50 İlham Verici Tanrıça Örgüsü Şekillendirme Fikirleri

Tanrıça örgülerinin gerçekte ne olduğu hakkında birçok soru soruldu. Basitçe söylemek gerekirse, biraz mısır tarlasına benziyorlar, sadece bir çizgi daha sofistike.

Aynı zamanda, daha kalın ve çok daha çok yönlüdürler. Kendi doğal saçınızı kullanıp örebilir veya uzatmalara gidebilirsiniz. Tanrıça örgüleri söz konusu olduğunda, hiç kimse farkı bilmeyecek.

Tanrıça örgülerinin güzelliğinden etkilenmeniz durumunda denemeniz için harika fikirler.!

1. Basit Tanrıça Örgü Stilleri

siyah tanrıça örgülerKaynak

Tanrıça örgülerinin ne anlama geldiğine dair günlük bir örnekle başlayalım. Burada mısır tarlalarına benzeyen iki tür örgü görebilirsiniz. Ek olarak, birinin daha küçük ve diğerinin daha kalın olduğuna dikkat edin. Tüm tanrıça örgüleri, arkadaki saçın tüm uzunluğu boyunca giden kutulu örgülerle biter..

2. Başın Taçında Bükülmüş Örgüler

abanoz tanrıça örgülerKaynak

Saçınızı ortadan ikiye ayırın. Ardından saçlarınızı yatay bir çizgi halinde önden arkaya doğru çok ince ve hatta tanrıça örgülerle örün. Son olarak kalan saçları alın ve iki örgü halinde örün. Ek olarak, bir X yapmak için iki örgüyü üst üste getirebilirsiniz..

3. Tanrıça Örgüleri ve Cornrows

tanrıça örgüler ve mısır tarlalarıKaynak

İşte mısır tarlasına çok yaklaşan tanrıça örgülü saç modeli. Saçınızı mümkün olduğunca ensenize yakın örün ve ardından sokak görünümü için kalın örgülerle bitirin..

4. At Kuyruğu ve Çörekler Koruyucu Şekillendirme

mor tanrıça örgülerKaynak

Tanrıça örgülerinin kesinlikle harika bir özelliği de şudur: Gevşek bir topuz veya at kuyruğu ile kolayca bağlanabilirler. Bu updosların ikisi de sizi şık ve zarif gösterecek.

5. Sevimli Tanrıça Örgüleri

tanrıça örgülerKaynak

Basit tanrıça örgülerinizi orta boy altın halkalar ve doğal makyajla eşleştirin. Bu şekilde, bakımı kolay tatlı ‘komşu kızı’ stilini tercih edebilirsiniz..

6. Dört Sarışın Tanrıça Örgüsü

sarışın tanrıça örgülerKaynak

Burada sarışın olmayan en bariz dört kelime oyununu kolayca yapabilirdik, ama yapmayacağız. Niye ya? Çünkü bu saç modeli şakaya gelmez. Sadece ne kadar güzel ve doğal göründüğüne bir bakın. Aslında, bir çentik almak için bazı altın süslemeler ekleyebilirsiniz..

7. Bir Topuzda Tanrıça Örgüleri

tanrıça örgülerKaynak

İşte denemeniz için başka bir harika tanrıça örgü topuz. Ancak bu sefer bunu başınızın üstünde yapmak yerine yanlara doğru ensede yapmaya ne dersiniz? Güzel yakanızı ortaya çıkaracak ve vurgulayacak ve aynı zamanda uzatacaksınız..

8. Jumbo Tanrıça Örgüleri

topuz tanrıça örgülerKaynak

Hala tanrıça örgüler içeren daha ağırbaşlı bir saç stiline ihtiyacınız varsa, buna ne dersiniz? Önde başın bir tarafından diğerine giden bir jumbo örgüye sahiptir. Bunun dışında, arkada bir topuzla bağlanmış bir veya iki kalın örgüye de sahiptir..

9. Bukleli Tanrıça Örgüleri

uzun tanrıça örgülerKaynak

Basit tanrıça örgülerinize biraz pizazz eklemek istediğinizde, yapabilecekleriniz burada. Önde birkaç tek saç teli bırakın ve saç maşasını kullanarak kıvırın. Çok güzel bir yüz çerçeveleme etkisine sahip olacaklar.

