102 geriausių šio sezono kirpimų pečių ilgio

Jei norite pakeisti savo išvaizdą nauju kirpimu, tuomet negalite suklysti kirpdami pečius. Tai yra universaliausia jums prieinama šukuosena ir klasikinė išvaizda, kuri niekada neišeina iš stiliaus. Maža to, su jais galite nuveikti tiek daug dalykų. Pečių ilgio stiliai gali būti naudojami tiek storiems, tiek ploniems plaukams; dangus tikrai yra šių stilių riba. Kai nusprendžiate kirpti plaukus, tai tarsi nauja pradžia. Tai suteikia jums šviežumo jausmą, kurio jūs tikrai negalite gauti kitaip. Tai nauja pradžia visose jūsų gyvenimo srityse. Kodėl visi turėtume pradėti iš naujo? Tai naujas sezonas ir mes esame aistringi gyvenimui.

Kirpimas iki pečių yra universalus stilius, ypač kai kalbama apie plonus plaukus turinčius žmones. Jiems tai tikrai geras stilius. Yra daug skirtingų stilių, kuriuos galite naudoti kirpdami pečius. Yra pynimo ir arklio uodegos, taip pat daug įvairių atnaujinimų. Žemiau yra 102 geriausi šio sezono kirpimai per petį:

  1. Blondinė bomba

Ši daugiasluoksnė bob suteikia jums šiek tiek išvaizdos. Negalite suklysti su šiuo stiliumi, nes jis yra labai seksualus. Šoninis švilpukas prideda apimties, kaip ir kiti akcentai. Tai puiki vasaros išvaizda.

2. Garbanoti plaukus

Jei jums patinka garbanoti plaukus arba turite natūraliai garbanotus plaukus, tuomet jums tikrai patiks šis stilius. Jis turi šoninį smūgį, kuris yra labai mielas. Šio stiliaus bangos tikrai užbaigia visą išvaizdą, nes plaukai remiasi į pečius.

3. Carrie Underwood

Ši kantri muzikos superžvaigždė visada žino, koks yra puikus stilius, ir tai yra puikus to pavyzdys. Savo pečių ilgio plaukams ji pasirinko paprastą dalinį šukuoseną.

4. Kamščiatraukio garbanos

Šis puikus pečių ilgio stilius yra nuostabus. Spalvos, susijusios su stiliumi, yra gana neįtikėtinos. Galite išbandyti daugybę skirtingų spalvų arba pridėti garbanos, kaip buvo padaryta čia. Yra tiek daug būdų, kaip suformuoti plaukus iki pečių. 

5. Pinti stiliai

Šios pynės yra mielos ir paprastos, o tai puikiai atrodo vasarą. tai paprastas stilius ir tai yra puikus dalykas pečių ilgio plaukuose, jūs neturite būti išgalvotas, jei nenorite būti. 6. Trumpesni stiliai

Šis stilius yra vos ant pečių ir tikrai labai saldus. Kirpčiukai yra per kaktą, o ji šiek tiek banguoja plaukus.

7. Tiesūs stiliai

Kam reikalingi garbanoti stiliai, kai tiesūs plaukai atrodo taip puikiai? Tai nuostabi išvaizda, kurią tikrai mylėsite. Jos plaukai yra labai stori, todėl čia yra daug apimties. 

8. Garbanotas užuomina

Gražus stilius, paremtas ant peties. Šie seksualūs stiliai visada yra stiliaus.

Taip pat žiūrėkite:

  • 44 neįtikėtinos mėlynos ir purpurinės plaukų idėjos, kurios sužavės jūsų…
  • 65 geriausios mikro pintinės, skirtos jūsų stiliui pakeisti
  • 62 įkvepiančios pastelinių plaukų idėjos, kad atrodytumėte stebuklingai
  • 48 geriausių „Quinceanera“ šukuosenų, kurios privers jus jaustis…
  • 78 Puošnios šukuosenos moterims po 40 metų
  • 78 geriausių Senegalo sukimo šukuosenų idėjų

9. Išgalvotas dizainas

Tai puiki išvaizda, kurią galima dėvėti vestuvėse ar net dieną paplūdimyje. Jei jums patinka trumpesni stiliai, šis pečių ilgio stilius jums tinka.

10. Ilgi kirpčiukai

Šis stilius yra aptakus ir tiesus ir nuostabus! Jei jums patinka stilius, nežiūrėkite toliau. Šoninis sprogimas taip pat yra šiek tiek ilgesnis nei dauguma, tačiau jis yra labai sudėtingas.

