50 idėjų kūrybiškoms akimirkoms ir akcentams

Daugelis žmonių dažnai klaidingai paryškina ir pabrėžia, kad yra tas pats.

Tiesą sakant, nors jų abiejų tikslas yra tas pats, kad jūsų plaukų spalva atrodytų kuo natūralesnė, skirtumas yra tas, kad jie dedami ant skirtingų galvos dalių.

Štai kodėl mes sukūrėme šį kūrinį, kuriame išsamiai aprašome skirtumus tarp ryškiausių ir žemiausių.

Mes suskirstėme juos į spalvų kategorijas pagal penkis atspalvius – rudą, blondinę, raudoną, violetinę ir mėlyną.

Kiekvienoje kategorijoje yra penki ryškiausių ir penki ryškiausių pavyzdžių pavyzdžiai. Mėgautis!

I. Rudi plaukai

1. Svarbiausi ir žvilgsniai rudiems plaukams

šviesiaplaukė ant rudų ir žemų šviesųŠaltinis

Pradėkime nuo paprasčiausios svarbiausių versijų, kurias galite gauti. Žinoma, mes kalbame apie šviesius atspalvius ant rudų plaukų. Paprastai jie šviesina ir saldina rudą spalvą, todėl ji atrodo šiek tiek švelnesnė.

2. Karamelės akcentai ant rudų plaukų

karamelė ant rudų ir žemų šviesųŠaltinis

Karamelė yra žingsnis arčiau natūralios jūsų plaukų spalvos nei šviesiaplaukė, todėl daugeliui moterų tai labiau patinka. Tai taip pat pageidaujamas pasirinkimas, nes karamelės ir rudos spalvos kontrastas nėra toks ryškus, kaip tarp blondinės ir rudos.

3. Platinos akcentai ant rudų plaukų

platina ant rudų ir žemų šviesųŠaltinis

Kalbant apie svarbiausius ir žemiausius momentus, neįmanoma nepaminėti platinos, nes tai sezono žvaigždė. Tačiau, jei norite, kad jūsų plaukai atrodytų kuo natūralesni, ten taip pat turite pridėti keletą vidurinių akcentų, pavyzdžiui, karamelę.

4. Muskato riešutų akcentai ant rudų plaukų

muskato riešutas ant rudų ir žemų šviesųŠaltinis

Priklausomai nuo pasirinkto rudo atspalvio, jie gali būti beveik nematomi jūsų plaukuose. Tačiau nematomas nereiškia, kad jie vis tiek neatliks savo darbo – apšviesti jūsų plaukų spalvą ir padaryti ją daug turtingesnę.

5. Svarbiausi ir blogiausi įvykiai netvarkingoje bandelėje

netvarkingos bandelės rudos spalvos ir žemos šviesosŠaltinis

Kalbant apie šukuosenas, jei norite parodyti savo svarbiausius ir menkiausius dalykus, negalite suklysti su besisukančia netvarkinga bandele. Tai puikus sprendimas, kuris taip pat parodo, ką slepiate po juo.

6. Pilki žibintai ant rudų plaukų

pilka ant grybų rudų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Dabar mes patenkame į prasto apšvietimo sritį. Tai yra pilki šviesūs šviesūs šviesūs plaukai ant grybų, absoliučiai tobula plaukų spalva rudeniui. Šiuo atveju žibintai padeda pritraukti reikiamą dėmesį į tai, koks nuostabus tas grybų rudas.

7. Šviesūs šviesūs šviesūs plaukai ant rudų plaukų

šviesiaplaukė ant rudų žemų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Suprantant, kad šviesiaplaukė yra tokia populiari spalva, svarbu rudos spalvos šviesoje matyti ir ryškiausius, ir žemiausius jos atspalvius. Štai kaip atrodo pastarieji. Šiek tiek kaip auksiniai sruogos, kabančios per jūsų rudus plaukus.

