29 Jaukių ir mielų verpalų pynimo idėjų

Jei ieškote naujos šukuosenos ir mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, tuomet jums tikrai patiks siūlų pynės. Jie yra skirtingo pynimo stiliaus, tačiau tikrai pasuks galvą, kad ir kur eitumėte. Pinti plaukai gali būti supami įvairiais būdais, tai yra nuostabu. Verpalų pynės yra naujos rūšies pynės ir jums patiks, kaip dirbtinės pynės nuostabiai susiejamos su jūsų natūraliu.

Šukuosenų idėjos siūlų pynėms

Puikus dalykas verpalų pynėse yra tai, kad vienu metu galite išbandyti kelias spalvas. Galite pasirinkti tik vieną atspalvį arba turėti visas spalvas po vaivorykštės. Jei norite šiek tiek papildomai pagyvinti savo gyvenimą, turite išbandyti siūlų pynimą.

Žemiau yra 29 jaukių ir mielų verpalų pynimo idėjų:

 1. Raudoni dizainai

Kas nemėgsta raudonplaukės? Mes visi tai darome, nes spalvos yra neįtikėtinos. Mums taip pat patinka, kiek ilgos jos siūlų pynės. Jei ieškote ilgesnio stiliaus, turėtumėte tai išbandyti.

Taip pat žiūrėkite:

 • 73 Įspūdingos pynės trumpiems plaukams, kurios jums patiks
 • 45 nuostabios rožinio aukso šukuosenos idėjos, kurios pakeis jūsų pasaulį
 • 90 seksualių ir įmantrių trumpų kirpimų moterims
 • 52 seksualios ir sudėtingos akių kontūro idėjos
 • 60 nuostabių burgundiškų šukuosenų, kurios jums patinka
 • 40 nuostabių siuvamų šukuosenų, kurios sukrės jūsų pasaulį

2. Vaivorykštės spalvos

Šios vaivorykštės pynės yra tikrai nuostabios. Jei norite spalvų atspalvių visoje galvoje, tada šis stilius jums tinka. Ryškių spalvų pasirinkimas visada yra geriausias.

3. Daug apimties

Puikus stilius, suteikiantis jūsų plaukams reikiamą postūmį. Paprastas trumpas stilius, kuris patiks visiems!

4. Meno kūrinys

Ar matote nuostabius kūrinius, kuriuos galite turėti su siūlų pynėmis? Stilius, spalva, visa tai yra nuostabu. Mums patinka ilgas laikas ir monochromatinės spalvos.

5. Sniego dažymas

Šios siūlų pynės yra mažesnės, kad suteiktų kitokio tipo išvaizdą. Mes tiesiog mėgstame į šalčius panašias spalvas.

6. Mėlyni dizainai

Ar mėlyna yra jūsų mėgstamiausia spalva? Jei taip, tuomet jums tikrai patiks šios puošnios verpalų pynės. Jūs iš tikrųjų galite pamatyti siūlų tekstūrą šiose pynėse ir ji taip pat pridėjo kitų spalvų.

7. Storesnės pynės

Verpalų pynės būna bet kokios spalvos ar dydžio. Dangus yra jūsų pasirinkimo riba. Šios storos pynės tikrai sukuria unikalų stilių. Šie tiesiog puikūs.

8. Pilkosios pynės

Mes esame įsimylėję šias pintines, dažniausiai jos yra pilkos, o viduje yra keletas spalvų sukrėtimų. Mums patinka čia matomi vaivorykštės atspalviai, jie yra stebuklingi.

9. Spalvų pliūpsniai

Mes įsimylėję šias spalvas. Puikus dalykas verpalų pynėse yra tai, kad galite būti tokie kūrybingi, kokie norite būti. galite parodyti savo asmenybę tiek, kiek norite. Laikykitės vienos spalvos arba išbandykite visas. Parodykite savo asmenybę šiomis verpalų pynėmis. Čia yra tiek daug skirtingų spalvų, kurias mes taip mėgstame.

