49 geriausios David Beckham šukuosenos (su pamoka)

Davidas Beckhamas yra žinomas kaip žmogus, turintis milijoną veidų dėl visų jo madingų šukuosenų bėgant metams. Jam ne tik pasisekė gyvenime futbolo aikštėje, bet ir tapo stiliaus ikona. Jis visą laiką atrodo nuostabiai ir tikriausiai padeda tai, kad jo žmona Viktorija yra apsėsta mados. Jis gali visą laiką maišyti savo drabužių spintą, kad sukurtų naują išvaizdą. Jis taip pat turi daugybę madingų šukuosenų, kurios yra ikoniškos. Jūs tikrai negalite suklysti sekdami bet kurią jo tendenciją. Per daugelį metų jis išbandė daugybę skirtingų šukuosenų, kai kurias galbūt norėsite išbandyti patys. Mes radome populiariausias šukuosenas, kurias jis padarė madingas. Nepriklausomai nuo jūsų plaukų ilgio, tikrai rasite sau tinkamą stilių.

Peržiūrėkite 49 geriausias David Beckham šukuosenas:

  1. Aštrūs stiliai

Puikus stilius, kuris yra aštrus ir madingas. Šonai nuskusti į šaltą išblukimą.

Davido-Bekhemo kirpimai

2. Šukos per stilių

Tai puikus stilius, kurį galite naudoti renginiui ar svarbiam verslo susitikimui. Jis yra šiek tiek labiau poliruotas nei dauguma.

3. Aukšti stiliai

Jei norite šiek tiek ilgiau išlaikyti savo viršūnę, tai gali būti jums tinkamiausias stilius. Šie stiliai šiuo metu yra labai populiarūs.

4. Mohawk stiliai

Nuostabu, kaip Davidas Beckhamas sugeba būti gražus net ir su liesu mohauku. Tai labai nervingas stilius, kuris tikrai išsiskirs.

5. Ilgesni stiliai

Beckhamas per daugelį metų turėjo daugybę stilių su daugybe skirtingų plaukų ilgių. Jei jums patinka idėja turėti pakankamai ilgus plaukus, kad galėtumėte įsidėti į kuodą ar bandelę, išbandykite šį stilių.

6. Slidūs stiliai

Kitas trumpas stilius, kurio viršus ilgesnis nei dauguma. Plaukai viršuje nukirpti atgal.

7. Madinga išvaizda

Jis gražus vaikinas aštriu žvilgsniu. Tai vienas iš jo trumpesnių stilių ir vasarą būtų malonu ir šaunu.

8. Bandelių stiliai

Kitas ilgesnis stilius, kuris puikiai atrodo beveik bet kokiai progai. Vyriška bandelė šiuo metu yra labai populiari išvaizda ir tinkamas laikas ją patikrinti.

9. Šauniai atrodo

Puikus stilius, ilgesnis nei dauguma. Jis čia šviesių plaukų, o ilgesnė išvaizda jam yra labai natūrali.

10. Vidurinė dalis

Davidas Beckhamas puikiai atrodo su bet kokio ilgio plaukais. Jei norite, kad plaukai būtų ilgi, tai jums būtų puiki išvaizda.

11. Stilinga išvaizda

Šonai trumpi, o viršus ilgas. Tai drąsi nauja išvaizda, kurios galvos pasuks bet kur.

12. Šluojantis žvilgsnis

Kitas puikus stilius, kuris yra šiek tiek ilgesnis ir stilingas atgal.

13. Švaraus kirpimo stiliai

Šis seksualus stilius yra labai trumpas, o šonai gražiai išblukę. Viršutinė dalis yra sukurta banga. Jei jums labiau patinka švarus kirpimo stilius, tuomet jums tikrai patiks ši išvaizda.

14. Skutimosi stiliai

Jei norite visiškai pakeisti savo išvaizdą, kodėl gi nepabandžius skutimosi. Kitas didelis pokytis yra šviesūs plaukai ir tai puikiai atrodo vasarai. Jei norite mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, geresnio nei šis nerasite. Mums patinka jo šviesūs plaukai, jie puikiai tinka stiliui. Tai stilius, kuris vasarą bus gaivus.

15. Tekantys stiliai

Jo ilgi plaukai yra atskirti per vidurį ir palikti laisvi. Tai atsitiktinis stilius, kurį galite dėvėti bet kur. Nesvarbu, ar tai darbas, ar žaidimas, šią išvaizdą galite dėvėti bet kur. Tai drąsus stilius ir tas, kuris šiais laikais yra labai populiarus.