10. Örgülü Pigtailler Stili

at kuyruğu örgülerEkşiCe

Aceleniz varsa, her zaman var olan en basit stile gidebilirsiniz. Alnınızdan başlayıp sırtınızın altında biten iki büyük tanrıça örgüsü, iki mükemmel atkuyruğu halinde.

11. Uzun ve İnce Tanrıça Örgüleri

uzun siyah tanrıça örgülerKaynak

Ne kadar düşük gidebilirsin? Peki ne kadar gidebilirsin? İşte bir numara. Tanrıça örgülerinizin olabildiğince uzun olmasını istiyorsanız, örmeden önce saçınızı düzeltin. Veya seçtiğiniz saç tiplerinde bazı saç uzantıları kullanmayı düşünün..

12. Kestane Taç Örgü

basit tanrıça örgüsüKaynak

Güzel saç renginizi gururla sergilemenin bir yolu, saçınızı büyük ve gevşek bir taç örgüsüyle bağlamaktır. Bu rahat ve havadar görünümü tamamlamak için giyinin ve biraz gündelik makyaj yapın.

13. Örgülü Tanrıça Örgüler

tanrıça örgüler iki modelKaynak

Tanrıça örgüler sadece uzun saçlı olanlar için değildir. Muhteşem yeleniz olmasını istediğinizden daha kısaysa, her zaman güzel bir örgü seçebilirsiniz. Kendi saçınızı örerek başlayın ve ilerledikçe örgüyü boynunuzun tabanından başlayarak ekleyin..

14. Zarif Örgülü Kabarık

tanrıça örgü topuzKaynak

Bir saç modeli, bir bayanı aynı anda hem bu kadar klas hem de zamansız göstermemişti. Tanrıça örgüler ve örgüler, genel olarak, özel bir durum söz konusu olduğunda hayallerin malzemesidir..

15. Bu Örgüleri Kendin Yap

tanrıça örgülerKaynak

Yeterince yetenekli parmaklarınız varsa veya size yardım edecek biri varsa, o zaman bu saç stilini evde yapabilirsiniz. Yine de, işte bir ipucu – ne kadar iyi olduğunuzu görmek için önce jumbo olanlarla başlayın. Bundan sonra daha ince, daha ince örgülerle devam edebilirsiniz..

16. Farklı Boyutlarda Tanrıça Örgüleri

uzun siyah örgülerKaynak

Size bu güzel iş için ipuçları vererek başladığımıza göre, işte bir tane daha. Basit tanrıça örgülerinize biraz derinlik veya biraz perspektif eklemek istiyorsanız, ortadakini diğerlerinden çok daha kalın örün. Bu şekilde, diğerlerinden daha yüksek duruyor gibi görünecek.

17. Doğal Saçlarda Tanrıça Gibi Hollanda Örgüleri

basit tanrıça örgülerKaynak

Seçtiğimiz örnekteki güzel bayan, bu örgülü saç modeli ile zarafetin resmidir. Minimal çıplak makyaj stili ve kesinlikle takısız olması onu doğal ve zahmetsiz gösteriyor.

18. Uzun ve Sıkı Örgüler

tanrıça örgüler varyasyonuKaynak

Doğru kombinasyonlarda giyilirse tanrıça örgüler de şiddetli olabilir. Biraz tekerlemeler bırakmak için sokağa yuvarlanmış gibi görünmek için biraz havacı gözlüğü, erkek arkadaşı kot pantolon ve bir çift spor ayakkabı ekleyin..

19. Sıkı Tanrıça Örgü Kabarık

sıkı tanrıça örgülerKaynak

Siz de tanrıça örgülerinizle sıkı ve sade tutabilirsiniz. Başka bir deyişle, istemiyorsanız onları göstermenize gerek yok. Başınızın her tarafına çok ince örgüler örün ve ardından küçük bir topuzla arkaya bağlayın..

