40 nuostabiausių vestuvių šukuosenų jūsų didelei dienai

Jūsų vestuvių diena yra svarbiausia jūsų gyvenimo diena, ir jūs norite, kad viskas klostytųsi teisingai ir nesiskiria nuo jūsų nuotakos grožio. Jūs turite viską išsiaiškinti iki lūpų dažų, kuriuos planuojate dėvėti. Jūsų plaukai nesiskiria, todėl reikia priimti daugybę skirtingų sprendimų. Ar turėtumėte išlaikyti ilgus plaukus ar kirpti juos savo didžiąją dieną? Palikite ilgį žemyn arba ištraukite viską, kad gautumėte šukuoseną, o gal net šiek tiek abiejų. Ar norite šinjono, jei taip, kokio šukuosenos. Galite pasirinkti bet ką – nuo diademos iki gėlių segtuko, viskas priklauso nuo jūsų išvaizdos. Toliau sprendžiama, ar nešioti šydą, ar ne, jei taip, tai kokia uždanga ir ar ji dengs visą veidą? Kalbant apie jūsų nuotakos išvaizdą, reikia apsvarstyti tiek daug dalykų. Tačiau vienas dalykas yra tikras ir tai yra planas palikti vyrą alsuojantį jūsų akyse.

Nuo mažens svajojote susižadėti ir suplanuoti tobulas vestuves. Jūs negalvojote nieko kito, kaip tik susitikti su savo svajonių vyru ir būti nušluotam nuo kojų. Tikriausiai net užrašėte savo vardus į sąsiuvinį, tarp kurių buvo širdis. Įsimylėjimas yra nepaprastas jausmas ir kai ateina laikas, kai tavo vyras nusprendžia, kad nori praleisti visą likusį gyvenimą su tavimi. Tuo metu nėra geresnio jausmo parodyti savo žiedą draugams ir šeimos nariams. Bet tada mintis planuoti savo vestuves žlunga ir jūs žinote, kad turite nedelsdami pradėti viską planuoti savo didelei dienai.

Niekas negali nutikti jūsų didžiąją dieną. Jūs suplanavote kiekvieną detalę iki galo ir jums reikia, kad ji būtų tobula. Ir kodėl neturėtumėte? Jūs nusipelnėte geriausio savo vestuvių dieną. Kiekviena nuotaka nusipelno būtent savo svajonių vestuvių, nieko mažiau nepadės. Būtent čia reikia kruopščiai planuoti. Kai atėjo laikas pasirinkti norimą šukuoseną savo vestuvių dienai, visa kita turėjo būti nuspręsta tuo metu. Šukuosenos pasirinkimas yra tik vienas paskutinių paskutinių jūsų didžiosios dienos prisilietimų. Jūs kruopščiai pasirinkote vietą, fotografą ir informavote savo draugus, kurie atsistos jūsų ypatingą dieną. Jūs turite tobulą suknelę, jūsų makiažo paskyrimas yra nustatytas, o dabar viskas, ko jums reikia, yra tobuli plaukai, kad viską sujungtumėte. Šukuosenos pasirinkimas nėra lengva užduotis. Reikia laiko surasti tai, ko norite, o tada įgyvendinti.

Jūsų jaudulys didėja, nes neprisimenate, kad buvote toks laimingas. Nieko nėra įdomesnio jūsų gyvenime, nei artėjančios vestuvės jūsų svajonių vyrui. Pradedate ieškoti jaunavedžių žurnalų, bandydami nustatyti, kokios išvaizdos norite savo didelei dienai. Jūs naršėte puslapį po žurnalo puslapio ir bandėte tiksliai nuspręsti, kaip turėtumėte ieškoti savo dienos. Fau! Vyrams tikrai lengva!

Kiekviena nuotaka svajoja būti gražiausia savo vestuvių dieną ir jūs neturėtumėte tikėtis nieko mažiau. Nesvarbu, ar samdote stilistą, ar pats kuriate savo nuotakos plaukus, jums reikia puikių idėjų, atspirties taško. Galima rinktis iš daugybės stilių, ar ieškote šukuosenos, ar norite nusileisti plaukus. Galimi trumpi ir ilgi stiliai, atitinkantys kiekvieno poreikius, viskas gražiai padaryta.

Žemiau rasite 7 patarimus, kaip išsirinkti tobulą šukuoseną:

 1. Beprasmiška pasirinkti šukuoseną, kol pirmą kartą neapsisprendėte dėl savo suknelės. Net negalvokite apie tai, arba jūs patirsite masinį sumišimą, ypač kai ateis laikas pamatyti savo kirpėją. Suknelė yra pirmoje vietoje, nesvarbu, o likusi dalis greitai atsidurs savo vietoje. Raskite suknelę, kuri leistų jaustis kaip milijonas dolerių, ir tada nuspręskite, kokia šukuosena papildys tą išvaizdą. Viskas priklauso nuo jūsų suknelės, todėl padarykite tai atspirties tašku. Jei nesate tikri, koks jūsų suknelės stilius būtų tinkamiausias, kreipkitės į profesionalus. Jūsų stilistas netgi gali padėti jums nuspręsti dėl šukuosenos, kuri atitiks jūsų pasirinktą suknelę.
 2. Būkite realistiški pasirinkdami šukuoseną. Ne visi puikiai atrodo tose pačiose šukuosenose ir, priklausomai nuo jūsų plaukų storio, kai kurių atnaujinimų gali būti neįmanoma atkurti. Jei turite puikius plaukus, tuomet turėsite tik šukuoseną, kitos išeities tikrai nėra. Jei jūsų plaukai yra gerai, tada tikėtis garbanų gausos jums nėra realu, toms merginoms būtų geriau atrodyti aptakiau. Kad ir ką pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis gerai dera su jūsų plaukų struktūra. Išsiaiškinti tekstūrą turėtų būti jūsų atspirties taškas.
 3. Būkite lankstūs pasirinkdami prieš jus, nebūkite užsispyrę dėl to, ko norite. Gali būti gera idėja pasikonsultuoti su kirpėju ir aptarti, su kokiomis galimybėmis turite dirbti. Paskutinę minutę sužinoti, kad jūsų stilius jums netinka, gali būti pražūtinga. Kirpėjai specializuojasi vestuvių plaukų srityje ir gali pranešti, ko tikėtis ir kokie stiliai geriausiai tiktų jūsų plaukų struktūrai. Taip pat atsižvelgsite į tai, ar pasirinksite nešioti šydą, ar ne. Tokius sprendimus reikia priimti gerokai iš anksto, kad prireikus būtų galima atlikti pakeitimus.
 4. Pasirinkite šukuoseną, kuri papildo jūsų suknelę, neperžengdama ribų. Norite, kad jūsų plaukai atrodytų nepriekaištingai, tačiau jie neturi būti visos pakuotės dėmesio taškas. Jei jūsų suknelė įmantri, gali būti geriausia pasirinkti paprastesnę šukuoseną, kad neužgožtumėte savo išvaizdos. Nenorite atrodyti taip, lyg per daug stengtumėtės, juk nuotraukos išlieka amžinai. Tačiau jei jūsų suknelė pati savaime yra paprasta, jūsų plaukams galima nuveikti daugiau, kad užbaigta išvaizda būtų tikrai populiari. Tiesiog pasirinkite vieną ar kitą. Nereikia persistengti dėl savo išvaizdos. Kartais geriausia leisti plaukams atsigręžti į bendrą išvaizdą, jei turite šimtmečio suknelę. Galų gale, tai suknelė, į kurią norite, kad visi sutelktų dėmesį, nebūtinai pasirinkta šukuosena. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis šukuoseną, yra nekeisti to, kas iš tikrųjų esate. Daugelis žmonių savo dieną visiškai pasibaigs ir atrodys neatpažįstami. Jums svarbiau būti savimi vestuvių dieną, tada visiškai pakeisti savo išvaizdą. Jūsų vyras gali manyti, kad jis pasirodė netinkamose vestuvėse. Vestuvių dieną visiškai nekeiskite savo išvaizdos. Galų gale vis tiek norite atrodyti kaip jūs, tik formalesnė savęs versija.
 5. Visada užsisakykite bandomąjį susitikimą su savo stilistu. Negaliu pakankamai pabrėžti, kaip tai svarbu jūsų šukuosenos sėkmei. Prašome nepalikti to paskutinei minutei, kitaip galite patirti nelaimę. Vestuvių dieną nenorite sužinoti, kad jūsų stilistas nesugeba atrodyti taip, kaip norite. Ji gali būti puiki stilistė, tačiau tai nereiškia, kad ji gali viską. Užsisakykite bandomąją versiją, kad prieš didžiąją dieną turėtumėte laiko išbandyti keletą stilių ir rasti tai, kas jums tikrai patinka. Tokiu būdu, kai atvyksite į savo vestuvių dieną, būsite tikri, kad gausite būtent tai, ko prašėte. Užsisakę bandomąją versiją taip pat turite galimybę pakeisti stilių, jei tai ne tai, ko tikėjotės.
 6. Pasirinkimas dėvėti šydą paveiks ir jūsų pasirinktą šukuoseną. Galite būti labiau tradicinė nuotaka ir nuspręsti, kad šydas yra absoliuti būtinybė, arba galbūt nusprendėte atsisakyti tradicijų ir visiškai praleisti uždangą. Šiais laikais tikrai nėra būtina dėvėti šydą, todėl nejaučiate spaudimo. Nesvarbu, ar pasirinksite dėvėti, ar ne, yra daugybė šukuosenų, atitinkančių kiekvieną išvaizdą.
 7. Kova su trumpais plaukais yra visiškai naujas žaidimas, kai reikia pasirinkti vestuves. Daugelis žmonių, galvodami apie savo vestuvių šukuoseną, įsivaizduoja ilgas banguotas išvaizdas ar gausesnes bandeles su kaskadinėmis garbanomis. Bet ką daryti, jei neturite pakankamai laiko jį ištraukti? Galite gauti pratęsimų, tačiau daugelis nuotakų šiais laikais nutolsta nuo tradicinės išvaizdos ir nusprendžia, kad ji bus trumpa. Be jokios abejonės, jūsų pasirinkimas bus ribotas, tačiau tai nereiškia, kad negalite rasti kažko pasakiško savo dienai. Jei nuspręsite kirpti plaukus prieš vestuves, būtinai tai atlikite ne vėliau kaip prieš 2 savaites, kad naujai nukirpti kraštai turėtų galimybę suminkštėti.

