Plaukų tonikas: kas tai yra ir kaip naudoti šį plaukų produktą vyrams

Plaukų tonikas yra vienas populiariausių senosios mokyklos plaukų produktų vyrams. Dėl tonikų plaukai atrodo žvilgantys ir sveiki, tuo pačiu suteikiant lengvą laikymą, kuris leidžia formuoti plaukus. Nors stiliaus geliai, aliejinės pomados ir putos perėmė 50-ąjį ir 60-ąjį dešimtmetį, plaukų tonikai sugrįžta, nes klasikiniai kirpėjai ir tradiciniai priežiūros produktai grįžta į madą. Jei norite eksperimentuoti su nauju stiliaus produktu, peržiūrėkite mūsų vadovą apie plaukų toniką vyrams. Apžvelgsime viską nuo to, kas tai yra, ką jis daro, kaip jį naudoti, ir geriausius tonizuojančius plaukų produktus vyrams dabar!

Plaukų tonikas vyrams

Kas yra plaukų tonikas?

Plaukų tonikas yra formavimo produktas su laisvu laikikliu, dažniausiai parduodamas skystu pavidalu. Kai kurie tonikai turi valymo ingredientų, kurie padeda nuplauti kitus plaukų produktus ir suskaidyti, o kiti gali pasigirti patraukliais kvapais. Tačiau pagrindinis bet kokio plaukų toniko tikslas yra padėti formuoti plaukus šlapia išvaizda, kuri neapsunkins jūsų šukuosenos. Nors seni tonikai buvo gaminami naudojant mineralinę alyvą arba vazeliną, šiuolaikiniai tonizuojantys plaukų produktai yra neriebios formulės.

Plaukų tonikas

Ką daro plaukų tonikas?

Plaukų tonikas padeda pridėti drėgmės vyrų plaukams, todėl jie atrodo blizgūs ir drėgni. „Tonic“ turi lengvą ar vidutinio stiprumo, todėl jis dažnai naudojamas nukirptiems, peršukuotiems ar netvarkingiems plaukams, kai nenorite sunkios ar kietos išvaizdos. Kiti plaukų toniko privalumai: sausų plaukų drėkinimas, sausos galvos odos drėkinimas, pleiskanų sustabdymas, galiukų skilinėjimo mažinimas ir pažeistų plaukų taisymas..

Kirpėjai dažnai naudoja tonikus, kad kirpimo mašinėlės ir žirklės lengviau perpjautų plaukus. Dažnai jį rasite purškimo buteliuose tradicinėse kirpyklose. Jei jūsų kirpėjas siūlo galvos odos masažą, jis/ji gali naudoti toniką kaip losjoną jūsų plaukams ir galvos odai stimuliuoti.

Ką daro plaukų tonikas

Kaip naudoti plaukų toniką

Naudoti plaukų toniką yra taip paprasta, kaip perplauti plaukus po dušo ar sudrėkinti plaukus.

 1. Šlapiais plaukais šiek tiek tonizuokite delnus ir trinkite rankas, kad tolygiai pasiskirstytų.
 2. Abiem rankomis kruopščiai įmasažuokite toniką į plaukus ir galvos odą, padengdami visą galvą.
 3. Šukomis tolygiai paskirstykite toniką per visus plaukus, tada sukurkite šukuoseną.
 4. Kai jūsų plaukai bus suformuoti taip, kad pasiektų norimą išvaizdą, vaikinai gali išdžiovinti plaukus vietoje.

Formuojant jums reikia tik nedidelio kiekio plaukų toniko, tačiau jei turite ypač storus plaukus ar sausą galvos odą, gali tekti padidinti jų kiekį. Nesivaržykite eksperimentuoti, kiek toniko naudojate, kad sužinotumėte, koks kiekis tinka jūsų plaukų tipui, ilgiui ir šukuosenai. Kai kurie vyrai taip pat naudoja plaukų toniką veido plaukams ir šoninėms žaizdoms.

Kaip naudoti plaukų toniką

Geriausi plaukų tonikai vyrams

Suradę geriausią tonizuojantį plaukų produktą, galite pakeisti savo išvaizdą ir stilių. Plaukų tonikas vyrams gali atgaivinti ir atgaivinti plaukus, tuo pačiu leisdamas suformuoti gražią senosios mokyklos šukuoseną. Tačiau džentelmenas neapsiriboja tik klasikinėmis vyrų šukuosenomis; šlapią išvaizdą galima pritaikyti daugeliui šiuolaikinių stilių, kuriems reikalinga blizgi apdaila. Jei ieškote galimybių, kaip pradėti, peržiūrėkite geriausius plaukų tonikus vyrams rinkoje, pradedant mūsų geriausiu pasirinkimu iš Reuzelis.

„Reuzel“ plaukų tonikas

„Reuzel“ plaukų tonikas

Klasikinio išvaizdos ir kvapo, „Reuzel“ plaukų tonikas pateikia produktą, kuris primena laikus, kai tonikas buvo kiekvieno vyro namuose. Šis plaukų tonikas be aliejaus yra skirtas padėti išvalyti plaukus ir suteikti lengvą sulaikymą, nebūdamas per sunkus. Tai puikiai tinka plaukams atkurti, jų visiškai neišvalius. Reuzelio formulė sukurta taip, kad imituotų klasikinę formulę ir iš tikrųjų kvepia taip pat gerai, jei ne geriau, nei tonikai, naudojami senosios mokyklos kirpyklose. Šis produktas naudoja raganų lazdyną kaip natūralų sutraukiantį, dilgėlių kairiojo ekstraktą, kad jūsų plaukai būtų blizgūs, rozmarino ekstraktą, kuris drėkintų jūsų sruogas, asiūklio šaknį, kad sustiprintų jūsų folikulus, ir augalinį alkoholį, kad sušvelnintų jūsų sruogas. Geriausiai įvertintas ir visiškai natūralus „Rezuel“ plaukų tonikas vyrams yra geriausias produktas.