20. Zig Zag Büküm Örgüler

uzun tanrıça örgülerKaynak

Sadece tanrıça örgülerinizin boyutunu seçmekle kalmaz, aynı zamanda gitmelerini istediğiniz deseni veya yolu da seçebilirsiniz. Kuaförünüzden saçınızı düz yerine zikzak şeklinde ayırmasını isteyin. Sonuç olarak, bu göz kamaştırıcı kabarıklığı elde edeceksiniz..

21. Büyük Taç Örgü Stili

sahte tanrıça örgülerKaynak

Her kız bir prenses olmak ister ve şansımıza bu saç modeli tam da bu olmamıza izin veriyor. Çok kalın veya jumbo tanrıça örgüsü, başınızın üstüne oturur ve ona zarafet ve asalet bir dokunuş katar. Ayrıca, çok yönlü bir stil.

22. İki Tonlu Örgüler

ayrıntılı tanrıça örgülerKaynak

İşte bu örgülere çok fazla derinlik veren bir renk kombinasyonu. Resimdeki sevimli bayanın alt kısmında daha koyu bir kahverengi tonu ve başındaki teller için daha açık bir tonu var..

23. Tanrıça Örgü Kabarıklığı

tanrıça örgülerKaynak

Geleneksel düz çizgi sıraları yerine, her zaman bazı yan sıralara gidebilirsiniz. Soldan başlayın ve sağda bitirin ve tam tersi.

24. X’ler ve Haçlar Kabarık

tanrıça örgülerKaynak

İşte çok karmaşık ama tamamen gösterişli bir kabarıklık. Her şeyden önce, önünüzde iki örgü var. İkincisi, ortadan arkaya doğru klasik bir ayrılık var. Üçüncüsü, arkada yatayda başka bir ayrılık var. Son olarak, bir X’te iki jumbo tanrıça örgünüz var..

25. Dağınık Çift Taç Örgü

basit tanrıça örgülerKaynak

Klasik taç örgüsünün bu güzel yorumu, onu olabildiğince dağınık hale getirmenizi sağlayacak. Ayrıca onu çift taç yapmayı düşünün – gerçek bir kraliçe için uygun!

26. İki Tanrıça Örgüsü

ayrıntılı tanrıça örgüsüKaynak

Bu örneğe baktığınızda daha az gerçekten daha fazladır. Saçınızı ortadan ikiye ayırın ve bu iki büyük yarıyı örün. Sonuç, çarpıcı bir çift tanrıça örgüsü.

27. Şık ve Günlük Stil

uzun tanrıça örgüsüKaynak

İşte örgülerini tulumla kombinleyen ve onları sokağa çıkaran hoş bir bayan. Aynı şeyi yapmaman için hiçbir sebep yok.

28. Mor Ateş Örgülü Saç Modeli

mor tanrıça örgülerKaynak

Bu genç kadın, ateşli kızıl saçlarını ve tanrıça örgülerini aynı derecede çarpıcı bir ruj ve büyük boy bir altın zincir kolye ile eşleştirdi. Bunun dışında, makyajını nasıl minimumda tuttuğuna dikkat edin.?

29. Tanrıça Örgü Gökkuşağı

renkli tanrıça örgülerKaynak

Tanrıça örgülerinizi göstermenin harika bir yolu, saçınıza bazı vurgular eklemektir. Ancak herhangi bir saç renginde değil, neon veya elektrikli olanlarda. Ayrıca, bir tanede durmayın: beş veya altı tane seçin ve kıskanılacak bir saç modeli yaratın.

30. Sportif ve Şık Pigtailler Stili

uzun tanrıça örgülerKaynak

Evet, sportif ve şık gerçekten bir arada olabilir. Üstelik bu örnek tam da bunu gösteriyor. Bir şehir eşofmanı ve büyük, metalik bir saatle örgülerin ne kadar harika bir şekilde gittiğine bir bakın..

31. Tek Taraflı Örgü Stili

kirli sarışın tanrıça örgülerKaynak

Bu tarz size hitap ediyorsa tek bir jumbo örgü de tercih edebilirsiniz. Örneğimiz, arkasından aşağı doğru uzanan büyük bir örgüyle biten, yanlara doğru bir balık kuyruğu örgüsüyle birleştirilmiş kirli bir sarı tonu sporu yapmaktır..

