Šaunūs kirpimai banguotiems plaukams: 50 būdų, kaip dėvėti savo, nesvarbu plaukų ilgis ar tipas!

Mes jau kalbėjome apie šukuosenas ir kirpimus garbanotoms ir tiesiaplaukėms moterims, bet kaip su šukuosenomis, kurios yra kažkas tarpinio? Teisingai, ponios, dabar mes kalbame apie šukuosenas ir šukuosenas banguotiems plaukams!

Yra labai daug būdų, kaip formuoti ir kirpti banguotus plaukus (imk iš to, kuris daugumą jų išbandė). Ir visada gerai sustoti ir pagalvoti, kiek ilgai norėsite savo plaukų – kaip ir garbanotiems plaukams, banguotos šukuosenos išdžiūvus nukris kitaip.

„Beautiful Beauty GIF“, kurį pateikė „Sephora“ - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

Be to, nepamirškite sekite ir gerbkite savo plaukų bangavimo laipsnį. Banguoti plaukai yra tiesių ir garbanotų plaukų mišinys, todėl juos galima apibūdinti kaip laisvas bangas, kurias natūraliai sudaro plaukai. Tačiau tai gali būti ir tos tikrai laisvos garbanos, kurios tampa labiau apibrėžtos jūsų spynos galiukų atžvilgiu.

Be jokių abejonių, patikrinkite šiuos stilius ir šukuosenas, skirtus banguotiems plaukams įvairaus ilgio ir banguotumo. Viskas, žemiau!

I. Trumpi banguoti plaukai

1. Trumpi kirpimai banguotiems plaukams

trumpi banguoti plaukai juodai balti

Šaltinis

Pradėsime nuo vieno iš paprasčiausių plaukų formavimo būdų. Tiesiog nukirpkite plaukus trumpais asimetriškais sluoksniais, kurie yra ilgesni priekyje ir trumpesni gale (pagalvokite apie apverstą pikselį), o tada leiskite gamtai tai padaryti jums.

2. „Pixie“ šukuosenos trumpiems banguotiems plaukams

trumpas banguotas pikselių kirpimas

Šaltinis

Jūs galite paklausti, kas gali atrodyti žaviau už pikselį? Paprasta! Banguotas pikselis, žinoma! Aukščiau esantis paveikslėlis yra puikus pavyzdys, kaip jūsų plaukai gali atrodyti dailiai, net jei neturite labai siaurų bangų.

3. Mieli trumpi kirpimai banguotiems plaukams

mieli trumpi banguoti plaukai

Šaltinis

Tai gali būti lengvai klasifikuojama kaip peraugęs pixie kelyje į bobą. Toli gražu ne „nepatogus, tarp augimo etapas“, jūs galite leisti savo natūraliai laisviems banguotiems plaukams jį susikurti.

Vėliau galite pridėti tam tikros tekstūros, nukirpdami kelis sluoksnius, kai laukiate, kol plaukai užaugs pakankamai ilgi, kad galėtų kirpti kitą kartą.

4. Trumpos šukuosenos storiems banguotiems plaukams ir rudiems patarimams

trumpi kirpimai storiems banguotiems plaukams su ombre patarimais

Šaltinis

Moterys su storais plaukais žinos, kokia gali būti jų plaukų tekstūros palaima ir prakeikimas. Norėdami atsikratyti tų skaudžių plaukų atsiribojimo akimirkų, galite nukirpti plaukus ir palikti šias garbanas nugaroje ir laisvai formuotis.

Jūs taip pat galite pridėti gražių rudų atspalvių prie patarimų ir sukrėsti netvarkingą išvaizdą – visa tai gamtos dėka.

5. Trumpi banguoti plaukai su kirpčiukais ir rožine ombre

trumpas banguotas pikselis su ilgais kirpčiukais

Šaltinis

Taigi, jūs jau turite ilgą banguotą žandikaulį (tobulumą!), Bet norite šiek tiek papildyti savo plaukus? Tada kodėl gi ne trumpam ombre?