16. Arklio uodegos išvaizda

Toks atsitiktinis stilius gali nuvesti bet kur. Jei turite ilgus plaukus, lengviausias stilius, kurį galite turėti, yra arklio uodega. Su arklio uodega galite padaryti beveik viską. Daugelyje savo stilių jis turi b, kartais tai atrodo natūraliai, o kitais atvejais tai yra balintas stilius.

17. Blondinės stiliai

Šioje nuotraukoje daug jaunesnis Beckhamas, tačiau stilius vis dar yra labai populiarus šiais laikais. Puikus dalykas tokio ilgio plaukams yra tai, kad jūs galite uždėti smaigalius visur. Jei jums patinka linksmi stiliai, tai būtų šaunus žvilgsnis visą vasarą.

18. Šauniai atrodo

Dar viena šauni išvaizda, sukurta atgal. Jei norite šviežio stiliaus, tai jums tinka. Tai būtų puiki išvaizda verslo susitikimui ar net nakvynei mieste. Yra daug būdų, kaip galite sukurti šios išvaizdos stilių.

19. Sexy Vibes

Šis seksualus stilius puikiai atrodo su barzda. Tai puikus smailus stilius, kuris tikrai jus pradžiugins. Jei turite barzdą, galite naudoti šį stilių ir atrodyti neįtikėtinai. Šie populiarūs stiliai visada gerai atrodo su barzda.

20. Sluoksniuotas stilius

Ilgas stilius, sluoksniuotas visoje išvaizdoje. Jei norite ilgo, puikaus stiliaus, negalite suklysti. Sluoksniai suteikia išvaizdai šiek tiek papildomo pranašumo ir tai taip pat padės, jei norite jį stilizuoti skirtingais būdais. Tokie stiliai yra puikūs, jei ieškote lengvo stiliaus.

21. Madingos tendencijos

Puiki išvaizda, kurią galima dėvėti renginyje ar atsitiktinei dienai paplūdimyje. Tai labai universalus stilius.

22. Netvarkingi stiliai

Netvarkingas stilius šiais laikais yra populiarus. Jums net nereikia jaudintis dėl to, kad ryte suformuosite šią išvaizdą.

23. Kampiniai stiliai

Plaukai čia formuojami link galvos vidurio. Tai trumpesnė išvaizda, kurią galite sukurti įvairiais būdais.

24. Šlapias stilius

Ilgas žvilgsnis, kuris yra netvarkingas ir nepoliruotas. Tai yra tarp trumpo ir ilgo žvilgsnio.

25. Trumpas ir stilingas

Tokią šaunią išvaizdą galite dėvėti bet kur. Rytais lengva padaryti stilių, o tai reiškia, kad galite išeiti per porą minučių.

26. Plaukų juostų stiliai

Ilgas, šviesus stilius, kuris yra labai šaunus. Beckhamas yra pakankamai kietas, kad gali išsisukti užsidėjęs galvos juostą.

27. Šaunus naujas žvilgsnis

Šią vasarą tai gali būti jūsų nuostabi nauja išvaizda. Tai nepatogus stilius, kurį galite dėvėti bet kur.

28. Bold Styling

Kitas stilius, ilgas viršuje ir stilingas netvarkingai. Šio tipo išvaizdą galima formuoti įvairiais būdais, pavyzdžiui, mohawk, šukos ar panašiai.

29. Trumpesnė išvaizda

Šonai trumpi, o viršus – maždaug vidutinio ilgio. Šis kūginis išblukimas atrodo tikrai šauniai.

30. Barzdoti stiliai

Šaunus stilius, pritaikytas šonui. Barzda puikiai dera prie šios išvaizdos ir yra ilgesnė su šiuo stiliumi.

31. Madinga nauja išvaizda

Stilius čia yra ilgesnis už nugaros nei dauguma. Jį būtų galima lengvai paversti mohavu.

32. Bold Spikes

Plaukai yra ilgi per visą galvą ir suformuoti spygliais. Nesvarbu, kad jis išbalino blondinę.

33. Šoninis šlavimas

Toks paprastas stilius ilgas viršuje. Tai šauni išvaizda, kurią tikrai mylėsite.

34. „Cool Fade“

Kitas puikus stilius, kurio kūgis išblukęs šone, kuris yra šiek tiek ilgesnis nei dauguma.

35. Bangų stiliai

Tokia šauni išvaizda turi ilgesnius ilgius, kurie yra stilingi visoje vietoje.

36. Poliruotas stilius

Toks puikus stilius yra toks kietas ir stilingas.

37. Aukštas viršus

Kitas stilius, kuris yra labai aukštas viršuje, o šonai yra labai trumpi. Yra gana didelis kontrastas su šio stiliaus ilgiais.

