Cadılar Bayramı Saç Modelleri: Ultra Yaratıcıdan Çok Hızlıya Kadar Değişen 60 İnanılmaz Fikir!

Yazın sıcak yaz günleri geride kaldı ama bu saçınızla eğlenmeyi bırakacağınız anlamına gelmiyor, aslında ondan çok uzakta! Tek kelime: Cadılar Bayramı.

Yaz, saçlarınız için harika (ve stresli) bir dönemdir, bir festival için saçınızı şekillendirmenin tüm harika yollarının yanı sıra, çok fazla saç rengi fikriniz ve denemek için birçok updosunuz var – ekstra sevimli ve savaşmak için pratik bunaltıcı güneş.

Artık sıcak yaz bittiğine göre, saçlarınızı toplayabilir, biraz nefes almasına izin verebilirsiniz ve sonbahar etkinliklerinizi planlamaya başlayın. Yeni bir sonbahar rengi düşünün, Eve Dönüş için planlar yapın ve tabii ki yılın en büyük görünüş değişikliği gecesi için: cadılar bayramı.

İhtiyacınız olan tüm Halloween saç stilleri ilhamını tek bir listede toplamanıza yardımcı olmak için buradayız! Ünlü film karakterlerinden tarihe & efsanevi figürler, rahat görünümler, aşağı kaydırın ve hayaletler ve eğlence dolu bir geceye hazır olun!

Nicole Kidman 90S GIF - Bul & GIPHY'de paylaş

I. Pop Kültür İlhamı

1. Kızıl Saçlı Aşk – Ginny Weasley

ginny weasley kırmızı dalgalı saç

Kaynak

Film versiyonunu beğenseniz de beğenmeseniz de Ginny Weasley’nin harika bir Harry Potter karakteri olduğunu inkar edemezsiniz..

Ya da onu oynayan aktris Bonnie Wright’ın harika saçları olduğunu. Tüm bu görünümün kopyalanması da kolaydır! Sadece saçını hafifçe kıvır ve asanı çıkar ve hazır ol.

2. Hermione Granger – Veya Dağınık Saç, Umurumda Değil!

hermione granger dağınık saç

Kaynak

Muhtemelen herkesin en sevdiği cadı olan Hermione Granger, filmlerin çoğunda dağınık saçlara sahipti. Kendi neslinin en zeki cadısıydı, bu yüzden muhtemelen daha iyisini biliyordu, öyleyse neden onun görünüşünü kopyalamayasınız??

3. Cadı Bellatrix Lestrange – Maksimum Kıvırcık

bellatrix lestrange dağınık saç

Kaynak

Ayrıca dağınık saçlı bir cadı ve hayranların favorisi, ancak bunun tersi nedenlerle. Kıvırcık saçlı kızlar bunu yapmayı son derece kolay bulacaktır..

Ayrıca, onun tavrını değil, sadece Bellatrix’in görünüşünü kopyalamanızı öneririz. Sonuçta kimse Azkaban’da olmak istemiyor.

4. Hepsini Yönetin – Khaleesi Hair

khaleesi saç örgüleri

Kaynak

Mamut ve son derece ünlü Game of Thrones’un nasıl sona erdiğine girmeyeceğiz. Bunun yerine şovdaki sıra dışı saç stillerine hayran kalacağız ve bu örgülü Khaleesi görünümlerini önereceğiz..

5. Genç Arya Stark

genç arya stark

Kaynak

Arya Stark o kadar çok şey için ilham kaynağı ki, saç stilleri çoğunlukla arka planda kalıyor. Yine de, bu, Cadılar Bayramı için kopyalamak için harika bir görünüm ve aynı zamanda kolay ve önemli bir görünüm! Orta uzunlukta saçlar için iyi bir seçim.

6. Kuzeyin Hükümdarı – Sansa Stark Örgüler

sansa sade saç modelleri

Kaynak

En büyük Stark kız kardeşi de oldukça uzun bir yolculuk geçirdi ve onun mücadelelerine fazlasıyla uygun bir son. Yine de oraya gitmiyoruz, bu yüzden bir Sansa Stark’ın birçok şaşırtıcı yarı örgülü saç stiline dikkat çekeceğiz..

