50 Gösterişli Örgülü Patlama Saç Modelleri

Her şeyi bırak çünkü yeni bir trend uyarımız var! Henüz yakalanmadıysanız, olacaksınız. Örgülü patlama saç modelleri, moda ve stil dünyasından çıkan son eğilimdir. Bu, çok yakında onları Instagram akışınızda, Facebook zaman tünelinizde, Pinterest panolarında ve hemen hemen her yerde göreceğiniz anlamına gelir. Neyse ki, önceden düşündük ve herkesten önce spor yapabilmeniz için en gösterişli 50 örgülü patlama saç modelinin bir listesini bir araya getirdik. Eğlence!

1. Heidi Klum

Ünlüler bile bu saç stilini giymeye başladı çünkü çok basit, az bakım gerektiriyor ve evet, çok havalı. Bir deri ceket ve birkaç katmanlı gümüş veya platin kolyeler ekleyin ve onu bir günlük kıyafet olarak sallayabilirsiniz..

heidi klum briaded patlama saç modelleri

Kaynak

2. Genç Örgülü Patlama Saç Modelleri

Gençlerin Instagram hesaplarından kaynaklanmış olabilirler, ancak kesinlikle orada kalmadılar. Bununla birlikte, örgülü kaküller mükemmel selfie fırsatları yaratır. En iyi açı için kamerayı önden yüzünüze doğrultun.

genç örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

3. Çift Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu saç modeli o kadar çok yönlü ki, burada olasılıklarınızı sınırlayan tek şey kendi hayal gücünüz. Hatta isterseniz iki katına çıkarak, kaküllerinizi tutan ilk örgünün üstüne ikinci bir örgü katmanı ekleyebilirsiniz..

çift ​​örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

4. Jennifer Aniston

Elbette Jennifer Aniston, herkesten çok önce örgülü kakül takıyordu. Sonuçta o bir saç şekillendirme ikonu. Bu, 2009’daki Oscar’da, bu trendin başlamasından on bir yıl önce.!

jennifer aniston örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

5. Sevimli Örgülü Patlama Saç Modelleri

Saç ve makyaj için bu fikre pozitif olarak aşığız. Stil açısından 2010’ların sonu tam olarak bununla ilgili. Yaratıcı olmak ve geleneksel makyaj kurallarının normlarından kurtulmak.

sevimli örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

6. Kate Hudson

Aktris Kate Hudson, örgü patlama saç modelini tercih eden bir başka harika güzellik. Nude makyaj ve çok hafif bir mercan rengi rujla bu zahmetsiz ve bohem görünümü elde etmesine yardımcı oldu..

kate hudson örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

7. Julianne Hough

İşte nedime iseniz veya neden olmasın, gelinin kendisiyseniz, bir düğün için kolayca kopyalayabileceğiniz bir stil. Yumuşak bukleler dağınık bir yan topuzla birbirine bağlanmıştır ve öndeki örgülü kaküller ona ihtiyacınız olan özel bir şenlik havasını verir..

julianne hough örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

8. Kıvırcık Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu saç modeli için eski saç kıvırıcınızı çıkarmanız gerekecek. Ya da duş aldıktan sonra saçınızı örebilir ve gecenin geri kalanında uyuyabilirsiniz. Sabah doğal, gevşek buklelere uyanacaksınız..

kıvırcık örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

9. Elle Fanning

Aktris Elle Fanning gerçekten tuhaf bir ruh, değil mi? Ya da moda ve stil anlayışını kanıtlıyor. Bu nedenle, kaprisleri bir kez daha yönlendirmek için örgülü kaküllere başvurması doğal olurdu..

elle yelpazeleme örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

10. Topuzlu Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu gerçekten güzel bir saç modeli. Ancak, stilinize dikkat etmeniz gerekiyor çünkü Fransız şıklığı ile Cadılar Bayramı için Hollandalı bir süt hizmetçisi gibi giyinmek arasında ince bir çizgi var..

topuz örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

11. Orta Kısmı Örgülü Patlama Saç Modelleri

Ayrıca kaküllerinizi ortadan ikiye ayırabilir ve her iki tarafı da örebilirsiniz. Çok simetrik, ayna benzeri bir görünüm sağlayacaktır. Bobby pimleri kullanarak örgünün her iki ucunu başınızın arkasına bağlayın.

orta kısım örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

12. Pembe Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu, daha önce bir tane gördüysek, yaratıcılığınızla çılgınca koşmak için mükemmel bir saç modeli. Pembe saç, pek çok yaratıcı görünüme katkıda bulunur ve örgülü kaküller bu konuda size yardımcı olabilir. Bu sadece gerçekten sevdiğimiz bir örnek ama kendinizinkini oluşturabilirsiniz..

