35 Pasakiškos ir madingos 1960 -ųjų šukuosenos

Septintasis dešimtmetis užima ypatingą vietą mūsų širdyse. Tai sugrąžina mus į hipių ir gėlių kelnių bei puikių šukuosenų laikus. Jums patiks mūsų sukurtų šukuosenų vaizdų kolekcija. Jie yra unikalūs, gražūs ir grįžta į stilių greičiau, nei mes galime įvesti žodžius! Patikrinkite juos visus ir praneškite mums, kurie iš jų yra jūsų mėgstamiausi.

  1. Tai trumpa bob yra sukurta iki tobulumo. Tai tyčia ir nepalieka vietos klaidoms. Tai drąsus stilius, tačiau tie, kurie pasirenka jį dėvėti, pasakiškai jį roko!

Kiekis Sassoon

2. Tai nesenstanti išvaizda, kuri yra stulbinanti. Visi trys stiliai skiriasi, tačiau kiekvienas yra didelis, drąsus ir gražus. Pirmasis yra sukurtas tiesiai po skruosto kaulu, kuris tikrai atrodo pasakiškai. Jos kirpčiukai yra šiek tiek apipavidalinti, o viršutinė plaukų dalis turi tai klasikinis 60 -ųjų šūdas. Vidurio išvaizda yra šiek tiek labiau pučiama, tačiau tobulai sukurta. Jos plaukai šiek tiek trumpesni. Paskutinis stilius yra ilgiausias iš trijų. Ji suformavo kirpčiukus į šoną ir sulenkė plaukus didelėmis, apvaliomis garbanomis. Visi trys atrodo nuostabiai!

JUNGTINĖ KARALYSTĖ - KOVAS 1: „Supremes“ nuotrauka (Michaelo Ochso archyvo nuotr./„Getty Images“)

3. Ši išvaizda yra šiek tiek labiau pučiama vėjo. Šeštajame dešimtmetyje buvo labai populiaru, kad plaukai buvo stumiami atgal ir iš veido. Kaip matysite iš daugelio šių pavyzdžių, buvo daugybė būdų, kaip moterys stilizavo savo kirpčiukus. Kai kurie išaugo taip, kaip šis vaizdas, o kiti – labai trumpai. Dar kiti nulenkia juos į šoną, o kai kurie juos perkirpia antakiais paryškinta linija. Kuris stilius yra tavo mėgstamiausias?Amerikiečių kino aktorė Raquel Welch spaudos konferencijoje Londone. (Peterio Kingo/„Getty Images“ nuotrauka)

4. Štai nuostabus nušlavusių kirpčiukų kadras. Jie atrodo plunksnų šviesa ir pastebi kaklo ant jos galvos. Pufas buvo labai populiarus ir iki šiol yra.

JAV aktorės Sharon Tate (1943–1969 m.) Galvos fotografija studijos portrete, šviesiai mėlyname fone, maždaug 1965 m. („Silver Screen Collection“/„Getty Images“ nuotr.)

5. Taip pat buvo labai populiari atsipalaidavusi išvaizda, kai dauguma plaukų priekio buvo šukuoti į vieną pusę.

Ann-Margret, švedų kilmės amerikiečių aktorė, apipavidalinta purpuriniu megztiniu megztiniu studijos portrete, purpuriniame fone, maždaug 1965 m. („Silver Screen Collection“/„Getty Images“ nuotr.)

6. Tai klasikinis šio laikotarpio kadras. Ilgi, slenkantys plaukai, be kirpčiukų, lauke ir dainavimas buvo laikmečio pagrindai.

16080416

7. Mums patinka ši elegantiška išvaizda, jos plaukai sudėti ant galvos. Kirpčiukai atrodo švelniai, bet nervingai.

17080416

8. Tai puikus šūvis iš dalies per vidurį, į jos plaukus įsimaišius bangoms. Ši išvaizda pastaruoju metu neabejotinai išpopuliarėjo čia.

NEPAMATYTAS - CIRCA 1970: Janis Joplin nuotrauka Michaelo Ochso archyvo archyvas/„Getty Images“

9. Dideli lankai už bityno buvo didžiuliai per 60 -uosius. Didelis pūkas su plaukais, surištais į nugarą, vadinamas aviliu. Lankas gražiai pabrėžia plaukus.

