108 Stilingi ir viliojantys akcentai juodiems plaukams | Jaunas, gaivus ir seksualus

Geriausi juodų plaukų akcentai – ryškios spalvos

Juoda yra gražu ir kas gali būti gražiau už tiesius, glotnius juodus plaukus? Žinoma, akcentai juodiems plaukams. Ryškūs ir klasikiniai bobai vizualios tekstūros suteikiantys akcentai, žema šviesa, suteikianti gylį aptakiems plaukų trūkumui. Mes mėgstame spalvą, o spalva tiesiog myli gražius juodus plaukus.

Jei esate pasirengęs pereiti į tamsiąją pusę arba jau esate čia, šiame straipsnyje pateikiamos šviežiausios ir geriausios idėjos, kaip sumaišyti spalvas su onikso sijonais.

Atminkite, kad juoda spalva nėra tiesiog juoda – ne mados ir stiliaus pasaulyje.

Juodų plaukų spalvų tipai

Juoda turi daugybę variantų, pradedant natūraliais rašalu juodais plaukais, ala Kim Kardashian. Tada yra mėlynai juodas atspalvis, kuris šiek tiek vengia atspindėti gilų indigo, kuris yra anime mėgėjų dalykas.

Tiems, kurie turi šviesesnius odos tonus ir šviesias akis, ypač žvilgsnį patraukia prabangūs ir intensyviai melsvai juodi plaukai. Žinoma, yra ir kitų šviesą atspindinčių juodų plaukų spalvų, pavyzdžiui, šiltesnio raudono atspalvio ir ledinio metalo atspalvio.

Nesvarbu, ar sportuojate su juodais plaukais, ar dažytomis, tiesiomis ar garbanotomis, svarbiausia, kad jums patinka jūsų stilius. Atminkite, kad stilius yra asmeninis pareiškimas ir saviraiškos priemonė. Sutraukite tendenciją, jei tai ne jums. Kol norėsite ir būsite ramūs, tai visada bus gaivu ir madinga.

Būkite gyvi – rūpinkitės savo juoda plaukų spalva

Asmeninio stiliaus teiginiai, kai kurios techninės žinios yra svarbios norint išlaikyti ryškų juodų plaukų atspalvį. Niekas nenori nuobodžios ir purios spalvos, tiesa? Štai kaip išlaikyti savo plaukų spalvą, paryškintus juodus plaukus ir apskritai tik plaukus.

Naudokite tinkamus dažus

Jei nesate natūralus juodmedžio grožis, priežiūra ir priežiūra prasideda nuo pat pradžių ir būtent tada, kai dažote plaukus. Dažų parduotuvėje išpilstyti dažai labai skirsis nuo tų, kuriuos naudoja jūsų koloristas. Taigi, jei manote, kad jūsų plaukai ir išvaizda yra verti investicijų, eikite į patikimą saloną ar spalvininką.

Aušintuvas H20

Naudodami šampūną naudokite vėsesnį vandenį. Taip pat, nudažius plaukus, bent 72 valandas atleiskite šampūną. Jei turite natūraliai šviesius plaukus ir ką tik peržengėte tamsią dažų pusę, venkite per daug plauti šampūnu. Šampūnas pašalina natūralius plaukų aliejus, įskaitant juodus dažus.

Gilus kondicionavimas yra būtinas

Būklė, būklė, būklė. Mes ne tik kalbame apie kondicionierių, kurį galima palikti be priežiūros. Eikite į gilius kondicionierius ir kondicionavimo procesus. Jei neturite laiko, drėkinanti plaukų kaukė yra jūsų kitas statymas.

Venkite lūžių

Naudokite mažiau trinties plaukams, naudodami audiniu padengtus plaukų priedus, ir venkite stilių, kurie per daug trauks plaukus.

Mažiau šilumos, mažiau drėgmės

Kai naudojate plaukų džiovintuvą, naudokite šaltą orą. Venkite plaukimo baseinų ir neplaukite plaukų dažnai šampūnu. Rudenį ir žiemą plaukai tampa labiau linkę lūžinėti, ypač garbanotieji. Taigi naudokite keraminį šepetėlį ir švelniai šukuokite plaukus.

Pergalvokite savo stilių

Jei jūsų plaukai yra trapūs ir pažeisti, leiskite pailsėti prieš pradėdami kitą dažymo darbą. Jei vis tiek norite būti toks pat stilingas kaip anksčiau, kirpitės, o ne keiskite plaukų spalvą. Be to, trumpesni plaukai yra lengviau valdomi – į tai galite atsižvelgti.

