor.

15. Gri Sarı Saçta Platin Öne Çıkanlar

platin sarısı yüksek vurgular ve düşük ışıklarKaynak

Birçok insan bunun diğer tüm sarışınlarla aynı sınıfta olduğunu düşünmez, ancak gri saç aslında sarışın ailesine aittir. Bu örnekte, ona metalik bir parlaklık veren platin vurgular ve alt ışıklar vardır..

16. Sarı Saçlarda Polar Sarışın Düşük Işıklar

kutup sarısı düşük vurgular ve vurgularKaynak

Bu sezon tamamen sarışını aşırıya götürmekle ilgili. İyi sarışın kız tonunuza veda edin ve kutup veya kutup sarışınına merhaba deyin. Gördüğünüz gibi, bunun hem vurguları hem de vurguları var, odak noktası vurgular.

17. Sarı Saçlarda Noisette Lowlights

noisette sarışın düşük vurgular ve vurgularKaynak

Noisette kesinlikle mevcut en güzel sarışın tonlarından biridir. ‘Fındık’ için Fransızca bir kelimedir ve kremsi bir sarışın ile bal kahvesi arasında bir yerde tatlı bir tonu tanımlar. Vay!

18. Sarı Saçlarda Çilek Lokumu

çilekli sarışın düşük vurgular ve vurgularKaynak

Çilekli sarışın tercih ederseniz, hem parlak hem de düşük tonlar elde etmeniz en iyisidir. İkincisi söz konusu olduğunda, çilekli sarışından zencefil veya turuncu kenarı alabilen kumlu sarışınları deneyin..

19. Sarı Saçlı Küçük Hindistan Cevizi

hindistan cevizi sarışın düşük vurgular ve vurgularKaynak

Doğru yapıldığında, hindistan cevizi vurguları sarı saçlardan neredeyse görünmezdir. Farkına varabileceğiniz tek şey, özellikle hareket halindeyken saçın sahip olduğu belirli bir ışık kalitesidir..

20. Sarı Saçlarda Paparazzi Sarışın Lowlights

paparazzi sarışın düşük vurgular ve vurgularKaynak

İşte vurgularınız ve vurgularınız için deneyebileceğiniz başka bir çağdaş gölge. Paparazzi sarışını tam olarak hayal ettiğiniz gibi. Amaçlanan kelime oyunu. Selfie’lerinizin göz kamaştırıcı ışığında ışıltılı, göz alıcı, beyaz ve ışıltılı.

III. Kızıl saç

21. Kızıl Saçlar İçin Öne Çıkanlar ve Öne Çıkanlar

tatlım kırmızı yüksek vurgular ve vurgulamalarKaynak

Kızıl saça geçelim ve burada vurgulamaları ve vurgulamaları tam olarak nasıl yapması gerektiğini görelim. Kızıl saç tonları söz konusu olduğunda, hem vurgular hem de alt tonlar her zaman kahverengi ve sarışından daha görünür olacaktır çünkü kontrast daha yüksektir.

22. Kızıl Saçta Gül ve Bakırın Öne Çıkan Özellikleri

Sarı, bakır ve pembe altın yüksek vurgular ve vurgular ile Kızıl Saç RengiKaynak

En basit çözüm, orijinal renginizden kaynaklanan bazı renklerle ana üsse yakın durmak olacaktır. Bu durumda, bakır ve pembe altın vurguları ile çivili çok klasik bir kırmızı tonuna sahipsiniz..

23. Kızıl Saçta Öne Çıkan Siyah Noktalar

kırmızı yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerinde siyahKaynak

Ancak, kendinizi çok cesur hissediyorsanız, tamamen zıt yöne gidebilir ve spektrumun karşı ucundaki bir renk seçebilirsiniz. Ve kırmızıya ne karşı çıkıyor? Belki siyah? Göründüğü şey bu.

