16 būdų, kaip užtikrinti, kad jūsų garbanoti plaukai visada atrodytų geriausiai

Viskas, ką reikia žinoti apie garbanotus plaukus

Garbanos – jūs jų trokštate arba keikiate. Kaip ir daugelyje gyvenimo dalykų, mes visada norime to, ko neturime. Moterys, kurios nebuvo palaimintos garbanomis, valandas praleidžia prie garbanojimo geležies bandydamos atkartoti natūralias bangas. Moterys su garbanomis išleidžia daugybę dolerių tik tiesinimui ir tiesinimui

garbanoti plaukai

garbanoti plaukai

garbanoti plaukai

Garbanotiems plaukams reikia skirti daug dėmesio, tačiau naudojant puikias priemones ir priežiūrą, rezultatai gali būti stulbinantys. Garbanotieji plaukai yra labiau linkę į šerpetojimą, galiukų skilinėjimą ir sausumą. Dėl šios priežasties jį sutramdyti gali būti sudėtinga – jūs galite pasiekti plokščiakalnį. Tačiau nebijokite … Nesvarbu, ar jūsų garbanos natūralios, ar žmogaus sukurtos, jei norite aptemptų, kamščiatraukių garbanų ar švelnių romantiškų bangų, čia rasite viską, ką reikia žinoti apie garbanotus plaukus.

1. Pirmoji garbanotų plaukų priežiūros taisyklė: Produktai yra viskas.

Garbanotieji plaukai linkę būti sausesni nei kitų tipų plaukai, nepriklausomai nuo to, ar jie buvo dažyti, ar kitaip chemiškai apdoroti. Drėkinantys garbanotieji plaukai sukels sveikas, šokinėjančias bangas.

Grožio tinklaraštininkė Gia Kashyap iš www.giasaysthat.com, duoda jai būtinus produktus keturiems garbanotiems plaukams. Kashyap prisiekia, kad gryno kokosų aliejaus, drėkinamojo kremo „Moroccanoil“, „John Frieda“ plaukų serumo ir žolelių esencijų „Hello Hydration Conditioner“ derinys išgelbėjo ją nuo pavargusių, nekontroliuojamų spynų.

garbanotus plaukus padaryti banguotusVia Gia sako, kad…

2. Lorraine Massey, garbanotų plaukų guru ir autorė Garbanoti plaukai: vadovas, sukūrė savo būdą garbanotiems plaukams prižiūrėti: Garbanotos merginos metodas.

Atrodo, kad garbanotų merginų metodas priešinasi tradiciniams valymo ir kondicionavimo metodams, prie kurių esame įpratę.

Naudodamiesi garbanotų merginų metodu, nesiruošiate švokštiančiam švariam pojūčiui, kurį suteikia dauguma šampūnų, nes jie iš tikrųjų pašalina plaukus nuo eterinių natūralių aliejų, kad gautųsi toks švarus jausmas. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, „Massey“ rekomenduoja valymo priemones be sulfatų ir kondicionierių be silikono. Jei trūksta laiko ir norite išeiti iš namų sausais plaukais, naudokite difuzoriaus priedą prie savo plaukų džiovintuvo. Kaip rodo pavadinimas, difuzorius neleis šilumai susikaupti vienoje vietoje, kad būtų išvengta garbanojimo. Norėdami išsklaidyti, pasukite galvą aukštyn kojomis ir perkelkite plaukų džiovintuvą aplink galvą, sustodami kelioms sekundėms kiekvienoje sekcijoje. Stenkitės neliesti ar per daug plauti plaukų. Kiekvienas papildomas judesys sutrikdys garbanas.

garbanotų plaukų patarimaiPer

3. Išvalę ir kondicionavę, laikas kurti garbanas. Mes žinome, kad šiluma nėra draugiška plaukams, kurie linkę būti sausi ar garbanoti. Išbandykite šį paprastą be šilumos technika minkštoms, romantiškoms bangoms formuoti.

