Patlama Önerileri ile 50 Muhteşem Uzun Saç

Bir çift kakülün bir saç stilinin görünüşünü gerçekten değiştirebileceğini hepimiz biliyoruz..

Aslında, tüm tavrınızı, yüzünüzün geometrisini değiştirebilir ve size tamamen yeni bir görünüm verebilirler..

Sahip olduğunuz yüz yapınıza bağlı olarak bazı kaküller diğerlerinden daha iyi sonuç verir..

Ama bildiğimiz bir şey var. Hepsi uzun saça çok yakışıyor.

Bu nedenle, burada dikkate almak isteyeceğiniz 50 uzun kaküllü saç önerisi var.!

1. Patlama ile Uzun Düz Saçlar İçin Saç Modelleri

patlama ile düz uzun saçKaynak

Düz uzun saçları kaküllerle birleştirmek, bu saç modeli söz konusu olduğunda yapabileceğiniz en temel şey. Muhtemelen onunla yanlış gidemezsin. Size sofistike ve biraz Fransız havası verecek uçlarda keskin olmayan bir kesim öneriyoruz..

2. Uzun Saçlar İçin Sevimli Patlamalar

patlama ile uzun saç yayKaynak

Patlama stiline sahip bu inanılmaz sevimli uzun saç, görünümünüze Disney dokunuşu katacak. Bir dizi çok ağır patlama, bazı gevşek yan şeritler ve üstte büyük bir yay içerir. Yayın nasıl oluşturulacağına ilişkin YouTube’daki eğiticilere bakın.

3. Patlama ile Trendy Uzun Saç Modelleri

patlama ile orkide uzun saçKaynak

Alışılmadık renkler şu anda tüm öfke. Bu, aynı zamanda çok dramatik bir makyajı olan patlamalara sahip uzun saçların koyu bir orkide tonudur. Ruj, neredeyse siyah ve cadı gibi görünen çok mat ve koyu bir erik..

4. Patlama ile Bakır Altın Uzun Saç

patlama ile bakır altın uzun saçKaynak

Konuştukça hızla (daha da fazla) popülerlik kazanan bir başka şaşırtıcı renk de bakırdır. Pirinç adında bir kız kardeşi var ve ikisi de yeni metalik trendin bir parçası olarak dünyayı ele geçiriyor. Bu doğru, matın üzerinden geç! Güzellik kasabasında yeni bir şerif var!

5. Yan Patlamalarla Uzun Saçlar İçin Yeni Saç Modelleri

yan patlama uzun saç patlama ileKaynak

Bu, bazı yan patlamalarla tamamlanmış çok ince ve sevimli bir patlama setidir. Özellikle topuz için de giderseniz, sizi son derece sevimli ve tatlı gösterecekler. Çok ‘balerin görev dışı’ bir görünüm.

6. Dağınık Katmanlar

dağınık katmanlar ağır kakül kaküllü uzun saçKaynak

Bu saç stiline kesinlikle bayılıyoruz ve kaküllü uzun saçlara gelince, yanlış gidemeyeceğinize inanıyoruz. Bu, bazı köpükler ve bir fön makinesi kullanılarak hacim kazandırılmış uzun ve katmanlı bir kesimdir..

7. Patlama ile Koyu Uzun Saç

kahküllü siyah saç uzun saçKaynak

Saçınızı bu şekilde uzatmak istemiyorsanız, istemiyorsanız veya sabrınız yoksa, her zaman uzatmalara gidebilirsiniz. Kilitlerinizi tatlı gösterecek ve onlara çok daha fazla hacim ve vücut katacaklardır..

8. Patlama ile Shaggy Uzun Saç

kaküllü tüylü sarı uzun saçKaynak

Hem bu renk hem de bu kesim kesinlikle ölmek üzere. Özellikle büyük boy, örgü bir kazak ile kombine edildiğinde, sonbahar veya kış için mükemmel bir kombinasyondur. Renk, bej ve buzdağı sarısının birleşimidir, kesim ise tüylü ve katmanlı uzun bir saç modelidir..

9. Reese Witherspoon

reese kaküllü uzun saçKaynak

Hollywood’da kakül takan veya takmaya devam eden birçok ünlü var. Yine de hiçbiri aktris Reese Witherspoon gibi değil. O ipeksi düz, güneşli sarı saç yelesiyle tamamladığımızı hatırlayabildiğimizden beri gururla onları spor ediyor..