24. Kızıl Saçta Metalik Öne Çıkanlar

kırmızı vurgular ve vurgular üzerinde metalikKaynak

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, metalik trend mat olanın yerini almak için burada. Bu nedenle, her şeyde metaliklerden bahsediyoruz – göz farı, allık ve fosforlu kalemler, rujlar ve saç renkleri.

25. Kızıl Saçta Turuncu Öne Çıkanlar

kırmızı yüksek vurgular ve düşük ışıklarda turuncuKaynak

Kökeni kırmızı olan ve hem vurgu hem de alt ton olarak kesinlikle kullanabileceğiniz bir diğer renk ise turuncu. Ya da bu şekilde tercih ederseniz zencefil. Ancak, talihsiz kazalardan kaçınmak için evde kendiniz denemek yerine stilistinizin yapmasına izin vermenizi öneririz..

26. Kızıl Saçlarda Zencefil Düşük Işıkları

kırmızı düşük vurgular ve vurgular üzerinde zencefilKaynak

Kızıl saçtan bahsettiğimize göre, kızıl saçların kızıl saçlarda nasıl göründüğünü görelim. Son derece kurnazdırlar, ancak devam etmekte olduğunuz ateşi aydınlatmak için oradadırlar. Saç renginizi ve ten renginizi dengelemek için bunları kullanın..

27. Kızıl Saçlı Sarışın Düşük Işıklar

kırmızı düşük vurgular ve vurgular üzerinde sarışınKaynak

Kırmızıya sarışın eklemenin zor bir şey olduğu düşünülebilir. Ancak profesyonel bir stilistin elindeyken bir yıldız gibi çıkabilirsiniz. Sarı vurgular, koyu kiraz kırmızısı rengin kalitesini artırır.

28. Kızıl Saçta Vanilya Lowlights

kırmızı düşük vurgular ve düşük ışıklarda vanilyaKaynak

Bu kremsi renk, vurgular ve düşük ışıklar söz konusu olduğunda kızıl saçlarınıza mükemmel bir katkı sağlar. Sonbahar tonları ile uyumlu olduğu için kesinlikle bir sonbahar rengi. Aslında, biraz balkabağı baharatına ve Cadılar Bayramı’nda giyeceğiniz bir şeye benziyor..

29. Kızıl Saçta Bej Düşük Işıklar

kırmızı düşük vurgular ve düşük ışıklarda bejKaynak

Ana renginize bağlı olarak düşük ışıklarınızı seçmeniz gerekir. Bu bir gerçek. Kendi başınıza çözemiyorsanız, çevrimiçi olarak yardımcı olabilecek veya doğrudan stilistinize gidebilecek bazı tavsiyeler veya öğreticiler bulmaya çalışın..

30. Kızıl Saçlı Altın Düşük Işıklar

kırmızı düşük vurgular ve vurgular üzerinde altınKaynak

Bu kombinasyon, vurgulamalar ve vurgulamalar söz konusu olduğunda lüksün özü olabilir. Altın telleri yüzünüzün etrafında yoğunlaştırarak gözlerinizin rengini ve ten renginizi aydınlatmasını sağlayabilirsiniz..

IV. Mor saç

31. Mor Saçlar İçin Öne Çıkanlar ve Öne Çıkanlar

mor yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerinde platinKaynak

Şimdi, mor ve mavi gibi bazı geleneksel olmayan renkleri ve vurguların ve düşük ışıkların bunlara nasıl uygulandığını ele alacağız. Bunun nedeni, geleneksel olmayan renklerin şu anda çok trend olması ve onları nasıl giyeceğinizi bilmeniz gerekiyor..

32. Gri Saçta Mor Öne Çıkanlar

gri yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerinde morKaynak

Vurgular ve düşük ışıklar ile çılgın renkler yapmanın iki yolu vardır. İlk seçenek, saçınızı tamamen boyamak ve ardından sarı, kahverengi, kırmızı veya gri gibi basit vurguları denemektir. Ya da tam tersini yapın ve örneğin temel renginizin dışındaki mor vurgulara gidin..