11. Sluoksniuotas žvilgsnis

Man patinka šis neramus stilius, nes jis yra savotiškas. Nugara yra šiek tiek trumpesnė nei priekinė, todėl suteikia daug apimties.

12. Raudona ir garbanota

Jūs niekada negalite suklysti su raudona spalva ir šios garbanos turi mirti. Jei jums reikia naujo stiliaus, išbandykite šį dydį, nesigailėsite.

13. Stulbinantis stilius

Puikus stilius, kuris sėdi ant pečių, ir oh! Tos garbanos. Tai nuostabus stilius, kuris jums tikrai patiks.

14. Seksualus ir laisvas

Kirptas kirpimas iki pečių. Puikus stilius su labai laisvomis bangomis ir gana šauniais akcentais. Tai puiki išvaizda vasarai.

15. Gana maži melagiai

Ši aktorė jau kurį laiką sportuoja iki pečių ilgio plaukus ir visada atrodo puikiai. Jai patinka, kai yra laisva banga ir ji visada yra blondinė. Mes negalime gauti pakankamai šių nuostabių garbanų.

16. Šviesiai blondinė

Paprastas stilius, kuris jums patiks dėl tų laisvų garbanų. Tai puikus kirpimo priedas ir puikiai tinka vasarai. 17. Klasikinis Bobas

Jei ieškote kažko klasikinio, su bobu nesuklysite. Tai paprastas stilius, kuris jums tikrai patiks. Šoninis smūgis tiesiog užbaigia visą išvaizdą.

18. Sandra Bullock

Ši seksuali Bobas Sandrai atrodo nuostabiai, ji daugelį metų kirpė pečius. Ji juose atrodo nuostabiai, todėl. Paprastas tiesus bobas yra viskas, ko jums reikia norint puikiai atrodyti.

19. Vario dizainas

Geriausias dalykas šiame stiliuje yra spalva, tie akcentai yra neįtikėtinai nuostabūs, kokia spalva! Nugara yra trumpesnė nei priekinė kampuota bob. Jūs tikrai mėgstate šią išvaizdą, nesvarbu, koks sezonas. 

20. Saldūs stiliai

Šis saldus stilius yra tikrai nuostabus ir nuostabus. Yra šoninis sprogimas ir daug laisvų garbanų, jūs negalėsite to gauti pakankamai.

21. Gili dalis

Puikus stilius, kuris nuostabus bet kokiai progai. Man patinka šios gilios dalys, nes jos suteikia tiek daug apimties.

22. Ilgesni ilgiai

Puikus stilius, ilgas ir sklandus. Šiame stiliuje yra daug skirtingų sluoksnių.

23. Puikūs atnaujinimai

Šie stiliai visada yra tokie gražūs dėl garbanų. Kirpimas iki peties vis dar yra pakankamai ilgas, kad būtų galima padaryti šukuoseną. Šis yra puikus ir gali būti dėvimas bet kuriame oficialiame renginyje. 

24. Tiesūs dizainai

Nuostabus stilius, kuris jums tikrai patiks. Šis tiesus stilius yra paprastas, bet spalvingas. Jei jums patinka beprasmiai plaukai, tada šis stilius jums tinka.

25. Meilės kirpčiukai

Tai labai stilinga išvaizda, ir tai galėjau pamatyti biure, nes tai labai sudėtinga. Jei norite elegantiškos išvaizdos, kuri taip pat pasuks galvą, žiūrėkite toliau nei šis stilius.

26. Ilgosios bangos

Stilius, kuris jums tikrai patiks dėl tų laisvų bangų. Nėra nieko seksualesnio už stilių, apimantį garbanas. 27. Farrah Vibe

Ši šukuosena labai primena išvaizdą, kurią Farrah Fawcet naudojo savo klestėjimo laikais. Tai klasikinis ir seksualus dalykas, kurį šią vasarą tikrai norėsite išvysti.

28. Keli pasirinkimai

Tai visi pečių ilgio kirpimai, visi jie turi sluoksnius ir visi yra skirtingų spalvų. Pasirinkite savo mėgstamą stilių ir paleiskite jį. Tai visi gražūs stiliai, kuriuos tikrai mylėsite ilgą laiką.

29. Gilios šaknys

Šis kirpimas iki pečių yra susijęs su spalva. Jame taip pat yra daug blondinių, bet ir varinių elementų. Jūs tikrai mėgstate šią išvaizdą vasarą.

