32 nuostabios šukuosenos, kurias galite sukurti naudodami pynimus

Pynimas yra puikus būdas padidinti plaukų ilgį ir apimtį. Pynimas gali būti pridedamas prie beveik visų tipų plaukų. Ko galbūt nežinote, yra tai, kad yra daug skirtingų audimų tipų. Sintetinių arba žmogaus plaukų dalys gali būti sujungtos, pintos, lydytos arba prisiūtos prie jūsų natūralių plaukų. Prieš nuspręsdami, kuris metodas jums tinkamiausias, atlikite tyrimus ir pasitarkite su savo stilistu. Profesionalus pynimas atrodys ir veiks kaip jūsų plaukai. Jis gali būti formuojamas, dažomas ir kirpamas kaip ir jūsų plaukai. Štai keletas mūsų mėgstamiausių šukuosenų, kurias galima sukurti pynimu:

banguotos šukuosenos

banguotos šukuosenos

banguotos šukuosenos

  1. Išblyškusios bangos: Tokio ilgio sunku pasiekti daugumai moterų, net ir turint sveikiausius plaukus. Kai nenorite laukti metų, kol užsiauginsite norimus plaukus, pasiskolinkite! Norėdami surišti, žmogaus plaukų priauginimas užsandarinamas prie mažų jūsų plaukų dalių, esančių netoli galvos odos. Sulenkite nedideles plaukų dalis dideliu statinės garbanojimo geležimi ir šukuokite pirštais, kad atrodytumėte seksualiai.

fd

2. Romantiški žiedai: Taylor Swift yra žinoma dėl savo nuolat besikeičiančio stiliaus, ypač dėl plaukų. Ji mėgsta žaisti spalvomis ir ilgiu. Pynimas yra puikus būdas iš naujo išradinėti save iš vienos dienos į kitą. Šią išvaizdą galite pakartoti naudodami siuvamą pynimą. Stipriai pynus savo plaukus, sintetinių ar tikrų plaukų ataudai siuvami į pintines, padengiant jas. Šis metodas leidžia lengvai išvalyti ir prižiūrėti natūralius plaukus prie galvos odos. Užlenkę pynimą, pabandykite Matrix Super Defrizzer Curl Gel kad garbanos būtų lygios ir apibrėžtos.

g5th4g

3. Bangin ’Bangs: Kirpčiukai gali užaugti amžinai, todėl jiems sunku įsipareigoti. Siuvamas pynimas yra puiki galimybė sukurti kirpčiukus. Tinklo pridėjimas prie siuvimo turi tam tikrų privalumų. Siuvant tinklelį į pintines prieš pridedant plaukų, plaukai yra kontroliuojami ir padidėja paviršiaus plotas. Tačiau tai riboja prieigą prie plaukų tiek šampūnu, tiek drėkinimu. Su stilistu aptarkite, kuris variantas jums tinkamiausias. Baigę pynimą, nukirpkite priekinius ilgintuvus, kad sukurtumėte norimą sprogimo ilgį. Pridėkite akcentų, kad gautumėte daugiau dramos.

dd

4. Garbanos ir daugiau garbanų: Merginos su plonais plaukais gali nemanyti, kad tokia išvaizda jiems įmanoma. Bet su pynimu galite turėti visas garbanas, apie kurias svajojate. Sintezės pynimas yra galimybė sukurti šį įdomų, garbanotą „do“. Sujungus pynimą, plaukai vašku pritvirtinami prie plonų jūsų plaukų dalių. Sintezė gali būti brangiausias būdas, tačiau verta investuoti dėl kelių priežasčių. Jie trunka ilgiau (nuo 2 iki 4 mėnesių) ir dažnai yra mažiausiai pastebimi.

dfd

5. Ypatingų progų įmantrumas: Jums gali nepavykti laiko ir pinigų, kurių reikia norint išlaikyti gražų pynimą. Tačiau tomis ypatingomis progomis, kai reikia, kad plaukai kalbėtų daug, pynimas padės pasiekti norimą išvaizdą. Ypač nuotakoms pynimai suteikia ilgio ir apimties, o tai leidžia jūsų stilistui sukurti bet kokius įsivaizduojamus darbus.

