45 spalvingos ir gražios karštos garbanos

Ar ieškote kitokio garbanų metodo, kuris nepakenktų jūsų plaukams? Mes visi galime būti kalti, kad per dažnai garbanodami plaukus naudojame karštą lygintuvą. Bet kokią kitą galimybę turime? Galbūt nustebsite sužinoję, kad galite turėti gražias, šokinėjančias garbanas nenaudodami šilumos.

Jei esate kaltas dėl karštų plaukų naudojimo įrankių, tada atėjote į reikiamą vietą. Galite sukelti daug pažeisti plaukus per daug naudojant karštus įrankius. Tačiau kai kuriems žmonėms atrodo, kad jų plaukai būtų pernelyg nevaldomi, jei nenaudotų karštų įrankių. Problema ta, kad jūsų plaukai patenka į užburtą ratą. Tai tikriausiai nesuvaldoma, nes jūs jį labai sugadinote karštais įrankiais ir toliau juos naudodami dar labiau pabloginate problemą. Žinoma, tai padeda sutramdyti skraidančias vietas ir slenkančius plaukus, tačiau ilgainiui tai daro daugiau žalos nei naudos.

Kartais mes turime padėti karštus įrankius ir leisti plaukams pailsėti. Tai galite padaryti naudodami karšto garbanojimo metodą, kuris suteikia plaukams pertrauką. Jei „Google“ jį parašysite, tai yra dešimtys būdų, kaip tai padaryti, ir visi jie lengvai atliekami namuose. Garbanos atrodo taip pat gerai, kaip ir iš garbanojimo geležies, gal net geriau.

Peržiūrėkite šias 45 spalvingos ir gražios bešildančios garbanos:

1. Garbanos su kūnu

Garbanos visada puikiai tinka oficialiems renginiams, jos yra vienas iš populiariausių stilių.

nesiliečiančios garbanos

2. Prieš ir po

Galbūt jūs nenorite tokių garbanų, kurios yra didelės ir šokinėjančios. Galbūt jūs tiesiog norite daugiau paplūdimio bangos, taip pat galite tai gauti. Kokie dideli pokyčiai prieš ir po.

3. Deivės garbanos

Labai sunku patikėti, kad yra moterų, kurios iš tikrųjų gimsta su šiomis nuostabiomis garbanomis. Bet tai nereiškia, kad ir mes negalime jų turėti.

4. Raudona sirena

Tokios garbanos puikiai tinka bet kokiai progai, tai gali būti vakarienė ar vestuvių reikalas, į kurį turite eiti.

5. Minkšta banga

Šios seksualios bangos nereikalauja daug pastangų ir iš tikrųjų viskas priklauso nuo to, kiek jų norite. Bet kokio dydžio garbanos gali būti sukurtos be šilumos.

Tokio tipo garbanos skirtos mažai priežiūros reikalaujančiai merginai ir nori būti tingiai, neatrodant tingiai. Šios paplūdimio tipo garbanos yra tokios populiarios, kad Gisele visą savo modelio karjerą padarė savo išvaizdą.

1 žingsnis

Šį nuostabų vaizdą sukursite traukdami plaukus į kuodą.

2 žingsnis

Pradėkite imti vieno colio plaukų dalis ir lengvai purkšti vandeniu, kad jie būtų šiek tiek drėgni. Tada apvyniokite kiekvieną aplink pirštą, kad sukurtumėte garbaną.

3 žingsnis

Užfiksuokite garbaną prie galvos odos. Tęskite tai, kol neišsišukuosite visų plaukų, tada palikite išdžiūti.

4 žingsnis

Kai jūsų plaukai išdžiūsta, pradėkite išimti spaustukus ir nuimkite kuodą.

Jums beliks šokinėjančios bangos, kurios tikrai pasuks galvą, kad ir kur eitumėte. Šis stilius neturi jokių rūpesčių ir jūs visiškai nenaudojote šilumos.

6. Karūnuojančios garbanos

Tai įdomus metodas, kai plaukai apvyniojami storu raiščiu, kad jūsų plaukai būtų šiek tiek banguoti. Yra daugybė skirtingų būdų, kaip sukurti paplūdimio garbaną, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į „YouTube“ ir rasti vadovėlių. Tai stilius, kuriam nereikia daug spaustukų ir smeigtukų.

1 žingsnis

Padėkite galvos juostą aplink galvą drėgnais plaukais. Pradėkite skaidyti plaukus į dvi dalis.