pembe örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

13. Kısa Saç ve Örgülü Patlama

Kaküllerini örmek, onlar uzarken onları yerinde tutmanın mükemmel bir yoludur. Yeterince sahip olduğunuza karar verdiğinizde ve onları büyütmek istediğinizde bir çözüm. Basitçe onları örün ve orada olduklarını bile fark etmeyeceksiniz..

kısa saç örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

14. Sinirli Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu görünümle ilgili her şey kesinlikle çok etkileyici. Uzun, örgülü kaküller, yumuşak kahverengi kalem eyeliner, dağınık gül ruj ve kıpkırmızı oje ile yüksek oranda tamamlanan saman sarısının mükemmel tonudur..

sarı örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

15. Kutu Örgüler ve Patlamalar

Örgülü kakülleri, kutu örgülerinize veya şu anda takmış olabileceğiniz diğer koruyucu örgülere ek olarak da yorumlayabilirsiniz. Yine de, bunu evde denememeniz ve bir profesyonelin ellerine bırakmanız konusunda sizi uyarmalıyız..

kutu örgüler örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

16. Örgülü Patlamalar ve Bobby Pimleri

Bu, Pazartesi sabahı hazırlanmanın en basit ve en hızlı yollarından biridir. Kaküllerinizi alın çizginizden biraz aşağıya doğru örün ve ardından örgünün ucunu büyük bir bobby pin ile yerine sabitleyin..

bobby pin örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

17. Günlük Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu randevu gecesi için ne kadar iyi görünüyor? Şık ve şirin arasındaki mükemmel karışım ve bahse gireriz randevunuz akşamın sonunda vurulacak. Bu eşsiz Fransız kız çekiciliği için bir ruj dokunuşu ekleyin.

gündelik örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

18. Örgülü Patlama ile Pixie Cut

Uzun bir peri kesiminiz varsa kaküllerinizi de örebilirsiniz. Kısa bir saç stilini süslemek için mükemmel bir yol, özellikle de yüksek modaya uygun bir etkinliğe veya kıyafet kuralı gerektiren bir etkinliğe katılıyorsanız..

uzun peri örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

19. Jennifer Morrison

İşte bu harika trend için giden başka bir ünlü ve o tıpkı Cinderella’ya benzemiyor mu? Jennifer Morrison’ın uzun, akıcı, sarı bukleleri, özellikle böyle güzel bir örgüyle çerçevelendiğinde güzel bir şeydir..

jennifer morrison örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

20. Kıvırcık Asimetrik Bob

Kıyafet kuralı gerektiren özel etkinliklerden bahsetmişken, deneyebileceğiniz başka bir saç modeli daha var. Bu, arkada kıvrılmış ve şişirilmiş asimetrik bir bob. Ayrıca, kaküller ekstra çekicilik için örülmüştür..

kıvırcık asimetrik bob örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

21. Vintage Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu görünümle ilgili olarak, bir sonraki Cadılar Bayramı kostümünüz için bir ilham kaynağı olarak kullanmayı düşünmüyorsanız, oyun kartı açıkça isteğe bağlıdır. Bunun dışında retro bir elbise ve suni kürk ile giymek için mükemmel bir vintage tarz..

eski örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

22. Düğün Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu, çiçek açan bir dalla süslenmiş, çok basit ama yumuşak ve romantik klasik üç telli bir örgüdür. Bir bahar düğünü ve bir sonraki bahçe partisi için mükemmeldir. Ayrıca, düğün fotoğraflarınız harika görünecek.

düğün örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

23. Noisette Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bu sarışın ve kahverengi karışımına noisette denir. Kelime Fransızca ‘fındık’ anlamına gelir ve bu gölgenin neden bu şekilde adlandırıldığını kolayca görebilirsiniz. Yeşil gözler için mükemmel ve kırmızı ruj dokunuşuyla güzel bir şekilde yola çıkıyor..

noisette örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

24. Esmer Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bayanların rujlarını kıyafetleriyle eşleştirmelerine kesinlikle bayılıyoruz. Bu zanaatta ustalaşmak çok fazla beceri ve pratik gerektirir, ancak bir kez yaptığınızda buna kesinlikle değecektir. Yüzde 100 eşleşen bir ruj bulun ve bir kazananınız olsun.

esmer örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

25. Dağınık Örgülü Patlama Saç Modelleri

Örgülü kaküllerin genel moda zevkiniz için biraz fazla katı veya mükemmel bir saç modeli olduğunu düşünüyorsanız, o zaman her zaman dağınık versiyonu tercih edebilirsiniz. Başka bir deyişle, bazı gevşek telleri çıkarmak için tarakınızın ucunu kullanın..