Nuplovę plaukus, padalykite juos į dalis, atsižvelgdami į tai, kaip norite įtempti savo garbanas. Plonesni skyriai suteiks intensyvesnes garbanas. Storesnės plaukų dalys sukurs didesnes, labiau prislopintas garbanas. Sukite dalis aplink pirštą, kai sukate ta kryptimi, kuria norite garbanos. Išdžiovinkite plaukus oru arba mašina, jei iškilo problemų, ir voila! Turite lengvas, nerūpestingas bangas be žalos.

garbanotų plaukų gudrybės4. Jei gimėte su nedidelėmis bangomis plaukuose, bet jums reikia šiek tiek pagalbos, kad jie atrodytų kuo geriau, išbandykite kitą triuką be karščio subtilios, glotnios garbanos. Įlašinkite kelis lašus formuojamojo serumo į dažniausiai sausus plaukus.

Pasilenkite ir susukite plaukus į kasą. Užmaukite bandelę ant galvos, palaidus gabalus pakiškite po bandele. Palikite bandelę susmeigtą, kol plaukai visiškai išdžius. Kai nuleisite plaukus, turėsite minkštas, jausmingas bangas. Į galus įpilkite dar kelis lašus serumo, kad jie būtų tvarkingi.

garbanotas1per

5. Merginos su tiesiausiais plaukais gali tuo imituoti bangų kupinos galvos išvaizdą netvarkingas pintas up-do.  Atskirkite švarų, išdžiovinkite į kelias dalis. Pinkite kelias viršutines dalis į įvairaus pločio laisvas pynes.

Likusias dalis suspauskite į nesudėtingą mazgą pakaušyje. Apvyniokite pintas dalis aplink mazgą ir kaištį. Sulenkite bet kokius palaidus gabalus dideliu statinės garbanojimo geležimi. Gausiai purškite plaukų laku, kad visą dieną išlaikytumėte savo bangų kalną.

garbanotos vestuvės6. Kalbant apie garbanotus plaukus, turite švelniai elgtis, kai reikia plauti plaukus šampūnu, kondicionuoti, chemiškai gydyti ir formuoti.

Štai keletas geriausių patarimų ko nedaryti kai bandote gauti sveikas, gyvybingas garbanas. Daugelis šių rekomendacijų gali prieštarauti tam, ką jums pasakė jūsų stilistas. Išbandykite juos ir nuspręskite patys.

Priešingai nei galėjote pasakyti, skalavimas šaltu vandeniu prieš išlipant iš dušo nesumažins garbanojimo. Vandens temperatūra neturi įtakos jūsų plaukams. Šukuosena išsiveržia, kai plaukai pradeda džiūti. Taigi nesijausk kaltas, kad mėgaviesi dušu, kuris yra karštas iki galo.

Nedarykite to, ką padarė Marsha Brady, ir visą naktį šukuokite plaukus. Senas tikėjimas buvo toks, kad šepetėliu aliejus pasiskirstys nuo galvos odos iki plaukų galo. Stiliaus gaminiai gali įpilti aliejaus, jo pernelyg neapdorodami. Naudodami plačias dantų šukas švelniai perbraukite per šlapius plaukus. Tai viskas, ko jums reikia.

Negaiškite laiko nuodijimui. Plaukų detoksikacijos produktai yra laiko ir pinigų švaistymas. Plaukai nesulaiko „toksinų“ ar bakterijų. Bet kokį nešvarumą ar produkto likučius, susikaupusius plaukuose, galima tiesiog nuplauti šampūnu.

garbanotas2Vaizdas

7. Garbanotiems plaukams dažyti reikia šiek tiek TLC, bet kai tai padaryta teisingai, jie yra stulbinantys. Mes patikrinome „Refinery29“, kad sužinotume karščiausios spalvų tendencijos garbanotiems plaukams.

Vienas iš karščiausių būdų, kuris ypač gerai veikia garbanotus plaukus, yra „Ecaille“. Ecaille įrėmina veidą ryškiais atspalviais, kurie kontrastuoja su likusia galva -beveik imituoja, kaip saulė natūraliai šviesina plaukus.

 Lediniai baltos ir pilkos spalvos yra ne tik senjorams. Drąsios mados sportininkės sportuoja prie šios modernios tendencijos. Kad išvengtumėte sausumo, tokių spalvų kompanijos kaip „Olaplex“ ir „Pravana“ sukūrė ypač švelnias formules, kurios palieka plaukus sveikesnius nei bet kada, naudojant kitus produktus.

