Mėlyni plaukai: 50 nuostabių būdų sportuoti ir valdyti!

Netradicinės plaukų spalvos jau daugelį sezonų yra viena iš IT šukuosenų, o jūs gali iš tikrųjų raskite būdą dėvėti net ir mėlynus plaukus, net jei esate labiau atsipalaidavęs žmogus.

Netiki mumis? Tada slinkite arba slinkite ir atraskite šauniausią būdą sportuoti mėlynus plaukus. Turime idėjų, kurios jus įkvėps, nesvarbu, ar turite trumpus, ar ilgus plaukus, ar esate atsipalaidavusi, ar šauni, nervinga mergina.

Taigi ko jūs laukiate? Pradėkime atrasti šauniausius būdus sukrėsti mėlynus plaukus visais atspalviais, atspalviais, deriniais ir progomis!

Žalių plaukų modelio GIF - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

I. Mėlynos spalvos atspalviai

1. Tamsiai mėlyni plaukai

tamsiai mėlyni plaukaiŠaltinis

Pradėsime nuo tikrai drąsaus atspalvio, kuris būtinai jus pastebės! Nešiokite tamsiai mėlynus plaukus laisvai arba surinkite juos į mažą uodegėlę gale, kad atrodytumėte labai trumpai iki pusės, todėl veidas neliks be nuklydusių plaukų.

2. Mėlyni juodi plaukai pynėje

mėlyni juodi plaukai kasojeŠaltinis

Puikus būdas pademonstruoti savo plaukus, nesvarbu, ar jie būtų mėlyni ir juodi, ar tiesiog mėlyni, ar bet kokios kitos spalvos, – juos pinti.

Nuostabi mergina aukščiau pasiūlė palaidą prancūzišką pynę, kuri prasideda maždaug nuo smakro ilgio ir kurią nešioja per petį.

3. Mėlyni ir purpuriniai plaukai

mėlyni ir violetiniai plaukaiŠaltinis

Kam pasitenkinti tik viena spalva, kai galima rinktis dvi ar daugiau? Įkvėpkite šio mėlynos ir violetinės spalvos derinio su tamsiai mėlynomis šaknimis ir purpuriniais galiukais. Banguoti plaukai ir pynė padeda dar labiau pabrėžti spalvų derinį.

4. Pasteliniai mėlyni plaukai

pasteliniai mėlyni plaukaiŠaltinis

Kaip jau minėjome, visiems ten yra mėlynos spalvos atspalvis. Jei jums netinka ryškios, ryškios spalvos, rinkitės pastelinį mėlyną beveik ledinį atspalvį ir priblokškite visus nauja išvaizda. Skrybėlė taip pat yra labai šaunus prisilietimas!

5. Mėlyni Ombre plaukai

mėlyni ombre plaukaiŠaltinis

Mes jau skyrėme straipsnį ombre mėlynų plaukų grožiui, tačiau jis taip pat negalėjo praleisti šio sąrašo, ypač kai ombre susimaišo iš gražaus turkio, kaip aukščiau.

6. Šviesiai mėlyni plaukai

šviesiai mėlyni plaukaiŠaltinis

Dar viena graži ir stulbinanti alternatyva tiems tamsesniems bliuzams. Šią šviesiai mėlyną plaukų spalvą galite pasirinkti bet kuriuo metu, tačiau ji greičiausiai atrodys ypač puošniai vėsiais žiemos mėnesiais. Ledo karalienė su šilta širdimi, bet kas?

7. Mėlyna plaukų spalva

mėlyna plaukų spalva ant banguotų plaukųŠaltinis

Priešingai, šis mėlynos spalvos atspalvis su žaliais akcentais ypač gražiai atrodytų karštais vasaros mėnesiais – iš dalies dėl gyvybingų atspalvių, iš dalies dėl to, kad visiems primins undinės plaukus (šauni tendencija).

8. Vidurnakčio mėlyni plaukai

vidurnakčio mėlyni plaukaiŠaltinis

Mes juos paminėjome, taigi čia jie yra: tai yra pirmasis iš kelių tamsesnių mėlynos spalvos atspalvių, kuriuos aptarsime šiame sąraše.

Ši vidurnakčio mėlyna plaukų spalva yra drąsi, tačiau subtili – beveik atrodo, kad šviesa krenta tinkamu būdu ant labai tamsių brunetinių plaukų ir sukuria bangas.