38. Ilgi stiliai

Davidas Beckhamas anksčiau turėjo tikrai ilgus plaukus, tačiau net ir tada jie buvo labai stilingi. Jis tiesiogine prasme gali ištraukti bet kokį stilių.

39. Kietas ir apkarpytas

Kitas puikus vieno iš šlifuoto stiliaus pavyzdžių. Tokį stilių galite dėvėti banglenčių sporte ar draugo vestuvėse.

40. Blondinės spynos

Stilius čia drąsiai blondinas ir išlaikytas ilgai. Tai nepatogus stilius, kurį galite formuoti įvairiais būdais.

41. Šoninės skutimosi priemonės

Stilius drąsus ir aštrus. Šonai nuskusti gana trumpai. Viršus ilgesnis ir atrodo labai šauniai. Šis stilius puikiai tinka renginiui. Tai šaunu ir šiek tiek seksualu.

42. Viduriniai stiliai

Toks puikus stilius yra atsitiktinis, bet toks labai kietas. Tai yra pečių ilgis ir, kaip matote čia, jį galima stilizuoti milijonu skirtingų būdų. Galite palikti jį laisvą arba įdėti į kuodą. „Man-bun“ stiliai šiais laikais yra labai populiarūs. Jei esate ilgų stilių gerbėjas, tuomet negalite suklysti. Tai šaunu ir labai gerai sujungta. Kaip tu negalėjai mylėti tokio stiliaus? Ryte būtų taip paprasta susidėti.

43. Metami stiliai

Kitas nepatogus stilius, kurį tikrai mėgstate. Atrodo, kad tai madinga ir stilinga. Jei ieškote seksualios naujos išvaizdos, šią vasarą turite tai išbandyti. Nesigailėsite, nes šiais laikais tai populiari išvaizda.

44. Daliniai atnaujinimai

Tokie ilgi stiliai yra šaunūs ir atsitiktiniai. Ilgus plaukus galite dėvėti įvairiais būdais, pavyzdžiui, pavyzdžiui, arklio uodega. Šiuo atveju stilius yra dalinis sukimas ir tai puikiai atrodo sporto renginiuose. Tikriausiai todėl tai yra populiarus Beckhamo stilius.

45. Trumpesni spygliai

Šiuo metu tai labai populiaru ir taip yra todėl, kad tai universali išvaizda. Spygliai visada atrodo šauniai, ypač jei išvykstate nakvoti mieste. Yra daug būdų, kuriais galite dėvėti tokį švarų stilių. Jei ieškote būdų, kaip šią vasarą išlikti vėsiems, turite išbandyti šį nuostabų stilių.

46. ​​Vikingų stiliai

Akivaizdu, kad tai jam buvo labai populiarus stilius, nes jis jį daug dėvėjo. Šiais laikais nematome Beckhamo tokio ilgo stiliaus. Tada atrodė šauniai, o dabar – taip šauniai. Jei norite išauginti plaukus, tuomet negalite suklysti naudodami šį stilių. Tai labai lengvai būtų galima laikyti vikingų stiliumi, todėl jis yra toks baisus ir nuostabus. Išbandykite šią vasarą.

47. Netvarkinga išvaizda

Toks stilius yra tikrai nuostabus, nes jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių trumpais ir ilgais plaukais. Tai netvarkinga išvaizda, kuri šiuo metu yra vienas populiariausių stilių. Beckhamas žino šaunių stilių, ir tai tikrai bus tas, kurį galite lengvai ištraukti. Jei turite kepsninę kieme ar einate į paplūdimį, ši atsitiktinė išvaizda tikrai jus pradžiugins. Geriausi stiliai yra tie, kuriems tikrai nereikia priežiūros ir kuriuos lengva sudėti.

48. Individualus skutimasis

Jei norite tikrai jaudinančios išvaizdos, kuri patrauktų akį, tada šis stilius jums tinka. Mums patinka, kaip jo galvos priekyje yra pasirinktinis skutimasis, kuris tikrai traukia akį. Beckhamas sukuria daug savo stilių, todėl jis tikrai yra tas, kurio reikia laikytis, kai kalbama apie šaunius ir madingus stilius. Šis yra labai trumpas, šonai nusiskuto iki pat odos ir net viršus yra trumpesnis nei dauguma jo stilių. Šis stilius leis jums atrodyti ir jaustis šauniai šiais metais.

49. Arklio uodegos išvaizda

Tai smagi išvaizda, kurią galite išbandyti visą vasarą, jei norite. Tai ilgas stilius, suskirstytas į dvi arklio uodegas. Tai linksma ir seksuali išvaizda, kuri puikiai tinka vasarai. Ilgos šukuosenos yra kietos ir lengvai sujungiamos. Nerasite tokio mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus kaip šis.