Kalbant apie šukuosenos pasirinkimą, tai gali būti vienas iš svarbiausių nuotakos sprendimų. Galų gale ji apie tai galvojo nuo to momento, kai susižadėjo. Nuotakos šukuosena turėtų atspindėti ne tik jos asmenybę, bet ir stiliaus jausmą. Svarbu, kad ji vis dar jaučiasi atrodanti pati, arba jai visai nepatiks jos išvaizda. Jei einate pas stilistą, būtinai išsirinkite tikrą profesionalą, kad galėtumėte gauti tobuliausią šukuoseną svarbiai dienai.

Žemiau yra keletas geriausių jūsų vestuvių dienos stilių!

 1. Šis gražus šukuosenas yra saldus tiek, kiek lengvai pasiekiamas. Pradėkite garbanodami ilgų spynų apačią ir patraukite jas į minkštą šukuoseną. Visa tai pritraukta iki pakaušio. Pridėkite gėlių ir tai sušvelnins nuostabių vestuvių išvaizdą.

1280116-vestuvių-šukuosena

 1. Jei labiau domitės senovine išvaizda, norėtumėte turėti šį nuostabų šukuoseną. Šviesūs plaukai sušvelnina bendrą išvaizdą, derindami garbanas su šlavimo dalimi. Kūrinyje yra daug apimties, kuri suteikia jam parašo išvaizdą. Raudona gėlė viską sujungia ir puikiai dera su lūpų dažais, sukurdama stulbinantį kontrastą.

2280116-vestuvių-šukuosena

 1. Šis apipavidalinimas yra elegantiškas ir kažkas, kas atrodytų gražiai su rutuline suknele. Visi plaukai ištempti į minkštą kasą. Pynimas aplink viršutinę dalį suteikia bandelei tikrai nepakartojamą išvaizdą. Jei ieškote kažko ypatingo, kad užbaigtumėte savo išvaizdą, tai gali būti būtent tai, ko ieškote.