dağınık örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

26. İbiza Örgülü Patlama

Buna İbiza stili denir çünkü çoğu kız adayı tatillerinde ziyaret ettiklerinde giyerler. Gün boyu Buddha Bar’ı dinleyerek sıcak güneşin ve kumun altında uzanmanıza teşvik eden çok bohem ve bol bir saç modeli..

ibiza örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

27. Tatlı Örgülü Patlama Saç Modelleri

Çok köşeli veya kare bir yüzünüz varsa, ağır bir örgülü patlama seti de mükemmeldir. Saç şeklinin şekli esasen alnınızı kesecek ve açıları azaltarak biraz yumuşatacaktır. Bu süreçte sizi daha tatlı gösterecek.

tatlı örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

28. Kış Örgülü Patlama

Örgülü kaküller artık bere probleminizin çözümü. Ne sorunu, soruyorsun? Bilirsiniz, kış geldiğinde ve tüm saçınızı en iyi özelliklerinizi kapatan bir berenin altına sokmanız gerektiğinde. Şimdi zorunda değilsin!

kış örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

29. Kurdele ile Örgülü Patlama

Ayrıca örgülü kakül saç modelinizi kurdela gibi saç aksesuarlarıyla da süsleyebilirsiniz. İşte size bir ipucu – özellikle bunu mükemmel bir şekilde yapmak için yeterli zamanınız olmadığında, örgünün kendisindeki kusurları gizlemenin bir yolu olarak şeritleri kullanın..

şerit örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

30. Çiçek ve Örgü Taç

Bu, saç stillerine gelince, düğün ve özel etkinliklerde en son trend. Alnın etrafını kendi içinde bir taç gibi şekillendiren bir dizi örgülü patlama ile ikiye katlanmış doğal çiçeklerden oluşan bir çiçek taç.

çiçek örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

31. Jumbo Örgülü Patlama Saç Modelleri

Bir jumbo örgü elde etmek düşündüğünüzden çok daha kolay. Tek yapmanız gereken, normalde yaptığınız gibi örmek ve ardından parmaklarınızın ucuyla veya yumuşak bir fırça kullanarak, teller ayrılmaya başlayana kadar çekmektir..

jumbo örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

32. Kabarık Bakış

İşte size 2000’li yıllara bir geri dönüş. Bu, arkada kabarık bir çene çizgisi asimetrik bob. Bunları her annenin, kasiyerin ve öğretmenin giydiği 2000’li yılların başından beri hatırladığınızdan eminiz..

Kabarık Görünümlü Örgülü Bang Saç Modelleri

Kaynak

33. Alay Edilmiş Fransız Örgüsü

Bu alaylı Fransız örgüsü ile kabarık saç stillerinin güzel dünyasında biraz daha kalalım. Çarpıcı bir metalik platin sarısı ile boyanmış uzun bir peri kesiminin üzerine tünemiş durumda..

Fransız örgülü patlama saç modelleri alay

Kaynak

34. Retro Örgülü Patlama Saç Modelleri

Retro esintili bir görünüm elde etmek istiyorsanız örgülü kakülleri de kullanabilirsiniz. Kızıl saçlı ve kıpkırmızı rujun yanı sıra bu siyah beyaz marina kıyafeti ile mükemmel uyum sağlarlar..

eski örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

35. Yarım Örgülü Patlama Saç Modelleri

Kaküllerinizi örebilmenin bir başka yolu da saç çizginizi takip etmek yerine başınızın üzerinden ve arkaya doğru yapmaktır. Özellikle klasik bir örgüye sığamayacak kadar kısa kakülleriniz varsa bu şekilde deneyebilirsiniz..

yarım örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

36. Minimal Örgülü Patlama Saç Modelleri

Biraz uzun bir yol kat ettiğini ve en küçük ayrıntıların bile önemli olduğunu unutmayın. Özellikle görünümünüzün ağırbaşlı ve abartısız olması gereken günlerde bu trend ile yolunuzdan çıkmanıza gerek yok..

minimal örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

37. Yan At Kuyruğu ile Örgülü Patlama

Bir yan at kuyruğu, çapraz bir örgülü patlama setinin doğal devamıdır. Örgü bittiğinde, örgünün uçlarını alın, bir tarafta kalan saçlarınızla birleştirin ve bir saç bandı ile bağlayın..

yandan at kuyruğu örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

38. Oldukça Örgülü Patlamalar

Bu örgülü patlama trendini çiviledikten sonra Instagram fotoğraflarınızın ne kadar parlak olacağını hayal edin. Bu görünümü büyük patlamalar ve bir tarafta iki taze çiçek ile kopyalayın. İşte bir ipucu – çiçekleri üstünüzün rengiyle eşleştirin.

güzel örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

39. Yaz Örgülü Patlama

Hiçbir şey sarı saçlar ve örgüler gibi yaz demez. Bu yüzden sizin için sadece en iyi saç modelini değil, aynı zamanda en iyi saç rengini de bulduğumuza inanıyoruz. Arada bir birkaç platin eklenmiş kumlu bir sarışın..

yaz örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

40. İskandinav Prensesi Bakışı

Platin sarısı saçtan bahsetmişken, İskandinav Prensesi görünümü hakkında ne düşünürdünüz? Saçları boyamak için kullanılan sarı tonu ve öndeki çift örgülü patlama taçları nedeniyle bu şekilde adlandırılmıştır..

