Bükümlü Örgülerinizi Şekillendirmenin ve Giymenin 65 Harika Yolu

Bükümlü örgüler, özellikle iyi tasarlanmış ve bakımlıysa, tek kelimeyle muhteşem görünür. Siyah saç modellerinin bir ifadesi olan bükümlü örgüler, sadece inanılmaz görünümleri için değil, siyah kadınlar için de koruyucu bir saç modeli olduğu için övülüyor..

Tipik olarak, siyah saç muhteşem bobinleri gösterir. Bununla birlikte, saçınızı korumanın ve şekillendirmenin daha iyi yollarını aradığınızda, bükümlü örgüler saç modelleri gitmeniz gereken yoldur..

Siyah saçları şekillendirmek için biraz ilham arıyorsanız, herkesi memnun edecek bu bükümlü örgü saç modellerine göz atın.!

1. Klasik Büküm Örgüler

uzun senegalli büküm örgülerKaynak

Kalın ve tatlı, bu örgüler muhteşem görünüyor, özgürce akmasına izin veriyor, at kuyruğunda toplanıyor veya karmaşık bir kabarıklıkta bükülüyor. Bu kadar uzun bükümlü örgülerle ilgili en iyi şey, herkes için gurur verici olmalarıdır. Modası asla geçmeyen mükemmel siyah saç modeli.

2. Güzel Omuz Boyu Örgüler

omuz uzunluğu büküm örgülerKaynak

İnce bükümlü kutu örgüler şıktır, bakımı kolaydır ve görülmesi bir zevktir. Bu koruyucu saç modeli sadece etraftaki herkesin dikkatini çekmeyecek, aynı zamanda şıktan sportife her kıyafeti tamamlayacak..

3. Büküm Örgüler Fauxhawk

Cornrows ve Senegalli Twists ile Mohawk büküm örgülerKaynak

Örgüleri bükmek için çok yönlülük olmadığını düşündünüz mü? Tekrar düşün. Bu, başın üzerine sarılmış bir dizi güzel ve uzun büküm örgünün yardımıyla oluşturulmuş bir sahte şahindir..

4. Büyük Bükümlü Örgüler

büyük kalın büküm örgülerKaynak

Büyük derken, bunu kastediyoruz. Hem kalın hem de güzeller ama aynı zamanda inanılmaz derecede uzunlar, bu da onları iddialı bir saç modeli yapıyor. Büküm bir klasik olsa da vurgulu saç rengi denenmesi gereken yeni bir unsurdur..

5. Mor Ombre Büküm Örgüler

Mor Uçlu İp Örgüler Bükümlü ÖrgülerKaynak

Örgülerinize bir renk patlaması eklemek her zaman iyi bir fikirdir. Bu yılın ana trendi tamamen geleneksel olmayan renklerle ilgili, o halde seçtiğiniz güzel bir mor tonuna ne dersiniz??

6. Senegalli Büküm Örgü Saç Modelleri

senegalli büküm örgülerKaynak

Serbestçe akmaya bırakılabilen ve daha resmi bir görünüm için evcilleştirilebilen klasik Senegal tarzında muhteşem büküm örgüler. Yine de şık ve klastan sinirli ve eksantrike kadar değişen diğer saç stillerinde gösteriş yapacak kadar eğlenceli ve çok yönlüdürler..

7. Senegalli Twists Saç Modeli

siyah ve kırmızı senegalli kıvrımlarKaynak

Bu mükemmel tarzdaki Senegalli kıvrımlar sade bir şekilde lüks görünüyor. Bir dekorasyon olarak giyilen vurgu rengini ekleyin ve sizi özel gösterecek çarpıcı bir saç stiline sahip olun..

8. Minik Senegalli Kıvrımlı Kabarık Saç Modeli

kabarık senegalli kıvrımlarKaynak

Senegalli bükümlü örgüler, diğer çoğu bükümlü siyah saç modeli gibi, bu küçük bükümle de elde edilebilir. Şık ve hassas görünüyorlar. Yüksek bir topuzda toplanmış bu minik kıvrımlar harika bir manzara.