33. Gül Altın Saçında Mor Öne Çıkanlar

glonde yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerinde morKaynak

Spektrumdaki iki zıt rengin mükemmel bir şekilde harmanlandığı harika saç stillerini her zaman seviyoruz. Bu buna harika bir örnek. Buradaki temel renk pürüzsüz bir gül altındır, vurgular ise mordur..

34. Esmer Saçta İris Öne Çıkanlar

esmer yüksek vurgular ve düşük ışıklarda irisKaynak

İşte öne çıkanlar ve vurgulananlar oyununa daha klasik bir yaklaşım. Bu iris, doğal bir esmer üzerinde mor aileye ait bir gölge. Müzik festivallerinde tipik olarak gördüğünüz saç modeli türüdür..

35. Bakır Saçta Mor Noktalar

bakır yüksek vurgular ve vurgular üzerinde morKaynak

Bakır ve pirinç, konuştuğumuz gibi ulusu süpüren yepyeni renk trendleridir. Hatta birçok sezonda bir numara olan pembe altından tacı almayı bile başardılar. Onları biraz mor ile deneyin.

36. Mor Saçlarda Lavanta Lowlight

lavanta düşük vurgular ve vurgularKaynak

Zaten mor olan saçlarınızda lavanta tonlarını tercih ettiğinizde, sonuç olarak çok fazla uğraşmadan güzel bir pastel renk elde edeceksiniz. Her şeyin dengede olduğundan emin olmak için, bazı platin vurgular da ekleyin..

37. Mor Saçlarda Winterberry Lowlights

winterberry düşük vurgular ve vurgularKaynak

Mor renk ailesi oldukça geniştir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok renk tonu vardır. Bu, örneğin, kış meyvesidir ve baz olarak daha koyu bir mor saç tonuna sahipseniz, düşük ışık ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz..

38. Mor Saçlarda Mor Düşük Işıklar

mor düşük vurgu ve düşük ışıkta menekşeKaynak

Bu kombinasyon cesurlar içindir. Bunun nedeni, iki çok güçlü mor tonundan oluşmasıdır. Menekşe, vurgu ve vurgu ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır ve mor, saç stilinizin temel rengi olacaktır..

39. Siyah Mor Saçlarda Gri Düşük Işıklar

siyah mor gri düşük vurgular ve vurgularKaynak

Daha ağırbaşlı bir görünüm istiyorsanız veya ofis kıyafet kodunuz morun iş yeriniz için pek geçerli olmadığını söylüyorsa, her zaman siyah moru tercih edebilirsiniz. İçinde sadece bir miktar menekşe bulunan esmer. İyi bir ölçüm için bazı gri vurgular ekleyin.

40. Siyah Saçlı Deniz Salyangozu Lowlights

perriwinkle düşük vurgular ve vurgularKaynak

Deniz salyangozu, son derece kadınsı ve narin görünmenizi sağlayacak çok yumuşak bir mor tonudur. Bu eşsiz saç rengine klas bir dokunuş katabilmeniz için altın bir aksesuarla yüksek bir atkuyruğu şeklinde giyin..

V. Mavi Saç

41. Mavi Öne Çıkanlar ve Düşük Işıklar

peekaboo mavi yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Tıpkı mor gibi, mavi de geçen yıl her yerde moda tutkunlarının dikkatini çeken güçlü, geleneksel olmayan bir renktir. Görmek üzereyken bunun için vurguları ve vurguları giymenin farklı yolları vardır..

42. Mavi Saçta Öne Çıkanlar Kobalt

kobalt yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Daha fazla mavi mavi mi? Evet lütfen! Pek çok eczane güzellik markası, çılgın renkler için artan trendi fark etti ve saçınızı evde boyamanıza ve stiliste maliyetli geziler yapmadan istediğiniz rengi elde etmenize olanak tanıyan özel formüller ortaya koydu..

