101 elegantiška ir madinga genčių pynė jūsų vidinei deivei

Šiuolaikinė tendencija yra juodos merginos magija Lupita Nyong’o, Solange ir garbingoji ponia Janet Jackson su absoliučiu pasitikėjimu ir „uber“ stiliumi siūbuoja genčių kasas.

Kadangi tiek daug afroamerikiečių ir juodaodžių įžymybių turi šiuolaikinį juodosios kultūros palikimą ir populiarėja tokie filmai kaip „Juodoji pantera“, kuri švenčia Afrikos istoriją ir paveldą, ar nenuostabu, kad įvairaus amžiaus ir tautybės moterys veržiasi į savo reikalus?

genčių pynės

Apsauginės genčių šukuosenos afro plaukams

Dauguma genčių pynių yra įsišaknijusios Afrikos istorijoje ir kultūroje, datuojamos jau 3500 m. Tai, kad genčių pynės sėkmingai peržengė kelis tūkstantmečius net iki skaitmeninio amžiaus, liudija išliekančią afrikiečių ir jų palikuonių jėgą.

Stilingi ir žiauriai nepriklausomi tapo moterų, sportuojančių genčių pintines posėdžių salėje iki podiumo iki paplūdimio, sinonimais.

Aksesuarų ir papuošalų taip pat gausu virvelių ir rankogalių prie visų rūšių karoliukų – medinių, stiklinių, karvių kriauklių ir net vaikystės burbuliukų.

Nuo kultūros paveldo iki mados pareiškimo

Netgi jaunos merginos šiais laikais nešioja genčių pintines – tai toli gražu ne taip, kaip prieš dešimtmetį, kai tiesinti juodus plaukus buvo įprasta. Vis daugiau žmonių, dėvinčių apsaugines šukuosenas ir eidami į savo natūralius plaukus kaip asmeninis ir stiliaus pareiškimas, atsirado genčių pynės.

Istoriškai pynimo piešiniai simbolizavo statusą ir turtus. Jie netgi reiškė religiją ir galią. Šiais laikais jie yra asmeniniai kultūrinės nuosavybės ir prašmatnaus stiliaus simboliai. Jie niekada neišeis iš mados, nes šeštajame dešimtmetyje kukurūzai tapo madingi, o dešimtajame dešimtmetyje mados šou užplūdo kasos.

Šiais laikais sugrįžta Fulani genčių pynės. Naujoviški plaukų gaminiai, papuošalai ir pigesni plaukų aksesuarai, tokie kaip priauginimas, genčių vingiai ir pynės, tikrai taps pagrindinės mados dalimi.

Peržiūrėkite geriausias genčių pintines

Mes surinkome jums geriausią išvaizdą – nuo paprastų ir paprastų genčių dėžutės pintinių iki sudėtingesnių modelių tiems, kurie nori kažko daugiau su elanu.

Dramatiškos genčių pynės su rankogaliais, žiedais ir virvelėmis

Pati plaukų spalva yra dramatiška su rausvai raudonais priauginimais, sumaišytais su natūralia plaukų spalva. Žieduotas vidurinis atsiskyrimas suteikia tikrą genčių princesės nuotaiką ir jūs galite būti pasiruošę būti nakties karaliene. Tačiau būdamas žaismingas ir maišydamas kitus plaukų papuošalus, tokius kaip virvelės ir rankogaliai, šioms genčių pynėms suteikiamas rafinuotas prisilietimas.

Pinti virvelėmis ir karoliukais

Oranžinė gali būti nauja juoda, bet ant plaukų – ji yra dieviška, nukreipianti įnirtingą Solange stilių. Apvyniokite sidabrines virves aplink nerijas ir suporuokite su metaliniais sidabro rankogaliais ir karoliukais, tai tikras metalas.

Dėžutės genčių pynės su karoliukais

„Fulani“ pynės yra labai populiarios šiais laikais, kai Holivudas ir modeliai puošia raudonojo kilimo ir pakilimo takų išvaizdą. Taip pat galite turėti tą patį stilių su dideliais mediniais karoliukais šiltomis žemės spalvomis.