2 žingsnis

Tada pradėkite sukti kiekvieną plaukų dalį nuo veido, apvynioję kiekvieną galvos dalį ir po ja. Tęskite tai, kol pasieksite plaukų galą.

3 žingsnis

Naudokite plaukų laką, kad išlaikytumėte stilių ir leistumėte stiliui nustatyti. Plaukai turi būti visiškai sausi, prieš nuimdami galvos apdangalą ir nuleisdami plaukus žemyn.

7. Naudokite volelius

Volai rimtai egzistuoja šimtmečius ir tai yra seniausia garbanų gavimo forma be šilumos. Jie taip pat naudojami perms, jei norite, kad stilius būtų nuolatinis pasirinkimas. Jie, žinoma, būtų naudojami, jei norite stiliaus su griežtomis garbanomis.

8. Paprastos bangos

Jie vadinami undinės bangomis ir gali atrodyti natūraliai, tačiau vis tiek galite tai pasiekti naudodami mokymo programą. Tai dar vienas puikus bangų pavyzdys, kurį paprasta sukurti naudojant jau paaiškintus metodus.

1 žingsnis

Padalinkite plaukus į vidurį, kad tikrai pasiektumėte undinės išvaizdą. Purškite plaukus vandeniu, kol jie bus drėgni.

2 žingsnis

Padalinkite plaukus į dvi dalis ir tada sukurkite pynę kiekvienoje galvos pusėje. Įsitikinkite, kad tvirtai traukiate plaukus, kai einate žemyn.

3 žingsnis

Užbaikite stilių plaukų laku ir prieš išimdami pynę, leiskite plaukams gerai išdžiūti.

9. Tekančios bangos

Kokios nuostabios šios bangos? Tai metodas, kai jūs naudojate audinio juosteles ir surišate plaukus. Kai jūsų plaukai išdžiūsta, jums lieka tokios nuostabios bangos.

10. Karštos garbanos

Jei turite ilgus plaukus, gali būti sunku išlaikyti garbanas be daug plaukų lako. Kartais lengviausias būdas gauti seksualių bangų yra perpinti plaukus ir leisti jiems išdžiūti. Tačiau šie kempinės įvyniojimai taip pat puikiai tinka, jei ieškote griežtesnės garbanos.

11. Minkštos karštos garbanos

Galima gauti tokias nuostabias garbanas be karštų įrankių. Išbandykite aukščiau atliktus veiksmus ir pasitrauksite su tokiomis gražiomis garbanomis.

12. Gražios garbanos

Tai labai populiarus stilius, kai reikia garbanoti plaukus renginiams.

Šie stiliai yra verti kilimo ir tūpimo tako ir galbūt norėsite juos išbandyti patys. Viskas, ko jums reikia, yra purškimo buteliukas su vandeniu, keli plaukų segtukai, plaukų lakas ir šiek tiek plaukų vaško.

1 žingsnis

Šis stilius yra toks pat lengvas kaip ir paskutinis. Pradėkite nuo plaukų pagrindo ir naudokite mažas šio stiliaus dalis. Naudokite purškimo buteliuką ir eidami sudrėkinkite dalis. Pradėkite kiekvieną dalį apvyniodami aplink vidurinį ir rodomąjį pirštus taip pat, kaip ir su garbanojimo geležimi.

2 žingsnis

Pakartokite procesą per visą galvą ir pritvirtinkite garbanas.

3 žingsnis

Užbaikite stilių purkšdami plaukus. Jūs norite leisti savo plaukams sustingti. Tai gali užtrukti iki 40 minučių, priklausomai nuo jūsų plaukų ilgio ir storio.

Kai garbanos nuimamos. Pašildykite plaukų vašką tarp plaukų ir rankomis tepkite jį plauku švelniais judesiais. Taikant vašką plaukams, jis ilgiau išlaiko stilių, nedarant šilumos.

13. Sukti volai

Jie yra labai populiarūs garbanojant plaukus. Jie panašūs į originalius kietus volelius, išskyrus tai, kad jie leis jums miegoti, nes jie yra minkšti.

Juos galite įdėti į plaukus, kai jie yra drėgni. Eik miegoti, o tada pabusk su sausomis ir gražiomis garbanomis. Kiek lengviau galite gauti nei tai?

14. Puošnios garbanos

Čia mes turime daugybę skirtingų stilių, kurie turi gražias ir šokinėjančias garbanas. Jei norite tokio stiliaus, atėjote į reikiamą vietą.