7. Prenses Leia Yan Çörekler

prenses leia yan çörekler

Kaynak

Kalplerimizin kraliçesi, şimdi ikonik Prenses Leia’dan daha fazlasını konuşuyoruz. İlk bakışını kopyalamaktan daha fazlasını hissedin, yan çörekler, buna karşı kimse bir şey diyemez.

8. Güç Sizinle Olsun – Rey Hair

rey yıldız savaşları saç

Kaynak

Burada spoiler yok, sadece ilham var. Rey’in üç topuz görünümü, biz onun ve hikayesi hakkında daha fazla şey öğrenmeden çok önce sembolik hale geldi. Saç Gücü bunun için seninle olsun, biraz sabra ihtiyacın olacak.

9. Wonder Woman Sonsuzluk Örgüsü

merak kadın sonsuzluk örgüsü

Kaynak

Size Wonder Woman’ın Themyscira’da olduğu zamanki görünümünün tamamını kopyalamanızı söylemiyoruz, ancak örgüsü bu listeye dahil edilmeyecek kadar güzel..

10. Wakanda Forever – Kara Panter’den Esinlenen Örgüler

shuri siyah panter örgüler

Kaynak

Pek çok harika karaktere sahip bir filmde, Wakanda Prensesi ve şüphesiz bir dahi olan Shuri’ye odaklanmaya karar verdik..

Onu övmeye başlamayacağız (çok fazla zamana ihtiyaç var) sadece örgülerini tamamen saç ilhamı olarak kullanabileceğinizi belirtin. Onun kadar havalı olmayı ve onları onun kadar tavırla sallamayı unutma.

11. Kara Dul Cadılar Bayramı Saç Modelleri

kara dul saç modelleri

Kaynak

Bu resim, bu harika Black Widow saç stillerinden herhangi birini veya tümünü seçtiğiniz için büyük Halloween saç stilleri ilham kaynağıdır..

Hangisini seçersen seç, kesinlikle kalbimi eriten ve dünyayı hak eden bu serseri gibi görüneceksin..

12. Kızıl Cadı Saçı

kızıl cadı dalgalı saç

Kaynak

MCU’nun bir başka kızıl saçlı serseri, Scarlet Witch veya Wanda Maximoff’tan bir kuyruk alın ve dalgalı bakır saçlarınızın omuzlarınızdan aşağı akmasına izin verin veya bir kısmını da öne getirin..

13. Dr. Quinn Bakışı (Bilirsiniz, O Harley Olmadan Önce)

doktor harley quinn

Kaynak

Aşağıda göreceğiniz Harley Quinn olmadan önce, Dr. Harley Quinn sarı saçlarını dalgalı, geriye doğru taramıştı. En ünlü görünümüyle ilgilenmiyorsanız, değişiklik yapmayı deneyin..

14. Harley Quinn Cadılar Bayramı Saç Modelleri

harley quinn intihar ekibi saç

Kaynak

Her yerde gördünüz, muhtemelen görmeye devam edeceksiniz, o halde neden trende atlayıp onunla biraz eğlenmiyorsunuz? Cadılar Bayramı için Joker sonrası bir Harley Quinn görünümü deneyin – bu yıl tek kişi siz olabilirsiniz.

15. Gatsby’den Esinlenen Parmak Dalgaları

papatya harika gatsby saç

Kaynak

Yeşil ışığı mı merak ediyorsunuz? Gatsby’nin neden Daisy’ye âşık olduğunu anlamak zor değil, özellikle de bu muhteşem ultra kısa ve zarif bob’u muhteşem başlığıyla spor yaparken gördüğünüzde. Sadece görünüşünü kopyalasa da.

16. Holly Golightly Kabarık

kutsal parlak saç

Kaynak

Ertesi gün Tiffany’de kahvaltı etmeyebilirsiniz ama bu Holly Golightly’nin ikonik görünümünden ilham almamak için bir neden değil. Hiçbir ayrıntı isteğe bağlı değildir. Tamam, belki sadece kahvaltı.