9. Orta Düğümlü Kutu Bükümleri

kutu örgülerKaynak

Rahat bir saç modeli ararken, kıvrımların yarısını gevşek bir orta topuzda toplayın. Sıcak bir yaz gününde spor yapmak için ideal, rahat ve gündelik bir saç modeli.

10. Uzun Bükümlü Örgüler

bordo büküm örgülerKaynak

Kalın ve dramatik olan bu uzun kıvrımlar, cilt tonunu mükemmel şekilde tamamlayan daha açık bir renkte harika görünüyor. Serbestçe akan örgülere bir mola verin ve bu ileri stil görünümü yaratın.

11. Sarı Saçlarda Uzun Örgüler

uzun sarı büküm örgülerKaynak

Bükümlü örgüler yalnızca esmer veya geleneksel olmayan saç renkleri için ayrılmamıştır. İster doğal saç renginiz olsun, ister bir örgü kullanın, ince sarı saçlarda da harika görünüyorlar..

12. Bandanalı Kalın Örgülü Topuz

Bandanalı Kalın Bükümlü Örgü TopuzKaynak

Büküm örgülü bu etkileyici yüksek topuz gibi eğlenceli ve rahat bir saç modeli benimseyin. Sabitlemek için zıt renkte eğlenceli bir bandana veya saç tokaları ve lastikler kullanın..

13. Mavi Büküm Örgüler

mavi büküm örgülerKaynak

Neon rengi spor yapmanın birkaç yolu vardır. Kendi saçınızı boyayabilir, bir örgü elde edebilir, saç uzantıları kullanabilir veya bu günlerde en yaygın olarak iplik uzantıları kullanabilirsiniz..

14. Lob Bükümleri

lob büküm örgülerKaynak

Bükümler o kadar çok yönlü ki, son birkaç yılın saç stiline bile uyuyorlar – bob. Bu, örneğin, kıvrımlardan yaratılmış muhteşem bir lob veya uzun bob..

15. Gri Peekaboo’da Öne Çıkanlar

siyah ve gri iplik büküm örgülerKaynak

Peekaboo öne çıkanları, bütçeniz kısıtlıysa çok fazla değiştirmeden veya çok fazla para harcamadan saçınızı güncellemek veya ona yeni bir soluk getirmek için harika bir yoldur..

16. Tığ Büküm Saç Modeli

tığ işi büküm saç modeliKaynak

Kalın uzun örgülerde güzelce örülmüş bir bordo tonu, bu saç modelinin ihtiyaç duyduğu ayırt edici nottur. Saç aksesuarlarını da kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz..

17. Çikolatanın Öne Çıkanları

büküm örgülerKaynak

Bunun gibi harika bir kombinasyona sahip olabileceğiniz zaman, sadece bir saç renginde durmanıza gerek yok. Üstünde bir dizi çikolata kahvesi olan esmer örgülerin temelidir..

18. Pembe Büküm Örgüler

büküm örgülerKaynak

Saç renklerinden bahsetmişken pembeleşmeye hazır mısınız? Bu, daha kesin olmak gerekirse, sakız pembesidir ve iplikten yapılmış bükümlü örgüleri tercih ederseniz, bu tam tonu elde edebilirsiniz..

19. Uzun Havana Büküm Saç

uzun havana büküm örgülerKaynak

Yer yer altın çizgilerle bu uzun Havana burgulu örgüler sizi hayaller dünyasına davet ediyor. Yüzün bir tarafında ağırlık yapan ve arkada serbestçe akan bu saç modeli canlı, canlı ve enerjik..

20. Yüksek Topuzlu Güzel Havana Twist

havana büküm yüksek topuzKaynak

Hayatınızdaki tüm bu özel günler için, ince bir koyu kiraz notasıyla vurgulanan Havana büküm örgülerinin güzelliğini ortaya çıkaran bu tarz ileri yüksek topuzu deneyin..