Galite tapti roko žvaigžde netradicinės spalvos, pavyzdžiui, aukščiau esančios rožinės spalvos arba labiau prislopintos, žemiškos spalvos. Viskas priklauso nuo tavęs!

6. Trumpos retro bangos

retro trumpi plaukai

Šaltinis

Buvo laikas, kai trumpi plaukai buvo labai populiarūs, ypač jei jie buvo banguoti ar riesti, o gal skustuvai tiesūs. Žinoma, mes kalbame apie „Roaring 20s“!

Pasisemkite įkvėpimo iš vieno iš labiausiai išlaisvinančių dešimtmečių pastarojo meto istorijoje ir suformuokite plaukus gražiomis laisvomis retro bangomis. Suporuokite su dūminių akių/ nuogų lūpų mišiniu dienai arba kačių akių/ raudonų lūpų deriniu vakarui.

7. Trumpi sluoksniuoti banguoti plaukai – Audrey Tautou kelias

audrey tatou trumpi banguoti plaukai

Šaltinis

Banguotų plaukų kirpimų sąrašas tiesiog nebūtų išsamus be Audrey Tautou išvaizdos. Graži prancūzų aktorė yra šukuosenos šukuosena ir pagrindinis įkvėpimo šaltinis trumpiems ir sluoksniuotiems plaukams.

II. Banguoti plaukai vidutinio ilgio ir pečių ilgio

8. Netvarkingi trumpi ar vidutiniškai banguoti plaukai

netvarkingi vidutinio sluoksnio banguoti plaukai

Šaltinis

Jūsų banguoti plaukai dabar yra ilgesni, tačiau vis dar nežinote, kaip juos dėvėti. Tada eikite į netvarkingą smakro ilgio sukrautą bobą, šaunius drabužius ir teisingą požiūrį, ir jūs gausite itin šaunų, bet vis tiek atsipalaidavusį vaizdą.

9. Vidutinio ir pečių ilgio kirpimai banguotiems plaukams su „Balayage“

vidutinio ilgio pečiai su paryškinimais

Šaltinis

Vienas iš geriausių būdų pabrėžti savo bangas yra eiti į balayage!

Pasisemkite įkvėpimo iš aukščiau esančios nuotraukos ir rinkitės medaus bei karamelės atspalvių mišinį. Tai tinka tiek vidutinio, tiek pečių ilgio kirpimui banguotiems plaukams.

10. Vidutiniškai banguoti plaukai bandelėje ir skare

netvarkingi vidutinio banguoti plaukai su skarele

Šaltinis

Netvarkingos bandelės yra džiaugsmas savaime, tačiau jas taip pat galite papuošti gerai parinktais priedais. Visą dieną surinkite savo bangas žemoje netvarkingoje bandelėje ir pridėkite pasirinktą galvos apdangalą!

Padarykite ją spalvingą, kaip jums patinka, arba palikite ją paprastą, kad ji taip pat tiktų vakarui. Nesvarbu, kuris, įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų aprangą ir asmeninį skonį!

11. Ilgi Bobo kirpimai vidutiniškai banguotiems plaukams

vidutinio plauko skiltelė

Šaltinis

Mes kalbėjomės ilgai, dabar atėjo laikas aptarti ilgas bobas! Bobas jau greitai tampa (jei jau yra) nesenstančiu kirpimu, ir tai iš dalies dėl jo universalumo.

Trumpas, sukrautas, asimetriškas ar tiesus, jūs turite pasirinkti vieną! Čia atkreipiu dėmesį į tai, kaip gerai atrodo banguota ilga bob. Tam net nereikia ryškių ar kitokių pagražinimų.

12. Žemas netvarkingas arklio uodega vidutinio ilgio banguotu plauku

maža miela vidutinė banguota bandelė

Šaltinis

Vienas labai naudingas dalykas vidutinio ilgio ir pečių ilgio plaukams yra tai, kad dabar galite vėl lengvai surinkti (arba nuleisti) plaukus. Jūsų laukia ilga diena?

