Kendi Geçit Törenlerini Hak Eden 30 Şükran Günü Saç Modeli

Şükran Günü’nü nasıl geçireceğiniz önemli değil, bunun için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Bu yüzden, bunu sizin için çok daha kolay hale getirmek için, ihtiyacınız olan tüm bilgileri size vermek için bir Şükran Günü saç modelleri listesi hazırladık.!

Bize de teşekkür etmene gerek yok, hepimiz oradaydık. Bütün günü eve gitmeye çalışarak geçirdiniz, günü yemek pişirerek geçirdiniz veya akşam yemeği için akrabalarınızı bekliyorsunuz ve elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsunuz – ve bunlar en yaygın vakalardan sadece birkaçı.

O halde birkaç dakika ayırın, sıcak bir içecek hazırlayın ve kısa sürede güzel görünmenizi sağlayacak bu muhteşem ve hızlı Şükran Günü saç modellerinden ilham alın.!

jecamartinez tarafından hazırlanan Şükran Günü GIF - Find & GIPHY'de paylaş

1. Kısa Saçlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri

Kısa Saçlar İçin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Özellikle kısa saç kesimi (yukarıdaki gibi) olduğunda, kısa saçı şekillendirmenin en kolay yolu, iyi yerleştirilmiş bazı saç aksesuarları eklemektir. Tokalar, saç atkıları veya kumaş saç bantları ile oynayın.

2. Kısa Saçlar İçin Şirin Şükran Günü Saç Modelleri

Kısa Saçlar İçin Şirin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Kısa saçlarınızı şekillendirmenin pek çok şirin yolu var, özellikle de boyun uzunluğuyla ilgiliyse. Yukarıdaki yarım örgülü stillerden ilham alın ve daha şenlikli bir dokunuş için ona bir fiyonk ekleyin.

3. Orta Boy Saçlar İçin Şirin Şükran Günü Saç Modelleri

Orta Boy Saçlar İçin Şirin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Trendlerin zirvesinde olun ve saçınızı üstten bir düğümle giyin. Bu yarı yukarı, yarı aşağı saç modeli kısadan uzuna tüm saç uzunluklarında çalışır, ancak özellikle orta ila omuz uzunluğundaki saçlarda güzel görünür.

4. Orta Boy Saçlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri

Orta Boy Saçlar İçin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Orta boy saçınızı giymenin ve onu aradan çıkarmanın bir başka harika yolu da kabarık yapmaktır. Birçok topuz türünden birini seçin – kaküllü ve yüzü çerçeveleyen buklelerle bu dağınık görünüme bayılıyoruz.

5. Uzun Saçlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri

Uzun Saçlar İçin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Beklendiği gibi, uzun saçlara sahip olmak, saç şekillendirme açısından çok daha fazla imkanınız olacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, bazen, gitmenin en iyi yolu, yukarıdaki gevşek yarı yukarı at kuyruğu gibi rahat ve rahat bir görünümdür..

6. Küçük Kızlar İçin Şirin Şükran Günü Saç Modelleri

Küçük Kızlar İçin Şirin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Küçük kızınıza – yeğeniniz, küçük kız kardeşiniz veya kendi neşe paketiniz olsun – Şükran Günü için sevimli ve eğlenceli bir saç modeli verin. Basit bir topuzu hindiye benzeterek şenlikli bir hava verin. Okul oyunları için de harika!

7. Çocuklar İçin Şükran Günü Saç Modelleri

Çocuklar İçin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Yukarıdaki saç modeline benzer şekilde, bu da bir topuz tabanından başlıyor, ancak bu sefer örgülü. Bu fotoğraftaki gibi örgüler ve topuz kombinasyonunda bırakabilir veya Şükran Günü dokunuşu ekleyebilirsiniz..

8. Kızlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri

Kızlar İçin Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Bu saç modeli her yaştan kızda harika görünecek! Basit bir yarı yukarı yarı aşağı saç stilinden başlayın ve başın yanlarında bir değil iki balık kuyruğu örgüsü yaparak özel görünmesini sağlayın – onları yarı yolda bırakın.

9. Kabak Çöreği Hem Küçük hem Büyük Kızları Arayın

Küçük ve Büyük Kızlar İçin Kabak Çöreği BakınKaynak

Sadece kanalların düştüğü ve tatillerinin bir başka tatlı görünümü bu balkabağı çöreği. Saçı daha sıkı bir topuz halinde toplayın ve biraz turuncu kurdele ve biraz “kuyruk” ekleyerek balkabağına benzemesine yardımcı olun..

10. Siyahi Kızlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri – Kaygan Bir Geri Bakış

Siyah Kızlar İçin Şükran Günü Saç Modelleri - Kaygan Bir Geri BakışKaynak

Afro-Amerikan saçı, kıvırcık dokusu sayesinde genellikle karakterize edilir ve tanınması kolaydır. Bu yüzden buklelerinizden en iyi şekilde yararlanın ve onları serbest ve gevşek bırakın! Daha bitmiş bir görünüm için ön tarafı geriye doğru kaydırın.