10. Kaley Cuoco

kaküllü kaley cuoco uzun saçKaynak

Komedi oyuncusu Kaley Cuoco’nun gençlik yıllarında patlamalarla uzun saç fikrini benimsediği bir zaman vardı. Çok katmanlı ve parçalı bir kesimi ve son derece manikürlü kaşlarını yalnızca kısmen gizleyen bir dizi yan patlamayı severdi..

11. Hillary Duff

hillary duff patlama ile uzun saçKaynak

Bir başka ünlü püskül takan eski Disney yıldızı Hillary Duff. Ayrıca kaküllü uzun saçları da seviyor. Gölgesi koyu renkli kökleri olan açık bir bal sarısı ve kakülleri gözlerini geçecek kadar uzun ve bir tarafa süpürüldü..

12. Taylor Swift

taylor swift kaküllü uzun saçKaynak

Yıllar boyunca pek çok görünüşü ve dönüşümü oldu ve yakın zamanda duracak gibi de görünmüyor. İşte seksi Tay-Tay, Kleopatra gözleri ve uzun kahküllü uzun saçlı bir yele.

13. Uzun Saçlar İçin Güzel Patlamalar

jennifer garner kaküllü uzun saçKaynak

Jennifer Garner kesinlikle kakül takmayı biliyor. İşte ondan öğrenebileceğiniz küçük bir numara. Saçınız aynı koyu renkse, yüzünüzün ve boynunuzun alt kısmına birkaç vurgu veya peekabook ekleyin. Yüzü aydınlatacaklar ve patlamaların karanlığını dengeleyecekler.

14. Patlama ile Süper Model Uzun Saç

kaküllü kate moss uzun saçKaynak

İkonik güzellik Kate Moss, yenilmesi oldukça zor olan bazı standartlar belirledi. Güzel yuvarlak yüzü, bu gür ve şık patlama seti ile tamamlanıyor. Ayrıca giymesi zor bir gölgeyi çok yakışıklı bir şekilde spor ediyor. Bu koyu bir şişe sarışın.

15. Jennifer Lopez

jennifer lopez kaküllü uzun saçKaynak

Bu şarkıcı ve aktrisin kaküllü uzun saçlarına baktığınızda, neden farklı saç bakım ürünlerinin reklamını yapmak için seçildiğini anlayabilirsiniz. Doğal saçları inanılmaz derecede kalın ve güzel ve hiçbir zaman uzatma şeklinde yardıma ihtiyacı olmadı..

16. Kaküllü Uzun Saçlar İçin Saç Modelleri

bella thorne kaküllü uzun saçKaynak

Aktris Bella Thorne, onunla ilk tanıştığımızdan beri büyüdü ve çok değişti. Estetik dedikoduları bir yana biz onu saçları için seviyoruz. Harika bir kızıl, baharatlı ve sıcak tonunu boyamayı sevdiği kaküllü uzun saça bir bakın..

17. Dakota Johnson

kaküllü dakota johnson uzun saçKaynak

Herkesin en sevdiği iyi kız kötüye gitti (Rihanna’yı kurtarın) Anastasia Steel elbette uzun saçlarını kaküllerle takıyor. Bu saç kesimi ile ünlüdür, çünkü Anastasia masum komşu kızı görünümünün bir parçası haline gelmiştir..

18. Jennifer Lawrence

kahküllü jennifer Lawrence uzun saçKaynak

Kaküllü veya kakülsüz, Jennifer Lawrence yanlış yapamaz. Burada, göz kapaklarınız ve kaşlarınız arasındaki o küçük boşluk olan mükemmel uzunluğa ulaşan bir dizi ince kakül takıyor. Ayrıca saçlarının mükemmel bir şekilde dalgalı olmasına bayılıyoruz..

19. Zooey Deschanel

patlama ile zooey uzun saç deschannelKaynak

Aktris Zooey Deschanel’in kaküllü uzun saçları artık o kadar ikonik ki ve o kadar uzun zamandır takıyor ki, onsuz tuhaf ve tanınmaz görünüyor. Bize inanmıyorsanız, kendiniz görün. O inanılmaz ağır patlamalar olmadan Google’a git.