8. „Caramel Lowlights“ ant tamsiai rudų plaukų

karamelė ant tamsiai rudų žemų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Jei turite tamsiai rudus plaukus, visada gera mintis pagalvoti apie tam tikrus trūkumus, kurie šiek tiek pasaldins sandorį. Priešingu atveju tamsiai ruda spalva gali jus šiek tiek pasendinti arba atrodyti blyškesnė, nei esate realiame gyvenime.

9. Raudoni šviesūs raudonmedžio plaukai

raudona ant raudonmedžio rudos žemų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Prieš kelis sezonus raudonmedis buvo išraiškinga spalva, todėl, žinoma, visi jį dėvėjo. Nuo to laiko ši tendencija šiek tiek sumažėjo, o pasaulis perėjo prie žemiškesnių rudos spalvos tonų, tačiau vis tiek galite tai išbandyti, jei esate įsimylėję.

10. „Platinum Lowlights“ ant rudų plaukų

platina ant rudų žemų ir žemų šviesųŠaltinis

Kalbant apie svarbiausius ir žemiausius platinos atspalvius, jei esate beveik visiškai apsaugoti nuo pirmojo, negalite gauti platininių žibintų bet kokio rudo atspalvio. Pasitarkite su savo stilistu ir pažiūrėkite, kuris derinys geriausiai tinka.

II. Šviesūs plaukai

11. Svarbiausi ir šviesiausi plaukai šviesiems plaukams

smėlio blondinės aukščiausios ir žemos šviesosŠaltinis

Tai labiausiai dievinama plaukų spalva pasaulyje, todėl buvo natūralu ją padengti ir ryškiausių, ir žemiausių spalvų požiūriu. Šviesiaplaukė yra amžinai moteriška spalva, o tobulo atspalvio, tinkančio jūsų odos tonui, suradimas gali būti ir ryškiausiuose, ir žemiausiuose šviesuose.

12. Sviesto šviesūs akcentai ant šviesių plaukų

sviestas blondinė aukščiausios ir žemos šviesosŠaltinis

Galite pamanyti, kad ant šviesių plaukų sunku nupiešti šviesius atspalvius, tačiau tai yra jų genialumas. Viskas priklauso nuo to, kaip niuansuojate pasirinktą atspalvį, kad suteiktumėte papildomo kūno ir blizgesio.

13. „Manhattan Blonde Highlights“

manhatano blondinė aukščiausi akcentai ir žema šviesaŠaltinis

Pagrindas čia yra įprasta smėlio blondinė, sumaišyta su smėlio spalva. Tačiau svarbiausi dalykai yra atspalvis, vadinamas Manhatano blondine, kuris buvo populiarus tarp įžymybių ir „Instagram“ madų.

14. Ledkalnio akcentai ant medaus šviesių plaukų

ledkalnis ant medaus blondinio aukštų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Medaus šviesūs plaukai yra tokie mieli, kokie yra. Todėl jums gali prireikti šaltesnės spalvos, kad ją šiek tiek subalansuotumėte. Čia atsiranda ledkalnio akcentai, atimantys šiek tiek šio saldumo ir pridedantys klasę.

15. Platinos akcentai žiliems šviesiems plaukams

platinos spinduliai šviesiai šviesiai šviesiai ir žemaiŠaltinis

Daugelis žmonių nemano, kad tai yra toje pačioje klasėje, kaip ir visos kitos blondinės, tačiau žili plaukai iš tikrųjų priklauso šviesiaplaukių šeimai. Šiame pavyzdyje yra platinos ir žemų spalvų, kurios suteikia metalinį blizgesį.

16. Polar Blonde Lowlights ant šviesių plaukų

poliarinė šviesiaplaukė silpna šviesa ir žema šviesaŠaltinis

Šis sezonas yra susijęs su blondinės paėmimu į kraštutinumą. Atsisveikinkite su savo geros merginos blondinės atspalviu ir pasveikinkite arktinę ar poliarinę blondinę. Kaip matote, šis turi tiek ryškių, tiek žemų šviesų, daugiausia dėmesio skiriant silpnoms šviesoms.