10. Paprasti stiliai

Niekas nesakė, kad reikia išprotėti. Jei norite paprasto stiliaus, laikykitės juodos spalvos ir sukurkite ją be rūpesčių. Jei norite tik šiek tiek spalvų, padėkite ją po apačia, kaip šioje nuotraukoje, kur žvilgčioja geltona ir raudona spalvos. Ryškios spalvos tikrai atrodo puikiai, priešingai nei juoda.

11. Juodi dizainai

Laikytis vieno atspalvio taip pat gerai. Nereikia degti, jei norite, kad viskas būtų atsitiktinė. Mums patinka, kaip dalis jo yra ištraukta į šį dalinį šukuoseną. Mums tai tiesiog patinka.

12. Įtempti stiliai

Šie griežti stiliai sukuria visiškai naują pintą išvaizdą. Nuspręskite, kokio stiliaus norite, ir tada paleiskite jį. Mums patinka visi skirtingi siūlų pynimo stiliai.

13. Apskrito dizaino

Šis apipavidalinimas yra susijęs su stiliumi ir elegancija. Jei artėja renginys, kodėl gi nepabandžius šio stiliaus dėl dydžio. Tai paprasta, tačiau ji turi puikų stiliaus pojūtį, dėl kurio žmonės visą naktį jums sakys komplimentus.

14. Violetinė meilė

Mes tiesiog įsimylėję šį purpurinį stilių, ypač mėlyną žvilgsnį. Tai trumpesnis stilius, leidžiantis žinoti, kad bet koks ilgis tinka siūlų pynėms. Puikus stilius, kuris patiks bet kam, ypač jei jums patinka spalvos.

15. Žalia su pavydu

Keli stori pynimai yra viskas, ko jai reikia, kad sukurtų šį badass stilių. Visame stiliuje yra keli žalios spalvos atspalviai ir tai traukia akį. Mums tai labiau patinka, nei jūs suprantate, todėl tikrai reikia išbandyti.

16. Liepsnojančios spalvos

Šis stilius yra labai ugningas dėl spalvų. Su geltonais, raudonais ir apelsinais jausitės tarsi vaikščiotumėte saulėje. Mums patinka šie griežti stiliai, nes jie turi daug charakterio. Puošnus!

17. Dredai

Jei jums patinka dredų išvaizda, į šį stilių labai lengva įtraukti verpalų pintines. Abu puikiai dirba kartu ir papildo vienas kitą. Pažiūrėkite, kaip puikiai dera spalvos su šiais dredais.

18. Aukštas viršus

Mums tiesiog patinka, kiek šios pynės yra! Atrodo, kad jie tęsis amžinai. Ji paėmė dalį plaukų ir suformavo juos aukštai, sukurdama nuostabų stilių, kuris parodo jos nusiskutusias puses.

19. Tik keli

Ji turi standartinę pintą išvaizdą, kurios viduje yra tik kelios siūlų pynės, kad suteiktų jai tam tikrą spalvą. Jei tik ieškote nedidelio savo stiliaus pakeitimo, tai yra būdas tai padaryti.

20. Tvirtai sužeista

Jei ieškote naujo stiliaus kitam išgalvotam susibūrimui, tai yra šukuosena, kurią norėsite išbandyti. Čia yra daug plaukų, ir jie visi sukrauti aukštai. Mums patinka tokie stiliai, nes nors tai atrodo daug, iš tikrųjų tai labai mažai priežiūros.

21. Ryškiai rožinė

Ši išvaizda yra raudona, nes ji turi įvairių rožinių atspalvių ir jie visi yra gana nuostabūs. Gilus rožinis atspalvis puikiai kontrastuoja su ryškiu ir šviesiai rausvu atspalviu. Man patinka, kaip šviesiai rožinis atspalvis tiesiog pasirodo nuotraukoje. Jei norite šmaikštaus stiliaus, kuris šį sezoną tikrai pasuks galvą, tada tai yra jūsų išvaizda.