Šviesiaplaukė visada yra. Tačiau šviesinantys plaukai turi papildomos žalos. Baliklis ir kitos cheminės medžiagos, naudojamos plaukams apšviesti, padarys daugiau žalos nei kiti cheminiai procesai. Norėdami sumažinti sausumą, pabandykite apšviesti tam tikras dalis, o ne visą galvą. Pabandykite kondicionuoti kaukes kartą per savaitę, kad įgautumėte drėgmės ir blizgesio.

cur18. Bando iš naujo apibrėžkite vienos dienos garbanas be plovimo?

Išbandykite šį paprastą garbanų stiprinimo būdą, kai einate į rytinę rutiną. Įlašinkite kelis lašus drėkinančio argano ar marokietiško aliejaus į plaukus. Atskirkite plaukus į keletą vidutinio dydžio dalių per visą galvą. Apvyniokite dalis aplink ilgio lazdeles arba mažus suktukus ir palikite bent 20 minučių. Atleiskite garbanas. Pirštu per skyrius atlaisvinkite garbanas. Purškite kondicionieriumi ir nenusileiskite!

cur56

9. Taigi jūs gimėte su gražiomis garbanomis, tačiau jos ne visada atrodo geriausiai. Ypač drėgno klimato sąlygomis garbanos greitai išsiskleidžia. Štai keletas karšto oro patarimų, kaip išlaikyti garbanas apibrėžtas ir be garbanų.

Mes žinome, ką saulės šviesa ir UV spinduliai daro odai, tačiau dažnai nepastebime, kaip ji elgiasi su mūsų plaukais. Kad saulė nekeptų jūsų spynų, pridengti juos su saulės skrybėlėmis ar puošniu šaliku. Tai apsaugo jūsų subtilią galvos odą nuo saulės nudegimo. Pridengimas taip pat neleidžia išblukti brangiam spalvų darbui.

Pažadėti pasitraukite iš plaukų džiovintuvo, bent jau vasarai. Pridėjus daugiau šilumos jau saulės įkaitintiems plaukams, jie išdžiūsta. Vasara yra puikus metas leisti savo bangoms išdžiūti. Tai 3 mėnesių atleidimas nuo nereikalingo karščio. Jūsų plaukai dėl to jausis daug sveikesni.

Sveikiems plaukams, kurie nebus linkę į sausumą ir lūžinėjimą, turite išgerti.  Geri kondicionieriai ir serumai gali pridėti drėgmės iš išorės, tačiau jie geriausiai drėkina iš vidaus. Įsitikinkite, kad kasdien gaunate pakankamai vandens, kad oda ir plaukai atrodytų geriausiai. Medicinos institutas rekomenduoja suaugusioms moterims kasdien gauti ne mažiau kaip 2,2 litro.

cur5

10. Taigi jūs pažadate, kai tik įmanoma, atleisti plaukų džiovintuvą. Ką dabar darysi su savo plaukais? Išbandyti šį nesunkus atlikimas kurį galite sukurti šlapiais plaukais.

Iššukavę švarius, drėgnus plaukus plataus danties šukomis, plaukus nuo šaknų iki galiukų tepkite nenuplaunamu kondicionuojančiu serumu. Surinkite plaukus ir susukite į laisvą mazgą ar bandelę galvos gale. Visur prisegti. Pridėkite puošnų galvos apdangalą, kad sutramdytumėte visas laisvas sruogas ir suteiktumėte savo plaukams išbaigtos išvaizdos. Šis atsitiktinis stilius džiūsta taps dar mielesnis.

cu411. Dar viena puiki išvaizda garbanotiems plaukams, kuriuos galima sukurti šlapiais ar sausais plaukais, yra ši romantiškas pasirodymas tiesiog sukurta sukant plaukų dalis. Sukurkite laisvas, vidutinio dydžio dalis aplink galvą iš kairės į dešinę. Iškirpkite kiekvieną skyrių, kad jie būtų atskirti. Švelniai pasukite kiekvieną dalį ir tada susekite ją į mažą mazgelį galvos apačioje. Sujunkite mazgus kartu. Purškite kondicionavimo sulaikymo purkštuvu ir baigsite. Turėdami daug kondicionieriaus, išdžiūvę liksite nuostabių garbanų.

