45 fantastiški pinti mohavai, kurie šį sezoną pasuka galvas ir roko

Sportuoti „mohawk“ nėra lengva širdžiai ir tai tikrai šukuosena, kuri išskiria jus iš visų kitų. Pintas mohawkas šiais laikais yra didžiulė tendencija, ir jei galėsite ją ištraukti, turėsite šukuoseną, kuri sutaupys daug laiko ruošiantis ryte. Buvo laikas, kai mohaukus sportavo tik pankrokai, bet tai tikrai praeitis.

Pintas Mohawk

Pintas Mohawk

Pintas Mohawk

yra daug skirtingų būdų, kaip parodyti savo pintą mohawk, dangus tikrai yra šio šukuosenos pasirinkimo riba. Peržiūrėkite šiuos pasiūlymus ir raskite savo parašo išvaizdą.

  1. Punk Rocker išvaizda

pintas mohawk 1Kai kurie žmonės trokšta tokio rokeriško žvilgsnio ir šis tikrai tinka. Ši išvaizda suteikia jums „Mohawk“ derinį su pynėmis ir šiek tiek spalvos purškimo, kad nustatytumėte toną. Kiekviena kita pynė yra baltos spalvos, kad atrodytų beveik frankenšteinai. Tai gali būti kažkas, ką naudojate eidami į renginį, kad atkreiptumėte visų dėmesį. Puikus šios išvaizdos dalykas yra tai, kad galite pridėti bet kokią norimą spalvą, nesvarbu, ar ji būtų raudona, ar rožinė, ar net mėlyna, kad sukurtumėte savo parašo išvaizdą.

2. „Updo Mohawk“

pintas mohaukas 2Paimkite šį madingą išvaizdą į bet kurį renginį ar vakarėlį ir būsite hitas. Kalbėkite apie išmuštą išvaizdą, šį įkvėpė šoninio skutimosi išvaizda, tačiau vietoj jos pynė. Suporuokite jį su a klasikinis šukuosenos vaizdas ir esi pasiruošęs bet kokiam vakarėliui.

3. Klasikinis Mohawk

pintas mohaukas 3

Jei ieškote „Mohawk“ išvaizdos be visos dramos, jums tikrai patiks ši išvaizda. Pynė pati yra ilga ir ištraukta pagal Mohawk madą. Tai suteikia jums išvaizdą be įsipareigojimo laikytis Mohawko gyvenimo būdo.

4. Badass Mohawk

pintas mohaukas 11Ši išvaizda yra keista dėl kelių priežasčių; jūs turite klasikinę raudoną spalvą, kuri yra labai populiari šiais laikais, taip pat pintą Mohawko išvaizdą. Ši konkreti išvaizda turi skirtingo dydžio pintines ir mažesnioji jungiasi tarpusavyje, kad sukurtų tikrai unikalią išvaizdą.

5. Pintas pynimas

pintas mohaukas 12Kalbėkite apie pokalbio fragmentą. Šis sukimas yra gana nepaprastas. Tai išvaizda, kuriai tikrai turite įsipareigoti, nes ji turi nusiskuto elementą. Yra skutimasis iš visų pusių, pynės supintos ant galvos. Pilka ir juoda spalvos suteikia ryškų kontrastą.

6. Marilyn Mohawk

pintas mohaukas 13Tokį Mohauką aš įsivaizduoju Marilyn Monroe būtų griebęsis, jei ji gyventų mūsų eroje. Tai klasikinis ir elegantiškas, jame yra šlykštumo ir elegancijos derinys. Ši išvaizda taip pat turi skutimąsi iš visų pusių su stora pynė viršuje kartu su kai kuriomis natūraliomis garbanomis.

7. Pasukamas Mohawkas

pintas mohaukas 16

Šviesūs šviesūs plaukai pasitinka banglentininkų bangą. Ši šukuosena yra apie apversimą. Pynimas į šoną yra tik priedas prie šviesių plaukų apvyniojimo. Pintinės taip pat turi unikalią išvaizdą, nes juda vertikaliai, o ne tradicinei horizontaliai.