Madingi akcentai juodiems plaukams | Atnaujinkite savo stilių

Juoda spalva gali būti stabili, tačiau atėjo laikas atgaivinti spalvingumą seksualiu ir viliojančiu. Norėdami subtilumo, žaiskite su spalvingais paryškinimais arba sumažinkite atspalvius. Nesvarbu, kokios spalvos atspalvius pasirinksite ar pasirinktumėte šukuoseną, kurią norite paryškinti, pasinaudokite viena iš mūsų idėjų ir eikite pas savo spalvininką.

Išryškinkite savo stilių!

Madingas gauruotas sukrautas Bobas su nešvariomis blondinėmis

Pūkuotas ir tekstūruotas bobas, kuris nuo trumpo iki ilgo tampa jaunas ir šviežias, nesvarbu, ar tai nesikeičia. Šiek tiek netvarkingą išvaizdą paryškina nešvarios šviesiaplaukės spalvos, suteikiančios šiam stiliui puikią pankišką atmosferą.

Graži sluoksniuota skiltis su Povo akcentais

Mes tiesiog dieviname povo spalvas šiame paveikslėlyje – gražios blizgios kobalto, vandens ir blizgios violetinės spalvos sruogos, kurios išties suteikia dramatiškų akcentų. Kirpimas yra modernus ir jaunas, garbanos yra užpakaliniai kraštai, ir ar mes jau minėjome blizgančias spalvas? Taip, mes negalime nustoti apie tai kalbėti.

Pelenų blondinės akcentai subtiliai niūriai ir paryškinti raudonai

Juodi plaukai yra natūrali drobė visų rūšių akcentams.

Puošnus raudonmedžio kaskadas ant juodų žvilgančių plaukų

Juodaplaukės deivės šukuosena ir tie raudonmedžio atspalviai tiesiog tapo tamsesni. Tobulindami juodmedžio šukuosenas, sodriai rudi atspalviai paryškina aptakius plaukus, kurie švelniai suapvalina švelnias garbanas. Patinka! Galime tik įsivaizduoti, kad šį sezoną vilkinti Kembridžo hercogienė HRH Kate.

Saldūs, bet seksualūs medaus blondinai

Sluoksniai suteikia vizualinį kirpimo gylį, o medaus blondinės akcentai suteikia minkštesnio ir moteriškesnio prisilietimo, todėl stilius yra visiškai viliojantis. Tai pagunda, kuria norėtumėte pasiduoti.

Madingi pelenų blondinės akcentai

Ne visai šalto virimo išvaizda, bet šiek tiek arčiau, o peleninės šviesios spalvos suteikia kofeino. Tačiau šviesesni šviesūs šviesūs šviestuvai suteikia stiliui jaunesnio ir gaivesnio atspalvio. Galite būti namie miestelyje ar sofoje su šiais nuostabiais juodų plaukų akcentais.

Ryškūs ir drąsūs rausvos spalvos akcentai

Tikrai ne dažytas darbas, tačiau ryškus rausvai rausvos spalvos ryškių spalvų skirtumas palieka ryškų ir dramatišką įvaizdį. Mes rekomenduojame stilių žiemai. Kai visi dreba į savo ledines šviesiaplaukes akimirkas, jūs būsite ugningi ir aršūs šiuose raudonuose.

Madingi akcentai juodiems plaukams – glotnūs ir seksualūs

Tiesus ir aptakus gali būti vienas iš populiariausių juodų plaukų stilių ir kodėl gi ne. Nuo Angelinos Jolie iki Morticia Addams mes mylime savo dames ir kūdikius juodai. Peržiūrėkite šiuos madingus akcentus, dėl kurių seksualūs, glotnūs juodi plaukai gali tapti itin švelnūs ir švelnūs.

Gražios blondinės babylights sluoksniuotiems juodiems plaukams

Centrinis atsiskyrimas suteikia vizualų stiliaus bruožą, o vasaros ir gintaro šviesių atspalvių derinys suteikia gylio sluoksnį.

„Chillin“ su „Cold Brew Babylights“

Pagalvokite apie savo mėgstamą rytinį gėrimą, kuriame yra kofeino, su puikiu šlakeliu pieno ir ledo. Peleninių šviesių atspalvių ir espreso kavos mišinys padeda šias spalvas paversti madingiausiomis sezono spalvomis.