Tada eikite į žemą, iki kaklo esantį netvarkingą arklio uodegą (arba bandelę). Jei norite papildomo moteriško ir netvarkingo prisilietimo, palikite kelias sruogas, kad galėtumėte gražiai įrėminti veidą.

13. Pečių ilgis Banguoti plaukai

banguoti plaukai iki pečių

Šaltinis

Arba, norėdami atrodyti laisvai, tiesiog palikite plaukus nuo pečių iki kritimo! Palikite jį ant nugaros arba iškelkite pusę į priekį, kad taip pat parodytumėte savo naujus gražius akcentus ir žemus apšvietimus.

14. Pečių ilgio banguoti plaukai su kirpčiukais

vidutiniškai banguoti plaukai su kirpčiukais

Šaltinis

Tai, kad sportuojate netvarkingai kirpdami banguotus plaukus, nereiškia, kad negalite sportuoti ir kirpčiukų. Toli gražu, tiesą sakant! Jau matėte, kokia miela ir moteriška galite atrodyti su veidą įrėminančiais kirpčiukais.

Taip pat galite pasirinkti šoninius nešvarius ar tiesius kirpčiukus ar netvarkingą pakraštį, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Palikite savo sruogas netvarkingas arba ištiesinkite jas, kad sukurtumėte aiškesnę liniją tarp kirpčiukų ir likusių plaukų.

III. Ilgi banguoti plaukai

15. Ilgi kirpimai banguotiems plaukams su dvigubomis bandelėmis

ilgi banguoti plaukai dvigubose bandelėse

Šaltinis

Dabar pradedame diskusiją apie banguotus plaukus. Turite tikrai ilgus plaukus ir norite jais pasipuikuoti, bet vis tiek juos dėvite? Lengva!

Eikite į šukuoseną iki pusės, žemyn. Norėdami įkvėpti, vadovaukitės aukščiau pateiktu pavyzdžiu ir sukurkite dvi erdves plaukų šonuose, o likusį srautą palikite banguotą ir laisvą!

16. Ilgi banguoti plaukai aukštoje uodegoje

ilgi banguoti plaukai aukštoje uodegoje

Šaltinis

Kitas tikrai puikus būdas dėvėti tikrai ilgus banguotus plaukus yra aukšta arklio uodega.

Tiesiog surinkite savo norimas aukštis ir galite eiti! Be to, galite palikti spynos tekančias nugarą arba visą arklio uodegą (arba jos dalį) atnešti į priekį ir per petį.

17. Pūkuoti ilgi sluoksniuoti banguoti plaukai su kirpčiukais

ilgi sluoksniuoti gauruoti plaukai su kirpčiukais

Šaltinis

„Shag“ kirpimai grįžo į madą! Dešimtojo dešimtmečio atgimimas atgaivino gaurą ir yra daugybė būdų, kaip galite susikurti savo stilių.

Pvz., Taip pat galite susieti gauruotus kirpimus netvarkingai porai su pora gerai suformuotų kirpčiukų. Pasirinkite šoninius ar tiesius kirpčiukus-pasirinkimas yra jūsų!

18. Banguoti ilgi plaukai uodegoje

ilgi banguoti plaukai arklio uodegoje

Šaltinis

Aukščiau esančioje nuotraukoje dar kartą parodytas uodegos universalumas. Be to, kad galite surinkti plaukus įvairaus aukščio, galite lengvai juos priderinti.

Pavyzdžiui, galite pridėti plaukų aksesuarą, tokį kaip lankas, tinkantį oficialesnėms akimirkoms. Priklausomai nuo progos, rinkitės daugiau ar mažiau sudėtingus priedus.

19. Kirpimas ilgiems banguotiems plaukams su aksesuarais

ilgi banguoti plaukai su aksesuarais

Šaltinis

Mums nepakanka daugybės puikių būdų, kaip galite suformuoti ilgus banguotus plaukus. Pažvelkite į šį paprastą ir elegantišką, bet stilingą arklio uodegą ir kaip paprasta juoda ir plona juostelė dar labiau išsiskiria!