30. Šokiruojanti balta

Man patinka šio stiliaus spalva arba jos trūkumas. Tai šalta išvaizda, bet labai puošni. Tai paprastas kirpimas su paprastu stiliumi. Šiuo atveju tai nuostabi spalva.

31. Andželas Bobas

Kampinė bob yra kirpimas, kuris niekada neišėjo iš stiliaus. Tai puikus pavyzdys, kaip vienu metu galite turėti trumpus ir ilgus plaukus. Jei jums patinka toks stilius, vasara tikrai yra metas tai išbandyti.

32. Skirtingi atspalviai

Čia yra keturi labai skirtingi stiliai su labai skirtingomis spalvomis. Jei ieškote stiliaus iki pečių, negalite suklysti su šiais.

33. Gana svarbiausi dalykai

Jūs negalite suklysti su šiuo gražiu stiliumi. Šie akcentai yra gražūs ir minkšti.

34. Paprastas stilius

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, nežiūrėkite toliau. Tai paprastas kirpimas, kai ilgis yra sulenktas į vidų. 

35. Garbanotieji dizainai

Jei ieškote stiliaus kitam renginiui, jums patiks šis. Tai trumpas ir garbanotas, o kitame renginyje jis atrodytų nuostabiai.

36. Nešvarus stilius

Stilius, kuris yra neryškus ir žavingas vienu metu. Tai paprastas stilius, kuris neramiai sėdi ant peties. 37. Seksualioji sirena

Trumpas stilius, kuris iš tikrųjų yra labai seksualus. Tokia išvaizda būtų nuostabi vakarėliui prie baseino ar dienai paplūdimyje.

38. Ugninė raudona

Ši blondinė yra artima braškių blondinei, todėl jūs gaunate ugningą vaizdą. Tai paprastas stilius, kuris jums tikrai patiks.

39. Aptakus dizainas

Ši kampuota bob iš tiesų yra labai aptaki. Nerasite geresnio stiliaus nei šis. Šiai šukuosenai būdingas rafinuotumo ir malonės lygis, kuris jums patiks ilgą laiką. 

40. Skirtingi sluoksniai

Yra keletas gana trumpų šio stiliaus sluoksnių, kurie suteikia jam reikalingą tūrį. Aš labai myliu garbanas ir tai yra puikus stilius.

41. Šoninės pynės

Seksualus kirpimas iki pečių, su kai kuriomis šoninėmis pintinėmis. Tai yra seksualus dizainas ir suteikia tą pačią išvaizdą kaip šoninis skutimasis be įsipareigojimų.

42. Žalieji dizainai

Trumpesnis stilius, kuris yra virš pečių, bet ne mažiau nuostabus. Šis stilius pasižymi puikia spalva ir yra neramus bei nervingas.

43. Blondinė meilė

Ši plunksnuota išvaizda turi visus sluoksnius, nutolusius nuo veido. Jei jums patinka romantiškas stilius, tai jums tinka.

44. Sluoksniuotas dizainas

Kitas puikus sluoksniuotos išvaizdos pavyzdys, kuris yra tikrai gražus. Šis stilius yra laisva dvasia ir puiki išvaizda vasarai.

45. Aukšti kirpčiukai

Šis tiesus stilius yra labai griežtas, jei norite tokios išvaizdos. Ilgas sprogimas tikrai įkvepia ir tai labai mažai priežiūros reikalaujantis stilius.

46. ​​Braškių stilius

Aptakus angeliuotas bobas, turintis savo stilių. Nuostabus kirpimas, kuris tikrai yra tinkamas ir kurio galvos sukamos visą naktį.

47. Seksualus stilius

Šiame stiliuje yra daug judėjimo, ir tai puikiai atrodo vasarą. Tai laisvai tekantis ir spalvingas.

48. Kelios spalvos

Visi šie keturi stiliai yra nuostabūs ir kūrybingi. Jei ieškote kirpimo iki pečių, iš šių keturių dizainų tikrai rasite kažką puikaus. 49. Aukštas stilius

Puiki gili dalis, kuri puikiai tinka nakvynei mieste. Tai trumpas ir neramus, o išvaizda yra visa, kas susiję su bjaurumu.

50. Ilgi stiliai

Tai vienas iš ilgesnių jums prieinamų stilių. Tai paprasta ir kartu labai gražu. 51. Garbanos mergaitėms

Jei turite natūraliai garbanotus plaukus ir visada galvojote, kaip atrodytų jūsų plaukai, kaip pečių ilgio stilius, tada ieškokite ne toliau nei šie keturi stiliai.