3280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra apie eleganciją ir blizgesį. Tai papildytų karališkai sukurtą suknelę, nes jos juosta ir auskarai tiktų išvaizdai. Viskas apie šį šukuoseną yra minkšta ir brangi. Viršuje yra daug apimties, o apačioje garbanos pakeltos į gražų šukuoseną. Suporuokite ją su brangakmeniais užpildyta juosta ir turėsite įsimintiniausią išvaizdą savo ypatingą dieną.

4280116-vestuvių-šukuosena

 1. Kitas senovinis vaizdas, kuris prasideda ilgais plaukais ir pynimu. Galite pradėti pinti plaukus ir tada traukti juos į apskritimo formą, panašią į tai, kaip būtų sukurta bandelė. Tai gražus šukuosena, suteikianti nepakartojamą išvaizdą standartinei bandelei. Suporuokite jį su šintele ir kūdikio kvėpavimu, o jūsų išvaizda bus baigta.

5280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra puikus minkštų spynų ir tobulo šukuosenos derinys. Vienas neapsieina be kito. Plaukai pradedami švelniomis bangomis, o po to pakeliami nuo nugaros. Jis užbaigtas blizgančiu „Ivy“ šukuosenu, kuris nustato šukuosenos toną.

6280116-vestuvių-šukuosena

 1. Jei norite, kad jūsų didžioji diena nepaliktų plaukų, tai yra vienas žvilgsnis, kurį ketinate apsvarstyti. Tai nuostabu kvapą gniaužiančiomis minkštomis garbanomis, kurios krenta aplink pečius. Jis ištraukiamas iš abiejų pusių, kai kurie paliekami žemyn, o kiti aukštyn ir pritvirtinami gėlių galvos apdangalu.

7280116-vestuvių-šukuosena

 1. Negaliu pasakyti pakankamai gerų dalykų apie šį nuostabų šukuoseną. Jis tobulas tuo, kad yra minkštas ir puikiai sėdi vietoje. Šoninė pynė ištraukiama kartu su apipjaustymu, kad užbaigtų darbą ir suteiktų išvaizdai rafinuotumo. Pridėkite gėlių aureolę ir jūsų vestuvių dienos išvaizda pagaliau bus baigta.

8280116-vestuvių-šukuosena

 1. Šis apipavidalinimas yra labai unikalus, jei norite, kad jūsų diena būtų kitokia. Jis tvirtai traukiamas į šoną bandelėje, bet taip pat palieka daug ilgio plaukų viršuje. Pridėkite šydą prie nugaros ir brangakmenį prie šono, ir jūs tikrai atrodysite nepakartojamai.

9280116-vestuvių-šukuosena

 1. Minkštas ir gražus šukuosenas, kuris yra senamadiškas simbolis, jei esate tradicinė nuotaka. Patraukite plaukus iš šono ir nuneškite į nugarą. Pridėkite gėlių ir jūsų išvaizda bus baigta.

10280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tokios išvaizdos galite tikėtis iš Kate Middleton jos ypatingą dieną. Jame tvyro tokia karališka elegancija, kad jūsų svečiai jausis tarsi princesės akivaizdoje. Padažas pats yra labai aukšta bandelė, kuri yra įdėta į kai kurias rimtas garbanas. Nėra jokių sausgyslių, visi plaukai yra tobulai. Jis gali derėti prie bet kokio stiliaus nėrinių ar rutulinių suknelių. Plaukai paliekami nuo veido, kad parodytų savo tikrąjį grožį ir visus pasirinktus specialius auskarus.

11280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši nuostabi išvaizda tikrai papildytų puikias paplūdimio vestuves. Jūs turite klasikinę paplūdimio bangą, kuri nusileidžia nugara, o viršutiniai sluoksniai yra atitraukti, kad sukurtumėte įmantrią, bet seksualią išvaizdą. Pridėkite keletą didelių gėlių, kad visa tai sujungtų ir jūsų išvaizda būtų baigta.