Puošni viršutinė bandelė dėžutėms

Mes mėgstame savo kukurūzus ir pintines kasas, bet tai, kas mums labiau patinka, yra surinkti juos visus, kad būtų apvyniotas stulbinančiai puošnus viršutinis mazgas. Kad galai būtų elegantiški, palikite galus pakabintus rankogaliais ar dviem.

Puikus indigo ir karalienės mazgas

Magiškas indigo yra mūsų diva modelio pasirinkta spalva. Spalva yra užburianti, o esant tinkamam apšvietimui spalva sustiprės arba pašviesės. Poveikis, žinoma, yra stebuklingas. Užbaikite išvaizdą karalieniškai aukštoje bandelėje, kuri yra stiliaus akcentas.

Žiedai ar karoliukai – genčių pynės tinka karalienei

Viena šukuosena, bet daugybė išvaizdų ir efektų. Dėžutės pintinės gali būti lengvos ir paprastos su rankogaliais arba visiškai genčių pynės su Fulani karoliukų mišiniu. Poveikis labai skiriasi, tačiau abu yra stilingai prašmatnūs ir madingi.

Virvelinės genties dėžės pynės viršuje

Gražiai padaryta, šios genčių pynės yra virvelėmis ir žiedais, kad būtų pasiektas maksimalus efektingas efektas. Vidurinis atsiskyrimas taip pat prideda vaizdinės dramos. Kai pynės yra surinktos į viršutinį mazgą, ką dar galime pasakyti, išskyrus „elegantišką tobulumą“.

Stulbinantis nėrimo pynimo ir Fulani genčių pintinių mišinys

Mums patinka maišyti apsauginius stilius. Čia turime nertų pintinių, pagamintų išties madingai su Fulani mediniais karoliukais. Taip pat galite maišyti kai kuriuos rankogalius, kad padidintumėte vizualinę išvaizdos dramą.

Paprastos genčių pynės pusiau viršutinėje bandelėje

Lengvesnis stilius, palyginti su dramatiška rankogalių ir žiedų išvaizda, tačiau šios genčių pynės išlieka stilingos ir madingos. „Gather“ yra pusiau viršutinė bandelė, skirta pridėti prašmatnumo.

Nuostabus šoninis atsiskyrimas

Prie šio gražiai pagaminto šoninio atsiskyrimo pridedami šviesūs priauginimai. Pridėkite šiek tiek daugiau gyventojų, sukdami priekį, kad jūsų šukuosena įgautų vizualią tekstūrą.

„Full Tribal Braids“ lengvo stiliaus

Dėžutės pintinės lengvai – paprastos ir atsipalaidavusios. Rūpinkitės savo apsaugine šukuosena, miegodami neuždenkite plaukų. Nepamirškite kondicionuoti ir galvos odos.

Dramatiška spalva genčių pynėms

Švelniai rausvai raudonos spalvos ir vyno pailginimai, kad sukurtumėte šį elegantiškai madingą vaizdą. Kukurūzai su rankogaliais ir virvelėmis, tačiau svarbiausia spalva.

Stulbinanti deivė raudonose Ganos pynėse

Raudona spalva traukia dėmesį, tačiau šios gražios Ganos pynės yra aukščiausio stiliaus.

Gražūs ir lengvi dirbtiniai lokai

Palikite šiuos dirbtinius užsegimus galuose laisvus ir leiskite natūraliems plaukams išsilaisvinti. Stilius yra rafinuotas ir estetiškai gražus.

Paprastos Senegalo genčių pynės bet kokiai progai

Puikus kukurūzų ir Senegalo posūkių derinys daro tai žaismingą, bet vis dar rafinuotą išvaizdą. Stilius yra lengvas, bet žavesys yra karštas.

Puošnūs „Bantu“ mazgai ir „Jumbo“ pynės

Didžiausio dydžio karalienė su šiomis pynėmis. Tačiau paprasti „Bantu“ mazgai tik suteikia subtilių laukinio grožio užuominų.

Auksinė viršutinio mazgo karūnavimo šlovė

Dėvėkite savo plaukus kaip galutinę karūną – gražios auksinės spalvos dėžutės, supintos tik su bronzos atspalviu.

Virvelinės dėžutės pynės

Vidurinės pusės dėžutės pynės atkreipia dėmesį, bet suporuotos su virvelėmis? Subtili elegancija.