Tokios garbanos gali atnešti naują gyvybę šlubavusiems ir ploniems plaukams. Tai leidžia jums turėti šiek tiek apimties, ir mes turime veiksmus, kurių reikia norint sukurti šiuos vaizdus namuose. Jums reikia purškiamo vandens buteliuko, plaukų lako ir kai kurių plaukų segtukų.

1 žingsnis

Paimkite plaukus ir padalinkite juos į vieno colio dalis. Eidami būtinai sudrėkinkite kiekvieną sekciją.

2 žingsnis

Laisvai apvyniokite kiekvieną sruogą aplink vidurinį pirštą. Pastumkite tą garbanėlę žemyn ir pritvirtinkite spaustuku. Šį kartą naudojate tik vidurinį pirštą, o ne jį ir rodomąjį pirštą, tik vieną. Tai suteikia jums griežtesnę garbaną, kurios jums reikia šiai išvaizdai. Tai lygiai taip pat, kaip pasirinkti mažesnę garbanojimo lazdelę.

3 žingsnis

Pakartokite procesą su likusiais plaukais ir įsitikinkite, kad pjūviai nėra per maži, kad jie tiesiog iškristų iš spaustuko.

Prieš išimdami visas šukuojančias garbanas, pabarstykite plaukų laku.

15. Saldžios garbanos

Štai dar vienas puikus garbanų pavyzdys, kurį galite pasiimti su savimi bet kur.

Jie yra saldūs ir laisvai tekantys, ir jie atrodo tikrai unikalūs.

16. Linksmieji stiliai

Tai stiliai, kuriuos galite naudoti kiekvieną dieną. Tai galite dėvėti dieną, kai vykdote reikalus, ar net dieną paplūdimyje.

17. Lengvi volai

Kaip matote, šiuos kempininius volelius labai paprasta naudoti. Tiesiog reikia juos susukti ir susukti į vietą.

18. Šokios ir linksmos garbanos

Įsivaizduokite, kad kiekvieną dieną, nepažeisdami plaukų, turite nuostabias garbanas!

19. Tekančios bangos

Įspūdingas bangų pavyzdys, kurį galite dėvėti bet kur.

20. Tvistiniai stiliai

Tai dar vienas stilius, kuriame garbanoms sukurti naudojama karūna. Šiuo atveju nėra galvos juostelės, o karūna sukuriama tiesiog sukant plaukus, kaip matote 1 žingsnyje. Tai puikus būdas gauti tas paplūdimio garbanas, kurios jums labai patinka. Prieš pradėdami sukti, įsitikinkite, kad plaukai yra drėgni.

21. Ilgi plaukų stiliai

Mums tiesiog patinka šis nuostabus stilius, o garbanos turi mirti. Tai ilgas žvilgsnis ir tai įrodo, kad net su tokio ilgio plaukais galite turėti nuostabias garbanas.

22. Tossed Look

Mums patinka ši šukuosena, nes ji atrodo taip natūraliai, o netvarkinga išvaizda visada populiari. Jei jums patinka ši netvarkinga lovos galvutės išvaizda, tada šis stilius jums tinka.

23. Undinėlės stiliai

Oho, dabar tai ilgi plaukai ir jei jums patinka ta undinės išvaizda, išbandykite šį stilių, karūną ir viskas.

24. Tvirtos garbanos

Norėdami pasiekti tokias garbanas, galbūt norėsite naudoti originalius kietus volelius, nes jie puikiai tinka tvirtam garbanojimui. Jei norite, kad išvaizda būtų nuolatinė, išbandykite permą.

25. Linksmi posūkiai

Tai lengva pasiekti tik naudojant šias vingiuotas juostas. Jie veikia taip pat, kaip ir kempinės voleliai, juos taip pat galima naudoti miegant.

Jums lieka seksuali išvaizda, kurią galite pasiimti su savimi į kitą pasimatymą.

1 žingsnis

Pradėkite iškloti visas juosteles. Jūs norite, kad jie būtų maždaug du kartus ilgesni už jūsų plaukų ilgį. Sulenkite juosteles horizontaliai, kad jos būtų vieno colio storio.

2 žingsnis

Padalinkite plaukus į keturias dalis. Pinti plaukus juostelėmis ir pritvirtinti elastine juostele apačioje.

Tai taip paprasta.