20. Patlama Katmanlı Uzun Saç Modelleri

penelope cruz kaküllü uzun saçKaynak

Aktris Penelope Cruz uzun, siyah saçlarını uzun süredir gururla takıyor. Kaşlarına zar zor ulaşan ve ona çok boğucu bir görünüm veren kalın ve kısa bir saçakla iltifat ediyor. Özellikle her zamanki dumanlı gözüyle birleştiğinde.

21. Alexis Bledel

alexis bledel kaküllü uzun saçKaynak

İşte geçmişten bir patlama. Güzel Gilmore kızlarımızdan biri, kitaplarla dolu o büyük sırt çantasını okula taşıdığı ve Stars Hollow’daki bakkaldan Dean’le çıktığı günlerde güzel bir kızın saçını kestirmişti. Unutma?

22. Gül Byrne

gül byrne kaküllü uzun saçKaynak

Ne olursa olsun saçları her zaman mükemmel görünen kızları tanıyor musun? Rose Byrne onlardan biri. Belli ki, onu kaküllü uzun saçları için aynı anda hem kıskanıyoruz hem de seviyoruz, onu zamansız güzelliği için sevdiğimiz gibi.

23. Kaküllü Şık Saç Kesimleri

kahküllü jessica biel uzun saçKaynak

Kaküllü uzun saçların bu kadar güzel göründüğünde makyaja bile ihtiyacın yok. Bu resimde aktris Jessica Biel’in bize anlatmaya çalıştığı şey bu. Uzun ve kaygan saçakları göz kapaklarını tamamen kaplıyor, bu yüzden göz farı sürmeye gerek görmedi. Bu nedenle, pembe dudak parlatıcısına da gitti..

24. Jennifer Aniston

kahküllü jennifer aniston uzun saçKaynak

Sinematografideki en ikonik saç stillerinden biri olan Rachel’ın öncüsü olabilirdi, ama kabul edelim, aradan 20 yıldan fazla zaman geçti..

Jennifer Aniston bile devam etti ve saç kesimi başlangıçta o kadar iyi değildi. Neyse ki şık patlamalarla bu olağanüstü çikolatalı atkuyruğu için gitti.

25. Bryce Dallas Howard

brycce dallas howard kaküllü uzun saçKaynak

Konu saç olduğunda kızıllar çok eğleniyor ve aktris Bryce Dallas Howard bunu kanıtlamak için burada. Kaküllü uzun saçları, çelik gibi gözlerini ve tatlı çillerini vurgulayan kestane tonlarına sahip süper koyu bir bakır rengi..

26. Patlama ile Uzun Dalgalı Saçlar İçin Saç Modelleri

kahküllü cheryl cole uzun saçKaynak

Kaküllü dalgalı uzun saçlarınızla ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Cheryl Cole sana öğretecek. Bu, çok basit bir saç modeli olsa bile sizi bir milyon dolar gibi gösterecek yan patlamaları ve birkaç yan ipi olan hacimli bir at kuyruğu..

27. Katie Holmes

Katie holmes kaküllü uzun saçKaynak

Evet, iyi kızlar bile doğru saç stiline sahiplerse inanılmayacak kadar boğucu ve seksi olabilirler. Katie Holmes’un durumunda, şu anda sizin de almanızı önerdiğimiz çantalı uzun saçlardı. Çünkü eğer seni böyle gösteriyorsa, bu bir kazanan.

28. Jennifer Love Hewitt

jennifer aşk hewitt uzun saç ile patlamaKaynak

Jennifer Love Hewitt nasıl her zaman mükemmelliğin resmi gibi görünüyor? Bu bir gizem. Bu nedenle, hepsini uzun saçlarına patlamalarla koyacağız. Renk, hem sarı hem de kırmızı vurgular ve peekaboos ile çizgili koyu kakao çekirdeğidir. vay be!

29. Kirsten Dunst

patlama ile kirsten dunst uzun saçKaynak

Patlama takan bir başka ünlü Hollywood uzun saçları, aktris Kirsten Dunst. Onu Mary Jane veya Marie Antoinette olarak sevmiş olsanız da, bir sarışın olarak ve bir dizi yandan süpürülmüş kakül ile olağanüstü göründüğünü inkar edemezsiniz..

30. Kendall Jenner

kendall jenner kaküllü uzun saçKaynak

Kaküllü uzun saç gibi basit ve asırlık bir saç stilini alıp onu sanatsal ve aşırı şık bir şeye dönüştürmeyi süper model ve realite TV yıldızı Kendall Jenner’a bırakın. Ekstra uzun siyah kakülleri, dağınık üst düğümü ve muhteşem altın yılan küpeleri bizi ciddi anlamda kıskandırıyor..

