30 emocijų šukuosenų vaikinams išbandyti

„Emo“ šukuosenos vaikinams dabar yra tokios pat madingos, kaip ir prieš keletą metų.

Galbūt jie patyrė keletą pakeitimų ir posūkių. Nepaisant to, jie išlieka pagrindinis pasirinkimas šauniems vaikinams visur.

Ypač todėl, kad muzikos žanras, įkvėpęs vaikinų emo šukuosenas, taip pat užima aukštą vietą ir yra galingas visame pasaulyje.

Muzika ir jos įkvėpta kultūra vystėsi kartu per šį trumpą laiką.

Štai kaip dabar, vietoj klasikinių spygliuotų juodų plaukų, galite pastebėti spalvų ir stiliaus elementų įvairovę, dėl kurių emo šukuosenos vaikinams ir mergaitėms daro patrauklią plačiajai visuomenei.

Norėdami įtikinti jus, kokios šaunios gali būti šios šukuosenos, mes surinkome 30 geriausių emo šukuosenų vaikinams. Naudokite juos kaip įkvėpimą savo kitam išvaizdos atnaujinimui arba kai labai reikia gaivių pokyčių.

1. Emo šukuosenos vaikinams

emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Mes pažadėjome jums įvairovę ir tai mes įgyvendiname. Ši emo šukuosena vaikinams yra tiesiog kvapą gniaužianti. Meistriškas papildomų spalvų derinys plaukų galuose traukia akį.

Akcentai yra idealioje vietoje, kad būtų sukurta subalansuota išvaizda. Tuo pačiu metu plunksnuota viršutinė ir galinė dalys kartu su plokščiomis pusėmis ir kirpčiukais sukuria unikalų stilių derinį.

2. Šauni trumpa spygliuota emo šukuosena

daugiasluoksnės emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Emo šukuosenos vaikinams pasižymi trumpais ir ilgais plaukais. Tai labai šaunus trumpos scenos šukuosenos pavyzdys vaikinams, kurių galai yra išlyginti geležimi, suprojektuoti tobulai „smailiu“. Nors plaukų spalva laikosi klasikinio modelio, šiuo atveju tai yra teisingas pasirinkimas.

3. Vaivorykštės scenos šukuosena vaikinams

vaivorykštiniai plaukaiŠaltinis

Čia yra nuostabus spalvingos emo šukuosenos pavyzdys vaikinams. Ši šukuosena pasižymi visomis vaivorykštės spalvomis ir švelnina pastelinius atspalvius..

4. Vidutinės emo šukuosenos vaikinams

violetinių plaukų emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Maža to, emo šukuosenos vaikinams nuo trumpo kirpimo perėjo prie vidutinio ilgio kirpimo prie ilgo kirpimo. Nepaisant to, jie niekada neprarado savo unikalių savybių. Ši sodri spalva daro šukuoseną dar patrauklesnę.

5. Plokščiasis šoninis „Emo“ pjūvis

tamsiai juodi plaukaiŠaltinis

Štai vienas vidutinio ilgio emo šukuosenos pavyzdys, kuris atitinka knygos taisykles. Juodos spalvos plaukų spalva yra pirmasis ryškus stiliaus elementas. Antras išsiskiriantis stiliaus elementas yra suploti plaukai, šilkiniai lygūs. Tada kirpti kirpčiukai beveik visiškai dengia veidą, sveria iš vienos pusės.

6. „Jet Black Messy Fringed Emo Hair“ vaikinams

netvarkinga šukuosena vaikinamsŠaltinis

Paimkite keletą užuominų iš tų anime serialų, kuriuos žiūrite. Japonai pakėlė standartus taip aukštai, kad net animaciniuose filmuose emo šukuosenos vaikinams yra meno kūriniai. Sukurkite gerai apibrėžtų pakraščių struktūrizuotą netvarką, prieš ištiesindami kiekvieną plaukų sruogą atskirai.

7. Šaunios ilgos emo šukuosenos vaikinams

ilgos emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Auksinės blondinės smūgis, sugadinantis kirpčiukus, yra puikus elementas, kurį galima pridėti prie ilgos emo šukuosenos vaikinams. Nevenkite stiprių kontrastų. Jei spalvos tinka jūsų individualumui, jas visą laiką siūbuojate.

8. „Blue Layered Emo“ kirpimas

mėlyni plaukai vaikinamsŠaltinis

Tai viena iš mūsų mėgstamiausių emo šukuosenų vaikinams. Elektrinės mėlynos spalvos naudojimas yra tiesiog stulbinantis. Tai ne tik pagerina šukuoseną, bet ir puikiai apibrėžto kirpimo stiliaus elementus.