17. „Noisette Lowlights“ ant šviesių plaukų

noisette blondinė žemi akcentai ir žemi apšvietimaiŠaltinis

„Noisette“ neabejotinai yra vienas gražiausių blondinių atspalvių. Tai prancūziškas žodis „lazdyno riešutas“ ir apibūdina sodrų atspalvį kažkur tarp kreminės blondinės ir medaus rudos spalvos. Oho!

18. Braškių šviesūs šviesūs plaukai

braškių šviesiaplaukis žemas akcentas ir žemas apšvietimasŠaltinis

Jei renkatės braškių blondinę, geriausia gauti tiek ryškių, tiek žemų šviesų. Kalbant apie pastaruosius, pabandykite keletą smėlio blondų, kurie ima imbiero ar apelsino kraštą nuo braškių blondinės.

19. Muskato riešutų šviesūs plaukai

muskato riešutas šviesūs žemi akcentai ir žibintaiŠaltinis

Tinkamai atlikus, muskato riešutų šviestuvai beveik nematomi nuo šviesių plaukų. Vienintelis dalykas, kurį galėsite pastebėti, yra tam tikra šviesi plaukų kokybė, ypač kai jie juda.

20. Paparaci Blonde Lowlights ant šviesių plaukų

paparacų šviesiaplaukis žemas akcentas ir žemas apšvietimasŠaltinis

Štai dar vienas šiuolaikiškas atspalvis, kurį galite išbandyti, kad paryškintumėte ir paryškintumėte. Paparacių blondinė yra tokia, kokią jūs ją įsivaizduojate. Punas skirtas. Blizgučiai, spalvingi, balti ir putojantys akinančioje jūsų asmenukių šviesoje.

III. Raudoni plaukai

21. Svarbiausi ir žvilgsniai raudoniems plaukams

medus ant raudonų aukščiausių ir žemiausių šviesųŠaltinis

Pereikime prie raudonų plaukų ir pažiūrėkime, kaip čia reikia padaryti ryškiausius ir žemiausius dalykus. Kalbant apie raudonų plaukų atspalvius, tiek ryškūs, tiek silpni žibintai visada bus labiau matomi nei su ruda ir šviesiaplauke, nes kontrastas yra didesnis.

22. Rožių ir vario akcentai ant raudonų plaukų

Raudona plaukų spalva su šviesiais, vario ir rožinio aukso atspalviaisŠaltinis

Paprasčiausias sprendimas būtų išlaikyti arti namų bazės su kai kuriomis spalvomis, kurios kyla iš jūsų pradinės spalvos. Šiuo atveju turite labai klasikinį raudonos spalvos atspalvį su ryškiais vario ir rožinio aukso atspalviais.

23. Juodi akcentai ant raudonų plaukų

juoda ant raudonų aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Tačiau, jei jaučiatės labai drąsiai, galite eiti visiškai priešinga kryptimi ir pasirinkti spalvą, esančią priešingoje spektro pusėje. O kas priešinasi raudonai? Gal juoda? Taip atrodo.

24. Metalo akcentai ant raudonų plaukų

metalinis ant raudonų aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, metalo tendencija yra pakeisti matinį. Todėl mes kalbame apie metalą viskuo – akių šešėliai, skaistalai ir žymekliai, lūpų dažai ir plaukų spalvos.

25. Oranžiniai akcentai ant raudonų plaukų

oranžinė spalva raudonuose aukštuose ir žemuose apšvietimuoseŠaltinis

Kita spalva, kylanti iš raudonos spalvos ir kurią tikrai galite naudoti ir kaip paryškinimą, ir kaip apšvietimą, yra oranžinė. Arba imbiero, jei jums labiau patinka. Tačiau, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, patariame stilistui tai padaryti, o ne patys išbandyti namuose.