17. Margot Tenenbaum’un Ultra Şıklığı & Düz Bob

margot tenenabum şık bob

Kaynak

Gizliliğin ve düz göğüslerin kraliçesi, özellikle iddialı bir his arıyorsanız, Margot Tenenbaum’un saç kesimini kolayca kopyalayabilirsiniz. Bareti unutma ve kırmızı yap!

II. Disney & Çocukluk İlhamı

18. Tinkerbell’in Yüksek & Tam çörek

tinkerbell saç ve kostüm

Kaynak

Cadılar Bayramı saç stillerinin hiçbir listesi Disney’den ilham almadan tamamlanmış sayılmaz. Bu sevimli bayanın Tinkerbell kostümü içinde ne kadar çarpıcı göründüğüne bir bakın. Parti ve cosplay ödülüne layıktır!

19. Rapunzel, Saçını Düşür

rapunzel düz sarı saç

Kaynak

Animasyonlardan bir resim ile giderdik, ama bu Rapunzel saçının mükemmel bir örneği: uzun, düz ve sarı. Tercih ettiğiniz Rapunzel versiyonuna bağlı olarak, bazı örgüler de ekleyebilirsiniz.!

20. Cruella De Vil – Veya Diğer İki Ton

zalim de vil saç

Kaynak

Cruella de Vil kostümünüz için tam olarak Glenn Close’a gitmenize gerek yok (harika görünse de).

Sadece iki tonlu saçlarından biraz ilham alın. Herhangi iki tonlu saç kombinasyonlarının çoğu, bazı harika Cadılar Bayramı saç stilleri için yapabilir..

21. Çarşamba Addams Çift Domuz Kuyruğu

çarşamba addams ikiz örgüler

Kaynak

En kolay Halloween saç stillerinden ve kostümlerinden biri için Addams yolunu izleyin. İkiz uzun atkuyruğu ile Çarşamba gününüze yön verin. Gülümsemek isteğe bağlıdır ve bunun için önerilmez.

22. Minnie Fare Çörekleri

minnie mouse çörekler

Kaynak

Şirinlik alarmı! Bu Minnie Mouse topuzları, ne giymeyi seçerseniz seçin, özellikle saç bandı değil de gerçek saçınız olduğu için çok güzel görünecek. Yine de şık puantiyeli siyah elbiseyi tercih etmenizi öneririz..

23. Buz Kraliçesi Olun – Frozen’dan Kanal Elsa

elsa donmuş saç modeli

Kaynak

Frozen’dan Queen Elsa, bir çizgi film olsa bile, Fransız örgülerinin en büyük ilham kaynağıydı, bu yüzden içinizdeki buz kraliçesini kanalize edin ve bir Elsa görünümü elde edin..

24. Alice Harikalar Diyarında Cadılar Bayramı için Saç Modelleri

alice harikalar diyarında saç

Kaynak

Bununla kolayca çılgına dönebilir ve Alice’in kendisinden veya filmdeki diğer karakterlerden ilham alabilirsiniz – Beyaz Kraliçe’yi, hatta Kupa Kraliçesi’ni veya Çılgın Şapkacı’yı düşünün (kadınsı bir versiyon).

III. Tarihi & Tarihi figürler & dönemler

25. Kraliçe Victoria Kraliyet Topuzu

kraliçe victoria kraliyet topuzu

Kaynak

Kelimenin tam anlamıyla kraliyet ilham kaynağı. Jenna Coleman’ın Victoria dizisindeki Kraliçe Victoria rolünde giydiği birçok saç stiline bir göz atın ve en çok beğendiğinizi seçin..

Bu alçak ve şık topuz mükemmel çalışıyor ve yüzü çerçeveleyen ve daha sonra topuzun içine yakalanan düşük gergin saç telleri tarafından simge haline getirildi..

26. Marie Antoinette (Ama Kafanı Tut)

marie antoinette saç modeli

Kaynak

Yani bir tema partisine gidiyorsunuz, daha özel olarak klas bir partiye gidiyorsunuz ve neye gideceğinizi bilmiyorsunuz.?