Lengvi aptakūs sluoksniai giliai rudos spalvos

Svarbiausi dalykai yra nuo gilių iki vidurio rudų atspalvių, kurie sukuria tamsių plaukų vibraciją. Kažkas paprasto ir lengvai prižiūrimo, įskaitant kirpimą.

Stambūs blondinai

Svarbiausi dalykai yra plaukų gabalai, o ne piešti kaip balayage. Blondinė spalva labai skiriasi nuo juodos pagrindinės plaukų spalvos.

Blizgūs daugiaspalviai akcentai

Visapusiški akcentai

Svarbiausi elementai yra suskirstyti į visus plaukus, o tai suteikia apimties didinimo efektą. 

Stulbinantys žaliųjų akcentų atspalviai

Nuostabūs žalieji stambūs akcentai

Plaukai yra suskirstyti į gabalus, o žalioji spalva padengia ryškią efektą. Nori dramos? Štai tau. Nori dėmesio? Tu tai gausi. Tikrai viliojantis stilius, primenantis sirenas. 

Dramatiški „Aqua Marine“ akcentai blizgiems juodiems plaukams

Neoninė žalia ir viskas gražu

Jaunas ir gaivus – geriausi juostelės akcentai juodiems plaukams

Juostelės paryškinimai geriausiai tinka garbanotiems ar banguotiems plaukams. Jei norite į savo garbanų kaskadą įtraukti kitą stilingą elementą, rinkitės juostelės paryškinimus, kurie yra labai panašūs į balayage (rankomis dažytos technikos, kuri tikriausiai niekada neišeis iš stiliaus).

Juostelių paryškinimas juodoms šukuosenoms ne tik suteikia vizualinio gylio, kuris suteikia akinančio efekto. Jūsų garbanos atrodo seksualesnės, o atmosfera yra gryno stiliaus diva.

Šiltos gražios rudos spalvos

Nuo kaštono iki medaus turite gražų rudų šeimos šiltų atspalvių derinį. Juostelės paryškinimai tik paryškina minkštas garbanas ir tikrai bus dėmesio elementas sezono vakarėliams.

Įspūdingi ir paryškinti kaštonų juostelės akcentai

Oho! Esame nekalbūs ir įsimylėję garbanas, visi juodi plaukai išsiskiria kaštonų juostelėmis. Tai meilė iš pirmo žvilgsnio.

Ryškūs ir šviesūs juostelės akcentai

Karalienė Bey ant kreivų garbanų visada atrodo geriausiai ir paryškina juosteles? Nepriekaištingas!

Nuostabūs rausvos spalvos juostelės akcentai juodiems plaukams

Raudonai violetiniuose plaukuose yra kažkas tikrai stulbinančio. Mums labai patinka derinys.

Gana meduolių rudos juostelės akcentaiLengvi šviesūs blondinės juostelės akcentai

Radikalūs elegantiški pelenai ir pilka juostelė

Peleninės blondinės paryškina pilką pilką? taip prašau.

Įspūdingi karamelės juostelės akcentai

Dramatiški ir įspūdingi kobalto mėlynos juostos akcentai

Šis dramatiškas mėlynas balayage yra tiesiog stulbinantis. Pridėkite vizualinį malonumą, kuris yra kobaltas, ir mes visi turime superlatyvus. Negalime nustoti švęsti spalvos ir stiliaus.

Seksualūs „Sombré“ akcentai juodiems plaukams

Minkštesnė apšvietimo technika, palyginti su ombré. Spalvos yra subtilios ir tikisi šiek tiek pašviesėti galuose, o ne šaknyse.

Nuostabi subtilioje blondinėjeMinkšto medaus akcentai juodiems plaukams

Šilti šviesūs atspalviai Sombré akcentams

Subtilus į juostelę panašus efektas yra tiesiog nuostabus. Bet tai, kas mums patinka, yra lengvas medaus ombrė prisilietimas ryškiausiuose dalykuose. Gražu be dramos.

Sombré Highlights Šviesiai ruda

Šokolado „Sombré“ akcentai

Subtilus šviesus natūralus rudas Sombré akcentas

Dideli madingi akcentai trumpiems juodiems plaukams

Trumpos šukuosenos tampa dramatiškesnės su tamsesniais atspalviais. Mes negalime ištiesti piršto, kodėl trumpi ir tamsūs elementai tiesiog sudaro seksualų ir pavojingą derinį. Tačiau dėl vieno dalyko visi galime sutikti – trumpi juodi plaukai visada stulbinantys!

