Eve Dönüş için 45 Muhteşem Saç Modeli

Eve Dönüş yaklaşıyor ve saçınızı nasıl şekillendireceğinizi bilmiyorsunuz, sizi koruduk! İki günde bir de kullanabileceğiniz bu Eve Dönüş saç modelleri listesine göz atın.!

Bu Eve Dönüş saç stillerinden bazıları o kadar güzel ve giymesi kolay ki, bu lise sosyal etkinliği bittikten ve bittikten sonra bile kesinlikle onları giymek isteyeceksiniz..

Bunu göz önünde bulundurarak, evde kendi başınıza yapabileceğiniz Eve Dönüş için ünlülerden ilham alan saç modellerinin bu listesini derledik. Hepsini keşfedin!

1. Eve Dönüş için Bohem Saç Modelleri

örgüler ve çiçekler eve dönüş saç modelleriKaynak

Bildiğiniz gibi, örgüler artık birçok mevsim var. Birkaç narin ve zarif çiçek ekleyin ve kendinize aynı zamanda festivalden ilham alan muhteşem bir Eve Dönüş saç modeline sahip olun..

2. Kirli Sarışın Eve Dönüş Saç Modelleri

kirli sarışın eve dönüş saç modelleriKaynak

Sarışınların daha çok eğlendiğini söylüyorlar ve bu bakışa bakılırsa aynı fikirdeyiz. Saçınızı basit bir balık kuyruğuyla örün ve kalan tutamları basit plaj dalgalarında kıvırın. Gece boyunca dans etmek için mükemmel bir saç modeli!

3. Romantik Gül Örgülü Topuz

romantik kabarık örgü gül eve dönüş saç modelleriKaynak

Eve Dönüş gününüzde özellikle romantik bir ruh halindeyseniz, tatlı kilitleriniz aracılığıyla bunu kolayca kanalize edebilirsiniz. Bu bohem ve zarif gül örgülü topuzu bir deneyin ve herkesin nefesini tutturun.

4. Eve Dönüş için Dalgalı Saç Modelleri

dalgalı eve dönüş saç modelleriKaynak

Doğal dalgalı saçlarınızdan yararlanın ve serbest ve özgürce hareket etmesine izin verin! Bu sert dişi aslan yelesi görünümünü kopyalamak için saç maşanızı ve çok sayıda yüksek kaliteli saç bakım ürününü kullanın..

5. Dağınık Örgü

dağınık örgü eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu dağınık balık kuyruğu görünümüyle muhteşem örgüler için geri sayıma devam ediyoruz. Bu zarif gümüş ve kırmızı pullu elbiseyle ne kadar iyi eşleştiğini görün. Ayrıca yarım balık kuyruğu örgüsü yapabilir ve saçınızın geri kalanını gevşekçe kıvırıp serbest kalmasına izin verebilirsiniz..

6. Fiyonklu Eve Dönüş Saç Modelleri

uzun saç kırmızı fiyonklu eve dönüş saç modelleriKaynak

Yarı yukarı, yarı aşağı basit bir saç modeli yaparak ve yarı yukarı at kuyruğuna bir fiyonk veya kurdele ekleyerek dikkatleri üzerinize çekin. Büyük boy, Ariel tipi bir yay olması gerekmez; basit ve sade biri hile yapacak.

7. Eve Dönüş için Doğal Görünümlü Saç Modelleri

esmer eve dönüş saç modelleriKaynak

Doğal saçınız bu kızınki kadar kalın, tatlı ve muhteşem olduğunda, Eve Dönüş için şekillendirme konusunda çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Bazı kaçak ipliklerle başınızın üstünde basit bir dağınık düğüm yapacaktır..

8. Saç Fiyonk Yarım Kabarık

saç yayı eve dönüş saç modelleriKaynak

Daha önce sunduğumuz basit şerit fiyonk size uygun görünmüyorsa, neden kendi saçınızı fiyonk yapmıyorsunuz? Çevrimiçi birçok öğretici var veya bir arkadaşınızdan veya bir stilistten bunu sizin için yapmasını isteyebilirsiniz..

9. Elsa Eve Dönüş Saç Modeli

elsa donmuş eve dönüş saç modelleriKaynak

Çarpıcı örgülü saç stilleri arıyorsanız, Buz Kraliçesi’nin görünümünü kopyalayın! Frozen’dan Elsa’dan bahsediyoruz ve özellikle platin veya buzlu sarı saçlarınız varsa, görünümünü kolayca kopyalayabilirsiniz..

10. Vintage Kıvırcık Saç Modelleri

eski bukleler eve dönüş saç modelleriKaynak

Bazı eski Hollywood bukleleriyle yanlış gidemezsin! Bunlar herhangi bir yüz kemiği yapısına uyar ve hatta onu uzatmaya yardımcı olarak size bir zarafet ve sınıf hissi verir ve bir diva gibi hissetmenizi sağlar.!