21. Muz Büküm Örgü Saç Modeli

büküm örgülerKaynak

Bükümlü örgü saç modellerinin çok yönlülüğünün ve güzelliğinin gerçekten bir sınırı yok. Bu örgülü saç modeline muz bükümü denir. Bunun gibi eğlenceli bir isim, karmaşık çalışmanın ve çarpıcı sonuçların hakkını çok az veriyor.

22. Siyah Örgü Saç Modelleri

zarif büküm örgüler kabarıkKaynak

Sıkı örgüler ve şık saçlar, inanılmaz derecede klas görünen modaya uygun bir kabarıklık yaratmak için buluşuyor. Balo gecenizde, nedime olduğunuzda veya hatta gelin olduğunuzda bile giyebilirsiniz..

23. Muhteşem Bir Yüksek Topuzda Büküm Örgüler

beyaz büküm örgülerKaynak

Mükemmel sıkı yüksek topuzda kilitli bu bükümlü örgüler için harika bir renk seçimi. Modanın ince detayları saç stiline keskin bir hava katıyor.

24. Yeşil Bükümlerin Öne Çıkanları

Yeşil ve siyah iplik büküm büküm örgülerKaynak

Hacimli ve tatlı olan bu yeşil burgulu örgüler sportif bir hava taşıyor. Yine de aldanmayın. Güzelliğini vurgulayan başka saç stilleri oluşturmak için bükülebilirler..

25. Klas Örgülü Saç Modeli

Klas Şık İpeksi Büküm Kabarık bukle örgülerKaynak

Bu saç modeli, oradaki en karmaşık ve şaşırtıcı bükümlü örgü saç modellerinden biri için büyük ödülün yanı sıra saf zarafet için bizden ekstra puan kazandı..

26. Kinky Twists Saç Modeli

sapıkça büküm örgülerKaynak

Yüzü çerçeveleyen dağınık kıvrımlara sahip bu güzel yan saç modeli, sapıkça kıvrımlı örgülerin çok yönlülüğünü ortaya çıkarıyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi tığ işi örgüler ve serbest bukle örgüler ile birlikte bu kalın bükümler doğal bir görünüme yakındır..

27. Kısa Bükümlü Örgüler ve Kinky Örgüler Saç Modeli

büküm örgüler kısa saç modeliKaynak

Bunun gibi büküm örgülü kısa saç modelleri zengin, tatlı ve güzel görünüyor. Yan taraftaki kısa kıvrımlar da tatlı ve eğlenceli. Bu harika bir not anlamına gelir.

28. Parlak Büküm Örgüler

parlak büküm örgülerKaynak

Saçınızı her yıkadığınızda biraz parlatıcı kullanarak örgülerinize ekstra bir vuruş verin. sahip olduğunuz saç tipine veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak biraz saç yağı veya saç spreyi olabilir..

29. Yarım Bükümlü Örgüler

yarım büküm örgülerKaynak

Bu örgü saç modelinin rahat görünümüne dikkat edin. Her saç tipinde muhteşem görünüyor. Yarı bükümlü yarı gevşek stil, ona daha da eğlenceli bir not verir.

30. Marsala Büküm Örgüler

marsala büküm örgülerKaynak

Marsala morun bir tonudur. Tatlı ve lezzetli, bu da oynamak için çok sayıda makyaj seçeneği sunacağı anlamına geliyor. Gündüz için pembe, akşamlar ve geceler için gümüş rengi tercih edin..

31. Sevimli Kısa Saç Tığ Örgüleri

Kısa Saç büküm örgüler için Nubian Twists Örgülü Saç ModelleriKaynak

Kısa büküm örgülere sahip bir başka güzel saç modeli. Hiç vakit kaybetmeden kalbinizi fethedecek burgulu örgülere sahip bu ücretsiz saç modelinin doğal tonunu ve eğlenceli notasını seviyoruz..