glam

12. Kiekvienas, kuris turi natūraliai garbanotus plaukus ar net patyrė blogą permą (tikriausiai 80 -aisiais), tai žino kirpimas gali padaryti arba sulaužyti jūsų garbanas.  Kalbant apie garbanotus plaukus, blogas kirpimas gali atrodyti kaip pudelis – ir ne gerąja prasme. Garbanotų plaukų kirpimas taip, kad paryškintų garbanas ir sumažintų nepageidaujamą apimtį bei garbanas, yra tikras profesionalas. Nerekomenduojame to išbandyti namuose!

Garbanotiems plaukams kirpti reikia daugiau nei tiesių kirpimų. Dėl to atrodysite kaip piramidė. Jūsų stilistas gali pasirinkti kirpti plaukus, kol bando pamatyti, kur krinta jūsų garbanos, ir kaip geriausiai juos sluoksniuoti.

„Dulkių valymas“ yra populiarus garbanotų plaukų kirpimo būdas. Dulkių valymas apima kirpimo garbanomis kirpimą, kad plaukai būtų kuo geresnės formos, tuo pačiu pašalindami bet kokius suskaidytus kiekvienos sruogos galus. Garbanotų plaukų sluoksniavimas suteikia gerą formą, o ne baisią piramidę ar burbulą. Tam tikrai reikia profesionalo, kuris padėtų jums nustatyti, kiek laiko turėtų būti kiekviena garbanė ir kur ji turėtų būti, kad įrėmintų veidą pačiu glostančiausiu būdu.

Kiek reikia kirpti – jūsų plaukai jums pasakys. Kai pradedate matyti, kad jūsų galai yra sausi, trapūs ar skilinėja, laikas kirpti. Garbanotiems plaukams tai maždaug kas 4-6 savaites trumpesniems, 6-8 savaites ilgesniems plaukams.

garbanoti ilgi plaukai13. Taigi jūs turite natūraliai banguotus plaukus, bet norite trumpus plaukus. Ar galite parodyti savo bangą modernų trumpą kelią? Atsakymas yra „taip“ – puikiai supjaustytas.  Trumpi garbanoti kirpimai tikrai nėra skirtas „pasidaryk pats“ namų stilistui.

Paprašykite draugų ir šeimos rekomendacijų dėl stilistų, kurie specializuojasi trumpų plaukų srityje. Geriausi stilistai papildomai mokėsi, kaip elgtis su garbanotais plaukais, nebaigę kosmetologijos mokyklos.

Patyręs stilistas nukirps garbanotus plaukus, ypač trumpus. Garbanotieji plaukai turi būti formuojami ir formuojami, o ne tik nukirpti tiesiai. Geriausias stilistas spręs jūsų sausgysles po vieną, kai išdžius.

Norėdami iš naujo sukurti nuostabų kirpimą išėjus iš salono, viskas bus apie produktą. Jums prireiks nenusileidžiančios būklės arba garbanos kremo, kad padidintumėte bangas, ir gerai sulaikančio purškiklio, kad jie liktų vietoje.

garbanoti trumpi plaukai14. Ilgos, prabangios garbanos yra stulbinantys. Tačiau jiems taip pat reikia skirti daug dėmesio. Norint, kad jie būtų sveiki, elastingi ir atsiskyrę, reikia atlikti keletą papildomų veiksmų. Štai keletas mūsų rekomendacijų.

Pradėkite nuo dušo. Tinkamas valiklis ir kondicionierius jūsų garbanoms dirbs viršvalandžius. Mes žinome, kad garbanoti plaukai yra linkę būti sausi, todėl ieškokite produktų, sukurtų papildomam drėkinimui, produktų, kurių sudėtyje yra natūralių aliejų, tokių kaip kokosas ar arganas. Ieškokite produktų, kuriuose nėra sulfatų, nes sulfatai pašalins plaukus nuo natūralių aliejų.

