Išbandykite 50 nuostabių posūkių ir keistų šukuosenų!

Apsisukimai, apskritai, ir ypač išlenktos šukuosenos yra žavingas apsauginio stiliaus tipas, kurį dažniausiai naudoja afroamerikietės moterys, turinčios išlenktus ar garbanotus plaukus.

Jie taip pat gali būti naudojami tik dėl estetinių priežasčių, tačiau jie daugiausia naudojami apsaugoti natūralias spynas. Norėdami atrodyti išsamiau – nesvarbu, kokio posūkio tipo – visada galite pridėti keletą plėtinių (tai dažniausiai daro dauguma moterų).

Kad ir kaip būtų, mes paruošėme gražių ir labai šaunių posūkių ir keistų šukuosenų sąrašą, kad galėtumėte išbandyti!

1. Marley sukioja šukuosenas

marley kinky posūkiaiŠaltinis

Mes pradedame nuo kelių pagrindinių klasikinių posūkių variantų, tiek stiliaus, tiek ilgio, vadinamųjų „Marley“ posūkių. Jei neturite pakankamai plaukų, kad ištrauktumėte tokį tūrį, nesijaudinkite! Visada galite naudoti „Marley“ plaukų priauginimą.

2. Pečių ilgio Kinky Twist šukuosenos

pečių ilgio vingiuoti posūkiaiŠaltinis

Priešingai populiariam įsitikinimui, keistai posūkiai nebūtinai turi būti labai ilgi. Tiesą sakant, jie gali būti tiek, kiek norite. Šie, pavyzdžiui, sustoja ties pečiais ir puikiai tinka įrėminti bet kokio tipo veidą.

3. Lengvos keistos šukuosenos

lengvi švieži keistai posūkiaiŠaltinis

Štai jums patarimas. Kuo didesnius posūkius padarysite, tuo lengviau bus nešioti pintus ir pinti. Taip pat juos bus lengviau prižiūrėti. Be to, neįtikėtini vingiai atrodo nuostabiai!

4. Pusiau aukštyn pusiau žemyn sukimo stiliai

pusiau iki pusės žemyn kinky posūkiaiŠaltinis

Jei norite šiek tiek suplakti, visada galite pridėti šios modernios šukuosenos posūkį ir eiti į pusę iki pusės. Tai labai bohemiška ir prašmatnu, o išvaizdą galite papildyti tinkamais aksesuarais ir drabužiais.

5. Šviesiai rudi susisukę plaukai

Šviesiai rudos spalvos vingiuoti posūkiaiŠaltinis

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, kad įpurtumėte gyvybės į savo tradicinius ir apsauginius keistus posūkius, būtų pasirinkti kūrybingą spalvą. Šiuo atveju tai šviesiai ruda spalva, sumaišyta su kai kuriais kitais papildomais atspalviais, išryškinančiais akis.

6. Kinky Twist šukuosenos su pieno šokolado akcentais

pieniškas šokoladas keistai vingiaiŠaltinis

Kaip apie šį nuostabų tamsiai rudos spalvos pieno šokolado atspalvį, kuriame taip pat yra keletas vanilės sruogų? Šviesios spalvos yra tam, kad apšviestų viską ir išryškintų nuostabius veido bruožus.

7. Įstrižainė apsauginė šukuosena

įstrižai kinky posūkiaiŠaltinis

Jei turite įgudusių pirštų ir esate pakankamai drąsūs, kad tai išbandytumėte patys arba jei turite labai gerą stilistą, visada galite pasukti įstrižai. Jie yra natūralus šoninis stilius, kuris atrodys gražiai ir iš užpakalio!

8. Mieli posūkiai su plaukų aksesuarais

mieli linksmi posūkiaiŠaltinis

Kartais dėvimi aksesuarai tikrai gali padaryti ar sugadinti visą aprangą. Lygiai tas pats ir su šukuosenomis. Tai labai miela elastinga galvos juosta, kurios priekyje yra stilizuoti metaliniai auksiniai lapai.

9. Gražūs sukti plaukai su svarbiausiais akcentais

gražūs vingiuoti posūkiaiŠaltinis

Kai jie atliekami teisingai, posūkiai iš tikrųjų yra meno kūrinys. Jie gali gražiai įrėminti jūsų veidą ir, padedami tobulo makiažo, leis jums atrodyti kaip karalienė, kad ir kur būtumėte.