8. Elegantiškasis Mohaukas

pintas mohaukas 23

Šis „Mohawk“ yra ne ką prastesnis nei bet kuris kitas, tačiau leidžia jums atrodyti „Mohawk“ be įsipareigojimo nusiskusti galvą. Viskas tvirtai traukiama į šonus, o pynė paverčia tikru Mohawku. Jis yra elegantiškas ir jį gali ištraukti kiekvienas.

9. Mohawk su tam tikru tūriu

pintas mohaukas 43

Kitas žvilgsnis, kuriam nereikia skustis. Jei jums patinka garsumas ir dramatiška išvaizda, tai gali būti jūsų ieškomas „Mohawk“. Blondinė nustato šio tikrai originalaus išvaizdos toną. Išbandykite šoninę pynę ir likusią dalį sudėkite ant viršaus, kad gautumėte maksimalų tūrį.

10. Žuvies uodega Mohawk

pintas mohaukas 56

Žuvies uodega „Mohawk“ turi viską, ko reikia dramatiškam įvaizdžiui. Galva skutama iš visų pusių su geriausia žuvies uodegos pynė, kokią mačiau ilgą laiką. Blondinės ir įmantrios pynės derinys už nugaros. Jei turite ilgį, tikrai galite pasiekti patrauklią išvaizdą.

11. Mohavų trio

pinti mohavai

Visos trys išvaizdos turi tą pačią temą: nusiskuto galvos. Būtent dėl ​​to jie visi panašūs, vanagai ir daro juos skirtingus. Pabandykite trumpai su raudona spalva viršuje arba, jei turite ilgus plaukus, padėkite šukuoseną ar arklio uodegą, arba jei garbanotieji plaukai yra jūsų meilė, tada surinkite juos aukštai.

12. Kilimo ir tūpimo takas Mohawk

133

Aš galiu įsivaizduoti, kaip šis Mohawkas eina mados šou kilimo ir tūpimo taku. Jame yra visi pagrindiniai elementai su dydžio skutimu ir rimtu garsumu viršuje. Pridėkite keletą bangų ir keletą spalvų purslų, kad užbaigtumėte šią mados tendenciją, ir būsite pasiruošę bet kokiam įvykiui.

13. Ateivis Mohaukas

134

Ši išvaizda labai primena „Alien“ filmo franšizę. Jei ieškote žvilgsnio, kuriame visi kalbėtų, tada viskas. Ledinė šalta blondinė atvėsina visą šią išvaizdą ir nereikia skustis galvos. Tvirta pynė įvyniojama į tunelio formą, kad užbaigtų šią nepaprastą išvaizdą.

14. Klasikinis šukuosena

154

Ši išvaizda turi grožį savo paprastumu. Viso šono skutimasis yra, tačiau su juo nėra jokios dramos už borto. Plaukai viršuje yra klasikinio šukuosenos, kuriuos galima derinti su bet kokia suknele vakarui mieste.

15. A Mohawk on Fire

343

Jei trokštate karšto įvaizdžio ir turite laisvo laiko, išbandykite šį nuostabų „Mohawk“. Norint įgyvendinti šią svajonę, jums reikės daug plaukų ar kai kurių serijų priauginimo, tačiau masinio plaukų kiekio sujungimas su šonine pynimu padeda pasiekti išvaizdą, kuri padegs pasaulį.

16. Pinket Mohawk

pinta mohauko šukuosena 1

Jada žino stilių ir šis Mohawkas nėra jos skonio išimtis. Jos šoninis skutimasis yra šviesus, o likusi jos dalis patenka į karamelės kategoriją. Likę jos plaukai dedami į elegantišką šukuoseną, kuri stovi savaime.