43. Sarı Saçlarda Pastel Mavi Öne Çıkanlar

platin sarısı yüksek vurgular ve düşük ışıklar üzerine pastel maviKaynak

Bu saç modelinin güçlü bir 2000’ler havası var, çünkü dünya şu anda retro olan ve 80’ler, 90’lar ve 2000’lerden gelen her şeyle bir ilişki yaşıyor. Bu nedenle, bu fırsatı kaçırmayın.

44. Pixie Cut’ta Öne Çıkanlar ve Düşük Işıklar

peri mavisi yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Saç stilleri söz konusu olduğunda Pixie kesimleri hala güçlü ve mümkün olan en kısa sürede bir tane almalısınız. İlkbahar ve yaz için mükemmel bir saç modeli. Mavi peekaboos çok taze ve temiz görünmesini sağlar.

45. Metalik Mavi Öne Çıkanlar

metalik mavi yüksek vurgular ve vurgularKaynak

Metalik trend hakkında zaten konuştuk, işte biraz almayı planlıyorsanız, metalik mavi vurguların nasıl göründüğü. Koyu kahverengi veya esmer saçlarda harika çalışırlar..

46. ​​Pastel Mavi Saçlarda Buzdağı Spotları

pastel mavi düşük vurgular ve düşük ışıklar üzerinde buzdağıKaynak

Pastel mavi saçları olduğundan daha iyi nasıl yapabilirsiniz? Elbette buna bazı buzdağı vurguları ekleyerek. Sonuç, doğru şekilde şekillendirirseniz sizi gerçek bir güzellik kraliçesine dönüştürebilecek bu çağdaş grunge görünüm..

47. Koyu Saçlarda Kobalt Mavisi Düşük Işıklar

kobalt mavisi düşük vurgular ve vurgularKaynak

Renk çok güzel olduğu için hem kobalt mavisi vurguları hem de alçak tonları öne çıkardık. Dışarıdaki herhangi bir saç tonunu süsleyebilir ve güçlendirebilir. Ayrıca, hayatında ihtiyaç duyduğunu bile bilmediğin bir avantaj sağlıyor..

48. Mavi Saçlarda Gümüş Vurgular

mavi düşük vurgular ve düşük ışıklar üzerinde gümüşKaynak

Bu, şimdiye kadar gördüğümüz en güzel vurgulama işlerinden biri olabilir. Gümüş ve mavi arasındaki kombinasyon, birincisinin parlaklığı ile ikincisinin zenginliğini ve derinliğini ortaya çıkaran olağanüstü bir şekilde mükemmeldir..

49. Doğal Saçlarda Aqua Blue Lowlights

aqua blue düşük vurgular ve vurgularKaynak

Doğal saçınızı seviyorsanız ve tamamen boyamaya karşıysanız ama yine de biraz canlandırmak istiyorsanız, o zaman biraz aqua blue lowlight’lara ne dersiniz? Sadece saçınızı topuz veya at kuyruğu yaptığınızda görünürler..

50. Mor Saçlarda Mavi Düşük Işıklar

mor düşük vurgular ve düşük ışıklarda maviKaynak

Buradaki vurgular ve vurgular kombinasyonu harika. Birbiriyle eriyen ve tek bir notada özel bir gökkuşağı türü yaratan çok sayıda mavi, mor ve lavanta var..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Öne çıkanlar ve vurgulananlar genellikle karıştırılması kolaydır.

Işıkların, bebek ışıklarının ve peekaboo vurgularının da olduğunu öğrendiğinizde işler daha da kafa karıştırıcı hale gelir..

Ancak, bu makalede örnek olarak beş farklı renk kullandığımıza ve hepsini kategorilere ayırdığımıza göre, umarız vurgular ve vurgular arasındaki farklara biraz ışık tutmuşuzdur..

Aşağıdaki yorum bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin!