40 nuostabių siuvamų šukuosenų, kurios sukrės jūsų pasaulį

Jei ieškote ilgesnio stiliaus, to, kas tikrai sukrės jūsų pasaulį, tada ieškokite toliau nei šis straipsnis. Jei svajojote apie ilgus plaukus, viskas, ko jums reikia, yra priauginti. Yra daugybė pasirinkimų, kuriuos galite siūti tiesiai į plaukus. Yra daug stilių, kuriuos galite sukurti naudodami plėtinius. Tai taip pat gali suteikti jums daugiau apimties ir tekstūros, kad atrodytų švelniai. Įsigykite savo svajonių šukuoseną naudodami paprastą siuvamą dizainą. Siuvami stiliai gali suteikti daugiau funkcionalumo, universalumo ir grožio šukuosenai.

siūti šukuosenas-

siūti šukuosenas

Siuvimo stilius turi tiek daug galimybių, kad būsite nustebinti visų turimų galimybių. Nesvarbu, ar esate susipažinęs siūti audinius, ar ne, tai bus geras straipsnis jums. Tiesiog prisiūkite jau turimus plaukų priauginimus. Lengva tepti ant plaukų. Plaukai yra supinti į tam tikrą modelį, modelis priklauso nuo stiliaus, kurio ieškote. Pratęsimas įsiuvamas į pynę ar kartais net tinklą. Norėdami gauti tikroviškiausią įmanomą stilių, galite tiesiog palikti dalį plaukų ant viršaus ir šonų.

Jei norite naujos šukuosenos, turėtumėte išbandyti siuvamą pynimą, kad sukurtumėte naują stilių. Tai suteiks šukuosenai papildomą ilgį ir vienodą tekstūrą. Peržiūrėkite šiuos stilius, kad surastumėte naują stilių.

Žemiau yra 40 nuostabių siuvamų šukuosenų, kurios sukrės jūsų pasaulį:

1. Ilgas ir garbanotas

Puikus stilius, leidžiantis jums rimto ilgio. Jei ieškote naujų pokyčių, tai tikrai jums patiks.

2. Rimtas tomas

Jei ieškote rimto nuostabaus stiliaus, tai jums tinka. Čia yra tiek daug garsumo dėl pridėtų plėtinių. Taip pat žiūrėkite: 36 nepaprastos pleišto šukuosenos jūsų kitam nuostabiam stiliui

3. Procesas

Tai puikus pavyzdys, kaip atliekami prisiuvimo pratęsimai. Tai stilius, kuris yra įsiūtas į pintines. 4. Garbanoti stiliai

Šis nuostabus stilius sukurtas dėl įsiuvamų plėtinių. Ji patiria rimtų garbanų, kurios jos gyvenimui suteikia daugiau apimties.

5. Prieš ir po

Šios masyvios garbanos yra siuvamo stiliaus komplimentai. Jos šukuosena turi intensyvų stilių. Tik pažiūrėk į tą tūrį, jis praktiškai sprogsta.

6. Stulbinantys plėtiniai

Jei ieškote tam tikro ilgio, gaukite keletą pratęsimų. Jie atrodo neįtikėtinai ir suteiks jums tiek daug galimybių jūsų plaukams.

7. Didžiosios pynės

Pintinės ir tinklas yra viskas, ko jums reikia šiam neįtikėtinam stiliui. Siuvimo stilių galite gauti be ilgų plaukų. Šis nuostabus stilius yra tikrai nuostabus.

8. Tiesūs stiliai

Šis pečių ilgio stilius yra įmanomas dėl siuvimo stiliaus. Tiesus stilius tikrai stulbinantis.

9. Stulbinanti violetinė

Nuostabus stilius, kuriame yra šokinėjančios garbanos ir puiki violetinė spalva. Čia yra tiek daug įvairių purpurinių spalvų, todėl šukuosena yra nuostabi. 10. Garbanotas ir paprastas

Siuvami plėtiniai neturi jums suteikti įmantraus stiliaus. Kartais tai gali būti paprastas stilius. Tai, kas tik pridės tekstūros, yra puiki priežastis juos gauti.

11. Bouncy Waves

Jūs tikrai mėgstate šį stilių, nes jame yra tiek daug apimties. Tai neįtikėtina.

12. Ekstremali šoninė dalis

Šis stilius yra susijęs su ilgiu ir matome, kad ji puikiai sukūrė jį. Tai elegantiškas ir nuostabus stilius, kuris patiks visiems.

13. Daug spalvų

Puikus priauginimo dalykas yra tai, kad galite dažyti juos bet kokia norima spalva ir tai neturi įtakos jūsų tikriems plaukams. Man tiesiog patinka šie ryškūs atspalviai. Jei ieškote stiliaus, kuris suteiks jums šiek tiek pop, tada išbandysite nuostabias spalvas. Violetinė yra nuostabi savaime. 

14. Puošni pilka

Puikus stilius, turintis didžiulį tūrį ir ta pilka spalva yra tiesiog nuostabi. Jei jus domina pilka spalva, tada plėtinys gali būti būtent tai, ko ieškote. Tokiu būdu jums nereikia jaudintis dėl natūralių plaukų pakeitimo.

15. Drąsus ir gražus

Jei jūsų gyvenime trūksta apimties, tikrai norite jį gauti per kai kuriuos prisiūtus plėtinius. Jie gali suteikti jums liftą, kurio ieškojote. Ši spalva turi mirti, turėtumėte išbandyti ir plėtinius, ir spalvą. 

16. Drąsūs dizainai

Tai drąsi šukuosena, kuriai reikia daug plaukų. Norėdami pasiekti išvaizdą, norėsite gauti keletą plėtinių. Mums patinka tai, kad kartu su arklio uodega yra ir pynė. Tai kitoks stilius, ir jūs gausite komplimentų, kad ir kur eitumėte. 

17. „Big Fro“

Šios nuostabios šukuosenos yra nuostabios, o geriausias būdas jas pasiekti yra įsigyti prisiūtų priauginimų. Gaukite tokią išvaizdą, kokios tikrai norite. Jei norite vėl jaustis laisvai, kaip jie tą dieną, tuomet norėsite išbandyti šiuos garbanotus stilius. Jie nuostabūs ir niekada neišeina iš stiliaus. 

18. Blizgantys stiliai

Nuostabus stilius, kuris jums tikrai patiks kiekvieną dieną. Šie stiliai yra tikrai nuostabūs ir juos turėtumėte atrasti jūs. Pilka spalva vis dar yra populiarus plaukų spalvos pasirinkimas, kurį kiekvienas turėtų bent kartą išbandyti. 

19. Garbanotas ir mielas

Plėtiniai gali būti naudojami ir trumpiems stiliams. Šiuos nuostabius stilius galite sukurti turėdami kitokios tekstūros plaukus. Nerasite nuostabesnių garbanų nei šios. 

20. Ilgas ir šviesiaplaukis

Šis stilius yra neįtikėtinas dėl ilgo ilgio. Tai nuostabu ir negalėsite nustoti šukuoti. Jei visada norėjote ilgų plaukų, tada pats laikas tai padaryti. Gaukite tuos pratęsimus ir gaukite savo svajonių plaukus. The blondinė tikrai traukia akį ir tu tikrai tai myli.21. Garbanų kalnai

Šie stiliai yra nuostabūs ir jūs negalite suklysti su visomis šiomis garbanomis. Jie yra labai gražūs ir kiekvienas turėtų išbandyti tokį stilių. Jie eina iki pat juosmens ir tai yra rimtas keiksmažodis. Jei norite kažko stebuklingo, ieškokite toliau nei šie stiliai. 

22. Įžymybių stilius

Net ir garsenybės bando prisiūti plėtinius ir tai yra pakankama priežastis jums išbandyti. Visi šie paprasti stiliai yra sukurti iš plėtinių. Mes dieviname šį stilių, nes jis yra populiarus. Jei norite naujo stiliaus, dabar pats laikas jį gauti. 23. Pinti In

Garsenybės visame pasaulyje siūlo šias įsiuvamas šukuosenas ir sukuria nuostabius raudonojo kilimo stilius. Jūs žinote, kad stilius yra nuostabus, kai jie nori jį dėvėti ant raudonojo kilimo. visi šie stiliai yra nuostabūs, kaip jūs manote.

24. Paryškinti ilgiai

Kokia nuostabi šukuosena ir visa tai dėka nuostabių priauginimų. Šie ilgi sluoksniai yra tikrai nuostabūs, ir mes tiesiog manome, kad jie tikrai stulbinantys. Ilgas ir garbanotas yra ta vieta, kur galima būti, ir su šiuo stiliumi jūs gaunate daugiau garbanų, nei kada nors norėtumėte. 

25. Tyra Banks Stilius

Nuostabus stilius ir, žinoma, Tyra jį sukrečia. Nerasite geresnio žmogaus, turinčio puikų stiliaus pojūtį. Ji sūpuoja šiuos ilgus sluoksnius ir net suprojektavo plaukų kuokštą viršuje. Ji niekada neatrodė gražesnė. Tyra žino madą ir stilių, todėl negalite suklysti sekdami jos pėdomis. 

26. Raudonas kilimas paruoštas

Šie sluoksniai pagaminti iš prisiuvamų pratęsimų. Nuostabus stilius, kuris jums tikrai patiks. Tai dar viena raudonojo kilimo išvaizda, kurios negalime gauti pakankamai. Tai nuostabu dėl daugelio priežasčių. Šie stiliai visada bus populiarūs, nes jie yra klasikinės išvaizdos. 