Sonra pasta yiyin ve Kirsten Dunst filminden esinlenilmiş bir Marie Antoinette görünümüne gidin! Ancak, kafanızı kaybetmeyin ve peruk yerine bu yüksek ve kıvırcık pompadour’u tercih edin.,

27. Jackie O.

Jackie o saç

Kaynak

Şık tutun ve Jackie O.’dan ilham alan Cadılar Bayramı saç modellerini deneyin. Bu, daha şık bir Cadılar Bayramı partisi için mükemmel bir görünüm olabilir, örneğin ofiste bir tane.

28. Perçinci Rosie

perçin saç rosie

Kaynak

Yapabiliriz! Cadılar Bayramı gecesinde eğlenebilir, önemli bir tarihi döneme saygı duyabilir ve tüm bunları basit ve hızlı bir şekilde başarabiliriz! Saçını topla, bu bukleleri yuvarla, saç bandını seç ve işin bitti!

29. Bu Nostaljik Görünümle 80’lere yön verin

80'ler nostaljik saç

Kaynak

Nostaljik bir Cadılar Bayramı görünümü için gidin ve 80’lerin disko stilini kanalize edin.

Bu yılki 80’lerin canlanmasıyla bu yıl özellikle harika görünecek (Stranger Things, herkes). Temayla bağlantıda kalmak için bir toka ekleyin ve çok ısınırsa saçınızı toplayın.

30. Marilyn Monroe

Marilyn monroe

Kaynak

Biliyordunuz, bu Cadılar Bayramı saç modelleri listesine sizin için en az bir Marilyn Monroe görünümü ekleyemedik. için gidebilirsin ikonik beyaz elbise, veya pembe olan, veya bu rahat bornoz (ancak giysi versiyonu ile).

31. Vintage Glam – Cadılar Bayramı Sineklik Saç Modelleri

uzun sineklik eski saç

Kaynak

Vintage temasına devam ederek, bu sefer daha uzun saçlı bayanlar için uygun olan bu güzel sineklik saç modeline göz atın. Parıldayan bir saç tokası ve küçük bir siyah elbise ekleyin ve hazırsınız!

32. Rockabilly Glam

rockabilly glam

Kaynak

Bu vintage, 50’lerden 60’lara ilham veren saç modeli ile biraz rockabilly çekiciliğine gidin. Oyuncak bebek isteğe bağlıdır, tişört çok havalı ve dövmeler çok havalı, ama sizinkini en çok istediğiniz gibi süsleyin.

IV. Mitolojik, Gevşek veya Sadece Düpedüz Vay Fikirler

33. Romantik Bir Kahraman Olun – Çiçek Taçlı Gevşek Örgülü Dalgalı Saç

romantik kahraman elbisesi ve saçı

Kaynak

Kabul edin: Ortaçağ ya da 18. yüzyılın ikna edici romantik romanlarını okudunuz ya da okuyorsunuz. var, değil mi? O zaman neden çok düşük bir kuyruğa ve çiçek taç görünümüne sahip dalgalı uzun bir saça gitmiyorsunuz??

34. Bir Elf Prensesi Olun – Herkesin İç Arwen’i?

kızıl elf saç ve örgüler

Kaynak

Hala edebi ilham bölgesinde, ancak bu sefer daha fantastik bir temayla.

Bu çarpıcı saç modeli ile beklenen elf görünümünü elde edin. Uzun kırmızı buklelerden karmaşık örgülere kadar onunla ilgili her şeyi seviyoruz.

35. İskandinav Savaşçı Kraliçesi

İskandinav prensesi örgülü saç

Kaynak

En son hit TV şovları dizisi, herkesin Alman ve Viking mitolojisi hakkındaki merakını gerçekten açtı. İskandinav duyumuz tamamen karıncalanırken, bu savaşçı kraliçe görünümüne gitmenizi öneririz..

36. Yunan Tanrıçası Cadılar Bayramı Saç Modelleri

yunan tanrıçası saçı

Kaynak

Antik Yunan tanrıçalarından ve altın defnelerinden ilham alan bu kıvırcık kabarık elbise ile mitolojik tutun ve efsanevi bir gece yaratın.