9. Purpuriniai ir mėlyni plaukai viršutiniame mazge

purpuriniai ir mėlyni plaukai viršutiniame mazgeŠaltinis

Čia vyksta gana daug, todėl pradėsime nuo plaukų spalvos. Būtent tai yra spalvų mišinys ant tamsiai mėlynos spalvos pagrindo, kuriame taip pat yra violetinės, žalios ir kelių atspalvių mėlynos spalvos.

Kad jie visi būtų akivaizdesni, plaukai buvo sulenkti ties galais ir sugauti netvarkingą viršutinį mazgą. Stulbinantis ir tikras šou sustabdytojas!

10. Tamsiai mėlyni plaukai

tamsiai mėlyni plaukaiŠaltinis

Ši tamsiai mėlyna spalva yra tokia tamsi, ir vėl atrodo, kad ją dėvinti moteris būtų brunetė. Tai gali būti puikus atspalvis jums, jei norite mėlynų plaukų, bet negalite būti pernelyg ryškūs.

11. Žaliai sidabriniai mėlyni plaukai

žali sidabro mėlyni plaukaiŠaltinis

Tai dar vienas spalvų derinys, šį kartą šaltesnių atspalvių. Pasigrožėkite ledo mėlynų plaukų deriniu su žaliais ir pilkais atspalviais ant banguotų plaukų.

12. Juodi ir mėlyni plaukai

juodi ir mėlyni plaukaiŠaltinis

Mums tiesiog nepakanka šios itin gražios išvaizdos. Aukščiau esanti mergina tapo beveik žalsvai mėlyna su žalsvais galais ir brunetėmis bei matoma išvaizda. Jos ilgi plaukai liko banguoti, laisvi ir tokie gražūs.

13. Rožiniai ir mėlyni plaukai su violetiniais

rožiniai ir mėlyni plaukai su violetiniaisŠaltinis

Jūs tikrai norėsite palikti plaukus laisvus ir kabėti, jei juose yra daug nuostabių spalvų. Tiesiog pažvelkite į šį šaunų mėlynos spalvos mišinį su beveik baltais akcentais su alyvine spalva ir tamsiai rožiniu pagrindu.

14. Elektriniai mėlyni plaukai

elektriniai mėlyni plaukaiŠaltinis

Išsiskirkite, eikite elektra! Žinoma, tik plaukų klausimais, naudojant šią labai šaunią elektrinę mėlyną spalvą, suformuotą tiesiai, laisvai ir ilgai! Žinoma, mėlyni antakiai yra neprivalomi.

15. Mėlyni ir žali plaukai

mėlyni ir žali plaukaiŠaltinis

Dar vienas labai gražus mėlynai žalių plaukų su tamsiomis šaknimis pavyzdys. Visus plaukus iškelkite į priekį ir per petį, palikite juos banguotus ir laukinius. Taip pat gausite dirbtinius šoninius kirpčiukus.

16. Žili žili plaukai

žili žili plaukaiŠaltinis

Kitas puikus stulbinančio ombre darbo pavyzdys. Mėlyni plaukai prasideda tamsesni, o po to ištirpsta į mėlyną pilką atspalvį. Gerai apibrėžtos garbanos išryškina spalvos pasikeitimą, kad būtų pasiektas į vandenį panašus efektas.

17. Mėlyni akcentai ant juodų plaukų su mėlynais kirpčiukais

mėlyni akcentai ant juodų plaukų su mėlynais kirpčiukaisŠaltinis

Dauguma mėlynų plaukų derinių prasideda nuo tamsaus pagrindo, ir nesunku suprasti, kodėl. Pavyzdžiui, jūs turite brunetinį pagrindą, kurį vėsina mėlyni tiesūs priekiniai kirpčiukai ir mėlyni galiukai, sugauti netvarkingoje bandelėje.

18. Juodi plaukai su mėlynais patarimais I

juodi plaukai su mėlynais galiukaisŠaltinis

Taip pat galite ieškoti tik mėlynų patarimų. Viršuje galite pamatyti beveik į ombre panašų pavyzdį, kai mėlyna pradeda tirpti maždaug nuo vidutinio ilgio plaukuose. Dėl baltos gėlės vainiko ir gražios suknelės išvaizda jaučiasi boho.