32. Kaleydoskop Saç Modeli

tanrıça örgülü kadınKaynak

Sadece bir örgü için gittiğiniz yukarıdaki stilin tersi şudur: kafanızı kalabalığın arasından öne çıkarmak için çok boyutlu tanrıça örgüler. Ek olarak, saçınızı birkaç renge boyarsanız veya vurgularsanız, çok daha iyi görünecektir..

33. Örgüler ve Saç Halkaları

tanrıça örgüler ile gülümseyen kadınKaynak

Saç halkaları, örgülü saçlara giren, genellikle altın veya gümüş olan basit halkalardır. Bu nedenle, zaten harika olan bu örgü setini süslemek için mükemmel bir uyum sağlarlar..

34. Siyah Beyaz ve Boho

tanrıça örgüler ile sarışın kadınKaynak

İşte baş seviyesinde bir tanrıça örgüsü ile arkadan aşağıya doğru uzanan gevşek bir balık kuyruğu örgüsü arasındaki bir kombinasyon – orada bir Fransız örgüsü bile var. Eşleştirme, güzel modelin yaratıcı ve özgür görünmesini sağlar. Bunun dışında saçlarını muhteşem bir beyaz sarı tonuna boyadı..

35. Kırmızı ve Siyah Saç Modeli

tanrıça örgülü kızıl saçlı kadınKaynak

Mohawk tanrıça örgülerinin mutlaka paket başına bir tane gelmesi gerekmez. Aslında, saçınızın ne kadar kalın olduğuna bağlı olarak iki veya üç tane de gidebilirsiniz. Ek olarak, mohawk örgülerinize biraz derinlik katabilmeniz için doğal köklerinizin görünmesini sağlayabilirsiniz..

36. Küçük Kızlar için Tanrıça Örgüleri

küçük kız tanrıça örgüler pembe fiyonkKaynak

Tanrıça olmak için yetişkin bir kadın olmanıza gerek yok. Şu anda bize dünyayı yönetmenin ne demek olduğunu öğreten bir sürü kız var. Sonuç olarak, onlar kadar sert bir saç modeline ihtiyaçları var. Küçük bir Alice Harikalar Diyarında hevesi için pembe bir fiyonk ekleyin.

37. Tanrıça Mükemmelliği

genç kadın sarışın ve siyah saçlı tanrıça örgülerKaynak

Evet, tanrıça örgülerine gelince, bunun bizim gözümüzde mükemmel olduğunu söylemeye cüret ediyoruz. Bölmelerin mükemmelliği, ince bükümlü ve örgülü örgüler ve renk kombinasyonu bizi saç cennetine götürmeye yetiyor..

38. Örgülü Mohawk Stili

karmaşık tanrıça örgülerKaynak

Tüm nehirler okyanusa akar ve tüm saç sıraları ana tanrıça örgüsüne çıkar. Ayrıca, bu saç modelinin en iyi yanı ne biliyor musun??

39. Siyah ve Sarışın İki Tonlu Tanrıça Örgülü Yüksek At Kuyruğu

genç kadın sarışın ve karanlık tanrıça örgülerKaynak

Bu tanrıça saç örgülerini örüyor ve görünüm her şeye sahip. İki büyük boy ve ifade tanrıçası örgüsü. Bunlardan biri altın sarısı ve başın üstüne düzgünce kıvrılmış. Ayrıca diğeri, modelin sırtından sert bir atkuyruğu üzerinde koşuyor. Fazladan bir saça ihtiyacınız varsa, örgüyü kullanmaktan korkmayın..

40. Üçlü Örgülü Stil

üç tanrıça örgülü kadınKaynak

İlk bakışta, tanrıça örgülerinizi bu şekilde takmak yeterince basit görünüyor. Ancak, ikinci kez baktığınızda, gerçekten istediğinizi anlıyorsunuz. Niye ya? Ortadaki ince örgüden dolayı tabi.

41. Mükemmel Kutulu Örgüler

genç kadın tanrıça örgüler kutulu örgülerKaynak

Unutmayın, geleneksel veya klasik tanrıça örgülerini tercih ederseniz, onları çok güzel görünen kutulu örgülerle de tamamlamanız gerekecek. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, harika bir nihai ürün sunabilecek birine başvurun..