12280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai dalinis šukuosena, suteikianti eleganciją jūsų ypatingai dienai. Tai udo, bet jis sulankstomas beveik taip, lyg būtų paliktas žemyn, bet yra susisukęs apačioje. Jis yra minkštas ir laisvas, traukiamas iš nugaros su brangakmeniu.

13280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai dar viena išvaizda, kuri puikiai tiktų paplūdimiui. Garbanos yra minkštos, taip pat bangos šone. Sulenktas dugnas yra tvirtai ištrauktas apačioje, kad būtų užbaigtas šukuosenas. Viršuje yra daug tūrio, kad būtų galima iškilti, ir jis baigtas gėlių aureole.

14280116-vestuvių-šukuosena

 1. Jei turite labai ilgus plaukus arba planuojate priauginti savo didžiąją dieną, tai būtų nuostabi išvaizda, kurią turėtumėte apsvarstyti savo vestuvių dieną. Kiekvienas jos plaukų centimetras susiraukšlėjęs ir atšokęs. Garbanos ištraukiamos iš užpakalio ir leidžiamos kaskadai į šoną. Plaukų ilgis daro išvaizdą žymiai patrauklesnį nei tuo atveju, jei dirbtumėte su trumpesniais plaukais. Kirpčiukai yra laisvi priekyje ir užbaigti brangakmeniu karūna, kuri papildo visą išvaizdą.

15280116-vestuvių-šukuosena

 1. Jei kultūringesnėms vestuvėms ieškote ko nors kito, tai yra keletas puikių pasirinkimų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Šių paveikslėlių tema yra ilgos šoninės pynės, prie kurių pridedami papuošalai. Juos puošia karūnos ir brangenybės, suteikiančios karališkumo orui visam ansambliui.

16280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai tikrai stulbinantis pavyzdys, ką galite padaryti su kai kuriais brangakmeniais ir rimta apimtimi. Su šia išvaizda yra daug ilgio, kai kurie plaukai suformuoti ir atitraukti. Viduryje esantis brangakmenis yra visos išvaizdos tonas, sukuriantis kažką tikrai gražaus.

17280116-vestuvių-šukuosena

 1. Kita elegantiška išvaizda tinka karalienei. Priekyje jis yra laisvas su švelniomis bangomis, o visas ilgis yra ištrauktas į aukštą bandelę. Visa išvaizda sulenkta iki tobulumo. Priekyje yra brangakmenis, jei nuspręsite sekti tendenciją. Užpakalinė gėlė visam įvaizdžiui suteikia ryškumo.

18280116-vestuvių-šukuosena 19. Negaliu pasakyti pakankamai puikių dalykų apie tai, kaip nuostabiai ši nuotaka atrodo savo vestuvių dienos stiliumi. Nusprendusi visą ilgį palikti kai kuriose nuostabiose kaskadinėse garbanose, jos plaukai tikrai taps hitu. Jis šiek tiek atitrūkęs nuo centro ir turi neįtikėtiną garsą. Garbanos sušvelnina visą išvaizdą ir paryškina jos veidą. Man visiškai patinka išvaizda ir manau, kad ją galima naudoti su bet kokio stiliaus suknele. 19280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai jaudinanti senovinė išvaizda, kuri sugrąžina daugybę erų. Tai puiki išvaizda trumpiems plaukams, kurie neleidžia šukuosenos. Kai kurios garbanos sukuria tokią išvaizdą ir suteikia nuotaikai švelnumo. Galvos apdangalas sujungia viską su gėle ir trumpu uždanga, kuri sėdi priekyje.

20280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai labai skirtingas požiūris į vestuves. Plaukai ne tik pakeliami į nugarą, bet ir šonai susilanksto. Išsiskyrusi viduryje, ši išvaizda yra labai paprasta ir nepersistengia. Tai klasikinė ir rafinuota išvaizda.