efew

6. Trumpas & Seksualus: Kai kurioms moterims net ir trumpų plaukų išvaizdą sunku pasiekti dėl pernelyg retų plaukų. Nors plaukų priauginimas paprastai parduodamas ilgesnio ilgio, kai jis įtraukiamas į esamus plaukus, juos galima kirpti ir formuoti taip pat, kaip ir savo plaukus. Norėdami pasiekti šį išaugusį tekstūruotą pikselių pjūvį, išbandykite tokį produktą kaip „Bumble and Bumble“ tekstūros plaukų (ne) apsirengimo kremas.

ewfc

7. Funky Bob: Spalvų derinys iki tobulumo, šis surištas pynimas leidžia jai per dieną iš pikselio tapti žaismingu bobu. Klijuotas arba klijuotas pynimas yra geras pasirinkimas, kai neplanuojate atrodyti ilgiau nei 6-8 savaites ir kai turite mažesnį biudžetą. Sušvelninta švelniomis bangomis, ši išvaizda yra jauna ir linksma.

ewfe

8. Nesenstančios sausgyslės: Norėdama sukurti moterišką vakaro įvaizdį, modelis pridėjo pynimą galinėje galvos dalyje, kad suteiktų jai dramatiškų garbanų. Pridėdami tiek daug plaukų, įsitikinkite, kad jūsų pynimas nėra per storas, o tai gali sukelti plaukų slinkimą kai kurioms moterims. Gerai atliktas pynimas atrodys natūralus, patogus ir neskausmingas. Galvos apdangalas su karoliukais ar smeigtukai atrodo taip nuo dienos iki vakaro. Jei norite gražių garbanų, kurios nenusileis, pabandykite Žolelių esencijos visiškai susuktos garbanos, apibrėžkite & Laikykite Crème.

rfgr

9. Ilgi sluoksniai: Pynimo grožis yra tas, kad jie leidžia jums eiti bet kokio ilgio. Storų, ilgų, sveikų plaukų daugeliui moterų sunku pasiekti. Nesvarbu, ar pinti, ar prisiūti, ar sulydyti, žmogaus plaukų priauginimas suteikia jums universalumo, kurį siūlo ilgi plaukai. „Clip-in“ plėtiniai yra dar vienas puikus būdas padidinti garsumą. Juos paprasta naudoti ir jie mažiausiai kenkia plaukams. Čia ilgi sluoksniai susisuka į veidą įrėminančias spirales.

tjtes

10. Punkiniai akcentai: Jei norite pankų spalvų, pynite skirtingų spalvų siūlus. Čia šilta ruda spalva paryškinama variniais ir šviesiais akcentais. Norėdami mažiau įsipareigoti, pabandykite POP žmogaus plaukų dažų juostelių priauginimas visuose atspalviuose nuo levandų iki žalsvai mėlynos spalvos. Nuplaukite šampūnu ir išdžiovinkite plaukus, kaip įprasta. Prieš pridėdami užspaudžiamus ataudus, švelniai paerzinkite šaknis, kad sukurtumėte tvirtą pagrindą, prie kurio būtų galima pritvirtinti spaustuką. Norėdami sukurti vientisą išvaizdą, naudokite spaustukus, kurių storis ir tekstūra yra panašūs į natūralius plaukus.

vds

11. Bobas iš centro: Paplūdimio bangoms galite pridėti apimties, kad pynimu atkurtumėte Michelle Pfieffer išvaizdą. Būtinai suteikite savo plaukams pertrauką tarp audimo programų, kad išlaikytumėte savo plaukų sveikatą ir išvengtumėte jų slinkimo. Svarbiausi ir silpni apšvietimai suteikia šiai kampinei bobai papildomų matmenų. Norėdami gauti visiškai netobulas garbanas, pabandykite John Frieda paplūdimio blondinės jūros bangų jūros druskos purškiklis.

BERLIN - VASARIO 10 D.: 2009 m. Vasario 10 d. Berlyne, Vokietijoje, aktorė Michelle Pfeiffer dalyvauja „Cheri“ premjeroje kaip 59 -ojo Berlyno kino festivalio dalis. (Pascal Le Segretain nuotrauka/„Getty Images“)

12. Diva Matmenys: Tik tikra karalienė gali ištempti tokį ilgį. Bet kai jie atliekami teisingai, jie atrodo nuostabiai. Šis pasiūtas pynimas sklandžiai dera su natūraliais plaukais. Su šonine dalimi ir garbanomis tai yra karališka išvaizda. Naudodami baltymų procedūras, tokias kaip „Aphogee’s 2-Step Treatment“, įsiuvimo dieną, skalbimo dienos išlaiko natūralius plaukus stiprius, sveikus ir mažiau linkusius lūžinėti. Nenori nusivilti pažeistais plaukais, kai nusileidžia pynimą.