26. Ginger Lowlights ant raudonų plaukų

imbieras raudonuose žemuose ir žemuose apšvietimuoseŠaltinis

Kadangi jau minėjome imbiero plaukus, pažiūrėkime, kaip imbiero žibintai atrodo ant raudonų plaukų. Jie yra labai subtilūs, tačiau yra skirti apšviesti tą ugnį, kurią jūs darote. Naudokite juos kaip priemonę subalansuoti savo plaukų spalvą ir veido spalvą.

27. Šviesūs šviesūs šviesūs plaukai ant raudonų plaukų

šviesiaplaukė ant raudonų žemų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Galima pagalvoti, kad prie raudonos pridėti blondinę yra sunku. Tačiau kai esate profesionalių stilistų rankose, galite pasirodyti kaip žvaigždė. Šviesūs šviesūs šviestuvai pagerina tamsiai vyšninės raudonos spalvos kokybę.

28. „Vanilla Lowlights“ ant raudonų plaukų

vanilė ant raudonų žemų ir žemų šviesųŠaltinis

Ši kreminė spalva puikiai papildo jūsų raudonus plaukus, kai tik paryškinti ir prastai apšviesti. Tai tikrai rudens spalva, nes ji atitinka rudens atspalvius. Tiesą sakant, tai atrodo šiek tiek kaip moliūgų prieskonis ir kažkas, ką dėvėtumėte per Heloviną.

29. Smėlio spalvos žiburiai ant raudonų plaukų

smėlio spalvos ant raudonų žemų akcentų ir žemų šviesųŠaltinis

Žemiausias šviesas turite pasirinkti atsižvelgdami į pagrindinę spalvą. Tai faktas. Jei negalite to išsiaiškinti patys, pabandykite internete rasti patarimų ar vadovėlių, kurie gali padėti arba kreiptis tiesiai į jūsų stilistą.

30. Auksinės mažos šviesos ant raudonų plaukų

aukso spalvos raudonoje žemoje šviesoje ir žemoje šviesojeŠaltinis

Šis derinys gali būti tik prabangos pavyzdys, kai kalbama apie svarbiausius ir žemiausius dalykus. Galite sutelkti auksines sruogeles aplink veidą, kad jos apšviestų jūsų akių spalvą ir odos toną.

IV. Violetiniai plaukai

31. Svarbiausi ir šviesiausi plaukai

platina ant violetinių aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Dabar spręsime kai kurias netradicines spalvas, būtent purpurinę ir mėlyną, ir tai, kaip joms taikomi paryškinimai ir žema šviesa. Priežastis ta, kad netradicinės spalvos šiuo metu yra labai populiarios ir jūs turite žinoti, kaip jas dėvėti.

32. Purpuriniai akcentai ant žilų plaukų

purpurinė ant pilkų aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Yra du būdai, kaip padaryti ryškias spalvas su paryškinimais ir prastais apšvietimais. Pirmasis variantas yra visiškai nudažyti plaukus ir tada išbandyti paprastus paryškinimus, tokius kaip blondinė, ruda, raudona ar pilka. Arba darykite tai atvirkščiai ir pasirinkite violetinius atspalvius, pavyzdžiui, ne savo pagrindinę spalvą.

33. Violetiniai rožinio aukso plaukų akcentai

violetinė ant šviesių ryškių ir žemų šviesųŠaltinis

Mums visada patinka matyti puikias šukuosenas, kuriose dvi priešingos spalvos spektre buvo sumaišytos iki tobulumo. Tai puikus to pavyzdys. Pagrindinė spalva čia yra lygus rožinis auksas, o ryškiausi – purpuriniai.

34. Akių bruožai ant brunetų plaukų

rainelės brunetės ryškiausiuose ir žemiausiuose apšvietimuoseŠaltinis

Čia yra labiau klasikinis požiūris į svarbiausių ir blogiausių žaidimų žaidimą. Tai rainelė, atspalvis, priklausantis violetinei šeimai ant natūralios brunetės. Tai šukuosenos tipas, kurį paprastai matote muzikos festivaliuose.