52. Balta blondinė

Šie sluoksniai labiau skirti veido įrėminimui. Tai labai tiesus stilius, kuris tikrai patiks visiems.

53. Mielas Bobas

Jei jums patinka bobas, tada jums tikrai patiks šis stilius. Man patinka, kaip priekis įrėmina veidą.

54. Keli veiksmai

Keturi pečių ilgio kirpimo pavyzdžiai, kurie jums patiks.

55. Stora pynė

Puikus pečių ilgio stiliaus pavyzdys, turintis storą pynę.

56. Raudoni akcentai

Trumpas stilius, kuriame yra keletas šokiruojančių akcentų. 57. Garbanotieji dizainai

Nuostabi šukuosena, turinti nuostabias garbanas.

58. Cinamono atspalviai

Puikus stilius, trumpas ir žavingas.

59. Trumpas ir garbanotas

Kirpimas iki pečių, kuris yra apie tas bangas.

60. Rimtos pynės

Šis pynės dizainas beveik atrodo kaip ateivis. Jei jums patinka skirtingi dizainai, tuomet tikrai mėgstate šį stilių.

61. Paprasta meilė

Jei jums patinka paprasta, bet klasikinė išvaizda, jums patiks šis.

62. Pašėlusios bangos

Keturi labai skirtingi stiliai, tačiau visi jie sukrečia pečių išvaizdą.

63. Juoda ir aptakus

Ši kampuota bob iš tamsos pereina į šviesą.

64. Garbanojimas ir mielas

Konkurencija tarp brunetų ir blondinių, kuris stilius laimės?

65. Truputį ilgiau

Šis stilius yra šiek tiek ilgesnis už pečius, bet vis tiek gražus.

66. Glamour stiliai

Šis stilius puikiai atrodys bet kuriame renginyje.

67. Sunkūs plaukai

Labai nervingas stilius, kuriame yra daug neryškių sluoksnių.

68. Daug apimties

Puiki išvaizda tiems, kurie nori daug apimties savo plaukuose.

69. Puikus išvaizda

Nuo tiesių iki garbanotų, bet ne per trumpą laiką.

70. Puošni balta

Štai nuostabi balta spalva, kuri pradžiugintų bet kurią merginą.

71. Stulbinanti blondinė

Visi šie saldūs sluoksniai yra priekyje ir prasideda gana trumpai. Jei ieškote šaunaus stiliaus, žiūrėkite toliau nei šis blondinės stilius.

72. Nuostabi spalva

Geriausia šio pečių ilgio stiliaus dalis yra ryški spalva. Šią spalvą galite dėvėti ištisus metus.

73. Šaunūs kirpčiukai

Šis pilkas stilius pereina nuo pilkos iki blondinės, o tai iš tikrųjų atrodo kitaip. Kirpčiukai eina per kaktą, kad atrodytų griežčiau.

74. Tomas Meilė

Šis garbanotas stilius yra puikus šios vasaros įdomios išvaizdos pavyzdys. 75. Keturi seksualūs stiliai

Tai keturi seksualūs stiliai, kurie tikrai sukels šypseną jūsų veide. Jie yra garbanoti ir tiesūs ir visur nuostabūs.

76. Mieli bobai

Tai prieš ir po parodo, kaip galite turėti paprastą bobą ir gana lengvai ją sužavėti. Atrodo, kad ši viksva yra visiškai naujo lygio. 77. Blondinė gražuolė

Tai tobula išvaizda tiems, kurie tiesiog nori kasdien apsipirkti.

78. Šokinėjanti blondinė

Kaip mes negalime mylėti šių didelių ir šokinėjančių garbanų. Šie mergaičių plaukai yra tiesiog nuostabūs.

79. Raudoni stiliai

Raudoną stilių visada smagu išbandyti. Čia yra daug skirtingų spalvų, kurios sukuria daug matmenų plaukuose.

80. „Rockstar“ 

Jei visada įsivaizdavote, kad esate roko žvaigždė, tada jums tikrai patiks ši šukuosena. Jis turi jaudinančią atmosferą, kuri tikrai patiks visiems.

81. Seksualus Bobas

Puikus stilius, susijęs su plaukų kampu. Ši bob yra gana graži, o spalva taip pat.

82. Daugiasluoksnis

Puikus stilius, kuris jums tikrai patiks, kad ir kur eitumėte. Šis stilius turi ilgus sluoksnius, kurie sukuria visiškai kitokią išvaizdą.