21280116-vestuvių-šukuosena

 1. Norint pasiekti tokią išvaizdą, jums reikės daug plaukų. Plaukų apstu, kad pasiektumėte tokią pilną bandelę. Nesvarbu, ar turite ilgį, ar norite pridėti plėtinių, ši išvaizda tikrai privers žmones kalbėti. Išvaizda gali būti pasiekta sukant visą plaukų ilgį ir suformavus juos į kasą. Priekis sukurtas su laisvais kirpčiukais, kurie yra įkišti į šonus. Tai puiki išvaizda tiems, kurie nori tradicinės ir oficialios išvaizdos.

22280116-vestuvių-šukuosena

 1. Jei ieškote įnoringesnio žvilgsnio, išbandykite šią laisvą bandelę pagal dydį. Jis laikomas aukščiau galvos, kad būtų pasiektas dramatiškesnis efektas. Tai labai paprasta, tačiau papildomos gėlės, supančios bandelę, tikrai traukia ją, kad sukurtų romantišką išvaizdą.

23280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai labai šlifuota bandelė, jei norite savo gyvenime rafinuotumo. Plaukai paliekami tiesūs ir supjaustomi atgal į kuodą. Tie galai susisuka su labai laisvomis garbanomis, o paskui suformuojami į bandelę. Tai nėra sunku pasiekti šukuoseną ir atrodo visiškai nepriekaištingai. Pridėkite šinjoną, kad užbaigtumėte išvaizdą.

24280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai labai atsitiktinis ir laisvas žvilgsnis žmogui, kuris nenori daug nervintis savo vestuvių dieną. Tai labai primena garbaną paplūdimyje. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi labai ilgus plaukus ir nori išlaikyti jų dalį žemyn. Minkštomis bangomis jis nusileidžia nugara, o viršutiniai sluoksniai laisvai atsitraukia. Jis baigtas ilgu šinjonu, kuris taip pat pakyla nugara.

25280116-vestuvių-šukuosena

 1. Kokią nuostabią išvaizdą šis apipavidalinimas suteikia nuotakai. Sunku atitraukti akis nuo kažko tokio gražaus. Su šiuo apipjaustymu vyksta tiek daug, kad jis papildytų daug paprastesnę suknelę. Visas plaukų ilgis yra stipriai susisukęs, o po to traukiamas atgal į aptemptą kasą su skersai susipynusiomis kasomis, nusidriekusiomis per nugarą. Tai labai unikali išvaizda, kuri akimirksniu patraukia akį. Užbaikite išvaizdą karoliukų segtuku ir turite tikrai akį traukiantį šukuoseną.

26280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai labai paprasta, beveik bohemiška išvaizda, kuri tiktų žmogui, kurio priežiūra yra labai maža. Jei jums nepatinka daug sukti galvos su savo plaukais, tada šis stilius jums tinka. Nuotakos plaukai susisuka labai palaidomis bangomis ir paliekami žemyn. Jo viduryje yra paprasta dalis, o bangos yra pilnos aplink nuotakos veidą. Pridėkite labai didelę gėlių karūną ir ji visiškai užbaigia išvaizdą, suteikdama jai beveik pasakišką išvaizdą.

Žiūrėti daugiau: http://rachel-solomon.pass.us/mignonnehandmade 28. Ši išvaizda yra šiek tiek daugiau priežiūros ir kartu. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos suknelės, galbūt ieškote kažko oficialesnio nei paskutinis. Priekinė dalis yra laisvai sulenkta ir įkišta į šonus, o nugara yra labiau susisukusi ir įtraukta į bandelę, kuri tvirtai priglunda prie pakaušio. Tai labai madinga išvaizda, kuriai parodyti nereikia šydo ar šinjono. 28280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai labai minkšta išvaizda, primenanti pasakų šukuoseną. Tai taip pat būtų puiki išvaizda paplūdimio vestuvėms. Plaukai kaprizingai sudedami atsitiktinai ir be priežiūros. Visame šukuosenoje yra selektyvių pintinių, kurios suteikia jai charakterį. Viena pynė yra apvyniota aplink galvos priekį beveik taip, kaip reikia. Visame šukuosenoje yra įvairių gėlių, suteikiančių romantišką jausmą.

29280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši nuostabi išvaizda tikrai papildytų puikias paplūdimio vestuves. Turite klasikinę paplūdimio bangą, kuri nusileidžia nugara, o viršutiniai sluoksniai yra atitraukti, kad sukurtumėte įmantrią, bet seksualią išvaizdą. Pridėkite keletą didelių gėlių, kad visa tai sujungtų ir jūsų išvaizda būtų baigta.