32. Uzun Kiraz Tığ Örgü Saç Modeli

bordo büküm örgülerKaynak

Bu serbest akan, parlak renkli, tatlı tığ işi örgülerin çekiciliğini inkar edemezsiniz. Cesur görünüm, zıt koyu vişne rengi sayesinde elde edilir..

33. Uzun Bükümlü Örgülü Saç Modelleri

bükülmüş örgüler ile yarımKaynak

Senegalli örgüler uzun, dolgun ve kalın olduklarında en iyi şekilde görünürler. Bu saç modeli doğal görünüyor, ancak karmaşık. Altın vurgular tüm cilt tonlarını ve göz renklerini düzleştirir.

34. İnce Sarışın Örgüler

ince sarı büküm örgülerKaynak

Esmer ve sarışın olmak üzere iki renkte gelen bu ince ve şık örgülere aşığız. Her zaman selfie’ye hazır olan zarif ve zarif bir görünüme katkıda bulunurlar..

35. Marley Büküm Örgüler

Marley Büküm örgülerKaynak

Onları denemenizi bekleyen birçok büküm örgüsü versiyonu var. Her şey kişisel tercihlerinize bağlıdır. Bunlar, örneğin, yüksek bir at kuyruğunda şekillendirilmiş Marley kıvrımlarıdır..

36. Güzel Büküm Örgüler

güzel büküm örgülerKaynak

Büküm örgülerinizi şekillendirmek her zaman kolay değildir. Ancak bazen en kolay çözümler en iyisidir. Örgülerin bir kısmını bir tarafa sallayarak saçınızda derin bir yan kısım oluşturun..

37. Düz Saç Tek İp Örgü

güzel büküm örgülerKaynak

Bu, ip twisys’in düz saç üzerinde ne kadar iyi çalıştığının mükemmel bir örneğidir. Medusa tarzı başınızın etrafına sarabileceğiniz, lüks bir nota eklenmiş bir saç modeli.

38. Oldukça Bükümlü Örgüler

tığ işi örgü kısa saç modeliKaynak

Bir düğün saç modeli, resmi bir saç modeli veya gündelik, eğlenceli bir saç modeli olarak mükemmel şekilde uygun bir saç modeli. Kısa örgülerin giyilmesi kolaydır, ayrıca bakmaları inanılmaz derecede güzeldir.

39. Modern Bükümler

muhteşem büküm örgülerKaynak

Bu fikrin nasıl şekillendirildiğini kesinlikle seviyoruz. Bej sarısı kıvrımlar, onları lüks bir şekilde parlatan kalın altın kolyeyle oynuyor.

40. Bohem Örgüler ve Doğal Bukleler

büküm örgüler ve serbest bukleler saç modeliKaynak

Bu yaz spor yapmak için canlandırıcı, bohem bir saç modeli mi arıyorsunuz? Doğal bobinlerle tamamlanan büküm örgü stilleri, gitmenin yolu. Daha çok bir hippi gibi görünmek için alnınıza yerleştirin.

41. Kaymak Birası Sarışın Kıvrımları

butterbeer sarışın büküm örgülerKaynak

Butterbeer, saç şekillendirme dünyasını yavaş yavaş ele geçiren bir sarışın tonudur. Bu terim, Harry Potter dünyasından ödünç alınmıştır ve Hogsmeade’de içtikleri tatlı içeceği tanımlar..

42. Derin Bükümlü Tığ Örgüler

Altın Sarısı Senegalli Twist örgülerKaynak

Tığ işi örgülerle karıştırılmış derin kıvrımlar, bu inanılmaz tatlı görünümlü saç stilini oluşturur. Çok yüksek bir at kuyruğu, bu eşsiz saç modeline daha da fazla hacim katar..

43. Balık Kuyruğu Örgülü Senegalli Kıvrımlar

örgülü büküm örgülerKaynak

Klasik bükümlü örgüler artık kesmiyorsa, taze, enerjik bir görünüm için iki büküm stilini birleştirmeyi deneyin. Senegalli bükümlü örgüler ve balık kuyruğu örgüler birlikte harika görünüyor.