İskandinav prenses örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

41. Gri Örgülü Patlama

Bu kül sarısı saç sadece ölmek üzere. İyi bir gri ile karıştırılmıştır, böylece hayal edebileceğiniz hemen hemen her göz farı ile eşleştirebilirsiniz. Mor eyeliner ve siyah rimel ile ne kadar güzel duracağını bir düşünün..

peri kesim örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

42. Bakır Örgülü Patlama Saç Modelleri

Gül altının modası geçtiğinden beri, bakır ve pirinç, renk paletinin hüküm süren kral ve kraliçesi olarak yerini almak için oradaydı. Bu, önünde bir dizi bakır örgülü kakül bulunan kakao kahvesi saç..

bakır örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

43. Doğal Kıvırcık Saç Örgülü Patlama

Bu görünüm, sayıyı unuttuğumuz pek çok nedenden dolayı muhteşem. Doğal kıvırcık yele, bir dişi aslan yelesi gibi gururla sergilenir, kaküller güzel bir şekilde örülür ve teatral altın küpeler her şeyi muhteşem bir şekilde birbirine bağlar..

doğal kıvırcık saç örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

44. Aksesuarlı Örgülü Patlamalar

Örgülü kaküllerinizi iyileştirmenin veya süslemenin başka bir yolu da, örgünün ipliklerini bir şerit halinde örmektir. Günlük kullanım için sade, özel günler için saten yapın.

örgülü patlama saç kurdelesi

Kaynak

45. Küçük Kızlar İçin Örgülü Patlamalar

Örgülü kakül aynı zamanda küçük prensesinizin gözlerine saç gelmemesini ve oyun oynarken veya kitap okurken onu rahatsız etmemesini sağlamanın harika ve şık bir yoludur. Ve kabul edelim, bu şimdiye kadar gördüğün en şirin şey, değil mi??

küçük kız örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

46. ​​Leylak Örgülü Patlama

Örgülü kakül trendine biraz pizzazz eklemek istiyorsanız tek yapmanız gereken saçınızı alışılmışın dışında bir renge boyamak. Yeni mor çılgınlığı olan leylak ile tanışın. İlkbaharda en iyi sonucu veren yumuşak ve puslu bir tondur..

leylak örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

47. Çapraz Örgülü Patlamalar

Saç örmede iyiyseniz, yeterince YouTube öğreticisi izliyorsanız ve pratik yapmak için yeterli saat harcıyorsanız, bu çapraz örgülerde ustalaşabileceğinize bahse gireriz. Ve bunu yaptığında, kesinlikle topun güzeli olacaksın..

çapraz örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

48. Düğümlü Örgü

Ancak, buradaki çoğumuz gibi, saç örgüsünde hiç iyi değilseniz, basitçe kanatlayabilirsiniz. Bu, aslında olmadığı halde bir çeşit örgü gibi görünmek için yapılmış düğümlü bir örgüdür. Sahte bir örgü ama sahte değil!

düğümlü örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

49. Kademeli Örgüler

Hiç kaskad örgüler duydunuz mu? İşte böyle görünüyorlar. Verilmiş, genellikle bu saç stilini destekleyebilecek çok uzun saçlarda arkaya giderler, ancak örgülü patlamaların ortaya çıkmasıyla, onları alnınızda da spor yapabilirsiniz..

çağlayan örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

50. Güzel Örgülü Patlama Saç Modelleri

Örgülü kaküllerin en büyük avantajlarından biri, alnınızın olmasını istediğinizden biraz daha büyük olması durumunda alnınızı küçültmenize yardımcı olmalarıdır. Bu saç modeli ayrıca saç çizginizi düzeltmenize ve daha düz hale getirmenize ya da en azından bir yanılsama yaratmanıza yardımcı olabilir..

güzel örgülü patlama saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Kapsamlı örgülü patlama saç modelleri listemize uzun ve kapsamlı bir göz attıktan sonra, fikirlerimizden birkaçını seçmenizi ve örgünüzü uygulamaya başlamanızı öneririz. Ana sebep, bu trendin Instagram ve Pinterest’te o kadar taze olması ki, bu yıl Coachella ve Burning Man’de göreceğimize neredeyse bahse girebiliriz. Seçimleriniz nelerdi aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!