grghb4

13. Šilkas & Šviesti: Kelly Rowland visada atrodo nuostabiai, ir ši išvaizda nėra išimtis. Šis ilgas, tekantis pynimas yra minkštas ir seksualus. Pynimas, apimantis visą galvą, turi būti paliestas kas 2-4 savaites, kad būtų išvengta garbanojimo ir prilipusių plaukų atsipalaidavimo. Būtinai įsigykite geriausios kokybės plaukus, kuriuos galite sau leisti ir kurie yra kuo arčiau jūsų natūralių plaukų. Per daug žvilgantys ar tobuli plaukai yra negyva dovanėlė, kurią nešiojate. Norėdami išgauti Kelly spindesį, pabandykite „Salon Pro“ 30 sekundžių blizgantis purškiamas purškiamas aliejus.

pinti šukuosenas 1

14. Ombre apeliacija: Pynimas suteikia apimties, ilgio ir spalvos jūsų natūraliai išvaizdai. Žmogaus plaukų priauginimas gali būti dažomas ir apdorojamas kaip ir jūsų. Sintetiniai plaukai negali būti dažomi, o bandymai duos pražūtingų rezultatų. Čia prie jos galų pridedami sviestiniai tonai, kad būtų tvankus ombre efektas.

pinti šukuosenas 3

15. Paprasta elegancija: Jūsų pynimas dažnai atrodo geriausiai, kai paliekamas minkštas ir tekantis. Su geru išpūtimu ir lyginančiu produktu, pavyzdžiui Andrew Walkerio „Get It Straight Styling Creme“. Išlaikyti šį stilių reikia daugiau darbo nei paprasta purškimo ir garbanojimo išvaizda, todėl prieš pasirinkdami pridedamų plaukų tipą pagalvokite, kiek laiko galite skirti savo pynimui. Jis taip pat turėtų gerai susilieti su jūsų plaukų struktūra, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė išvaizda.

pinti šukuosenas 5

16. Keistos garbanos: Šią vidutinio ilgio garbanotą bobą galima pasiekti pynimu ar siuvimu. Kad plaukai nesušoktų nuo šaknų iki galiukų, svarbu kasdien kondicionuoti galvos odą ir dažnai valyti plaukus. Taip galvos oda bus sveika, nesusiformuos, o jūsų stilius atrodys šviežias. Norėdami nuplauti pasiūtą pynimą, naudokite buteliuką su antgalio antgaliu, kad valiklis būtų tarp pintinių. Nuplaukite ir pakartokite procedūrą dar kartą.

pinti šukuosenas 6

17. Viliojantis Shagas: Kerry Washington išaugusi šukutė įrėmina jos veidą ir siūlo pakankamai ilgio, kad pridėtų garbanas. Apsilankykite pas savo stilistą kas 2–4 savaites, kad jūsų pynimas atrodytų geriausiai. Prieš miegą palieskite plaukų galiukus atkuriamuoju aliejumi ir apvyniokite šilko skara. Taip išvengsite plaukų susivėlimo ar garbanojimo miegant.

pinti šukuosenas 8

18. Karamelės patarimai: Norėdami pasiekti tokią išvaizdą, naudokite tiesinimo geležį nuo šaknų iki plaukų vidurio. Pradėdami pusę kiekvienos dalies, pasukite lygintuvą atgal nuo veido, kad sukurtumėte subtilias bangas. Apšvieskite vario atspalvių patarimus, kad sušildytumėte žiemos išvaizdą. Naudokite spalvai saugius kondicionierius ir šampūnus, kad išnaudotumėte visas savo atspalvių galimybes.

pinti šukuosenas 9

19. Pasakų fantazija: Sukurti plaukų išvaizdą, įtraukiant žmogaus plaukų priauginimą, reikia pamatyti save nauju būdu. Pridėkite pintines ir plaukų papuošalus prie bet kokio ilgio išvaizdos, kad išaugtų žaidimo suknelės versija. „Forever 21“ grandinės galvutės gabalas priverčia atrodyti ir jaustis kaip princesė.