Fulani nerijos tinkamu stiliumi

Ką dar galime pasakyti su šiomis didžiosiomis pynėmis visiškai vainikuojančioje aureole? Šlovingas! Bet su šiais Fulani karoliukais ir pynėmis? Deivė!

„Crowning Glory“ – visa viršutinė bandelė dviem tonais

Spalva yra puikus plaukų aksesuaras ir ar jūsų dėžutės pintinės yra surinktos visiškai viršuje? Madinga ir stilinga. Puiki prašmatni ir madinga išvaizda, tinkanti bet kokio amžiaus ir stiliaus.

Genčių pynės per pusę

Vietoj to, kad leistumėte pynėms pakabinti, surinkite jas pusiau, kad gautumėte vizualinę tekstūrą. Stilius patraukia akį ir gražiai įrėmina veidą.

Įspūdingos viršutinių mazgų genčių pynės

Pynimo pynės, kurios prasideda mažos ir ryškios prieš renkant vaizdinę dramą, daromos išskirtiniau naudojant klasikinį viršutinį mazgą.

Gražios virvelinės dėžutės pynės

Paprastos kasos pintinės yra apsirengusios madingai ir įmantriai.

Graži drugeliuose ir karoliukais

Kažkas saldaus ir gražaus – naudokite auksinius drugelius, kad paryškintumėte savo vidinę deivę. Fulani karoliukai daro stilių prašmatnų.

Puošnios pynimo pynės

„Gorgeous“ nepradeda apibūdinti šių „jumbo“ pynių, kurios gražiai įrėmina veidą ir išryškina apsauginį plaukų stilių.

Gana tobuli posūkiai

„Jumbo“ karoliukai atkuria šiuos posūkius – maksimalus efektas su minimaliu stiliumi.

Viliojantys vidurio posūkiai

Gražios spalvos, šie pinti posūkiai yra paprasti, bet elegantiški. Vis populiarėjant senegalietiškiems posūkiams, jūs negalite padaryti nieko blogo, net jei nuspręsite nenaudoti plaukų priauginimo.

Įspūdingos dėžutės pynės susuktos ir apvyniotos

Dėžutės pintinės yra stulbinančios savaime, tačiau pusiau susirenka paprastu posūkiu ir yra gražiai elegantiškos.

Puikus užsakymas-viduryje atsiskyręs ilgas ir laisvas

Kaip jau minėjome anksčiau, vidurinės pertvaros yra tikrai dramatiškos, nes atkreipia dėmesį į veidą ir centrą. Šis stilius išryškina tai, kas paprasčiausia.

Padarykite mano šias mini pintines

Faux locs suteikia išvaizdą, o šios mini pynės yra gražios, neatsižvelgiant į pernelyg subtilią. Už nuožmią vidinę princesę tavyje.

Juostelė į roką su genčių pynėmis dideliame mazge

Suriškite viską dideliu lanku, todėl elegantiška ir stilinga bandelė taps tik gražesnė ir žaismingesnė.

Scarlet Stunner

Raudona karšta ir šalta! Pynimo pynės yra tiesiog stulbinančios spalvos ir dydžio.

Tobulas mišinys ir posūkiai

Pažaisk kūdikio plaukų pakraštį prieš gražų nėrinių pintinių ir vingių derinį.

Fulani genčių pynės su rankogaliais

Paprasta, bet rafinuota išvaizda pridedant rankogalius prie „Fulani“ karoliukų pintinių.

Maišykite ir derinkite pintines

Prieš dėvėdami keletą pynių aureole, sumaišykite pintus nuo paprastų trijų siūlų iki dydžių mišinio.

Paprasti ir elegantiški Senegalo posūkiai

Elegantiškai sukurti posūkiai ir rankogaliai yra plaukų papuošalai – paprastas taip pat gali būti tikrai poliruotas ir švelnus.

Įmantrios rankogalių ir karoliukų dėžutės

Mums patinka šiuolaikinių genčių pintinių įvairovė ir galimybės. čia matome karoliukų, rankogalių ir žiedų mišinį.

Elegantiškai gražios genčių pynės

Veido įrėminimas-tai mažos kasytės, pjaustomos prieš tai, kai likusieji plaukai yra nupjaunami ir padaromi, kad būtų sukurta visa 3 krypčių nerijos pynė. Užbaikite išvaizdą „Fulani“ karoliukais.