83. Garbanotas ir gražus

Paprastas stilius su puikiomis garbanomis.

84. Drąsūs dizainai

Keturi labai skirtingi stiliai, tačiau kiekvienas turi puikių elementų.

85. Stulbinantis ir paprastas

Paprastas ir drąsus stilius.

86. Plunksniniai sluoksniai

plunksniniai sluoksniai suteikia romantiškesnį ir išmintingesnį vaizdą. Tai švelnesnis stilius, kurį tikrai mėgstate.

87. Paprasta ir stulbinanti

Jei jums patinka klasikiniai stiliai, jums patiks šis. 88. Unikali išvaizda

Paprastas, tačiau standartinis dizainas suteikia klasikinę išvaizdą. Jei nenorite nieko laukinio, tai visiškai gerai, ir tai yra puikus stilius tiems, kurie mėgsta viską supaprastinti.

89. Judantys sluoksniai

Šie neryškūs sluoksniai sukuria naują linksmą vaizdą, kuris puikiai tiktų vasaros mėnesiams. Stilius ir spalva yra gana nuostabūs. Šią vasarą galite pasinerti į kempingą ar paplūdimyje. 

90. Seksualios pynės

Šis apipavidalinimas yra nuostabus dėl seksualios ir unikalios pynės, einančios į nugarą. Pečių ilgio stilius vis dar yra pakankamai ilgas, kad būtų galima atlikti daugybę skirtingų stilių, įskaitant šukuoseną. 

91. Šokiruojanti balta

Puikus bobas, turintis klasikinę spalvą. Jei jums patinka platinos blondinės, tuomet tikrai mėgstate šį stilių. Šis stilius yra įmantrus ir net matau jį mados pasaulyje. Tai toks stilius, su kuriuo imatės pasaulio. 

92. Skirtingos bobos

Keturios labai skirtingos bobos, tačiau kiekviena turi keletą nuostabių elementų, kuriuos tikrai mylėsite. Nesvarbu, ar norite tiesios, ar garbanotos, čia jums atrodo.

93. Arklio uodegos meilė

Pečių ilgio kirpimai vis dar yra pakankamai ilgi, kad juos būtų galima įdėti į uodegą.

94. „Flyaway Curls“

Šios garbanos atrodo taip, tarsi bandytų nuskristi nuo žmogaus. Tikrai unikali išvaizda, kuri jums tikrai patiks.

95. Šokiruojantis dizainas

Sukrėsta bob, šokiruojanti balta. Šie stiliai yra kvapą gniaužiantys, o blondinė vasarą visada yra puiki spalva.

96. Paprasta blondinė

Yra pažodžiui dešimtys skirtingų blondinių spalvų. Ši angeliuota bob atrodo nuostabiai su šviesiu atspalviu, kurį matome čia. 

97. Klasikinis stilius

Paprasta, tačiau klasikinė išvaizda, kurios kirpimas iki pečių nukerpamas tiesiai, o po to susiraukšlėja.

98. Bold and Sassy

Keturios skirtingos trumpos bobos, tačiau visos jos turi savo patrauklumą. Pasirinkite norimą spalvą ir norimą kirpimą, ir rasite jums puikiai tinkantį stilių.

99. Pilki atspalviai

Šie pilkai šviesūs stiliai šiais laikais yra madingi, ir mes negalime jų gauti. Jie turi klasę ir eleganciją.

100. Meilės brunetės

Paprastas brunetės stilius, turintis paprastus sluoksnius, kurie nuostabiai atrodo ant pečių ilgio plaukų.

101. Paprastos pynės

Puikus pečių ilgio stilius, turintis saldžią pynę. Tai būtų puikus stilius dėvėti vestuves ar vasaros renginius.

102. Aštrūs stiliai

Jei norite jaustis kaip roko žvaigždė, šis stilius jums tinka. Jis turi sluoksnius, o išvaizda yra labai aštri ir aštri. Man patinka visi sluoksniai, o spalva taip pat nuostabi. Šiuo metu jūs tikriausiai radote nuostabų šukuoseną pečiams iki šio sezono. Jei taip, tai nuostabu! Dabar kitas žingsnis yra kreiptis į kirpėją, kuri turi tam tikros patirties su tokiais kirpimais. Kai tai padarysite, tiesiog užsisakykite susitikimą ir eikite į kitą pjūvį. Štai kaip lengva šią vasarą pasiekti norimą išvaizdą.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis. Prašome komentuoti savo mėgstamą išvaizdą!