20. Ilgi banguoti plaukai su kirpčiukais ir viršutiniu mazgu

ilgi banguoti plaukai su kirpčiukais ir viršutiniu mazgu

Šaltinis

Norite išmėginti banguotų plaukų stilių ir šukuosenas iki pusės, bet aukščiau pateiktos kosminės bandelės jums šiek tiek daug tinka? Jokiu problemu! Tiesiog eikite į paprastesnį kirpimą ir suformuokite plaukus viršutiniame mazge.

Jei norite papildomo prisilietimo, palikite šiek tiek išmintingą plaukų sruogą, tekančią priekyje, kai kurie vos sprogę kirpčiukai.

IV. Viskas Banguoti plaukai

21. Natūralūs banguoti plaukai

natūralūs banguoti plaukai

Šaltinis

Mes aptarėme įvairius jūsų banguotų plaukų formavimo būdus pagal jų ilgį. Dabar mes sutelksime dėmesį į banguotų plaukų grožį, nereikia daugiau skirtumų.

Norėdami viską pradėti, iškelkite savo šukuosenas į priekį ir leiskite jiems spindėti natūraliai!

22. Šaunios šukuosenos banguotiems plaukams

kietos šukuosenos banguotiems plaukams su pynėmis

Šaltinis

Moterys, turinčios ilgesnius banguotus plaukus, taip pat gali pasirinkti pynimą. Laikykitės paprastų dalykų arba siekite sudėtingesnės išvaizdos, priklausomai nuo progos ir jūsų pynimo įgūdžių lygio.

Pavyzdžiui, galite išbandyti savo ranką, kad šis pintas apipavidalinimo stilius, kurio gale yra dvi paprastos 3 siūlų pynės, sukuria beveik gėlę primenančią bandelę.

23. Pusiau gražios šukuosenos banguotiems plaukams

pusiau boho pynės

Šaltinis

Kitas mielas būdas sportuoti pusiau aukštyn, pusiau žemyn yra pinti jo dalį. Ši atvirkštinė karūninė pynė yra puikus pavyzdys, kaip tai galite padaryti, o visa išvaizda turi boho pojūtį. Tie šviesūs plaukai taip pat turi mirti!

24. Banguoti plaukai su kirpčiukais

banguoti plaukai su kirpčiukais

Šaltinis

Kaip jau sakiau ir aš primygtinai reikalausiu, jūs galite visiškai sukrėsti banguotų plaukų kirpimus su kirpčiukais. Paveikslėlio pavyzdys parodo mums labai nepatogų būdą tai padaryti. Šukuoti kirpčiukai taip pat išryškina nuostabų šios mielos ponios plaukų atspalvį.

25. Juodi banguoti plaukai

juodi banguoti plaukai

Šaltinis

Daugeliui afro tekstūros plaukai akimirksniu primena garbanų ar pintinių vaizdus, ​​tačiau tai ne visada. Taip pat galite turėti tik banguotus plaukus, o aukščiau esanti ponia išdidžiai demonstruoja savo!

26. Garbanoti banguoti plaukai

garbanoti banguoti plaukai

Šaltinis

Kaip pažymėta šio straipsnio pradžioje, banguotų plaukų rūšių yra tiek, kiek garbanotų. Pavyzdžiui, galite turėti garbanotus banguotus plaukus.

Tai iš esmės reiškia, kad jūsų sruogos sportuoja labiau apibrėžtomis ir griežtesnėmis bangomis, primenančiomis garbanas. Ši tekstūra taip pat labiau linkusi į trapumą.

27. Kirpimas storiems banguotiems plaukams

šukuosena banguotiems storiems plaukams

Šaltinis

Kitas būdas suformuoti savo storus banguotus plaukus yra eiti ties smakro ilgio bobu. Pakelkite savąją ir eikite į svarbiausius dalykus, pavyzdžiui, blondinę, kaip nurodyta aukščiau, arba spalvą, kuri yra labiau jūsų gatvėje.