„Total Look for Box Braids“

Virvelė ir žiedas prieš renkant viską į supakuotą viršutinę bandelę? Šis stilius yra prašmatnus ir modernus, ir tikroji pankiška urbanistika.

Puošnios genčių Fulani pynės

Tinkamas mišinys šioms „Fulani“ pynėms, žaismingai naudojant žavingus žiedus ir karoliukus.

Auksiniai bantu mazgai ir posūkiai

Išlaisvinkite savo vidinę karalienę naudodami šiuos „Bantu“ mazgus karvių lukštais ir auksiniais karoliukais.

Žavingi virveliniai Senegalo vingiai

Įsidėkite saldaus žavesio šiais laidiniais posūkiais. Taip pat galite maišyti dydžius – nuo mažų iki didelių.

Nusiskutusios ir karoliuotos genčių pynės Chic

Dideli karoliukai prideda dramos ir žaismingumo. Trumpos kasos ir skutimosi pusė plaukų – nuožmi Nilo karalienė.

Įspūdingos mini genčių pynės

Šios mini pynės yra gražios ir netgi gali būti vadinamos mielomis. Tačiau spalvoto prailginimo mišinys tik suteikia tinkamą pankiško prašmatnumo prisilietimą.

Įtaigios genčių pynės elegantiškame Šignone

O-la-la! Surinkite visus rožių pumpurus, tačiau šiuo atveju surinkite visas tas dėžutes, kad gautumėte didingą ir dramatišką pilną bandelę. Švelnūs kūdikio plaukai taip pat padeda įrėminti veidą, kad įgautų kosmopolitišką nuojautą.

Nėrimo įpurškimo pynės tobulumui

Įvairių dydžių įbrėžtų nėrinių pintinių mišinys su priekinėmis pintinėmis, surinktomis gale, kad įrėmintų veidą, suteikia itin modernų prisilietimą.

Visos dešinės pintos varnos

Paprastos varnalėšos vis dar suteikia dramatišką efektą, pakeisdamos dydį – nuo mini iki didelių.

Įspūdingos „Fulani“ pynės iš stiklo karoliukų

Vidutinio ilgio plaukai yra visiškai priderinti ir puošti mėlynais stiklo karoliukais. Jūs turite viską, kas modernaus ir šlifuoto, kad būtų puikus derinys.

Rankogaliais apipintas viršutinis mazgas

Nieko nėra elegancijos nei plaukai miesto šukuosenoje. Tačiau suporuotas su briaunomis ir genčių rankogaliais – visiškas tobulumas.

Žiedų ir virvelių genčių pintinių tobulumas

Kas daro šią išvaizdą aukščiausiu stiliumi? Jūs turite vidurinį atsiskyrimą, žiedus ir rankogalius. Ir tada tik subtilus kūdikio plaukų pakraščio užuomina ir viskas yra paruošta.

Universalus dėžutės pynių stilius

Jei esate nusiteikę kažko subtilaus, prie šių paprastų dėžutės pynių pridėkite įmantrių dėžutės modelių. Aukšta mada, bet kas?

Nuostabi elegancija „Fulani Braids“

Auksinis grožis spindi šiomis „Fulani“ pynėmis, kurios dabar yra populiariausios. Kas daro šį aukščiausią lygį? Karoliukai užima beveik pusę pynės ilgio.

Karališkai gražios žiedinės „Feed-in“ pynės

Toks gražus ir subtilus savo delikatesu – šis stilius yra elegancija, turinti net tris žiedus išvaizdai pabrėžti.

Gražiai karoliukai

Kažkas žaismingo, jauno ir gaivaus – ką dar galime pasakyti daugiau su šiais puošniais karoliukais, kad paryškintumėte jūsų pintines.

Stulbinantys dideli Senegalo posūkiai

Jumbo Senegalo posūkiai suteikia maksimalią apsaugą ir maksimalų stiliaus poveikį.

Laidinis atsitiktinis

Apsauginį stilių dėvėsite mažiausiai 3 savaites, todėl leiskite savo asmeniniam stiliui spindėti šiais neoniniais siūlais.

Žavus vienpusis paprastumas

Pintinės yra išdėstytos vienpusiu stiliumi, kuris yra paprastas, bet klasiškai grakštus.