Kalifornijos blondinės akcentai žaismingame „Pixie“

„Pixie“ kirpimai visada yra gražūs, tačiau Kalifornijos vasaros juostos prideda vaizdinės dramos ir padidina garsumą. Tai negražus žaidimas, o ne tiesiog gražus.

Įmantrūs šviesūs stambūs akcentai klasikiniam sukrautam Bobui

Įžūlūs „Auburn“ akcentai šiuolaikiniam „Pixie“

„Pixie“ kirpimas yra seksualus ir netvarkingas ir tiesiog tobulas universaliam stiliui, kuris gali atrodyti gana stilingas, atsižvelgiant į jūsų nuotaiką.

Madingas ir „Rad Firebird Red Faux Hawk“

Avangardinis stilius yra madingas ir dramatiškas-ir kirpimas, ir spalvos.

Šviesūs akcentai trumpam Bobui su šoniniais kirpčiukais

Šiuose svarbiausiuose dalykuose nėra nieko subtilaus – tai šaukia blondinę su visais dangteliais ir madingų plaučių viršuje. Mums patinka klasikinis, bet aštrus kirpimas. Ir šoniniai šlifuoti daugiasluoksniai kirpčiukai turi mirti.

Medaus ir šokolado akcentai

Gražus medaus blondinės ir šokolado rudos spalvos derinys. Tai miela, žavu ir visiškai žavu.

Visi susiraukšlėję ir puošnūs karštuose rožiniuose akcentuose

Oi! Karšta mama! Prisiregistruokite prie šio stulbinančio stiliaus.

Išskirtiniai karšto vyno akcentai trumpiems juodiems plaukams

Karštas vynas ar minkšti bordo atspalviai yra tokie išskirtiniai. Kartu su aptemptomis garbanomis ir puikiu šviesos atspindžiu turėsite žmonių dėmesį ir susižavėjimą. Rafinuotas stilius madingai moteriai.

Mieli ir kvapni tamsiai mėlyni akcentai klasikiniam Bobui

Nenugalimi indigo akcentai tekstūruotam sukrautam Bobui

Mėlyna-juoda efektas traukia akį vėl ir vėl. Mes negalime turėti pakankamai indigo akcentų mūsų gyvenime.

Stilingas žavesys aptemptose garbanose – pabrėžkite juodąsias šukuosenas

Įtemptos garbanos ir afro plaukai turi savo stilių ir poveikį, ir mes abu esame sužavėti ir bijome. Įtemptos garbanos reikalauja tam tikro apsauginio stiliaus, tačiau tuo pat metu turime apimties ir daugiau apimties.

Spalva yra neabejotinas afro plaukų stiliaus elementas. Taigi mėgaukitės spalvomis, priklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus ir nuotaikos. Tačiau nepamirškite drėkinti ir tinkamai prižiūrėti, ypač šaltesniais mėnesiais.

Patrauklūs kaštonų ir raudonmedžio flamboyage akcentaiBodacious ir Sexy Blonde Balayage

Mūsų žaismingas požiūris į blondines linksmiau – turėkime ir daugiau garbanų!

Stulbinantys tamsaus medaus „Ombré“ akcentai tvirtoms garbanoms

Įžūlūs ir nepriekaištingi šviesūs atspalviai juodiems plaukams

Nuo šviesių vasaros blondinių sruogų iki lengvos karamelės užuominos turime gražių garbanų ir gražių spalvų.

Gana blondinės babylights

Žaidžiate žvilgsnį su svarbiausiomis akimirkomis? Spalvos švelnios ir subtilios. Mums patinka juodų plaukų ir šviesių sruogų sąveika.

Gražūs rudi akcentai juodiems plaukams

Brunetės ir juodos spalvos turi nuostabų spalvų derinį, nesvarbu, ar tai kaštonas, ar gintaras, ar raudonmedis. Mums patinka visi tamsūs atspalviai, suteikiantys plaukams vizualinio gylio, kartais net intensyvaus mados stiliaus.

Tačiau galime pripažinti, kad spalvingi rudos ir juodos spalvos deriniai yra tikrai populiarūs. Jei nesate tikri, kur norite būti spalvų spektre, šie atspalviai ir atspalviai yra puikios idėjos jums.

Arba galbūt nenorite būti pernelyg toli nuo savo natūralaus plaukų spektro, žvilgtelėkite ir žaiskite su šia išvaizda.