28. Tiesūs banguoti plaukai

tiesūs banguoti plaukai

Šaltinis

Kitas puikus banguotų plaukų įvairovės pavyzdys. Turėjome garbanotus banguotus plaukus, dabar tiesios bangos. Skirtumas tarp jų akivaizdus: nors pirmą kartą bangos buvo aptemptos ir priminė garbanas, tiesiems banguotiems plaukams sruogos kris laisviau ir tiesiau.

Paprastai tokiais atvejais plaukai ima banguoti, kai pasiekia jūsų kirpimo pabaigą. Šis banguotų plaukų laikas gali ir puikiai tinka balayage, nes tai padės pabrėžti gražų žaidimą nuo tiesių iki banguotų.

29. Pusiau aukštyn pusiau šukuosena su Hait Bow

pusiau apsileidęs lankas banguoti plaukai

Šaltinis

Jūs matėte, kaip gražiai atrodo arklio uodega, jei pridėsite ką nors tokio paprasto kaip juostelė ar lankas, bet kaip tai padaryti iš pradžių?

Tai labiau neįprasta pusė aukštyn, pusė žemyn mato, kaip plaukai sujungiami, kad iš pačių spynų susidarytų nuostabus ir puikiai padarytas plaukų lankas.

30. Sluoksniuoti banguoti plaukai

sluoksniuoti banguoti plaukai

Šaltinis

Sluoksniavimas turėtų būti geriausias merginos draugas! Tik pažiūrėkite, kaip gerai atrodo šis vidutinio ilgio banguotas kirpimas, visa tai dėka sluoksnių, kuriuos pridėjo geras stilistas.

Mes taip pat mėgstame spalvą ir ypač rekomenduojame sluoksnius moterims, turinčioms plonesnius ir plonesnius plaukus, nes tai gali padėti pridėti tekstūrą ir apimtį.

31. Prancūziški banguoti Bobo plaukai

prancūziška banguota bob

Šaltinis

Antrasis prancūzų įkvėpimo šaltinis. Ši prancūziška bob siūlo daug apimties, iš dalies dėl sluoksniuoto kirpimo ir natūralaus plaukų bangavimo. Norėdami papildomo aukščio, šukuokite kirpčiukus priešais jų nacionalinę kryptį.

32. Banguoti plaukai Perm

banguoti plaukai perm

Šaltinis

Taigi norite garbanotų ar banguotų plaukų, bet Motina Gamta jūsų nepalaimino? Tai nebėra problema, nes visada galite pasirinkti permą ir gauti norimą plaukų banguotumą ir garbanojimą.

33. „Pixie Cut“ banguotiems plaukams

banguotas pikselių kirpimas

Šaltinis

Ši miela ponia yra čia su dar vienu pavyzdžiu, kaip stilingai sukrėsti kirpimą, jei turite banguotus plaukus. Dideli lankai yra neprivalomi, tačiau taip rekomenduojama, ypač norint pridėti šiek tiek sass ir picos.

34. Banguotų plaukų pynimas

banguotų plaukų pynimas

Šaltinis

Pynimas yra labai praktiškas būdas gauti plaukus, kurių visada norėjote, nepažeidžiant tikrųjų spynų.

Galite juos naudoti norėdami pridėti ilgį, gylį ar matmenis, o aukščiau esantis grožis juos panaudojo stulbinančiai brunetingai banguotai.

35. Banguoti plaukai prisiūti

banguoti plaukai siūti

Šaltinis

Siuvinėjimas yra dar vienas pynimo tipas, matantis, kad plaukai iš tikrųjų buvo siuvami tikruosiuose naudotojo plaukuose po to, kai jie buvo supinti į kukurūzus. Po to būkite kūrybingi ir stilizuokite savo norus.