10. Raudonmedžio „Kinky Twists“ stiliai

raudonmedžio kinky posūkiaiŠaltinis

Štai dar viena plaukų spalvos idėja Ši raudonmedžio ruda yra tokia vešli ir skani, kad beveik norėtum į ją įmerkti šaukštą. Puikus dalykas yra tai, kad galite rasti šios spalvos priauginimus, todėl jums nereikia jaudintis, kad nesugadinsite savo natūralių plaukų bandydami gauti šį atspalvį.

11. Raudoni ir juodi posūkiai

raudoni ir juodi keistai posūkiaiŠaltinis

Jei nesate mėgėjas maišyti dvi ar daugiau spalvų, kad gautumėte natūralią išvaizdą, visada galite jas atskirti į du tvirtus blokus, kad atrodytų įspūdingai. Viskas, ko jums reikia, yra du skirtingi plaukų priauginimo rinkiniai, ir jūsų darbas yra baigtas.

12. Nicole Ari Parker

nicole ari parker kinky posūkiaiŠaltinis

Galbūt prisimenate aktorę Nicole Ari Parker iš tokių filmų kaip „Brown Sugar“. Ar dėl to mums visiems nekilo klausimų: „Kada įsimylėjote hiphopą?“ Čia ji išdidžiai nešioja savo spynos išlenktomis šukuosenomis.

13. Braškių vynas Kinky Twists

braškių vyno kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Šis violetinės ir raudonos spalvų derinys pagimdė tai, ką dabar vadiname braškių vynu. Galite dažyti savo plaukus šiuo nuostabiu atspalviu arba galite rasti natūralių plaukų priauginimų, dažytų taip.

14. Sluoksniuoti Senegalo vingiai

daugiasluoksniai keistai vingiaiŠaltinis

Jei norite savo naujiems plaukams suteikti daugiau apimties ir gylio – tai reiškia, kad plaukai, neseniai paversti posūkiais, visada galite padaryti daugiasluoksnį kirpimą. Principas išlieka toks pat kaip ir tradicinių, laisvų plaukų.

15. Burgundiškas keistas vingis

bordo kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Šis bordo atspalvis iš tikrųjų yra sumaišytas su šiek tiek marsalos, todėl jis tampa dar žavesnis. Tačiau su makiažu reikia elgtis atsargiai. Sumažinkite iki minimumo, kad nekiltų pavojus atrodyti pernelyg teatrališkai.

16. Medaus spalvos vingiai

medus keistai vingiaiŠaltinis

Jei turite tinkamą odos atspalvį ir akių spalvą, visada galite išbandyti švelnesnę spalvą savo vingiuotoms šukuosenoms. Tai nuostabus medus, turintis vientisą spalvų bloką, tai reiškia, kad jame nėra ryškių ar silpnų šviesų.

17. Spalvingi keistai vingiai

spalvingi kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Visada galite išbandyti kelias skirtingas spalvas. Galų gale, matydami, koks esate, greičiausiai juos kuriate naudodami priauginimus, kad apsaugotumėte savo brangius natūralius plaukus, kodėl gi ne išbandyti skirtingų spalvų priauginimus?

18. Pieštuko sukimo šukuosenos

pieštuko keistai vingiaiŠaltinis

Įvairios klasikos, pieštukų posūkiai yra ilgi, siauri ir labai tiesūs. Jei pasirinksite juos, greičiausiai taip pat turėsite priauginti plaukus, nes stilius reikalauja daugybės šių pintinių, kad jas būtų galima pavadinti pieštukų posūkiais.

19. Smėlio spalvos spalvingi vingiai

smėlio spalvos kinky posūkiaiŠaltinis

Šios keistos šukuosenos yra tokios neįtikėtinai gražios, kad primena vieną dieną ir naktį sausu vėju pučiantį dykumos smėlį. Jie taip pat mums primena karštį, vienišus skaraabus ir dykumos karalienę, tyliai einančią per savo imperiją.