pinti šukuosenas 23

20. Išleistuvių tobulumas: Kiekviena išleistuvių karalienė nori jaustis gražiai savo ypatingą naktį. Pridėjus žmogaus plaukų priauginimą, jai suteikiamas ilgis ir apimtis, reikalingos stebuklingoms garbanoms sukurti. Kiek įmanoma priderinkite priauginimus prie savo plaukų spalvos ir tekstūros, kad deivė atrodytų taip, kaip niekas netikėtų, kad tai ne jūsų.

pinti šukuosenas 24

21. Meilė sluoksniams: Maksimaliai išnaudokite savo audimą. Pridėkite judesį ir tekstūrą sluoksniais. Pynus ir siuvus pynimą, šis kirpimas buvo kampuotas iki tobulumo. Sluoksniai sukuria formą ir suteikia spalvai papildomo matmens. 2014 m. Žurnalo „Allure“ geriausio grožio apdovanojimo laureatas Seksualūs plaukai sluoksniuojami išlaikys jūsų sluoksnius iki kito šampūno.

pinti šukuosenas 25

22.Mergina, gyvenanti kaiminysteje: Suteikite savo pynimui daug TLC, kad jis atrodytų geriausiai. Pynimo džiovinimas yra toks pat svarbus kaip skalbimas ir kondicionavimas. Jei visiškai neišdžiovinsite plaukų po pynimu, gali atsirasti pelėsių, dėl kurių atsiranda ne toks malonus kvapas. Kad nepažeistumėte plaukų prie pat šaknų, neperkraukite savo audimo, naudokite kokybiškus produktus ir stebėkite, ar galvos oda netraukia, nesusikaupia ar nedirgina..

pinti šukuosenas 26

23. Pinti savo pynimą: Ši pamoka parodo, kaip iš trijų plaukų dalių sukurti šiuolaikišką arklio uodegos vaizdą. Pyndami mažesnius plaukų gabalėlius aplink centrinę dalį ir prisegdami, turite nušlifuotą ponį, kurį galite nunešti į biurą merginų vakarui. Norėdami išlaikyti šią gražią pynę vietoje, naudokite „Aveda“ „Control Force Firm Hold“ plaukų purškiklis.

pinti šukuosenas 29

24. Madingi atspalviai: Pynimas leidžia jums pridėti spalvas prie savo priimtinų plaukų, kurios gali būti per griežtos arba kenkiančios jūsų plaukams. Puošnūs rudens tonai yra peleninės pilkos spalvos, rožinės rožinės spalvos ir ryškūs variai bei auksai. Apsaugokite savo spalvą specialiai dažytiems plaukams skirtomis priemonėmis. Jei įmanoma, naudokite neapdorotus žmogaus plaukus. Jis bus atsparus pažeidimams ir ilgiau išlaikys spalvą.

32

25. Pinta karūna: Pintinės šiuo metu vis dar yra tendencijos ir koks geresnis būdas parodyti visus tuos plaukus vainiku. Pinkite tris plaukų dalis į pynę, kuri juda iš kairės į dešinę per priekį, pridedant plaukų prie kiekvienos dalies. Patraukite likusius plaukus į laisvą arklio uodegą ir apriškite pynę apačioje. Purškiklis, skirtas palaikyti visą dieną.

pinti šukuosenas 31

26. Nuotakos palaima: Nuotakos plaukai yra vienas svarbiausių jos „aksesuarų“ jos ypatingą dieną. Pridėjus plaukus galima sukurti stebuklingą išvaizdą, kuri tikrai paverčia ją princese. Rekomenduojame bent du skirtingus bandymus su mėgstamu stilistu, kad įsitikintumėte, jog vestuvių dieną atrodysite taip, kaip norite.

pinti šukuosenas 30

27. Prisegtas tobulumas: Kai jūsų pynimas yra vietoje, galite sukurti daugybę stilių naudodami papildomas sukneles. Norėdami atkurti šią Rapunzel šoninę pynę, pradėkite nuo švarių, sausų plaukų. Padalinkite plaukus į dvi dalis galvos apačioje ir viršuje. Patraukite apatinę dalį į bet kurią pageidaujamą pusę, pasukite ją į priekį ir pritvirtinkite prie pakaušio. Padalinkite viršutinę dalį į keletą mažesnių dalių. Patraukite kiekvieną mažą sekciją link didesnio prisegto arklio uodegos ir suvyniokite galą į sandarų kaištį. Saugiai pritvirtinkite kiekvieną garbaną tiesiai virš arklio uodegos viršaus. Purškite purškiamuoju purškikliu, pavyzdžiui Sebastiano „Shaper Fierce“.