19. Išblukę lediniai mėlyni plaukai

išblukę lediniai mėlyni plaukaiŠaltinis

Šis mėlynos spalvos atspalvis yra toks išblukęs, jis atrodo beveik baltas arba pilkas (priklausomai nuo žibintų). Šaknys taip pat matomos, bet išdidžiai dėvimos šukuosenoje iki pusės, kuri baigiasi netvarkinga, žemai sulenkta bandele.

20. Mėlynos ir blondinės šukuosenos

Mėlynos ir blondinės šukuosenosŠaltinis

Dauguma mėlynų šukuosenų prasideda nuo tamsaus pagrindo, tačiau tai nereiškia, kad negalite jos derinti ir su šviesiais plaukais, priešingai! Šviesiai mėlynos spalvos galiukų išvaizdą gražina laisva, bet sudėtinga puspynė.

21. Šukuosenos su mėlynais akcentais

šukuosenos su mėlynais akcentaisŠaltinis

Kaip jau dabar nesunkiai matote, yra tiek daug būdų, kaip dėvėti mėlynus plaukus, ir vienas iš paprasčiausių yra pridėti keletą mėlynų akcentų ar žibintų. Jūs taip pat galite juos padaryti taip retus ar sotus, kiek norite.

22. Šukuosenos su mėlynais patarimais II

brunetė su banguotais plaukais su mėlynais akcentaisŠaltinis

Mes negalėjome pateikti tik vienos tamsių plaukų idėjos su mėlynais patarimais, o ne tada, kai yra tiek daug gražių pavyzdžių. Šį kartą vandens mėlyna spalva prasideda nuo pečių lygio ir yra suformuota gerai apibrėžtomis garbanomis.

23. Rožinė ir mėlyna spalvos „Fishtail Ponytail“

mėlynos ir rožinės spalvos pynėsŠaltinis

Dėvėkite plaukus žuvies uodega, kad tikrai išryškintumėte plaukų spalvas. Aukščiau ponia turi ir mėlyną, ir rausvą atspalvį, ir abi gražiai demonstruoja pynimo stilius.

24. Mėlynieji undinėlės plaukai pintinėje karūnoje

mėlyni undinės plaukai prancūziškoje pynėjeŠaltinis

Šią mėlynos undinės plaukų idėją gražiai pristato dvigubos karūną primenančios dvigubos pynės. Tai puiki šukuosena ypatingai progai, pavyzdžiui, vakarėliui ar net vestuvėms.

25. Mėlyni plaukai su lediniais mėlynais patarimais

mėlyni plaukai su lediniais mėlynais galiukaisŠaltinis

Taigi jūs matėte tamsius plaukus su mėlynais galiukais, bet ką apie mėlynus plaukus su dar mėlynesniais galiukais.

Pradėkite nuo tamsiai mėlynos spalvos pagrindo ir tada žaiskite su mėlynais atspalviais, kol visa tai baigsite ledinės mėlynos spalvos patarimais. Puikiai tinka tiek žiemai, tiek vasarai.

26. Mėlyni undinės plaukai

mėlyni undinėlės plaukaiŠaltinis

Tai ne pirmas kartas, kai minime undinės plaukus, bet ar tikrai svarbu, kai yra tiek daug gražių pavyzdžių? Paimkite šį gražų mėlynai žaliai pilką balayage darbą kaip papildomą įkvėpimą.

27. Karališka mėlyna šukuosena

karališkos mėlynos spalvos šukuosenaŠaltinis

Padarykite šią karališkos mėlynos spalvos šukuoseną dar karališkesnę, suporuodami ją su karūnine pynė ir iškelkite visiškai naują lygį!

28. Sidabrinė pilka mėlyna arklio uodega

sidabro pilka atspalvio mėlyna arklio uodegaŠaltinis

Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti ne taip, tačiau tai yra puikus pavyzdys, kaip švelniau dėvėti mėlynus plaukus.

Eikite į sidabriškai pilką, beveik plieninį mėlyną atspalvį ir dėvėkite jį žemoje arklio uodegoje su veido rėmeliais, kad pasiektumėte nuostabių efektų.

29. Purpuriniai mėlyni pasteliniai plaukai

pasteliniai violetiniai mėlyni tiesūs plaukaiŠaltinis

Dauguma mėlynų plaukų atspalvių turi žalią arba pilką atspalvį. Tačiau aukščiau galite pamatyti beveik violetinę mėlyną spalvą, kuri atrodo tiesiai iš pasakos.