31. Emma Taşı

kaküllü emma stone uzun saçKaynak

Kaküllü uzun saçları olsun ya da olmasın, Emma Stone tam bir sevgili. Ancak itiraf etmeliyiz ki onu o muhteşem kakülleriyle tercih ediyoruz. Ona çok havalı bir retro hava veriyorlar. Ayrıca, yeşil gözlerini öne çıkarıyorlar..

32. Selena Gomez

selena gomez kaküllü uzun saçKaynak

Instagram’ın kraliçesi kim? Tabii ki Selena Gomez. Ama kraliçe olduğu tek yer burası değil. Genç oyuncu ve şarkıcı, kaküllü uzun saçları ile büyük stil ve güzellik puanları kazanıyor..

33. Anne Hathaway

kaküllü anne hathaway uzun saçKaynak

Anne Hathaway, kaküllü uzun saçlı bir prenses gibi görünmüyor mu? Biz öyle düşünüyoruz. Tatlı yüzü, kahve gözleri ve çikolata rengi saçlarında onu kraliyet arabasından inmiş gibi gösteren bir şeyler var..

34. Gwyneth Paltrow

kaküllü uzun saç gwyneth paltrowKaynak

Kraliyetten bahsetmişken, Hollywood’da hayatının her günü Kraliçe ile çay içecek kadar zarif görünen başka bir lider kadın var. Gwyneth Paltrow’un kaküllü uzun saç fikri, mükemmel bir şekilde düzleştirilmiş güneşli sarı bukleler anlamına gelir..

35. Rachel McAdam’lar

kaküllü rachel mcadams uzun saçKaynak

Aktris Rachel McAdams tarafından giyilenler gibi ince kahküller çok seksi ve kız gibi. Özellikle onları bir at kuyruğu veya topuzla kombinlerseniz sizi genç ve taze gösterecekler. Makyajınızı düşük seviyede tutun ve anında birkaç yaş daha genç görüneceksiniz..

36. Leighton Meester

leighton meester kaküllü uzun saçKaynak

Gossip Girl’ün bir bölümünü izledikten sonra kaç kez stiliste koşup saçını böyle kesmesini istemek istedin? Leighton Meester bir stil ikonuydu ve kaküllü uzun saçının bunda büyük rolü var..

37. Nicole Kidman

nicole kidman kaküllü uzun saçKaynak

Bu, Practical Magic’teki aktris Nicole Kidman. Başı bir sürü belaya giren seksi bir cadıyı oynadı. Onun hakkında sevdiğimiz şey onun kişisel tarzıydı. Derin ve ateş kırmızısı kahküllü ekstra uzun saçlar, saçlarımızı da boyamak istememize neden oldu..

38. Lea Seydoux

lea seydoux kaküllü uzun saçKaynak

Disney’in canlı aksiyon Güzel ve Çirkin’in Emma Watson’ın cesur Belle ile uluslararası başarısından önce, Lea Seydoux’un oynadığı masalsı ve son derece güzel Fransız versiyonu vardı. Belle’in kim?

39. Brigitte Bardot

kahküllü brigitte bardot uzun saçKaynak

Zamanda geriye gidelim ve tarihin en ünlü uzun kahküllü saç modellerinden birine bir göz atalım. Elbette güzellik ve stil ikonu Brigitte Bardot’tan bahsediyoruz. 60’lı yaşlarında dağınık, sarı arı kovanı ve ayrık kakülleri efsane haline geldi.

40. Patlama ile Son Saç Modelleri

kahküllü kızıl johansson uzun saçKaynak

Scarlet Johansson’ın unutulmaz bir yüzü ve kaküllü uzun saçlar için daha da unutulmaz bir fikri var. Genellikle bir ton sarışın ya da başka bir ton giyer ve onu bu ağır ve şık patlama setinde kesinlikle sevdik..

41. Goldie Hawn

kahküllü goldie hawn uzun saçKaynak

Ünlü kakül setlerinden bahsetmişken, Goldie Hawn’dan bahsetmemiz gerekiyor. Çocukluğumuzdan beri aynı saç stillerini giyiyor ve bu iyi bir şey çünkü olağanüstü, genç ve taze görünüyor.