37. Medusa Saçı

altın medusa saçı

Kaynak

Alexandra Kirkley veya Instagram’da olduğu gibi @Alexandrasrqhair, bu muhteşem altın Medusa saçıyla onu öldürdü. Afalladık ve bu dağınık kısa kıvırcık saç modelinin ne kadar iyi göründüğü konusunda yılanlara ihtiyacımız yok.

38. Deniz Kızı Ol!

deniz kızı saçı

Kaynak

Deniz kızı saçı, geçmiş birkaç mevsimde başlı başına güzel bir saç trendiydi, bu yüzden bundan yararlanın ve Cadılar Bayramı saç stilleriniz için de bu efsanevi esinli görünüme gidin..

39. Tekboynuzlar Var!

jenna dewan tek boynuzlu at saçı

Kaynak

Jenna Dewan, 2016’da bu görünümü sarstı, ancak yine de gördüğümüz en yaratıcı ve orada Cadılar Bayramı saç modellerinden biri, bu yüzden elbette onu listeye ekledik..

Tek boynuzlu atların var olduğunun ve beklediğiniz kadar harika olduklarının kanıtı.

40. Cadılar Bayramı İskelet Saç Modelleri – Birine Benzer Görünmek İçin Örgü Yapın

cadılar bayramı için iskelet kılı

Kaynak

@Jbraidsandbows’un inanılmaz Jordan Pomeroy’u, birkaç yıl önce Cadılar Bayramı için bu kesinlikle çarpıcı görünümü yarattı. Suskun kaldık, bu yüzden sadece hayran olun ve tüm ayrıntıları ve karmaşıklığı görün.

41. Kabak Çöreği

balkabağı çöreği

Kaynak

Bu Cadılar Bayramı’nda gerçek bir balkabağı çöreği sporu yapın. Neredeyse. Yukarıdaki resim, @Magic.maker’dan çok yaratıcı bir topuz fotoğrafı..

Her zamanki kafan Tinkerbell-çöreğini aldılar ve balkabağı portakalına gittiler. Onu daha da özgün yapan şey, yapraklar ve koyu yeşil sarmaşıklar gibi küçük ama yaratıcı ve etkili detaylar..

42. Lioness Cadılar Bayramı Saç Modelleri

dişi aslan cadılar bayramı saçı

Kaynak

Muhteşem güzellik blogcusu @Joyhah, Cadılar Bayramı’nda her şeyi yaptı ve kendini etkili bir şekilde dişi aslana dönüştürdü.

Uzun, doğal olarak kıvırcık afro saçlarını kullandı ve çarpıcı sonuçlar için kedi kulakları ve yerinde makyaj ile eşleştirdi..

43. Galaksi Kızı I – Uzay Çörekleri

uzay çörekler

Kaynak

Bu Cadılar Bayramı’nda bu dünyadan bir saç modeli seç, uzay çöreği yap! Bir ombre veya balayage tabanı üzerinde çalışarak ve çörekler oluşturmadan önce buklelerinizi örerek daha da şaşırtıcı hale getirin..

44. Galaxy Girl II – Renkli Cadılar Bayramı Saç Modelleri

uzay saç rengi

Kaynak

Uzay saç renklerinizi yukarıdaki uzay topuzlarında toplamanızı öneririm, ancak bu kırmızı, pembe, macenta ve mor tonları o kadar çarpıcı bir şekilde birleşiyor ki, onları saklamak yazık olur..

45. Yay Yapın, Yay Alırız

saç yay saç modeli

Kaynak

Gerçek saçtan yapılmış bu muhteşem saç yayı yaratan saç vlogger’ı Sarah Angius’un (@Sarahangius) ustalığının önünde eğiliyoruz..

Onu kendi liginde ve diğer updoslardan ayıran şey? Yüksekliği ve boyutları. O da bir mesaj yayınladı Instagram’da kısa klip onu nasıl yarattığına dair.

V. Cadılar, Periler, & Daha Klasik Ama Ultra Harika Fikirler

46. ​​Witchy Hair – Gece Yarı Yukarı Yarı Aşağı Çağır

esmerde yarı yarıya mor vurgular

Kaynak

Gecenin veya gece yarısının en karanlık saatlerini çağrıştıran bir renk kombinasyonunu tercih edin..