20. „Dark Tan Kinky Twist“ šukuosenos

tamsiai įdegis kinky posūkiaiŠaltinis

Tamsesnio atspalvio smėlio posūkių versija yra ši įdegio plaukų. Puikus šios spalvos dalykas yra tas, kad iš tikrųjų galite rasti įdegio priauginimų, atitinkančių jūsų odos toną. Taip vasaros atostogų metu karaliausite paplūdimyje.

21. Aukštos bandelės sukimo šukuosenos

kinky vingiai aukšta bandelėŠaltinis

Jei pasidarys šiek tiek per karšta, visada bus aukšta bandelė. Ieškokite pamokų internete tokiose vietose kaip „Pinterest“ ir „YouTube“, kaip sukurti šį gražų avilį ir pradėti purtyti šią išvaizdą dabar.

22. Galvos apvyniojimas

kinky twists galvos apvyniojimasŠaltinis

Aukštos mados stiliaus aksesuaras, galvos apdangalas gali išgelbėti jus nuo daugelio marinuotų agurkų, įskaitant, jei turite šiek tiek plaukų augimo ir neturėjote laiko aplankyti savo stilisto. Čia taip pat turėsite peržiūrėti keletą pamokų, kaip ją įvynioti.

23. Juodai balti sukimo stiliai

lediniai kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Platininė blondinė yra nuostabi spalva, kuri puikiai tiks nepriklausomai nuo jūsų posūkių tipo. Tačiau čia yra teisingas įspėjimas: ši spalva reikš daug darbo priežiūros srityje.

24. Šaunios keistos šukuosenos

šaunūs keistai vingiaiŠaltinis

Ką reiškia kietas? Atsipalaidavęs ir gaivus šiuo atveju, su naujai išaustų, nepaprastai keistų posūkių rinkiniu. Pridėkite atsitiktinius džinsinius marškinius, baltą vyrišką marškinėlį ir keletą žudančių saulės akinių ir būsite pasiruošę valdyti gatves.

25. Auksiniai patarimai

auksiniai patarimai kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Taip, vis tiek galite sukrėsti ombre tendenciją, net jei turite posūkių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai dažyti plėtinius arba pridėti patarimų skirtingomis spalvomis. Šis pavyzdys parodo mums kai kurias auksines ir tamsias brunetes.

26. Deimantinės keistos šukuosenos

dimanond kinky posūkiaiŠaltinis

Deimantinės spalvos posūkiai yra tokie pat reti, kaip ir natūralūs jų atitikmenys – deimantai. Bet dėl ​​to mes juos taip mylime. Jie ne tik atrodo nuostabiai, bet ir tinka bet kokiam jūsų pasirinktam makiažo stiliui.

27. Muskato sukimo šukuosenos

ilgi muskato riesti vingiaiŠaltinis

Po ilgų išlenktų šukuosenų reikia daug priežiūros po jų gavimo. Tačiau jie atrodo tokie gražūs, kad niekas kitas nesvarbu. Šie posūkiai būna fantastiško muskato rudaus atspalvio, dėl kurio gėda kitos spalvos.

28. Elegantiški „Twist Updos“

elegantiški vingūs posūkiaiŠaltinis

Išgalvotas įvykis, pavyzdžiui, baigimas, išleistuvės ar net didelė diena, nereiškia, kad turite atsisakyti savo posūkių. Vietoj to, galite juos persukti į šį gražų ir įmantrų šukuosenos stilių.

29. Mėlyni verpalų posūkiai

mėlyni kinky posūkiaiŠaltinis

Jei norite savo netvarkingos šukuosenos netradicinės spalvos, turite dvi galimybes. Galite arba priauginti plaukus, arba galite tai padaryti su verpalais. Taip, verpalai tapo vis populiaresnis posūkių pasirinkimas.

30. Ombre Kinky Twist Hair

ombre kinky posūkiaiŠaltinis

Būkite vėsūs ir žvalūs, sekdami naujausias stiliaus tendencijas net ir tada, kai dėvite keistus posūkius. Viena iš šių tendencijų yra ombre plaukai, kuriuos galite priauginti bet kokia norima spalva.