36. Šviesūs banguoti plaukai

banguoti banguoti plaukai

Šaltinis

Jei tai nesuteikia paplūdimio bangų, mes nežinome, kas bus. Viskas apie šią išvaizdą tiesiog rėkia vasaros meilę ir laisvalaikį. Nuo palaidų, banguotų plaukų iki gražaus blondinio atspalvio mes mėgstame viską!

37. Slenkantys banguoti plaukai

banguoti banguoti plaukai

Šaltinis

Daugeliui jo natūralus garbanojimas yra vienas iš banguotų plaukų trūkumų. Kitiems tai yra dar vienas dalykas, kuris yra naudingas, todėl apsikabinkite ir atrodykite, kad tai sukūrė profesionalų komanda!

38. Ilgi Bobo banguoti plaukai

banguota ilga bob

Šaltinis

Ar yra kažkas, ko negalite padaryti su bobu, ypač ilga? Mes taip nemanome. Bobės yra vienas iš geriausių banguotų plaukų kirpimų, kuriuos galėtumėte pasirinkti, o jų derinimas su geru dažymo darbu tik padidins asmenybę!

39. Banguoti plaukai per naktį

banguoti plaukai per naktį

Šaltinis

Norite per daug labiau apibrėžti banguotus plaukus per daug pastangų? Tada nuplaukite plaukus vakare ir leiskite jiems pailsėti arba išdžiovinkite plaukų džiovintuvu, kol jie beveik visiškai išdžius.

Kai jis vis dar šiek tiek drėgnas, supinkite savo šukuosenas, pritvirtinkite jas plaukų kaklaraiščiais ir eikite naktį. Tada ryte išvyniokite pintines ir mėgaukitės rezultatais! (Galite šukuoti savo spynas, kad jas sutvarkytumėte, arba palikti laukines.)

40. Boho įkvėpta šukuosena

boho įkvėpta banguota šukuosena

Šaltinis

Motina gamta, ar tai tu? Ši graži ponia yra absoliutus plaukų tikslas. Mums čia patinka viskas, nuo stulbinančio (ir tikriausiai natūralaus) vario raudono atspalvio iki gražiai supintų šukuosenų ir laukinių gėlių aksesuarų.

Šią puikią boho įkvėptą išvaizdą galite dėvėti bet kuriuo metu, tačiau ji atrodys ypač gražiai jūsų didelei dienai.

41. Dailūs banguoti plaukai

banguoti banguoti plaukai

Šaltinis

Mes kalbėjome apie storus plaukus, bet kaip su plonais banguotais plaukais, ar tai yra dalykas? Na žinoma, kad yra! Kaip jau minėta, sluoksniai yra jūsų draugai, tačiau taip pat galite tiesiog palikti plonus plaukus.

Sukurkite stilių, pasirinkdami banguotų plaukų vidutinio kirpimo priemones ir pridėdami keletą ryškių ir žemų atspalvių, kad sukurtumėte srautą ir akcentus.

42. Natūraliai banguotų plaukų kirpimas

kirpimai natūraliai banguotiems plaukams

Šaltinis

Priklausomai nuo jūsų banguotų plaukų tipo, kirpimas, kurį pasirinksite, paryškins arba atims dalį jo bangų.

Jei norite laisvesnių, tiesesnių bangų, apsvarstykite galimybę pasirinkti plaukus iki pečių, o ne tikrai ilgas. Yra tikimybė, kad kuo trumpesnis, tuo stipresnės bus jūsų bangos.

43. Šlapias & Banguoti plaukai

banguoti ir šlapi plaukai

Šaltinis

Drėgna išvaizda buvo viena didžiausių tendencijų prieš kelis sezonus ir vis dar yra puikus būdas formuoti plaukus. Dauguma šlapių atrodo tiesiems plaukams, tačiau galite juos pritaikyti ir savo banguotiems plaukams.

44. Azijietiški banguoti plaukai

banguoti azijietiški plaukai

Šaltinis

Vėlgi, dauguma žmonių iš karto galvoja apie tiesias šukuosenas, kai sakote azijietiškus plaukus. Bet jūs taip pat galite turėti banguotus azijietiškus plaukus, natūraliai arba padedant sluoksniams ar stiliaus gaminiams.