11. Klasik Scarlet O’Hara Bakışı

klasik görünümlü kızıl ohara eve dönüş saç modelleriKaynak

Bir geceliğine Scarlet O’Hara’ya benzesen ne hissederdin? Bazı gevşek parmak dalgaları ve tabii ki suni kürk boa ile tamamlanmış kırmızı bir elbise kullanarak bu görünümü elde edin..

12. Zafer Ruloları ile Eve Dönüş Saç Modelleri

zafer ruloları eve dönüş saç modelleriKaynak

Homecoming eğlenceniz için yönlendirebileceğiniz bir başka klasik retro görünüm de Victory Rolls. Bunlar 40’lı yıllarda son derece popülerdi ve o zamandan beri bir stil ve iyi tat olarak kaldılar..

13. Dağınık Üst Düğüm

dağınık üst düğüm eve dönüş saç modelleriKaynak

İşleri basit tutmak istiyorsanız, o zaman okul için kullandığınız saç stilleriyle Mezuniyet dansınıza gidin. Yukarıdaki örneği takip edin ve bir düğümlü çörek kullanarak saçınızı yüksek bir topuzda toplayın..

Saçınızın geri kalanını düzleştirerek ve yüzü çerçeveleyen bazı tutamlar bırakarak saçınıza zarafet katın..

14. Eve Dönüş için Göz Alıcı Saç Modelleri

glamour eve dönüş saç modelleriKaynak

Oldukça karmaşık bir pompadour ve Marie Antoinette’in giymiş olabileceği bir şey gibi görünse de, bu saç modeli şaşırtıcı derecede kolaydır..

Saçınızı biraz gevşek dalgalara kıvırarak başlayın. Ardından, kafanızın her yerine sabitlemek için bir avuç bobby pimi kullanın ve hepsi bu kadar.!

15. Charlize Theron

charlize theron eve dönüş saç modelleriKaynak

Dior’un uzun yıllardır yüzü, Charlize Theron’un en azından bizim gözümüzde yanlış yapabileceği çok az şey var. Bu sevimli yan topuz saç modelini Homecoming dansınız için kopyalayabilirsiniz, elmas kafa bandı dahildir.

16. Zafer Ruloları Saç Modelleri

retro eve dönüş saç modelleriKaynak

Orta uzunlukta saçları olanlar için harika bir fikir. Bir tarafa ayırın, fazladan saçı bir Zafer Rulosu oluşturmak için kullanın ve karşı tarafa güzel kırmızı güller ekleyin..

17. Karmaşık Üst Topuz

örgü top topuz eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu, kendi başınıza çekmek o kadar kolay olmayacak. Fransız bükümünü Fransız örgüsüyle harmanlayan bu yüksek topuzu yaratmak için bir uzman değilsen en azından biraz yardıma ihtiyacın olacak. Saçınız yeterince uzun değilse, bir örgü kullanın..

18. Eve Dönüş için Ombre Balık Kuyruğu Saç Modelleri

ombre balık kuyruğu eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu resimde kesinlikle her şeyi seviyoruz, tabii ki inanılmaz dağınık bir ombre büyük boy balık kuyruğu örgüsü olan saçtan başlayıp, sırtı açık bakır pullu elbise ile biten saçlardan başlayarak..

19. Pembe Gül Saç Modelleri

pembe güller topuz eve dönüş saç modelleriKaynak

Neden genç ruhunu biraz tutmuyorsun ve payetler ve ağır makyaj yerine saçında biraz pembe gül kullanmıyorsun! Bu dağınık topuz saç modeli tüm saç renkleri ve uzunlukları için harika çalışıyor.

20. Uzun ve Tatlı Eve Dönüş Saç Modelleri

yarı yukarı yarı aşağı eve dönüş saç modelleriKaynak

Uzun saçlarınız varsa ve gerçekten hepsini toplamak istemiyorsanız, bu Eve Dönüş için en iyi saç stillerinden biridir..

Bunun dışında, onları evde çıkarmak inanılmaz derecede kolaydır – biraz dağınık bukleler oluşturmak için saç maşasını kullanın ve ya yandan süpürülmüş bir görünüm elde edin ya da yarıya geri sabitleyin.

21. Yumuşak Bukleli Eve Dönüş Saç Modelleri

yumuşak bukleler eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu, bukleler çok daha belirgin ve bir araya getirildiği için yukarıdaki görünümün biraz daha düzgün bir versiyonudur – daha düzenli görünmek istiyorsanız mükemmel. Ancak, saç stilinin özü aynı.