Uzun kahküllü saçları yaz güneşi gibi altın sarısı, kesimi ise 60’ların ağır kahkülleriyle tüylü ve katmanlı.

60 yaş üstü bayanlar için daha fazla saç modeli görmek istiyorsanız, işte onlara adanmış bir parça.

42. Keira Knightley

keira knighteley kaküllü uzun saçKaynak

Her zaman çok zarif ve farklı bir yaştan görünen İngiliz aktris Keira Knightley, kendi yandan süpürülmüş kakülleriyle harika görünüyor. Ama biraz durup saç rengi hakkında konuşabilir miyiz??

Çok doğal bir kahverengi ile başlayan ve daha sonra zengin koyu bal ve pirinç sarısı bir havuzda eriyen bir ombre..

43. Natalie Portman

natalie portman kaküllü uzun saçKaynak

İşte Natalie Portman’ın daha gençken ve uzun saçları kaküllü spor yaparken çekilmiş bir gerileme fotoğrafı. Sadece şu tatlı ve masum yüze bak. Sadece biz miyiz yoksa bu bakışla içindeki Beyaz Kuğusunu mu kanalize ediyor? Belki tozlu pembe bir paltodur.

44. Lea Michelle

lea michelle kaküllü uzun saçKaynak

Şimdi, kırmızı halı saçını böyle yapıyorsun! Kaküllü uzun saç, bu özel etkinlik için aktris Lea Michelle’in üzerinde hiç bu kadar güzel durmamıştı. Ombre saç modeli, çikolata renkli kakülleriyle ani, seksi bir hal alıyor..

45. Sienna Değirmeni

sienna miller kaküllü uzun saçKaynak

Böyle bir doğal güzelliği ancak Sienna Miller çekebilir. Çarpıcı ve hafif metalik kırmızı dudağının tamamladığı minimal göz makyajı, sarı saçları bir hale gibi çevreliyor. Kaş çizgisini süpüren kısa kakülleri ona çok şık bir görünüm kazandırıyor..

46. ​​Lily Aldridge

lily aldridge kaküllü uzun saçKaynak

Patlama ile uzun saç bir süper model elyafıdır. Victoria’s Secret meleği Lily Aldridge, uçlarına doğru sadece bir miktar sarışın vurgulu koyu mantar kahverengi saçlara sahiptir. İnce kakülleri onu boğucu ve gizemli gösteriyor.

47. Plaj Dalgaları ve Patlamaları

kaküllü plaj dalgaları uzun saçKaynak

Sadece bukle maşanızı veya hatta saç düzleştiricinizi kullanarak plaj dalgaları elde etmek çok kolay. İkinci prosedür hakkında bir eğitime ihtiyacınız varsa, YouTube’da arayın. Şaşırtıcı derecede az zaman alır.

48. Uzun Saç ve Swoop Patlamaları

uzun saçları kahküllerle vurKaynak

Swoop patlamaları, kelimenin tam anlamıyla yana ve alnınızın dışına kaydırılan ve her şeyi kaplamaması için ağır bir saçak anlamına gelir. 2000’li yıllarda herkesin giydiği bir saç modeliydi..

49. Patlama ile Yaratıcı Uzun Saç

patlama ile yaratıcı uzun saçKaynak

Bu ayçiçeği sarısı ombre saçlı bir gün batımı portakalıdır. Uzun ve şık ve buna uygun harika bir bebek kakülleri var. Ve o makyajı gördün mü? Yapması biraz zaman alabilir, ama buna değer!

50. Bebek Patlamaları ve Uzun Saçlar

bebek uzun saçı kakülle patlatıyorKaynak

Burada bebek kaküllerinden bahsetmişken, onları giymenin harika ve boğucu bir yolu. Bu koyu çikolata kahveye, uyumlu renkte dumanlı bir göz eşlik ediyor. Fırfırlı elbiseyi ve gerçekten fark yaratan bohem takıları seviyoruz.!

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bu 50 uzun saça kakül önerileriyle baktıktan sonra hangisini kopyalamaya karar verdiniz??

Ağır kaküller ve dumanlı gözlerle boğucu bir görünüm mü??

Brigitte Bardot 60’lardan ilham alan görünüm veya ince kahküllü ve minimal makyajlı genç ve cilveli bir görünüm?

Karar verin ve aşağıdaki yorum bölümünde hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.!