30. „Blue Peekaboo“ akcentai

mėlyni peekaboo akcentaiŠaltinis

Norite mėlynų plaukų, bet jums taip pat neleidžiama, ar tiesiog nenorite matyti mėlynos spalvos kiekvieną dieną? Tada eikite į „Blue Peekaboo“ akcentus, kuriuos galite paslėpti nuo lankytinų vietų, kai tik nuobodžiaujate (ar turite).

II. Mėlyna spalva skirtingiems plaukų ilgiams

31. Trumpi mėlyni plaukai – „Pixie“ su „Undercut“ ir plaukų modeliais

trumpas mėlynas pikselis su kirpimu ir plaukų piešiniaisŠaltinis

Tai taip nervinga, kaip nervina! Jūs turite ne tik stiprų elektrinės mėlynos spalvos atspalvį, bet ir kirpimą, suporuotą su apatiniu kirpimu ir geometrinius plaukų modelius.

32. Mėlynos šukuosenos trumpiems plaukams

mėlynos šukuosenos trumpiems plaukamsŠaltinis

Jei norite ilgesnių trumpų plaukų ir gražesnės išvaizdos, pasirinkite pastelinę mėlynai žalią plaukų spalvą, kurią galite formuoti su kirpčiukais ir netvarkingais banguotais plaukais. Kitas žvilgsnis tiesiai iš pasakos!

33. Vidutinio ilgio šukuosenos su mėlynais akcentais

Vidutinio ilgio šukuosenos su mėlynais akcentaisŠaltinis

Kai jūsų plaukai vėl išaugs iki vidutinio ilgio, bus daug lengviau pridėti ryškių spalvų. Taigi įkvėpkite aukščiau esančio vaizdo, kaip galite derinti žalią ir mėlyną spalvas, kad gautumėte jūrinį efektą.

34. Pečių ilgio plaukai – mėlyna Lob

mėlyna ilga bobaŠaltinis

Ant ilgo bobo pagrindo turite mėlyną ir juodą spalvas. Plaukai taip pat ištiesinami, kad puikiai kristų, tačiau yra dar vienas netikėtumo elementas: gerai pagamintas, dažytas apatinis kirpimas. Pažiūrėkite, kaip lengva paslėpti ir atskleisti?

35. Mėlynos šukuosenos ilgiems plaukams

Mėlynos šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kartais lengviausias būdas formuoti plaukus yra palikti juos laisvus ir pridėti plaukų priedą. Aukščiau esančios katės ausys yra tokios mielos, kad jas galite nešioti bet kuriuo metu!

III. Mėlynos šukuosenos

36. Dangus mėlyni plaukai mažose susuktose dvigubose bandelėse

Dangaus mėlyni plaukai mažose susuktose dvigubose bandelėseŠaltinis

Kosminėms bandelėms reikia daug plaukų, o jūs galite jų neturėti arba tiesiog neturėti jiems nuotaikos. Taigi rinkitės mažesnę alternatyvą: mažas susuktas dvigubas bandeles. Jie tikrai priverčia šį dangaus mėlyną mėlyną atspalvį spindėti!

37. Kosminės bandelės mėlynai žaliais plaukais

mėlynai žalios erdvės bandelėsŠaltinis

Kita vertus, naudokite susuktas kosmines bandeles, kad išryškintumėte gražų mėlyną jūros žalią ombre darbą. Puošni pusė iki pusės žemyn jums patiks nešioti.

38. Mėlyna žuvis ant vidutinio ilgio plaukų

mėlyna žuvies uodega ant vidutinio ilgio plaukųŠaltinis

Galite sportuoti ant žuvies uodegos pynės, net jei turite trumpesnius plaukus. Pavyzdžiui, paimkite šią žuvies uodegą ant vidutinių plaukų! Puikiai dera prie jūrinių plaukų atspalvių.

39. Mėlyna pusiau bandelė

mėlyna pusiau bandelė su žvaigždėmisŠaltinis

Šią prieblandą galite lengvai pavadinti mėlyna – be gražios pusiau kuprinės, plaukus puikiai puošia mieli plaukų aksesuarai.

40. Mėlyna žalia Pixie Ombre su Undercut

mėlynas žalias pikselių ombre su išpjovaŠaltinis

Kitas „Pixie“ kirptų ilgų kirpčiukų pavyzdys ir kirpimas su mėlynų plaukų deriniu, jei norite, sutramdykite, nes yra mažiau nusiskuto plaukų.