30280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai nuostabi išvaizda, jei norite palikti plaukus žemyn. Ši išvaizda turi daug apimties, kuri iš tikrųjų išryškina grožį. Ji turi šoninę dalį su stipriu trenksmu, o ilgi plaukai yra susukti į ilgas švelnias bangas, kurios puikiai įrėmina jos veidą. Pridėkite brangakmenių juostą ir turėsite puikią išvaizdą savo didelei dienai.

31280116-vestuvių-šukuosena

 1. Dar viena puiki išvaizda tiems, kurie ieško ilgų plaukų išvaizdos. Tai rodo plaukus iš dalies aukštyn, o dalį – žemyn. Ilgis slenka garbanotomis garbanomis. Viršutiniai sluoksniai atitraukiami, todėl atrodo laisvos bangos. Jis yra nukirptas nugaroje, tačiau nereikia papildomų plaukų dalių.

32280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra tikrai grakštus ir madingas šukuosena. Nugara ir šonai yra ištempti į viršų, tačiau tai daroma labai laisvai, o tai suteikia bendrą minkštinimo efektą. Tai nėra per daug, o pasirinkimas pridėti priedą priklauso nuo jūsų, tačiau išvaizda išlieka savaime be jo.

33280116-vestuvių-šukuosena

 1. Su tokia ilga sluoksniuota išvaizda atrodo, kad daugiau plaukų buvo ištraukta atgal nei palikta žemyn. Garbanos buvo sukurtos laisvai, todėl stebuklingai krenta aplink jos pečius, o visi viršutiniai plaukų sluoksniai yra ištraukti atgal į spaustuką. Viskas, kas susiję su išvaizda, yra laisva ir priežastinga, ne per daug, bet vis tiek tokia graži. Tai dar viena išvaizda, kurią galima nuplėšti nenaudojant šinjono ar šydo.

34280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra stilinga ir gerai sujungta. Visos tos laisvos ir kaskadinės garbanos yra kvapą gniaužiančios. Garbanos yra šiek tiek griežtesnės nei paskutinė išvaizda, tačiau jų reikia su tiek plaukų. Ji visą ilgį patraukė į šoną, kad atrodytų kitaip. Yra labai nedaug pakeltų, bet tai, kas yra suvyniota į plaukus, kad atrodytų nepakartojamai. Viršutinė dalis buvo susukta į labai laisvas bangas ir visa tai dar kartą ištraukiama be stipraus galvos apdangalo ar uždangos.

35280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda yra daug laisvesnė nei prieš tai buvusi, bet ne mažiau graži. Jie sukūrė daug tūrio viršuje, kad susidarytų smūgis gale. Viskas apie šią išvaizdą kalba už apimtį, sukurtą per garbanas ir plaukų erzinimą. Kirpčiukai yra laisvi ir gražiai įrėmina jos veidą, ir dar kartą nereikia pridėti šukuosenos, nes ji yra graži savaime. Prie uždangos galima lengvai pridėti uždangą, tačiau jos nereikia išvaizdai užbaigti.

36280116-vestuvių-šukuosena

 1. Aš visiškai myliu šį Rapunzel įkvėptą šukuoseną. Kvapą gniaužia žiūrėti. Nuotaka visus plaukus atitraukė taip, kad ilgis gražiai nukristų žemyn. Dauguma jos plaukų buvo palikti žemyn, tačiau yra strategiškai išdėstytų ūselių, kurie buvo surinkti ir prisegti. Tačiau išvaizda yra tokia nepriekaištinga, kad nematote, kur iš tikrųjų prasideda šukuosena. Gnybtas gale puikiai viską sujungia ir puikiai parodo ūselius.