Sudėtingi minkšto medaus rudos spalvos akcentai

„Nutty Babylights“ už saldžią stulbinančią išvaizdą

Seksuali ir puošni karamelė „Ombré“Gundantys minkšti rudi „Sombré“ akcentai

Išskirtinis šiltų rudų spalvų žaismas, viliojantis liesti. Seksualios ir sultingos garbanos taip pat nepakenkia.

Subtilūs ir saldūs minkšto riešuto akcentai

Lengvi ir atsipalaidavę Pelenų rudos spalvos „Babylights“Paprastos ir nuostabios gražios garbanos su šviesiai aukso rudos spalvos akcentais

Moteriški ir saldūs nuostabūs pinti raudonmedžio akcentai

Elegantiški tamsiai kaštoniniai akcentai švelniems banguotiems plaukams

Glamorous Warm Auburn Ribbon Highlights

Subtili „Sombré“ akcentų pilka ir peleninė ruda spalva

Gražūs šviesios kavos akcentaiĮspūdingi rudos ir blondinės „Balayage“ akcentai

Elegantiškos ir mielos rudos „Babylights“

Gražūs šviesiai rudos spalvos ir tamsaus medaus juostelės akcentai

Puošnios ir stulbinančios rudos spalvos „Flamboyage“ akcentuose

Įspūdingos spalvos ir nuostabūs akcentai, kurie yra dramatiški. Galite būti elegantiškai spalvingi, gražūs ir nervingi. Paslaptis yra visos tos sodrios spalvos šukuosenos.

Rudi šampano akcentai

Nuostabūs šviesiaplaukiai akcentai, kad būtumėte gražesni

Ar blondinėms linksmiau? Na, taip pat turite daugiau spalvų. Šviesūs šviesūs atspalviai tamsiems plaukams visuomet suteikia vizualumo, todėl pridėkite tekstūros ir dramos. Mes visi turime tinkamų blondinių rūšių – nuo subtilių dryžių iki spalvingų sruogų.

Rafinuota vasaros blondinė stambiuose akcentuosePuošnios garbanos Kalifornijos šviesiaplaukėse

Saldūs ir gražūs aukso atspalviai

Dramatiški platinos blondinės akcentai

Stulbinantys „Sandy Blonde“ akcentai

Rytų stilius ilgam sluoksniui su kviečių akcentais

Jauni ir modernūs vanilės akcentai

Gražūs stambūs „Butterscotch“ akcentai

„Knockout Honey Blonde“ akcentai juodiems plaukams

Įspūdingi ir spalvingi Šiaurės šalių šviesūs akcentai

Puikūs ir stulbinantys glazūruoto medaus akcentai, skirti garbanotiems garbanotiems plaukams

Bliuzas yra amžinai jaunas – geriausios akcento idėjos

Nuo dramatiško ir gilaus kobalto, kuris tik vizualiai pribloškia žvilgsnį, iki ledinių sidabriškai mėlynos spalvos atspalvių, mes turime madingiausius mėlynos spalvos atspalvius jūsų juodoms šukuosenoms. Nuo trumpų iki ilgų, aptakių ir garbanotų, patikrinkite ir išbandykite mūsų rekomendacijas.

Vaivorykštės sidabro mėlynos spalvos juostelės akcentai

Subtilūs ir moteriški rugiagėlių mėlynos spalvos akcentai

Dramatiški ir išskirtiniai purpuriniai ir sidabriniai akcentai

Visi teisingi violetinės ir safyro atspalviai

Ryškūs purpuriniai akcentai

Ryškiai šviesios žalsvai mėlynos spalvos akcentai

Drąsūs ir gražūs vario akcentai juodiems plaukams

Rudos spalvos su raudonu atspalviu taip ryškiai skiriasi nuo raudonos ir rudos spalvos.

Puošnios garbanos su vario akcentaisBlizgūs tamsūs plaukai su „Coppery Balayage“

Raudoni karšti ir aštrūs akcentai juodiems plaukams

Mums patinka raudona! Raudona yra radikali. Dramatiškas. Graži. Stulbinantis. Trūksta žodžių, bet raudoni akcentai yra sava lygoje.

Įžūlūs dažyti raudonai akcentai

Rausvai raudonos spalvos paryškinimas

Gražūs ir moteriški gilūs Burgundijos akcentai

Įspūdingi raudoni akcentai klasikiniam Bobui

Gražūs Burgundijos atspalviai

Liepsnojančios raudonos spalvos akcentai

Raudonos ir violetinės spalvos banguotos tekstūros lobiui

Edgy Red BabylightsKaršti rožiniai ir liepsnojantys raudoni akcentai