Ardından, mor vurgulu bu güzel esmeri elde ettikten sonra, saçlarınızı tüm ihtişamıyla öne çıkarmak için yarı yukarı, yarı aşağı taç örgü yapın.!

47. Sinirli Cadı – Alttan Kesilmiş ve Tıraşlı Tasarımlarla Yüksek Topuz

Alttan Kesilmiş ve Tıraşlı Tasarımlarla Yüksek Topuz

Kaynak

Günlük işinize geri dönme zamanı geldiğinde yine de çırpabileceğiniz gerçekten özel bir saç kesimi ister misiniz? Ardından, yukarıdaki gibi, traşlı tasarımlarla keskin bir alt kesim yapın.

48. Şapkalı Cadı Çılgınlığı

şapkalı modern cadı

Kaynak

Modern bir cadı için mükemmel görünüm! Uzun siyah elbiseyi bırakın (en azından şimdilik) ve bunun yerine sonbahardan ilham alan bazı tonları tercih edin. Yine de sivri şapkanı asla unutma, cadı olmadan ne olur??

49. Perili Elf Olun – Kısa Saçlar İçin Şirin Cadılar Bayramı Saç Modelleri

peri kesimli cadılar bayramı saç modelleri

Kaynak

Evet, kısa bir peri kesiminiz olsa bile Cadılar Bayramı saç stilleri yapabilir ve giyinebilirsiniz. Sadece yukarıdaki kızın ne kadar güzel göründüğüne ve bu kadar kısa saçlı olmasına rağmen ne kadar kanallık yaptığına ve elf prensesine bakın.!

49. Cadılar Bayramı Saç Modelleri için Şeytan Olun

cadılar bayramı için iki ton şeytan saçı

Kaynak

Bu Cadılar Bayramı’nda harika saçlı küçük bir şeytan ol! için gidebilirsin beklenen ve hala havalı şeytan bakışı, veya bir çentik alın ve saçınızı seçtiğiniz bir renk kombinasyonunda boyayın (belki kırmızı ve siyah değil).

50. Cadılar Bayramı Okulu Kız Saç Modelleri

okul kızı bak

Kaynak

Her zaman Cadılar Bayramı’nda okul kızı görünümüne gidebilirsin. Ancak, her zaman beklenen bir şey olduğu için hangi kız öğrenciyi de seçersiniz. Britney bakmak, ama aynı zamanda içinizdeki Harry Potter Hogwarts gizli dileklerini de kanalize edebilirsiniz..

51. Halloween Biker Şık Saç Modelleri

motorcu şık cadılar bayramı saç modelleri

Kaynak

Bu konuda Cadılar Bayramı saç stilleri veya herhangi bir kesim açısından olabildiğince kolay. Saçlarınızı serbest bırakın ve harika benliğiniz olun ve partiye fazlasıyla hazır olacaksınız (ama bisikleti evde bırakın)!

52. Modern Mary Poppins

modern mary poppins

Kaynak

Hızlı, eğlenceli ve kolay bir Cadılar Bayramı görünümü için içinizdeki Mary Poppins’i kanalize edin! Bu, düşük topuz, yüz çerçeveleme patlamaları ve söylemeye çalışmaktan daha kolay elde edilen şık kase şapka ile modern bir uyarlamadır. Süper nitelikli.

53. Ürkütücü Cadılar Bayramı Saç Modelleri – Kötü Peri Sürümü

kötü peri çok renkli saç

Kaynak

Bu saç modeli hakkında ürkütücü bir şey yok, ne kadar havalı olduğunu bekleyin. Yukarıda, ekstra ışıltı için çok sayıda örgü ve mücevher sırası ile eşleştirilmiş uzay saç renkleri ve uzay topuzlarının bir kombinasyonunu görebilirsiniz.!

VI. Hızlı & Kolay Cadılar Bayramı Saç Modelleri

(gerçekten arıyordun)

54. Halloween Kedi Saç Modeli – Basit Tutmak

kedi kulakları

Kaynak

Yukarıdaki tüm Halloween saç modelleri fikirleri harika, ama gerçekten kolay görünen bazı görünümlere ne dersiniz? Bu öneriler listesine bir çift basit ama etkili kedi kulağıyla başlayacağız..