41. „Blue Braids“ šukuosenos

šukuosenos mėlynos pintinėsŠaltinis

Ak, nerijos grožis! Tai tik dar vienas pavyzdys, kaip pintinės gali išryškinti jūsų plaukų spalvą ir tokiu atveju sukurti stulbinančias bangas, kurios beveik pagyvina dažų darbą.

42. Mėlyno pynimo šukuosenos

mėlynos pynimo šukuosenosŠaltinis

Dažydami plaukus stipria spalva, galite juos šiek tiek pažeisti, ypač jei tai darote daug kartų. Ateinantys pynimai, padedantys jums būti kūrybiškiems, kaip norite, naudodami savo plaukų spalvą, tuo pačiu apsaugodami plaukus.

43. Mėlynos Bobo šukuosenos

mėlynos bobos šukuosenosŠaltinis

Visą straipsnį skyrėme daugelio tipų kirpimams, kuriuos galite atlikti, tačiau šis mėlynos spalvos atspalvis yra toks gražus, kad būtų gaila neįtraukti šios bobos ir čia.

44. Mėlynos šukuosenos su pynimu – pusiau aukštyn

paprasta pynė iki pusėsŠaltinis

Pintinės yra labai paplitusios pusiau šukuosenų požiūriu, ir nesunku suprasti, kodėl. Padarykite dvi paprastas pintines galvos šonuose, sujunkite jas nugaroje pusiau pynę ir leiskite likusiems plaukams visiems suteikti mėlynos spalvos.

45. Mergina mėlynais plaukais ir bandele

ombre mėlynos bandelės šukuosenosŠaltinis

Ši laisva šukuosena su aukšta bandele gali būti puikus pasirinkimas, kai skubate, turite blogų plaukų dieną ar tiesiog norite labiau atsitiktinės išvaizdos, kuriai nereikės per daug dėmesio visą dieną.

IV. Įžymybės mėlyni plaukai

46. ​​Katy Perry mėlyni plaukai

katy perry mėlyni plaukaiŠaltinis

Įžymybės taip pat prisijungė prie mėlynų plaukų traukinio ir padarė šią plaukų tendenciją dar didesnę, nei ji buvo! Vienas pastebimas pavyzdys yra Katty Perry ir jos mėlyna trumpa ir elegantiška bob.

47. Maisie Williams mėlyni akcentai

maisie williams mėlyni akcentaiŠaltinis

Maisie Williams nužudė mus visus savo nuostabiais plaukų pakeitimais, o jei pamiršote, prieš eidama visiškai rožine spalva, ji taip pat pasipuošė mėlynais atspalviais ir mėlynais plaukais.

48. Halsey mėlyni plaukai

Halsey mėlyni plaukaiŠaltinis

Ilgi plaukai, tikrai trumpi, garbanoti ar tiesūs, Halsey sportavo visais laikais ir visų ilgių bei spalvų plaukais. Viršuje galite pamatyti ją mėlynoje ilgoje boboje, kurią užbaigia visas priekinis pakraštys.

49. Hayley Williams mėlyni plaukai

Hayley Williams mėlyni plaukaiŠaltinis

Tikras plaukų chameleonas, Paramore’s Hayley Williams nustebino mus savo raudona, oranžine, juoda, mėlyna ir visais įmanomais plaukų spalvų derinių pasirinkimais.

Čia ji taip pat rodoma su garbanotais plaukais, priešingai nei įprastos banguotos ar net tiesios šukuosenos.

50. Kylie Jenner mėlyni plaukai

Kylie Jenner mėlyni plaukaiŠaltinis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pažvelkite į Kylie Jenner jaunystėje, prieš tapdama žiniasklaidos magnate, kokia ji yra šiandien.

Ji turėjo daugybę šukuosenų, kirpimų ir netradicinių plaukų spalvų, tačiau čia ji dėvėjo tik vidutinio ilgio kirpimą tiesiai su mėlynais galiukais.

Halsey GIF - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Štai keletas puikiausių būdų, kaip dėvėti mėlynus plaukus, jei turite trumpas ar ilgas šukuosenas arba jei ieškote drąsesnių ar švelnesnių atspalvių!

Taigi, ką jūs sakote, ar norite suteikti mėlynai galimybę ir dažyti plaukus šia tikrai gražia spalva?