42. Çift Paralel ve Birleşik Örgüler

iki tanrıça örgüler ile arkadan görünüm kadınKaynak

İki kişilik gidebilecekken neden sadece bir jumbo ya da ifade tanrıçası örgüsünde durasın? Üstelik ikisini aynı anda ve birbirine çok yakın bir şekilde sahip olabilirsiniz. Saçınızın zenginliğini ve güzelliğini gösterirler.

43. İkiz Örgülü Örümcek Ağı Üstü

karmaşık tanrıça örgülerKaynak

Bu tarz gerçekten karmaşık ama kraliyet tarzıdır. Aslında bunu şu şekilde de düşünebilirsiniz. Bu tanrıça kabarık saç örgüsü, size şimdiye kadar gösterdiğimiz tüm örneklerin ve fikirlerin Versay’ı. Mısır tarlalarının labirenti sadece izlemek için büyüleyici.

44. Basit ve Zarif Jumbo Örgü

uzun tanrıça örgülü yandan görünüşlü kızKaynak

İşte başka bir ipucu – Tanrıça örgünüzü olabildiğince sade ve geleneksel tutarsanız, istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Bazı büyük küpeler ekleyin ve oradaki en cesur stile sahip kız olarak bir giriş yapın.

45. Hollanda Tanrıça Örgüleri

genç kız tanrıça örgüler ve hollanda örgülerKaynak

Bu görünüm, saç şekillendirme dünyasında çok sevilen iki örgüyü birleştiriyor – tanrıça örgüler ve Hollandalı örgüler. Saç büyümesini maskelemek için baş seviyesinde Hollandaca’ya gidin ve ardından saç uzunluğunu aşağı doğru inerken tanrıça stiliyle devam edin..

46. ​​Roma Esinli Bezemeler

tanrıça örgüler ile üstten görünüm kadınKaynak

Tanrıça örgülerinize çok güzel altın veya gümüş tüp takılar eklemek onlara güçlü ve sert bir görünüm verecektir. İşte Antik İmparatorluktaki güzel kadınların giydikleri gibi, Roma’dan ilham alan bazı modeller.

47. Üçgenler ve Örgüler

zikzak tanrıça örgüler ile üstten görünüm kızYanisenrc

Kafanızda üçgenler nasıl oluşturulur? Bu kolay. Tıpkı bu güzel bayanın yaptığı gibi, saçınızı zikzak çizgilerle ayırın. Sonuç olarak, ortaya çıkan saç tellerini alın ve onları kalbinizin arzusuna göre örün.

48. Renkli Tanrıça Örgüleri

kızıl saçlı ve tanrıça örgülü kızın görüşleriKaynak

Çoğu kadın saçlarını örmeyi ve koyu ya da doğal tonunda tutmayı sevse de, saçlarını alacalı bir renge de boyayabilirsin. İşte mükemmel bir şekilde örülen ve örülen harika bir kırmızı renk tonu örneği.

49. Tıknaz Tanrıça Örgüleri

tanrıça örgülü kızın yandan görünüşüKaynak

Mümkün olduğunca sert görünmek istiyorsanız, her zaman tıknaz stili tercih edebilirsiniz. Yani saçlarınızı ince bir şekilde başlayıp jumbo tanrıça örgüleriyle bitirmek yerine alnınızın kenarından çok kalın bir şekilde örmeye başlayabilirsiniz..

50. İnce Yan Örgüler ve Kabarık

tanrıça örgüler ile güzel genç kadınKaynak

İçinizdeki şiddeti kanalize edin ve yanlarda daha ince ve daha ince örgüler ve mükemmel makyaj ile eşleştirilmiş bir mohawk tanrıça örgüsüne gidin.

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Tıpkı son örneğimizdeki harika kadın gibi, bunu hatırla. Sonunda, hangi tanrıça örgü stilini seçerseniz seçin, her zaman herkes için bir ilham kaynağı olun.!

Ne dersiniz, bu tanrıça fikirlerinden hangisi size göre??