Paprasta ir lengva

Jei norite kažko lengvo, bet vis tiek stilingai subtilaus, galite nustatyti sudėtingą piešinį.

Dramatiškos ir stulbinančios be mazgų dėžutės

Pintinės be mazgų dėžutės sumažina plaukų įtampą. Tačiau viršutiniai mazgai suteikia vizualios dramos.

Įvairūs genčių pynių stiliai

Tas pats stilius dviem skirtingiems efektams – naudokite karoliukus ar rankogalius bet kokios rūšies dėžutės pintoms ir būsite pasiruošę..

Žavingas „Cornrow Casual“

Kažkas gaiviau atsitiktinio, kukurūzai.

Gana elegantiškos dėžutės pynės

Leiskite dėžutės pintinėms pakabinti, kad gautumėte tokį atsitiktinį vaizdą.

Neoninis blizgesys

Neoninės spalvos karoliukai penki miesto prisilietimu ir jau stilinga išvaizda.

Klasikinės dėžutės pynės

Amžinos ir nesenstančios dėžutės pintinės suvaidintos elegantiškais plaukų ornamentais.

Sumaišykite ir suderinkite

Jūs turite savo Havanos posūkius, savo nėrimo ir įpynimo pintines. Jūs turite viską šiame spalvingame stilių derinyje.

Aukšta uodega aukšto stiliaus

Įmantrus ir modernus stilius suteiks aukštosios mados stilių.

Puošnus laidinis ir rankogalių atsitiktinis

Visos gražios dėžutės pintinės yra sujungtos su sidabro ir aukso virvelių mišiniu. Rankogaliai įvaizdžiui suteikia subtilaus šmaikštumo.

Mišrus grožis

Jūs turite ištraukiamus siūlus ir trijų siūlų pintus su mazgelių prisilietimu čia ir ten.

Aukščiausias elegantiškas medinių karoliukų ir metalinių rankogalių paprastumas

Gerai atrodo šis elegantiškas stilius.

„Glamour“ žaidimas vidurinių genčių pynėms

Dėvėkite savo kukurūzus paprastu modeliu, kuris paneigia šių genčių pintinių subtilybes. Pradėkite nuo vidurio, o tada eikite su kasomis. Saikingai pridedant auksinių rankogalių šiam žavingam įvaizdžiui suteikiamas elegantiškas prisilietimas.

Žaismingas malonumas su kūdikio plaukais

Žaisk kūdikio plaukus šiomis gražiomis įvairaus dydžio dėžutėmis. Nuo mažesnių iki vidutinių pintinių, suvaidinančių gražią kaktos liniją. Pridedami rankogaliai ir minimalus laidų naudojimas sukuria žavingą Diva išvaizdą, kuri tinka bet kokiai nuotaikai. Genčių pynės yra tokios universalios, kad galite perkelti šį stilių nuo klasės iki kavinių iki šokių aikštelės.

Stulbinančios genčių pynės su Senegalo vingiais

Senegalo posūkiai tapo populiaresni dėl jo universalumo. Galite lengvai pakeisti šonus ir pertvaras ir dėvėti juos bandelėje arba pūkuose ir žemai, kaip parodyta čia. Šie dideli posūkiai suteikia vizualumo, nesvarbu, ar nešiojate plaukų papuošalus, ar ne.

Gana tobula rožinių genčių pynėse

Niekas nesako stiliaus karalienės, kaip užburianti spalva. Būkite daugiau nei gražus rožinės spalvos-būkite tobulas su šiomis rankogalių genčių pynėmis, kurios atsiveria ir išryškina karštą rožinę visą priekį.

Puikiai karoliuotas išpūstas tobulumas

Pufai yra gana populiarūs ir sumaišyti su Fulani genčių pynėmis, jie tiesiog tokie puošnūs. Sumaišykite ir suderinkite plaukų papuošalus. Čia galite pamatyti rankogalius, auksinius siūlus ir neoninius karoliukus. Kita priežastis, kodėl šis stilius yra tobulas, yra natūralių plaukų laisvumas, bet neskraidymas.

Kitas šio nuostabaus stiliaus vaizdas su halo Fulani pynėmis, kad padidintų karalienės poveikį. Prašmatnus ir elegantiškas, šis stilius yra tikra vainikė.