17. Juodasis ir „Rockin It“

pinta mohauko šukuosena 2

Šis „Mohawk“ turi tokį pat rokerišką patrauklumą kaip ir kai kurie prieš jį. Juodi plaukai tikrai leidžia rimtai kontrastuoti. „Mohawk“ yra aukšto rokerio mados, o horizontalios pynės beveik pasiekia pakaušį, kad atrodytų labiau sutrauktos.

18. Mohawk už išleistuves

pinta mohauko šukuosena 4

19. The No Braid Mohawk

pinti mohavai

Ši išvaizda susijusi su ilgais plaukais ir skutimu. Ši mergina turi ilgus juodus plaukus, kurie atrodo stulbinančiai, paliekami laisvi. Jos skutimasis aplink šoną yra kruopščiai nuskustas, kad bendras vaizdas būtų dramatiškas. Tai puiki išvaizda tiems, kurie nori Mohawk išvaizdos be pynės.

20. The Artist’s Mohawk

pinta mohauko šukuosena 6

Aš tai vadinu menininkės Mohawk dėl apskrito pynimo verpstės, kuri yra jos galvos pusėje. Tai nepaprasta išvaizda, jei turite laiko į tai investuoti. Tai tikrai mane kalbėtų apie bet kokį įvykį. „Mohawk“ yra tūrio ir mažų arklio uodegų derinys, nusileidžiantis nugara su trenksmu, kad užbaigtų išvaizdą.

21. Garbanotasis Mohaukas

pinta mohauko šukuosena 7

Jei turite atsarginių garbanų, tada tai yra jūsų išvaizda. Man patinka, kaip blondinės garbanos kontrastuoja su jos natūralios plaukų spalvos juoda spalva. Garbanos sudaro didžiulį Mohawk, o pynės sudaro dryžuotą raštą, einantį į pakaušį.

22. It’s All About The Braids

pinta mohauko šukuosena 8

Šis „Mohawk“ tikrai yra apie nerijas. Šioje šukuosenoje vyksta tiek daug įvairių pintinių, kad man svaigsta galva. Šonai turi savo unikalų dizainą, o viršuje susikaupia daugiau pynių, kad susidarytų Mohawk.

23. Vikingas Mohaukas

pinta mohauko šukuosena 9

Jei esate televizijos serialo „Vikingai“ gerbėjas, tuomet dėl ​​šios išvaizdos mirsite ant ašmenų. Šioje nuotraukoje vyksta tiek daug, kad sunku pasakyti, kas man labiausiai patinka. Turite tradicinį šviesiaplaukį mohauką su šonine žuvies uodega, kurią dar gražesnį daro prie jo pridedami priedai.

24. Trumpasis Mohaukas

pinta mohauko šukuosena 10

Šios Mohawk išvaizdos šonai išsaugomi ir paliekami natūralūs. Kontrastinga ledo blondinė viršuje tikrai atrodo įspūdingai. Jis turi šoninę pynę ir ši išvaizda tikrai padės sutaupyti laiko ryte. Jei jums patinka trumpi plaukai, išbandykite šį trumpą seksualų Mohawk dėl dydžio.

25. Voras Mohawkas

pinta mohauko šukuosena 11

Ši garbanota išvaizda tinka visiems amžiams. Šoninis pynimas beveik atrodo kaip tinklas, o gal net pats voras. Tai šaunus dizainas ir įspūdingas bet kokia spalva. Garbanos paliekamos trumpos ir jos sudaro didžiąją dalį Mohawko.

26. Ponis Mohawkaspintas mohaukas 12341

Čia yra žingsnis po žingsnio, norint pasiekti „Mohawk“, kuris yra susijęs su uodegomis. Tai paprasta ir lengva, o klasikinei išvaizdai sukurti nereikia laiko. Nereikia skustis, o pats „Mohawk“ yra sudarytas iš kelių arklio uodegų, esančių nugaroje.