31. Maži posūkiai su Fulani elementais

smulkūs vingiuoti posūkiaiŠaltinis

Kuo mažesni posūkiai, tuo meniškesnis. Tai sudėtingas darbas taip smulkiai pinti ir pinti plaukus, tačiau galite skirti laiko ir išbandyti juos namuose arba eiti paprasčiausiu keliu ir keletą valandų atsipalaiduoti savo stilisto kėdėje..

32. Vienos pusės keistos šukuosenos

viena pusė vingiuotaŠaltinis

Tai labai paprasta išvaizda, tačiau per minutę ji gali tapti spalvingi. Kitaip tariant, jis puikiai pereina iš dienos į naktį, priklausomai nuo jūsų dėvimų drabužių ir makiažo..

33. Trijų tonų keistas posūkis

Trys tono keistai posūkiaiŠaltinis

Čia yra įdomi jūsų sukimo šukuosenos idėja. Yra ne tik trys spalvos, su kuriomis galima dirbti, bet ir patys atspalviai yra susipynę. Tai reiškia, kad jūs gaunate dvi ar tris spalvas tuo pačiu metu.

34. Pusė bandelė

apsauginiai stiliai kinky posūkiaiŠaltinis

Tai pusė bandelės su viduriniu atsiskyrimu. Tai labai lengva šukuosena, kurią galite išbandyti pirmadienio rytą, pavyzdžiui, kai skubate eiti į biurą, bet vis tiek norite atrodyti kuo stilingiau.

35. Vynas Kinky Twists

vyno kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Dar viena nuostabi spalva, kurią galėtumėte išbandyti savo vingiuotoms šukuosenoms, yra šis bordo spalvos vynas. Jei naudosite auksinius plaukų priedus, jie dar labiau išryškins spalvą!

36. „Crimson Spice“ pinta šukuosena

Pusiau šukuosena su „Tvist“ tamsiai raudonos spalvos plaukais, vingiuotais posūkiaisŠaltinis

Jei nejaučiate iššūkio, kad visas išlenktų posūkių rinkinys būtų netradicinės spalvos, tuomet tiesiog rinkitės prieskonius. Tai brunetiniai posūkiai, kurie čia ir ten buvo pagardinti šiek tiek raudonos spalvos. Spalvą išryškina įmantrios šukuosenos pynės.

37. Simetriškos sukimo šukuosenos

simetriški vingūs posūkiaiŠaltinis

Jei esate simetrijos gerbėjas, jums tiesiog patiks ši idėja. Viskas susiję su plaukų padalijimu į labai taisyklingus kvadratus, o po to paimant kiekvieną gautą sruogą ir susukant ją į keistą posūkį. Jums liks puikūs lygiagretūs posūkiai.

38. Kornovas į keistus vingius

kukurūzus paverčia keistais posūkiaisŠaltinis

Štai kaip galite pasiekti dvi nuostabias tendencijas. Pradedate nuo tradicinių kukurūzų galvos lygyje ir toliau pyniate laisvas sruogeles į keistus posūkius, o ne klasikines trijų siūlų pintines.

39. Stambios keistos šukuosenos

stambūs kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Yra plonų keistų posūkių, nepaprastų vingių ir tada yra stambių. Jie taip vadinami dėl savo išvaizdos, kuri yra išpūsta ir labai didelė. Poveikis atsiranda dėl papildomo paminkštinimo, kurį suteikia plaukų priauginimas.

40. Trumpa Bobo vingių šukuosena

trumpi bob kinky posūkiaiŠaltinis

Jūs netgi galite sukurti trumpą bobą iš posūkių. Sukurkite šukuoseną iš vienos pusės ir naudokite porą per didelių auskarų, ir viskas gerai. Tai yra keistų posūkių grožis. Jie gali būti paversti bet kokio tipo šukuosena, apie kurią galite svajoti, tuo pačiu apsaugodami plaukus.

41. Raudoni ir imbieriniai vingiuoti posūkiai

raudoni ir imbiero kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Tai vasariškas spalvų derinys, jei toks kada nors buvo. Kai kurie atspalviai yra tamsiai raudonos spalvos, o viršutiniai – imbiero, tik su braškių blondine. Mums taip pat patinka nuostabūs etniniai įkvėpti aksesuarai.