9. Šauni „Bandana“ scenos šukuosena vaikinams

sluoksniuotas kirpimas vaikinamsŠaltinis

Jei manote, kad plaukų aksesuarai skirti emo šukuosenoms mergaitėms, pasinaudokite užuomina iš kitų šaunių pavyzdžių. Užbaikite savo atsitiktinę išvaizdą bandana, kuri eina per plaukų sluoksnius ir suteikia spalvotą spalvą prie klasikinės juodos spalvos.

10. Emo šukuosena vaikinams

emo pakraščių plaukaiŠaltinis

Kurį laiką nuleiskite lygintuvą. Jei sportuojate vidutinio ilgio sluoksniuotą emo kirpimą, kaip šis vaikinas, naudokite tvirtą plaukų vašką, kad sukurtumėte tekstūruotą netvarką nugaroje. Plaukų sruogoms formuoti naudokite tik pirštus, nes šukuosena atrodys natūraliau.

11. Ploni šviesūs plaukai

blondinė emo šukuosena vaikinamsŠaltinis

Šis saulėtas šviesus atspalvis atrodo nuostabiai tiek mergaitėms, tiek vaikinams. Nevenkite tokios plaukų spalvos, jei ieškote būdų, kaip sukurti individualų stilių, puikiai atspindintį jūsų asmenybę.

12. Plokščia juoda ir raudona

juodi ir raudoni plaukaiŠaltinis

Šią šukuoseną sunkiau ištraukti. Taip yra dėl to, kad jis nėra glostantis visų tipų plaukams ar veido tipams. Pavyzdžiui, jei turite apvalų veidą ir plonus plaukus, turėtumėte atkreipti dėmesį į kitą šukuoseną. Mes vertiname raudonos ir juodos spalvos kaip kontrastingų spalvų naudojimą.

13. Šaunios emo šukuosenos vaikinams

emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Ši šukuosena yra tokia universali, kad jos stiliaus ribos priklauso tik nuo jūsų vaizduotės. Dėl tekstūruotų sluoksnių ir bukų kirpčiukų kiekvieną dieną galite sukurti naują išvaizdą, turėdami tą pačią šukuoseną kaip ir jūsų laiptelį.

14. Edgy ir kietas. Vaikinų scenos šukuosenos

madinga scenos šukuosenaŠaltinis

Tai dar viena iš mūsų mėgstamiausių emo šukuosenų vaikinams. Tai įkvėptas individualumo ir tai pastebės jus bet kur. Tiesiog įsitikinkite, kad jums patogu jį dėvėti.

15. Mėlynų dygliuotų scenų šukuosenos vaikinams

mėlyni pakraščių plaukaiŠaltinis

Tai tikrai drąsus pasirinkimas, kalbant apie emo šukuosenas vaikinams. Nepaisant to, skatiname rinktis spalvas, kurių nėra knygoje.

16. Trumpos emo šukuosenos

trumpi rožiniai plaukaiŠaltinis

Vietoj spyglių ir plunksninių viršūnių šukuokite plaukus į priekį elegantiška, bet akį traukiančia šukuosena.

17. Asimetriškos scenos šukuosenos vaikinams

asimetriškas kirpimas emo plaukaiŠaltinis

Patobulinkite savo stilių naudodami šį asimetrišką kirpimą, kuris pasuks kai kurias galvas. Jei jaučiatės drąsiai, naudokite gilią kontrastingą spalvą, kad paryškintumėte kirpčiukus ir sukurtumėte vizualiai patrauklią šukuoseną.

18. Trumpa emo šukuosena

trumpi emo plaukaiŠaltinis

Jūs galite turėti geresnį pasaulį iš vieno. Sujunkite ilgus plaukus nugaroje su trumpu, bet žvaliu viršumi, kad sukurtumėte tikrai unikalią emo šukuoseną vaikinams.

19. Emo šukuosenos vaikinams su storais plaukais

vaivorykštiniai plaukai vaikinamsŠaltinis

Atsikratykite šios apimties, kirpdami pakraščius, daugiasluoksnius emo kirpimus. Naudokite savo plaukų produktus, kad nugaros sluoksniai būtų nukreipti į priekį. Tegul kirpti kirpčiukai labai sveria vieną veido pusę.

20. Plokščias emo šukuosena su vyriškais akcentais

scenos natūralios išvaizdos emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Sukurkite keletą šviesių ar šviesių atspalvių, kad atkreiptumėte dėmesį į savo kirpimo tekstūrą ir stilių. Tai bus geras būdas išsiskirti iš minios.