27. Vestuvių Mohawkpinta mohauko šukuosena 12

Tai žvilgsnis, kurį galiu visiškai pamatyti vestuvėse, nesvarbu, ar esate nuotaka, ar svečias. Tai klasikinė šviesiaplaukė išvaizda, kuriai nereikia skustis, tik ištraukta išvaizda. Visos garbanos dedamos iš eilės, kad būtų pasiektas elegantiškas Mohawk. Jei esate pakankamai drąsus, kad būtumėte nuotaka, sportuojanti su Mohawk, tada ši yra kaip tik jums!

28. Ilgas pintas Mohawk

pinta mohauko šukuosena 13

Kitas žingsnis po žingsnio pavyzdys, kaip pasiekti tvirtą Mohawk pynę. Tai išvaizda, kurią galima aiškiai padaryti vaikams ir suaugusiems. Tai puikus derinys, jei norite turėti Mohawk be nusiskuto išvaizdos.

29. Grunge Mohawk

pinta mohauko šukuosena 14

Šis seksualus „Mohawk“ skirtas merginoms, mėgstančioms pūsti protą. Tai laukinė merginos išvaizda, kuri jums skambina, jei norite kažko, kas atrodytų glamžanti. „Mohawk“ dalis yra beprotiška ir laukinė, o šoninės pynės yra įmantrios ir supintos į nugarą. Tai nėra silpnų širdžių išvaizda, bet jei sugebėsite tai nutraukti, tai bus nuostabu.

30. Karšta raketa

pinta mohauko šukuosena 15

Pynės apvyniojamos į nugarą šioje nuostabioje rokerio išvaizdoje su austais siūlais kiekvienoje pynėje. Blondinės rokerinės spynos yra aukštos ir ryškios klasikinėje Mohawk. Pridėkite karštų rožinių purslų visoje blondinėje, ir jūs atrodote velniškai karšta. Pažvelkite į tai naujausiame koncerte ir paleiskite.

31. Zigzago Mohaukas

pinta mohauko šukuosena 16

Šis Mohawkas kupinas garbanų ir vėsos. Spalva tradicinė, o skutimasis – unikalus. Skutimosi į šonus ir nugarą sudaro zigzago formos. Dizainas yra nuostabiai kietas ir tai yra tokia išvaizda, kurią galite dėvėti bet kur.

32. „Mohawk“ yra linksmybių kamuolys

pinta mohauko šukuosena 17

Su šia klasikine išvaizda nėra skutimosi, tačiau pynimas beveik atrodo taip, kaip yra. Plaukai ant viršaus sukrauti į pintinių kamuoliukus, kurie Mohawkui suteikia rimtą ūgį.

33. „All Braid Mohawk“

pinta mohauko šukuosena 19

Ši išvaizda yra apie nerijas, kiekvieną kvadratinį colį. Pynės ištemptos į šoną, o „Mohawk“ visos pynės kryžminamos. „Mohawk“ eina nugara ir gali puikiai atrodyti vaikams visą vasarą.

34. Boneyard Mohawk

pinta mohauko šukuosena 20

Ši „Mohawk“ išvaizda susideda iš skirtingų tipų pintinių/ Plonas, kurio dydis papuoštas į kaulus primenančiais priedais, kad suteiktų jai pranašumą. Tarsi jam reikia daugiau krašto su aukštu Mohawk viršuje, kuris yra stulbinantis kuriant naują pynę.

35. Spiralė Mohawk

pinta mohauko šukuosena 21

Ar galite pasakyti beprotiška? Būtent tai ir yra ši išvaizda, į kurią turėsite investuoti šiek tiek laiko. Visos pusės yra supintos į sudėtingą dizainą, o apatinė pynės dalis veda į patį „Mohawk“. „Mohawk“ sudaro viena pilna pynė, kad užbaigtų išvaizdą.