19080416

10. Klasikinis patobulinimas su ilgų plaukų sušukavimu į tam tikrą kuokštą yra puikus šio laikotarpio vaizdas.

20080416

11. Kad ir kaip būtų populiaru turėti lanką už bityno, lankas ant galvos buvo toks pat populiarus galvos priekyje. Tai dar vienas stilius, neseniai gražus sugrįžęs į madą.

21080416

12. Ši ilgesnė bobo versija yra tokia žavinga, o paaugliams patiko būtent šis stilius. Jis buvo saldus ir rafinuotas ir lengvai leido ant jų galvos mini avilį.

22080416

13. Šis stilius buvo kasdienis 60 -ųjų metų moterų, ypač jaunesnių moterų, įvaizdis. Tai buvo kruopščiai kuruojama išvaizda, kuri tikrai paryškino jų skruostikaulius.

23080416

14. Šis pūkuotukas, kuris laikėsi galvos viduryje ir ilgai garbanojosi, nusileidžiantis nugarą, yra nuostabus. Tai gana paprasta padaryti ir yra klasikinė išvaizda, kuri niekada neišeina iš stiliaus. Mums patinka tai, kaip jis yra surištas gale. Atrodo, kad jame yra posūkis, dėl kurio jis atrodo toks elegantiškas, nors ir paprastas. Ji tikriausiai naudojo garbanojimo geležį ilgesnėms plaukų dalims. Tai būtų gana lengvai atkartojamas stilius. Ar dėvėtumėte šį stilių??

24080416

15. Tai puikiai atspindi tai, ką tuomet sportavo daug moterų. Tai buvo paprastas ir efektyvus būdas būti stilingam ir praktiškam. Pufas buvo labai populiarus, kaip matote. Jis veikė visų amžiaus grupių ir visų tipų plaukams. Tai buvo toks linksmas žvilgsnis ir net iki šiol jūs vis dar pamatysite žmones, dėvinčius pūkelį. Tai puikus pasirinkimas ir atrodo taip gražiai visiems.

1964 m. Gruodžio 18 d. 23 metų britų estrados dainininkė Dusty Springfield (1939–1999) spaudos konferencijoje grįžusi į Londoną iš Johanesburgo su pritariančia grupe „Echoes“. Pietų Afrikos vyriausybė Dusty gavo 24 valandų nurodymą deportuoti po pasirodymo mišrios rasės žiūrovams Wittebome, 10 km nuo Keiptauno. Aidai nebuvo ištremti, bet nusprendė išvykti su ja. (Keystone/Getty Images nuotr.)

16. Pufas buvo kažkas, kas beveik visada būdavo. Čia jos plaukai sušukuoti į kuodą atgal į šoną. Tai surišta maža juostele yra gana žavinga ir stilinga.

26080416

17. Didelis kirpčiukų garbanojimas per šį laiką buvo labai populiarus. Mums patinka tai, kaip visas kūrinys yra strategiškai išdėstytas.

27080416

18. Tai švelnus žvilgsnis, gražus ir įnoringas. Kirpčiukai švelniai atskirti viduryje nekaltos ir mielos išvaizdos.

28080416

19. Tai nebūtų 60 -ųjų kūrinys, nepateikus šūksnio šiems vaikinams. Ar kada susimąstėte, kaip tuomet atrodė vyrų plaukai? Nežiūrėk toliau, šie bičiukai visa tai apima.

NEPAMATYTAS - CIRCA 1965: „The Beatles“ nuotrauka (Michaelo Ochso archyvo nuotrauka/„Getty Images“)

20. Tai yra milžiniškas šūdas. Kalbėkite apie daugybę plaukų lako! Šiam šedevrui sukurti prireikė nemažai laiko ir pastangų. Tai drąsi ir dramatiška išvaizda, kuri buvo gana populiari.