44. Sevimli Kısa Örgülü Saç Modeli

orta senegalli büküm örgülerKaynak

Kısa Senegalli bükümlü örgüler, saç stilinize biraz hacim ve yapı eklemenin mükemmel bir yoludur. Bunlar omuz boyunda ve çarpıcı ve şık görünüyorlar..

45. Afro Büküm Örgüler

pigtailler büküm örgülerKaynak

Kıvrımlı burgulu örgülere benzeyen bu sevimli afro burgulu örgüler, doğal bir koruyucu saç modelidir. Yanlarda kafa derisine tutturulmuş, sinirli ama klas bir notaya sahipler..

46. ​​Uzun Saçlar İçin Doğal Büküm Örgülü Saç Modelleri

siyah saç büküm örgüler için koruyucu saç modeliKaynak

Uçları açık olan bu kalın Senegalli örgüler, gün boyu spor yapmak için basit, rahat bir saç modelidir. Saç uzatma kullanıyorsanız, istediğiniz kadar uzunluk ekleyebilirsiniz..

47. Sevimli Doğal Görünüm: Mor Kısa Tığ Örgüler

mor büküm örgülerKaynak

Bu çarpıcı tığ işi örgüler için kilitleri bırakın. Kalın ve hacimli, mor ailesine ait güzel iris rengi sayesinde doğal saç stiline eğlenceli bir not katıyorlar..

48. Tarçınlı Kahverengi Bükümler

tarçın büküm örgülerKaynak

Bu, kıvrımların ve örgülerin karmaşıklığı için kesinlikle stil kredisi kazanan başka bir saç modeli. Ayrıca çarpıcı ve parlak bir tarçın kahvesi olan rengi de seviyoruz..

49. Senegalli Büküm Örgülü Kabarıklık

Senegalli Bükümler İçin Yarım Kabarık, bükümlü örgüleri süpürdüKaynak

Güzel esmer saç renginin ve Senegalli bükümlü örgülerin oyunuyla elde edilen sofistike bir doku. Doğal saçlarınız için sportif koruyucu özelliklerin ek avantajına sahip güzel bir kadın saç modeli.

50. Basit İnce Marley Örgüler

ince marley örgülerKaynak

Marley örgüler, ticari marka siyah saç modelidir. Basit veya kabarık, at kuyruğu veya yüksek topuzlu ince Marley örgüler, şekillendirme ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hem şık hem de süper rahat görünebilir..

51. Küçük Senegalli Kıvrımlar

Küçük Senegalli Twists büküm örgülerKaynak

İşte ön tarafa yerleştirilmiş hoş ve rahat bir bükülmüş taç. Bu, piyasadaki en iyi plaj saç stillerinden biridir, bu yüzden tatilinizde mümkün olduğunca kullanmaktan korkmayın..

52. Metalik Saç Aksesuarları

altın postiş büküm örgülerKaynak

Metalik vurgulu koyu saçlar, bu sıkı kıvrımlı örgülerde harika bir tarza sahip görünüyor. Saçınız için metalik aksesuarlar söz konusu olduğunda, ne kadar büyürseniz o kadar mutlu olursunuz diyoruz..

53. Uzun Bükümlü Örgüler için Metal Manşet Saç Modeli

uzun büküm örgülerKaynak

Lüks siyah saçlarla ilgili en iyi şeylerden biri, zıt renk veya malzemedeki herhangi bir detayın öne çıkmasıdır. Kutu örgülerde tanıtılan bu metal manşetler, cesur bir görünüm için denemek için harika bir stil öğesidir..

54. Süslü Büküm Örgüler

süslü büküm örgülerKaynak

Bükümlü örgüler her saç tipinde ve her saç renginde harika görünür. Özellikle renkler ten rengini ve yüz hatlarını tamamlayacak şekilde seçilmişse. Burada altın başlı zincir seçimini seviyoruz.