11. Örgüler ve Gevşek At Kuyruğu ile Koruyucu Saç Modeli

Örgüler ve Gevşek At Kuyruğu ile Koruyucu Saç ModeliKaynak

Bu, Afro saçlar için istediğiniz kadar şenlikli görünmesi için kolayca yapılabilecek harika bir koruyucu stildir. Burada, baş örgülerinin üst kısmı gevşek uçlu bir at kuyruğunda toplanırken, iki yüzü çerçeveleyen örgüler serbest bırakılır ve boncuklarla süslenir..

12. Şükran Günü İçin Tüylü Sevimli Kolay Saç Modelleri

Tüylü Şükran Günü İçin Sevimli Kolay Saç ModelleriKaynak

Bir Kızılderili dokunuşu ekleyin ve kafa bandınıza iki tüy ekleyerek (ve alnınıza takarak) Şükran Günü görünümünüzü tamamlayın – yine de kültürel ödenek yok ve bunu yalnızca bir oyun için veya mirasınızı kutlamak için yapın.

13. Yarım Çörek Tatil Saç Modeli

Yarım Topuz Tatil Saç ModeliKaynak

Yarım topuz, geçtiğimiz sezonların en havalı trendlerinden biri ve aynı zamanda çok yönlü bir saç modeli. Örneğin, basitçe örülerek daha şenlikli görünmesi kolayca sağlanabilir. Yüz çerçeveleyen patlamalar da çok hoş bir dokunuş.

14. Şükran Günü İçin Kolay Saç Modelleri – Saç Eşarplı Yarım At Kuyruğu

Şükran Günü İçin Kolay Saç Modelleri - Atkuyruklu yarım atkuyruğuKaynak

Saç eşarpları ve saç aksesuarları genel olarak çok fazla – bu yüzden onları şenlikli bir saç stilinde kullanmaktan çekinmeyin. Modellerine bağlı olarak, saç atkıları havalı ve rahat ya da sade ama zarif bir görünüm sağlamaya yardımcı olacaktır..

15. Scrunchie ile Rahat Yarım Topuz

Scrunchie ile Rahat Yarım TopuzKaynak

Yarım topuzun çok yönlülüğünü kanıtlamak için başka bir örnek. Rahat bir akşam veya arkadaşlarla dışarı çıkmak için sabırsızlanıyor musunuz? Nostaljik bir dokunuş için bir toka ekleyerek topuzunuzu şekillendirin. Mevsimi yansıtmak için koyu veya toprak rengi bir toka tercih edin.

16. Kolay Şükran Günü Saç Modelleri – Örgü Yapın

şükran günü örgüsü saç modeliKaynak

Saçınızı örmekten daha kolay ve güzel bir yol yoktur. Anında glam ve herkesin onaylayacağı ve seveceği bir görünüm sağlar. Örgü becerilerinize bağlı olarak, basit bir 3 iplikçik seçin veya onu balık kuyruğu, Fransız örgüsü veya Hollanda örgüsü olarak yükseltin.

17. Şükran Günü Saç Modelleri Eğitimleri

Şükran Günü Saç Modelleri EğitimleriKaynak

Seçtiğiniz saç stilinin zorluğuna bağlı olarak, çevrimiçi bir eğitim aramak da iyi bir fikir olabilir. YouTube veya Pinterest’te çok sayıda Şükran Günü saç modeli eğitimi bulabilirsiniz..

18. Şükran Günü Yemeği İçin Saç Modelleri

Şükran Günü Yemeği İçin Saç ModelleriKaynak

Bu görünüşte karmaşık ama aslında oldukça basit saç modeli ile Şükran Günü masasındaki herkesi etkileyin. Zarif bir siyah kurdele ile bir arada tutulan ters bir saç fiyonklu topuzdur. Önde biraz gevşek iplik bırakın ve işiniz bitti.

19. Funky Örgülü Düşük Çörekler

Funky Örgülü Düşük ÇöreklerKaynak

Düşük topuzlarınızla biraz eğlenin ve örgülü bir tabandan başlayarak hepsini daha eğlenceli hale getirin. Alternatif olarak, bunlardan yalnızca birini örebilir veya şelale örgüsünü iki topuz görünümüne dönüştürebilirsiniz..

20. Şükran Günü İçin Basit Kurdele Yaylı Güzel Saç Modelleri

Basit Siyah Fiyonklu Şükran Günü İçin Güzel Saç ModelleriKaynak

Size bir saç fiyonk gösterdik, ancak spor yapmanın çok daha basit bir yolu var: saçınızı daha alçak bir at kuyruğunda toplayın ve güzel bir kurdele fiyonk ile yerinde tutun.

21. Şükran Günü Saç Modelleri – Örgülü Chignon

örgülü chignon şükran günü saç modelleriKaynak

Chignon, oradaki en zarif saç stillerinden biridir ve tüm etkinliklere uygundur. Sizinkini bir mandala alın ve onu örerek Şükran Günü dostu ve ‘rahatlamış’ hale getirin.