55. Peruk! – Havalı Kolay Cadılar Bayramı Saç Modelleri

sia peruk bakmak

Kaynak

Saçınıza bir inç zarar vermeden Cadılar Bayramı’nda çılgın ve yaratıcı olmak ister misiniz? O zaman sadece bir peruk için gidin. Ünlüler yapıyor, bazıları bununla ünlü (Sia, herhangi biri), öyleyse neden denemiyorsunuz??

56. Örgülerde Uzun Saçlar İçin Cadılar Bayramı Saç Modelleri

örgülü uzun saçlar için cadılar bayramı saç modelleri

Kaynak

Bu, uzun saçlı kızlar için gerçekten kolay Cadılar Bayramı saç modeli. Saçınızı iki örgü şeklinde örün, birkaç tutam akan bırakın ve siyah bir şapka atın..

Kırmızı dudak ve dumanlı veya kedi gözü makyajı ile eşleştirmeyi düşünün, zahmetsizce havalı ve cadı gibi bir görünüm elde edeceksiniz..

57. Cadılar Bayramı için Kolay Peri Saç Modelleri

cadılar bayramı perisi bakışı

Kaynak

Bu çok güzel ve kolay bir görünüm. Dalgalı saçlarınızı, bazı tellerin hala serbestçe aktığı alçak, dağınık bir topuz yapın..

Ardından çiçeklerle (veya doğadan ilham alan diğer tasarımlarla) bir kafa bandı ekleyin ve Dünya’da bir peri gibi görüneceksiniz. Hepsi birkaç dakika içinde!

58. Yeniden Kullanılabilir Cadılar Bayramı Saç Modelleri

alice harikalar diyarında tavşan kostümü

Kaynak

Yani bu bir tür Alice Harikalar Diyarında görünümü, ancak Beyaz Tavşan’dan ilham alan bir tane daha. Neden soruyorsun? Peki, sadece saat çantasına ve tüm topluluğa bakın!

Dalgalı ombre saç ve tabii ki tavşan kulakları ile tüm görünüm mükemmel bir şekilde tamamlanıyor. Dakikalar içinde elde edebilir ve istediğiniz zaman parçaları tekrar takabilirsiniz. Belki tavşan kulakları değil ama.

59. Boho Gals için Cadılar Bayramı için Havalı Saç Modelleri

boho cadılar bayramı saç modelleri

Kaynak

Boho stilinizden vazgeçmeden Halloween saç stillerini sallamak ister misiniz? O zaman bu basit ama tamamen güzel görünüme gidin. Taç örgüsü bazı güzel çiçeklerle tamamlanıyor ve omuzları açık beyaz ve dökümlü elbise.

60. Gavroche Hissi için Cadılar Bayramı Saç Modelleri

gavroche saç modeli ve görünüm

Kaynak

Bu Cadılar Bayramı saç modelleri listesini sadece Gavroche’u en iyi şekilde çığlık atan bir görünümle bitireceğiz..

Zaten havalı sarı saçlara ve püsküllere sahipsen, havalı cloche şapkanı tak ve biraz makyaj yap ve hazırsın.!

Ultra Eğlenceli Bir Gece İçin Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Hallmark eCards'tan Stop Motion Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun GIF - Find & GIPHY'de paylaş

İşte karşınızda, çok havalı, ultra eğlenceli ve çok hızlı Cadılar Bayramı saç modelleri ve bu eğlenceli giydirme gecesi için spor yapabileceğiniz görünümlerin bir listesi!

Peki ne olacak? Bir tanrıça, bir elf, bir peri? Ey tarihi figür, karmaşık bir kostüm veya sadece çok basit ve kolay bir görünüm?

Size komik, ürkütücü bir All Hallow’s Eve diliyorum ve bu Cadılar Bayramı saç stillerinden hangisini aradığınızı bize söyleyin! Ya da bu listede olsun ya da olmasın, sonunda ne oldunuz?.

Ayrıca, bu makaleyi tavsiye ediyoruz saçını nasıl temizlersin sonrasında cadılar bayramı! Parıltı veya diğer saç süslemeleri için gittiyseniz özellikle yararlıdır..