pinti šukuosenas 35

28.Ilgi sluoksniai: Paprasčiausias ir universaliausias pynimo būdas yra ilgi, veidą įrėminantys sluoksniai. Galite dėvėti tiesiai pokerį, pridėti didelių statinės garbanų, šoninę pynę ar papuošalus plaukams. „Butterscotch“ akcentai yra subtilūs, tačiau suteikia jai spalvų matmenis ir ryškumą. Jūsų pynimo ir po juo esančių plaukų kondicionavimas yra svarbiausias žingsnis siekiant išlaikyti manes. Skalbimo dienomis švelniai šukuokite stiprų drėkinamąjį kondicionierių per plaukus nuo šaknų galiukų. Prieš skalavimą leiskite akimirkai ar dviem sėdėti ant plaukų. Kasdien kondicionuokite pintus plaukus prie šaknų natūraliu aliejumi, pavyzdžiui, alyvuogių ar argano aliejumi.

39

29. Renesanso pynės: Jei norite atrodyti dramatiškiau, įtraukite jau supintus plėtinius. Pinti ilgintuvai gali būti greitai pridedami prisegtomis detalėmis arba siuvami, kad ilgiau užtruktų. Pintinės vis dar yra ant visų pakilimo takų ir gali būti tokios paprastos kaip viena šoninė pynė arba sudėtingas dalinis pakėlimas, kaip šis. „Scunci“ siūlo linksmą ir lengvą užsegamos pintinės vienkartiniam žvilgsniui.

pinti šukuosenas 42

30. Neribotas ilgis: Profesionaliai pritaikytas audimas gali suteikti jums ilgio, apie kurį niekada negalvojote. Tačiau norint išlaikyti tiek daug plaukų, reikia tam tikros priežiūros. Dažnai apsilankykite pas savo stilistą, kad neatsiliktumėte nuo įprastų apdailų, kondicionavimo procedūrų ir geriausių turimų produktų. Gražus pynimas yra investicija, kuri atrodys taip gerai, kaip ir laikas bei rūpestis.

41

31. Afro grožis: Jums patinka natūralių garbanų išvaizda, tačiau niekada nesugebėjote užsiauginti daugiau nei kelių centimetrų. Galite suteikti Motinai Gamtai postūmį pilnai žmogaus plaukų afro garbanos pynimu. Bandyti „Palmer“ alyvuogių aliejaus formulės garbanos prailgina plaukų pudingą bangoms drėkinti ir minkštinti.

pinti šukuosenas 50

32. Linksmas Bobas: Ši pailga banguota bob yra viena iš mūsų mėgstamiausių išvaizdų šiuo metu, o Beyoncé nešioja puikiai. Šį sezoną visur yra šviesių šviesių atspalvių, priešingai nei rudos spalvos. Jie prideda šilumos, išryškina jos veidą ir priverčia akis iššokti. Geriausia šios spalvos dalis – jums nereikia bėgti pas stilistą, kai atsiranda jūsų šaknys.

pinti šukuosenas

Dabar, kai jus įkvepia ši išvaizda, ko jums reikia norint pasiekti kuo gražesnį ir sveikesnį pynimą?

Pradėkite nuo protingo pasirinkimo. Pasirinkite plaukus, kurie labai panašūs į jūsų plaukus, kad jie atrodytų natūraliau. Su stilistu aptarkite geriausią audimo būdą. Paklauskite savęs, kiek norite, kad jis tęstųsi, kiek laiko turite skirti jo priežiūrai ir koks yra jūsų biudžetas plaukams ir produktams.

Audimas yra laiko, pinigų ir priežiūros įsipareigojimas. Paprašykite savo stilisto rekomenduoti natūralių, veiksmingų ir jūsų plaukų tipui skirtų produktų. Aukščiausios kokybės plaukai neveiks, jei jie nebus apdoroti tinkamomis priemonėmis.

Valymas ir būklė. Vykdykite savo stilisto nurodymus, kaip geriausiai išvalyti ir prižiūrėti plaukus. Kad jis būtų šviežias, švarus ir gražus, turite rūpintis savo pynimu kaip ir tikrus plaukus. Stori, dideli plaukai gali būti jūsų, jei esate pasiruošę austi. Dabar, kai žinote, kaip prižiūrėti savo pynimą, eikite į mūsų ir sukurkite vieną iš šių nuostabių išvaizdų!