35. Purpuriniai akcentai ant vario plaukų

purpurinė ant vario aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Varis ir žalvaris yra visiškai naujos spalvų tendencijos, kurios šluoja tautą, kai kalbame. Jie netgi sugebėjo atimti karūną nuo rožinio aukso, kuris daugelį sezonų užėmė pirmąją vietą. Išbandykite juos šiek tiek violetinės spalvos.

36. Levandų žvilgsniai į purpurinius plaukus

levandos žemi akcentai ir žema šviesaŠaltinis

Kai pasirinksite šviesius levandų atspalvius ant jau purpurinių plaukų, rezultatas bus toks, kad net per daug nesistengę įgysite gražią pastelinę spalvą. Norėdami įsitikinti, kad viskas yra subalansuota, pridėkite ir keletą platinos žemų šviestuvų.

37. „Winterberry Lowlight“ ant purpurinių plaukų

„winterberry“ žemiausi akcentai ir žema šviesaŠaltinis

Violetinės spalvos šeima yra gana plati ir turi daugybę atspalvių. Pavyzdžiui, tai yra žieminė uoga ir ją galite naudoti savo silpnam apšvietimui, jei kaip pagrindą turite tamsesnį purpurinių plaukų atspalvį.

38. Violetiniai šviesūs plaukai

violetinė ant violetinės spalvos ir mažai apšviestaŠaltinis

Šis derinys skirtas drąsiems. Priežastis ta, kad ją sudaro du labai stiprūs violetiniai atspalviai. Violetinė yra skirta jūsų svarbiausiems ir silpnam apšvietimui, o violetinė bus pagrindinė jūsų šukuosenos spalva.

39. Pilki žiburiai ant juodų purpurinių plaukų

juoda purpurinė pilka žemi akcentai ir žema šviesaŠaltinis

Jei norite santūresnės išvaizdos arba jei jūsų biuro aprangos kodas sako, kad purpurinė spalva tikrai netinka jūsų darbo vietai, visada galite rinktis juodą violetinę. Tai brunetė, kurioje yra tik violetinės spalvos užuomina. Norėdami gerai išmatuoti, pridėkite keletą pilkų šviesų.

40. Periwinkle Lowlights ant juodų plaukų

peršviečia žemus ir žemus apšvietimusŠaltinis

„Periwinkle“ yra labai švelnus violetinės spalvos atspalvis, dėl kurio atrodysite itin moteriškai ir subtiliai. Dėvėkite ją aukštoje uodegoje su auksiniu aksesuaru, kad galėtumėte šiai plaukų spalvai suteikti elegancijos..

V. Mėlyni plaukai

41. Mėlyni akcentai ir žibintai

peekaboo blue aukščiausios ir žemos šviesosŠaltinis

Kaip ir violetinė, mėlyna yra stipri netradicinė spalva, kuri per pastaruosius metus visur patraukė madų dėmesį. Yra įvairių būdų, kaip galite nešioti svarbiausius ir žemiausius žibintus.

42. Kobalto akcentai ant mėlynų plaukų

aukščiausi ir žemiausi kobalto akcentaiŠaltinis

Mėlyna ant daugiau mėlynos? Taip prašau! Daugelis vaistinių grožio prekių ženklų pastebėjo augančią kooky spalvų tendenciją ir paskelbė specialias formules, kurios leidžia dažyti plaukus namuose ir gauti norimą atspalvį be brangių kelionių pas stilistą.

43. Pastelinės mėlynos spalvos šviesūs plaukai

pastelinė mėlyna ant platinos blondinės aukštų ir žemų šviesųŠaltinis

Ši šukuosena turi stiprią 2000 -ųjų atmosferą, kurią mes mėgstame, nes pasaulis šiuo metu turi romaną su viskuo, kas yra retro ir ateina iš 80 -ųjų, 90 -ųjų ir 2000 -ųjų. Todėl nepraleiskite šio.