22. Vidutinio ilgio stiliai

Mums patinka šis paprastas stilius ir jums patiks. Jei norite savo stiliui pridėti šiek tiek ilgio, pabandykite tai, kas baigsis jūsų nugaros viduryje. Mums patinka šis stilius, nes jis yra paprastas, tačiau vis tiek yra puikus mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kurį galite dėvėti kelis mėnesius.

Taip pat žiūrėkite:

 • 55 nuostabūs brunetų plaukų atspalviai, kurie jums patiks
 • 53 puikios gofruotos šukuosenos, su kuriomis smagu žaisti
 • 64 „Undercut“ šukuosenos moterims, kurios tikrai išsiskiria
 • 70 kvapą gniaužiančių undinių šukuosenų, kurios yra ryškios
 • 68 elegantiškos pusiau aukštyn kojomis šukuosenos, kurios jums patiks

23. Ryškiai mėlyna

Mes mėgstame mėlyną ir jums patiks šis šokiruojantis ryškus atspalvis. Galite jį laikyti atskirai arba galite pridėti kitų spalvų, kaip ji turi. Šviesesnės žalios ir mėlynos spalvos atspalviai tikrai išsiskiria tokia gilia mėlyna spalva.

24. Rožiniai dizainai

Rimtai, kas nemėgsta rožinės spalvos? Tai puiki spalva, kurią galite pridėti, kai norite, kad jūsų išvaizda būtų populiari. Ši neoninė rožinė spalva yra puikus būdas padidinti spalvą. Ten taip pat yra aukso, smėlio ir juodos spalvos. Apskritai, ji turi spalvų pasirinkimus, kurie papildo vienas kitą.

25. Pasteliniai pasirinkimai

Ši mergina mėgsta vaivorykštės spalvas ir net jos šuo taip pat seka. Abu puikiai atrodo kartu. Ji pasirinko pastelinius atspalvius iš savo vaivorykštės spalvos ir turime pasakyti, kad išvaizda niekada neatrodė gražesnė. Ši mergina moka roko stilių, ji yra viena iš naujausių mados ir plaukų tendencijų.

26. Lediniai atspalviai

Šios nuostabios siūlų pynės yra kelių atspalvių. Mums patinka ledinė balta, tačiau ji taip pat turi pilką, mėlyną ir juodą. Jei norite sumaišyti savo spalvas, tai yra puikus būdas tai padaryti. Balta spalva saulėje tikrai atrodo ryški. 

27. Neutralūs atspalviai

Jei norite, kad viskas būtų paprasta, kodėl gi neišbandžius neutralių atspalvių. Tai puiki išvaizda, nes ją galima dėvėti bet kur. Nesvarbu, ar tai renginys, ar atsitiktinis išvykas, jūs tikrai mėgstate šį stilių. Ilgi ilgiai visada yra nuostabūs, jums tai patiks.

28. Tamsiai žalia

Vidutinio ilgio atspalvis, kuris gana traukia akį. Šis stilius yra unikalus dėl spalvos. Jei norite, kad stilius nebūtų labai ilgas, tada jums tikrai patiks šis. Puikus atspalvis su šauniu stiliumi ir viskas paruošta.

29. Krištolinė mėlyna

Tai viena gražiausių mėlynų spalvų. Jis praktiškai spindi, tai tiesiog nuostabu. Jei jums patinka mėlyna spalva ir norite išbandyti visiškai naują atspalvį, negalite suklysti su šiuo nuostabiu atspalviu. Mums patinka, kad tai ilgas, ir mums patinka, kad ji šią spalvingą mėlyną spalvą suporavo ir su tamsiai mėlynos spalvos pynėmis. Jei kada nors norite išbandyti siūlų pynimą, turite išbandyti šį stilių.