27. Ilgas ir spalvingas

Puikus stilius, kuris yra gana įspūdingas. Nėra geresnio stiliaus, nes jis parodo nuostabias garbanas. Jei kada nors norėjote tekančių spynų, įsigykite prisiuvamų plėtinių. Tai yra vienas iš populiariausių stilių, su kuriuo kada nors susidursite, ir tai yra pakankama priežastis jį išbandyti. 

28. Naujas stilius

Jei ieškote naujo stiliaus, nežiūrėkite toliau. Tai elegantiškas ir rafinuotas, puikiai tinka biuro darbui. Jei turite renginį, į kurį einate, tikrai pasuksite galvą tokiu klasikiniu stiliumi. Tai puikus stilius, kuris jums patiks kasdien. 29. Drąsios garbanos

Kas nenorėtų tokių garbanų? Jie yra stulbinantys ir jums pavydės kiekvienas vakarėlis, į kurį einate. Šios garbanos yra ilgos ir tekančios, tikrai gražus stilius, kuris yra simbolinio pobūdžio.

Taip pat žiūrėkite: 102 geriausių šio sezono kirpimų pečių ilgio

30. Kaskadinė meilė

Kodėl mums patinka šis stilius? Nes tai seksualu ir ne tik tai, kad tokio stiliaus nori kiekviena mergina. Jūs nenorite atsisakyti galimybės turėti šias kaskadines garbanas. Įžymybės mėgsta kurti savo stilių ir tai yra puikus dalykas siuvant plėtinius. 

31. Trumpi stiliai

Siuvamas pynimas gali būti naudojamas ir trumpiems stiliams. Tai yra siuvimo stilius, paprastai įpintas į tinklelį, kuris dedamas ant galvos viršaus. Trumpus ar ilgus plaukus galima sukurti naudojant prisiūtus priauginimus. 

32. Skutimosi stiliai

Tai tikrai unikali išvaizda, apimanti nusiskuto stilius ir pynimą vienoje pusėje. Jei ieškote kitokio stiliaus, kuris tikrai pasuks galvą, tai yra tas, kuris jums tinka. Tai tiesus ir kampuotas ir tikrai unikalus. Kodėl gi ne išbandyti naują stilių, kuris yra tikrai kitoks. 

33. Blondinė bomba

Trumpas stilius, įpintas į tinklelį galvos viršuje. Čia galite pamatyti, kaip tai daroma. Mums patinka tamsios ir šviesios plaukų spalvos mišinys. Puikus dalykas derinant šias spalvas yra tas, kad kontrastas yra puikus. Blondinė tikrai pasirodo.

34. Įspūdinga blondinė

Šie ilgi blondinės priauginimai sukuria nuostabią šukuoseną. Jei norite papildomo ilgio, turite tai išbandyti ir padaryti blondinę! Nesigailėsite, kad esate šviesiaplaukė, tai klasikinė išvaizda, kuriai pernelyg sunku mirti. 

35. Seksualus ir dailus

Jei ieškote vidutinio ilgio stiliaus, tai jums tikrai patiks. Tai paprasta ir stilinga ir stilius, kurį galite dėvėti visur. Tai klasikinis ir toks unikalus daugeliu atžvilgių. Jei norite paprasto stiliaus, kurį būtų lengva valdyti, negalite suklysti. 

36. Išryškintas stilius

Ši kampuota bob yra tikrai nuostabi, ir mes tiesiog mėgstame svarbiausius dalykus. Jie yra puikus spalvų asortimentas, kuris jums tikrai patiks. Bobos visada bus populiarus stilius, o šiuo atveju – spalvingas. Jei kada nors norėjote išbandyti trumpą stilių, kodėl gi ne eiti į bobą?37. Nuostabios garbanos

Puiki šukuosena, turinti nuostabias dideles garbanas. Su šiais pratęsimais gausite nuostabias skirtingų spalvų garbanas. Gaukite bet kokią norimą spalvą ir būsite vienas laimingas kemperis.

38. Tiesus ir aptakus

Šie plėtiniai neturi būti aštrūs, jie taip pat gali būti aptakūs. Jei norite kitokio stiliaus, nei žiūrėkite tiesiai.

39. Auksinė blondinė

Šviesūs priauginimai yra labai populiarūs daugeliui merginų, turinčių daug skirtingų natūralių atspalvių. Jei norite kitokios išvaizdos, kurią visada galite puoselėti, išbandykite šiuos dydžius. Mums patinka auksinė blondinė, kuri tikrai nukrenta nuo odos.

40. Garbanotas viršus

Norėdami sukurti nuostabų stilių, jums nereikia daug plaukų. Įpinkite tik šiek tiek tekstūros, kad galėtumėte pasiekti trumpą išvaizdą, kurią galima stilizuoti bet kokiu norimu būdu.