22. Çift Taç Örgü Saç Modeli Fikri

Çift Taç Örgü Saç Modeli FikirKaynak

Tüm durumlar için çok popüler ve uygun bir başka saç modeli de taç örgüsüdür. Erken Şükran Günü geçit töreninden ve hatta geleneksel aile yemeğinden sonra bile tüm gün giyebileceğiniz çift taçlı bir örgüye giderek baloya bayılacaksınız. Hepsine göz kamaştırıcı görüneceksin!

23. Şükran Günü İçin Güzel Saç Modelleri – Çevirin

Şükran Günü İçin Güzel Saç Modelleri - ÇevirinKaynak

Örgüler sizin işiniz değilse ama yine de saçınızı bir şekilde şekillendirmek istiyorsanız, biraz kıvrım yapın! Saç maşasını çıkarın ve başın zıt taraflarındaki iki ipi bükün. Onları ortada bağlayın ve tamamen tatlı ve güzel bir görünüm için iki veya üç diğer ipi kıvırın.

24. Gevşek Uçlu Boru Örgüsü

Gevşek Uçlu Boru ÖrgüsüKaynak

Size zaten birkaç çeşit örgü gösterdik, ancak boru gelinle tanışmaya ve hayran kalmaya hazır olun. Adının nereden geldiğini görmek kolay ve biz sadece burada seviyoruz, sadece boyun hizasına kadar gidiyor ve bundan sonra saçlar gevşek ve vahşi kalıyor.

25. Şükran Günü İçin Havalı Saç Modelleri – Dağınık Yarım Topuz

Şükran günü dağınık yarım topuz için havalı saç modelleriKaynak

Dağınık saçların kaşlarını çattığı günler geride kaldı. Artık dağınık bir topuz (veya onun stilize edilmiş bir versiyonunu) giyebilir ve herhangi bir etkinlikte muhteşem görünebilirsiniz. Yukarıdaki dağınık topuz, doğal dalgalı saçlarda yapıldığı için daha da güzelleşmiş..

26. Gevşek Gevşek 3 Telli Örgü

Gevşek Gevşek 3 Telli ÖrgüKaynak

Sırf örgülü olduğu için, sıkı ve yerinde sabitlenmesi gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine boyun hizasında başlayan gevşek bir örgü tercih edin. Ultra uzun saç bu stili gerçekten öne çıkaracak.

27. En İyi Şükran Saç Modeli – Zarif Düşük Topuz

En İyi Şükran Günü Saç Modeli - Zarif Düşük TopuzKaynak

Dağınık topuz vardı, şimdi size şık topuzu gösteriyoruz. Saçınızı alçak bir topuzda (boyun hizasında) toplayın ve ardından saç tokasını gizlemek için bir tutam saç kullanın. Gevşek saç telleri isteğe bağlıdır – ama çok sevimli.

28. Saç Taç Aksesuarlı Güzel Taç Örgüsü

Saç Taç Aksesuarlı Pretty Saç Taç ÖrgüKaynak

Bir taç örgüsü tercih edebilir veya saçınızı taç örgüsü haline getirebilir ve bir saç tacı ile vurgulayabilirsiniz – duruma uygun olanı seçin. Örneğin yukarıdaki taç, hem Şükran Günü hem de kış şenlikleri için gerçekten güzel görünecek..

29. Saç Aksesuarlı Şükran Günü Saç Modelleri

Saç Aksesuarlı Şükran Günü Saç ModelleriKaynak

Saç aksesuarları trendinden en iyi şekilde yararlanın ve farklı aksesuarlarla oynayın. Size saç kurdelelerini, tokaları ve saç taçlarını zaten gösterdik, şimdi saç tokasını parlatacağız!

30. Güzel Saç Aksesuarlı Saç Modelleri

Güzel Saç Aksesuarları ile Saç ModelleriKaynak

Daha basit ama yine de aksesuarlı bir görünüm için saç tokasını seçin. Yukarıdakiler, günümüzde mevcut olan birçok saç tokası ve aksesuarın sadece dört örneğidir. Saçınızı arkadan bağlamak veya herhangi bir saç stiline bir dokunuş eklemek için bunları kullanın..

Hallmark eCards'tan Mutlu Teşekkürler GIF - Find & GIPHY'de paylaş

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İşte karşınızda, ne kadar güzel oldukları için kendi geçit törenini hak eden en havalı Şükran Günü saç stillerinin bir listesi. Şükran Günü’nden önce kimsenin bu kadar zamanı olmadığı için, bu dozların yapılması da kolay ve hızlıdır..

Ayrıca gününüzü nasıl geçirirseniz geçirin şık görünmenize yardımcı olacaklar – geçit töreninde, geleneksel oyunda, arkadaşlarınızla dışarıda veya nasıl isterseniz öyle.!

Peki, bunlardan hangisi Şükran Günü saç modelleri kısa listenizde yer aldı? Yoksa zaten başka bir saç modeli mi yaptınız (ve evet ise, hangisi)? Bir yorum bırakın ve bize bildirin!