Suteikite pirmenybę savo tikslams. Jūsų galai bus patys sausiausi ir labiausiai linkę skilti bei lūžti. Koncentruokite kondicionierių į galus būdami duše, o po to, kai sušukuosite plaukus, ant jų galiukų įpilkite garbanojimo kontrolės serumo.

Uždrausti teptuką. Garbanotų plaukų šukavimas garantuos žalą ir garbanojimą. Garbanotus plaukus reikia švelniai gydyti. Kuo mažiau stiliaus, tuo geriau. Kai reikia atsikratyti, naudokite plataus danties šukas ir pradėkite nuo galų. Iššukavę mazgus galuose, grįžkite prie šaknų ir šiek tiek šukite visą sruogą. Jei naudojate nenuplaunamą priemonę, prieš tepdami per plaukus, tepkite ją ant visos galvos.

c115. Jei nesate gimęs siūbuojantis natūralių bangų, nėra gėdos apgaudinėdamas savo garbanas.  Čia yra paprastas stilius, kuris suteikia jums garbanų išvaizdą net ant geriausių, tiesiausių spynų.

Modelis sportuoja su nepastoviu bobu, tačiau tai galite nuvažiuoti ir ilgesniais ilgiais. Suskirstykite sausus plaukus į centrą, kiekvienoje pusėje sukurkite skyrių galvos priekyje. Pinti tas dalis ir prisegti vėlesniam laikui. Aplink galvą iš kairės į dešinę, sulenkite plaukus didelėmis dalimis, eidami pasukite didelę statinės garbanojimo geležį atgal. Kiekvieną garbanotą dalį purškite plaukų laku.

Nuvalykite pintas dalis aplink galvos galą ir pritvirtinkite smeigtukus iš abiejų pusių. Purškite visą galvą purškimo stabdymo purškikliu ir dabar jūs turite savo sukurtas žmogaus sukurtas bangas!

Puikus produktas, kuris jūsų karčiai suteiks netobulą, tekstūruotą ir susivėlusią išvaizdą, yra „Bumble“ & Purškiamas „Bumble Surf“ purškiklis. Tai suteiks tekstūrą, atvės ir išlaikys jūsų stilių.

Pintos Bobo šukuosenos16. Etniniai plaukai tai natūraliai garbanotam žmogui taip pat reikia papildomos meilės ir priežiūros. Kadangi afroamerikiečių plaukai dažniausiai būna labai sausi, kaip ir kitų itin garbanotų plaukų tipų atveju, tinkamos priemonės yra nepaprastai svarbios kuriant minkštas, žvilgančias, gyvybingas bangas. Etniniai plaukai taip pat linkę lūžinėti, todėl naudojant tinkamas plaukų priežiūros priemones bus daug ką pakeisti.

Denene Millner iš svetainės www.mybrownbaby.com pabrėžia plaukų šukavimo svarbą, kad prieš skalbimą būtų pašalinti plaukai, kurie lūžo ar slinko, kad būtų išvengta mazgų, kurie suplėšys sveikas sruogas. Norėdami visiškai išardyti plaukus, ji siūlo purkšti visą galvą aliejaus / vandens purškikliu, o po to – kondicionieriumi. Pirštais perbraukite visus rastus mazgus. Kai visi mazgai išnyks, galite švelniai šukuoti plaukus.

Millneris kitą žingsnį vadina „plaunant kartu“ arba plaunant plaukus kondicionieriumi. Šampūnas yra per griežtas ir pašalina plaukus nuo labai reikalingų aliejų. Su vandeniu ir masažu kondicionierius yra puikus valiklis.

Labai švelniai išdžiovinus plaukus medvilniniu rankšluosčiu ar marškinėliais, gausiai tepkite nenuplaunamą kondicionierių. Vėl užsandarinkite kondicionierių aliejaus / vandens purkštuvu. Galiausiai galite tepti bet kokį stiliaus sviestą ar kremą, kurį norite, ir baigsite. Jums liks minkštos, natūralios garbanos, kurios jaučiasi taip gerai, kaip atrodo.

juoda garbanė