55. Karmaşık Havana Örgüler Halfdo

Karmaşık Havana büküm örgülerKaynak

Konu bükümlü örgülere şekil vermek olduğunda, yaratıcılığınız için sınır yoktur. Fantastik koyu kiraz renginde muhteşem Havana örgülerine sahip bu saç modeli bunu kanıtlamak için burada..

56. Yüksek Topuz Saç Örgüleri

yüksek topuz marley kıvrımlarıKaynak

Etkileyici uzunluklardaki Marley örgüler, büyük boy yüksek bir topuzda bir araya getirildi. Ekstra stil puanları, sonsuza kadar kıvrılmış gibi görünen uzun örgüler tarafından kazanılır..

57. Gevşek Bükümlü Yüksek ve Hacimli Topuz

gevşek büküm örgülerKaynak

Lütfen uygun stil yetkililerini duyurun çünkü ofise gittiğinizde kıvrımlı mükemmel gündelik saç modelini bulduk. Artık endişe ve stres yok!

58. Zarif Örgüler Saç Modelleri

zarif büküm örgülerKaynak

Daha zarif bir şey mi arıyorsunuz? Ek bir sofistike not için bu şık ve etkili kıvrımları seçin. Bu saç modelini kendi düğününüzde bile kullanabilirsiniz..

59. Kırmızıdan Kahverengiye Düz Bükümler

düz büküm örgülerKaynak

Bu basit saç modeli herkeste dikkat çekici görünüyor. En sportif siyah saç stillerinden biri, aynı zamanda en çok yönlü olanlardan biri olarak kabul edilir. O kadar güzel örgüler ile bu iddiayı kendiniz test edebilirsiniz.

60. Dağınık Yarım Topuz Örgüler

dağınık büküm örgülerKaynak

İster çalışırken ister arkadaşlarınızla brunch keyfi yapıyor olun, dağınık saç stillerini giymek her zaman bir zevktir. Ve bükülmeleriniz olduğunda, daha da kolay!

61. Bükümlü Üst Düğüm

üst düğüm büküm örgülerKaynak

Üst düğüm çok basit ve rahat bir sokak stilidir. Her sabah kapıdan çıkmaya hazırlanırken onu kamçılayabilirsiniz ve yine de mahallenizdeki en güzel kız olacağınızı garanti ederiz..

62. Kireç Yeşili Bükümleri

kireç yeşili büküm örgülerKaynak

Asit renkler, geleneksel olmayan renk trendinin en güzel varyasyonlarından biridir. Seni çizgi romanlardaki bir süper kahraman gibi gösteriyorlar. Bu, kıvrımlar sayesinde daha da havalı görünen limon yeşili.

63. Zeytin Yeşili Örgüler

zeytin yeşili örgülerKaynak

Biraz daha koyu bir şey tercih ederseniz, her zaman zeytin yeşili deneyebilirsiniz. Doğru aksesuarlar ve moda seçimleriyle daha da geliştirebileceğiniz harika bir Akdeniz havası var..

64. Bakır Örgüler Halfdo

bakır büküm örgülerKaynak

Bakır, tercihler açısından pembe altının yerini alan güzel bir saç rengidir ve kimsenin mümkün olduğunu düşünmediği bir başarıdır. En güzel yanı, tüm cilt tiplerini ve aklınıza gelebilecek her göz rengini düzleştirmesidir..

65. Eflatun Örgüler

macenta büküm örgülerKaynak

Pembe bir saç rengi mi arıyorsunuz, ama tam olarak değil mi? O zaman tüm hayallerinizin cevabı olan macenta ile tanışın! Özellikle o on yılın aksesuarlarıyla eşleştirildiğinde, çok 90’lı bir görünüm sağlar..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bükümlü örgüler, her yerde moda tutkunları tarafından benimsenen koruyucu siyah saç modelleridir. Hem sevimliler, hem eğlenceliler, hem de şık ve resmiler ve dikkatinizi çekecek olağanüstü bir tarza sahipler..

Aşağıdaki yorum bölümünde bunlardan hangisinin favori stilleriniz olduğunu bize bildirin.!