45. Bobo kirpimas banguotiems plaukams su kirpčiukais

trumpa banguota banguota bob

Šaltinis

Kirpčiukai ir bobos, pavadinkite ikoniškesnį derinį! Pasinaudokite savo trumpais banguotais plaukais naudodamiesi šiuo nuostabiu smakro ilgio bobu deriniu su šoniniais ilgais kirpčiukais ant šviesių ombre plaukų.

46. ​​Ploni banguoti plaukai

ploni banguoti plaukai arklio uodegoje

Šaltinis

Kitas būdas dėvėti plonus plaukus, ypač jei jie yra ilgesni, yra stilingas arklio uodega. Aukščiau pateiktame pavyzdyje galite pamatyti, kaip tai atrodo stilingai, ypač jei tai padarysite kaklo lygyje.

Uždenkite plaukų kaklaraištį plaukų sruogele, kad užmaskuotumėte ir suteiktumėte plaukams visapusiškesnę išvaizdą, ir palikite keletą veidą sudarančių sruogų ir baigsite!

47. Banguotų plaukų mergina su šoninėmis dalimis

banguota trumpaplaukė mergina su šoninėmis šukėmis

Šaltinis

Kitas nuostabus raudonų plaukų pavyzdys. Atmetus gražią spalvą, pažiūrėkite, kaip lengva pridėti formą ir formuoti ilgus banguotus plaukus.

Tiesiog nušluostykite jį per petį, o likusią dalį palikite ant nugaros ir jau atrodote kaip milijonas dolerių!

48. Mielos šukuosenos banguotiems plaukams su lanku

banguoti plaukai su lanku

Šaltinis

Mes vis dar matome raudoną ir geriausiu įmanomu būdu. Šis stilius puikiai pabrėžia tiek gražią plaukų spalvą, tiek jų tekstūrą.

Surinkite sruogelius viršuje į laisvą uodegą, o likusius palikite pakabinti ilgai ir laisvai. Užbaikite išvaizdą plačia juostele ir apkabinkite pūkuotą rutulį, ir viskas!

49. Vintažiniai kirpimai banguotiems plaukams

vintažiniai banguoti kailiai

Šaltinis

Retro glam įspėjimas! Šį kartą apžiūrėkite šią gražią senovinę išvaizdą, skirtą vidutinio ilgio plaukams. Sujunkite tas laisvas, bombarduotas blondines spynos su tiesiu pakraščiu ir raudonomis lūpomis, ir nėra ką daugiau pasakyti.

50. Karūninė pynė ant banguotų plaukų

karūna pinti banguoti plaukai

Šaltinis

Mes suvyniosime daiktus nuostabiu įvyniojimu. Gaukite vasarišką išvaizdą, eidami į apatinę nugaros vainiko pynę su laisvais banguotais plaukais. Pridėkite laukinių gėlių ir būsite pasiruošę šiai šventei ar linksmai dienai gamtoje.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Flirtingas „Clevver“ GIF - suraskite & amp; Bendrinkite GIPHY

Taigi, jūs turite tai, gražiausių būdų, kaip iškirpti ir suformuoti savo spynas, sąrašas, jei turite banguotas šukuosenas. Šie kirpimai banguotiems plaukams tiks nuo trumpaplaukių iki ilgaplaukių moterų ir puikiai tinka visų lygių plaukams.

Galite būti tokie kūrybingi, kaip norite, ir turėtumėte branginti savo bangas. Taip, net ir tais laikais, kai tik norėtum, kad jie apsispręstų ir jau būtų tiesūs arba garbanoti (visiškai iš patirties).

Visiems, banguotiems plaukams, linksminkitės ir mėgaukitės spynomis, jie yra dovana! Ir mums įdomu: koks jūsų mėgstamiausias būdas dėvėti banguotus plaukus? Palikite komentarą ir pasikeiskite plaukų istorijomis!