21. Trumpa plunksnų emo šukuosena jam

plunksnuotos emo šukuosenosŠaltinis

Šis kirpimas tinka visiems plaukų tipams ir veido formoms. Tokia plunksna prideda papildomą šaunų užrašą jūsų bendrai emo išvaizdai.

22. Buki kirpčiukai

scena ilgi plaukai su kirpčiukaisŠaltinis

Nešvarūs kirpčiukai ar pakraščiai visada yra emo šukuosenų dalis vaikinams ar mergaitėms. Tai viena geriausių emo šukuosenų vaikinams su ilgais plaukais. Iš esmės dėl to, kad galite pasirinkti kirpčiukų ilgį.

23. „Edgy Punk Emo“ šukuosena „Cool Guys“

pankų scenos šukuosena vaikinamsŠaltinis

Ši šukuosena sėkmingai sujungia panko elementus su emo stiliaus elementais. Tai tikrai skirta tiems, kurie nori peržengti tam tikro stiliaus ribas ir sukrėsti individualią scenos šukuoseną su dideliu šaunumu.

24. Trumpa šukuosena su kirpimu vaikinams

nukirpti netvarkingi plaukaiŠaltinis

Šukuosena, sutikta viršutiniuose podiumuose, šis kirpimas pasižymi ilgu viršumi ir šaltu kirpimu, primenančiu „buzz“ kirpimą. Pasirenkite šį kirpimą ir atspindėkite savo asmenybę, dažydami plaukus jums labiausiai tinkančiomis spalvomis.

25. Emo šukuosenos vaikinams su plonais plaukais

šukuosena vaikinams su plonais plaukaisŠaltinis

Puikus būdas įšvirkšti šiek tiek apimties į savo šukuoseną yra trumpas emo kirpimas. Kai turite plonus plaukus, yra rizika, kad jie liks lygūs, kad ir ką darytumėte. Naudodami trumpą emocijų kirpimą vaikinams, jums daugiau niekada nereikės dėl to jaudintis.

26. Mėlyna plaukų spalva

mėlyni emo plaukai vaikinamsŠaltinis

Emo ar elfas? Nėra taisyklės, sakančios, kad tu negali būti abu. Spalvų sprogimas susitiko su emo šukuosenomis tiek vaikinams, tiek mergaitėms, todėl galite laisvai pasirinkti tai, kas labiausiai tinka jūsų asmenybei.

27. Trumpo sluoksnio emo šukuosena

iškirptos ir daugiasluoksnės šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Nors ši šukuosena atrodo pakankamai oficiali, kad tiktų konservatyvesnėms aplinkoms, tereikia kelių stiliaus gudrybių, kad vaikinai taptų jaudinančia, šaunia emo šukuosena. Plokščias lygintuvas ir pora plaukų gaminių nuves jus ilgą kelią.

28. Emo scenos šukuosenos

tamsiai juodos scenos plaukaiŠaltinis

Šukuosena roko žvaigždei. Ši trumpa emo šukuosena vaikinams yra viena iš populiariausių. Juodos spalvos plaukų spalva daro ją klasika, o pakraščiai ir plunksnuota nugara ir toliau yra nesenstantys stiliaus elementai, kiek tai susiję su vaikinų emo šukuosenomis.

29. Mohawk ir Layers šukuosena vaikinams

sluoksniuota mohawk šukuosenaŠaltinis

Kitas šaunios šukuosenos pavyzdys, apjungiantis punk žanro ir emo žanro stiliaus elementus. „Mohawk“ į bendrą vaizdą galėtų pridėti dar geresnę pastabą. Pabandykite formuoti plaukus taip.

30. Raudonos ir žalios plaukų spalvos

raudonos ir žalios emo šukuosenos vaikinamsŠaltinis

Tai viena iš mūsų mėgstamiausių emo šukuosenų vaikinams. Taip yra dėl to, kad jis atspindi stiprią asmenybę tiesiog įkvėptas pagrindo, paryškinimų ir atspalvių spalvų pasirinkimas.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Jei manote, kad emo šukuosena jums labiausiai tinka, nenusiminkite.

Čia gausu įkvėpimo ir nuostabių emo šukuosenų pavyzdžių tiek vaikinams, tiek merginoms.

Pasinaudokite mūsų 30 įkvepiančių emo šukuosenų kolekcija vaikinams, kad surastumėte įkvėpimą kitam asmeninio stiliaus kūrimo žingsniui!