44. Svarbiausi ir žemiausi „Pixie Cut“ elementai

„Pixie blue“ aukščiausios ir žemos vietosŠaltinis

„Pixie“ kirpimai vis dar yra stiprūs, kiek tai susiję su šukuosenomis, ir jūs turėtumėte tai padaryti kuo greičiau. Tai puiki šukuosena pavasariui ir vasarai. Mėlynos spalvos peekaboos atrodo labai gaiviai ir švariai.

45. Metalo mėlynos spalvos akcentai

metaliniai mėlyni aukščiausi ir žemiausi žibintaiŠaltinis

Mes jau kalbėjome apie metalo tendenciją, todėl štai kaip atrodo metaliniai mėlyni akcentai, tik tuo atveju, jei planavote jų gauti. Jie puikiai tinka tamsiai rudiems ar brunetiniams plaukams.

46. ​​„Iceberg Lowlights“ ant pastelinių mėlynų plaukų

ledkalnis ant pastelinės mėlynos spalvos ir žemų akcentųŠaltinis

Kaip pastelinius mėlynus plaukus paversti dar geresniais, nei jie jau yra? Žinoma, pridėjus tam tikrų ledkalnio žiburių. Rezultatas – ši šiuolaikiška grunge išvaizda, kuri gali paversti jus tikra grožio karaliene, jei teisingai ją suformuosite.

47. Kobalto mėlynos spalvos žiburiai ant tamsių plaukų

kobalto mėlynas žemas akcentas ir žemas apšvietimasŠaltinis

Pateikėme ir kobalto mėlynos spalvos akcentus, ir žemus apšvietimus, nes spalva yra tokia nuostabi. Jis gali pagražinti ir sustiprinti bet kokį plaukų atspalvį. Be to, tai suteikia tam tikrą pranašumą, kurio net nežinojote, kad jums reikia jūsų gyvenime.

48. Sidabriniai žibintai ant mėlynų plaukų

sidabrinis mėlynas žemas akcentas ir žemas apšvietimasŠaltinis

Tai gali būti tik vienas gražiausių žemo lygio darbų, kuriuos mes kada nors matėme. Sidabro ir mėlynos spalvos derinys yra nepaprastai tobulas, o pirmojo blizgesys išryškina antrojo turtingumą ir gylį.

49. „Aqua Blue Lowlights“ ant natūralių plaukų

Vandens mėlynai žemi akcentai ir žema šviesaŠaltinis

Jei jums patinka jūsų natūralūs plaukai ir nesutinkate jų visiškai dažyti, bet vis tiek norite juos šiek tiek padailinti, tada kaip apie kai kuriuos vandens mėlynumo šviestuvus. Jie bus rodomi tik tada, kai sudėsite plaukus į bandelę ar kuodą.

50. Mėlyni šviesūs šviesūs plaukai

mėlyna ant purpurinių žemų paryškinimų ir žemų šviesųŠaltinis

Svarbiausių ir mažiausių šviesų derinys yra fantastiškas. Jūs turite daugybę bliuzo, purpurinių ir levandų, kurios susilieja viena į kitą ir vienoje natoje sukuria ypatingą vaivorykštės tipą.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Svarbiausius ir žemiausius elementus paprastai lengva sumaišyti.

Viskas tampa dar labiau painu, kai sužinosite, kad taip pat yra po šviesomis, kūdikių šviesomis ir „peekaboo“ akcentais.

Tačiau, kadangi šiame straipsnyje kaip pavyzdžius panaudojome penkias skirtingas spalvas ir suskirstėme jas į kategorijas, tikimės, kad šiek tiek nušvietėme skirtumus tarp ryškiausių ir žemiausių.

Praneškite mums, ką manote toliau pateiktame komentarų skyriuje!