REUZEL Grooming Tonic, 11,9 Fl Oz 3010 atsiliepimai REUZEL Grooming Tonic, 11,9 Fl Oz

 • Lengvas ir vidutinis laikymas
 • idealiai tinka tūriui ir gyvenimui, kai naudojamas su smūgiu…
 • neriebi formulė

15,00 USD Pirkti dabar

„Lucky Tiger 3“ plaukų tonikas

„Lucky Tiger 3“ plaukų tonikas

Dar viena klasika, Laimingas tigras siūlo plaukų toniką, skirtą formuoti. Puikus maitinamojo aliejaus ir fantastiško kvapo mišinys, šis tonikas užtikrins jūsų plaukų puikų jausmą visą dieną. Šis tonizuojantis produktas turi prekės ženklo dilgčiojimo pojūtį galvos odoje, kuris tikrai jus sugrąžins į kirpyklas..

„Lucky Tiger 3“ plaukų tonikas, 16 skysčių uncijos 502 apžvalgos „Lucky Tiger 3“ plaukų tonikas, 16 skysčių uncijos

 • Stimuliuoja galvos odą^Sąlygoja ir minkština…

17,04 USD Pirkti dabar

„Clubman Pinaud“ plaukų tonikas

„Clubman Pinaud“ plaukų tonikas

Pinaud gamino plonus plaukus nuo tada, kai jie pradėjo siūlyti produktus XIX amžiaus pradžioje. Legendinis prancūzas su visa suknele etiketėje yra klasikinio vyriško stiliaus sinonimas. Šis plaukų tonikas visą dieną atrodys sveikai ir stilingai. Formulė sukurta taip, kad suteiktų blizgią spalvą, tuo pačiu išvengiant plaukų sausumo ir maitinimo. Puikiai tinka visų tipų plaukams, „Pinaud’s Clubman Hair Tonic“ yra neriebus produktas, kurį jums patiks naudoti.

Išpardavimas „Clubman Pinaud“ plaukų tonikas, 12,5 fl oz 738 apžvalgos „Clubman Pinaud“ plaukų tonikas, 12,5 fl oz

 • Užkerta kelią plaukų ir galvos odos sausėjimui
 • Stiprina ir spindi plaukus
 • Puikiai tinka visų tipų plaukams

11,85 USD Pirkti dabar

Jeris plaukų tonikas

Jeris tonikas plaukams

Kitas klasikinio prekės ženklo pasiūlymas Jeris plaukų tonikas yra puikus subtilus tonikas, kuris išlaikys jūsų išpuoselėtą šukuoseną visą dieną. Šis neriebios formulės produktas, kurį lengva naudoti, turi lengvą laikymo formą, kuri suteiks jūsų plaukams daug apimties ir žvilgesio jų neapsunkindama. Kaip tonikas be aliejaus, jis yra lengvesnis nei kiti šiame sąraše esantys tonikai, tačiau vis tiek suteikia blizgančią šlapią išvaizdą. Kvapas yra klasikinis kirpyklos kvapas, kuris kvepės bet kuriuo vyru.

Profesionalus plaukų tonikas „Jeris“, 14 fl oz 652 apžvalgos Profesionalus plaukų tonikas „Jeris“, 14 fl oz

 • Išlaiko plaukus vietoje ir gerai prižiūrimi…
 • Neriebi formulė, kuri neapsunkins plaukų
 • Atkuria valdomumą ir puikų blizgesį

12,00 USD Pirkti dabar

Plaukų tonikas Vitalis

Plaukų tonikas Vitalis

Kaip vienas iš populiariausių tonikų 60 -aisiais, Plaukų tonikas Vitalis iš pradžių buvo parduodama kaip alternatyva sunkioms, riebiosioms to meto aliejinėms pomadoms. Sukurtas prabangiems džentelmenams, kurie norėjo blizgios, blizgios išvaizdos, neatrodydami kaip vaikas su riebiais plaukais, „Vitalis“ paliks jūsų plaukus tvarkingus ir stilingus, kad atrodytų švariai. Šis tonizuojantis produktas suteiks jums blizgesio, nebūdamas per kietas, o neriebi formulė puikiai tinka visų tipų plaukams. Taikykite ją šiek tiek papildomai kontroliuoti ir blizgesį, kai džiovinate šukuoseną į vietą.

Vitalis 7 Fl Oz plaukų tonikas, 21 oz, pakuotė po 3 (VT06017V1) 593 apžvalgos Vitalis 7 Fl Oz plaukų tonikas, 21 oz, pakuotė po 3 (VT06017V1)

 • Plaukų tonikas, skirtas atkurti valdomumą ir…
 • Specialiai sukurta, kad jūsų plaukai būtų tvarkingi ir…
 • Lengva, neriebi formulė

24,52 USD Pirkti dabar