22. Zarif Düşük Topuz

zarif düşük topuz eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu zarif düşük topuz saç modeli bir akşam etkinliği için idealdir. Bazı büyük boy küpeler veya bir açıklama kolye ile eşleştirin ve kazanan bir görünüm elde edin!

23. Yarım Çöreklerde Vintage Bukleler

çörekler eve dönüş saç modellerinde vintage buklelerKaynak

Vintage buklelerle yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki! Onları bir kez yerleştirdikten sonra, omuzlarınızdan aşağı akmalarına izin vermenize gerek yok. Ayrıca, bu olağanüstü düşük topuzu oluşturmaları için onları birbirine sabitleyebilirsiniz..

24. Orta Bob

eski bukleler orta bob eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu parmak dalgaları, orta veya omuz uzunluğunda saçlı kızlar için mükemmeldir. Bunun dışında, seçtiğiniz elbisenin kalp şeklinde bir kolyesi varsa mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Retro mat makyaj da muhteşem!

25. Basit At Kuyruğu

basit at kuyruğu eve dönüş saç modelleriKaynak

Eve Dönüş için saç modelleri seçmeye gelince, bunların da rahat olması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, neden uçlarında mükemmel bukleler ve yandan süpürülmüş patlamalarla basit bir at kuyruğu yapmıyorsunuz??

26. Eve Dönüş için Gevşek Kabarık Saç Modelleri

gevşek kabarık eve dönüş saç modelleriKaynak

Aynı rahat olma notunda devam eden, ancak göz alıcı görünen, herkesin size daha iyi bakmak için başını çevireceği dağınık topuzların en dağınıkı burada. Bu gevşek telleri elde etmek için saç maşanızı kullanın.

27. Tiaras ile Eve Dönüş Saç Modelleri

taç ile eve dönüş saç modelleriKaynak

İçinizdeki prensesi kanalize etmenin saçınıza gerçek bir taç takmaktan daha iyi bir yolu var mı? Dikkati taç üzerinde odaklamak için yandan örgü veya yandan süpürülmüş dağınık at kuyruğu tercih edin. Makyajınızı minimumda tutun ve uygun bir elbiseniz olduğundan emin olun..

28. Uzun Düz Saçlar İçin Eve Dönüş Saç Modelleri

uzun düz saçlar için eve dönüş saç modeliKaynak

Özellikle uzun ve düzse, Mezuniyet dansınızda saçınızı takmanın çok kolay bir yolu var..

İki orta boy iplik seçin ve bunları basit bir düğümle bükün. O zaman tek yapman gereken bazı tel tokalarla sabitlemek ve işin bitti!

29. Rita Ora

rita ora eve dönüş saç modelleriKaynak

Rita Ora, yıllar içinde gerçek bir moda ve güzellik ikonu haline geldi. Burada mükemmel dalgalı saçı ve göz alıcı makyajıyla son derece göz alıcı görünüyor – bunların hepsini Mezunlar Günü eğlenceniz için kopyalayabilirsiniz..

30. Elmas Saç Bandı Saç Modelleri

elmas eve dönüş saç modelleriKaynak

Yukarıda birkaç resim önerdiğimiz taç işe yaramazsa, o zaman her zaman elmas çivili bir kafa bandı tercih edebilirsiniz. Bu saç modeli Flapper modasından esinlenmiştir ve makyaj yumuşak ve havadar tutulmuştur..

31. Düğün Topuz Saç Modelleri

Muhteşem Düğün Topuz eve dönüş saç modelleriKaynak

Her zaman biraz hile yapabilir ve genellikle bir düğünde giyilenlerden Eve Dönüş tarzınızı ödünç alabilirsiniz. İşte dans pistinde bir tur atmak için dışarı çıkarılmayı bekleyen muhteşem bir büyük boy topuz.

32. Bohem Hipster Saç Modelleri İlhamı

kısa eve dönüş saç modelleriKaynak

Bir başka ilham kaynağı da sözde “festival görünümünden” gelebilir. Örneğin bu saç stilini ele alalım – ilk olarak Coachella ve Burning Man’de görüldü ve o zamandan beri her yerde görünmeye başladı..

İnce telli saçlara sahip olsanız bile bu görünüm için gidebilirsiniz ve eklenen doğal dokunuşla örgülü taç daha da güzel görünüyor. Ayrıca, onları bir veya daha fazla alışılmadık saç rengiyle eşleştirmekten korkmayın..

33. Katy Perry

katy perry eve dönüş saç modelleriKaynak

Hollandalı bir sütçü kız örgüsü üzerindeki bu altın kafa bandına kesinlikle aşığız. Aksi halde basit bir kabarıklığa biraz pizzazz eklemenin harika bir yolu. Bunun dışında, istediğiniz kadar dağınık hale getirin!