37280116-vestuvių-šukuosena

 1. Ši išvaizda labai primena tai, ko tikėjausi per Kalėdų vestuves. Visi plaukai ištraukiami į kasą gale. Ji turi pynę, kuri apskrieja viršugalvį beveik taip, lyg būtų užsidėjusi galvos apdangalą. Jos palaidi kirpčiukai nuleidžiami į šoną, kad būtų užbaigta išvaizda. Nuotaka išbarstė raudonas gėles su kūdikio kvėpavimu, kad suteiktų nostalgišką efektą. Raudona tikrai pasirodo ir gali būti puikus spalvų derinys rudens ar žiemos vestuvėms.

38280116-vestuvių-šukuosena

 1. Norėdami išgauti šią išvaizdą, jums reikės daug plaukų. Net ir susisukusi ji nukrenta gerokai žemiau jos pečių. Garbanos yra didelės ir pilnos, todėl susidaro įspūdis, kad nuotaka turi labai storus plaukus. Tačiau išvaizdą galima pasiekti naudojant plėtinius. Viršus yra labai laisvas, prie jo labai mažai garbanos. Kai kurie plaukai buvo ištraukti į šonus, bet palikti tikrai laisvi, todėl jūs tikrai negalite pasakyti, kur prasideda šukuosenos dalis. Ji užbaigia išvaizdą su nedideliu bling kiekiu, nes jai to tikrai nereikia. Nuostabu viskas savaime.

39280116-vestuvių-šukuosena

 1. Tai stulbinantis šukuosena, kai visi plaukai yra ištraukti ir nukirpti į plaukų galą. Tai laisvas ir banguotas ir labai modernus šiandienos nuotakai. Šukuosena yra įtraukta į gerai suprojektuotą išvaizdą, kuri yra labai stilinga šukuosenai. Ji pridėjo įvairių brangakmenių segtukų, kad išvaizda įgautų šiek tiek spalvų, kad garbanos ne tik pasimestų.

40280116-vestuvių-šukuosena

Šiuo metu tikriausiai turite keliolika naujų idėjų, kurias galite išbandyti, kad galėtumėte paskirti bandomąjį susitikimą. Visa ši išvaizda gali būti pasiekta savarankiškai namuose, jei pasirinksite negauti stilistės. Tiesiog įsitikinkite, kad turite daug praktikos prieš bandydami tai padaryti vestuvių dieną. Jei einate pas stilistą, gerai, kad pasimatysite, kad galutinis rezultatas jums atrodytų jūsų ypatingą dieną. Kažkas nuotraukose gali atrodyti gražiai, bet gali netikti jūsų plaukų struktūrai ar veido įrėminimui. Taigi įsitikinkite, kad turite daug laiko pasiruošti prieš nuspręsdami, kaip jūsų plaukai atrodys jūsų vestuvėms.

Nesvarbu, ar pasirinksite, kad jūsų plaukai būtų ilgi ir įnoringi, ar trumpi ir dailūs, pirmiausia rinkitės savo suknelę, kad žinotumėte, kokios išvaizdos pirmiausia siekiate. Šukuosena, kurią pasirinksite savo didžiąją dieną, turėtų papildyti jūsų pasirinktą suknelę. Vienas turėtų eiti su kitu. Pasirinkite šukuoseną, atitinkančią jūsų suknelę, tačiau jūsų šukuosena nekonkuruoja su jūsų suknele. Jūs nenorite didžiulės suknelės ant perdėtos šukuosenos, jos bus per daug kartu ir galų gale priversite jaustis nepatogiai. Suporuokite paprastą šukuoseną su ekstravagantiška suknele arba turėkite įmantrią suknelę ir pasiilgkite plaukų, bet nedarykite abiejų.

Jūsų vestuvių diena yra nuostabiausia jūsų gyvenimo akimirka ir norite atrodyti tobulai. Atlikite savo tyrimus ir pasirinkite tai, kas ne tik prasminga jūsų išvaizdai, bet ir yra lanksti. Galite ką nors pasirinkti prieš teismą ir tada pakeisti savo nuomonę stilistui. Išvaizda jums vis tiek gali patikti, bet ką tik pakeisti jos dalimi. Neužsikimškite tik vienu dalyku. Prieš priimdami sprendimą išbandykite daugybę skirtingų stilių, kad žinotumėte, ko iš tikrųjų norite.

Mėgaukitės šia akimirka ir sveikinu jus su didžiule diena!