30080416

21. Patikrinkite šiuos stiliaus kūrinius. Kiekvienas iš jų yra toks skirtingas, tačiau tuo metu buvo toks populiarus. Pirmasis yra saldus mažas boba. Antrasis turi puikų kuokštą su priedu, kuris viską laikys vietoje. Trečiasis sukioja nuostabų šukuoseną, puikiai tinkančią ilgiems plaukams. Toliau mes turime dar vieną žavingą bobą, kuri yra susisukusi tik smakro lygyje, o jos kirpčiukai braukia į vieną pusę. Kitos bobos galvos viduryje yra aksesuaras, kuris tuo metu taip pat buvo tikrai populiarus pasirinkimas. Patikrinkite milžinišką gėlę kitos merginos plaukuose. Ar dabar sportuoji ką nors panašaus? Mums patinka milžiniškas lankas kitoje merginų nuotraukoje. Tai drąsu ir gražu. Paskutinis smūgis yra klasikinis atlikimas, kuris yra nepriekaištingas.

31080416

22. Šis pufas yra išskirtinis. Jos ilgi, slenkantys plaukai yra puošnūs, o visa išvaizda tinkama. Tam tikrai prireikė daug plaukų lako, kad plaukai išliktų tokie.

32080416

23. Tai gana garsus kūrinys. Atkreipkite dėmesį, kokie trumpi jos kirpčiukai. Čia stilius yra gražus ir mums patinka aksesuaras ant galvos. Ji atrodo kaip princesė.

1080416

24. Šis durnas su dramatiškais kirpčiukais yra be galo gražus. Mums patinka tai, kaip ji leidžia plaukams tiesiog kristi ant pečių. Tai gerai apgalvotas stilius, tačiau atrodo atsipalaidavęs.

2080416

25. Tai toks smagus pikselių kirpimas. Norint išlaikyti šį išvaizdą, nereikės daug priežiūros, išskyrus įprastą stiliaus sesiją. Atkreipkite dėmesį, kokie trumpi jos kirpčiukai. Kituose paveikslėliuose pastebėsite šią tendenciją. Kokios jūsų mintys? Ar jums patinka itin trumpi kirpčiukai, ar mėgstate juos ilgiau?

3080416

26. Ar pastebėjote tikrai trumpų kirpčiukų tendenciją? Ką manai apie juos? Šioje nuotraukoje jie atrodo beveik neegzistuojantys. Tai būtų tikrai paprastas būdas suformuoti kirpčiukus, tai tikrai! Atrodo, kad jos plaukai yra pakilę. Tai klasikinė 60 -ųjų išvaizda.

4080416

27. Ji atrodo taip, lyg būtų turėjusi permą. Tai glaudus mezgimo stilius, kuris jai puikiai atrodo.

5080416

28. Tai tokia nuostabi išvaizda, nes ji atrodo be galo graži. Jos kirpčiukai puikiai įrėmina veidą. Atrodo, kad jos plaukai puikiai laikosi savo vietose, bet neatrodo, kad juose yra daug plaukų lako. Tai tokia puiki oficiali išvaizda.

6080416

29. Šios garbanos gražiai padarytos. Tai labai stilinga išvaizda, kuriai įgyvendinti prireikė nemažai laiko, tačiau galutinis rezultatas yra kvapą gniaužiantis. Jos plaukai beveik neatrodo tikri, nes atrodo taip nepriekaištingai.

7080416

30. Tai neabejotinai vienas iš mūsų mėgstamiausių kūrinių. Tai toks linksmas ir vėjo pūstas vaizdas. Atrodo, kad taip lengva sujungti, tačiau tai tikriausiai užtruko šiek tiek laiko. Lankas ant galvos viršaus suteikia jai tokią mergaitišką išvaizdą, kuri yra tokia smagi! Jos garbanos puikiai įrėmina veidą.

8080416

31. Tai paprasta išvaizda, apimanti didžiąją dalį plaukų į vieną pusę. Tai paprastas stilius, kuris puikiai tinka bet kokiam renginiui ar net tiesiog reikalų tvarkymui po miestą. Tai puiki išvaizda ir mes mylime jos bobą.

9080416

32. Tai linksma, netvarkinga išvaizda, kuri puikiai tinka bet kokiai progai. Garbanos yra tokios mielos ir tai, kaip visa tai sukrauta ant galvos, suteikia jai laisvą, laisvą ir gražiai atrodančią išvaizdą.

10080416

33. Peržiūrėkite visą šią pamoką, kaip padaryti Bardot arklio uodegą. Tai puikus būdas išmokti stilizuoti šią linksmą, spalvingą išvaizdą.

Skaitykite: 65 karščiausios scenos kirpimai, skirti pokyčiams 2016 m. (Su NUOTRAUKOMIS)