42. Trumpos keistos šukuosenos

trumpi vingiuoti posūkiaiŠaltinis

Tai ilgas ar vidutinis pikselių kirpimas, pagamintas iš posūkių, ir mes jį visiškai dieviname. Atrodo tikrai šauniai ir gaiviai, ir mes manome, kad jis puikiai tiktų su kai kuriais plaukų aksesuarais, taip pat su auskarų pora su spalvingais cirkoniais.

43. Netvarkingos sukimo šukuosenos

netvarkingi kinkiniai posūkiaiŠaltinis

Kartais netvarkingas tikrai yra geriausias stiliaus pasirinkimas. Kadangi posūkiai yra apsauginis stilius, o tai reiškia, kad jūsų tikri plaukai yra paslėpti kažkur apačioje, su savo posūkiais galite atrodyti taip netvarkingai ir mazgai.

44. „Jumbo Twist“ šukuosenos

jumbo kinky posūkiaiŠaltinis

Nors šis stilius reikalauja daug pratęsimų, jis sutaupys daug laiko ir pastangų audimo ar pynimo požiūriu. Be to, „Jumbo“ pintines yra daug lengviau prižiūrėti ir peikti, nei mažas ar pieštukines, jos taip pat atrodo labai šauniai!

45. Garbanotų plaukų galiukų stilius

garbanoti galai kinky posūkiaiŠaltinis

Ne visi posūkiai turi turėti tiesius galus. Jūs taip pat galite mąstyti už dėžės ribų, būti kūrybingi ir rasti jums tinkamiausią stilių. Jei toks stilius reikalauja, kad galai būtų visi garbanoti ir sulenkti, kodėl gi ne? Galų gale mes išgyvename 90 -uosius, ar ne??

46. ​​Mikro posūkiai su keistais galais

„Micro Twists“ su „Kinky“ baigia kinky twist suknelesŠaltinis

Čia yra nuostabių aukso rudos spalvos super mikro posūkių rinkinys su išlenktais galais. Dėl ilgo ilgio jie yra tobulai tinkami bet kokiam stiliui. Ir mes vis dar negalime atsiminti, kokia nuostabi ši spalva!

47. Oficialūs posūkiai

Oficialios „Kinky Twists“ sukuria šukuosenas su kinky twistŠaltinis

Labai lengva sukurti oficialų šukuoseną, kai jūsų posūkiai buvo tinkamai supinti. Jei negalite savarankiškai sugalvoti idėjų, nesijaudinkite. Įkvėpimo ieškokite „YouTube“, „Instagram“ ir „Pinterest“.

48. Kinky Twist šukuosenos su skutimosi priemone

apatinės skutimosi šukuosenosŠaltinis

Tiksliau tariant, šitaip ir gale galėtume pavadinti skustuvo išblukimą su labai ilgu viršumi, kuris buvo supintas išlenktų posūkių pavidalu. Žinoma, galite naudoti savo natūralius plaukus arba eiti austi.

49. Miško žalieji ilgi posūkiai

žalios keistos šukuosenosŠaltinis

Nebijokite išbandyti netradicinių spalvų, nes tai buvo viena pagrindinių pastarųjų kelerių metų tendencijų. Tai prasidėjo kaip pamišimas, kurį žmonės dėvėdavo vasaros festivaliuose muzikos festivaliuose, tačiau greitai peraugo į daug daugiau!

50. Romantiškos keistos šukuosenos

Ilgos romantiškos keistos šukuosenosŠaltinis

Kas gali būti romantiškiau už gėles plaukuose? Pakelkite jį į kitą lygį su kai kuriais negabaritiniais žiedais, tokiais kaip orchidėjos, bijūnai, rožės ar saulėgrąžos. Kuo teatralesnis, tuo geriau-priklausomai nuo atvejo!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

„Tvist“ ir „kinky twist“ šukuosenos yra patrauklus stiliaus pasirinkimas ir tinkamas sprendimas. Jie yra puikus būdas apsaugoti natūralius plaukus nuo aplinkos, žalos ar stiprių chemikalų.

Suktukus lengva formuoti ir dėvėti, todėl būtinai perskaitykite mūsų sąrašą ir žemiau esančiame komentarų sąraše pasakykite, kuri idėja jums patiko labiausiai!