34. Bazı Altın Yıldızlar Ekleyin

altın yıldızlar eve dönüş saç modelleriKaynak

Bu tarz saç aksesuarlarını tercih ederseniz gecenin altın yıldızı siz olacaksınız. Saç stiliniz ne kadar basit ve sade olursa olsun, bu saç parçaları saç üzerinde saatler geçirmiş gibi görünmesini sağlayacaktır.!

35. Sophie Turner

sophie turner saç modelleriKaynak

Sıra dışı güzelliğinin yanı sıra Sophie Turner, çok lüks ve tatlı bukleleriyle de tanınır..

Burada en basit saç modellerinden birini, yüksek bir at kuyruğunu yapıyor ve yine de çarpıcı görünüyor! Kitabından bir sayfa al ve aynısını yap!

36. Gigi Hadid

gigi hadid mezuniyet saç modelleriKaynak

Gigi burada çok gevşek, dağınık ve rahat bir topuz sporu yapıyor. Görünüm, yüzünü gevşek bir şekilde çerçeveleyen birkaç iplikle tamamlandı. Ama bizim gerçekten taptığımız şey, o baygın sarı ve karamel vurgulu saçları..

37. Alicia Vikander

alicia vikander homecominh saç modelleriKaynak

Muhteşem İsveçli aktris, Danimarkalı Kız’da kalplerimizi kazandı ve şimdi bu basit saç modeli ile bazı önemli moda puanları alıyor. Eski balerin hepimiz için gerçek bir ilham kaynağı.!

38. Sahte Mohawk

sahte mohawk eve dönüş saç modelleriKaynak

Mezuniyet töreniniz için saç açısından biraz kenar arıyorsanız, sahte bir mohawk almanızı öneririz. Normal saçınızı değiştirmek zorunda kalmadan hayal edebileceğiniz tüm punk rock tavrına sahip..

39. Emma Watson

emma watson eve dönüş saç modelleriKaynak

Konu zarafet ve zevk olduğunda Emma Watson olmazsa olmazlardandır. Bu porselen bebek görünümünü ödünç alın ve birkaç basit adımda yapın. Saç maşanızı çıkarın ve iyi kullanın!

40. Blake Canlı

blake lively met gala eve dönüş saç modelleriKaynak

Eve Dönüş için saç stiliyle, Met Gala’daki Blake Lively’ye benzer bir görünüm yaratmaktan daha iyi olamazsınız. Sadece olağanüstü gül rengi bir elbise giymekle kalmadı, saçları da mükemmeldi.!

41. Basit Eve Dönüş Saç Modelleri

basit düz eve dönüş saç modelleriKaynak

Bazen, daha az gerçekten daha fazladır. Bu nedenle, iddialı bir elbise, büyük boy takılar veya çarpıcı bir makyaj yapıyorsanız, saçınızı şekillendirmek için basitçe düzleştirebilirsiniz. Minimal gitmekten korkma!

42. Bol Örgüler

örgüler eve dönüş saç modelleriKaynak

Daha önce de söylediğimiz gibi, örgüler hiç olmadığı kadar trend! Bunlar, örneğin, baş aşağı bükülmüş ve bazı bobby pimleri kullanılarak başa sabitlenmiş basit Fransız örgüleridir..

43. Gül Byrne

gül byrne ağır patlama eve dönüş saç modelleriKaynak

Sert patlamalara sahipseniz, aktris Rose Byrne sizin ilham kaynağınız olmalıdır. Bu onun çok retro bir arı kovanı, neredeyse gözlerini kaplayan patlamalar ve yüzünü çerçeveleyen birkaç gevşek iplikle tamamlandı..

44. Jennifer Aniston

jennifer aniston oscar mezuniyet saç modelleriKaynak

Bu, küçük örgü patlamaları ve Rachel’ın saçın geri kalanını aradığı ifadesi ile inanılmaz derecede basit bir saç modeli ve yine de Jennifer Aniston tek kelimeyle olağanüstü görünüyor.

45. Margo Robbie

margo robbie eve dönüş saç modelleriKaynak

Kutlamanız resmi ve zarif olacaksa, ilham kaynağınız olarak Margo Robbie’ye dönmelisiniz. İşte o düşük topuzlu, yandan bölünmüş saç ve çıplak makyajla.

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İşte orada, giyebileceğiniz ve hatta kendiniz (veya biraz yardımla) yapabileceğiniz en güzel, en havalı ve en kolay Eve Dönüş saç modellerinden bazıları var..

Eve Dönüş için bunlardan hangisini giyeceksin? Ve günlük olarak kaç tane giymeye adapte olacaksınız? Yorum bırakın tartışalım!