36. Mohawk už išleistuves

pinta mohauko šukuosena 22

Patraukliausia šio „Mohawk“ dalis yra įvairiaspalvė garbanota pynė viršuje. Skutimasis yra skutimasis iš visų pusių, kuris papildo išvaizdą. Tačiau šios elegantiškos išvaizdos tonas yra kontrastingos spalvos.

37. Violetinė Mohawk

pinta mohauko šukuosena 23

Man be galo patinka violetiniai šios konkrečios išvaizdos tonai, tai nuostabu. Skutimasis yra ekstremalus ir sudaro didžiąją jos galvos dalį, o Mohawk yra ant viso to. „Mohawk“ užpakalinė dalis yra pynės ir baigiasi elegantišku apviju su dygliuotu segtuku.

38. Tai Valingas Mohawkas

pinti mohauko šukuosena 24

Šiam nepaprastam Mohawkui nereikia skustis. Tai puiki išvaizda vakarui mieste ar iškilmėms. Tai elegantiška ir skiriasi nuo to, ko dauguma žmonių bus madingi kitame renginyje. Pats „Mohawk“ yra gana aukštoje padėtyje su maksimaliu tūriu, o pynės paliekamos į šoną, sukuriančios išskirtinę išvaizdą.

39. Modelis Tas Mohaukas

pinta mohauko šukuosena 25

Šis „Mohawk“ yra pagrindinis produktas visiems, norintiems išbandyti kažką naujo. Šonai nusiskuto ir paliekami natūralūs, o viršus gražiai blondinas. Pynė yra stora austa ir sėdi ant jos galvos Mohawk dizaino.

40. Mohaukas ant viršaus

pinta mohauko šukuosena 26

Visi šie stiliai yra panašūs ta prasme, kad skutimosi nereikia. Visi jie yra įspūdingos „Mohawk“ formos, leidžiančios pynei likti viršuje, kad susidarytų pats Mohawk. Nepaisant pasirinktos spalvos ar dizaino, ši išvaizda įrodo, kad viskas įmanoma.

41. Toli nugaros Mohawk

pinta mohauko šukuosena 27

Tai dizainas, kurio šone yra unikalus pynės dizainas, kurio žmonės pavydės bet kuriuo renginiu, į kurį einate. Vėlgi, stiliaus įgyvendinimas užtruks šiek tiek laiko, bet kai jis bus, jums tai patiks.

42. Trumpas Mohawk

pinta mohauko šukuosena 28

Šios Mohawk išvaizdos šonai išsaugomi ir paliekami natūralūs. Kontrastinga ledo blondinė viršuje tikrai atrodo įspūdingai. Jis turi šoninę pynę ir ši išvaizda tikrai padės sutaupyti laiko ryte. Jei jums patinka trumpi plaukai, išbandykite šį trumpą seksualų Mohawk dėl dydžio.

43. „Mohawk“ be apribojimų

pinta mohauko šukuosena 30

Šis „Mohawk“ neturi jokių apribojimų ir konkurencijos. Tarp šviesių plaukų ir šoninio apvyniojimo šis „Mohawk“ yra išskirtinis. Pridėta šoninė pynė atrodo tik dar karštesnė.

44. Pasukamas Mohawkas

32Šviesūs šviesūs plaukai pasitinka banglentininkų bangą. Ši šukuosena yra apie apversimą. Pynimas į šoną yra tik priedas prie šviesių plaukų apvyniojimo. Pintinės taip pat turi unikalią išvaizdą, nes juda vertikaliai, o ne tradicinei horizontaliai.

45. Ledas kietas Mohawk

pinti mohauko šukuosena 33Šiai išvaizdai reikia tam tikro ilgio ir šiek tiek ledinės šaltos blondinės spalvos. Pintinės juda vertikaliai, kad sukurtų unikalų vaizdą.

46. ​​Drugelis Mohaukas

pinta mohawk šukuosenaŠis „Mohawk“ yra elegantiškas ir laisvas, nusileidžiantis atgal. Nusiskuto drugelio dizainas suteikia neįprastą nuojautą.