26. Minkštas ir gražus

Tokia išvaizda yra tikrai unikali ir mums tai patinka, ji tiesiog tokia graži.

27. Senosios mokyklos ritinėliai

Puikus šių ritinėlių dalykas yra tas, kad jie turi rankenas, kad jie galėtų likti vietoje. Jų trūkumas yra tas, kad jie taip pat gali susipainioti jūsų plaukuose.

28. Ilgos garbanos

Toks puikus stilius yra nuostabus, ir mes tiesiog norime paliesti tas minkštas garbanas.

nesiliečiančios garbanos

29. Laukinės garbanos

Jei jums patinka garbanos, kurios yra šiek tiek labiau laukinės, tada tai yra jūsų išvaizda.

30. Galvos juostos stilius

Tai dar vienas galvos juostos stiliaus pavyzdys, kurį greitai ir paprasta atlikti, kad gautumėte norimas garbanas.

31. Audinių suktukai

Puikus žiedų rinkinys, sukurtas naudojant šiuos audinio gabalus. Panašiai kaip kempinės voleliai, viskas, ką jūs darote, yra sukti plaukus aukštyn ir tada surišti garbaną į vietą. Tai padaryti taip paprasta, kad tikriausiai pradėsite tai daryti visą laiką. Galite miegoti su šiomis garbanomis, todėl jas lengva padaryti prieš miegą, kad kitą dieną būtumėte pasiruošę darbui.

32. Maži voleliai

Šie maži voleliai tikrai suteiks jums tvirtą, į afro panašų garbaną.

33. Šaunios garbanos

Tegul tos paplūdimio garbanos atsipalaiduoja, pašalindamos arklio uodegą pabaigoje.

34. Plaukų segtukų naudojimas

Tokie klipai puikiai tinka garbanoms prisegti. Jie nekenks jūsų plaukams ir jokiu būdu nemanipuliuos garbanos.

35. Saldžios bandelės

Tokį puikų stilių lengva sujungti, ir tai gali būti paprastas būdas sukurti garbanas.

36. Saldžios garbanos

Kaip mes negalėtume mylėti tokių garbanų? Tai puikus stilius, kuris tikrai yra unikalus. Stebuklinga ir smagu kurti šiuos stilius.

37. Audinių dizainas

Tai dar vienas pavyzdys, kaip galite naudoti audinius, kad sukurtumėte savo svajonių garbanas.

38. Stulbinantys Fishtails

Sukūrę žuvų uodegų pynę drėgnais plaukais, taip pat sukuriate būsimą spalvingų garbanų stilių. Galite mėgautis žuvies uodegos stiliumi tiek, kiek norite, o tada, kai juos išimsite, liks nuostabios garbanos.

39. Gatavas produktas

Įdomi bešilčių garbanų dalis yra produktų ištraukimas ir galutinio stiliaus matymas.

40. Didelės garbanos

Jei tik ieškote standartinės bangos, turite naudoti didelius ritinius. Jūs nenorite garbanos, tik bangos, todėl kuo didesnis, tuo daugiau bangos turėsite.

41. Atsitiktinis stilius

Tai atsitiktinis garbanų rinkinys, kurį galite dėvėti kiekvieną dieną.

42. Pasiruošimas renginiui

Toks puikus stilius yra tikrai unikalus. Jūs galite gauti norimas garbanas kitam renginiui, tiesiog pridėdami audinio prie plaukų namuose.

43. Smeigtukų garbanos

Jei jums reikia pavyzdžio, kaip turėtų atrodyti jūsų garbanos, kai jas tvirtinate, tai puikus pavyzdys. Nuostabų stilių galima sukurti taip paprastai namuose ir tai pakankamai lengva išbandyti visiems.

44. Galvos apdangalas atrodo

Tai iš tikrųjų atrodo pakankamai gerai, kad susidėvėtų savaime. Mums patinka stilius, bet tai tikrai tik garbanų kūrimo metodas.

45. Nakvynės garbanos

Kaip jau minėjome anksčiau, daugelį šių metodų galima dėvėti per naktį, kad jūsų išvaizda būtų sukurta tą pačią dieną, kai pabundate ryte. Vienintelis, kuris neveiks, yra senosios mokyklos kietieji volai, nes juos gali būti nepatogu ir skausminga dėvėti.

Išbandykite keletą šių stilių ir pažiūrėkite, kaip jums tai patinka. Galite pastebėti, kad daugiau niekada negrįšite prie karštų įrankių.